Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

استخراج Zcash: چگونه Zcash استخراج کنیم؟

در اکتبر سال 2017 ، JP Morgan و Zcash مشارکتی را اعلام کردند که می تواند فناوری Zcash را در حد نصاب JP Morgan ادغام کند. شما باید این راهنما را بخوانید تا بفهمید چرا JP Morgan و بقیه فضای رمزنگاری در مورد Zcash وزوز کرده است. این بیست و چهارمین سکه با بالاترین رتبه از نزدیک 1600 سکه است. بیایید دریابیم که چرا به یکی از داغترین سکه های استخراج تبدیل شده است!

این راهنما به شما درمورد اینکه Zcash چیست ، استخراج Zcash چیست ، بهترین تجهیزات استخراج معادن موجود و موارد بسیار بیشتر به شما می گوید! ما قبل از شروع کار با نحوه استخراج آن ، ابتدا با کمی صحبت در مورد داستان آخر Zcash شروع خواهیم کرد.

اگر از قبل از دانش خود در مورد Zcash اطمینان دارید ، می توانید از بخش “How to Mine Zcash” رد شوید.

همچنین ، منصفانه است که ذکر شود موارد زیادی وجود دارد راه های آسان تر برای به دست آوردن Zcash. شما به سادگی می توانید آن را در صرافی معتبر ارز رمزنگاری شده خریداری یا معامله کنید. چند گزینه پیشنهادی شامل Coinbase ، Binance و Kraken است.

ریشه های Zcash

Zcash در ابتدا به عنوان یک چنگال بیت کوین شروع به کار کرد که در ابتدا پروتکل Zerocash نامیده می شد. این عنوان سرانجام در سال 2016 به Zerocash و سپس در نهایت Zcash کوتاه شد. مانند بیت کوین ، 21 میلیون سکه در Zcash محدود است ، اما در اینجاست که شباهت تقریباً بین این دو سکه متوقف می شود. این دو سکه در مورد شفافیت تفاوت زیادی دارند.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

هنگام استفاده از بیت کوین ، اگر آدرس فردی را می دانید ، می توانید همه معاملات را با مبالغ دقیق قیمت مشاهده کنید. با این وجود ، با استفاده از Zcash ، تمام اطلاعات مانند مقصد پرداخت و مقدار آن رمزگذاری می شود ، بنابراین سابقه مالی شما حفظ می شود. Zcash صرفاً نشان می دهد که یک معامله انجام شده است ، اما نه این که معامله بین چه کسی بوده یا معامله چقدر بوده است.

کارکنان Zcash از بی نام ماندن سیستم پرداخت خودداری می کنند ، با این وجود پروتکل دارای ویژگی های بسیاری است که شخص ناشناس می داند.

نحوه استخراج Zcash

مانند بیت کوین ، روش های مختلفی وجود دارد که می توانید Zcash را استخراج کنید. دو روش اصلی استخراج Zcash استخراج استخر و استخراج انفرادی است. در زیر ، تفاوت بین استخر استخر و استخراج انفرادی را حل می کنم و شرح می دهم که کدام یک مفیدتر است.

استخراج استخر

استخراج در استخر فقط به این معنی است که شما با سایر استخراج کنندگان ترکیب می شوید ، یا با هم استخر می کنید تا احتمال استخراج یک بلوک به شما اعطا شود. استخراج کنندگان سپس پاداش موفقیت استخراج بلوک را جمع می کنند و آن پاداش را به طور مساوی بر اساس توان محاسباتی هر معدنچی در استخراج استخراج Zcash تقسیم می کنند..

استخر استخراج Zcash

شما می توانید این مفهوم را به عنوان یک استخر قرعه کشی تصور کنید. احتمال بردن شما در یک قرعه کشی کم است. اگر به سایر کارگران استخراج بپیوندید ، شانس پیروزی شما افزایش می یابد اما سهم شما از برنده کاهش می یابد.


توجه: اگر به یک گروه استخراج استخر بپیوندید ، ممکن است مجبور به پرداخت هزینه استخراج استخر باشید.

از نوع اصلی دیگر استخراج ، استخراج انفرادی نامیده می شود.

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

استخراج انفرادی

در مقابل استخراج استخر ، استخراج انفرادی معدنچی را مجبور نمی کند که برای انجام کار به افراد دیگر اعتماد کند. بر اساس برخی منابع ، استخراج انفرادی و استخراج معدن پیوسته نتایج مشابهی دارد. با این حال ، متوجه خواهید شد که با برخی سکه ها ، همانطور که به زودی با Zcash خواهید دید ، فناوری جدید باعث شده است استخراج انفرادی تقریباً منسوخ شود.

در گذشته ، استخراج انفرادی برای استخراج Zcash سودآور بود. با این حال ، اکنون نرخ هش شبکه بسیار بالا است. این عامل برخی افراد را از استخراج انفرادی دور می کند. می توان نرخ هش شبکه را راهی برای اندازه گیری قدرت پردازش در شبکه بیت کوین (یا Zcash) دانست. از آنجا که نرخ هش شبکه زیاد است ، به برق و سخت افزار گران قیمت زیادی نیاز دارد. من توصیه می کنم در عوض با استخر استخراج شروع کنید.

صرف نظر از اینکه در استخر استخراج می کنید یا اینکه انتخاب می کنید با استخراج انفرادی کار کنید ، به دلیل موفقیت استخراج یک بلوک به شما پاداش می دهد. این به عنوان پاداش بلوک شناخته می شود. اطلاعات بیشتر در مورد پاداش بلوک را در زیر بخوانید.

پاداش بلوک

جوایز Block در هر 10 دقیقه 50 Zcash (ZEC) صادر می کند. این بدان معنی است که برای هر بلوک استخراج موفق ، 50 ZEC تعلق می گیرد.

اگر عضوی از استخر استخراج باشید ، Block Reward بر اساس توان محاسباتی که در استخراج بلوک استفاده کرده اید ، بین همه شما در استخر تقسیم می شود. به عنوان مثال ، استخراج کننده ای که بیشترین قدرت محاسباتی را داشته باشد بیشترین Zcash را برای موفقیت آمیز استخراج کسب می کند.

لازم به ذکر است که 10٪ از کل سکه های استخراج شده به بنیانگذاران پاداش تعلق می گیرد. این چیزی خاص Zcash است اگرچه سکه های دیگر ساختار مشابهی دارند. این پاداش موسسین به توسعه دهندگانی که Zcash را راه اندازی کرده اند اعطا می شود. این صندوق به دلایلی مانند پشتیبانی مداوم توسعه Zcash و تشکیل یک سازمان غیر انتفاعی در تیم ZCash استفاده خواهد شد.

قبل از شروع به فکر کردن در مورد مواردی مانند استخرهای استخراج و Block Rewards ، برای ارتقا. سیستم رایانه ای فعلی خود ، باید مقداری سخت افزار و نرم افزار استخراج Zcash خریداری کنید. استخراج به انرژی زیادی احتیاج دارد. همانطور که در یک منبع ذکر شده است, تقریباً 10 خانوار آمریکایی می توانند برای یک روز با برق مصرفی برای یک معامله بیت کوین تأمین شوند. بیایید ببینیم که چرا استخراج معدن به این همه نیرو احتیاج دارد.

برای شروع استخراج Zcash به چه مواردی نیاز دارید?

اول ، شما به سخت افزار استخراج نیاز دارید. این ماشین آلاتی است که برای اجرای نرم افزار استخراج از آن استفاده خواهید کرد ، و این مسئله دیگری است که بعداً به آن خواهیم پرداخت.

برای شروع ، باید تفاوت بین استخراج پردازنده ، ASIC و استخراج GPU را درک کنید. این 3 نوع قدرت محاسباتی است که می توانید برای استخراج استفاده کنید.

استخراج پردازنده

این نوع استخراج از پردازنده رایانه شما برای استخراج استفاده می کند. این یک قسمت جدایی ناپذیر از رایانه شما است. این مسئول پردازش کلیه کارهایی است که هنگام کار با رایانه شما انجام می شود. این نوع طراحی برای جابجایی سریع بین کارها بهینه شده است.

این نوعی استخراج است که در اوایل بیت کوین بسیار محبوب تر بود. با این حال تراشه های ASIC در حال جایگزینی پردازنده ها هستند زیرا می توانند تراشه های پردازنده را تا 1.000.000 بار برتری دهند.

Threadripper AMD Ryzen 1950x با 889.99 دلار در آمازون ذکر شده است. دارای 16 هسته و پردازنده 32 رشته ای است.

استخراج GPU

از طرف دیگر ، استخراج GPU از کارت گرافیک رایانه برای استخراج استفاده می کند. GPU به عنوان جایگزینی انعطاف پذیر برای تراشه های ASIC و CPU دیده می شود. این موارد اغلب برای بازی استفاده می شوند زیرا GPU قادر به پردازش سریع گرافیک است.

این یک گزینه محبوب برای استخراج کنندگان Ethereum است. قیمت GPU ها بسیار بالا می رود ، و گیمرها و سایر افرادی که به دلایلی غیر از استخراج رمزنگاری از GPU استفاده می کنند ، شروع به شکایت می کنند.

یک نمونه از واحد GPU این است انویدیا GeForce GTX 1070. این واحد در حال حاضر در سایت انویدیا موجودی ندارد ، اما با قیمت 597.50 دلار در بازار آمازون ذکر شده است.

انویدیا فروشگاه Geforce Gtx 1070

معدن ASIC

روش استخراج ASIC از میکروچیپی استفاده می کند که به طور خاص برای محاسبه الگوریتم ها در سریعترین سرعت ممکن طراحی شده است. همانطور که قبلاً ذکر شد ، اینها می توانند بیش از 100000 برابر سریعتر از پردازنده محاسبه کنند. این مدل ها به صورت سفارشی ساخته شده اند ، بنابراین شما باید مدل جدید ASIC را برای هر سکه جدیدی که دوست دارید تهیه کنید خریداری کنید. این ماشین ها می توانند تا 3000 دلار هزینه کنند, مانند مدل Antminer S9.

قیمت ها بسته به خرید دست دوم یا جدید آن متفاوت هستند. با توجه به اینکه برخی از معدنچیان در ماه اول فقط 10 دلار استخراج می کنند ، ممکن است بسیاری از مدلهای دست دوم را به صورت آنلاین پیدا کنید.

با توجه به اینکه ASIC استخراج با چه سرعتی می تواند محاسبه کند ، برای سخت افزار خود به تهویه و تهویه مناسب نیاز دارید. طرفداران و AC خود را آماده کنید! همچنین ، افزایش هزینه قبض برق خود را مشاهده خواهید کرد ، بنابراین ممکن است بخواهید در مورد انتقال مجدد به مکانی با نرخ انرژی کمتر فکر کنید..

پس از خرید سخت افزار خود ، باید جدیدترین نرم افزار استخراج Zcash را نصب کنید. به مطالعه ادامه دهید تا بفهمید برای شروع استخراج Zcash چه نرم افزاری را باید بخرید.

توجه داشته باشید: صحبت کردن در مورد سخت افزار ، شما همچنین باید خودتان را دریافت کنید a کیف پول سخت افزاری قابل اعتماد برای حفظ امنیت دارایی های خود چند گزینه پیشنهادی بیشتر شامل لجر نانو ایکس و ترزور مدل T است.

نرم افزاری برای استخراج Zcash

برای شروع ، یک وجود دارد راهنمای کاربر Zcash اگر می خواهید با پردازنده پردازش کنید ، می توانید حتماً آن را دنبال کنید. این راهنما بسته کاملی را در اختیار شما قرار می دهد که به شما امکان می دهد یک گره کامل را با پردازنده مرکزی خود اجرا کنید. حتی شامل کیف پولی است که می توانید برای ارسال و دریافت Zcash استفاده کنید. این یک نقطه ورود عالی به نرم افزار استخراج Zcash است.

هنگامی که یک گره کامل اجرا می کنید ، این بدان معناست که شما مسئول تأیید معامله و مسدود کردن هستید. بسیاری از گره ها همچنین با پذیرش تراکنش ها و بلاک ها از سایر گره های کامل ، تأیید آن بلوک ها و سپس اجرای مجدد آنها برای اجرای بیشتر گره ها ، به شبکه کمک می کنند..

به یاد داشته باشید که بلاکچین یک سیستم تأیید است که برای بررسی وجود معاملات به گره ها بستگی دارد. اگر گره ای را اجرا کنید ، مسئول تأیید این اطلاعات هستید – و مطمئناً از سخت افزار خود کمک خواهید کرد.

محدودیت بسته شروع کننده و راهنمای کاربر نرم افزار استخراج Zcash این است که فقط به شما امکان می دهد از CPU خود برای استخراج استفاده کنید. این بدان معنی است که اگر وقت خود را برای ارتقا به GPU استخراج GPU اختصاص داده اید ، باید در مورد نرم افزار انتخاب خود را انجام دهید. شما باید برنامه ای پیدا کنید که از GPU شما استفاده کند.

