Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

خرید بیت کوین با PayPal: چگونه این کار را سریع انجام دهیم؟

در این "نحوه خرید بیت کوین با پی پال" راهنما ، من قصد دارم به شما نشان دهد پنج سیستم عامل مختلف که این گزینه در آن موجود است. من همچنین برخی از مزایا و معایب استفاده از هر یک را به شما می گویم.

وقتی بیت کوین در سال 2009 ایجاد شد ، اینگونه بود تقریبا غیرممکن برای خرید در چند سال اول تجارت. این به این دلیل بود که به سختی مراکز خرید و فروش ارز رمزنگاری شده وجود داشت! حتی اگر می توانید پیدا کنید یک تبادل قابل اعتماد (مانند Coinbase) ، پیدا کردن یکی از روشهای پرداخت در دنیای واقعی بسیار دشوار بود.

نحوه خرید بیت کوین با پی پال: کارت اعتباری و بیت کوین.

با این حال ، در سال 2021 ، اکنون است واقعاً آسان برای خرید بیت کوین با کارت نقدی / اعتباری یا حساب بانکی. اما آیا می دانید با PayPal می توانید BTC را نیز خریداری کنید؟ خوب ، حالا شما این کار را می کنید و امروز ، من می خواهم به شما نشان دهم که چگونه!

من سپس می خواهم یک راهنمای ساده و ساده گام به گام به شما ارائه دهم! با پایان خواندن این مطلب ، شما می دانید که چگونه Bitcoin را با PayPal بخرید! اگر می خواهید از راه های دیگری خرید بیت کوین را انجام دهید ، می توانید از یک صرافی گران قیمت بازدید کنید, یا حتی خرید Bitcoin از طریق Simplex.

الان برای چه چیزی منتظری؟ بیایید شروع کنیم و بفهمیم چرا استفاده از PayPal هنگام خرید دشوار است ارزهای رمزنگاری شده.

از کجا می توانید با پی پال بیت کوین بخرید?

یادآوری آن مهم است اکثر مبادلات ارزهای رمزنگاری شده پی پال را قبول ندارند. حتی اکثر صرافی هایی که به شما امکان می دهند با استفاده از آن سپرده گذاری کنید ارز فیات حمایتش نکن.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

دلیل اصلی این امر این است روشی که خط مشی شارژ PayPal کار می کند. اساساً ، وقتی افراد با استفاده از PayPal هزینه محصولات را پرداخت می كنند ، چیزی به آنها پیشنهاد می شود "حمایت از خریدار". این به این معنی است که اگر آنها از کالایی که خریداری کرده اند راضی نیستند ، می توانند با پی پال ادعا کنند پولشان را پس بگیرند.

در اکثر موارد ، اگر فروشنده نتواند اثبات کند که کالا را تحویل داده است ، PayPal وجوه را پس می گیرد و به خریدار بازپرداخت می کند!

نحوه خرید بیت کوین با Paypal: LocalBitcoins.

همانطور که می توانید تصور کنید ، هیچ راهی وجود ندارد که ثابت کند خریدار بیت کوین را دریافت نکرده است (حتی اگر آن را دریافت کرده باشند). به همین دلیل صرافی ها نگران قرار دادن PayPal در روش های پرداخت موجود خود هستند.

با این حال ، این بدان معنا نیست که شما نمی توانید این کار را انجام دهید ، زیرا همانطور که قصد دارم به شما نشان دهم ، چند روش مختلف وجود دارد. بیا شروع کنیم با LocalBitcoins.

LocalBitcoins


LocalBitcoins است آ نظیر به نظیر تبادل که به مردم اجازه می دهد بیش از 200 کشور مختلف خرید و فروش BTC. این در سال 2012 ایجاد شده است ، و مقر آن در فنلاند است.

بزرگترین چیز در مورد LocalBitcoins این است از بیش از 20 روش پرداخت مختلف پشتیبانی می کند – از جمله پی پال!

روش کار کردنش سادست. اگر کسی بخواهد بیت کوین خود را بفروشد ، قیمتی را که می خواهد آن را با ارز محلی خود بفروشد ، همراه با لیستی از روش های پرداختی که قبول می کند ، ذکر می کند. با توجه به اینکه PayPal یک سیستم پرداخت جهانی است ، فرقی نمی کند کدام کشور را انتخاب کنید!

هنگامی که فروشنده ای را پیدا کردید که از پذیرش بیت کوین خوشحال است ، شما خواهید دید مقدار BTC را که می خواهید خریداری کنید وارد کنید, و سپس منتظر قبول خریدار باشید. هنگامی که این کار را انجام می دهند ، بیت کوین آنها در یک “سپرده” قفل می شود. این از خریدار و فروشنده در از دست دادن بیت کوین یا پرداخت خود جلوگیری می کند.

به محض انتقال وجه PayPal ، خریدار فروشنده را از این امر مطلع می کند. هنگامی که فروشنده می تواند پرداخت را در حساب PayPal خود ببیند ، آنها LocalBitcoins را مطلع می کنند و BTC فوراً آزاد می شود!

من قبلاً در LocalBitcoins از PayPal برای بیت کوین استفاده کرده ام و این فرآیند 10 دقیقه بیشتر طول نکشید. یک چیز وجود دارد که باید بخاطر بسپارید – زیرا PayPal خطر کمی برای فروشنده به همراه دارد, آنها گاهی اوقات نرخ های بسیار بیشتری را دریافت می کنند!

گرچه ممکن است تجارت ناشناس در LocalBitcoins ، برخی از فروشندگان درخواست می کنند که خود را در مورد آنها تأیید کنید. آنها ممکن است از شما بخواهند یک نسخه از شناسه خود را بارگذاری کنید, آدرس ایمیل خود را تأیید کنید و شماره تلفن قبل از اینکه آنها قبول کنند با شما تجارت کنند اگر از PayPal برای خرید بیت کوین استفاده می کنید ، به احتمال زیاد فروشنده LocalBitcoins از شما این کار را می کند.

انگشت شست طرفداران

✓ روند ثبت نام آسان

✓ فروشندگان زیادی که PayPal را قبول می کنند

by با محافظت محافظت می شود

شست پایین CONS

✗ فروشندگان اغلب نرخ های بالاتر بیت کوین را برای پرداخت پی پال دریافت می کنند

may شاید لازم باشد خودتان را تأیید کنید (انتخاب فروشندگان)

بنابراین ، اکنون که از LocalBitcoins اطلاع دارید ، قسمت بعدی ‘با پی پال بیت کوین بخریدراهنما قرار است نگاه کند VirWoX!

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

VirWoX

گزینه بعدی در لیست بازرگانان من که به شما امکان خرید Bitcoin با PayPal را می دهد ، بستری است به نام VirWoX. این شرکت در سال 2007 ایجاد شد ، که بود دو سال قبل از راه اندازی بیت کوین!

آنها در فروش چیزی به نام “Second Life Lindens” یا SLL به طور خلاصه SLL یک ارز مجازی است که در یک بازی آنلاین به نام Second Life استفاده می شود. سردرگم؟ بگذار توضیح بدهم.

این بستر به شما امکان می دهد با استفاده از PayPal سکه های SLL بخرید. سپس می توانید از مبادله داخلی استفاده کنید تا نشانه های SLL را برای بیت کوین عوض کنید. پس از انجام این کار ، می توانید بیت کوین را به کیف پول خود برگردانید!

همانطور که قبلاً اشاره کردم, خطر بیشتری برای فروشندگانی که PayPal را قبول می کنند وجود دارد, بنابراین VirWoX محدودیت هایی را نصب کرده است. هنگام ثبت نام باید جزئیات شخصی مانند مشخصات خود را ارائه دهید نام کامل و ملیت.

به شما این امکان را می دهد هر 24 ساعت 90 یورو سکه بخرید. با افزایش سن حساب شما این محدودیت ها افزایش می یابد. حداکثر مجاز به خرید شماست یورو1000 در 24 ساعت, که پس از 60 روز از ثبت نام حساب می توانید انجام دهید.

نحوه خرید بیت کوین با پی پال: محدودیت ها به یورو.

یک اقدام امنیتی اضافی همچنین به این معنی است که ، وقتی اولین حساب را باز می کنید ، تا 48 ساعت دیگر نمی توانید BTC را با PayPal خریداری کنید..

مورد دیگری که باید در نظر گرفت این است هزینه های خرید Bitcoin با PayPal در VirWoX زیاد است. در ابتدا هزینه از شما کسر می شود 3.4٪ برای استفاده از PayPal. پس از آن ، نرخ ارز بین SLL و BTC می تواند واقعاً بد باشد. با این حال ، اگر این روشی باشد که می خواهید دنبال کنید ، هنگام استفاده از PayPal برای خرید بیت کوین ، هزینه ها همیشه بالاتر خواهد بود.

انگشت شست طرفداران

✓ فروشندگان زیادی موجود است

deposits سپرده های مستقیم PayPal در دسترس هستند

✓ بدون محدودیت برداشت

شست پایین CONS

✗ هزینه ها بسیار زیاد است

✗ قبل از خرید باید 48 ساعت پس از ثبت نام صبر کنید

✗ محدودیت سپرده کم

بنابراین ، اکنون که در مورد VirWoX اطلاعات دارید ، قسمت بعدیبا پی پال بیت کوین بخریدراهنما قرار است نگاه کند eToro.

eToro

بستر eToro یک بازار بزرگ است که در آن مردم می توانند طیف وسیعی از محصولات مالی را بخرید و بفروشید. این شامل ارزهای واقعی (مانند USD / EUR), کالاها (مثل طلا / روغن), سهام (مثل اپل) ، و البته, بیت کوین!

نحوه خرید بیت کوین با پی پال: eToro.

eToro در سال 2007 ایجاد شد و اکنون نیز ساخته شده است بیش از 5 میلیون مشتری در بیش از 170 کشور جهان! با این حال ، سیستم عامل کمی متفاوت است ، زیرا شما در واقع هیچ یک از دارایی های خریداری یا فروش “مالک” نیستید. بجای, شما کاملا درمورد افزایش یا پایین آمدن قیمت دارایی حدس می زنید.

eToro است کاملاً تنظیم شده توسط مقامات مختلف ملی از جمله سازمان رفتار مالی (در انگلستان) و اوراق بهادار قبرس & کمیسیون تبادل. این بدان معنی است که وجوه شما تا میزان مشخصی محافظت می شود!

نحوه خرید آن هنگام خرید بیت کوین با PayPal در eToro به شما نشان می دهد. پس از داشتن ایجاد یک حساب کاربری, شما می توانید فوراً واریز PayPal کنید. سپس می توانید در بالا رفتن (یا پایین آمدن) بیت کوین شرط بندی کنید. اگر در هر زمان بخواهید معامله را ببندید و برداشت کنید ، تجارت شما به ارز فیات دنیای واقعی تبدیل می شود.

پس می توانید به سادگی آن را به حساب PayPal خود برگردانید! مزیت حتی بیشتر استفاده از eToro برای خرید BTC با PayPal این است که می توانید تا سقف 2250 دلار بیت کوین خریداری کنید بدون تأیید حساب خود!

انگشت شست طرفداران

in به طور کامل در چندین کشور تنظیم شده است

Fe هزینه های کم

security امنیت سطح بالا

limits محدودیت های خوب برای خریداران اولین بار

Pay PayPal فوری به سپرده های بیت کوین

شست پایین CONS

“شما در واقع مالک بیت کوین نیستید

✗ فقط برای کاربرانی که می فهمند چه کاری انجام می دهند توصیه می شود

بنابراین ، اکنون که از این موضوع اطلاع دارید LocalBitcoins, VirWoX و eToro, در قسمت بعدی راهنمای من ، من قصد دارم به شما بدهم دستورالعمل های گام به گام در مورد نحوه خرید بیت کوین با PayPal. من به شما نحوه خرید با استفاده از هر سه سیستم عامل را نشان خواهم داد. باز هم ، بیایید با LocalBitcoins شروع کنیم!

نحوه خرید بیت کوین با PayPal

LocalBitcoins

1. از وب سایت LocalBitcoins دیدن کنید با کلیک بر روی این پیوند.

2. روی سبز کلیک کنید ثبت نام رایگان را فشار دهید ، و مراحل ثبت نام حساب را دنبال کنید. من به شما توصیه می کنم اطلاعات دقیق وارد کنید, زیرا به احتمال زیاد فروشنده ای پیدا خواهید کرد که خوشحال باشد که پرداخت پی پال را از شما قبول می کند.نحوه خرید بیت کوین با Paypal: LocalBitcoins.

3. پس از راه اندازی حساب خود ، بر روی کلیک کنید بیت کوین بخرید در بالای صفحه.نحوه خرید بیت کوین با Paypal: خرید بیت کوین در LocalBitocins.

4. ارزش محلی بیت کوین مورد نظر خود را وارد کنید و سپس کشوری را که می خواهید از آن خریداری کنید انتخاب کنید. اگرچه من انگلستان را انتخاب کرده ام ، شما می توانید هر کشوری را که می خواهید انتخاب کنید. پس از آن ، بر روی کلیک کنید همه پیشنهادات آنلاین جعبه کشویی را انتخاب کرده و انتخاب کنید جستجو کردن.نحوه خرید بیت کوین با Paypal: گزینه LocalBitcoins PayPal.

5- اکنون لیست بلندی از فروشندگانی را مشاهده خواهید کرد که به شما امکان می دهند با پی پال بیت کوین بخرید. نتایج با توجه به قیمتی که فروشنده مایل به قبول آن است رتبه بندی می شوند. در مرحله بعد ، در کنار نام کاربری ، کل معاملات انجام شده توسط فروشنده به همراه امتیاز بازخورد آنها را نیز مشاهده خواهید کرد.نحوه خرید بیت کوین با Paypal: خریداران و فروشندگان LocalBitcoins.

همانطور که مشاهده خواهید کرد ، فروشنده برتر کار خود را به پایان رسانده است بیش از 500 معامله و آنها نمره بازخورد 100٪ (این فوق العاده مهم است). نه تنها این ، بلکه آنها نیز هستند ارائه PayPal به بیت کوین با ارزانترین نرخ! پس از انتخاب فروشنده ، روی کلیک کنید خرید.

6. شما الان هستید در مرحله آخر قبل از اینکه درخواست تجارت شما به فروشنده ارسال شود. صحت اطلاعات را از جمله نرخ و مبلغی که می خواهید خریداری کنید بررسی کنید. در سمت راست ، خواهید دید برخی از شرایط فردی که توسط فروشنده مشخص شده است.

در این مثال ، فروشنده درخواست می کند که خریدار کار خود را تمام کرده باشد حداقل 30 معاملات. همانطور که اکنون سالهاست از LocalBitcoins استفاده می کنم ، من شرایط او را برآورده می کنم ، بنابراین می توانم به مرحله بعدی بروم. اگر این کار را نکردید ، به سادگی برگردید و فروشنده دیگری را انتخاب کنید!نحوه خرید بیت کوین با پی پال: قیمت خرید بیت کوین در LocalBitcoins.

7. حالا شما باید به سادگی بر روی کلیک کنید ارسال درخواست تجارت.نحوه خرید بیت کوین با پی پال: چه مقدار مایل به خرید هستید.

8- به محض اینکه فروشنده بیت کوین شما را با درخواست PayPal بپذیرد, سکه های آنها در سپرده قفل خواهد شد. آدرس PayPal در اختیار شما قرار می گیرد که باید وجه را به آن انتقال دهید. به محض انجام این کار ، بر روی کلیک کنید پرداخت ارسال شد.

9. سپس به فروشنده اطلاع داده می شود که شما پرداخت را ارسال کرده اید. آنها حساب PayPal خود را بررسی می کنند و به محض دیدن آن ، بیت کوین به کیف پول LocalBitcoins شما منتشر می شود! سپس می توانید آنها را به راحتی به کیف پول خود برگردانید!

بنابراین ، اکنون که می دانید چگونه Bitcoin را با PayPal در LocalBitcoins بخرید ، بخش بعدی راهنمای گام به گام من بررسی می شود VirWoX.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

VirWoX

به روز رسانی: از ژانویه 2021 ، VirVox فعالیت خود را متوقف کرده است. این شرکت توصیه می کند BitPanda به عنوان جایگزین.

1. از صفحه اصلی VirWoX بازدید کنید توسط با کلیک بر روی این پیوند.

2. در سمت چپ صفحه ، بر روی کلیک کنید هنوز ثبت نشده است.نحوه خرید بیت کوین با Paypal: VirWox.

3. روند افتتاح حساب را دنبال کنید. شما باید نام کاربری را انتخاب کنید و آدرس ایمیل ، نام کامل و کشور محل اقامت خود را وارد کنید.

4. پس از ثبت نام و ورود به سیستم حساب کاربری تازه ایجاد شده خود ، بر روی کلیک کنید سپرده در سمت چپ صفحه.

5- اکنون لیستی طولانی از روش های پرداخت را مشاهده خواهید کرد. به پایین پیمایش کنید و به دنبال PayPal بگردید. مبلغی را که می خواهید واریز کنید وارد کنید و سپس روی آن کلیک کنید با پی پال بررسی کنید. اکنون برای انجام معامله مجدداً به حساب PayPal خود هدایت خواهید شد.

6. حساب شما اکنون با ارز انتخابی شما تأمین می شود (مال من دلار بود ، اما ممکن است یورو نیز باشد). بعد ، به دنبال تبادل در سمت چپ صفحه و سپس بر روی USD / SLL (یا EUR / SLL) کلیک کنید.

7. USD / EUR خود را با سکه های SLL با بهترین قیمت بازار مبادله کنید. این باید فوراً تکمیل شود.

8- اکنون که سکه های SLL در حساب خود دارید ، بر روی کلیک کنید BTC / SLL که در سمت چپ زیر قرار دارد

9. سکه های SLL خود را با بیت کوین با بهترین قیمت بازار مبادله کنید. باز هم ، این باید بلافاصله پردازش شود.

10. حساب شما اکنون با بیت کوین تأمین می شود. اکنون می توانید آنها را به کیف پول بیت کوین خود بکشید!

اکنون که می دانید چگونه Bitcoin را با PayPal در VirWoX بخرید ، قسمت آخر راهنمای گام به گام من به شما نشان می دهد که چگونه این کار را انجام دهید eToro!

eToro

1. از صفحه اصلی eToro بازدید کنید توسط با کلیک بر روی این لینک.

2. در بالای صفحه ، روی کلیک کنید شروع کنید, به دنبال ثبت نام.نحوه خرید بیت کوین با Paypal: با eToro شروع کنید.

3. روند افتتاح حساب را که به شما نیاز دارد ، دنبال کنید نام کامل و آدرس ایمیل خود را وارد کنید. همچنین باید یک رمز عبور قوی انتخاب کنید.نحوه خرید بیت کوین با پی پال: پیوستن به eToro.

4. پس از راه اندازی حساب کاربری و ورود به سیستم ، بر روی کلیک کنید وجوه واریزی. تعداد وجوهی را که می خواهید واریز کنید وارد کنید و سپس انتخاب کنید پی پال. مجدداً به وب سایت پی پال هدایت خواهید شد. وارد حساب PayPal خود شوید و تراکنش را انجام دهید.

5. اکنون که بودجه حساب شما تأمین شد ، جستجو کنید بیت کوین در بالای صفحه و سپس روی کلیک کنید تجارت.نحوه خرید بیت کوین با Paypal: تجارت بیت کوین در eToro.

6. مقدار بیت کوین را که می خواهید خریداری کنید با ارز محلی خود وارد کنید ، سپس بر روی آن کلیک کنید خرید. فراموش نکنید, شما مالک بیت کوینی نیستید که به تازگی خریداری کرده اید. شما به راحتی روی بالا یا پایین رفتن قیمت شرط می بندید.

من فقط این گزینه را به کاربرانی توصیه می کنم که خطرات استفاده از این سیستم عامل را درک می کنند و همه اصطلاحات را خوانده اند.

نتیجه گیری

و این پایان کار من است …با پی پال بیت کوین بخرید‘ راهنما! همانطور که اکنون می دانید ، تلاش برای خرید بیت کوین با PayPal به آسانی استفاده از روشهای دیگر پرداخت نیست, مانند کارت بدهی / اعتباری یا حساب بانکی. با این حال ، مطمئناً امکان پذیر است.

هر یک از این مبادلات خاص خود را دارند مزایا و معایب – همه چیز به آنچه شما دنبال آن هستید بستگی دارد. با این حال ، اگر شما به سادگی به دنبال یک مبادله با کمترین هزینه هستید ، پیشنهاد می کنم LocalBitcoins. فقط مطمئن شوید که فقط معامله گران را با معامله گران معتبر باز می کنید. اگر به دنبال مکانی برای خرید بیت کوین با کارت اعتباری هستید ، به راهنمای من مراجعه کنید اینجا.

متناوباً ، اگر تصمیم گرفته اید که PayPal در واقع بهترین راه برای خرید بیت کوین نیست ، فراموش نکنید که می توانید صرافی هایی مانند Coinbase, یا حتی از خدمات ساده!

بنابراین ، شما از کدام صرافی استفاده می کنید؟ با گذاشتن کامنت در ادامه به من اطلاع دهید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector