پیش بینی قیمت XLM: پیش بینی قیمت ستاره ای چیست؟

در سال 2018 ، تیم Stellar Lumen اعلام کرد که 30 بانک و حداکثر 60٪ از راهرو خرده فروشی جزیره جنوب اقیانوس آرام از Lumens استفاده می کنند. در این صورت ، قیمت لومنس می تواند “ماه!”.

در حالی که برخی از مردم خوشحال می شوند که قیمت Stellar به 0.40 سنت بازگردند ، اما دیگران می خواهند قیمت بیش از یک دلار ، 5 دلار یا حتی بیشتر باشد!

در این مقاله ، با پیش بینی های قیمت فعلی XLM بیشتر آشنا خواهید شد. من در سراسر اینترنت جستجو کردم و لیستی از آنچه بزرگترین و معتبرترین تحلیلگران درباره پیش بینی قیمت XLM برای سال 2021 می گویند ، ایجاد کردم..

با این حال ، قبل از ادامه کار ، لطفاً یک لطف به من بکنید و به یاد داشته باشید: قبل از هرگونه سرمایه گذاری ، باید با یک متخصص مالی مشورت کنید و تحقیقات خود را انجام دهید.

اکنون که دیگر این راه دور است ، آماده شوید تا با همه چیز در مورد پیش بینی قیمت XLM در سال 2021 و بعد از آن آشنا شوید! اما ابتدا ، من مختصراً در مورد پس زمینه Stellar صحبت خواهم کرد و برخی از مهمترین ویژگیهای آن را توضیح خواهم داد.

XLM چیست?

پیش بینی قیمت Stumlar Lumens

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

شما می توانید استلار را به عنوان برادر کوچکتر آزار دهنده بیت کوین تصور کنید. با این حال سریعتر ، مقیاس پذیرتر و ارزانتر است. شما می توانید XLM را در مدت 3-5 ثانیه با هزینه کمتر از یک پنی ارسال کنید.

این اغلب با ریپل همراه است ، با این حال ، ریپل بانک هایی مانند سانتاندر و HSBC را هدف قرار می دهد ، در حالی که استلار بیشتر به دنبال ارائه خدمات بانکی برای افراد است..

استلار به ویژه انقلابی در پرداخت های مرزی ایجاد کرده است. تصور کنید که در مکانی جدا مانند میکرونزی زندگی می کنید و می خواهید برای شخصی که در جنوب شرقی آسیا زندگی می کند پول ارسال کنید. اگر بخواهید آن شخص را به لومنس پرداخت کنید ، بسیار سریعتر و ارزانتر از سایر خدمات پرداخت فعلی (مانند Western Union) است.

اگر می خواهید یک آموزش عمیق تر در مورد Stellar چیست ، اینجا را کلیک کنید!

بستر ICO Stellar

Stellar همچنین دارای یک پلت فرم قابل توجه ICO است که ارزهای رمزپایه آینده و جدید برای راه اندازی پروژه های جدید از آن استفاده می کنند. یکی از بزرگترین ICO ها در مبادلات Stellar انرژی Irene است که می توان تقریباً آن را به عنوان Tinder برای منابع انرژی در نظر گرفت. با استفاده از ایرن می توانید تصمیم بگیرید که از چه منبعی انرژی می گیرید ، مانند صفحات خورشیدی ، ژنراتورها و حتی همسایه!

این ICO به همراه بسیاری دیگر در پلتفرم Stellar می تواند برای همکاران Lumenauts هیجان انگیز باشد (نامی که به طرفداران Stellar داده شده است)!


در اوایل سال جاری ، 39 میلیون دلار ICO “Mobius” در یک حرکت شگفت آور Stellar را به جای Ethereum انتخاب کرد ، گزارش Coindesk. بنیانگذار Mobius به مقیاس پذیری Stellar در مقایسه با Ethereum اشاره کرد.

ICOs و ویژگی های فنی موجود در Stellar هیجان انگیز است ، با این حال ، آنچه حتی بیشتر هیجان انگیز است ، تخصص بنیانگذار Steller ، جد مک کالیب است. McCaleb یکی از اولین مخترعین برجسته در جامعه بلاکچین بوده و هر سال فقط قدرت می گیرد.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

جد مک کالیب

در سال 2014 ، جد مک کالیب هنوز در آزمایشگاه های Ripple کار می کرد و 7 سال از تاسیس وب سایت Mt. Gox.

کوه Gox قربانی هک بیت کوین شد (دومین هک بزرگ در همه زمان ها) جایی که مهاجمان با بیت کوین 460 میلیون دلاری در سال 2014 موفق شدند!

معاملات Stellar Lumens در Mt. Gox

منبع: ویکی پدیا

با توجه به الف ناظر نیویورک مقاله ای از 2015 ، نام Jed McCaleb در ارتباط با Ripple تقریباً حساب تجاری عملیاتی Ripple را در Wells Fargo بسته بود. این به دلیل هک رخ داده در کوه بود. Gox.

پیشگویی قیمت XLM ، جید مک کالیب ، بنیانگذار Stellarاینکه مک کالیب با کوه ارتباطی داشت یا نه. Gox ، ما نمی دانیم با این حال ، آنچه ما می دانیم این است که اعتبار وی پس از حمله و ورشکستگی ادامه یافت.

اکنون ، همزمان با نزدیک شدن به 7 سالگی کوه. Gox ، McCaleb تقریباً از کانون توجه خارج شده است. او دیگر کاری با ریپل ندارد و تمام وقت خود را معطوف به Stellar Lumens می کند.

Stellar و IBM

از زمان راه اندازی Stellar ، McCaleb در حال حاضر با یکی از بزرگترین شرکت های فناوری در بلاکچین ، IBM همکاری مشترک ایجاد کرده است..

IBM و Stellar در حال حاضر یک محصول بلاکچین فعال دارند که از Stellar Lumens در اقیانوس آرام جنوبی استفاده می کند. این پروژه خرده فروشان برخی از منزوی ترین جزایر اقیانوس آرام را به یکدیگر متصل می کند.

این همکاری هیجان انگیز است زیرا هم اکنون در حال حرکت است. این برخی از توافق نامه ها و مشاغل کاذب نیستند که بتوانند شما را تحت تأثیر قرار دهند. Jed McCaleb کارهای بزرگی با بزرگترین نامهای بلاکچین انجام می دهد – که برای سرمایه گذاران Stellar بسیار هیجان انگیز است!

آرم رسمی IBM

تاریخچه قیمت XLM

2017 برای Stellar Lumens یک سال شکست بود. قیمت Stellar در آوریل 2017 بسیار کمتر از 1 سنت بود (به طور دقیق .002 دلار آمریکا). در ماه مه شروع به جلب توجه کرد و در تابستان به 4 سنت هم رسید!

فقط در دسامبر 2017 بود که شروع به برداشتن بخار جدی کرد. بالاترین نقطه آن در دسامبر 0.31 دلار بود. سپس در ژانویه 2018 ، Stellar حتی بالاتر رفت و به بالاترین حد خود رسید 93 دلار دلار.

به دلیل مقررات و همچنین چندین عامل دیگر ، بازار ارزهای رمزپایه به طور کلی افت کرده است و Stellar نیز از این قاعده مستثنی نیست. با این حال ، این به طور بالقوه می تواند زمان مناسب برای خرید Stellar باشد. به نظر می رسد بسیاری از تحلیلگران انتظارات زیادی را در پیش بینی قیمت XLM خود دارند و می گویند كه این قیمت نه تنها بهبود می یابد بلكه بزرگ نیز بهبود می یابد!

در 2019 و 2020 ، قیمت Stellar از حدود 0.06 تا 0.1 دلار متغیر بود ، با این حال وقت آن است که ببینیم سال جدید چه چیزی به ارمغان می آورد.

بنابراین ، بدون زحمت بیشتر ، بیایید نگاهی به آنچه برخی از تحلیلگران برجسته در مورد پیش بینی قیمت XLM برای سال 2021 می گویند ، بیاندازیم.!

پیش بینی قیمت XLM 2021?

پس از بررسی 7 مورد از پیش بینی قیمت XLM پیشرو ، دریافتم که اکثر متخصصان پیش بینی می کنند که قیمت XLM فقط در سال جاری و به آینده افزایش یابد! بیایید نگاهی به برخی از آنها بیندازیم ،?

پیش بینی Altcoin

در ماه های مه و ژوئن, پیش بینی Altcoin پیش بینی می کند که XLM در برابر بیت کوین حدود 35٪ سود کسب کند. در مقایسه با ارزش فعلی آن 0.00002935 Satoshi’s ، این سرویس پیش بینی انتظار دارد که قیمت به 0.00004664 Satoshis برسد.

توجه داشته باشید: Satoshi کوچکترین واحد بیت کوین است. 1 بیت کوین را می توان به 100000000 Satoshis تقسیم کرد.

پیش بینی Altcoin همچنین شامل یک پیش بینی کوتاه مدت است ، که بیانگر سود کوتاه مدت پیش بینی شده حدود 10٪ از قیمت فعلی آن است.

سرمایه گذار کیف پول

سرمایه گذار کیف پول قیمت ها را به روز می کند و پیش بینی ها هر 3 دقیقه با استفاده از آخرین تجزیه و تحلیل فنی. در حال حاضر ، سایت شامل پیش بینی 1 ساله 0.3045 دلار و پیش بینی 5 ساله 0.459 دلار است

این کمی کمتر از پیش بینی اول است ، با این حال ، اگر با قیمت فعلی سرمایه گذاری کنید ، این قیمت همچنان ROI (بازگشت سرمایه) 5 برابر را به شما ارائه می دهد.

سرمایه گذاری در پناهگاه

پیش بینی قیمت در سرمایه گذاری در پناهگاه بسیار خوش بینانه است ، پیش بینی می کند ارزش Stellar امسال 4 دلار باشد. این تیم می گوید که این پیش بینی قیمت XLM قابل دستیابی است تا زمانی که هیچ نقص امنیتی عمده ای وجود نداشته باشد و بخش کلی عملکرد خوبی داشته باشد.

Monetize.info

کسب درآمد بر این باورند که عمده همکاری های Stellar دلیل افزایش قیمت آینده است که پیش بینی می کند قیمت XLM به 2 تا 3 دلار برسد. کسب درآمد در مورد مشارکت های پر مخاطب اشتباه نیست. فراتر از IBM ، شرکای Stellar شامل Stripe ، Deloitte و ICI Bank هستند.

برای اینکه شما در مورد میزان این مشارکت تصور کنید ، Stripe چند سال قبل تزریق سرمایه 3 میلیون دلاری را به Stellar داد که Stellar بلافاصله با XLM بازگشت.

بله ، درست خواندید – استریپ صاحب لومنز است.

اخبار رمزنگاری شده توسط اوراکل تایمز

برای این و سایر پیش بینی های قیمت XLM با قیمت 1.00 دلار ، Oracle Times به IBM اضافه كرد كه در ماه دسامبر 8 اعتبار سنج جدید به شبکه اضافه می كند. در این مقاله به اظهارات جد مک کالب در مورد 30 بانک مشترک با Stellar نیز اشاره شده است. علاوه بر بانک ها و اعتبارسنجان IBM, مشارکت با SatoshiPay ، Mobius و Hashcash (در میان دیگران) نیز ذکر شد.

اخبار Crypto پیش بینی کرد که قیمت Stellar می تواند در اوایل ژانویه 2018 به یک دلار برسد و تقریباً در حدود 3 تا 4 ژانویه بود که به 0.94 دلار رسید. قیمت اما از آن زمان به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. در حال حاضر ، قیمت Stellar 0.27 دلار است ، اما در ابتدای سال توانست به 0.37 دلار برسد.

پیش بینی قیمت XLM در سال 2021?

پیش بینی های زیر دو پیش بینی قیمت کاملاً متفاوت و بسیار سوداگرانه است. اجازه ندهید هیچ یک از این پیش بینی های قیمت XLM شما را بترساند یا بیش از حد هیجان زده شوید. به یاد داشته باشید ، رمزنگاری فوق العاده بی ثبات است ، قیمت ها می توانند یک لحظه افزایش داشته و لحظه دیگر 50 درصد کاهش پیدا کنند. بنابراین ، لطفاً بخوانید و با احتیاط رفتار کنید.

حقیقت جالب

Stellar بر خلاف Ethereum الگوی اثبات شده ای دارد زیرا در حال حاضر از فن آوری منحصر به فردی برای انتشار مستقیم هر دارایی برخوردار است!

مقایسه Stellar Lumens vs Ethereum

آژانس پیش بینی اقتصاد

این وب سایت از طیف گسترده ای از مدل های پیش بینی برای ارائه پیش بینی بازار برای مشتریان شرکتی برخوردار است. تحلیلگران از مدلهای قیمت ریاضی و آماری بر اساس روند قیمتهای تاریخی استفاده می کنند.

این وب سایت پیش بینی کرد که در سال 2021 قیمت Stellar از 0.27 دلار از 0.27 دلار کاهش یابد. این وب سایت همچنین پیش بینی قیمت خود را برای سال 2022 دارد ، که می گوید Stellar در ابتدای 2022 به 0.30 دلار می رسد. این کاملا واضح است که محافظه کارانه ترین و بدبینانه ترین پیش بینی قیمت XLM است.

لطفا توجه داشته باشید که این پیش بینی ها می توانند تغییر کنند زیرا همانطور که گفته شد ، مدل پیش بینی هنگام محاسبه پیش بینی قیمت ها از روندهای تاریخی استفاده می کند. این بدان معناست که ابزاری که آنها استفاده می کنند به طور مداوم با بروزرسانی قیمت ها اطلاعات را به روز می کنند.

بنابراین ، به نظر می رسد که اکثر تحلیلگران نتیجه مثبتی را برای آینده کوتاه مدت و بلند مدت Stellar پیش بینی کرده اند.

آیا XLM یک سرمایه گذاری خوب است?

طبق پستی که اخیراً توسط Data Driven Investor ارسال شده است ، وقتی سرمایه داران سرمایه گذاری در یک شرکت غرق می شوند ، دو مورد از مهمترین سوالاتی که از خود می پرسند این موارد است:

1) آیا استفاده های قابل شناسایی برای محصول وجود دارد؟?

2) این شرکت چه نوع تیمی را پشت سر خود دارد?

Stellar هر دوی این سوالات را از پارک خارج می کند و مطمئناً مورد استفاده بسیار خوبی دارد و تیم خوبی هم دارد. در تمام این پیش بینی های قیمت XLM ، برخی از همان سه مورد همچنان ظاهر می شوند – فناوری پشت زنجیره بلوک Stellar ، تیم توسعه و مشارکت ها.

دستاوردهای Jed McCaleb

پیش بینی پیش بینی قیمت XLM ، جد کلب ، بنیانگذار Rippleبنیانگذار Ripple ، جد مک کالیب | منبع: ripplecoinnews

علی رغم آنچه ممکن است در مورد گذشته جید مک کالب خوانده باشید (او Ripple را ترک کرد ، در یک دادخواست بود و غیره) ، اما مهم است که یک چیز را در ذهن داشته باشید: پسر می داند چگونه برنده شود.

حتی اگر مورد حمله گسترده ای قرار گیرد ، کوه. Gox هنوز 80٪ از حجم بیت کوین را در اوج خود نگه داشت. بسیاری از بیت کوین های موجود در گردش امروز به دلیل Mt. قابل معامله هستند. Gox.

بعلاوه ، هر ارتباط مک کالب با مبادله باید با این واقعیت همراه باشد که وی در زمان حمله هیچ کنترلی بر مبادله نداشته است. در واقع ، او خود 50،000 دلار ضرر کرد.

در عوض ، مک کالب را باید به خاطر کارهای اولیه ای که در Ripple ، تأسیس Stellar انجام داد و ادامه همکاری هایی که ایجاد می کند ، شناخت. همچنین وی را باید بخاطر کارهایی که با IBM در جنوب اقیانوس آرام انجام می دهد به خاطر سپرد. برخی از جزایر این برنامه مستقیماً بر خدمات مالی مورد نیاز ، به ویژه راه حل های پرداخت سریع و ارزان تأثیر می گذارد.

فن آوری

این واقعیت که XLM می تواند در عرض 3-5 ثانیه پردازش بیشتری نسبت به بیت کوین در 10 دقیقه انجام دهد ، به شما امکان می دهد از سطح فناوری این سکه در پشت خود مطلع شوید. این بدان معناست که لومنس می تواند حدود 1000 برابر سریعتر از بیت کوین کار کند.

بنابراین ، اکنون شما در مورد برخی از فن آوری های جالب Stellar ، پیش بینی قیمت XLM و تیم قدرتمند پشت سکه اطلاعات دارید. به نظر من ، به نظر می رسد Stellar پروژه خوبی باشد ، حتی پشت برخی از پرچم های قرمز آن.

نتیجه

اگرچه Stellar در ژانویه 2018 از جایی که بود سقوط کرد ، اما اگر آن را با ماه آوریل 2017 مقایسه کنید ، سکه در مدت یک سال هنوز 2900٪ افزایش یافته است! اگر از من بپرسید عالی است.

نظر من در مورد Stellar این است: تنها نگرانی فوری و کوتاه مدت که می بینم پایین آمدن بازار کلی در زمان فعلی است. اما پس از بهبود بازار ، Stellar می تواند بالای شانه های بازار بزرگ ارزهای رمزپایه بایستد.

و این تمام چیزی است که من در این مورد خواهم گفت!

با این حال ، نمی توانم به اندازه کافی تأکید کنم که انجام تحقیقات گسترده قبل از سرمایه گذاری برای شما مهم است. نه تنها این ، بلکه باید با یک کارشناس مالی نیز مشورت کنید. اما قبل از آن ، من دوست دارم افکار شما را بشنوم … بنابراین ، بگذارید نظر شما را در مورد آینده Stellar اعلام کنم!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map