دو برنامه نرم افزاری که من برای GPU ها توصیه می کنم بهینه ساز و EWBF Cuda. این برنامه ها هر دو به صورت رایگان در پیوندهای ارائه شده قابل بارگیری هستند.

اگرچه ممکن است گزینه های زیادی وجود داشته باشد ، اما خبر خوب این است که فیلم های آموزشی و انجمن های پشتیبانی آنلاین بصورت آنلاین وجود دارد که می توانند به شما کمک کنند.

بنابراین ، اگر نمی توانید فقط براساس این راهنما تصمیم بگیرید ، تحقیقات بیشتری انجام دهید.

BitcoinTalk مکان خوبی برای شروع است ، یا ممکن است از من بپرسید! اگر سوالی دارید ، در صورت تمایل می توانید نظر دهید و من در اسرع وقت به شما پاسخ خواهم داد.

آیا استخراج Zcash سودآور است?

از آنجا که قیمت در حال حاضر ثابت است ، استخراج Zcash سودآور است. هرچند ، مانند سایر سرمایه گذاری ها ، مطمئناً ریسک مالی می کنید. اگر قیمت سکه Zcash یک شبه سقوط کند ، درآمد شما متضرر خواهد شد. ممکن است فقط تنظیم یک دکل و درآمد منفعلانه آسان باشد ، اما خطرات مرتبط را دست کم نگیرید.

بسته به منبعی که نگاه می کنید ، پاسخ های متفاوتی در مورد اینکه آیا استخراج Zcash دارای ROI قوی است خواهید یافت. وقتی در مقایسه با یک دکل استخراج Ethereum در این پست, Zcash به عنوان بازنده بیرون آمد. بیش از 40.00 دلار کمتر از آنچه ETH در همان ماه به دست آورد ، سود داد.

همانطور که گفتم ، بهترین کار این است که بیشتر به اطراف نگاه کنید و در این مورد تحقیق کنید. در انجمن ها جستجو کنید ، س askال بپرسید ، فیلم تماشا کنید و غیره به دلیل عوامل مختلف ، سودآوری می تواند متفاوت باشد. قدرت سرمایه گذاری در یک دکل بزرگ را دست کم نگیرید. اما همچنین اگر نتیجه ای را که پس از خواندن یک یا دو داستان موفقیت انتظار داشتید ، به دست نیاوردید تعجب نکنید.

یک م componentلفه اصلی در سودآوری انواع معادن ، هزینه برق است. اگر نرخ برق شما گران باشد ، سود شما ضرری نخواهد داشت!

همچنین ، قبل از اینکه بیرون بروید و تمام تجهیزات خود را خریداری کنید ، مطمئن شوید که مقامات محلی قانون شما در مورد استخراج چیست؟ بسته به مکانی که دارید ، ممکن است سازگاری محلی داشته باشید که برای شروع استخراج باید آنها را رعایت کنید. در واقع ، در بعضی از مکان ها مانند پلاتسبورگ ، نیویورک ، شما به هیچ وجه اجازه استخراج ندارید.

قبل از رفتن ، من فقط می خواستم یک واقعیت سریع دیگر را در مورد Zcash به اشتراک بگذارم که می توانید با دوستان رمزنگاری خود به اشتراک بگذارید:

در روز جمعه ، 28 اکتبر 2016 ، روزی که Zcash برای اولین بار معرفی شد ، گرانترین سکه در جهان بود. هزینه Zcash در آن روز یک Zcash برای 3299 بیت کوین بود.

نتیجه

اکنون همه چیز را در مورد استخراج Zcash می دانید. شما می دانید که برای استخراج Zcash به چه نوع تجهیزات نیاز دارید و آیا ارزش آن را دارد که بخواهید. به یاد داشته باشید قبل از اینکه وقت و هزینه خود را صرف استخراج کنید ، تحقیق خود را انجام دهید.

اگر تصمیم گرفتید که استخراج Zcash ارزش آن را ندارد ، پس می توانید خرید یا تجارت آن را انجام دهید مبادلات رمزنگاری قابل اعتماد, از جمله Coinbase ، Binance و Kraken.

باز هم ، اگر سوالی دارید ، لطفا در پرسیدن دریغ نکنید. من با کمال میل می توانم کمک کنم!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector