Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

پیش بینی قیمت Reddcoin: 2021 و بعد از آن

سلام! به این راهنمای پیش بینی قیمت RDD Coin و Reddcoin خوش آمدید. در مقاله زیر ، سکه ای را به شما معرفی می کنم که با توجه به پرداخت های خرد و پرداخت اینترنت طراحی شده است.

پیش بینی قیمت ارزهای رمزپایه مفهوم جالبی است. با توجه به جدید بودن ارزهای رمزپایه ، اساساً نمی توان گفت که عملکرد آنها چگونه است. با این حال ، مردم تلاش خواهند کرد. به همین دلیل ما پیش بینی هایی داریم. بعضی اوقات آنها درست می گویند ، گاهی اوقات آنها اشتباه می کنند.

با این اوصاف ، سعی می کنم به شما کمک کنم تا شما را از طریق پیش بینی های مختلف قیمت Reddcoin در یک روش صادقانه و صریح تا حد ممکن راهنمایی کنید..

در طول این راهنما ، موارد زیر را پوشش خواهم داد:

 • Reddcoin (RDD Coin) چیست?
 • هشدار درباره وب سایت های پیش بینی قیمت.
 • برخی از تحلیل های مختلف پیش بینی کوتاه مدت قیمت برای Reddcoin.
 • برخی از تحلیل های مختلف پیش بینی های طولانی مدت قیمت برای Reddcoin.
 • هشدار در مورد استفاده از تجزیه و تحلیل فنی برای پیش بینی طولانی مدت قیمت.
 • نگاهی به نقشه راه Reddcoin و نحوه برنامه ریزی تیم برای ادامه پروژه.
 • برخی از افکار خودم در مورد اینکه پروژه Reddcoin به کجا می رود و آیا موفقیت آمیز است.

قبل از شروع ، مهم است که به شما تأکید کنم که هیچ یک از موارد زیر به عنوان مشاوره سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود. این برای اهداف آموزشی است و سعی دارد به شما یاد دهد که چگونه در مورد سرمایه گذاری های خود قضاوت کنید. همچنین ، این مقاله در مورد محل خرید Reddcoin یا نحوه خرید Reddcoin نیست – نوشته نشده است که پروژه را برای نویسنده مقاله یا ناشر آن پمپ کنید.

معرفی و هشدارهای خارج از راه ، بیایید با تعریف مختصر آنچه Reddcoin است شروع کنیم!

ReddCoin چیست?

Reddcoin برای آسان و سریع پرداخت های خرد آنلاین طراحی شده است. این تلاش می کند تا خود را با شبکه های اجتماعی مهم سیاره یکپارچه کند. آنها امیدوارند که این بدان معنا باشد که جلب توجه مردم به دلیل محتوای آنها “برای همه ارزان ، سریع و پاداش آور خواهد بود”.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

Reddcoin افتخار می کند که زمان بلوک آنها (سرعت افزودن بلوک های جدید به زنجیره بلوک) ده برابر سریعتر از Bitcoin است. این باعث می شود که تراکنش ها به جای 10 دقیقه به اضافه اینکه با استفاده از شبکه بیت کوین طول بکشد ، به سرعت 60 ثانیه انجام شوند.

در حال حاضر ، رد کوین از یک مدل سنتی “اثبات کار” برای امنیت شبکه استفاده می کند. با این حال ، برنامه هایی برای تغییر این سیستم به سیستم جدیدی به نام PoSV (Proof-of-Stake Velocity) وجود دارد. این سیستم ضمن جلوگیری از برخی از مواردی که در مورد سیستم های “اثبات سهام” گزارش شده است ، ادعا می کند که سازگار با محیط زیست است..

Reddcoin یک تیم بین المللی واقعا توسعه دهنده در پشت خود دارد. متأسفانه ، آنها اطلاعات زیادی در مورد آنها در وب سایت رسمی خود ارائه نداده اند. با این حال ، نگاهی به پروفایل LinkedIn John “Gnasher” Nash’s CTO و توسعه دهنده اصلی نشان می دهد که او هم به عنوان مدیر پروژه و هم به عنوان مدیر فنی شرکت های مختلف تجربه دارد. اینها شامل Masstech Group Inc. و Techtel P / L هستند.

هشدار سریع درباره پیش بینی قیمت

در این مقاله پیش بینی قیمت Reddcoin ، شما می خواهید تماس های بسیار وحشیانه و شگفت انگیزی را برای قیمت یک واحد Reddcoin ببینید. مهم است که این ارقام را خیلی جدی نگیرید. از این گذشته ، هیچ کس واقعاً نمی داند که یک پروژه چگونه می تواند در نقشه راه پیشنهادی خود ارائه دهد یا اینکه بازار حتی در وهله اول حتی چنین خدماتی را می طلبد.

پیش بینی قیمت ارزهای رمزنگاری شده به چند دلیل می تواند مشکل ساز باشد. این شامل:


 • مسائل نظارتی – آیا این پروژه قانونی باقی می ماند؟ در صورت غیرقانونی بودن ، بلافاصله خاموش می شود یا دوباره جابجا می شود؟ اگر دوباره جابجا شود ، این بر قیمت تأثیر می گذارد?
 • مسائل فنی – آیا تیم حتی می تواند آنچه را که قصد انجام آن را دارند تحویل دهد؟ اگر نتوانند و نقص مهلکی در کد آنها کل سیستم را از بین ببرد ، قیمت هر سکه به 0.00 دلار می رسد.
 • رقابت – آیا پروژه دیگری ظهور می کند که بتواند کار پروژه ای را که در آن سرمایه گذاری کرده اید حتی بهتر انجام دهد؟ اگر چنین است ، آیا در آن جایگاه برای دو سرویس رقیب وجود دارد?

پیش بینی قیمت Reddcoin 2021?

اکنون ، من به نکته این مقاله می پردازم – پیش بینی قیمت Reddcoin. متأسفانه ، از آنجا که اکثر کارشناسان ارز رمزنگاری کارهای بهتری نسبت به پیش بینی قیمت دارایی های دیجیتال مختلف دارند ، نمی توانیم از آگاهانه ترین نظرات در این زمینه استفاده کنیم. به زودی خواهید فهمید!

پیش بینی قیمت Reddcoin وحشی

برای اولین پیش بینی قیمت Reddcoin 2021 ، من با آنچه همه در فضای ارزهای رمزپایه می خواهند بشنوند شروع می کنم – یک عکس ماه کامل. برای این منظور ، من به وب سایتی به نام CoinLiker نگاه خواهم کرد (اگرچه ممکن است CoinLover مناسب تر باشد!)

پیش بینی قیمت Reddcoin

همانطور که از نمودار بالا مشاهده می کنید ، CoinLiker به ویژه صعودی (خوش بینانه نسبت به قیمت) Reddcoin است. نویسنده ناشناخته این مقاله معتقد است که قیمت فعلی کمی بیش از دو سوم سنت به تقریبا 0.135 دلار افزایش خواهد یافت. این فقط در یک سال رشد تقریباً 20 برابری را نشان می دهد.

من روش دیگری برای نشان دادن این موضوع قرار می دهم. اگر امروز 100 دلار در Reddcoin سرمایه گذاری کنید ، بیش از 14،556 سکه RDD خریداری می کنید. طبق گفته CoinLiker ، این مبلغ به رقم عظیم 1،963.93 دلار تبدیل خواهد شد. بد نیست ، اوه!?

اما فقط یک ثانیه صبر کنید. قبل از اینکه بیش از حد هیجان زده شوید و به برخی از مبادلات altcoin بروید که برخی از Reddcoin را سهام می کند ، فقط در نظر بگیرید که چگونه CoinLiker به این افزایش قیمت بزرگ برای سال رسیده است.

اولاً ، آنها اظهار می کنند که:

“… الگوریتمی سفارشی نوشت تا امیدوارم قیمت های آینده پیش بینی کند.”

گرچه ممکن است آنها نوعی الگوریتم برای پیش بینی قیمت ها ایجاد کرده باشند ، اما بدون هیچ گونه اثبات واقعی تصمیم گیری در مورد این جمله بسیار ضعیف است.

سپس مقاله با مجموعه ای از پرسش ها و پاسخ ها پیگیری می شود. هر یک از آنها ادعا می کنند که آینده برای Reddcoin درخشان به نظر می رسد. با این حال ، به معنای واقعی کلمه هیچ تلاشی برای انجام تجزیه و تحلیل اصول Reddcoin انجام نمی شود – اینکه این تیم چه کاری انجام خواهد داد ، اینکه تیم چه کسی است ، توانایی تحقق وعده های خود را دارد یا اینکه بازار به چنین ارزی نیاز دارد یا می خواهد.

اگرچه آنها به شما می گویند که Reddcoin را از کجا بخرید و Reddcoin را چگونه بخرید – چقدر راحت است!

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

یکی دیگر از پیش بینی قیمت Reddcoin ، دیگری “سیستم پیش بینی”

وب سایت دیگری که به طور مکرر در بالای رتبه بندی گوگل برای پیش بینی قیمت ارزهای رمزپایه ظاهر می شود ، نامیده می شود WalletInvestor. این سرویس ادعا می کند که از “سیستم پیش بینی” خود استفاده می کند. جای تعجب نیست که این سیستم یک راز کاملاً محفوظ است. در هر صورت ، باید کاملاً متفاوت از CoinLiker باشد زیرا پیش بینی قیمت یک ساله آنها برای Reddcoin نیز بسیار متفاوت است.

طبق گفته WalletInvestor ، قیمت ReddCoin در مدت زمان یک سال 0.000135 دلار خواهد بود. باز هم ، هیچ تحلیلی اساسی در این فراخوانهای قیمت وجود ندارد و به همین ترتیب ، باید با همان بدبینی نسبت به CoinLiker ، به آنها توجه کرد..

در طول متن در بالای مقاله پیش بینی قیمت خود ، آنها ادعا می كنند كه برای ارائه پیش بینی های قیمت RDD خود از تجزیه و تحلیل فنی استفاده می كنند. من در ادامه مقاله به این موضوع می پردازم که به طور بالقوه مشکل ساز است. در حال حاضر ، یک نگاه اجمالی به نمودارها نشان می دهد که آنها هیچ تحلیلی از خطوط یا الگوهای روند را برای نشان دادن حرکت قیمت نشان نمی دهد.

با تمام صداقت ، به نظر می رسد کسی برای نشان دادن تماس های قیمتی صعودی که برقرار کرده اند ، هر آنچه را که می خواسته ببیند ترسیم کرده است. به دنبال خود باشید:

سرانجام ، برخی تحلیل های بنیادی!

در مرحله بعدی ، من به مقاله پیش بینی قیمت ReddCoin 2021 نگاهی می اندازم که حداقل به تحلیل اساسی می پردازد. دیوید هی (نه بوکسور سنگین وزن انگلیس) چیزی شبیه یک ستاره یوتیوب است. فیلم های او هزاران بازدید دارد زیرا مردم در این فضا گرسنه هستند تا یاد بگیرند که کدام altcoin بعد “ماه” خواهد شد.

انصافاً بگویم ، محتوای او در واقع بسیار خوب است. من تعداد زیادی از فیلم های او را بررسی کرده ام!

دیوید به طور منطقی به سوژه های خود نزدیک می شود و به انواع مواردی که توانایی موفقیت یا شکست یک پروژه را دارند توجه می کند. وی در طی مقاله خود در مورد ReddCoin ، چندین مورد از این موارد را تحلیل می کند.

پیش بینی دیوید این است که Reddcoin “می تواند به 0.25 دلار برسد و در همان سطح باقی بماند”. با این حال ، در زمان نوشتن این قیمت ، قیمت در حدود 0.10 دلار بود. از آن زمان به طرز چشمگیری سقوط کرده است. در نهایت ، دیوید نتیجه می گیرد:

“… به نظر من برای بلند مدت ، سرمایه گذاری خوبی نیست. کوتاه مدت؟ شاید.”

دیوید احتمالاً به همان اندازه که پیش بینی های قیمت Reddcoin را دنبال کرده است ، به یک متخصص نزدیک است. با این حال ، این چیزهای زیادی نیست صادقانه بگویم ، من فکر نمی کنم که او مفاهیم عمیق تری از تئوری بازی را درک کند (یا حداقل بحث نمی کند) که می تواند سکه های اثبات سهام را به یک چشم انداز تماشایی تبدیل کند.

با این حال ، گفته شد ، مقاله او بسیار بهتر از مواردی مانند CoinLiker یا سرمایه گذاران بازار است. در حالی که من توصیه نمی کنم از آن به عنوان مشاوره سرمایه گذاری استفاده کنید ، این می تواند یک نقطه شروع مفید برای تحقیقات خود باشد.

جان مک آفی و رد کوین

اکنون ، من پیش بینی قیمت Reddcoin توسط جان مک آفی را بررسی خواهم کرد. مک آفی برای پیش بینی قیمت خود تلخ نظر را تقسیم می کند. حضور وی در شبکه های اجتماعی این قدرت را دارد که یک سکه را یک شبه منفجر کند – یا حداقل قبلاً این کار را می کرد تا اینکه معلوم شد حدود 100000 دلار برای تبلیغ آنها به او حقوق می دهند.

با وجود این ، McAfee به طور کلی در مورد ارز رمزنگاری شده بسیار صعودی است. او در واقع فکر می کند که بیت کوین قبل از سال 2021 به یک میلیون دلار خواهد رسید. از آنجا که هیچ شرکتی در پشت بیت کوین وجود ندارد ، بعید است که برای گفتن این حرف نیز به او پول پرداخت شود. این مسئله تشخیص صداقت وی در هنگام اعلام پروژه را بسیار دشوار می کند. از یک طرف ، او یک برنامه نویس و توسعه دهنده رایانه بسیار با استعداد است. از طرف دیگر ، او برای پروژه های شیل حقوق می گیرد …

به هر حال ، این توییت مربوط به Reddcoin است که او در دسامبر 2017 منتشر کرد. شما می توانید تصمیم بگیرید که از آن چه چیزی ساخته اید.

Jogn McAfee توییتر پیش بینی قیمت Reddcoin

پیش بینی قیمت Reddcoin 2021 و بعد از آن?

اگر ایجاد پیش بینی قیمت در پایان سال یا 12 ماهه مشکل ساز باشد ، ساختن یکی برای دو سال یا بیشتر حتی بیشتر است. گفته شده ، مانع ایجاد وب سایت ها نمی شود!

بیایید چند مورد را با هم بررسی کنیم و سعی کنیم اگر چیزی در حدس آنها وجود دارد ، کار کنیم.

پیش بینی قیمت بر اساس رشد دیگران?

در مرحله اول ، من پیش بینی قیمت Reddcoin را که توسط وب سایتی به نام CoinCheckup. این کاملاً پیش بینی کنجکاوی است زیرا به جای اینکه به تقاضای سرویس یا تیم سازنده آن یا خود پلتفرم نگاهی بیندازید ، به بررسی عملکرد سایر نوآوری های فناوری از زمان ایجاد آنها می پردازد..

البته هیچ چیز قابل تأمل نیست که Reddcoin مطابق با گوگل ، فیس بوک یا اینترنت رشد کند. با این حال ، حداقل واضح است که رقم واقعی از کجا آمده است!

همانطور که در زیر می بینید ، CoinCheckup تماس های قیمت 2021-2024 خود را بر اساس عملکرد نوآوری های مختلف بنا نهاده است. آیا Reddcoin می تواند مانند فیس بوک یا اینترنت عملکرد خوبی داشته باشد؟ بله ، البته ، می تواند! آیا عملکرد آن مانند گوگل یا تلفن همراه خوب خواهد بود؟ چه کسی می داند!?

پیش بینی قیمت Reddcoin

یک نکته خوب در مورد پیش بینی قیمت در وب سایت CoinCheckup این است که در آنها به وضوح بیان شده است که از آنها به عنوان مشاوره سرمایه گذاری استفاده نمی شود. در سلب مسئولیت آنها آمده است:

“پیش بینی ها هیچ تضمینی برای آینده نیستند. از هرگونه داده در CoinCheckup برای اهداف اطلاعاتی استفاده کنید. اطلاعات نباید به عنوان مشاوره سرمایه گذاری در نظر گرفته شوند. “

باز هم ، مانند سایر منابع برای پیش بینی قیمت Reddcoin ، به معنای واقعی کلمه صفر تلاش شده است تا هر یک از این قیمت ها به هر نوع تجزیه و تحلیل اساسی مرتبط شود. در واقع ، در زیر برگه “منابع” که در تصویر وجود دارد ، به جای یافتن اطلاعاتی درباره اینکه چرا این نوآوری های خاص انتخاب شده اند یا چرا Reddcoin ممکن است رشد آنها را دنبال کند ، فقط یک تعریف خام از قانون مور وجود دارد. این توسط CoinCheckup تفسیر شده است: “قیمت ممکن است هر سال دو برابر شود”.

تجزیه و تحلیل اساسی بیشتر برای پایان دادن به?

سرانجام ، ما کمی تحلیل بنیادی تری داریم. وب سایتی هوشمندانه به نام پیش بینی قیمت تلاش کرده است تا در مورد قیمت آتی Reddcoin تماس بگیرد. آنها واقعاً زحمت کشیده اند که برخی از اخبار منتشر شده را نیز تجزیه و تحلیل کنند.

PricePrediction نقشه راه را بررسی کرده و برخی اخبار مثبت و برخی اخبار منفی را بیرون آورده است. هیچ چیزی که تولید کرده اند بیش از 5 دقیقه جستجو در سایت پروژه نیست. با این حال ، مانند قطعه پیش بینی قیمت David Hay’s Reddcoin ، این یک شروع مناسب برای برخی از تحقیقات سرمایه گذاری است.

هرچند همه چیز در مورد تماس با قیمت PricePrediction’s Reddcoin خوب نیست. به نمودار تجزیه و تحلیل فنی زیر نگاه کنید. برای کسی که در مورد تجزیه و تحلیل فنی کاملاً چیزی نمی داند ، این احتمالاً عالی به نظر می رسد. نگاه کنید که چگونه فلش ها به سمت بالا هستند!

پیش بینی تجزیه و تحلیل فنی Reddcoin

گفته شد ، اگر شما در مورد تجزیه و تحلیل فنی چیزی می دانید ، به سرعت متوجه می شوید که اینها فقط نیم دوازده خط روی نمودار است. از آنجا که نمودار واقعی از سایتی مانند این است TradingView, مشروعیتی دارد. با این حال ، فلشهای بعدی اضافه نمی شوند.

مشکل تجزیه و تحلیل فنی و پیش بینی قیمت ها

این مسئله ما را به طور منظم به بخش بعدی من هدایت می کند – مسئله تجزیه و تحلیل فنی هنگامی که برای پیش بینی قیمت سرمایه گذاری استفاده می شود.

تحلیل تکنیکی مهارتی است که شامل استفاده از عملکرد گذشته یک دارایی برای قضاوت در مورد چشم انداز آن است. برای کسانی که در تجزیه و تحلیل فنی مهارت پیدا کرده اند ، می توان از این تصمیمات برای تصمیم گیری در ظاهر تجارت تله پاتیک استفاده کرد. با این حال ، از آنجا که ارز رمزنگاری شده بازاری است که هرگز معامله را متوقف نمی کند ، برای موفقیت در تجزیه و تحلیل فنی ، مشاهده مداوم نمودارها نیاز دارد.

چیزی که به نظر می رسد یک سیگنال معاملاتی صعودی است می تواند ظرف چند ساعت نزولی (بدبینانه) شود. تلاش برای استفاده از تجزیه و تحلیل فنی برای پیش بینی های طولانی مدت قیمت ، احمقانه است ، مگر اینکه خودتان بتوانید این کار را انجام دهید یا در زمان واقعی به روزرسانی های مداوم آنالیز را دریافت می کنید.

همانطور که مشاهده می کنید ، نمودار PricePrediction (همانطور که در قسمت قبلی نشان داده شده است) اکنون بسیار قدیمی است. در واقع ، نمودار اخیر نشان می دهد که خطوط ترسیم شده به هیچ وجه پیش بینی قیمت Reddcoin دقیق نبوده اند!

نقشه راه Reddcoin – این چگونه می تواند بر قیمت تأثیر بگذارد?

نقشه راه Reddcoin چیزی رمز و راز است. نزدیکترین چیز به نسخه فعلی آن در زیر است. وب سایت رسمی نیز هیچ نشانه ای از نحوه کار تیم برای موفقیت Reddcoin نشان نمی دهد. حتی در بخشی که درباره راستی آزمایی PoSV صحبت می کند ، هیچ نشانه ای از زمان ورود آن به Reddcoin وجود ندارد.

با این اطلاعات ناچیز ، تنها نتیجه ای که می توان گرفت این است که نقشه راه Reddcoin فعلی تاثیری در قیمت نخواهد داشت.

نقشه راه Reddcoin 2017-2018

آیا رد کوین یک سرمایه گذاری خوب است?

پس از بررسی بازاریابی Reddcoin ، نقشه راه ، تیم و خود ایده ، دوست داشتن پروژه Reddcoin سخت است. برای پرداخت های خرد و جبران ساخته شده است. این بدان معنی است که حتی اگر به طور گسترده پذیرفته شود ، کسانی که می خواهند بیش از چند دلار از آن را نگه دارند تا به محبوبیت YouTube یا نویسنده Cryptocurrency مورد علاقه خود بپردازند (نکته ، نکته!)?

به نظر می رسد که توسعه فعال در Reddcoin کمی اتفاق می افتد و اگر این فقط برای استفاده از اینترنت باشد ، این همکاری ها هستند که عامل تعیین کننده در قیمت نهایی آن هستند. با مشارکت مناسب – فیس بوک ، یوتیوب ، Spotify و غیره – این پروژه می تواند موفقیت آمیز باشد. با این حال ، این بدان معنی نیست که قیمت به طور خودکار بالا می رود.

به مدل تجارت فکر کنید. به عنوان یک شخصیت اینترنتی موفق ، تصمیم دارید Reddcoin را بپذیرید. طرفداران محبوب شما Reddcoin را به شما راهنمایی می کنند – درخشان! حالا چی؟ آیا یک روز بارانی روی آن می نشینید؟ نه ، شما آن را با ارز رمزنگاری شده با یک نقشه راه هیجان انگیز ، یک فروشگاه ارزش اثبات شده یا حتی دلارهای قدیمی به فروش می رسانید تا مواد غذایی خود را خریداری کنید. اگرچه ممکن است فشار زیادی برای افزایش قیمت وجود داشته باشد ، اما فشار فروش قابل توجهی نیز وجود خواهد داشت زیرا مردم می خواهند Reddcoin خود را برای ارز با عملکرد یا احتمال ارزشمندتر تغییر دهند..

البته ، این فقط احساس روده من در مورد پروژه است. من نمی دانم که آیا Reddcoin در نهایت به محبوبیت Bitcoin تبدیل خواهد شد یا به اندازه خود دلار بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. من همچنین نمی دانم که آیا تیم سرانجام آن را برای پروژه دیگری به طور کامل کنار خواهد گذاشت یا خیر.

اگر ایده Reddcoin را دوست دارید ، پس درباره آن تحقیق کنید و تحقیق کنید – به انجمن های اختصاص داده شده به آن ، کانال Slack و کانال تلگرام بپیوندید. فقط پس از کسب اطلاعات زیادی در مورد آن ، باید به دنبال خرید Reddcoin باشید. مهمتر از همه ، به یاد داشته باشید که سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده همیشه با ریسک بالا و پاداش بالقوه بالایی دارند. قبل از جدا شدن از هر پولی تا جایی که می توانید مطلع باشید و هرگز بیش از توان مالی خود را برای از دست دادن سرمایه گذاری نکنید.

نتیجه

بنابراین ، همین این راهنمای پیش بینی قیمت Reddcoin من است. امیدوارم ، شما در مورد این ارز رمزنگاری شده و همچنین چگونگی تصمیم گیری در مورد اینکه آیا سکه خاصی فرصت کسب سود قابل توجهی را دارد ، چیزهایی یاد گرفته اید..

قبل از ورود به سیستم ، بیایید یک مرور سریع داشته باشیم. امروز چه چیزهایی یاد گرفته ایم?

 • Reddcoin چیست?
 • خطرات ناشی از کورکورانه پیش بینی قیمت Reddcoin
 • برخی از تحلیل های پیش بینی قیمت Reddcoin برای دوازده ماه آینده.
 • برخی از تحلیل های پیش بینی قیمت Reddcoin برای چند سال آینده.
 • چرا استفاده از تجزیه و تحلیل فنی برای پیش بینی قیمت Reddcoin (یا هر پیش بینی قیمت) مشکل ساز است.
 • نقشه راه Reddcoin (یا فقدان آن).
 • چند نظر من در مورد پروژه Reddcoin.

مانند هر سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری ، مهم است که قبل از قرار دادن هرگونه پول درمورد Reddcoin ، تا حد امکان مطلع شوید. فقط در این صورت است که باید نحوه خرید Reddcoin را جستجو کنید. ارزهای دیجیتال به طور باورنکردنی بی ثبات هستند و بخشی از چنین کلاس دارایی جدیدی هستند ، دشوار است که بدانید کدام پروژه ها موفق خواهند بود و چه بسیاری از گفتگوها به عنوان یک ایده عالی پوشیده شده اند.

در نهایت ، قانون طلایی سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری این است که هرگز بیش از توان مالی خود برای از دست دادن سرمایه گذاری نکنید. اگر Reddcoin یک شبه به صفر مطلق رسید ، باید بتوانید زندگی خود را که می خواهید زندگی کنید ادامه دهید. اگر نمی توانید ، این خیلی سرمایه گذاری است.

این تمام چیزی است که برای امروز وقت داریم. حالا که کار ما تمام شد ، نظر شما چیست؟ آیا شما در Reddcoin سرمایه گذاری خواهید کرد؟ آیا خودتان پیش بینی قیمت Reddcoin را دارید؟ به من در کامنت ها اطلاع دهید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector