Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

پیش بینی قیمت Vertcoin 2021: چه انتظاری می توان داشت؟

اگر مقداری Vertcoin را نگه دارید و می خواهید بدانید که آیا قیمت بالا می رود یا پایین می آید ، پیش بینی قیمت Vertcoin را دریافت کنید؟ یا شاید به فکر خرید برخی از آنها هستید ، اما می خواهید بفهمید که در آینده نزدیک چه اتفاقی برای قیمت خواهد افتاد?

خوب ، شما به جای درست آمده اید زیرا من می خواهم همه آنچه را که باید بدانید به شما بگویم! ضمناً ، آیا می دانید Vertcoin به اختصار سکه VTC نیز نامیده می شود?

به هر حال ، در راهنمای پیش بینی قیمت Vertcoin من در وهله اول می خواهم توضیحی سریع درباره آنچه در واقع پروژه است به شما ارائه دهم و به دنبال آن مروری کوتاه بر آنچه تاکنون قیمت آن رخ داده است ،.

پس از آن ، من قصد دارم در مورد برخی پیش بینی های احتمالی برای سال 2021 و بعد بحث کنم و سپس نظر شما را در مورد اینکه آیا من فکر می کنم Vertcoin یک سرمایه گذاری خوب است یا نه.

پس برای چی منتظری؟ بیایید شروع کنیم و بفهمیم Vertcoin چیست!

Vertcoin چیست?

Vertcoin اولین بار در سال 2014 راه اندازی شد و برای رقابت با بلاک چین های قبلی مانند بیت کوین ایجاد شد. این یک ارز رمزنگاری شده است که به افراد امکان می دهد بدون نیاز به شخص ثالث برای تأیید معاملات ، سکه به یکدیگر ارسال و دریافت کنند..

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

در واقع تفاوت های اساسی بین Vertcoin و Bitcoin وجود دارد. در مرحله اول ، Vertcoin قادر است تراکنش ها را فقط در 2.5 دقیقه تأیید کند ، در حالی که بیت کوین 10 دقیقه طول می کشد. همچنین ، در حالی که عرضه بیت کوین فقط به 21 میلیون محدود خواهد شد ، Vertcoin چهار برابر بیشتر است و 84 میلیون نفر است.

پیش بینی قیمت Vertcoin پیش بینی قیمت Vertcoin
کل عرضه:

84،000،000

زمان معامله:

متوسط ​​(2.5 دقیقه)

هزینه متوسط ​​TX:

0.0018 دلار


سرپوش بازار:

11،157،657.27 دلار

کل عرضه:

21،000،000

زمان معامله:

آهسته (10 دقیقه)

هزینه متوسط ​​TX:

6.657 دلار

سرپوش بازار:

618،396،832،615،41 دلار

Vertcoin همچنین در روش مردم برای استخراج متفاوت است زیرا به دستگاه های سخت افزاری ASIC اجازه نمی دهد. سپس این امر به افراد امکان می دهد تا در عوض از GPU خود استفاده کنند که به همه فرصتی برای شرکت می دهد. از طرف دیگر ، با بیت کوین ، افرادی که گرانترین دستگاه های ASIC را دارند همیشه پاداش استخراج را می گیرند ، که یک سیستم عادلانه نیست.

بنابراین ، اکنون که می دانید واقعاً چیست ، قسمت بعدی راهنمای پیش بینی قیمت Vertcoin من قصد دارد آنچه را که هنگام خواندن پیش بینی قیمت باید در نظر بگیرید بررسی کند..

پیش بینی Vertcoin را در نظر بگیرید

اینترنت پر از پیش بینی قیمت “متخصص” است ، اما در واقع ، مردم نمی دانند که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. اگر آنها این کار را می کردند ، همه ما بسیار ثروتمند خواهیم بود.

صنعت ارزهای رمزنگاری شده بسیار بی ثبات است و دیدن تغییرات عظیم قیمت در یک بازه زمانی 24 ساعته غیر معمول نیست. این ، بعضی اوقات ، پیش بینی قیمت از کدام طریق را بسیار دشوار می کند.

بلند مدت ، مهمترین مواردی که در قیمت ارز رمزنگاری شده تأثیرگذار است ، مشارکت های جدید ، فناوری و استفاده در دنیای واقعی است.

همیشه باید به یاد داشته باشید که پیش بینی ها نظرات شخصی فرد سازنده آنها است. بنابراین ، هرگز فقط بر اساس پیش بینی قیمت گذاری و همیشه تحقیقات مستقل خود را انجام دهید!

بنابراین اکنون که می دانید چه چیزی را باید در نظر بگیرید ، قسمت بعدی راهنمای پیش بینی قیمت Vertcoin من نگاهی گذرا به آنچه در قیمت آن تاکنون رخ داده است ، دارد.!

پیش بینی قیمت Vertcoin: داستان تاکنون

هنگامی که سکه VTC برای اولین بار در ماه مه 2014 منتشر شد ، بلافاصله به بیش از 5 دلار برای هر سکه افزایش یافت. با این حال ، طی سه ماه آینده ، به سرعت پایین آمد و به 0.091 دلار رسید و بیشتر ارزش خود را در این راه از دست داد. جالب اینجاست که برای سه سال آینده با این قیمت باقی مانده است.

سپس ، در ماه مه سال 2017 ، سکه VTC با عملکرد عالی شروع شد و در ژانویه 2018 به بالاترین رقم کمی در 10 دلار رسید! از آن زمان به بعد ، قیمت آن در حال کاهش است و اکنون نیز کاهش یافته است فقط 0.2 دلار ارزش دارد در سال 2021.

اگرچه کل صنعت ارزهای رمزنگاری شده تحرکات زیادی را در قیمت گذاری تجربه می کند ، اما به نظر می رسد Vertcoin نوسانات بسیار بالایی را تجربه کرده است.

قیمت آن به کدام سمت پیش می رود؟ این حدس کسی است! با این حال ، بخش بعدی راهنمای پیش بینی قیمت Vertcoin من برخی از پیش بینی های احتمالی را بررسی می کند.

پیش بینی های قیمت VertCoin 2021?

اولین پیش بینی قیمت Vertcoin 2021 که با آن روبرو شدم توسط پاتریک بریک در Profit Confidential بود. بریک معتقد است که تنها راه پیش بینی واقعی حرکت قیمت ارزهای رمزپایه ، استفاده از تحلیل نمودار فنی است.

پیش بینی قیمت Vertcoin

این زمانی است که شما جنبش های قبلی قیمت گذاری را مطالعه می کنید و به دنبال روندهای خاصی هستید ، با این امید که تخمین بزنید که قیمت و مکان آن کجا حرکت می کند. به گفته بریك ، او 20 سال است كه از روشهای تجزیه و تحلیل نمودار خود با موفقیت استفاده می كند. بنابراین او فکر می کند که در آینده برای Vertcoin چه اتفاقی خواهد افتاد?

خوب ، بریک از آینده Vertcoin بسیار مطمئن بود و معتقد بود که Vercoin قرار است در سال 2018 به 8000 دلار برسد! برای این اتفاق ، بریک ادعا کرد که “نقطه مقاومت” 7.25 دلار باید به وضوح شکسته شود. یک نقطه مقاوم ، قیمتی است که سرمایه گذاران در طول تاریخ سکه های خود را فروخته اند. اگر این خراب باشد ، گاهی اوقات منجر به افزایش قیمت جدید می شود. واضح است که این پیش بینی بسیار غیرواقعی بود و این اتفاق نیفتاد.

با این حال ، یک مسئله واضح با این پیش بینی خاص وجود دارد و مربوط به سرمایه بازار است. سرمایه بازار یک سکه ارزش کل آن را نشان می دهد. با ضرب کل سکه های در گردش در برابر قیمت فعلی سکه محاسبه می شود.

به عنوان مثال ، اگر 5 میلیون سکه در گردش باشد و قیمت فعلی سکه 2 دلار باشد ، کل سرمایه بازار 10 میلیون دلار است. بنابراین ، بازگشت به پیش بینی قیمت Brik …

در زمان نوشتن این مقاله ، تقریباً 44 میلیون سکه VTC در گردش است ، بنابراین وقتی این رقم را با پیش بینی 8000 دلار Brik ضرب کنیم ، این امر کل سرمایه 352 دلاری را برای آن به همراه خواهد داشت. بیلیون!

در واقعیت ، بعید است این اتفاق در 2018-2021 رخ دهد. این امر می تواند با پشت سر گذاشتن بیت کوین ، با ارزش ترین ارز رمزنگاری شده در جهان باشد. این همچنین بدان معنی است که Vertcoin نیاز به افزایش قیمت تمام شده خود در 10 $ بیش از 80،000٪ دارد. اگرچه افزایش قیمت هایی از این دست در گذشته اتفاق افتاده است ، اما اگر برای سکه VTC اتفاق بیفتد ، این یک اتفاق مهم خواهد بود.

بنابراین ، چه پیش بینی های دیگری در مورد Vertcoin وجود دارد؟ تحلیلگر دیگری که با او روبرو شدم WalletInvestor بود. او به پتانسیل سکه VTC اعتقاد دارد ، اما به اندازه پاتریک بریک خوشبین نیست!

WalletInvestor فکر می کند در عرض 1 سال ، Vertcoin به 0.00794 دلار USD کاهش می یابد. درست مانند پیش بینی قبلی ، آنها از تحلیل نمودار فنی برای پیش بینی حرکت قیمت در آینده استفاده کردند.

پیش بینی قیمت Vertcoin

این پیش بینی برای سال 2021 منطقی به نظر می رسد ، با این حال بسیار بدبینانه است زیرا نرخ ارز Vertcoin 0.19 دلار است.

نظر شما در مورد دو پیش بینی قیمت Vertcoin 2021 ذکر شده در بالا چیست؟ فکر می کنید 8000 دلار امکان پذیر است یا یک قدم خیلی دور است؟ به هر حال ، قسمت بعدی راهنمای پیش بینی قیمت Vertcoin من بررسی آنچه تحلیلگران فکر می کنند در سال 2021 و بعد از آن اتفاق خواهد افتاد!

پیش بینی قیمت VertCoin 2021 و بعد از آن!

اگر فکر می کردید پیش بینی کوتاه مدت قیمت سخت است ، پیش بینی بلند مدت حتی سخت تر است!

Coinliker ، که ادعا می کند در پیش بینی قیمت ارزهای رمزپایه تخصص دارد ، معتقد بود که قیمت سکه VTC باید تا ژوئن 2018 به 25.07 دلار رسیده باشد. این به معنای افزایش حدود 150٪ از بالاترین رقم خود در تاریخ کمتر از 10 دلار است ، که به آن کل می دهد سرمایه بازار چیزی بیش از 1.1 میلیارد دلار. نیازی به گفتن نیست که چنین سناریویی در چند سال گذشته اتفاق نیفتاده است و اکنون قیمت Vercoin به طور مداوم در حال کاهش است. در حال حاضر (ژوئن 2021) ، قیمت Vertcoin فقط 0.20 دلار است.

این پیش بینی دشوار برای تجزیه و تحلیل بود. از یک طرف ، ارزیابی کلی 1.1 میلیارد دلار کاملاً غیرممکن نیست ، زیرا ارزهای رمزپایه زیادی وجود داشته و دارند که بیش از این مقدار ارزش دارند. با این حال ، بسیاری از این سکه ها از فناوری بهتری برخوردار هستند ، خصوصاً در مورد زمان معاملات.

پس فراتر از سال 2021 چطور؟ یکی از پیش بینی های واقعی تر توسط tradingbeasts.com ارائه شده است. پیش بینی قیمت Vertcoin برای سال 2021 را می توانید در زیر مشاهده کنید.

همانطور که مشاهده می کنید ، بر اساس این پیش بینی ها قیمت Vertcoin ممکن است تا 0.28 دلار افزایش یابد. این خیلی واقع بینانه است.

قیمت VTC: آیا سرمایه گذاری خوبی است?

قبل از اینکه نظرات خود را در مورد Vertcoin به شما ارائه دهم ، می خواستم روشن کنم که من به شما مشاوره مالی یا سرمایه گذاری نمی دهم. درست مثل دیدگاه های دیگری که قبلاً بحث کردم ، همه چیز فقط بر اساس نظرات شخصی است.

شما همیشه باید قبل از سرمایه گذاری تحقیق خود را انجام دهید و مهمتر از آن ، هرگز فقط براساس راهنمای پیش بینی قیمت سرمایه گذاری نکنید!

روشی که دوست دارم پتانسیل سکه را تجزیه و تحلیل کنم ، نگاه کردن به رویدادهای احتمالی آینده است. برای شروع ، نگاهی به نقشه راه Vertcoin انداختم.

نقشه راه

اگرچه نقشه راه Vertcoin برای سال 2021 تاریخ مشخصی ندارد ، اما آنها لیست کاملی از اهدافی را دارند که امیدوارند محقق شوند. این شامل افزایش تعداد مبادلات آنها در لیست ذکر شده ، پشتیبانی از سکه آنها با کیف پول سخت افزاری Trezor و ایجاد بنیاد Vertcoin است..

این اهداف نشان می دهد که تیم توسعه به طور مداوم به دنبال بهبود است و تحقق هر یک از این اهداف می تواند منجر به افزایش قیمت در سکه VTC آنها شود. سرمایه گذاران دوست دارند اهداف را برآورده کنند ، بنابراین مهم است که Vertcoin بتواند با موفقیت به بیشتر اهداف فوق برسد.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

شراکت

یکی از مهمترین موارد منفی که می تواند قیمت Vertcoin را تحت تأثیر قرار دهد این است که آنها هنوز مشارکت عمده ای ایجاد نمی کنند. مشارکت واقعاً مهم است زیرا از سکه استفاده واقعی می کند.

به عنوان مثال ، اگر Vertcoin قادر به معامله با شرکتی بود که می خواست سکه خود را بپذیرد ، در این صورت قیمت به شدت افزایش می یابد. با این حال ، به نظر می رسد در آخرین نقشه راه آنها هیچ اشاره ای به اهداف مشارکت نشده است.

رقابت

مسئله دیگری که ممکن است در ارزیابی قیمت VTC تأثیر بگذارد ، رقابت آن است. ارزهای رمزپایه دیگری نیز وجود دارند که عملکرد بسیار بهتری نسبت به Vertcoin دارند ، به این معنی که آنها می توانند معاملات را سریعتر پردازش کنند. علاوه بر این ، سطح عملکرد Vertcoin بسیار مشابه Litecoin است.

مقایسه Vertcoin در مقابل Litecoin

تفاوت بزرگ این است که Litecoin به طور قابل توجهی محبوب تر از Vertcoin است ، به همین دلیل 10 ارز رمزپایه برتر است. تنها راهی که Vertcoin قادر به غلبه بر رقابت خود است ، بهبود فناوری است. اگر بتوانند ، واقعاً شانس خوبی برای دیدار با برخی از پیش بینی های فوق Vertcoin دارند.

در نهایت ، اگرچه من معتقدم که پروژه Vertcoin پتانسیل واقعی دارد ، اما دانستن اینکه آینده چه چیزی است دشوار است.

نتیجه

و این پایان راهنمای پیش بینی قیمت Vertcoin من است. اگر آن را از ابتدا تا انتها بخوانید ، اکنون باید واقعاً درک خوبی از پروژه داشته باشید و اینکه آنها قصد دارند چه کاری انجام دهند.

شما همچنین باید ایده خوبی در مورد برخی از پیش بینی های مختلف Vertcoin داشته باشید که در حال حاضر وجود دارد. در حالی که برخی واقعاً مثبت هستند ، برخی دیگر مثبت نیستند. همانطور که قبلاً اشاره کردم ، پیش بینی ها صرفاً نظر شخص سازنده آنها است ، بنابراین شما همیشه باید قبل از سرمایه گذاری تحقیق خود را انجام دهید.

بنابراین ، فکر می کنید قیمت از سال 2021 و بعد از آن به کدام طرف ادامه یابد؟ آیا به دلیل اینکه قصد سرمایه گذاری دارید از راهنمای من بازدید کردید یا قبلا سکه در دست دارید؟ شنیدن پیش بینی های جدید همیشه خوب است ، بنابراین مطمئن شوید که در بخش نظرات زیر افکار خود را به من اطلاع دهید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector