چگونه می توان در بیت کوین سرمایه گذاری کرد و آیا بیت کوین سرمایه گذاری خوبی است؟

بیت کوین – موضوع چند سال گذشته در دنیای رمزنگاری. به نظر می رسید که تا پایان سال 2017 همه بدانند که بیت کوین چیست. و هر کسی که نمی دانست این چیست ، به نظر می رسید در مورد آن سوال می کند ، و همچنین از اینکه چگونه در بیت کوین سرمایه گذاری کند متعجب است. اما چرا?

خوب ، این ساده است.

قیمت بیت کوین طی چند سال گذشته با سرعتی زیاد رشد کرده است. در واقع ، آنقدر رشد کرده است که باعث می شود سایر سرمایه گذاری های عادی (سهام ، اوراق قرضه و …) به نظر برسد بیهوده.

همانطور که گفته شد ، سرمایه گذاری در بیت کوین در حال تبدیل شدن است به طور فزاینده ای بیشتر محبوب. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری ، مطمئن شوید که انتخاب کرده اید بستر صرافی مناسب سکه های خود را از!

بیایید با بیت کوین صحبت کنیم

بیایید رشد Bitcoin را با مقایسه کنیم رشد آمازون (بله ، شرکت). آمازون طی 5 سال گذشته رشد چشمگیری داشته و داشته است یکی از بهترین شرکت ها در جهان! اگر 5 سال پیش سهم آمازون را خریداری می کردید ، برای شما هزینه داشت 274 دلار. همین سهم اکنون ارزش آن را خواهد داشت 3100 دلار امروز.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

بیایید این را با بیت کوین مقایسه کنیم. اگر از بیت کوین اطلاع داشتید و 5 سال پیش آن را خریداری می کردید ، برای شما هزینه داشت 45 دلار. اکنون همان بیت کوین ارزش دارد 11194 دلار. می توانید متوجه شوید که منظور من از این کار باعث می شود سرمایه گذاری های دیگر اکنون بی معنی به نظر برسند ، درست است?

نحوه سرمایه گذاری در بیت کوین: زنی اطلاعات اعتبار خود را در آمازون وارد می کند.

به هر حال ، در مورد آمازون کافی است. آنچه واقعاً می خواهید بدانید این است آیا اکنون زمان مناسبی برای سرمایه گذاری در بیت کوین است, چگونه می توان در بیت کوین سرمایه گذاری کرد و اگر چنین است ، چه بهترین راه برای سرمایه گذاری در بیت کوین این است.

بنابراین ، بیایید به آن برسیم ، باید?

بیت کوین چیست و بیت کوین یک سرمایه گذاری خوب است?

برای اینکه بدانید بیت کوین سرمایه گذاری خوبی است یا خیر ، باید کمی در مورد بیت کوین درک کنید. سرمایه گذاری در چیزی که شما از آن چیزی نمی دانید همیشه ایده بدی است.

بنابراین ، همیشه قبل از سرمایه گذاری تحقیقات زیادی انجام دهید و با یک مشاور مالی صحبت کنید.

به زبان ساده, بیت کوین یک ارز دیجیتال است – این پول است که آنلاین است. درست مثل پولی که ما هر روز استفاده می کنیم ، شما می توانید از بیت کوین برای خرید ، فروش و تجارت با افراد دیگر استفاده کنید. هنگام خرید بیت کوین (که من به شما نشان خواهم داد چگونه بخش “چگونه در بیت کوین سرمایه گذاری کنیم؟” در زیر انجام دهید) ، شما آن را در یک کیف پول دیجیتال ذخیره کنید.


نحوه سرمایه گذاری در بیت کوین: دستگاه خودپرداز و کارت اعتباری در آن قرار می گیرد.

سپس می توانید بیت کوین را از کیف پول دیجیتال خود به کیف پول های دیجیتال دیگران ارسال کنید ، دقیقاً مانند حواله بانکی. به این میگن معامله بیت کوین. همه معاملات در ذخیره می شوند بیت کوین بلاکچین, که نوعی فناوری است که بیت کوین شما را از هکرها در امان نگه می دارد.

هدف بیت کوین از بین بردن نیاز به داشتن یک شرکت واحد (بانک ها ، پی پال و غیره) است که می تواند پول شما را کنترل کند. در عوض ، با بیت کوین ، کنترل کامل دارید. همه معاملات بیت کوین در یک شبکه مشترک قابل اعتماد که متعلق به هیچ کس نیست تأیید می شود.

سرمایه گذاری بیت کوین

همانطور که در بالا اشاره کردم ، ثابت شده است که بیت کوین وجود دارد یکی از بهترین سرمایه گذاری ها در 10 سال گذشته. اگرچه بسیاری از افراد به بیت کوین شک کرده اند ، اما سال به سال به رشد آن ادامه می دهد.

بیایید بررسی کنیم که بیت کوین از زمان ایجاد آن در سال 2009 چگونه رشد کرده است:

تولد بیت کوین: بیت کوین برای اولین بار در سال 2010 با قیمتی در حدود 0.06 دلار خریداری شد. بله درست است! 0.06 دلار – ارزان تر از یک شکلات. بنابراین ، اگر 20 دلار برای سرمایه گذاری در بیت کوین در سال 2010 داشتید ، می توانستید 333 بیت کوین خریداری کنید. این 333 بیت کوین اکنون ارزش دارند بیش از 3.7 میلیون دلار! شرط می بندم کاش آن وقت می دانستید چگونه در بیت کوین سرمایه گذاری کنید ، درست است?

2011: بیت کوین در سال 2010 به طور پیوسته رشد کرد و سال 2011 را با قیمت بالاتری آغاز کرد حدود 0.30 دلار. در اواخر سال 2011 ، ارزش آن در حدود 6.10 دلار بود. این در کل افزایش یافته است بیش از 2000٪! در این زمان ، Bitcoin از طریق اینترنت برای خرید چیزهای غیرقانونی استفاده می شد “وب تاریک”.

توجه: معاملات بیت کوین ناشناس هستند. این اجازه می دهد افراد هنگام پرداخت در بیت کوین ناشناخته باشند. رایج ترین وب سایتی که به فروش آنلاین چیزهای غیرقانونی برای بیت کوین معروف بود ، “جاده ابریشم” بود. همانطور که می توانید تصور کنید ، “جاده ابریشم” برای خالق آن بد پایان یافت.

نحوه سرمایه گذاری در بیت کوین: تجارت - بیت کوین برای یک کیسه پودر سفید.

2013: این سال “بیت کوین در اینجا پذیرفته شده” بود. مشاغل شروع به پذیرش بیت کوین به عنوان گزینه پرداخت کردند و به بیت کوین رسیدند در کل سرپوش بازار از 1 میلیارد دلار. در پایان سال 2013 ، یک بیت کوین ارزش داشت حدود 817 دلار!

سرپوش بازار: کلاه بازار Bitcoin کل قیمت تمام بیت کوین های جمع شده است.

2014: در مورد قیمت ، سال 2014 سال خوبی برای دانستن نحوه سرمایه گذاری در بیت کوین نبود. قیمت بیت کوین تا پایان سال به 300 دلار کاهش یافته بود. با این حال ، این سالی بود که مایکروسافت پذیرش پرداخت های بیت کوین را آغاز کرد. اکنون می توانید از Bitcoin برای خرید بازی ها ، برنامه ها و فیلم های Xbox از مایکروسافت استفاده کنید. این یک قدم بزرگ برای ارز رمزپایه مورد بحث بود.

2017: بدون شک سال 2017 سالی بود که بیت کوین منفجر شد. وال استریت و بانکهای بزرگ سرمایه گذاری شروع به سرمایه گذاری در بیت کوین کردند. افراد زیادی دنبال Bitcoin می روند – این اخبار هر روز شروع می شود. قیمت بیت کوین واقعاً بالا رفت و از حدود 985 دلار شروع و تا اوج رسید تقریباً 20000 دلار!

بنابراین ، همانطور که مشاهده می کنید ، سرمایه گذاری در بیت کوین باعث ثروت بسیاری از افراد شده است. اگرچه گفته شد ، مهم است که شما جوانب مثبت و منفی یک سرمایه گذاری بیت کوین را درک کنید. بنابراین ، قبل از اینکه نحوه سرمایه گذاری در بیت کوین را توضیح دهیم ، بیایید مزایا و معایب آن را بررسی کنیم.

مزایای سرمایه گذاری در بیت کوین

فقط 21 میلیون بیت کوین ایجاد خواهد شد. این برای شما چه معنی دارد؟ خوب ، در مورد آن فکر کنید. هرچه بیت کوین محبوبیت بیشتری پیدا کند ، افراد بیشتری تمایل به خرید آن دارند. اگر دیگر بیت کوین ایجاد نشود ، تقاضا برای هر بیت کوین همچنان افزایش می یابد و این باعث افزایش قیمت می شود.

بازده هنگفت سرمایه گذاری. همانطور که از جدول زمانی بالا مشاهده می کنید ، بیت کوین می تواند بازگشت سرمایه شما را ارائه دهد که در هیچ جای دیگر پیدا نخواهید کرد.

سرمایه گذاری آسان. سرمایه گذاری در بیت کوین آسان است. هر زمان که بخواهید می توانید آن را بخرید و بفروشید. لازم نیست توافق نامه ای امضا کنید و همه کارها را می توانید خودتان انجام دهید!

Bitcoin’s Uses. کاربردهای بسیار خوبی برای بیت کوین وجود دارد. در اینجا لیستی از دلایل ترجیح برخی افراد برای استفاده از بیت کوین بر سیستم بانکی سنتی آورده شده است:

  • به مردم این امکان را می دهد تا به راحتی برای یکدیگر پول ارسال کنند
  • ارسال پرداخت های بین المللی بسیار سریعتر و ارزانتر است
  • مردم به جای کنترل بانک ها بر پول خود کنترل دارند
  • معاملات ناشناس آن به معنای حفظ حریم خصوصی افراد است

نکات منفی سرمایه گذاری در بیت کوین

فرار (قیمت همیشه به طرق عظیم در حال تغییر است). وقتی به چگونگی سرمایه گذاری در بیت کوین فکر می کنید ، باید همیشه نکات منفی سرمایه گذاری را در نظر داشته باشید. قیمت بیت کوین همیشه تغییر می کند. با این حال ، این فقط تغییرات کوچک نیست. به عنوان مثال ، پس از آنکه بیت کوین در هفدهم دسامبر 2017 به بالاترین قیمت خود یعنی 19،839 دلار رسید ، در 22 دسامبر به 12،015 دلار کاهش یافت. این فقط 5 روز ضرر 7،824 دلار است!

قوانین و مقررات دولتی. ممکن است از خود بپرسید “اما چرا؟” خوب ، معاملات ناشناس Bitcoin می تواند مشکلات عظیمی را برای دولتهای محلی ایجاد می کند. بیت کوین اجازه می دهد فعالیتهای غیرقانونی بدون شناسنامه به صورت آنلاین پرداخت می شود. همچنین ، بیت کوین می تواند به عنوان راهی برای اجتناب از مالیات برای افراد و مشاغل مورد استفاده قرار گیرد.

نحوه سرمایه گذاری در بیت کوین: دولت ایالت متحده آمریکا.

مقیاس بندی محدود. در حال حاضر ، بیت کوین فقط از عهده آن برمی آید 3 تا 7 تراکنش در ثانیه. بنابراین ، با محبوبیت بیشتر ، مدت زمان لازم برای تأیید معامله برای شبکه بیت کوین بیشتر می شود. اگر این مشکل به زودی برطرف نشود ، هزینه های ارسال بیت کوین افزایش می یابد و مدت زمان ارسال بیت کوین نیز افزایش می یابد. ممکن است این سوال برای شما پیش آمده باشد که در مورد آن فکر نکنید چگونه برای سرمایه گذاری در بیت کوین ، اما باید من در بیت کوین سرمایه گذاری می کنم?

متأسفانه ، به نظر می رسد که مخترع بیت کوین (Satoshi Nakamoto) فکر نکرده است که این مسئله در آینده تبدیل شود.

عدم امنیت

از آنجا که بیت کوین توسط یک شرکت کنترل نمی شود ، در صورت خطا هیچ کمکی نمی کند. به عنوان مثال ، اگر “گذرواژه” کیف پول بیت کوین خود را فراموش کنید ، هیچ شرکتی برای برقراری مجدد رمز ورود با شما تماس ندارد ممکن است بپرسید “اما اگر بیت کوین خود را به طور اشتباهی به مکان نامناسبی بفرستم چه اتفاقی می افتد؟” خوب ، پاسخ ساده این است که Bitcoins شما برای همیشه از بین خواهد رفت.

سرمایه گذاری کوتاه مدت یا سرمایه گذاری بلند مدت?

بنابراین ، آیا باید در دراز مدت در بیت کوین سرمایه گذاری کنید یا کوتاه مدت؟ خوب ، اگر به رشد بیت کوین در 5 سال گذشته نگاه کنید ، واضح است که نگه داشتن بیت کوین برای طولانی مدت بهترین گزینه به نظر می رسد.

نحوه سرمایه گذاری در بیت کوین: بازگشت سرمایه

با این حال ، قبل از اینکه یاد بگیرید چگونه در بیت کوین سرمایه گذاری کنید ، مهم این است که هنگام صحبت از سرمایه گذاری ، استراتژی روشنی در ذهن داشته باشید. بیایید به شما کمک کنیم درک بهتری از آنچه برای شما بهتر خواهد بود ، داشته باشید?

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

سرمایه گذاری کوتاه مدت – دقیقه ، روز ، هفته

سرمایه گذاری کوتاه مدت می توان به وقت زیادی نیاز دارید و میتوان بسیار استرس زا باشید وقتی قیمتها مطابق میل شما نیست (ضرر می کنید) با این حال ، هنگامی که کارها به روال شما پیش می رود ، می توانید سریع درآمد کسب کنید و از انجام آن لذت ببرید.

من فقط برای افرادی که آمادگی لازم را دارند سرمایه گذاری کوتاه مدت را توصیه می کنم وقت زیادی را صرف تجزیه و تحلیل نمودارها و انجام تحقیقات بازار کنید. قیمت بیت کوین خیلی سریع بالا و پایین می رود ، بنابراین شما همیشه باید نمودارها را با دقت تماشا کنید و برنامه ریزی محکم داشته باشید!

من اکیداً توصیه می کنم که بدون هیچ گونه آموزش ، سرمایه گذاری کوتاه مدت را شروع نکنید. باز هم ، همیشه قبل از سرمایه گذاری با یک مشاور مالی صحبت کنید.

سرمایه گذاری بلند مدت (یا HODLing) – 1 سال+

هودل”- برای زندگی عزیز نگه دارید. این اصطلاحی است که همیشه در دنیای رمزنگاری استفاده می شود. به زبان ساده ، این بدان معناست که سرمایه های خود را حفظ کنید. نه تنها نگه داشتن طولانی مدت بیت کوین در 5 سال گذشته بهترین راه برای کسب سود بوده است ، بلکه ساده ترین راه نیز است!

بنابراین ، به جای اینکه تمام روز پشت کامپیوتر خود بنشینید و نمودارها را تجزیه و تحلیل کنید – می توانید آرام بنشینید ، آرام باشید و صبر کنید تا قیمت بیت کوین افزایش یابد. اما به یاد داشته باشید: هرگز مبلغی را سرمایه گذاری نکنید که توانایی از دست دادن آن را ندارید. هیچ سرمایه گذاری تضمینی نیست!

در حال حاضر ، شما باید ایده خوبی در مورد اینکه آیا می خواهید سرمایه گذاری کنید داشته باشید. اگر پاسخ شما “بله” است ، لطفاً ادامه مطلب را بخوانید.

نحوه سرمایه گذاری در بیت کوین?

“چگونه می توانم در بیت کوین سرمایه گذاری کنم؟” – سوال مورد علاقه یک تازه وارد من می فهمم که پیدا کردن بهترین گزینه مناسب شما چقدر دشوار است. اما وحشت نکنید! به همین دلیل من اینجا هستم تا کمک کنم.

بیایید امنیت صحبت کنیم

اول از همه چیز ، شما نیاز دارید کیف پول بیت کوین راه اندازی کنید. کیف پول بیت کوین مانند کیف پولی است که ارز محلی خود را در آن ذخیره می کنید ، تنها تفاوت این است که این کیف پول ارز دیجیتال را در خود ذخیره می کند.

نحوه سرمایه گذاری در بیت کوین: افرادی که در مورد سرمایه گذاری صحبت می کنند.

گرچه انواع مختلف کیف پول دیجیتال وجود دارد. در اینجا برخی از کیف پول هایی که من توصیه می کنم وجود دارد:

کیف پول آنلاین (گزینه کم خطر)

کیف پول آنلاین فقط باید یک گزینه ذخیره موقت برای بیت کوین شما باشد. فقط در صورت لزوم باید بیت کوین خود را در این کیف پول ها بگذارید. حتی اگر آنها هستند آسان برای استفاده, آنها کمترین امنیت را دارند. گذاشتن بیت کوین در کیف پول آنلاین به این معنی است که شما به امنیت وب سایتی که استفاده می کنید اعتماد دارید.

کیف پول آنلاین شامل موارد زیر است: Coinbase و ژاپو

کیف پول های نرم افزاری (گزینه ایمن تر)

کیف پول های نرم افزاری مانند برنامه هایی هستند که روی رایانه یا تلفن نصب می کنید. آنها به شما امنیت خوبی را ارائه می دهند و به شما امکان دسترسی کامل به کلیدهای عمومی و خصوصی را می دهند. همچنین ، استفاده از آنها رایگان و تنظیم آنها ساده است!

کیف پول های نرم افزاری شامل: هجرت و جکس

کیف پول سخت افزاری (مطمئن ترین گزینه!):

کیف پول های سخت افزاری گزینه ای است که من برای ذخیره بیت کوین خود توصیه می کنم. آنها به شما امکان می دهند Bitcoins خود را بصورت آفلاین و روی یک سخت افزار کوچک ذخیره کنید. شما کیف پول سخت افزاری را به کامپیوتر خود وصل می کنید (با USB) و بیت کوین خود را به آن منتقل می کنید.

با این کار می توانید بیت کوین خود را بصورت آفلاین ذخیره کنید تا هک نشود. هنگام تعجب از نحوه سرمایه گذاری در بیت کوین ، مطمئناً به سراغ امن ترین کیف پول می روم.

با این حال ، آنها هزینه دارند. بیشتر کیف پول های سخت افزاری هستند حدود 100 دلار قیمت دارد, بنابراین من فقط درصورت سرمایه گذاری زیاد پول توصیه می کنم که یکی را خریداری کنید.

کیف پول سخت افزاری را توصیه می کنم: ترزور و لجر نانو اس

استخراج بیت کوین

استخراج بیت کوین چیست؟ گیج کننده به نظر می رسد ، اینطور نیست?

من تمام تلاش خود را می کنم تا آن را به زبان ساده برای شما توضیح دهم.

استخراج بیت کوین فرایندی است که با استفاده از آن انجام می شود رایانه های خاص. اینها رایانه هایی هستند که برای تأیید تراکنش های بلاکچین بیت کوین طراحی شده اند. به معاملات را تأیید کنید, کامپیوترها باید حل یک مسئله ریاضی.

اولین رایانه ای که مشکل را حل می کند با بیت کوین جایزه می گیرد. این دقیقاً مانند پاداش طلای طلا است کامپیوترها ماینر هستند! بنابراین ، در اینجا راه حل دیگری برای چگونگی سرمایه گذاری در س Bitcoinال بیت کوین وجود دارد.

آسان به نظر می رسد ، درست است؟ خوب, اینطور نیست. هزاران رایانه برای تأیید معاملات وجود دارد. که به معنای یک چیز است – رقابت زیادی وجود دارد. بنابراین ، اگر می خواهید بیت کوین را خودتان استخراج کنید ، پس مجبور خواهید شد پول زیادی را در رایانه ها سرمایه گذاری کنید تا رقابت خود را شکست دهید!

با این وجود گزینه های دیگری برای استخراج بیت کوین وجود دارد. متداول ترین گزینه برای استخراج کنندگان با وقت کوتاه ، عضویت در استخر استخراج بیت کوین است.

نحوه سرمایه گذاری در بیت کوین: سکوهای استخراج

همانطور که از نامش پیداست, استخر استخراج بیت کوین یک گروه / رایانه است که برای تأیید معاملات بیت کوین با هم کار می کنند. تمام رایانه های موجود در استخر استخراج ، قدرت محاسبه خود را برای کمک به تأیید معاملات ترکیب می کنند.

بیایید تصور کنیم که شما به استخر استخراج بیت کوین پیوسته اید و آن را فراهم می کنید از قدرت محاسباتی استخر استخراج هنگامی که استخر استخراج شما معامله ای را تأیید می کند ، به شما پاداش می دهید 5٪ از بیت کوین.

من توصیه می کنم اگر می خواهید استخراج را شروع کنید ، با عضویت در استخر استخراج Bitcoin شروع کنید.

استخراج بیت کوین همیشه سودآور نیست و به آن نیاز دارد حدود 2000 دلار – 3000 دلار راه اندازی کردن.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه سرمایه گذاری در بیت کوین ، استخراج ، استخرهای استخراج و رایانه های مورد نیاز ، راهنمای ما را بخوانید "استخراج بیت کوین چیست و چگونه کار می کند".

روش Coinbase

این بهترین راه برای سرمایه گذاری در مبتدیان در بیت کوین است.

Coinbase در بحث ارزهای رمزپایه یکی از بزرگترین مبادلات جهانی است. به شما اجازه می دهد با استفاده از کارت اعتباری / بدهی خود Bitcoin را خریداری کنید. این وب سایت کاربر پسند است و ایجاد حساب کاربری را برای شما بسیار آسان می کند.

نحوه سرمایه گذاری در بیت کوین: Coinbase و بیت کوین.

Coinbase به شما اجازه خرید Bitcoin نمی دهد ، همچنین می توانید Ethereum ، Litecoin و Bitcoin Cash را خریداری کنید.

من یک راهنمای کامل در مورد نحوه راه اندازی حساب Coinbase دارم – حتماً آن را بررسی کنید: راهنمای کامل نحوه خرید بیت کوین و مکان انجام آن.

چگونه می توان به صورت ناشناس در بیت کوین سرمایه گذاری کرد?

یکی از مواردی که مردم بیشتر در مورد بیت کوین دوست دارند این است که به شما امکان می دهد اطلاعات خود را خصوصی نگه دارید! بنابراین ، برای آن دسته از شما که مایل به حفظ حریم خصوصی خود هستید ، خرید بیت کوین خود را به صورت زیر انجام دهید نظیر به نظیر بستر تجارت ممکن است بهترین گزینه برای شما باشد.

اگر از خود می پرسید که چگونه این کار را به صورت ناشناس انجام دهید ، نکته خوب دیگر در مورد سیستم عامل های نظیر به نظیر این است که واسطه ای برای پرداخت هزینه ندارید! درست است – هزینه های 0٪!

با این حال ، هنگام استفاده از این وب سایت ها باید مراقب باشید. برخی از فروشندگان بیت کوین ممکن است سعی کنند پول شما را بدزدند ، بنابراین همیشه بررسی کنید که فروشنده مورد استفاده شما 100٪ بازخورد مثبت درباره حساب آنها داشته باشد.

پلتفرم معاملات همتا به همتا که من توصیه می کنم LocalBitcoins. با استفاده از LocalBitcoins می توانید شرایط و ضوابط خرید بیت کوین خود را تنظیم کنید. برخی از فروشندگان درخواست کارت شناسایی می کنند ، اما برخی دیگر این درخواست را نمی کنند.

LocalBitcoins به شما این گزینه را می دهد:

  • افرادی را پیدا کنید که محلی برای شما زندگی می کنند – سپس می توانید با آنها ملاقات کنید و پول نقد بپردازید.
  • وجه نقد خود را به حساب بانکی فروشنده واریز کنید – به بانک محلی خود بروید و آن را به شماره حساب بانکی که فروشنده به شما می دهد ارسال کنید.
  • پرداخت را با استفاده از انتقال بانکی پرداخت کنید – پول خود را با استفاده از اطلاعات حساب بانکی که به شما می دهند به حساب بانکی فروشنده ارسال کنید.

خودپردازها

دقیقاً مثل استفاده شما خودپرداز با پول محلی خود (دلار آمریکا ، یورو و غیره) ، اکنون می توانید از خودپرداز برای بیت کوین استفاده کنید! تنها تفاوت این است که شما نمی توانید از خودپردازهای بیت کوین برای برداشت پول استفاده کنید. فقط می توانید از آن برای خرید بیت کوین استفاده کنید. بهترین چیز در مورد خودپردازهای بیت کوین این است که آنها وجود دارند ساده, آسان به استفاده کنید, و می توانید از پول نقد / پول کاغذی استفاده کنید. این یکی از ساده ترین پاسخ ها در مورد نحوه سرمایه گذاری در بیت کوین است.

نحوه سرمایه گذاری در بیت کوین: خودپرداز.

خودپردازهای بیت کوین نادر هستند ، بنابراین شما باید بررسی کنید که آیا اولین بار در نزدیکی شما است یا خیر. این را می توانید در اینجا پیدا کنید: خودپرداز بیت کوین نزدیک من. برخی از خودپردازهای بیت کوین درخواست شناسنامه می کنند ، اما اکثر آنها نیازی به آن ندارند.

من توصیه می کنم جزئیات کیف پول بیت کوین خود را همراه داشته باشید ، بنابراین می توانید Bitcoins خود را مستقیماً از دستگاه خودپرداز به کیف پول بیت کوین خود ارسال کنید. اگر این کار را نکنید ، ATM Bitcoin باید کیف پول جدیدی برای شما بسازد – کلید خصوصی و عمومی روی رسید شما را چاپ می کند.

نتیجه گیری

و حالا ما آن را در اختیار داریم!

اکنون باید فکر خوبی در مورد بیت کوین داشته باشید یا خیر گزینه مناسب سرمایه گذاری برای شما. و اگر چنین است ، پس شما می دانید چگونه می توان در بیت کوین سرمایه گذاری کرد.

ثابت شده است که بیت کوین وجود دارد یک سرمایه گذاری عالی در طول سال ها ، اما چه کسی می گوید که رشد ادامه خواهد داشت؟ حدس می زنم جواب این سوال به کسی بپرسید بستگی دارد. گزینه های بسیار مختلفی در مورد آینده بیت کوین وجود دارد.

اگر قصد سرمایه گذاری دارید ، من از شما در دنیای رمزنگاری استقبال می کنم (موارد جالب زیادی در اینجا اتفاق می افتد). فقط به یاد داشته باشید, مهم این است که شما فقط آنچه را که توانایی از دست دادن آن را دارید سرمایه گذاری کنید.

بنابراین ، به ما اطلاع دهید: آیا قصد سرمایه گذاری دارید؟ اگر چنین است ، کدام بستر تبادل (یا روش های دیگر) استفاده خواهید کرد?

* توجه: این مقاله یک نظر شخصی است. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری ، باید با یک متخصص مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map