Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

PotCoin: راهنمای عمق

شاید شما در مورد آن چیزی شنیده باشید ، شاید آن را دیده باشید – شاید حتی سعی کرده اید آن را بخرید. نه ، من در مورد صحبت نمی کنم ماری جوانا… اما این یک حدس خوب. در این راهنما ، من می خواهم در مورد شما صحبت کنم PotCoinیک ارز رمزنگاری شده که برای تبدیل به یک روش استاندارد پرداخت در جوامع قانونی شاهدانه در سراسر جهان شوید.

من همه چیز را در مورد آن به شما می گویم: از کجا آمده است ، چرا به وجود آمده است ، اهداف و اهداف آن چیست ، و غیره. علاوه بر این ، ما PotCoin را از دیدگاه یک مصرف کننده (بدون استفاده از جنبه جنازه) پوشش خواهیم داد – صحبت خواهیم کرد درباره کیف پول PotCoin ، نحوه استخراج آن, چگونه و از کجا بخریم, و غیره.

خواه قبلاً در مورد آن چیزی شنیده باشید یا نه ، این راهنما به شما کمک خواهد کرد درک کاملی از PotCoin تشکیل دهید.

به دنبال امن ترین مکان برای خرید BTC هستید؟ من صرافی های رمزنگاری دارای بهترین رتبه بندی را که به عنوان امن ترین سیستم عامل برای خرید BTC تأیید شده اند ، در زیر جمع آوری کرده ام ، بنابراین نگاهی بیندازید.

ویزا / مسترکارت ارائه دهنده رمزنگاری امتیاز ما Coinbase Review آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • Litecoin
 • + 30 مورد دیگر

9.8 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی Binance آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • کاردانو
 • + 150 دیگه

9.6 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی Coinmama آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • بیت کوین کش
 • +7 مورد دیگر

9.4 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی کراکن آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • خط تیره
 • + 37 مورد دیگر

9.1 خواندن بررسی بازدید از سایت eToro بررسی آره

 • بیت کوین
 • بیت کوین کش
 • اتریوم
 • +3 مورد دیگر

8.6 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی KuCoin آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • مونرو
 • + 210 مورد دیگر

8.5 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی تبادل جوزا آره

 • بیت کوین
 • بیت کوین کش
 • اتریوم
 • +21 مورد دیگر

8.4 خواندن بررسی بازدید از سایت محبوبترین 729 نظر 9.8 انتقال بانکی: آره به سایت بروید بررسی ویرایشگر را بخوانید 1279 نظر 9.6 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 816 بررسی 9.4 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 1174 نظر 9.1 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 453 بررسی 8.6 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 563 بررسی 8.5 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 603 بررسی 8.4 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید

طرفداران

 • یک ارز رمزنگاری شده بسیار خاص
 • کیف پول اختصاصی دارد
 • جامعه ای پرشور و فداکار

منفی ها

 • تیم اولیه از هم جدا شده بود
 • خیلی شناخته شده نیست

تاریخچه PotCoin

PotCoin چیست؟ خوب ، آغاز کار PotCoin واقعاً بود یکی جالب.

PotCoin از اواخر ژانویه 2014 در جهان منتشر شد. از همان ابتدا ، توسعه دهندگان (سه مرد از کانادا) پیام خود را روشن کردند – آنها سکه را در 4:20 عصر (420 یک عدد نمادین برای ماری جوانا است). از همان ابتدا ، آنها قصد داشتند تبدیل شوند ارز اصلی استفاده در مورد حشیش قانونی است.


چه شوخ طبعی آنها باشد و چه افراد مشتاق مسئولیت پذیرفتن ، اما PotCoin اندکی پس از راه اندازی اولیه خود مورد توجه اصلی قرار گرفت – چند ایستگاه خبری تلویزیونی و آنلاین به انتشار شایعه در مورد این ارز رمزپایه جدید کمک کردند.

PotCoin: PotCoin روی میز.

پارامترهای فنی PotCoin قبلاً تقریباً مشابه پارامترهای فنی آن بودند Litecoin. در یک زمان خاص ، PotCoin برخی از چیزها را در ساختار و داده های خود تغییر داد ، و آن را از Litecoin جلو برد و کمی شبیه به ارزهای رمزپایه ای مانند Reddcoin می شود.

طی چند سال از عمر خود ، PotCoin قبلاً موفق به تجربه آن شده است یک رکورد افزایش قیمت و یک سقوط بزرگ. هنگامی که گرد و غبار پس از سقوط اولیه در اواسط سال 2014 شروع به ته نشینی کرد ، PotCoin یک ضربه بزرگ دیگر وارد کرد – تیمی که سکه را ایجاد و توسعه داده بود از هم پاشیده بودند.

گروهی به نام PotLabs (آنها کسانی بودند که به توسعه PotCoin در روزهای اولیه کمک کردند) وارد عمل شدند و توسعه بیشتر سکه را به عهده گرفتند.

PotCoin امروز

علی رغم افزایش و سقوط قیمت آن, PotCoin موفق شد حضور خود را در بازار ارزهای رمزنگاری شده حفظ کند.

PotCoin: نمودار قیمت PotCoin.

البته لازم به ذکر است که وقتی نگاهی به نمودار بیندازیم ، می توان متوجه شد که PotCoin ، در مقایسه با سایر ارزهای رمزپایه, چنین تصادفی را تجربه نکرد. چند گمانه زنی وجود دارد که دلیل اصلی آن چیست قیمت PotCoin بیش از هر چیز تحت تأثیر صنعت قانونی شاهدانه و علاقه مندان آن است.

اطلاعات عمومی PotCoin

پول سازی پیت کویناکنون که درک کردید PotCoin چیست و چرا برای مخاطبان عظیمی از مردم مهم است ، می توانیم درباره اطلاعاتی صحبت کنیم که برای هر کسی و هر کسی که قصد دارد مهم باشد ، صحبت خواهیم کرد در آینده PotCoin سرمایه گذاری کنید.

صادقانه بگویم ، موضوعاتی که ما در حال حاضر لمس خواهیم کرد می تواند برای هر کسی ارزشمند باشد – خواه شما عاشق PotCoin آینده باشید و خواهان حمایت از این موضوع هستید ، یا فقط کسی که می خواهد از نحوه کار ارزهای رمزپایه مطلع شود.

PotCoin Wallet

اولین چیزی که باید در مورد سرمایه گذاری ، خرید ، فروش یا تجارت با PotCoin در مورد آن بدانید (و آن را بدست آورید!) این است یک خاص, کیف پول تعیین شده.

اگر نمی دانید کیف پول ارز رمزنگاری شده چیست, من خیلی ساده می گویم: این است یک نرم افزار دیجیتال یا یک دستگاه فیزیکی طراحی شده است تا سکه های رمزنگاری شما را با خیال راحت ذخیره کند تا هر کجا که بروید همیشه در دسترس باشد.

سایت رسمی PotCoin (potcoin.com) پیشنهاد می کند و استفاده می کند PotWallet – یک کیف پول رسمی که به طور خاص برای ذخیره و استفاده از PotCoin طراحی شده است. راستش را بخواهید ، وقتی صحبت از کیف پول PotCoin می شود ، این بهترین شرط شماست – بالاخره توسط تیم PotCoin ایجاد شده است.

PotCoin: راهنمای عمق

PotWallet تمام ویژگی هایی را که ممکن است لازم داشته باشید به شما ارائه می دهد و در دو نسخه ارائه می شود – برخط و دسکتاپ. حتی اگر کیف پول آنلاین کاملاً خوب کار می کند ، تیم پیشنهاد می دهد از نسخه دسک تاپ استفاده کنید ، زیرا نسخه محبوب تر و امن تر این دو است.

از زمان نوشتن این مقاله ، کیف پول آنلاین در Android موجود است و در حال حاضر در انتظار تأیید از فروشگاه App Apple است. نسخه دسک تاپ کیف پول در MS Windows ، Mac OSX و Linux در دسترس است.

چگونه و از کجا PotCoin بخریم?

اکنون که کیف پول خود را کاملاً آماده و آماده آماده کرده اید ، می توانید به فکر فرو بروید خرید و فروش PotCoin. اما چگونه PotCoin بخریم؟ یا شاید مهمتر … PotCoin را از کجا بخریم?

خوب ، وقتی صحبت از سوال “چگونه PotCoin را بخریم؟” می شود ، پاسخ بسیار ساده است – دقیقاً مانند ارزهای رمزنگاری شده دیگر.

PotCoin را از کجا بخریم؟ بسیاری از سایت های تجارت و فروش رمزنگاری PotCoin را به عنوان یک گزینه ارائه می دهند. بهترین شرط شما احتمالاً روی آوردن به است Bittrex.

اگر می خواهید از سایت دیگری استفاده کنید ، روند کار کاملاً ساده است. با این وجود ، بگذارید هر دو از طریق آن عبور کنیم.

اگر می خواهید PotCoin بخرید ، ابتدا باید آن را انجام دهید درباره نوع ارزی که می خواهید استفاده کنید تصمیم بگیرید. به خاطر سادگی ، بگذارید بگوییم که شما می خواهید آن را با دلار آمریکا بخرید.

PotCoin: راهنمای عمق

سایتی را پیدا کنید که متناسب با نیاز شما و معتبر باشد. نرخ ارز ، بررسی ها و غیره را بررسی کنید اگر به نظر می رسد همه چیز مرتب است ، مقدار PotCoins مورد نظر برای خرید را انتخاب کنید و به راحتی با استفاده از PayPal ، کارت اعتباری ، انتقال بانکی یا هر نوع پرداخت دیگر معامله را انجام دهید. شما باید کد کیف پول خود را وارد کنید و پس از آن ، فقط منتظر مانده است.

فروش تا حدودی همان خرید است ، شما فقط از انتهای دیگر شروع می کنید. هنگام فروش PotCoin ، سایتی را انتخاب کنید که POT خوب (این انقباض PotCoin است. من جدی هستم.) به نسبت USD. روند کار از این مرحله همان خرید است ، برعکس.

وقتی به دنبال سایت های معتبر برای خرید ، فروش یا تجارت هر ارز رمزنگاری شده در خارج هستید ، همیشه تأکید کنید امنیت, به عنوان یک قاعده کلی. اگر سایت فاقد باشد محافظت از تقلب و سوراخ هایی در آن وجود دارد سیستم انتقال, که ممکن است به هکرهای بالقوه اجازه دهد سریع امور مالی شما را تخلیه کنند.

چگونه می توان پیت کوین را استخراج کرد?

اگر تجارت رمزنگاری مورد شما نیست ، همیشه می توانید امتحان کنید خودتان سکه استخراج کنید. این روش دستیابی و داشتن ارزهای رمزپایه است بسیار محبوب, و جوامع زیادی وجود دارد که به استخراج کنندگان مبتدی کمک و پشتیبانی می کنند.

هنگامی که به نحوه استخراج PotCoin فکر می کنید ، باید بررسی کنید سه روش اصلی. اولین مورد است پردازنده معدن, یکی دیگر است پردازنده گرافیکی معدن و آخرین مورد است ASIC معدن. در اینجا خلاصه ای از نحوه کار آنها آورده شده است:

 • استخراج پردازنده. استخراج ارز رمزپایه مبتنی بر CPU استفاده می کند پردازنده ها برای حل معادلات پیچیده در حالی که سود رمزگذاری برای کار دریافت می کنید. استخراج پردازنده از بین همه آنها کمترین و کم سودترین است ، اما برای مبتدیان فقط به این دلیل خوب است که معمولاً نیازی به خرید چیزی ندارید و می توانید بلافاصله از راحتی رایانه شخصی خود استخراج را شروع کنید..
 • استخراج GPU. کاربردهای استخراج GPU کارت گرافیک, و بسیاری از آنها این یک روش بسیار محبوب ، در عین حال پرهزینه برای استخراج ارزهای رمزپایه است. افرادی که تعجب می کنند چگونه PotCoin (یا هر سکه دیگری را برای آن ماده استخراج می کنند) این روش را به دلیل دارا بودن آن ترجیح می دهند ثبات و طول عمر.
 • استخراج ASIC. ASIC ها هستند ماشین آلات ویژه ای که برنامه ریزی شده اند تا همزمان فقط یک کار را انجام دهند. آنها در مورد استخراج سکه های رمزنگاری عالی و فوق العاده کارآمد هستند ، اما بسیار خوب هستند بسیار کمیاب و پر هزینه است همزمان.

استخراج GPU احتمالاً محبوب ترین مورد است ، در حالی که استخراج رمزنگاری ASIC بیشترین سود را دارد. اگر در فکر استفاده از ASIC هستید ، محتاط باشید ، زیرا آنها مورد بحث و مجادله قرار گرفته اند از اواخر ، که ممکن است عملکرد و محبوبیت آنها را تحت تأثیر قرار دهد.

متناوباً ، می توانید بررسی کنید استخراج ابر. با استفاده از این روش ، شما به هیچ یک از سخت افزارها یا دستگاه های دیگر خود احتیاج ندارید – همه کارها از راه دور انجام می شود.

استخراج کنندگان بالقوه استخراج ابری را به خاطر آن ترجیح می دهند سادگی و عدم نیاز به دانش قبلی در این زمینه. نیازی به دانستن نیست چگونه می توان یک دکل ساخت یا نحوه کار بلاکچین – همه چیز توسط میزبانان ابر مراقبت شده است.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

خلاصه

بیایید سریع اطلاعاتی را که در این راهنما آورده ایم خلاصه کنیم.

PotCoin یک ارز رمزنگاری شده است که برای ایجاد شده است بر زیرساخت های قانونی شاهدانه تسلط پیدا کنند. این فراز و نشیب هایی داشته است ، اما تا به امروز وجود دارد هنوز هم فعالانه معامله می شود, خرید و فروش کرد توسط هزاران نفر در سراسر جهان.

سایت رسمی PotCoin ابزارها و نکات گسترده ای در مورد نحوه برخورد با این ارز رمزنگاری شده ارائه می دهد – شما می توانید PotWallet ایجاد کنید ، PotCoin بخرید ، بفروشید و تجارت کنید ، سود کسب کنید و غیره.

اگر شما می خواهید معدن PotCoin, بهترین شرط بندی شما یا استخراج GPU یا استخراج ابری. اگر در زمینه سخت افزار و نرم افزار استخراج معدن آگاهی دارید و سرمایه اولیه دارید ، می توانید استخراج GPU را امتحان کنید. با این حال ، اگر شما به یک دکل استخراج نمی خواهید یا نیازی ندارید و فقط برای برخی از اهداف کوتاه مدت به ارزهای رمزپایه (یا فقط PotCoin) علاقه مند هستید ، استخراج ابری بهترین شرط شماست.

PotCoin ساید بای ساید را با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

PotCoin ساید بای ساید را با دیگران مقایسه کنید

ممکن است همه مبادلات رمزنگاری شبیه شما باشند اما شبیه به هم هستند نه همه یکسان است!

آره! نمودار مقایسه را به من نشان دهید

نتیجه

یکی از بهترین ویژگی هایی که PotCoin دارد قطعاً خواهد بود طرفداران آن. این یکی از آن ارزهای رمزپایه ای است که مردم واقعاً روی آن سرمایه گذاری می کنند ، هم از نظر مالی و هم از نظر روحی.

صادقانه دلیل این امر کاملاً ساده است. موضوع “قانونی سازی حشیش” موضوعی بسیار جذاب ، اما در عین حال پرشور در ایالات متحده است. هرچه زمان می گذرد ، ما شاهد هستیم که ایالات بیشتر و بیشتر مصرف قانونی تفریحی ماری جوانای پزشکی را قانونی می کنند. این یک موضوع منحصر به فرد در ایالات متحده آمریکا نیست, اگر چه. بسیاری از کشورها در سراسر جهان شروع به صحبت در این باره کرده اند ، خواه از دیدگاه دولتی باشد ، یا به دلیل فشار همسالان.

PotCoin فقط قدم دیگری در این تلاش است. اگر اهداف نهایی برآورده شود ، این امر به اصلی ترین صنعت خرید و فروش شاهدانه تبدیل می شود. در همان زمان ، جوامعی که از قانونی شدن ماری جوانا حمایت می کنند احتمالاً کاملاً افتخار می کنند که اکنون ارز رمزنگاری شده ای وجود دارد که نه تنها مفید و کاربردی, اما به عنوان یک معیار در سفر به سمت قانونی شدن عمل می کند.

PotCoin: راهنمای عمق

پرونده واقعی هرچه باشد, اعداد برای خودشان صحبت می کنند. اگر PotCoin بی فایده بود ، سازندگان و توسعه دهندگان اصلی آن را برای مدت طولانی زنده نگه نمی داشتند. علاوه بر این ، این واقعیت که پس از جدا شدن تیم اولیه ، افرادی (و شرکت ها!) برای کمک و زنده نگه داشتن ارز رمزنگاری شده در آن جهش می کردند ، بر این نکته تأکید دارد.

اگر افرادی که از PotCoin پشتیبانی می کنند همچنان در کنار این رمزنگار بایستند و اگر بازار یکبار دیگر مانند گذشته در پایان سال 2017 – آغاز سال 2018 پیش نرود, PotCoin می تواند آینده درخشانی را پیش رو داشته باشد.

به طور کلی شناخته شده و انتظار می رود که اگر ارز رمزنگاری شده توسط عموم مردم پذیرفته شود و مفید نیز باشد ، احتمالاً باید ثابت بماند. تا زمانی که افراد فداکار از این هدف حمایت می کنند ، مفید بودن PotCoin تمام نمی شود.

امیدوارم شما موفق شده باشید چیز جدیدی در مورد PotCoin یاد بگیرید, نحوه خرید PotCoin ، نحوه استخراج PotCoin و روش های مختلفی که می توانید از آن استفاده کنید. روند خرید بسیار ساده است:

 1. ثبت نام در Bittrex؛
 2. در صورت درخواست ، تمام جزئیات را وارد کنید ؛
 3. نحوه خرید PotCoins (از طریق کدام روش ثبت اختراع) را انتخاب کنید ؛
 4. خرید را انجام دهید!

در حالی که نمی توانید PotCoins را در آن ذخیره کنید برخی از کیف پول های ارز رمزنگاری شده با بالاترین امتیاز آنجا (یعنی. ترزور) ، PotWallet نیز یک گزینه مناسب و مناسب است.

برای شما بهترین موفقیت را در تجارت و استخراج PotCoin خود آرزومندم!

محتوای منتشر شده در این وب سایت برای ارائه هر نوع مشاوره مالی ، سرمایه گذاری ، تجارت یا هر نوع دیگری نیست. BitDegree.org خرید یا فروش یا نگهداری هر نوع ارز رمزنگاری شده را به شما پیشنهاد نمی دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مالی ، با مشاور مالی خود مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector