Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

نحوه خرید ریپل: یک راهنمای جامع

به ازای هر ارز رمزنگاری شده ، صدها هزار علاقه مند وجود دارد که از آنها پشتیبانی می کنند. برخی افراد این کار را صرفاً برای انجام این کار انجام می دهند تمکن مالی, دیگران به آینده رمزنگاری و می خواهم پشتیبانی دلیل. دلیل آن هر چه باشد ، واضح است که همه افراد مورد علاقه خود را دارند.

به همین دلیل امروز می خواهم نحوه خرید را به شما بگویم موج دار شدن – یکی از محبوب ترین و موفق ترین ارزهای رمزپایه در جهان.

برای شروع کار ، من کمی در مورد خود Ripple صحبت می کنم. من مطمئن هستم که شما ممکن است در مورد این ارز رمزنگاری شده اطلاعات کاملی داشته باشید (اگر این کار را نمی کردید احتمالاً این راهنما را نمی خوانید) ، اما یک تازه سازی خوب برای شروع کار خوب است. پس از آن ، ما در مورد چرا و چگونه برای خرید ریپل, جایی که انجام آن و غیره.

ریپل چیست?

اکنون ، قبل از شروع صحبت در مورد Ripple ، مهم است که یک چیز ساده را تشخیص دهیم – ارز رمزنگاری شده که “Ripple” می نامیم “Ripple” نامیده نمی شود.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

گیج کننده است ، می دانم ، اما فقط تحمل کن.

نحوه خرید Ripple: صفحه اصلی Ripple.

موج دار شدن نام سیستمی است که سکه رمزنگاری را نگه می دارد در سوال. خود سکه نامیده می شود XRP. با این حال ، مردم آنقدر عادت داشتند که سکه را Ripple بنامند ، به طوری که دیگر هیچ کس دیگر اهمیتی نمی دهد و همه می فهمند که در مورد چه چیزی صحبت می کنند. بنابراین ، به منظور سادگی و پاکسازی ، در این مقاله از سکه به عنوان Ripple نیز یاد می کنم (مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد).

اکنون که این مسئله را از سر راه خود برداشته ایم … Ripple چیست?

در ساده ترین شکل ، Ripple است یک ارز رمزنگاری شده متمرکز که در سال 2012 توسط Chris Larsen و Jed McCaleb آزاد شد. به کلمه کلیدی در آن جمله توجه کنید – متمرکز. ریپل یکی از ارزهای رمزپایه متمرکز نادر است که آن را بزرگ کرده است.

اصطلاح متمرکز به معنای Ripple است متعلق به یک شرکت است – بیشتر ارزهای رمزنگاری شده امروز غیرمتمرکز هستند ، که به نوبه خود به هر کسی و هر کسی که می خواهد در زمینه توسعه خود کمک کند اجازه می دهد.

رمزنگاری های غیرمتمرکز به استاندارد صنعت تبدیل شدند – به آنها به عنوان آینده ارزهای رمزپایه (تجسم واقعی کلمه رایگان) نگاه می شود. با این حال ، کاملاً واضح است که Ripple موفق شد … چگونه?

مزایای Ripple

برای طولانی ترین زمان ، ریپل “قاتل بیت کوین” نامیده می شد. این جمله بسیار جسورانه ای است ، اما سکه راهی برای تهیه نسخه پشتیبان از آن داشت.


اول از همه ، به این دلیل ریپل متمرکز است, در آن رشد می کند خود طراحی کرده است و اکوسیستم متناسب. این امکان را می دهد که معاملات انجام شده با سکه بسیار سریع انجام شود ، به خصوص وقتی با سرعتی که مقایسه می کنید بیت کوین فراهم می کند.

نحوه خرید Ripple: ویژگی های Ripple.

دلیل بزرگ دیگر موفقیت Ripple این است موقعیت سکه bank-vise. ریپل با بیش از 100 بانک در سراسر جهان همکاری می کند و اجازه می دهد سکه در جریان اصلی جریان یابد. اگر در زمینه ارزهای رمزپایه دانش خاصی داشته باشید ، می دانید که این معامله چقدر بزرگ است.

در حال حاضر ، دولت هایی در جهان وجود دارند که ارزهای رمزپایه را از کشورهای خود منع می کنند. ریپل تنها سکه رمزنگاری شده است که دارای یک چراغ سبز – از آنجا که متمرکز و تنظیم شده است ، م institutionsسساتی مانند بانک ها در برابر آن نرم تر و قابل اعتماد هستند.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

ارزش ریپل

از زمان نوشتن این آموزش ، Ripple است در حال حاضر 0.2270 دلار ارزش دارد. شرکت پشت سکه ادعا می کند که سیستمی را برای کمک به افزایش تدریجی قیمت Ripple ایجاد کرده است.

سیستم بسیار ساده است: پس از انتشار Ripple, 1 میلیارد سکه برای عموم صادر شد. پروتکل به گونه ای طراحی شده است که دیگر نمی توان سکه ایجاد کرد – این بدان معناست که وقتی از XRP در معامله استفاده می کنید ، مبلغی که استفاده کرده اید برای همیشه از بین می رود.

اصل کمبود در این سناریو اعمال می شود – هرچه سکه های ریپل کمتر باشد ، ارزش آنها بیشتر می شود ، دقیقاً مانند طلا یا الماس.

با بی ثباتی بازار رمزنگاری ، گفتن اینکه این اصل م worksثر است یا نه سخت است. با این حال ، این واقعیت که Ripple هنوز محبوبیت زیادی دارد و مردم همچنان به دنبال چگونگی خرید Ripple هستند ، احتمالاً باید شاخص خوبی باشد.

نحوه خرید ریپل?

بنابراین… نحوه خرید ارز رمزنگاری شده Ripple?

ممکن است خرید Ripple یک کار چالش برانگیزتر از فرض کنیم خرید بیت کوین است. و این تنها به دلیل محبوبیت بیت کوین نیست.

زیرا ریپل متمرکز است, همه سایت های معروف مبادله ارز رمزنگاری شده سکه را به عنوان یک گزینه موجود ذکر نمی کنند. بسیاری از افرادی که به دنبال خرید Ripple هستند ممکن است با دیدن اینکه سیستم عامل های معاملاتی رمزنگاری مورد علاقه آنها سکه را میزبانی نمی کنند ، خیلی سریع به دیوار برخورد کنند.

مردم نیز نگاه می کنند نحوه خرید ریپل در ایالات متحده آمریکا – چند سایت وجود دارد که نرخ ارز و معاملات خوبی را برای شهروندان مستقر در ایالات متحده ارائه می دهند.

من لیستی از برخی از محبوب ترین روش ها و سیستم عامل ها برای خرید Ripple از. این لیست به ترتیب خاصی مرتب نشده است ، مگر اینکه خلاف آن گفته شود.

BitStamp

اگر به نحوه خرید Ripple فکر می کنید, BitStamp (توسط افکار عمومی) یکی از محبوب ترین و آسان ترین روش ها برای انجام آن در نظر گرفته شده است.

حتی در وب سایت رسمی Ripple (ripple.com) ، BitStamp در بالای “لیست” راهنمای خرید XRP قرار دارد. بنابراین ، چگونه می توان Ripple را در این سیستم عامل خریداری کرد?

نحوه خرید Ripple: صفحه اصلی Bitstamp.

اول از همه ، شما نیاز دارید یک حساب کاربری. برای ایجاد نمایه در سایت ، نام ، نام خانوادگی ، ایمیل و کشور محل اقامت مورد نیاز است. پس از آن ، شما یک شناسه کاربری و رمز عبور منحصر به فرد برای حساب شما این اطلاعات را بخاطر بسپارید – برای ورود به حساب خود به آنها نیاز خواهید داشت!

یک قدم بزرگ دیگر وجود دارد که شما را از خرید Ripple دور می کند – مجبور خواهید شد حساب کاربری خودراتایید کنید. این کار با ارائه اثبات قانونی شناسنامه شما انجام می شود.

به راستی باید گفت ، بسیاری از مردم از ایده تأیید شناسنامه خود در مورد ارزهای رمزپایه دور می شوند. این افراد به سادگی می خواهند در یک کار خصوصی به کار خود بپردازند ، و تأیید هویت عکس آن است با این حال ، باید در نظر داشته باشید که Ripple یک است ارز رمزنگاری شده متمرکز.

خرید ، تجارت و فروش آن کاملاً رسمی و قانونی است (مگر اینکه توسط دولت یا سایر مقامات کشور شما خلاف آن اعلام شده باشد). در این سناریو ، چنین فرآیندهای تأیید کاملاً طبیعی است.

توجه: برای امنیت بیشتر ، همچنین می توانید یک فرآیند تأیید 2 عاملی در حساب تازه ایجاد شده خود تنظیم کنید ، اگرچه لازم نیست.

پس از پایان این روند ، می توانید سپس سپرده ارزهای فیات وارد حساب BitStamp خود شوید و از آنها برای خرید Ripple در سیستم عامل استفاده کنید.

به چگونگی خرید ریپل در ایالات متحده فکر می کنید؟ BitStamp شما را تحت پوشش قرار داده است – سیستم عامل آن را فراهم می کند خدمات به مشتریان اتحادیه اروپا و ایالات متحده است به طور یکسان.

کراکن

یکی دیگر از گزینه های بسیار محبوب برای نحوه خرید Ripple در ایالات متحده آمریکا و اتحادیه اروپا ، Kraken یکی از سیستم عامل های تجارت رمزنگاری معتبر و معتبر در بازار است.

نحوه خرید ریپل: یک راهنمای جامع

برای طولانی ترین زمان ، Kraken به عنوان قابل اعتمادترین پلت فرم معاملات بیت کوین در جهان شناخته شده است. مستقر در سانفرانسیسکو ، کراکن برای عموم مردم آزاد شد در سال 2011 – تنها دو سال پس از تأسیس بیت کوین. نیازی به گفتن نیست که این شرکت توانسته است برای خود شهرت کسب می کند.

چگونه ارز رمزنگاری شده Ripple را از Kraken بخریم؟ خوب ، روند کار تقریباً مشابه BitShare است. شما یک حساب ایجاد کنید ، آن را تأیید کنید ، سپس برای تأیید شناسه خود ادامه دهید و این تمام – شما می توانید تجارت را شروع کنید! برای خرید Ripple نیز باید یک فیات ارزی به سیستم عامل واریز کنید. به طور طبیعی رایج ترین ارز فیات در Kraken USD است.

اگر به طور خاص به دنبال روش های خرید Ripple در ایالات متحده هستید ، Kraken یکی از بهترین مکان هایی است که می توانید به آن مراجعه کنید – نه تنها معتبر و قابل اعتماد است ، بلکه مستقر در ایالات متحده است. این کار روند تأیید حساب شما و خرید Ripple را بسیار سریعتر و آسان تر می کند.

Cex

Cex.io دیگری است بستر معاملات ارزهای رمزنگاری شده که به طور گسترده ای توسط افرادی که به دنبال چگونگی خرید آنلاین Ripple هستند استفاده می شود. Cex اگرچه به اندازه سایر سیستم عامل های این لیست محبوب نیست ، اما توانسته است اعتبار یک بستر تبادل رمزنگاری خوب و قابل اعتماد را ایجاد کند.

نحوه خرید Ripple: صفحه اصلی Cex.

دلیل اینکه شاید در مورد Cex چیزی نشنیده اید این است که بیشتر توسط Cex استفاده می شود علاقه مندان به رمزنگاری در اروپا و انگلیس. Cex هر دو به عنوان یک ارز رمزنگاری شده عمل می کند بستر تجارت و یک کیف پول سکه رمزنگاری شده – این امر فرآیند خرید ، فروش معاملات و تعویض سکه در سایت را بسیار آسان تر و روانتر می کند.

سکو در سال 2013 راه اندازی شد و استفاده از آن فوق العاده پسند است. ویژگی جالب دیگری که Cex ارائه می دهد ذخیره منابع مالی کاربر در مناطق ذخیره سازی آفلاین است – این به عنوان لایه ای از امنیت اضافی عمل می کند.

روند خرید Ripple از طریق Cex بسیار ساده و مطابق با بازارهای دیگر این لیست است. ثبت نام کنید ، حساب و شناسه خود را تأیید کنید و ارزهای فیات را واریز کنید یا رمزنگاری های معروف مانند بیت کوین یا Litecoin – و همین! شما آماده تجارت و خرید Ripple هستید.

Coinbase

برای مدتی طولانی ، مردم قادر به خرید Ripple در Coinbase نبودند. با این حال ، همه چیز در سال 2019 تغییر یافت ، زمانی که ارزهای رمزپایه جدیدی از جمله Ripple را ارائه داد.

Coinbase نه تنها به عنوان شناخته می شود یکی از مطمئن ترین سیستم عامل های مبادله ارز رمزنگاری شده بلکه به عنوان یک توصیه می شود کیف پول رمزنگاری جایی که می توانید سکه های خود را ذخیره کنید. اگرچه Coinbase کیف پول نرم افزاری ارائه می دهد ، اما از امنیت بالایی برخوردار است.

نحوه خرید ریپل: یک راهنمای جامع

خرید Ripple در Coinbase بسیار ساده است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که حساب خود را ثبت کنید و تأیید کنید. سپس ارزهای فیات واریز کنید شروع به تجارت Ripple کنید.

نتیجه گیری

همانطور که احتمالاً خودتان می بینید, ارزهای رمزپایه هنوز موج های بزرگی ایجاد می کنند از هیجان در سراسر جهان است. مردم فقط نگاه نمی کنند ریپل را از کجا بخریم – هر ارز رمزنگاری شده محبوب در بازار این را می گیرد و سوالات مشابهی از آنها پرسیده شده است. و حقیقت را باید گفت – این یک روند رو به رشد است.

اندیشه طبیعی چنین وضعیتی است که به طور عمده ارزهای رمزپایه غیرمتمرکز موقع توجه به منافع عمومی جایگاه های اصلی را بدست می آورند. از این گذشته ، کل مفهوم ارز رمزنگاری شده مبتنی بر آزادی و عدم تمرکز است. با این حال ، پس ما با Ripple روبرو می شویم.

موقعیت موفقیت آمیز Ripple در بالای بازار می تواند چندین معنی داشته باشد. این می تواند به این معنی باشد که مردم هنوز هم هستند علاقه مند به آن, اینکه سازندگان روی چیز بزرگی برای آینده کار می کنند ، ارز رمزنگاری شده در جوامع طرفداران غیر متمرکز با ارز رمزنگاری شده به طور گسترده تری پذیرفته می شود … البته به اندازه کافی مطمئناً نشان می دهد که ریپل فراموش شده نیست.

در این آموزش ، هدف فقط جواب دادن به س questionsالات ساده مانند “چگونه Ripple را بخریم؟” یا “Ripple را از کجا بخریم؟”. من می خواستم شما تصویر بزرگتری را ببینید – نه تنها از روند خرید اطلاعاتی کسب کنید بلکه درک کنید چرا هزاران نفر در سراسر جهان به دنبال “چگونه ارز رمزنگاری شده Ripple را بخرند؟”.

از آنجا که پیدا کردن یک سیستم عامل قابل اعتماد برای مبادله ارز رمزنگاری دشوار است ، باید Coinbase ، Binance و Kraken را بررسی کنید.

خوب ، ما به پایان “نحوه خرید ریپل?”آموزش. امیدوارم که از اطلاعاتی که آموخته اید برای یافتن بهترین پلتفرم تجاری Ripple در آنجا استفاده کنید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector