Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

سرمایه گذاری در Ripple: راهنمای کامل

سرمایه گذاری می تواند یک فعالیت پرخطر باشد, اما اگر بدانید چه کاری انجام می دهید ، ممکن است کاملاً سود ببرید. امروزه صدها هزار چیز وجود دارد که می توانید روی آنها سرمایه گذاری کنید و برخی از معروف ترین این موارد محبوب هستند ارزهای رمزنگاری شده. در این راهنما ، می خواهم در مورد یک سکه رمزنگاری خاص صحبت کنم – موج دار شدن, و نحوه سرمایه گذاری در Ripple.

موج دار شدن به چند دلیل از سایر ارزهای رمزپایه برجسته است ، که به طور خلاصه آنها را مرور خواهیم کرد. پس از همه ، عاقلانه است که یک ایده در مورد سرمایه گذاری دقیقاً در مورد چه چیزی داشته باشید.

بعد از آن ، من می خواهم همه چیزهایی را که باید در مورد آنها بدانید به شما بگویم خرید ریپل – چگونه ، کجا ، چرا ، و غیره.

در پایان این راهنما ، شما باید قادر باشید نه تنها بدانید چگونه می توان در Ripple سرمایه گذاری کرد & از کجا می توان آن را خریداری کرد ، اما همه پیچیدگی های دیگر مربوط به این ارز رمزنگاری شده است.

در حال توصیف ریپل

یک واقعیت سرگرم کننده که کمی شناخته شده است – موج دار شدن هست نام شرکت که ایجاد شده و توسعه یافته (هنوز هم انجام می شود) رمز ارز, نه خود سکه. سکه نامیده می شود XRP, اما همه فقط عادت کرده اند که آنرا Ripple بنامند. به خاطر سادگی ، من در این راهنما نیز همین کار را انجام خواهم داد.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

Ripple یک ارز رمزنگاری شده است که شباهت زیادی به آن دارد بیت کوین و Litecoin وقتی صحبت از ساختار و داده های فنی آن می شود. اما لقب “قاتل بیت کوین” را دارد. چرا اینطور است?

راهنمای سرمایه گذاری در Ripple

خوب ، اول از همه, ریپل سریعتر است و هدف آن انجام معاملات بهتر است از بیت کوین ، در حالی که همان امنیت (یا حتی بالاتر!) را حفظ می کند. برچسب “قاتل بیت کوین” از گمانه زنی ها مبنی بر این که ریپل سرانجام بیت کوین را سرنگون خواهد کرد و مقام اول را در قلمرو حضور بازار ارزهای رمزپایه به دست می آورد ، نشات گرفت..

در حالی که باقی مانده است چیزی بیش از حدس و گمان برای مدت طولانی ، Ripple موفق شد به مقام دوم بازار برسد زمان مشخصی. هرچند موفق به نگه داشتن آن نشد – از زمان نوشتن این مقاله ، Ripple در حال حاضر به راحتی در آن نشسته است مقام سوم در بازار.

مورد دیگری که Ripple را منحصر به فرد می کند این است که کاملاً متفاوت از بسیاری از ارزهای رمزپایه محبوب دیگر است. ریپل بود ایجاد شده توسط یک شرکت خصوصی برای سود بردن از آن (در مقایسه با سایر رمزنگاریهای منبع باز). این واقعیت به تنهایی گمانه زنی های زیادی در مورد آینده سکه ها و قیمت آنها را در خود جای داده است.

چگونه می توان در Ripple سرمایه گذاری کرد?

اکنون که شما در مورد موضوع Ripple ایده دارید ، بیایید به قسمت سرمایه گذاری برویم.

چرا در ریپل سرمایه گذاری کنیم?


وقتی نگاهی به نمودار زیر بیندازیم ، می توانیم کل تاریخ سکه مورد نظر را مشاهده کنیم.

وقتی صحبت از Ripple می شود سفر جالبی داشته است نوسانات قیمت آن.

سکه رمزنگاری با قیمت بسیار کمی شروع شد, همانند سایر ارزهای رمزپایه موجود. برای طولانی ترین دوره هیچ شگفتی ارائه نکرد و ناگهانی بود انفجار قیمت مطابق با افزایش تقریباً همه قیمت های رمزنگاری شده دیگر بود.

راهنمای سرمایه گذاری در Ripple

در زمان اوج خود ، ریپل تقریبا به ارزش 4 دلار در هر سکه رسیده بود. این قیمت در مقایسه با قیمت آن در نیم سال پیش بسیار عظیم بود. اگرچه در اواخر سال 2017 ، وقتی بازار ارزهای رمزنگاری شده یک سقوط ویرانگر را تجربه کرد ، Ripple نیز دچار آن شد – قیمت آن پایین آمد. این در حال حاضر هر سکه 3/0 دلار ارزش دارد.

حتی پس از چنین تصادفی ، سکه کاملاً کاربردی و زنده است. علاوه بر این ، شروع به افزایش قیمت کرده است! به طور طبیعی ، روند کار ناچیز است ، اما ممکن است به معنای شروع جدیدی برای Ripple باشد.

با این سکه که به آرامی سعی در صعود دارد ، شاید بهترین زمان برای سرمایه گذاری در آن باشد ، اگر این همان کاری باشد که می خواهید انجام دهید.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

روش شماره 1 – خرید

بنابراین چگونه می توان در Ripple سرمایه گذاری کرد؟ به سادگی آن را بخرید.

نه ، من شوخی نمی کنم.

این تقریباً واضح به نظر می رسد ، اما مردم اغلب فراموش می کنند که ساده ترین راه سرمایه گذاری در Ripple صرف خرید آن است. بگذارید بگوییم شما خرید می کنید 100 XRP – در زمان نوشتن این راهنما ، چیزی در حدود 30 دلار پرداخت خواهید کرد. پس شما به سادگی … صبر کن.

نحوه سرمایه گذاری در Ripple: قیمت ها.

اگر وقت زیادی روی دستانتان است و هیچ جا عجله ندارید ، خرید ریپل و “فراموش کردن” آن بهترین راه برای ادامه کار است. مطمئناً ، این یک سرمایه گذاری بلند مدت, اما ممکن است سود سرشاری را برای شما به همراه داشته باشد.

تصور کنید که ظرف پنج سال ریپل به ازای هر سکه 8 دلار ارزش داشته باشد. این کار غیرممکن نیست و برخی گمانه زنی ها حاکی از آن است که ارزش سکه بسیار بیشتر است.

در این سناریو ، اگر بخواهید امروز 30 دلار سرمایه گذاری کنید, شما می توانید در مدت 5 سال بیش از 2600 دلار پس بگیرید بدون اینکه کاری انجام دهید!

این هست یک راه مخاطره آمیز برای سرمایه گذاری, برای هیچ کس نمی داند مطمئناً ارزش ریپل در آینده چقدر خواهد بود ، اما این آسانترین است. اگرچه وقتی صحبت از Ripple می شود ، کمی پیچیده تر از بیشتر ارزهای رمزپایه محبوب دیگر است.

ریپل را می توان با استفاده از ارزهای فیات ، از جمله USD و EUR خریداری کرد. همچنین می توانید مقدار مشخصی از برخی را خریداری کنید دیگر ارز رمزنگاری شده (ترجیحاً بیت کوین) و سپس, با بیت کوین, مقدار ریپل را بخرید که شما می خواهید کمی ساده تر از اینکه بخواهید ارز رمزنگاری شده را مثلاً با دلار آمریکا بخرید پیچیده تر است ، اما ذهن شما را خسته نمی کند.

ریپل را از کجا بخریم?

coinbase.com یکی از بهترین مکانها برای خرید Ripple در نظر گرفته شده است. این مکان در سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا واقع شده است. در Coinbase ، نه تنها می توانید Ripple را خریداری کنید چندین سکه دیگر, از جمله Bitcoin ، Bitcoin Cash ، Ethereum ، Ethereum Classic ، Litecoin و غیره.

نحوه خرید Ripple: صفحه اصلی Coinbase.

اگر به این فکر می کنید که Ripple را از کجا بخرید ، از نظر رایج ، Coinbase باید گزینه اصلی شما باشد.

روش شماره 2 – شرکتهای نوپا ، شرکتها و غیره.

این یک کمتر شناخته شده (یا حداقل کمتر استفاده شده) روش نحوه سرمایه گذاری در Ripple.

طی سالهای اخیر ، بسیاری از پروژه های استارت آپ جدید از صحنه ارزهای رمزپایه ظاهر شده اند. با گذشت زمان ، افراد بیشتری به دنیای رمزنگاری علاقه مند می شوند ، که باعث ایجاد برخی ایده های جدید ، خلاقانه و منحصر به فرد می شود.

این ایده ها اغلب در قالب شرکتهای کاملاً جدیدی که به دنبال آن هستند ، خود را نشان می دهند انقلابی کردن یا به روشی دیگر صحنه رمزگذاری را تحت تأثیر قرار دهید.

گرچه به اندازه خرید ریپل محبوبیتی ندارد, سرمایه گذاری در شرکت ها و استارتاپ ها مربوط به رمزنگاری راهی عالی برای افزایش درآمد بالقوه شماست.

با وجود Ripple ، کمی مشکل است. همانطور که قبلاً اشاره کردم ، Ripple یک است واحد پول متمرکز – سازندگان قواعد بازی را دارند و دیکته می کنند. در حال حاضر ، وجود دارد 100 میلیارد XRP در بازار, و روش کار این است که اگر یک مقدار XRP را در معامله یا روش دیگری استفاده کنید ، ناپدید می شود.

راهنمای سرمایه گذاری در Ripple

یعنی این مقدار XRP که در وجود است پایین تر شدن دقیقه به دقیقه ، بنابراین ارزش ریپل باقیمانده را افزایش می دهد.

بعلاوه ، این بدان معناست که هیچ کس نمی تواند ، برای مثال ، Ripple را استخراج کند. در مورد هرگونه دستکاری شخص ثالث دیگر نیز همین امر وجود دارد – به سادگی امکان پذیر نیست.

کاری که می خواهید در این نوع شرایط انجام دهید این است که به سادگی انجام دهید در یک استارت آپ سرمایه گذاری کنید که شما فکر می کنید پتانسیل روزی بزرگ و سودآور شود. استارتاپ های رمزنگاری بسیار ایده محور هستند: در حالی که برخی از ایده ها بسیار دور از ذهن هستند ، اما برخی دیگر بسیار موفق و موفق هستند. در ابتدا ممکن است دشوار باشد ، اما با تحقیقات کافی و مهارت های خوب کسر ، شما می توانید حداقل با چند مدعی مناسب.

اگر شرکت تازه تأسیس سودآوری خود را نشان داد و سهم خوبی از سود خود را بدست آورده اید ، به سادگی خرید کنید موج دار شدن. راستش ، این یکی از معدود روش هایی است که برای سرمایه گذاری در این ارز رمزپایه وجود دارد ، بهترین شرط بندی است.

بدست آوردن و نگهداری یک پشته از این سکه ها می تواند بسیار سودآور باشد برنامه بلند مدت. اما همچنین عاقلانه است که هرگز به دنبال بهترین چیز بعدی نرویم – همانطور که گفتم ، بسیاری از استارت آپ های جدید هر روز ظهور می کنند. شما هرگز نمی دانید چه چیزی می تواند در گوشه و کنار باشد.

قبل از سرمایه گذاری – آینده

شما اکنون می دانید که چگونه در Ripple سرمایه گذاری کنید … اما باید اینگونه باشید?

با توجه به اینکه ارزهای رمزپایه به همان اندازه بی ثبات هستند ، به طور فزاینده ای در حال تبدیل شدن هستند دشوار است قیمت آنها را پیش بینی کنید با قطعیت. برخی از رمزنگاری ها روند قیمت مورد انتظار را دنبال می کنند ، اما بیشتر اوقات شاهد هرج و مرج هستیم.

ریپل در این قاعده مستثنی نیست. متعلق به یک شرکت واحد که برخی از احتکارات احتمالی در اصلاحات را از بین می برد ، اما هنوز هم بسیار دشوار است که بدون تردید درباره آینده آن صحبت کنید.

طبق این برنامه ، هرچه زمان می گذرد ، Ripple باید قیمت آن را افزایش دهد. مردم ذاتاً ارزش کمیاب و موارد انحصاری ، و این باید عامل اصلی باشد که در رشد قیمت Ripple تأثیر می گذارد.

راهنمای سرمایه گذاری در Ripple

با این حال ، در حالی که ریپل واقعاً است کاملا خاص (وقتی صحبت از ارزهای رمزپایه و ساختار آنها می شود) ، مهم است که به خاطر داشته باشید که در نوعی حباب جدا نشده است – این جایگاه خود را در بازار رمزنگاری دارد ، جایی که سازندگان بسیار کم می توانند انجام دهند بر قیمت یا توزیع سکه تأثیر می گذارد.

موج دار است ، با این حال, دائماً آن را به اخبار رمزنگاری تبدیل می کند به دلایل مثبت زیادی جوان سازی ارزهای رمزنگاری شده و بازگشت به زندگی ، بسیاری از علاقه مندان به رمزنگاری را هیجان زده و هیجان زده کردند. این باید به نوبه خود ، موج جدیدی از فعالیت Ripple را آغاز کند ، که انتظار می رود این اتفاق بیفتد.

بسیاری از وب سایت ها ، وبلاگ ها و مقالات خبری فکر می کنند که این نقطه عطف Ripple است – که قیمت آن از این مرحله به بعد افزایش می یابد. کسی که به فکر سرمایه گذاری در Ripple است باید این موضوع را در ذهن داشته باشد.

خلاصه

بیایید سریع برخی از مواردی را که در این راهنما مرور کردیم مرور کنیم.

موج دار شدن هست یک ارز رمزنگاری شده متمرکز, از نظر ساختار شبیه بیت کوین و Litecoin است. این توسط یک شرکت خصوصی ایجاد شده است ، که امیدوار است از این سکه سود کسب کند.

بهترین ویژگی های Ripple سریع (سریعتر از بیت کوین) و ایمن است ، معاملات را به راحتی انجام می دهد و حضور بسیار گسترده ای در بازار دارد.

راهنمای سرمایه گذاری در Ripple

این واقعیت که متمرکز است ، از استخراج یا بدست آوردن Ripple به جای خرید و معامله به هیچ وجه دیگر جلوگیری می کند. این مسئله اغلب برای افرادی که به دنبال راه هایی برای سرمایه گذاری در Ripple هستند ، مسئله ای به وجود می آید.

از طرف دیگر ، باعث روند واضح تر و ساده تر است. شما چاره ای ندارید و این واقعیت که تقریباً به طور انحصاری با خرید یا خرید به دست می آید به شما امکان می دهد نکات تحقیقاتی خود را به صورت متراکم تری متمرکز کنید.

اگر به فکر سرمایه گذاری در Ripple هستید ، انجمن های مختلف و گروه های آنلاین را که در تحقیق و گفتگو در مورد همه چیز Ripple تخصص دارند ، بررسی کنید. همچنین ، به دنبال نظرات متخصص در مورد موضوع ، تجزیه و تحلیل روند آماری ، و غیره.

نتیجه

موج دار شدن یکی از موارد دیگر است ارزهای رمزپایه جالب, برای ویژگی ها و ویژگی های منحصر به فرد آن ، آن را بیشتر برای سرمایه گذاران بالقوه و علاقه مندان به رمزنگاری تبدیل به یک چالش می کند.

یک نظر گسترده در جامعه ارزهای رمزنگاری شده وجود دارد که اگر رمزنگاری مفید باشد ، مهم نیست که با چه سختی هایی روبرو شود – بازهم بالا می رود و زنده می ماند. دیدن همانطور که ریپل داشته است مزایای قابل توجه و روشن که می تواند در دنیای واقعی به کار گرفته شود ، منطقی خواهد بود که فکر کنیم باید همچنان رشد و توسعه یابد.

هر چند آخرین نکته در مورد گمانه زنی ها. همیشه باید این نکته را در نظر داشته باشید حدس و گمان دقیقاً همین است – حدس و گمان هیچ کس به طور قطعی نمی داند که آیا Ripple (یا هر ارز رمزنگاری شده دیگری برای آن موضوع) بدون فرصتی برای بازگشت به بالا ، سر به فلک می زند یا سقوط می کند. اگر کسی به شما بگوید که می داند … خوب ، آنها دروغگویان بزرگی هستند.

همیشه گمانه زنی ها ، حدس ها و نظرات را با یک نمک در نظر بگیرید. تحقیق خود را انجام دهید ، تشکیل دهید نظر فرهیخته و آگاهانه و امور مالی خود را مدیریت کنید – هرگز بیش از آنچه مایل به از دست دادن هستید سرمایه گذاری کنید. همچنین ، یک پلت فرم قابل اعتماد برای خرید Ripple انتخاب کنید. بیشترین گزینه های پیشنهادی شامل Coinbase ، Binance و Kraken است.

امیدوارم این راهنما به شما کمک کند تا در مورد Ripple و روشهای مختلف سرمایه گذاری در Ripple اطلاعات بیشتری کسب کنید. اگر تصمیم به سرمایه گذاری دارید – موفق باشید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector