Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

Verge vs Monero: گزینه بهتر چیست؟

سلام و به این راهنمای Verge vs Monero خوش آمدید. من آن را برای معرفی برخی از مفاهیم اساسی در مورد این دو ارز رمزپایه جالب و محرمانه تنظیم کرده ام.

در این بررسی سکه Monero vs Verge ، من اصول Verge vs Monero و چگونگی دستیابی به حریم خصوصی هر یک از این ارزهای رمزپایه را بیان خواهم کرد. من دلایل مهم بودن ارزهای متمرکز بر حریم خصوصی و اینکه چرا هر یک از این ارزها برای مصارف مختلف به کار رفته است را توضیح خواهم داد.

سپس ما در مورد سرعت بلاکچین های Monero و Verge و چگونگی برنامه ریزی هر یک از ارزها برای پاسخگویی به تقاضای احتمالی آینده بحث خواهیم کرد. ما تیم های پشت سر هر یک از پروژه ها ، تاریخچه پشت سر آنها و همچنین برخی از تجزیه و تحلیل قیمت بازار را پوشش خواهیم داد.

بنابراین ، در پایان این بررسی سکه Verge vs Monero ، درک بهتری از Monero و Verge خواهید داشت. پس باید بتوانید بگویید که می خواهید از کدام یک استفاده کنید یا در آن سرمایه گذاری کنید.

در این راهنمای Verge vs Monero بارهای زیادی برای عبور وجود دارد ، بنابراین بیایید شروع کنیم!

Monero vs Verge: The اصول

مونرو

Monero در سال 2014 ایجاد شد. اولین نسخه ارز BitMonero نام داشت. با این حال ، این در اوایل به سادگی مونرو کوتاه شد.

Monero از همان کد رمز ارز رمزنگاری شده دیگری به نام Bytecoin استفاده می کند. با این حال ، چند تفاوت وجود دارد. تصمیم اصلی برای چنگ زدن Monero از Bytecoin گرفته شده بود ، زیرا برخی اختلافات در مورد توزیع اصلی Bytecoin وجود داشت. کشف شد که حدود 80٪ از کل عرضه Bytecoin قبلاً هنگام راه اندازی آن استخراج شده بود. بسیاری از افراد ارز رمزنگاری شده با این موضوع مخالف هستند. بنابراین ، تصمیم گرفته شد که Bytecoin را تشکیل دهید و Monero را تشکیل دهید.

برخلاف بیت کوین ، مونرو از پروتکل CryptoNote استفاده می کند. CryptoNote الگوریتم استخراج متفاوتی برای الگوریتم Bitcoin’s SHA-256 است. اگر نمی دانید اینها چیست نگران نباشید ، مهم نیست که دانش کافی در مورد این اصطلاحات داشته باشید تا بتوانید از Monero استفاده کنید!

مانند بیت کوین ، مونرو یک ارز رمزپایه اثبات شده برای کار است. این بدان معنی است که برای تأیید معاملات در شبکه ، قدرت محاسباتی مورد نیاز است. سیستم های رایانه ای تأمین کننده این نیرو به ماینر معروف هستند. با این وجود ، برخلاف بیت کوین ، استخراج Monero با استفاده از رایانه های معمولی (با پردازنده مرکزی) یا ماشین های بازی پیشرفته (با استفاده از GPU) هنوز امکان پذیر است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Monero ، راهنمای من را اینجا دنبال کنید.

لبه

Verge اولین بار در سال 2014 راه اندازی شد. این یک ارز رمزپایه غیرمتمرکز و منبع باز است. هدف آن مانند Monero ارائه معاملات خصوصی برای کاربرانش است. در اصل DogeCoinDark نامیده می شد. با این حال ، این نام در سال 2016 به Verge تغییر یافت. Verge همان کدگذاری Dogecoin را با مشترک دارد. با این حال ، تیم توسعه ادعا می کند که آن را بر اساس “سکه الگوی رفتاری” اصلی نیست. در این مورد اختلافات زیادی در جامعه ارزهای رمزپایه وجود دارد.

حداکثر ذخیره 16.5 میلیارد سکه Verge که همیشه استخراج می شوند ، وجود دارد. این به طور قابل توجهی بیشتر از بسیاری از پروژه های رمز ارز دیگر است. به همین دلیل قیمت بسیار پایین است و هرگز حتی به یک دلار هم نرسیده است.

Verge نیز مانند Monero سکه اثبات کار است. با این حال ، از پنج الگوریتم استخراج مختلف استفاده می کند. ایده پشت این کار افزایش تمرکز زدایی در شبکه است. با استفاده از الگوریتم های مختلف ، واحدهای مختلف می توانند با موفقیت Verge را استخراج کنند. هر چه تعداد ماینرها در بلاکچین بیشتر باشد ، باید امنیت آن بیشتر شود! کنجکاو هستید که درباره Verge بیشتر بدانید؟ راهنمای من را اینجا ببینید.

حریم خصوصی در Verge در مقابل Monero


Verge vs Monero ، خصوصی ترین چیست؟ خوب ، هر دو به طرق مختلف به حریم خصوصی خود می رسند.

Monero برای حفظ حریم خصوصی خود از ترکیبی از پروتکل های رمزنگاری استفاده می کند. به این موارد امضای حلقه و الگوریتم CryptoNote گفته می شود. اکنون ، مگر اینکه در برنامه نویسی مهارت داشته باشید (و اجازه دهید آن را بپذیریم ، اگر این مقاله را می خوانید ، احتمالاً اینگونه نیست) ، برای درک دقیق نحوه کار هر یک از اینها تلاش خواهید کرد. نگران نباشید ، به جای اینکه شلوار را از بین ببرم ، آن را برای شما ساده می کنم.

شبکه Monero اساساً معاملات را گروه بندی می کند. سپس مقدار صحیح Monero را به آدرسهای دریافتی از این گروه ارسال می کند. این بدان معنی است که هیچ کس نمی تواند دقیقاً بگوید چه کسی چه چیزی را برای چه کسی ارسال کرده است.

در همین حال ، حریم خصوصی Verge به روشی کاملاً متفاوت بدست می آید. این دفتر دارای دو دفتر مختلف است: دفتر دولتی و خصوصی. معاملات انجام شده با استفاده از دفتر عمومی برای دیدن همه قابل مشاهده است.

با این حال ، ابزاری که امکان مرور مخفی وب تاریک (Tor) را به همراه یک لایه شبکه ناشناس فراهم می کند ، آدرس IP و مکان کسانی را که معامله می کنند پنهان می کند. دفتر خصوصی Verge اینگونه کار می کند. این رفتار بیشتر شبیه Monero است از این رو که هیچ کس نمی تواند معاملات انجام شده روی آن را ببیند.

به هر حال چرا ناشناس برویم?

دلایل زیادی وجود دارد که کسی می خواهد به صورت ناشناس معامله کند. بعضی از آنها از نظر اخلاقی سوال برانگیز هستند و برخی دیگر کمتر. بیایید به رایج ترین موارد نگاه کنیم:

در مرحله اول ، مورد استفاده تاریک از وب وجود دارد که بیت کوین در اوایل وجود خود به خاطر آن معروف شد. با این حال ، همه افرادی که از وب تاریک استفاده می کنند برای خرید مواد و مواردی که به دلایل خودپرداز استفاده می کنند ، اقدام به خرید نمی کنند. به عنوان مثال ، افرادی که در مناطقی از جهان زندگی می کنند که شاهدانه دارویی غیرقانونی است می توانند با استفاده از شبکه تاریک به درمان های نجات دهنده زندگی دسترسی پیدا کنند.

در بریتانیا, روغن CBD با مقاومت بالا برای درمان سرطان ها ، صرع و بسیاری از شرایط دیگر استفاده از آنها تقریباً غیرممکن است. با این حال ، به لطف وب تاریک ، بیماران می توانند خود درمانی کنند و والدین کودکان بیمار این فرصت را دارند که بدون نیاز به ملاقات با فروشندگان خطرناک در خیابان ها ، فرزندان خود را درمان کنند.

مورد کاربرد دیگری که برای ارزهای رمزپایه ناشناس در حال ظهور است ، جرایم اینترنتی است. یک حمله که از پرداخت های ناشناس استفاده می کند ، باج افزار است. Ransomware شامل رمزگذاری داده ها در سیستم رایانه ای است. این کار با یک نرم افزار بارگیری شده روی سیستم انجام می شود. مهاجم درخواست می کند برای رمزگذاری نکردن داده ها ، پرداخت انجام شود. البته ، اگر بتوانید با ارز ناشناس پرداخت کنید ، احتمال گرفتار شدن در انجام چنین عمل مجرمانه ای کمتر است.

استفاده بسیار متفاوت برای ارزهای خصوصی افراد دارای سبک زندگی خاص یا جنسیت خاصی را شامل می شود. اگر آنها در بعضی از کشورها به دنیا بیایند ، مجازات های همجنسگرایی بودن ممکن است شدید باشد. این می تواند باعث شود فرد بخواهد از کشور فرار کند یا برای ملاقات با افرادی که در شرایط مشابه قرار دارند ، به دنبال خدمات باشد. با مجازات های بسیار سخت ، قابل درک است که آنها ممکن است بخواهند با استفاده از ارز ناشناس هزینه چنین خدماتی را پرداخت کنند.

فرزندخواندگی

اکنون که برخی از دلایل اینکه ممکن است کسی بخواهد از ارز ناشناس استفاده کند را توضیح دادم ، وقت آن است که در این راهنمای Verge vs Monero به بررسی نحوه اتخاذ هر یک از این ارزها بپردازیم. جالب است که با وجود خصوصیات مشابه ، فرزندخواندگی Monero و Verge نسبتاً متفاوت بوده است.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

مونرو

اولین و بارزترین مورد استفاده از Monero در وب تاریک است. از میان بسیاری از ارزهای رمزپایه گمنام مختلف ، که Verge شامل آن است ، بنظر می رسد Monero یکی از پرکاربردترین ها در وب تاریک است. به سرعت بیت کوین را به عنوان ارز انتخابی در بازارهای مختلف پنهان تصاحب می کند.

مورد استفاده دیگری که مونرو یافته است ، فرار از تحریم های اقتصادی اعمال شده توسط برخی دیگر از کشورها است. امثال کره شمالی قبلاً مبادلات مختلف ارزهای رمزنگاری شده را هک کرده اند. سپس پول های سرقتی را به مونرو تبدیل می کنند.

این بدان معنی است که می توان آن را جابجا کرد و برای پرداخت کالاها و خدمات در بازارهای سیاه جهانی استفاده کرد. با جابجایی پول با استفاده از ارز ناشناس ، غیرممکن است که ایالات متحده و دیگر قدرت های جهانی با انکار خدمات مالی یا تجارت با آنها ، فعالیت خود را محدود کنند.

به نظر می رسد Monero در حال تبدیل شدن به ارز موردعلاقه برای کسانی است که می خواهند نوع حملاتی را که در بخش قبلی ذکر کردم انجام دهند. کسانی که در پشت چنین اقدامات مجرمانه اینترنتی هستند ، به لطف عملکردهای محرمانه افزایش یافته ، به سرعت از Bitcoin به Monero منتقل می شوند.

استخراج در مرورگر و Crypto-Jacking

مورد استفاده نهایی که مونرو یافته است می تواند یک مورد مثبت و منفی باشد. از آنجا که Monero با استفاده از CPU و GPU به راحتی قابل استخراج است ، به گزینه ای واضح برای آنچه به عنوان استخراج در مرورگر معروف است تبدیل شده است.

استخراج در مرورگر استخراج ارز رمزنگاری شده است که از داخل مرورگر اینترنت کاربر انجام می شود. اولین دلیل استخراج در مرورگر ، کسب درآمد است. این بسیار کارآمد نیست اما یک کاربر می تواند با استفاده از نرم افزار استخراج در مرورگر ، مقدار کمی ارز رمزپایه را در حین مرور کسب کند..

از استخراج درون مرورگر می توان به جای استفاده از تبلیغات ، برای کسب درآمد از یک صفحه وب نیز استفاده کرد. در جایی از صفحه ، معمولاً گفته می شود که برخی از منابع رایانه شما توسط سایت قرض گرفته می شود تا Monero را برای ناشر استخراج کند. متناوباً ، این کار بدون اجازه کاربر نیز قابل انجام است. وقتی این مورد باشد ، نوعی “رمزگذاری کریپتو” است. Crypto-jacking همچنین می تواند با نصب یک نرم افزار مخرب بر روی سیستم رایانه ای برای استخراج Monero یا سایر ارزهای رمزپایه هنگامی که کاربر از وب سایت خاصی بازدید نمی کند ، انجام شود..

سرانجام ، به دلایل خیرخواهانه می توان از استخراج درون مرورگر نیز استفاده کرد. موسسه خیریه کودکان یونیسف وب سایتی را با نام The Hopepage راه اندازی کرده است. ایده پشت آن Hopepage به کاربران اجازه می دهد در حین مرور برخی از توان محاسباتی خود را به استخراج ارز رمزنگاری شده اختصاص دهند. گزینه هایی برای اهدا بین 20 تا 80 درصد از توان رایانه بازدید کننده وجود دارد. در زمان نوشتن این مقاله ، تقریباً 18 هزار و 500 نفر در حال اهدای قدرت محاسبات به خیریه بودند!

لبه

به نظر می رسد که پذیرش Verge کندتر اما تا حدودی مثبت تر از فرزند Monero است. در حال حاضر کمتر مجرم سایبری و ایادی سرکش وجود دارد که از ارز برای یک چیز استفاده می کنند!

یکی از تحولات اخیر که جامعه Verge را به وجد آورد ، امضای مشارکت با شرکت مادر (MindGeek) از وب سایت پیشگام پورنوگرافی در این سیاره ، PornHub بود. “YouTube از پورنو” پذیرش ارز برای پرداخت برای هر یک از ویژگی های حق بیمه خود را در آوریل 2018 آغاز کرد. همچنین ، دو صفحه خواهر سایت (Brazzers و Nutaku) اکنون Verge را برای پرداخت قبول می کنند.

تیم پشتیبان MindGeek و PornHub گفتند که Verge را به دلیل ویژگی های ناشناس آن ترجیح می دهند. هرکسی نمی خواهد اعلام کند که به دنبال مطالب پورنوگرافی است بنابراین برای PornHub ، استفاده از Verge به جای Bitcoin یا Ethereum ، منطقی است ، به عنوان مثال.

مشارکت دیگری که Verge موفق به تأمین آن شده است با Token Pay است. Token Pay یک شرکت با ارز رمزنگاری شده خود است که به دنبال ساخت کارت های پرداخت ارز رمزنگاری شده است. Token Pay همراه با مشارکت آنها با Verge با WEG Bank AG از آلمان نیز همکاری کرده است.

همکاری با MindGeek و Token Pay به طور بالقوه برای پروژه Verge بسیار هیجان انگیز است. این به این دلیل است که ممکن است هجوم افرادی باشد که به ویژه به لطف استفاده از PornHub ، Token Pay یا WEG Bank AG ، در مورد ارز رمزنگاری شده و Verge اطلاعاتی کسب می کنند..

سرعت

بلوک زنجیره ای Monero دو دقیقه زمان بلوک دارد. این بدان معنی است که بلوک های جدید معاملات هر 120 ثانیه یک بار تشکیل می شود. این امر باعث می شود که معامله با آن حدود پنج برابر سریعتر از بیت کوین باشد.

در همین حال ، زمان بلوک Verge 30 ثانیه است. این امر باعث می شود که معامله با آن بیت کوین سریعتر و چهار برابر سریعتر از Monero باشد.

ارقام ذکر شده در بالا فرض می کنند که معاملات می توانند در بلوک بعدی قرار بگیرند. اگر هر یک از شبکه ها با تراکنش های زیادی شلوغ باشد ، زمان ارسال Monero یا Verge بیشتر خواهد بود.

مقیاس پذیری

بیایید نگاهی به مقیاس پذیری Verge vs Monero بیندازیم.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

مونرو

Monero از آنچه که محدودیت اندازه بلوک پویا نامیده می شود ، استفاده می کند. این بدان معنی است که با افزایش یا کاهش تقاضا برای Monero ، بلوک ها رشد کرده و کوچک می شوند. بلوک های بزرگتر می توانند معاملات بیشتری را در آنها جای دهند تا افراد بیشتری بتوانند به طور همزمان از شبکه Monero استفاده کنند. با این حال ، از آنجا که شبکه هنوز به محبوبیت مشابه بیت کوین نرسیده است ، مشخص نیست که این راه حل مقیاس پذیری در عمل چگونه کار خواهد کرد.

لبه

تیم پشت سر Verge ادعا می کند که مقیاس پذیرتر از بیت کوین است. آنها در حال حاضر روی افزودن RSK (rootstock) به Verge کار می کنند. Rootstock یک پروتکل لایه دوم است که برای کار با بیت کوین نیز در حال طراحی است. اعتقاد بر این است که این باعث می شود شبکه قادر به انجام حدود 2000 تراکنش در ثانیه باشد.

این یک افزایش قابل توجه از حداکثر فعلی 100 تراکنش در ثانیه است. Rootstock همچنین به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا برنامه های هوشمند مبتنی بر قرارداد مانند برنامه های موجود در شبکه Ethereum را ایجاد کنند.

Monero vs Verge: تیم ها

همیشه هنگام مشاهده پروژه های مختلف ارزهای رمزپایه ، مقایسه تیم ها خوب است. با این حال ، از آنجا که ناشناس ماندن هدف هر دو پروژه Verge و Monero است ، تیم ها تا حد زیادی مخفی نگه داشته می شوند. با این حال ، بیایید ببینیم چه کسی تیم بهتری در مقایسه Verge vs Monero دارد.

تیم مونرو

فقط دو نفر از توسعه دهندگان اصلی پروژه Monero با نام واقعی خود شناخته می شوند. اینها Riccardo “fluffypony” Spagni و Francisco “ArticMine” Cabañas هستند. Spagni بیشترین صدا را در بین توسعه دهندگان دارد و در توییتر تحت کنترلfluffypony بسیار فعال است. او سالها به عنوان یک توسعه دهنده نرم افزار تجربه دارد و دارای تحصیلات در زمینه تدارکات و انفورماتیک است.

در مقابل monero

پیوستن به Spagni و Cabañas لیست طولانی از توسعه دهندگانی است که ترجیح می دهند با نام مستعار استفاده کنند. از آنجا که اطلاعات کمی در مورد تیم شناخته شده است ، من مجبور هستم این بخش را کوتاه کنم!

تیم Verge

کمی بیشتر در مورد تیم Verge شناخته شده است. با این حال ، مانند کسانی که روی Monero کار می کنند ، بسیاری از این توسعه دهندگان ترجیح می دهند با نام مستعار استفاده کنند. با وجود این ، اطلاعات بیشتری در مورد اعضا منتشر شده است.

بنیانگذار Verge از نام مستعار Sunerok استفاده می کند. او بیش از 20 سال تجربه در زمینه امنیت شبکه دارد و بیش از شش سال در زمینه توسعه بلاکچین کار کرده است.

ساونروک با ساشا پیوست. ساشا دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته اقتصاد و لیسانس در مدیریت بازرگانی است. او همچنین به عنوان یک دانشمند داده آزاد است.

بخش بازاریابی Verge توسط کایران دانیلز اداره می شود. دانیلز قبلاً در Instapage.com کار کرده و همچنین Dextroid.io و CryptoAnswer.com را تأسیس کرده است..

Verge vs Monero: تاریخچه بازار تا به امروز

در مرحله بعدی ، در این راهنمای Verge vs Monero ، تاریخچه بازار هر دو پروژه را بررسی خواهم کرد. مانند اکثر ارزهای رمزپایه ، آنها روندهای مشابهی را دنبال می کنند. با این حال ، برخی اخبار خاص نیز بر قیمت هر یک از ارزها تأثیر گذاشت.

مونرو

در سالهای اولیه Monero ، قیمت هیچ حرکت چشمگیری در هر دو جهت مشاهده نمی کرد. وقتی کل بازار ارزهای رمزپایه شروع به روند صعودی کرد ، این وضعیت در اواخر سال 2016 تغییر کرد. همانطور که 2016 به سال 2017 تبدیل شد ، این حرکت رو به بالا سریعتر شد. در اواسط سال 2017 ، مونرو ، مانند بسیاری دیگر از دارایی های دیجیتال ، رشد انفجاری را تجربه کرد.

قیمت هر قطعه سکه مونرو در ژانویه 2018 در حدود 500 دلار برای هر سکه به اوج خود رسید. از زمان بالای آن ، قیمت روند نزولی را تجربه کرد. این با بقیه بازار مطابقت دارد. جدا از چند جهش قیمت ، قیمت Monero به آرامی کاهش یافته و تا جایی که امروز (3 جولای 2018) حدود 137 دلار است ، کاهش یافته است..

در زیر می توانید کل تاریخچه بازار Monero را مشاهده کنید.

verge vs monero - نمودارهای Monero

لبه

داستان Verge مانند داستان مونرو است. با این حال ، کمی بیشتر طول کشید تا Verge روند صعودی خود را آغاز کند. Verge برای بیشتر اوایل زندگی خود فقط کسری از یک سنت هزینه داشت. در بهار 2016 یک دوره کوتاه خوش بینی وجود داشت اما این روند به سرعت ساکت شد و خط تا حد زیادی مسطح ادامه یافت.

یک سال بعد ، در آوریل 2017 ، جامعه ارزهای رمزنگاری شده متوجه Verge به درستی می شود. این قیمت روند صعودی را تجربه کرد که در کل سال 2017 ادامه خواهد یافت. در دسامبر 2017 به بالاترین رقم بیش از 28 درجه سانتی گراد رسید. متأسفانه ، از آن زمان تاکنون عمدتا روند نزولی به قیمت امروز خود یعنی بیش از 0.023 سی رسیده است. با این حال ، مانند مونرو ، در طول سال 2018 دوره هایی وجود داشته است که قیمت مجدداً افزایش یافته است. اعلام همکاری MindGeek دلیل یکی از این روندهای صعودی بود.

می توانید کل تاریخچه حرکات قیمت Verge را در نمودار زیر مشاهده کنید.

در مقابل monero

Verge vs Monero Review Chart

تاسیس شد کل عرضه نهایی کل واحد در زمان نوشتن مقاله قیمت فعلی به دلار آمریکا رکورد همیشگی دلار زمان مسدود کردن معدن معاملات در هر ثانیه
مونرو 2014 18،400،000 (+ 0.3 XMR / دقیقه) 16،180،000 138.13 دلار 494 دلار 2 دقیقه پردازنده گرافیکی / پردازنده از نظر تئوری نامحدود
لبه 2014 16.5 میلیارد 15.05 میلیارد 0.026125 دلار 0.28 دلار 30 ثانیه پردازنده گرافیکی / پردازنده 100

Verge vs Monero: نتیجه گیری

بنابراین ، همین! این راهنمای Verge vs Monero تمام شده است. آیا چیزهای زیادی یاد گرفتید؟ امیدوارم!

اینها تنها دو مورد از بسیاری از پروژه های مختلف رمزنگاری متمرکز بر حریم خصوصی است که در حال حاضر وجود دارد. بسیاری از تیم های مختلف توسعه دهندگان تمام تلاش خود را می کنند تا به سکه ای مبنی بر حفظ حریم خصوصی برای استفاده در هنگام انجام معاملات حساس بالقوه تبدیل شوند..

نکته ای که باید از آن مراقب باشید قانونی بودن چنین سکه هایی است. در حال حاضر در ژاپن ، مقامات در تلاشند استفاده از ارزهای رمزپایه ناشناس مانند Verge و Monero را حذف کنند. در حالی که انجام این کار برای مقامات جهانی بسیار دشوار است ، اما چنین برخوردی برای چشم اندازهای بلند مدت قیمت ارزهای رمزپایه متمرکز بر حریم خصوصی بسیار بد خواهد بود. اگر قصد سرمایه گذاری در چنین سکه هایی را دارید ، این چیزی است که باید از آن آگاه باشید.

همانطور که گفته شد ، استفاده های قانونی زیادی از ارزهای خصوصی وجود دارد. به عنوان مثال ، همه نمی توانند دولت با دانستن عادت های خود در هزینه تا آخرین آخرین ، راحت باشند. سپس برخی از کاربری ها در یک قطعه زمین غیرقانونی و کاملاً غیرقانونی در مرزها است. در جهانی که ایده ها و اکنون پول می تواند در عرض چند ثانیه به دور دنیا حرکت کند ، انکار برخی داروهای احتمالی بر اساس مکانی که در آن متولد شده اید کاملاً مسخره است..

دلایل خوبی برای وجود سکه های حریم خصوصی وجود دارد. خوب ، حالا که کار ما تمام شد ، نظر شما چیست؟ دوست دارید از ارز خصوصی برای چه استفاده کنید؟ ما دوست داریم افکار شما را بشنویم!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector