پیش بینی قیمت VeChain 2021: پیش بینی VeChain چیست؟

پس از رونق ارزهای رمزنگاری شده در سال 2017 ، بازار مملو از آلتکوین های جدید شده است. اما برخی از پروژه ها وجود دارند که موفق می شوند بیش از بقیه برجسته شوند – VeChain یکی از آنهاست.

آیا می دانید که پروژه VeChain در سال 2007 آغاز شد? حتی اگر رمز ارز رمزنگاری شده آن خیلی دیرتر راه اندازی شد و از آن زمان تاکنون پروژه بسیار پیشرفت کرده است ، VeChain یکی از قدیمی ترین پروژه ها است.

2017 سال خوبی برای VeChain بود زیرا با تبدیل شدن به بیست و دومین ارز رمزنگاری شده با ارزش فعلی بازار 2 میلیارد دلار. این ما را به س nextال بعدی ما سوق می دهد – پیش بینی VeChain چگونه است?

در این راهنما ، من قصد دارم برخی از برترین پیش بینی های قیمت VeChain را برای کوتاه مدت و بلند مدت شرح دهم. برای دستیابی به یک دید کامل ، من شما را از طریق پیش بینی VeChain راهنمایی می کنم که هرکدام از روشهای مختلف را برای به دست آوردن پیش بینی های خود استفاده می کنند.

در پایان این راهنما ، شما نه تنها از میانگین پیش بینی قیمت VeChain آگاه خواهید بود بلکه عوامل کلیدی را که می توانند VeChain را به یک سرمایه گذاری خوب یا بد تبدیل کنند ، نیز درک خواهید کرد..

بیایید با یک مرور مختصر درباره VeChain شروع کنیم ، زیرا مهم است که قبل از ادامه کار این موضوع را درک کنید. اگر از قبل از دانش VeChain خود اطمینان دارید ، احساس راحتی کنید و از بخش “VeChain Price Prediction 2021” رد شوید.

VeChain چیست?

VeChain ، ایجاد شده توسط Sunny Lu و DJ Qian ، یک پروژه بسیار منحصر به فرد است زیرا یک راه حل مبتنی بر بلاک چین برای یک مشکل صنعتی در دنیای فیزیکی است..

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

سانی لو و DJ Qian از بنیانگذاران Vechain

هنگام آغاز کار ، VeChain بیشتر در حل راه حل های تأمین متمرکز بود.

گرچه طی دو سال گذشته ، این خدمات برای ارائه خدمات به طیف گسترده ای از صنایع مانند کالاهای لوکس ، خودرو ، کشاورزی ، تدارکات و خرده فروشی تکامل یافته است..

بیایید نمونه ای از صنعت مشروبات الکلی را بیاوریم: راه حل VeChain می تواند به تولیدکنندگان شراب کمک کند تا از جعل و فروش غیر مجاز جلوگیری کنند.

اون چطور انجامش میدهد?

اولین قدم این است که بطری های شراب را با اضافه کردن نوعی سنسور مانند برچسب RFID به آن دیجیتالی کنید. سپس داده های این حسگرها در زنجیره بلوک ذخیره می شود و برای ردیابی حرکت هر بطری شراب در طول فرآیند توزیع استفاده می شود.


به منظور پیاده سازی راه حل های خود در دنیای واقعی ، VeChain در حال ایجاد مشارکت با شرکت های معتبری مانند Kuehne است & Nagel ، Renault ، PWC ، DNV GL و همچنین با دولت Gui’an ، چین.

VeChain اکنون در حال کار بر روی ارائه یک بستر مشابه Ethereum است که توسعه دهندگان می توانند قراردادهای هوشمند و برنامه های غیرمتمرکز (DApps) را بر روی آن بسازند. در واقع ، برای داشتن جذابیت گسترده تر ، این ویژگی VeChain در پایان فوریه 2018 به عنوان VeChain Thor تغییر نام یافت.

اکنون که مروری بر VeChain دارید ، بیایید به پیش بینی قیمت VeChain بپردازیم.

هشدار

مهم است که شما خطرات موجود در بازار ارزهای رمزنگاری شده را درک کنید. بازار ارزهای رمزنگاری شده در گذشته غیرقابل پیش بینی بوده است و هیچ کس واقعاً نمی داند در آینده چگونه عمل خواهد کرد.

فاکتورهای زیادی باید در نظر گرفته شود ، مانند مقررات آینده ، فناوری های جدید در حال توسعه و غیره که می توانند تأثیر ناآشنایی بر پیش بینی قیمت VeChain داشته باشند.

بنابراین ، به نفع شماست که قبل از سرمایه گذاری در VeChain یا هر ارز رمزنگاری شده دیگر ، تحقیقات بیشتری انجام دهید و حتی با یک مشاور مالی مشورت کنید.

با این حساب ، بیایید به سراغ پیش بینی قیمت VeChain 2021 برویم.

پیش بینی قیمت VeChain 2021

موارد زیر بهترین پیش بینی کوتاه مدت VeChain است که توسط منابع معتبر مختلف ارائه شده است ، که اعتبار همه آنها خواهد بود.

پیش بینی قیمت VeChain 2021 با استفاده از تجزیه و تحلیل فنی

در این روش پیش بینی قیمت ، از نرم افزار برای انجام تجزیه و تحلیل فنی (TA) در مورد روند تاریخی قیمت و حجم استفاده می شود.

این روش به داده ها متکی است و جنبه های نرم تری مانند فناوری ، تیم و احساسات بازار و غیره را در نظر نمی گیرد..

Walletinvestor.com یک وب سایت محبوب است که پیش بینی قیمت مبتنی بر تجزیه و تحلیل فنی انواع ارزهای رمزپایه را انجام می دهد. طبق گفته آنها ، VeChain طی یک سال به قیمت 0،046 دلار برسد. از آنجا که ارزش آن در حال حاضر 0.03 دلار است ، این خوش بینانه است ، در عین حال بسیار واقع بینانه است.

پیش بینی قیمت VeChain: پیش بینی سالهای 2021 و 2022.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

پیش بینی قیمت VeChain 2021 توسط کارشناسان

شما باید مراقب صحبت های کارشناسان ارز رمزنگاری شده در مورد ارز رمزنگاری شده مورد علاقه خود باشید. حتی اگر آنها ممکن است پیش بینی دقیقی ارائه ندهند ، اما نظر آنها مطمئناً می تواند بر بازار تأثیر بگذارد.

راجر ور ، که به او “Bitcoin Jesus” نیز گفته می شود ، یکی از قدرتمندترین صداها در جهان رمز ارز است. آیا می توانید حدس بزنید که نظر وی در مورد VeChain چیست?

او فکر می کند که VeChain آینده روشنی دارد زیرا در تلاش است مشکلات دنیای واقعی را حل کند و کاربردهای بسیاری در صنایع دارد.

همانطور که در زیر می بینید ، او به نفع VeChain توییت کرد.

من بیشتر علاقه مند به بلاکچین ها هستم که یک همتا بدون اجازه را می توان از طریق سیستم نقدی دیجیتال برای جهان نظیر داد ، اما vechainofficial روش های جالبی برای استفاده از آنها برای جلوگیری از کالاهای تقلبی دارد ، و باعث می شود بازارهای بدون P2P قابل اعتمادتر شوند. https://t.co/7Km9Hv0xRj

– راجر ور (rogerkver) 21 دسامبر 2017

اگرچه دانستن قیمت های آینده VeChain با اطمینان دشوار است ، اما تأیید اعتبار از یک متخصص قطعاً معنی دارد.

VeChain پیش بینی قیمت 2021 توسط سایر منابع معتبر

چندین منبع معتبر دیگر وجود دارد که براساس عواملی مانند روند گذشته ، تیم ، مزایای فناوری و احساسات بازار پیش بینی قیمت VeChain 2021 را انجام داده اند.

یکی از این منابع است smartereum.com که به طور منظم پیش بینی ارزهای رمزنگاری شده را منتشر می کند. چند سال پیش ، آنها پیش بینی کردند که قیمت VeChain از ارزش 0.011 دلار زیاد نخواهد شد ، با این حال ، قیمت آن 0.03 دلار در سال 2021 است و پیش بینی برای سال 2021 مثل همیشه روشن تر به نظر می رسد.

Smartereum.com پیش بینی قیمت VeChain خود را بر این واقعیت بنا نهاده است که دارای بلاکچینی بسیار متنوع با کاربردهای بی شمار است. با این حال ، آنها همچنین احساس می کنند که VeChain می تواند نوسان بیشتری داشته باشد زیرا در مقایسه با سایر ارزهای رمزپایه کمتر شناخته شده است.

در مرحله بعدی ، من شما را از طریق پیش بینی قیمت VeChain 2021 و بعد از آن معرفی می کنم.

پیش بینی قیمت VeChain بلند مدت

بهتر است قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری ، چشم اندازهای طولانی مدت هر ارز رمزنگاری شده را بررسی کنید. بنابراین ، در این بخش ، من پیش بینی قیمت VeChain در بلند مدت را با روش های مختلف پوشش می دهم.

پیش بینی طولانی مدت قیمت VeChain با استفاده از تجزیه و تحلیل فنی

Walletinvestor.com همچنین پیش بینی طولانی مدت قیمت برای VeChain را ارائه می دهد – ادعا می شود قیمت VET طی یک سال به 0.046 دلار افزایش می یابد و در 5 سال تا 0.1 دلار افزایش می یابد.

همانطور که مشاهده می کنید ، این VeChain را به یکی از سرمایه گذاری های بلند مدت بهتر تبدیل می کند.

پیش بینی بلند مدت قیمت VeChain توسط کارشناسان

در مارس 2018 ، VeChain تیم Draper را به عنوان یکی از سرمایه گذاران خود وارد کار کرد. اگر تیم دراپر را نمی شناسید ، بگذارید این را روشن کنم – او یک افسانه دره سیلیکون است.

وی نه تنها یک سرمایه گذار مشهور در بسیاری از شرکت های سیلیکون ولی (مانند تسلا) است بلکه معتقد به ارزهای رمزپایه نیز است. او سرمایه زیادی در آن سرمایه گذاری کرده بود بیت کوین در آن زمان که قیمت آن فقط 6 دلار بود.

VeChain با اطمینان از پشتیبانی از یک سرمایه گذار فصلی و صدای شناخته شده در جهان ارز رمزپایه ، اعتبار زیادی کسب کرده است.

ما چشم به چشم سرمایه گذار خود می نشینیم, TimDraper, در مورد آینده ارزهای رمزپایه و استفاده از راه حل های بلاکچین. https://t.co/QEvnx6NM6A

– بنیاد VeChain (vechainofficial) 26 مارس 2018

پیش بینی طولانی مدت قیمت VeChain توسط منابع معتبر دیگر

طبق پیش بینی پنج ساله توسط smartereum.com (ساخته شده در سال 2018) ، قیمت VeChain می تواند به 75 دلار برسد.

Smarterum.com انتظار دارد VeChain “ادغام کامل بستر مبتنی بر بلاکچین با دنیای تجارت واقعی” را فراهم کند. این امر به دسترسی بیشتر و بیشتر بلاکچین برای شرکت ها به صورت جریان اصلی کمک می کند.

بنابراین ، اینها از بهترین پیش بینی های بلند مدت قیمت VeChain در سال 2021 و بعد از آن بودند. همانطور که می بینید ، اکثر آنها انتظار دارند VeChain طی 5 سال آینده عملکرد زیادی نداشته باشد. با این حال ، ممکن است این پیش بینی قیمت VeChain درست باشد یا نباشد – همیشه به یاد داشته باشید که نمی توان به طور قطع دانست که قیمت ارز رمزنگاری شده در آینده چقدر است.

قبل از اینکه به نتیجه گیری در مورد خوب یا بد بودن VeChain برسید ، باید فاکتورهای مختلفی را اندازه گیری کنید.

بیایید نگاهی به این موارد در بخش بعدی بیاندازیم.

آیا VeChain یک سرمایه گذاری خوب است?

عوامل مختلفی وجود دارد که می تواند بر قیمت ارز رمزنگاری شده تأثیر بگذارد. علاوه بر پیش بینی قیمت VeChain ، من همچنین قصد دارم شما را از طریق عواملی که می توانند مثبت در VeChain تأثیر بگذارند و همچنین عواملی که می توانند تأثیر منفی داشته باشند ، بررسی کنم.

بنابراین ، در این بخش ، من می خواهم دلایلی را که باعث می شود VeChain به یک سرمایه گذاری خوب یا بد تبدیل شود ، بررسی کنم.

چرا VeChain می تواند یک سرمایه گذاری خوب باشد?

بیایید نگاهی بیاندازیم به دلایل VeChain می تواند یک سرمایه گذاری خوب باشد.

مشارکت در دنیای واقعی

یکی از امیدوار کننده ترین موارد در مورد VeChain این است که این شرکت با بسیاری از سازمان های معتبر مشارکت محکمی را فراهم کرده است. این به VeChain در ایجاد و آزمایش راه حلهایی کمک می کند که می توانند مشکلات دنیای واقعی را حل کنند.

برخی از نام های موجود در لیست رو به رشد مشارکت ها شامل PWC ، DNV GL ، China Unicom و یک مشارکت در سطح ملی دولت چین است..

این یکی از مهمترین دلایل موفقیت هر ارز رمزنگاری شده است. اگر VeChain در استفاده از این مشارکت ها برای ایجاد محصولات آماده بازار موفق باشد ، آینده ای فوق العاده در پیش دارد.

متنوع سازی

VeChain شروع به توسعه راه حل های مبتنی بر بلاکچین برای صنعت زنجیره تامین کرد. این تیم متوجه شد که راه حل های VeChain می تواند در بسیاری از صنایع نیز قابل استفاده باشد ، بنابراین اکنون در حال توسعه راه حل برای بسیاری از صنایع هستند.

در حقیقت ، همانطور که قبلاً ذکر شد ، VeChain اکنون یک پلت فرم مشابه Ethereum برای توسعه برنامه های غیرمتمرکز (DApps) ارائه می دهد. همانطور که مشخص خواهد شد VeChain Thor یک بلاک چین جدید است که از نشانه های VeChain Thor (VET) بر روی آن استفاده می شود.

بنابراین ، VeChain فضای زیادی برای رشد دارد زیرا اکنون بازار بزرگ تری را هدف قرار داده است.

تیم باتجربه

همانطور که قبلاً اشاره کردم ، VeChain یکی از قدیمی ترین پروژه های بلاکچین است. در نتیجه ، تیم آن تجربه فوق العاده ای در ارائه راه حل های واقعی کسب کرده است ، چیزی که برای اکثر ارزهای رمزپایه یک چالش است.

اعضای تیم اصلی پیش بینی قیمت VeChainتیم هسته ای VeChain | منبع: vechain

برای یک فناوری جوان مانند بلاکچین ، بسیار مهم است که یک پروژه قابل سرمایه توسط تیم قدرتمندی پشتیبانی شود. خوشبختانه ، این مورد VeChain است.

بنیاد VeChain

VeChain توسط بنیاد VeChain پشتیبانی می شود ، یک نهاد غیر انتفاعی مسئول توسعه شبکه و R&د.

بنیاد VeChain نقش مهمی در توسعه مشارکت با شرکت ها دارد ، مانند آنچه در بالا دیدیم. تحت حمایت یک بنیاد قوی می تواند به VeChain در دستیابی موثرتر به اهداف خود کمک کند.

تمرکززدایی

در زمانی که بسیاری از ارزهای رمزنگاری شده (BCH ، Ripple و بقیه) به دلیل تشویق به تمرکز ، مورد انتقاد قرار می گیرند ، VeChain به تمام معنا غیرمتمرکز است.

این نه تنها دفاتر در سراسر جهان دارد ، بلکه دارای شبکه ای از 111 گره است که در بسیاری از کشورها مانند انگلیس ، آلمان ، ژاپن ، چین و کره جنوبی پخش شده است..

گره های پیش بینی قیمت VeChain

منبع: naver

به نظر من ، موارد مهم بسیاری وجود دارد که به نفع VeChain کار می کنند. اگر بتواند مطابق نقشه راه با موفقیت اجرا شود ، می تواند سرمایه گذاری خوبی باشد.

گرچه VeChain ممکن است قدیمی تر از سایر ارزهای رمزپایه باشد ، اما هنوز در مراحل اولیه توسعه است. به همین دلیل ، چند عامل وجود دارد که می تواند بر پیش بینی قیمت VeChain تأثیر منفی بگذارد. بیایید نگاهی به آنها بیندازیم.

دلایل VeChain می تواند یک سرمایه گذاری بد باشد

حال ، بیایید عواملی را بررسی کنیم که می تواند VeChain را به یک سرمایه گذاری بد تبدیل کند.

رقابت

در سال گذشته ، بازار ارزهای رمزنگاری شده رونق گرفته و به زمینه ای برای رقابت در بازارهای مختلف تبدیل شده است. مانند دیگران ، VeChain نیز از نظر پروژه های موجود و آینده با رقابت سختی روبرو است.

این باید با پروژه آینده ، Waltonchain ، که بخش زنجیره تأمین را نیز هدف قرار داده است ، رقابت کند.

همچنین ، اکنون که وارد همان فضای Ethereum می شود ، رقابت حتی سخت تر خواهد شد: Vechain Thor باید با افرادی مانند Ethereum ، Cardano و NEO رقابت کند..

کار در حال انجام

VeChain در حال ورود به عرصه قراردادهای هوشمند با Vechain Thor است ، اما هنوز در دست توسعه است. آینده VeChain بسیار وابسته به توسعه موفق Vechain Thor به محصولی است که می تواند با سایر راه حل های موجود رقابت کند.

آئین نامه

تا آنجا که به بازار ارزهای رمزپایه مربوط می شود ، همیشه باید مراقب مقررات آینده باشید. به دلیل ارتباط نزدیک آن با دولت چین ، در مورد VeChain از اهمیت بیشتری برخوردار است.

در حالی که دولت چین حمایت خود را از VeChain نشان داده است ، اما هنوز هم می تواند نتیجه معکوس دهد. در گذشته ، دولت چین اقدامات زیادی را برای جلوگیری از رشد بازار ارزهای رمزنگاری شده در چین انجام داده است.

اینها برخی از عواملی است که هنگام تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در مورد VeChain باید در نظر بگیرید.

کلمات نهایی

اکنون می دانید که منابع و روشهای مختلف برای ایجاد پیش بینی قیمت ارزهای رمزنگاری شده چیست. من پیش بینی قیمت VeChain به طور متوسط ​​2021 و همچنین پیش بینی های طولانی مدت مانند پیش بینی قیمت VeChain 2021 را با شما به اشتراک گذاشته ام.

شما همچنین می دانید که چه فرصت ها و چالش هایی پیش روی VeChain است که می تواند آینده آن را تحت تأثیر قرار دهد.

بزرگترین مزیت VeChain این است که یکی از معدود ارزهای رمزپایه با مشارکت ها و برنامه های کاربردی در دنیای واقعی است. از طرف دیگر ، VeChain هنوز هم باید موفقیت Vechain Thor را ثابت کند.

بنابراین ، نظر شما در مورد VeChain چیست؟ آیا چشم انداز مثبتی برای آینده آن دارید؟ خیلی دوست داشتم بدونم چی تو ذهنت میگذره.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map