Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

Titanium ICO: نمای کلی از بلاکچین تیتانیوم

بروزرسانی مهم (31.05.2018): در تاریخ 29 مه 2018 ، کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) اخذ حکم دادگاه را متوقف کرد که فعالیت های تیتانیوم را متوقف می کند و دارایی های اضطراری را مسدود می کند.

رابرت کوهن ، رئیس واحد سایبر بخش اجرای SEC ، درباره ICO تیتانیوم اظهار نظر کرد: “این ICO مبتنی بر یک حمله حمله به بازاریابی در شبکه های اجتماعی بود که گفته می شود سرمایه گذاران را با ادعاهای کاملاً خیالی درباره چشم اندازهای تجاری فریب می دهد.“بنابراین چرا, سرمایه گذاران هنگام در نظر گرفتن تیتانیوم به عنوان یک سرمایه گذاری باید بسیار محتاط باشند.

با این حال ، اگر شما علاقه مند به کسب اطلاعات در مورد Titanium ICO هستید ، مقاله زیر را بخوانید.

__________________

بگذارید حدس بزنم ، شما شنیده اید افرادی که در مورد بلاکچین تیتانیوم و سکه TBAR آن صحبت می کنند ، اما نمی دانید این همه موضوع چیست؟ خوب شما به جای درست آمده اید زیرا من می خواهم همه آنچه را که باید بدانید به شما بگویم!

ضمناً ، آیا می دانید سکه تیتانیوم قبلاً BAR نامیده می شد ، اما اکنون به دلیل هکی که اتفاق افتاده است ، آن را TBAR می نامند؟ نگران نباشید – بعداً همه چیز را توضیح خواهم داد!

در راهنمای کامل بلاکچین تیتانیوم ، من قصد دارم با توضیح اینکه پروژه چیست ، تیم پشتیبان آن و آنچه که آنها امیدوارند به دست آورند شروع کنم. پس از آن ، من قصد دارم نگاهی به آنچه که از زمان Titanium ICO گذشته و آنچه برای آینده آن برنامه ریزی شده است ، بیاندازم.

با پایان خواندن راهنمای من از ابتدا تا انتها ، شما تمام اطلاعات لازم برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا فکر می کنید پروژه خوبی است و از همه مهمتر یک سرمایه گذاری خوب است را خواهید داشت..

پس برای چی منتظری؟ بیایید با بررسی موضوع پروژه تیتانیوم شروع کنیم!

تیتانیوم چیست?

سفر تیتانیوم در اوایل سال 2018 آغاز شد که این پروژه 35 میلیون دلار قابل توجه در ICO آنها جمع کرد. ICO تیتانیوم نه تنها از نظر مالی خوب عمل کرد ، بلکه از سازمان های معتبر Dun و Bradstreet (تجزیه و تحلیل داده ها) و Better Business Bureau (رتبه بندی اعتماد غیر انتفاعی) نیز اعتبار کسب کرد..

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

هدف اصلی آنها مفهوم “زیرساخت به عنوان یک سرویس” یا به اختصار IaaS را احاطه کرده است. IaaS سرویسی است که مواردی مانند سرورها ، روترها ، فایروال ها و سوئیچ ها را فراهم می کند.

تیتانیوم ادعا می کند چون قیمت پهنای باند اکنون بسیار ارزان تر از گذشته است ، اکنون اجاره یا اجاره این خدمات برای شرکت ها به جای خرید خدمات خود ، ارزان تر است. به همین ترتیب ، این سرویس های زیرساخت اکنون می توانند توسط شخص ثالثی مانند تیتانیوم مدیریت شوند.

تیتانیوم همچنین صنعت “Platform as a Service” را هدف قرار خواهد داد ، که یک سرویس سرور مشترک است که توسط شرکت های بزرگی مانند GoDaddy یا Amazon Web Services ارائه می شود. اساساً ، این سیستم عامل ها به جای نگرانی در مورد فناوری پشتیبانی ، اجرای کد خود را برای توسعه دهندگان آسان می کنند.


هر دو این پروژه ها (معروف به TBIS – Titanium Blockchain Infrastructure Service) در بالای بلاک چین Ethereum ساخته می شوند. بیایید دریابیم که این چگونه می تواند به نفع جامعه باشد.

تیتانیوم بلاکچین غیرمتمرکز ICO

بلاکچین تیتانیوم چه تفاوتی دارد?

نکته اصلی فروش بلاکچین تیتانیوم نسبت به رقبا مانند Amazon Web Services این است که کل شبکه غیرمتمرکز خواهد بود. این مهم است زیرا اخیراً رسانه ها علاقه زیادی به چیزی به نام “بی طرفی خالص” داشته اند.

بی طرفی خالص این ایده است که اینترنت باید برای همه برابر باشد و هیچ محتوایی براساس اینکه چه کسی آن را ارائه می دهد مورد علاقه قرار نگیرد. به عنوان مثال ، اعتقاداتی وجود دارد که شرکت های بزرگی مانند آمازون ، فیس بوک و یوتیوب همه نسبت به سرعت اینترنت اولویت دارند ، به این معنی که کاربران با آن وب سایت ها ارتباط بهتری نسبت به وب سایت های کوچکتر خواهند داشت.

با قرار دادن پلت فرم مبتنی بر ابر خود در بالای بلاکچین غیرمتمرکز Ethereum ، هیچ مرجع واحدی نمی تواند آن را کنترل کند ، به این معنی که مشکلات خنثی خالص از گذشته خواهد بود.

فناوری بلاکچین مزایای دیگری نیز به کاربر نهایی ارائه می دهد که در زیر توضیح خواهم داد.

طبق گفته توسعه دهندگان تیتانیوم ، پلتفرم ابری 99.9٪ از اوقات در دسترس خواهد بود ، به این معنی که خرابی پیش بینی شده عملا صفر است. از طرف دیگر ، سرورهای متمرکز مورد استفاده توسط آمازون وب سرویس ها و Azure همیشه دچار خاموشی می شوند ، کسانی که به آنها اعتماد می کنند باید صبر کنند تا اصلاح شوند.

یک مسئله دیگر در مورد استفاده از سرورهای متمرکز برای پروتکل های IaaS و PaaS این است که آنها در برابر حملات هک آسیب پذیر هستند. به عنوان مثال ، در سال 2016 ، اوبر اعتراف کرد که حساب Amazon Web Services خود را هک کرده است ، و به مجرمان اجازه می دهد تا به بیش از 57 میلیون جزئیات راننده دسترسی پیدا کنند. سپس یک سال بعد ، سرورهای یک حساب متعلق به تسلا توسط هکرها قابل دسترسی بودند ، سپس آنها از آنها برای استخراج ارز رمزنگاری شده استفاده کردند!

از آنجا که پلت فرم غیرمتمرکز تیتانیوم از هزاران گره استفاده می کند ، شبکه تقریباً در برابر هک ها تغییرناپذیر است. این بدان معنی است که برای موفقیت یک هک ، تک تک گره های سیستم باید هک شوند ، که عملاً غیرممکن است!

همه این ویژگی ها و مزایا است که به ICO تیتانیوم اجازه می دهد تا به هدف مالی خود برسد! اکنون که می دانید این پروژه چه کاری انجام می دهد و تفاوت آن با هر چیز دیگری در بازار متفاوت است ، اکنون می خواهم نگاه سریعی به تیم تیتانیوم داشته باشم.

چه کسی پشت ICO تیتانیوم است?

پروژه تیتانیوم توسط مدیر عامل شرکت مایکل استولار هدایت می شود ، که طبق مشخصات LinkedIn خود تقریباً 20 سال تجربه تجاری در صنعت مدیریت شرکت دارد ، از جمله در ارشد HP.

علاوه بر این ، او همچنین مدیر و بنیانگذار یک شرکت خدمات زیربنایی سنتی به نام EHI-INSM است. این شرکت مشتریان خود را شامل می شود مانند والت دیزنی و IBM.

در زیر مدیر عامل ، یک تیم از افراد بسیار خلاق و باتجربه وجود دارد که شامل متخصصانی از صنایع مختلف از جمله فناوری بلاکچین ، مهندسی سیستم و تجارت است..

تخته ICO تیتانیوم

غیر از اطلاعات موجود در وب سایت رسمی تیتانیوم و پروفایل های مربوط به آنها در LinkedIn ، هنوز مشخص نیست که آیا هر یک از اعضای تیم ارشد در پروژه بلاکچین شرکت داشته اند یا خیر.

با این وجود ، اکنون می خواهم آنچه را که از زمان Titanium ICO گذشته است ، بررسی کنم!

آنچه از زمان Titanium ICO اتفاق افتاده است?

پس از اتمام Titanium ICO ، همه چیز شروع خوبی نداشت. دلیل این امر این است که در فوریه 2018 ، تیم اعلام کرد کیف پول های آنها را هک کرده است ، این جنایتکاران بیش از 16 میلیون سکه تیتانیوم را سرقت کرده اند. در آن زمان ، ارز رمزنگاری شده تیتانیوم BAR نامیده می شد و در مجموع 60 میلیون منبع وجود داشت ، به این معنی که هکرها موفق شدند بیش از 25٪ از کل عرضه را از بین ببرند.!

در ابتدا گمانه زنی هایی وجود داشت مبنی بر اینکه این هک توسط یکی از اعضای تیم کاری داخلی بوده است ، اما از آن زمان تیتانیوم این مشکل را برطرف کرده است. آنها این کار را با ایجاد یک رمز جایگزین انجام دادند ، به این معنی که رمز BAR با رمز TBAR جایگزین شد. آنها رمز TBAR را برای همه دارندگان BAR پیش از هک ارسال کردند.

به عنوان یک پروژه نسبتاً جدید ، رمز TBAR فقط در تعدادی از صرافی ها در دسترس است ، اگرچه ساخت آن به طور معمول زمان بر است. این موارد شامل HitBTC ، Tidex و Fatbtc است.

وقتی سکه تیتانیوم (BAR) برای اولین بار در بورس قرار گرفت ، ارزش آن از 1 دلار به 4 دلار چهار برابر شد. پس از آن ، به طور مداوم کاهش یافت و به حدود 1.20 دلار رسید. با این وجود هک شد و قیمت را تقریباً به صفر رساند.

پس از ارائه راه حل ، TBAR با قیمتی در حدود 0.20 دلار معرفی شد. در تاریخ 8 آوریل 2018 ، TBAR به قیمت ATH (بالاترین سطح تاریخی) خود رسید که 0.52 دلار است ، با این حال ، از آن زمان به قیمت فعلی 0.30 دلار کاهش یافته است.

بنابراین ، هنوز هم برای بازگشت به قیمت ICO خود خیلی تلاش نکرده است ، اما در حال پیشرفت مداوم است.

در نهایت ، بلاکچین تیتانیوم هنوز در روزهای ابتدایی است ، بنابراین من اکنون قصد دارم در مورد آنچه تیم برای آینده برنامه ریزی کرده است صحبت کنم.

چه اتفاقی می افتد بعدی?

طبق نقشه راه تیتانیوم (که در اینجا قابل مشاهده است) ، تیم در حال برنامه ریزی برای دستیابی به نقاط عطف مختلف پروژه در سال 2018 و بعد از آن است. در طول ماه مه و ژوئن 2018 ، آزمایش خصوصی پروتکل های IaaS و PaaS وجود دارد ، که به توسعه دهندگان اجازه می دهد کارها را شروع کنند.

نقشه راه تیتانیوم ICO

پس از آن ، مرحله بعدی انتشار بلاکچین آنها خواهد بود ، نسخه بتا برای جولای 2018 برنامه ریزی شده است. در همان ماه ، نسخه بتا کیف پول تیتانیوم نیز برنامه ریزی شده است.

نقطه عطف مهم بعدی که تیم روی آن کار خواهد کرد ، پلت فرم Titanium ICO است. این به سازمان های رمزنگاری جدید اجازه می دهد تا در بالای پروتکل تیتانیوم سرمایه جمع کنند. در نقشه راه آمده است که توسعه پلت فرم Titanium ICO در پایان سال 2018 به پایان می رسد.

این همان چیزی است که Ethereum و رمز ERC-20 آنها می تواند ارائه دهد ، با این حال تیتانیوم ادعا می کند که الزامات آنها بسیار سختگیرانه خواهد بود ، به این معنی که آنها باید قبل از اینکه به آنها اجازه دهند ICO راه اندازی کنند ، از قانونی بودن شرکت رمزنگاری اطمینان حاصل کنند..

در اوایل سال 2021 ، نسخه اصلی بعدی پروژه مبادله غیرمتمرکز آن است که VORDEX نامیده می شود. این به شما امکان می دهد ارزهای رمزنگاری شده را بدون استفاده از شخص ثالث خریداری و بفروشید ، که متداول ترین روش در حال حاضر است.

در آوریل 2021 ، راه اندازی رسمی پلت فرم عمومی تیتانیوم و به دنبال آن انتشار نسخه اصلی MainNet تا پایان سال 2021 پیش بینی می شود. همانطور که مشاهده می کنید ، تیم اهداف زیادی را برای هدف قرار داده است ، بنابراین اگر به این فکر می کنید با سرمایه گذاری ، بسیار مهم است که شما مرتباً پیشرفت آنها را بررسی کنید!

بنابراین ، اکنون که می دانید توسعه دهندگان قصد دارند طی دو سال آینده به چه چیزهایی برسند ، قسمت آخر راهنمای Titanium ICO من خلاصه ای از جوانب مثبت و منفی پروژه را ارائه می دهد!

جمع بندی: جوانب مثبت & منفی های تیتانیوم

مزایای

 • اولین زیرساخت خدمات غیرمتمرکز برای به چالش کشیدن مواردی مانند خدمات وب آمازون
 • 9٪ زمان به روز شدن سرور
 • برای هک کردن زیرساخت ها تقریباً غیرممکن است
 • تیم قوی
 • آزاد کردن مبادله غیرمتمرکز
 • ICO های تیتانیوم نیز امکان پذیر خواهد بود

معایب

 • هنوز یک محصول کارآمد نیست – راه طولانی برای طی کردن
 • اندکی بعد از تیتانیوم ICO به سرقت رفت
 • رقابت شدید از سازمان های چند میلیارد دلاری
 • سکه تیتانیوم فقط در چند صرافی ذکر شده است – حجم معاملات بسیار کم
 • کاغذ سفید در زمان نوشتن در وب سایت موجود نیست
 • اطلاعات بسیار کمی در مورد پیشرفت تیم

نتیجه

این پایان بررسی I Titanium ICO است! این پروژه هنوز در روزهای ابتدایی خود قرار دارد ، بنابراین در حال حاضر همه چیز در مورد توسعه آینده است. با این حال ، امیدوارم شما اکنون درک بهتری از آنچه تیم قصد دارد انجام دهد و نحوه دستیابی به آن را داشته باشید.

نظر شما در مورد تلاش آنها برای حل مسائل بی طرفی شبکه از طریق تمرکززدایی چیست؟ من فکر می کنم این یک ایده عالی است که به زودی در بین مردم بسیار محبوب خواهد شد ، زیرا اینترنت باید برای همه کاملاً برابر و عادلانه باشد!

آزمایش واقعی برای تیتانیوم این خواهد بود که آیا آنها قادر به دستیابی به اهداف نقشه راه خود هستند. فکر می کنید آنها این کار را می کنند و اگر چنین است ، آیا قصد سرمایه گذاری دارید؟ دوست دارم بدونم ، پس برای من نظر بگذارید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector