Ripple را از کجا بخریم و Ripple چیست – یک بررسی کامل از Ripple

در این راهنما ، ما قصد داریم پروتکل پرداخت Ripple و همچنین ارز دیجیتال بومی شبکه ، XRP را بررسی کنیم. بنابراین وقت آن است که دریابید Ripple را از کجا بخرید.

این راهنما طیف وسیعی از موضوعات را پوشش می دهد. این موارد شامل آنچه ریپل در واقع است ، کمی از تاریخچه آن و نحوه استفاده از ریپل می شود. من همچنین نحوه استفاده از XRP و نحوه همکاری Ripple و XRP را توضیح خواهم داد. من به طور خلاصه تیم پشت پروژه را به شما معرفی می کنم و به شما نکاتی را می دهم که باید در مورد تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در Ripple فکر کنید..

در پایان راهنما ، شما می دانید: Ripple امروز چه کاری می تواند انجام دهد ، از کجا شروع شده است و چه کسی پشت پروژه است. همچنین برخی از مزایا و محدودیت های پلتفرم Ripple و همچنین مکان خرید Ripple را خواهید دانست.

موارد زیادی برای پوشش دادن این زمان وجود دارد بنابراین ، بیایید از قبل شروع کنیم!

یادگیری در مورد ریپل

ریپل را از کجا بخریمریپل باعث ایجاد سردرگمی زیادی در فضای ارزهای رمزپایه می شود. این نام اغلب برای توصیف خود سیستم عامل و همچنین ارز بومی شبکه استفاده می شود. با این حال ، آنها تفاوتهای خود را دارند.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

بنابراین قبل از اینکه بفهمیم Ripple را از کجا خریداری کنیم ، بیایید دریابیم که Ripple در واقع چیست. Ripple ، پروتکل پرداخت ، اغلب با ارز – XRP اشتباه گرفته می شود. برای جلوگیری از این سردرگمی در طول این راهنما ، من از اصطلاح Ripple برای اشاره به پروتکل پرداخت و XRP برای اشاره به سکه (ارز) که در شبکه اجرا می شود استفاده می کنم.

ریپل یک سیستم جهانی پرداخت ، تسویه و مبادلات است. هدف آن بهبود سیستم های بانکی کنونی است. امروز دو مسئله با بانک ها که ریپل امیدوار است آنها را بهبود بخشد عبارتند از:

 • زمان معاملات کند
 • پرداخت های مرزی گران

ریپل با ارزهای رمزنگاری شده واقعاً غیرمتمرکز مانند بیت کوین بسیار متفاوت است. این به جای جایگزینی آنها برای کار با بانکها طراحی شده است. شما می توانید پروتکل Ripple را اینترنت اینترنت برای بانک ها بدانید – این امکان را برای همه بانک ها فراهم می کند تا با یک زبان مشترک با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

حقیقت جالب

تام چانیک ، کارمند فیس بوک ، اظهار داشت ، او فیس بوک را ترک خواهد کرد تا مسئولیتRipple را تصاحب کند. این نشان می دهد که Ripple از کجا می تواند حرکت کند.

پست توییتر تام چانیک در Ripple

کمی از تاریخ در موج دار شدن

ریپل سابقه طولانی دارد و زندگی خود را با نام Ripplepay در سال 2004 آغاز کرد.


نسخه Ripple که امروز می شناسیم هر چند در سال 2012 منتشر شد. از سال 2013 ، بسیاری از بانک ها استفاده از Ripple را برای کمک به انتقال پول و مبادله آغاز کرده اند. تخمین زده شده است که 80 درصد بانک های ژاپن در حال حاضر از پروتکل پرداخت استفاده می کنند.

پس از چندین تغییر اعضای تیم ، امروز XRP (سکه بومی شبکه Ripple) سومین سکه دیجیتال از نظر سقف بازار است. این ابزار به ابزاری تبدیل شده است که به بانک ها کمک می کند ارز را با یکدیگر مبادله کنند و به مشتریان خود امکان پرداخت بسیار سریع به یکدیگر را می دهد. با استفاده از Ripple می توانید به یک همکار یا همکار در آن طرف دنیا در چند ثانیه پول محلی آنها پرداخت کنید.

ریپل چگونه استفاده می شود

ریپل به عنوان یک شبکه حل و فصل جهانی استفاده می شود. این اجازه می دهد تا بانک ها (و سایر کاربران خرده فروشی) پرداخت های مرزی را انجام دهند و ارزهای خود را با یکدیگر مبادله کنند. این به همه بانک ها که از آن استفاده می کنند یک زبان مشترک می دهد. این بدان معنی است که آنها می توانند خیلی راحت تر با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

نحوه استفاده از موج دار شدن

امروزه بسیاری از بانک ها هنوز از خدماتی مانند SWIFT استفاده می کنند. SWIFT در دهه 1970 طراحی شد. این اجازه می دهد تا بانک ها پول را از یک بانک به بانک دیگر ارسال کنند. با این حال ، بسیار کند و گران است. استفاده از SWIFT ممکن است معاملات روزها یا هفته ها طول بکشد. آنها همچنین می توانند درصد زیادی از کل مبلغ منتقل شده را هزینه کنند.

ریپل امیدوار است که بتواند آن را تغییر دهد. همانطور که اینترنت به مردم در برقراری ارتباط در سراسر کشور کمک می کند ، هدف Ripple این است که به بانک ها راهی برای برقراری ارتباط با ارزش در سراسر کشورها بدهد. انجام آن به همان سرعتی و ارزان (یا تقریباً سریع و ارزان) که داده ها می توانند در اینترنت سفر کنند. بنابراین اکنون شما حتی دلایل بیشتری برای پیدا کردن محل خرید Ripple دارید.

به ارسال پیام فوری برای یک دوست فکر کنید. این کار سریعتر از آن است که شما خود پیام را بیان کنید. Ripple امیدوار است که بتواند این نوع سرعت و کارایی را برای دنیای مالی فراهم کند.

از پروتکل پرداخت Ripple غالباً به عنوان “agnostic ارزی” یاد می شود. این بدان معنی است که شما می توانید هر ارزی را وارد سیستم کنید و هر ارزی را خارج کنید. این ویژگی مبادله داخلی باعث می شود Ripple برای موسسات مالی جهانی برای برقراری ارتباط با یکدیگر بسیار مفید باشد.

هر چند این همه نیست. آنچه ارسال شده و دریافت شده اصلاً نباید ارز باشد. این می تواند مایل های هوایی ، دارایی ها ، طلا ، نقره و موارد دیگر باشد.

به عنوان مثال ، شما می توانید طلا را در پروتکل پرداخت Ripple قرار دهید و در عرض چند ثانیه دلار ، یورو یا پوند در آن طرف جهان دریافت کنید. بنابراین ، می توانید ببینید که چرا بانک ها آن را دوست دارند!

نحوه استفاده از XRP

XRP یک سکه دیجیتال است. در شبکه Ripple وجود دارد. XRP در نظر گرفته شده است به عنوان “ارز آخرین چاره” استفاده شود. این بدان معناست که اگر خط اعتمادی بین دو طرف در دسترس نباشد ، معامله را می توان با استفاده از ارز مشترک XRP تسویه کرد.

XRP می تواند خیلی سریع منتقل شود. فقط چند ثانیه طول می کشد تا بین فرستنده و گیرنده حرکت کنید. وقتی بدانید که Ripple را از کجا بخرید و مقداری بخرید ، خودتان خواهید دید!

نحوه استفاده از XRP

XRP همچنین به عنوان هزینه تراکنش استفاده می شود و معاملات ناخواسته را در شبکه متوقف می کند. همه طرفهایی که می خواهند دفتر جدید پروتکل Ripple را به روز کنند باید XRP پرداخت کنند. این مقدار معمولاً مقدار بسیار کمی مانند 0.0001 XRP است. این هزینه به هیچ کس تعلق نمی گیرد و سوزانده می شود ، که باعث می شود مقدار XRP به طور مداوم کاهش یابد.

تیم

Ripple تیم بسیار مجربی پشت سر خود دارد. توسط مدیر عامل شرکت براد گارلینگهاوس اداره می شود. قبل از پیوستن به ریپل ، گارلینگهاوس در یک سرویس اشتراک اسناد و پرونده به نام Hightail کار می کرد. وی همچنین سمتهای مهمی در AOL و Yahoo داشته است!

در زیر Garlinghouse معاون ارشد Ripple (SVP) محصول ، Aseshesh Birla است. بیرلا در سال 2013 به این تیم پیوست. پیش از آن او یک کارآفرین دره سیلیکون بود. تصور می شود وی به عنوان یک متخصص در صنعت بلاکچین شناخته شده است.

پاتریک گریفین SVP رشد استراتژیک Ripple است. او کارمند سابق شرکت پرداخت آنلاین جومیو است. وی همچنین سابقه تجارت سهام را دارد.

رئیس استراتژیست بازار Ripple ، کوری جانسون است. وی قبل از پیوستن به ریپل به عنوان مدیر نمونه کارها در صندوق های پرچین در مدیریت سرمایه Kingsford کار می کرد. وی همچنین نویسنده فناوری CNBC و بلومبرگ بوده است.

Kanaan SVP مهندسی Ripple است. وی پیش از این تیم هایی را در Yelp و Quantcast مدیریت کرده است.

ریپل را از کجا بخریم

متأسفانه ، ما نمی توانیم به شما بگوییم که Ripple را از کجا بخرید. Ripple فروشی نیست و اگر هم بود ، توانایی پرداخت آن را نداشتید!

آنچه می توانیم به شما بگوییم بهترین مکان برای خرید سکه بومی Ripple ، XRP است!

صرافی های رمزنگاری زیادی وجود دارد که به شما امکان می دهد XRP بخرید. با این حال ، تا جایی که من می دانم ، هیچ راهی برای خرید مستقیم XRP با ارز فیات وجود ندارد. ساده ترین راه برای تهیه XRP این است که ابتدا مقداری Bitcoin یا Ethereum بخرید.

خرید بیت کوین آسان است. صرافی های مختلف زیادی وجود دارد که آن را با ارز محلی می فروشند. محبوب ترین وب سایتی به نام Coinbase است. روش های دیگر شامل خرید نظیر به نظیر با خدماتی مانند LocalBitcoins یا از طریق صرافی مانند Bitstamp است. پس از خرید بیت کوین ، می توانید آن را به یکی از صرافی های مختلف altcoin ارسال کنید ، جایی که می توانید آن را با XRP عوض کنید. نمونه هایی از این موارد Binance ، Bittrex یا Poloniex هستند.

توجه داشته باشید: ارز فیات به پولی که توسط بانک مرکزی صادر می شود اطلاق می شود. دلار ، یورو ، پوند و ین همه ارزهای فیات هستند.

ما مراحل خرید Bitcoin و مبادله آن با XRP را در زیر آورده ایم. در این مثال ، ما از Coinbase و Bittrex استفاده می کنیم:

ریپل را از کجا بخریم: Coinbase

 • سر به Coinbase و ثبت نام را کلیک کنید.
 • صفحه ثبت نام را پر کنید.

در Coinbase یک قسمت حساب ایجاد کنید

 • هنگام ثبت نام ، باید جزئیات حساب بانکی خود را اضافه کنید.
 • سپس ، برای خرید بیت کوین ، روی برگه “خرید / فروش” کلیک کنید همانطور که در زیر نشان داده شده است.ریپل را از کجا بخریم
 • سپس باید مقدار بیت کوین مورد نظر برای خرید را وارد کنید.
 • روش پرداخت خود را انتخاب کرده و مشخصات خود را برای تکمیل فروش وارد کنید.
 • روی برگه «حساب ها» کلیک کنید و باید مقدار بیت کوین خریداری شده را در کیف پول بیت کوین خود مشاهده کنید.

اگر می خواهید راهنمای دقیق تری در مورد چگونگی انجام این کار داشته باشید ، به راهنمای ما در اینجا مراجعه کنید: راهنمای کامل نحوه خرید بیت کوین و مکان انجام آن

 • سپس شما نیاز به سر به Bittrex.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

Ripple را از کجا بخرید: Bittrex

 • مشخصات خود را در صفحه ثبت نام استاندارد پر کنید.
 • پس از ثبت نام ، روی “کیف پول” در فهرست بالا کلیک کنید.
 • روی علامت + کوچک کنار Bitcoin کلیک کنید. این آدرس آدرس دریافت Bitcoin شما را به شما می دهد.

آدرس واریز Bittrex

 • این آدرس را کپی کنید و به Coinbase برگردید.
 • وقتی وارد Coinbase شدید ، روی برگه “Accounts” کلیک کنید.

بخش حساب ها در coinbase

 • در بخش «حسابهای شما» کیف پول بیت کوین خود را مشاهده خواهید کرد. اینجاست که میزان بیت کوین خریداری شده در Coinbase را مشاهده خواهید کرد. مطابق شکل زیر باید روی “ارسال” کلیک کنید. (برای این مثال ، ما هیچ بیت کوین خریداری نکردیم. به همین دلیل گزینه “ارسال” خاکستری است. اگر اینجا بیت کوین دارید ، باید بتوانید روی آن کلیک کنید.)

حساب Coinbase کیف پول BTC

 • پس از کلیک روی “ارسال” ، باید کادر زیر را ببینید

نحوه ارسال ارز رمزنگاری شده روی coinbase

 • در کادر Recipient ، باید آدرس Bittrex را که قبلاً کپی کرده اید ، جایگذاری کنید.
 • مقدار بیت کوینی را که می خواهید به کیف پول Bittrex منتقل کنید وارد کنید.
 • روی “ارسال وجه” کلیک کنید
 • در عرض چند دقیقه ، باید BTC خود را در Bittrex دریافت کنید.
 • به Bittrex برگردید و روی دکمه بالای صفحه که دارای آرم بیت کوین است و در کنار آن کلمه “market” قرار دارد کلیک کنید..
 • در کادر ظاهر شده “XRP” را تایپ کرده و پیوند را کلیک کنید.
 • در سمت چپ صفحه ، گزینه های خرید را مشاهده خواهید کرد. مقدار بیت کوین مورد نظر خود را برای ریپل وارد کنید و روی پیوند “قیمت” کلیک کنید.
 • سپس ، روی “سال” کلیک کنید. این سریعترین راه برای پر کردن سفارش در بورس است. استفاده از “Ask” برای سفارشات زیاد توصیه نمی شود اما برای مقادیر کمتری و برای اهداف این مثال ، خوب است.

ریپل را از کجا بخریم

 • ممکن است انجام سفارش شما چند دقیقه طول بکشد. پس از اتمام ، XRP شما در بخش کیف پول ظاهر می شود.
 • سپس باید XRP خود را از Bittrex منتقل کنید و آن را در یک کیف پول امن ذخیره کنید. نوع کیف پولی که برای Ripple توصیه می کنم کیف پول سخت افزاری است. در اینجا می توانید درباره دو کیف پول سخت افزاری مورد علاقه ما اطلاعات بیشتری کسب کنید: Trezor vs Ledger – مواردی که باید قبل از خرید بدانید

و اکنون می دانید که Ripple (XRP) را از کجا بخرید.

محل نگهداری موج دار (XRP)

بنابراین در نهایت تصمیم گرفتید و با پیروی از دستورالعمل های ارائه شده در بالا ، مقداری سکه ریپل خریداری کردید. تبریک می گویم! حال سوال این است … سکه های ریپل خود را کجا باید نگه دارم?

البته می توانید آن را در همان صرافی که سکه های ریپل خریداری کرده اید نگه دارید ، اما این روش پیشنهادی نیست. مبادلات ارزهای رمزنگاری شده از نظر ذخیره ارزهای رمزنگاری شده ناامن هستند زیرا موارد زیادی در هنگام هک صرافی ها و سرقت تمام دارایی های رمزنگاری شده وجود داشته است.

به همین دلیل ، بیشتر توصیه می شود XRP را در یک کیف پول Ripple انتخاب کنید. در حقیقت ، انواع مختلفی از کیف پول های رمزنگاری شده برای انتخاب وجود دارد: شما می توانید Ripple را در یک کیف پول سخت افزاری ، کیف پول رومیزی ، کیف پول نرم افزاری یا کیف پول موبایل ذخیره کنید. هر یک از این انواع مزایای خاص خود را دارد & منفی ، بنابراین گاهی اوقات گیج کننده می شود. از این رو ، این را بررسی کنید راهنمای کیف پول موج دار برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع مختلف کیف پول Ripple و کشف اینکه کدام کیف پول Ripple بهترین انتخاب برای شما است.

استخراج موج دار?

برخلاف بیت کوین ، تمام سکه های XRP قبلاً ایجاد شده اند. بدون ایجاد سکه های جدید ، نمی توانیم نحوه استخراج ریپل را به شما بگوییم. بسیاری از مردم فکر می کنند که استخراج XRP امکان پذیر است. آنها اشتباه می کنند بنابراین ، اگر استخراج Ripple یا استخراج XRP شما ، به طور مناسب تر ، غیرممکن است. اگر شما یک معدنچی هستید ، شاید بیشتر به دنبال کسب اطلاعات در مورد چگونگی استخراج Ripple به جای خرید Ripple باشید.

وقتی Ripple ایجاد شد ، تیم 1000000000000 توکن XRP ساخت. آنها بین علایق مختلف مشترک بودند.

تیم Ripple مسئول نگه داشتن میلیاردها XRP است. برخی از این موارد در نهایت به بازار آزاد عرضه می شوند ، اما 20٪ از کل عرضه توسط سازندگان پروتکل حفظ می شود. جدا از مسائل مختلف تمرکز ، این یکی از بزرگترین مشکلات پروژه ریپل است.

مانند بیت کوین و سایر پروژه های بلاکچین برای تأیید معاملات در شبکه به “استخراج کنندگان” متکی هستند ، پروتکل Ripple از گره های اعتبارسنج استفاده می کند. این گره های اعتبارسنج از هزینه مضاعف XRP جلوگیری می کنند.

بر خلاف استخراج کنندگان Bitcoin ، گره های اعتبارسنج در Ripple برای تأیید معاملات پاداش دریافت نمی کنند. با این حال ، آنها حق رای در شبکه را کسب می کنند. این گره های اعتبارسنج توسط شرکت پشت Ripple انتخاب می شوند. بنابراین ، تصور می شود ریپل بیش از سایر پروژه های بلاکچین متمرکز باشد.

ریپل یک برنامه اگرچه تمرکززدایی بیشتر این اعتبار سنج ها در آینده ایجاد شود.

پتانسیل Ripple

سرمایه گذاران در فضای ارزهای رمزپایه می شنوند که Ripple با بانک ها مرتبط است و بلافاصله علائم دلار را مشاهده می کنند. از این گذشته ، بانک ها پول زیادی برای بازی دارند!

با این حال ، اینکه آیا ریپل در واقع یک سرمایه گذاری خوب است ، موضوع دیگری است.

چند نکته در مورد آن وجود دارد که باید شما را وادار کند که قبل از شروع “همه کار” در Ripple ، دو بار فکر کنید. بیایید نگاهی به آنها بیندازیم.

ما با چیزهایی شروع خواهیم کرد که Ripple یا XRP را به یک سرمایه گذاری بالقوه خوب تبدیل می کند:

انگشت شست طرفداران

✓ بانک ها هم اکنون از پروتکل Ripple و XRP استفاده می کنند.

✓ XRP وقتی برای پرداخت یک معامله استفاده می شود ، رایت می شود. این فقط مقدار کمی است اما تعداد XRP موجود در حال کاهش است. اگر تقاضای XRP وجود داشته باشد ، ارزش هر سکه باید افزایش یابد.

payments پرداختها و مبادلات بین المللی را بسیار آسان می کند. ریپل می تواند به طور بالقوه به ستون فقرات اقتصاد جهانی تبدیل شود.

شست پایین CONS

to دانستن دقیقاً میزان استفاده از XRP دشوار است.

fact این واقعیت که Ripple ، این شرکت ، می تواند به طور ناگهانی با انتشار سکه هایی که نگه داشتند ، کل بازار را کنار بگذارد ، باید نگران کننده باشد.

Ri برای تأیید دولت ، Ripple اجازه می دهد تعادل ها مسدود شود. این باید همه کسانی را که از طبیعت بدون مجوز بیت کوین و سایر رمزنگاری های دیگر هیجان زده می شوند ، ترساند.

نتیجه

اگر به فکر سرمایه گذاری در XRP هستید ، بسیار مهم است که کاملاً بفهمید چگونه کار می کند و توانایی آن را دارد. حتماً می دانید که پروتکل پرداخت Ripple بدون استفاده از پول بومی XRP می تواند وجود داشته باشد و همچنان برای نقل و انتقالات بین بانکی کار کند..

این می تواند سرمایه گذاری در پروتکل را حرکت بهتری کند. با این حال ، برای انجام این کار شما باید یک سرمایه گذار معتبر باشید.

مهمترین نکته ای که باید بخاطر داشته باشید این است که ارزهای دیجیتال بسیار جدید هستند. به همین ترتیب ، آنها به هیچ وجه سرمایه گذاری مطمئنی نیستند. تمام فضا ممکن است خراب شود. اگر به طور ناگهانی ریپل در بیشتر دنیا غیرقانونی شناخته شود و بانک ها بتوانند از استفاده از آن جلوگیری کنند. همین حالا که به نظر می رسد بعید به نظر می رسد ، در حال حاضر همچنان محتمل ترین چیز برای سرنگونی ریپل است.

متناوباً ، ممکن است یک سیستم بهتر ظاهر شود ، یا برخی از خرابی های شکستن سیستم می توانند به طور دائمی کل پروتکل را بشکنند.

مانند تمام سرمایه گذاری ها ، شما باید دقیقاً نحوه کار Ripple و XRP را قبل از خرید بدانید. به عنوان یک سرمایه گذاری با ریسک بالا ، پاداش بالا ، همچنین مهم است که بیش از توان خود برای از دست دادن ریسک نکنید. بازار در حال حاضر قیمت ارزهای دیجیتال را پیدا می کند و ممکن است قیمت بسیار پایین تر از قیمت امروز باشد.

بنابراین ، این راهنمای Ripple ما است. امیدوارم ، شما در مورد یکی از سکه های دیجیتال سوers تفاهم بیشتر در اطراف اطلاعات بیشتری کسب کرده باشید. با تمام دانش جدیدی که دارید ، آیا در Ripple یا XRP سرمایه گذاری خواهید کرد?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map