Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

درک انواع مختلف ارز رمزنگاری شده

زمانی بود که می توانستید تعداد و انواع آن را بشمارید ارز رمزنگاری شده از یک سو. امروز دیگر امکان پذیر نیست. بازار رمزنگاری رشد کرده ، رشد کرده و رشد کرده است!

در این مقاله ، من توضیح خواهم داد سه نوع اصلی ارز رمزنگاری شده: بیت کوین, altcoins, و نشانه ها. در پایان این راهنما ، می دانید:

 • انواع برتر ارزهای رمزپایه چیست؟
 • چند نوع ارز رمزنگاری شده وجود دارد.
 • اختلافات بین آنها
 • جوانب مثبت و منفی هر یک.

قبل از اینکه در مورد انواع برتر ارز رمزنگاری شده یا حتی اطلاعاتی کسب کنید تلاش برای شروع تجارت برخی از آنها, درک آن مهم است ارز رمزنگاری شده چیست. اگر قبلاً با دانش خود در این زمینه احساس راحتی می کنید ، لطفاً از بخش بعدی صرف نظر کنید – به پایین بروید “سه نوع اصلی ارز رمزنگاری شده“!

به نظر خوب میاد؟ بیایید شروع کنیم!

ارز رمزنگاری شده چیست?

پیشوند crypto- مخفف کلمه مخفف است “رمزنگاری,” که یک فناوری است که اطلاعات را از نظر مهاجمان ایمن و پنهان نگه می دارد. ممکن است در کلاس تاریخ از رمزنگاری چیزی شنیده باشید – این برای ارسال و دریافت پیام های مخفی توسط نیروهای متفقین در جنگ جهانی دوم مورد استفاده قرار گرفته است..

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

در حال حاضر ، تکنسین های کامپیوتر رمزنگاری را به طرق مختلف استفاده می کنند. یکی از این راه ها ارز رمزنگاری شده است!

رمزگشایی دات کام ارز رمزنگاری شده را به این صورت تعریف می کند “یک پول الکترونیکی ایجاد شده با فناوری کنترل ایجاد و محافظت از معاملات ، در حالی که هویت کاربران خود را پنهان می کند.” فعلاً می توانید فراموش کنید چگونه انواع ارز رمزنگاری شده ایجاد می شود, و در عوض ، بر چکار میکند.

با تشکر از ارز رمزنگاری شده ، مردم دیگر نیازی به اعتماد به بانک ها برای مدیریت پول و اطلاعات خصوصی خود ندارند (این برای شرکت های کارت اعتباری نیز همین است).

انواع ارز رمزنگاری شده: پول فیات و سکه های رمزنگاری شده روی لپ تاپ.

برای پردازش معاملات خود دیگر نیازی به بانک نداریم. بجای, معاملات در ارز رمزنگاری شده در پردازش می شود زنجیره بلوک. بلاکچین یک پایگاه داده مشترک است.

به اشتراک گذاشته شده است زیرا مشترک است توسط بسیاری از افراد و شرکتهای مختلف اداره می شود, به جای فقط یک شرکت ، مانند بانک ها. به این ترتیب ، هیچ کس قدرت معاملات یا ارزهای رمزپایه درگیر را ندارد و برای رسیدگی به پول خود نیازی به اعتماد به یک شرکت واحد (مانند بانک) ندارید.

اگر اولین بار است که در مورد فناوری blockchain می شنوید ، باید راهنمای دیگر من را بررسی کنید “Blockchain توضیح داده شده است“!

به هر حال ، به سراغ سه نوع اصلی ارزهای رمزپایه برویم.

سه نوع اصلی ارز رمزنگاری شده

بلاکچین زنجیره زنجیره را جمع می کند سه نوع اصلی ارز رمزنگاری شده. بیت کوین اولین بلاکچین بود (برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی شروع کار و کار خود به بخش بیت کوین بروید).

بعد از بیت کوین ، بلاکچین های جدید زیادی ایجاد شد – این موارد را می نامند altcoins. NEO, Litecoin و کاردانو نمونه های محکمی از altcoins هستند. در آخر ، من باید شما را با نشانه ها / dApps – سومین نوع اصلی ارزهای رمزپایه. نمونه هایی از این موارد عبارتند از مدنی (CVC), BitDegree (BDG) ، و قدرت ما (WPR).


بنابراین ، بیایید وارد آن شویم!

بیت کوین

در سال 2008 ، ایده بیت کوین فاش شد. شخصی به نام ساتوشی ناکاموتو منتشر شده کاغذ سفید برخط. با این حال ، بعدا مشخص شد که ساتوشی ناکاموتو نام واقعی این شخص نبود. حتی امروز ، هیچ کس نام واقعی خالق بیت کوین را نمی داند!

در آن زمان ، هیچ کس نمی دانست که بیت کوین به آنچه در حال حاضر است تبدیل خواهد شد. هیچ کس نمی دانست که چنین خواهد شد شروع یک حرکت عظیم تکنولوژیکی… اما این بود. این آغاز ارزهای رمزپایه بود – آغاز یک دوره جدید.

انواع ارز رمزنگاری شده: انبوهی از سکه های رمزنگاری شده.

احتمالاً می دانید بعد چه اتفاقی افتاد. چندین سال گذشت که در آن اولین استفاده از بیت کوین برای تجارت کالاها و خدمات بود وب تاریک. تا به حال شنیده اید جاده ابریشم? بله ، این همان چیزی است که من در مورد آن صحبت می کنم.

در سال 2013-14 ، بیت کوین رشد زیادی کرد. سپس ، کمی کند شد. اما در سال 2017 ، بازار بیت کوین صعود کرد ، بالا و بیشتر. این بار ، آن رفت بسیار به علاوه.

در دسامبر 2017 ، بیت کوین به یک قیمت رسید 20000 دلار به ازای هر بیت کوین. بنابراین ، هر کسی که دارای 50 بیت کوین یا بیشتر باشد ، تبدیل به این سیستم شد یک میلیونر. در ژانویه 2015 ، 50 بیت کوین فقط 10،000 دلار برای شما هزینه داشت. این سود 990،000 $! دیوانه ، درست است?

این چیست?

این است یک ارز دیجیتالی است که می توانید برای افراد دیگر ارسال کنید. این ممکن است به عنوان یک هدیه ، برای خدمات یا برای یک محصول باشد. شما این ایده را دریافت می کنید – دقیقاً مانند پولی است که ما در حساب های بانکی خود (دلار آمریکا ، یورو و غیره) استفاده می کنیم. اما دیجیتال است. فیزیکی نیست.

با این حال ، همه اینها نیست که متفاوت است. همچنین غیرمتمرکز, به این معنی که برای اداره آن به یک بانک یا شخص ثالث اعتماد نمی کند – این را قبلاً در تعریف ارز رمزنگاری شده توضیح دادم.

با بیت کوین, هر معامله مستقیماً بین کاربران اتفاق می افتد – نامیده می شود یک شبکه همتا به همتا. این همه به لطف بلاکچین امکان پذیر است. بیت کوین فناوری بلاکچین را معرفی کرد تا به کاربران امکان ارسال و دریافت بیت کوین بدون استفاده از شخص ثالث را بدهد.

از آنجا که شما به شخص ثالثی احتیاج ندارید ، نیازی به شناسایی خود نیستید. تو می توانی پرداخت ها را انجام دهید بدون اینکه فاش شوید چه کسی هستید.

انواع ارز رمزنگاری شده: صفحه اول وب سایت های بیت کوین.

چگونه کار می کند?

وقتی شخصی بیت کوین می فرستد ، معامله انجام می شود تأیید شده و سپس در بلاکچین ذخیره می شود (پایگاه داده مشترک). اطلاعات موجود در بلاکچین است رمزگذاری شده – همه می توانند آن را ببینند ، اما فقط صاحب هر بیت کوین می تواند آن را رمزگشایی کند. به هر صاحب بیت کوین aکلید خصوصی، و این کلید خصوصی نحوه رمزگشایی بیت کوین خود است.

اما ، اگر بانک ها تراکنش ها را تأیید و پردازش نکنند ، چه کسی این کار را انجام می دهد?

به یاد دارید وقتی به شما گفتم بلاکچین ها توسط افراد و شرکت های مختلف به جای یک شرکت / شخص واحد اداره می شوند؟ خوب ، افراد و شرکت هایی که بلاکچین را مدیریت می کنند این کار را می کنند با استفاده از قدرت کامپیوتر. آنها نرم افزار خاصی را روی رایانه اجرا می کنند که تراکنش های بلاکچین را پردازش می کند.

توجه: به رایانه های مورد استفاده برای اجرای نرم افزار “nodes” گفته می شود.

درک انواع مختلف ارز رمزنگاری شده

اجرای این نرم افزار از برق زیادی استفاده می کند, اگر چه. بنابراین ، چگونه مردم و شرکت هایی که گره ها را اجرا می کنند هزینه قبوض برق خود را پرداخت می کنند؟ خوش آمدید به معدن.

گره ها هستند برای تأیید معاملات پاداش داده شده است – آنها با بیت کوین جدید پاداش می گیرند. اینگونه Bitcoins جدید ایجاد می شود. می توانید آن را با استخراج طلا مقایسه کنید که در آن معدنکاران با طلا پاداش می گیرند. در استخراج بیت کوین, گره ها استخراج کنندگان هستند – آنها برای بیت کوین جدید استخراج می کنند.

وقتی بلاک جدیدی به بلاکچین ارسال می شود ، ماینرها / گره ها بلاک را با استفاده از الگوریتمی به نام تأیید می کنند. PoW (اثبات کار) که در PoW, اولین ماینر برای تأیید بلوک با سکه های جدید پاداش می گیرد. الگوریتم های دیگری نیز در بلاک چین های دیگر استفاده شده است ، اما در بخش بعدی به آن خواهیم رسید.

(به یاد داشته باشید که اگر می خواهید در مورد فناوری بلاکچین بیشتر بدانید ، می توانید مقاله ما را بخوانید “Blockchain توضیح داده شده است” راهنما.)

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

Altcoins

بعد ، ما داریم altcoins. در حال حاضر ، وجود دارد بیش از هزار آلت کوین موجود است! اما اجازه ندهید که این تعداد شما را بترساند – اکثر آلت کوین ها هستند فقط نسخه های جایگزین بیت کوین با تغییرات جزئی. به این ترتیب آنها نام “altcoins” را بدست آوردند.

مهم است که درک کنیم ، همه altcoin ها فقط نسخه های جایگزین بیت کوین نیستند. برخی هستند که هستند بسیار, بسیار متفاوت از بیت کوین, و اهداف / اهداف بسیار متفاوتی دارند.

برخی از آلت کوین ها از الگوریتم های مختلفی برای بیت کوین استفاده می کنند. به عنوان مثال ، Factom یک آلت کوین است که از آن استفاده می کند امتیازات (اثبات سهام) در PoS ، هیچ کنکوری وجود ندارد. در عوض ، وجود دارد استکر.

انواع ارز رمزنگاری شده: سکه های رمزنگاری شده و یک نمودار.

استاکرها افرادی هستند که معاملات را برای دریافت پاداش تأیید می کنند ، دقیقاً مانند ماینرها. اما به جای مسابقه برای بررسی بلوک قبل از اینکه دیگران این کار را انجام دهند ، آنها یکی یکی انتخاب می شوند تا نوبت خود را بگیرند. این برق بسیار کمتری مصرف می کند زیرا آنها هزاران معدنچی نیستند که از برق خود برای آزمایش و تأیید همان بلوک استفاده می کنند. در عوض ، فقط یک “staker” در هر بلوک وجود دارد.

میبینی؟ همه آلت کوین ها فوق العاده شبیه بیت کوین نیستند.

در حقیقت, اتریوم و NEO نمونه هایی از altcoins هستند که هستند فوق العاده, فوق العاده متفاوت از بیت کوین. می دانید که بیت کوین به عنوان ارز دیجیتال استفاده می شود ، درست است؟ خوب ، Ethereum و NEO طوری طراحی نشده اند که به عنوان ارز دیجیتال استفاده شوند. بجای, آنها به عنوان بسترهای عظیمی برای ساخت برنامه ها در بلاکچین طراحی شده اند.

درست است – در Ethereum و NEO در واقع می توانید برنامه های خود را بسازید. این متداول ترین روش ایجاد ارزهای رمزپایه جدید است. آنها در زنجیره بلوکی ساخته شده اند که اجازه می دهند برنامه سازی, مانند Ethereum و NEO.

این همه امکان پذیر است زیرا Ethereum در سال 2015 فناوری جدیدی را به دنیای رمزنگاری معرفی کرده است. این فناوری نامیده می شود یک قرارداد هوشمند. یک قرارداد هوشمند می تواند در صورت وقوع برخی موارد معاملات را به طور خودکار اجرا کنید.

درک انواع مختلف ارز رمزنگاری شده

این “چیزها” (که شرایط نیز نامیده می شوند) هنگام ایجاد قرارداد هوشمند ، در آن نوشته می شوند. به عنوان مثال ، یک شرط می تواند چیزی مانند “هنگامی که پیتر 120 اتر را به قرارداد هوشمند می فرستد ، سپس خانه جان به پیتر ارسال می شود”.

به دلیل قراردادهای هوشمند, شخص ثالثی لازم نیست. بیت کوین به این معنی است که شخص ثالثی در پرداخت مستقیم نیاز ندارد ، اما قراردادهای هوشمند به این معنی است که شخص ثالثی در بسیاری از موارد – مانند فروش خانه ، فروش برق یا فروش سهام در بازار سهام – شخص ثالثی لازم نیست..

البته ، شما واقعاً نمی توانید برق را در یک قرارداد هوشمند قرار دهید ، می توانید؟ بنابراین ، در عوض ، شما یک قرارداد هوشمند را وارد می کنید که به طور قانونی برق را نشان می دهد. این یکی از بهترین موارد در مورد قراردادهای هوشمند در Ethereum ، NEO و altcoins مشابه است – شما می توانید چیزهای واقعی را رمزگذاری کنید و آنها را در زنجیره بلوک قرار دهید.

نشانه ها (برای dApps)

سومین نوع اصلی ارز رمزنگاری شده است یک نشانه – از همان نوع که ما در مورد آن صحبت کردیم! از بین سه نوع اصلی ارز رمزنگاری شده ، این مواردی هستند که به نظر من بیشتر جالب است. در مقایسه با دو نوع اصلی دیگر ارز رمزپایه ، اینها هستند کاملا بی نظیر در این واقعیت که آنها بلاکچین اختصاصی خود را ندارند.

آنها در استفاده می شود dApps (برنامه های غیرمتمرکز) اینها برنامه هایی است که من به شما گفتم و می توانند بر روی بلاک چین هایی مانند Ethereum و NEO ساخته شوند. dApp ها برای استفاده از قراردادهای هوشمند ساخته شده اند ، به همین دلیل از رمزها استفاده می کنند.

اگرچه نشانه های آنها نیازی به نمایش یک چیز فیزیکی مانند برق یا خانه ندارند. در عوض می توان آنها را عادت داد چیزهایی را در dApp خریداری کنید. یا این ، یا می توان آنها را عادت داد مزایای خاصی بدست آورید – مواردی مانند هزینه های تخفیف داده شده و هزینه های رای گیری.

انواع ارز رمزنگاری شده: انبوهی از بیت کوین که یکی در قسمت جلویی آن قرار دارد.

توکن ها همیشه قیمتی دارند که می توان با آنها به فروش رساند ، به همین دلیل برخی افراد آنها را خریداری می کنند. برخی از افراد به جای خریدن نشانه ها ، توکن ها را برای فروش بعداً با قیمت بالاتر خریداری می کنند تا از آنها در dApp استفاده کنند.

از آنجا که dApp ها بر روی بلاک چین های دیگر ساخته می شوند (مانند Ethereum و NEO), یک معامله رمز هنوز توسط گره های بلاک چین Ethereum یا NEO تأیید می شود. این بدان معناست که هزینه معامله هنوز با Ether یا NEO پرداخت می شود و نه با رمز.

بنابراین ، برای انجام معامله با dApp (به عنوان مثال استفاده از رمز) ، باید مقداری Ether یا NEO (یا هر کدام از altcoin های dApp ساخته شده است) داشته باشید تا هزینه های معامله را پرداخت کنید.

یک نکته سریع: برای تلفظ صحیح dApp ، بگویید “برنامه dee”.

برترین ارزهای رمزپایه

بنابراین ، ما در حال حاضر انواع مختلف ارز رمزنگاری شده را بررسی کرده ایم.

در این بخش ، من می پردازم برترین ارزهای رمزپایه. من می روم چهار تا از ارزهای رمزپایه برتر و بنویس یک لیست کوتاه از جوانب مثبت و منفی که با هر کدام همراه است.

بنابراین ، بیایید نگاهی بیندازیم!

بیت کوین

همانطور که قبلاً بیت کوین را پوشش داده ایم ، دیگر تکرار نمی کنم. بنابراین ، من از توضیحات بیت کوین صرف نظر می کنم و مستقیماً به مزایا و معایب بیت کوین می پردازم.

طرفداران

 • فقط 21 میلیون بیت کوین وجود دارد. بیشتر این بیت کوین ها در حال حاضر توسط کاربران استخراج شده اند. در حال حاضر وجود دارد حدود 17 میلیون بیت کوین, بنابراین حدود 4 میلیون مورد برای استخراج باقی مانده است. این محدودیت پایین برای بیت کوین برای قیمت مناسب است – اگر بسیاری از مردم Bitcoin را می خواهند اما تعداد زیادی بیت کوین در دسترس نیست ، افرادی که Bitcoin را می خواهند هزینه بیشتری برای آن پرداخت می کنند. این باعث می شود قیمت بالا برود!
 • انحلال بیت کوین راحت تر از انواع ارزهای رمزپایه رقیب است. این بدان معنی است که تبدیل بیت کوین به پول نقد راحت تر است. درست است – زیرا بیت کوین بسیار محبوب است, آسان تر است که بیت کوین خود را با ارز فیات عوض کنید مانند دلار و یورو همچنین ، بیت کوین تقریباً در هر مبادله رمزنگاری در اینترنت وجود دارد. این بدان معناست که حجم معاملات بسیار زیاد است! در واقع ، بالاترین میزان ارزهای رمزنگاری شده است.
 • فروشگاه های بیشتری نسبت به سایر ارزهای رمزپایه بیت کوین را می پذیرند. شما می توانید با استفاده از بیت کوین از طریق صدها فروشنده آنلاین که ارز رمزنگاری شده را قبول می کنند ، تقریباً هر موردی را خریداری کنید. این روش دیگری است که می توانید بیت کوین خود را تصفیه کنید – به جای اینکه آن را به پول نقد تبدیل کنید ، فقط می توانید آن را مانند پول نقد هزینه کنید.
 • بیت کوین بزرگترین ارز رمزنگاری شده است. بیت کوین اولین رمزنگاری بود و بزرگترین آن است. در حال حاضر غالب است بیش از 40٪ از بازار, که عظیم است! بسیاری از مردم معتقدند که بیت کوین همیشه بزرگترین خواهد بود (اما شما باید به یاد داشته باشید که این فقط یک نظر است و هیچ کس در واقع نمی داند چه اتفاقی خواهد افتاد).

منفی ها

 • بیت کوین نوسان زیادی دارد. این بدان معناست که قیمت بیت کوین هر روز تغییرات زیادی می کند. در حقیقت, کوه فروپاشی Gox در واقع باعث شد قیمت بیت کوین به 50٪ زیر آنچه روز قبل بود سقوط کنید. برخی از سرمایه گذاران نوسانات را دوست دارند اما افرادی که به دلیل نوسانات ضرر می کنند قطعاً آنها را دوست ندارند.
 • بیت کوین ممکن است با ارز رمزنگاری بهتری جایگزین شود. همانطور که در بخش altcoins اشاره کردیم ، این موارد وجود دارد صدها تغییر در بیت کوین امروز وجود دارد. اکنون بیت کوین تقریباً 10 ساله است. هر کدام از این سکه های جدیدتر در نهایت می توانند جایگزین بیت کوین شوند – آنها جدیدتر و پیشرفته تر هستند.
 • مردم هنوز از بیت کوین برای جرم استفاده می کنند. شهرت بیت کوین از روزهای ابتدایی آن در جاده ابریشم در حال بهبود است, اما هنوز عالی نیست. ما فقط می شنویم که چند نفر به دلیل استفاده غیرقانونی از بیت کوین تحت تعقیب قرار گرفته اند ، اما احتمالاً افراد زیادی هستند که از آن به طور غیرقانونی استفاده می کنند و گرفتار نمی شوند. این موارد شامل مواردی مانند کلاهبرداری و جلوگیری از مالیات است.

اتریوم

در مقابل بیت کوین, Ethereum بستری است که به افراد امکان می دهد dApp بسازند, نشانه ها, و قراردادهای هوشمند. واحد پول آن نامیده می شود اتر (ETH).

انواع ارز رمزنگاری شده: سکه اتریوم.

پیش از این ، ما بررسی کردیم که قراردادهای هوشمند چقدر مهم بوده و چه امکاناتی برای آینده باز کرده اند. حال ، بیایید نکات مثبت و منفی اصلی Ethereum را بررسی کنیم:

طرفداران

 • کاربران dApps ساخته شده در Ethereum همیشه به اتر احتیاج دارند. آنها برای پرداخت هزینه های معامله در dApps به Ether نیاز دارند زیرا dApp ها در بلاک چین Ethereum اجرا می شوند. بنابراین ، درست مانند ساندویچ ژله کره بادام زمینی ، اتر هرگز از مد نمی افتد!
 • بسیاری از پروژه های جدید در حال ساخت در Ethereum هستند. توسعه اکثر این پروژه ها سالها به طول می انجامد ، با این حال ، بسیاری از آنها در صورت تکمیل ممکن است عظیم باشند.
 • سرعت. در حالی که معاملات بیت کوین انجام می شود ، Ethereum می تواند معاملات را در عرض چند ثانیه پردازش کند 10 دقیقه به بالا.

منفی ها

 • تعداد سکه های اتر بسیار بیشتر از بیت کوین است. پیش از این ، ما در مورد چگونگی بخشی از ارزش بیت کوین از واقعیت وجود عرضه محدود صحبت کردیم. این مورد در مورد Ethereum صدق نمی کند – در حال حاضر تقریبا 100000000 سکه اتر وجود دارد و هرگز ایجاد آنها متوقف نخواهد شد. با این حال ، میزان تولید آنها بسیار کند خواهد شد ، بنابراین از نظر من مشکل چندانی نیست.

انواع ارز رمزنگاری شده: بستر Ethereum.

موج دار شدن

اساسا, موج دار شدن زنجیره بلوکی است که به گونه ای طراحی شده است که توسط بانک ها برای انجام سریعتر پرداخت های خود مورد استفاده قرار می گیرد. این سکه به عنوان بانکدار شناخته می شود و مشارکت های زیادی با بانک های جهانی که در حال حاضر روی آنها کار می شود وجود دارد.

طرفداران

 • شرکت های بزرگ و مورد احترام (مانند بانک های جهانی) به ریپل اعتماد می کنند. سازمان های مالی عظیمی (مانند بانک ها و دولت ها) با ریپل همکاری کرده اند. بسیاری دیگر هنوز شریک زندگی نیستند اما برنامه هایی برای این کار دارند. بنابراین ، به عنوان جایگزینی برای ارز فیات, Ripple ممکن است بهترین گزینه برای شما در دنیای مالی باشد. از آنجا که این شرکت با دولت ها کار می کند ، قدرت لازم برای گسترش آن می تواند دلیل موفقیت آن باشد.

منفی ها

 • برخلاف سایر ارزهای رمزپایه ، Ripple غیر متمرکز نیست. در عوض ، متمرکز است. شرکتی که پشت Ripple است (Ripple Labs نامیده می شود) مالک اکثر نشانه های Ripple (XRP) است. بنابراین ، اگر آنها می خواستند ، می توانستند تمام نشانه های خود را بفروشند و قیمت XRP پایین می آید بسیار. این بسیار بعید است زیرا آنها نمی خواهند همه نشانه های خود را بفروشند. اما ، من باید در مورد آن نکته ای را بیان کنم زیرا هنوز امکان پذیر است.

انواع ارز رمزنگاری شده: صفحه اول سکوی زنجیره بلوک Ripple.

Litecoin

Litecoin چنگال بیت کوین است! بنابراین ، در اصل ، بلاکچین Litecoin قبلاً بخشی از بلاکچین Bitcoin بود ، اما با ارائه به روزرسانی Litecoin ، آن را تقسیم کرد. بنابراین ، بسیار شبیه است اما ویژگی های مختلفی با بیت کوین دارد. برای ایجاد شده است آنچه را که بیت کوین ایجاد کرده است بهبود ببخشید.

اخیراً Litecoin در اخبار زیادی قرار دارد زیرا اولین ارز رمزنگاری شده خواهد بود از شبکه رعد و برق استفاده کنید. شبکه لایتنینگ بسیاری از مسائل مربوط به ارزهای رمزپایه را حل می کند ، مانند مقیاس پذیری – با استفاده از شبکه روشنایی ، Litecoin قادر خواهد بود معاملات بیشتری را در هر ثانیه پردازش کند.

طرفداران

 • Litecoin هم سریعتر است و هم بسیار ارزان تر از بیت کوین. معاملات Litecoin انجام می شود ثانیه, مانند معاملات Ethereum. معاملات بیت کوین انجام می شود 10 دقیقه به بالا.

همچنین ، معاملات بیت کوین می تواند هزینه بر باشد ، و این باعث می شود که آنها برای ارسال مقادیر اندک بی معنی باشند. همانطور که معاملات Litecoin انجام می شود بسیار ارزان تر, Litecoin برای خیلی بهتر است پرداخت های خرد (پرداخت اندک) ، به همین دلیل به آن سکه “Lite” می گویند.

منفی ها

 • Litecoin هنوز فقط اندکی بهبود در بیت کوین دارد. اگر بیت کوین بتواند پیشرفت کند تا بتواند ارزان تر و مقیاس پذیر باشد & معاملات سریعتر ، ممکن است نیازی به Litecoin نباشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Litecoin ، موقعیت آن در بازار و جوانب مثبت و منفی آن ، ما را بخوانید پیش بینی قیمت Litecoin راهنما.

انواع ارز رمزنگاری شده: صفحه اول پلتفرم بلاکچین Litecon.

نتیجه

پس از خواندن این راهنما ، باید بیشتر با محبوب ترین ارزهای رمزپایه در مورد هر دو آشنا شوید تجارت و فناوری, و انواع مختلف ارز رمزنگاری شده که وجود دارد. شما می دانید که آنها چه تفاوتی با یکدیگر دارند و برخی از جوانب مثبت و منفی هر یک را می فهمید.

این شما را در موقعیت بسیار بهتری قرار می دهد تا شروع به انجام تحقیقات بیشتر و اظهار نظر خود درباره هر یک از آنها کنید.

بنابراین ، اکنون که این راهنما را خواندید ، نظر شما در مورد ارزهای رمزپایه برتر و انواع مختلف ارزهای رمزپایه چیست؟ مورد علاقه شما کدام است؟ خبرم کن!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector