بررسی BitMEX: تا زمانی که این مطلب را نخوانید ، وارد سیستم نشوید

BitMEX یک پلت فرم محبوب معاملات مشتقات ارز رمزنگاری شده است که قراردادهای اهرمی را ارائه می دهد. در این بررسی ، ما صرافی را بررسی خواهیم کرد و رابط کاربری آن ، جفت معاملات ، روش های سپرده گذاری ، هزینه های معاملاتی و پشتیبانی مشتری آن را ارزیابی خواهیم کرد.

از BitMEX دیدن کنید

در حالی که هدف ما ارائه این اطلاعات دقیق و جدید در مورد ویژگی های آن ، رابط کاربری و هزینه های بازرگانی و موارد دیگر در این بررسی BitMEX است ، اما ما اکیداً پیشنهاد می کنیم که از وب سایت بازدید کنید تا با هر گونه تغییری که ممکن است پس از آن بروز کند ، به روز شوید..

BitMEX چیست?

BitMEX یک است پلتفرم معاملات مشتقات ارز رمزنگاری نظیر به نظیر که قراردادهای اهرمی را ارائه می دهد که در بیت کوین خرید و فروش می شوند. این بزرگترین و پرکاربردترین پلت فرم معاملات حاشیه ای در جهان است.

بیتمکس

کاربران قادر به خرید و فروش قراردادهای ارزهای رمزنگاری شده (نه خود سکه های واقعی) همراه با معاملات حاشیه ای تا 100 برابر هستند. این بدان معنی است که فقط سپرده و برداشت Bitcoin مجاز است. این یک بستر عالی برای معامله گران دیجیتال ارزهای رمزنگاری شده است که به دنبال افزایش دارایی BTC خود با تجارت در بازار هستند.

BitMEX در مقایسه

ویژگی های پیشرفته ، رابط کاربری بصری ، معاملات حاشیه ای و هزینه های رقابتی از ویژگی های عالی BitMEX است. در این جدول مقایسه ، سایر مبادلات حاشیه رمزنگاری دارای رتبه بندی برتر که ابزارهای معاملاتی در سطح جهانی را برای معامله گران ارائه می دهند ، ذکر شده است.

همچنین ممکن است که شما علاقه مند باشید به:

 • چرا من مرتباً با Bitmex ضرر می کنم؟ از این 5 اشتباه خودداری کنید
 • 8 بهترین صرافی رمزنگاری صفر (تجارت بدون کمیسیون)
 • بررسی ارزهای جوزا: رمزنگاری ، تجارت & هزینه ها
 • بررسی معاملات Wunderbit: ربات های معاملاتی رمزنگاری & معاملات اجتماعی
 • 4 بهترین سایت نمودار رمزنگاری برای معامله گران Altcoin

نحوه تجارت رمزنگاری با استفاده از BitMEX

فرآیند ثبت نام با BitMEX فقط طول می کشد چند دقیقه کامل کردن برای شروع پایان دادن کاربران نیازی به انجام یک فرآیند پیچیده KYC ، گرفتن عکس سلفی یا اسکن اسناد شناسایی ندارند.

تمام آنچه شما نیاز دارید یک است آدرس ایمیل معتبر و سپس می توانید بیت کوین را واریز کرده و بلافاصله معاملات خود را آغاز کنید! !

برای ایجاد یک حساب کاربری در BitMEX:


شما باید آدرس ایمیل را تأیید کنید. ایمیل ثبت شده را بررسی کنید و روی کلیک کنید “تأیید ایمیل من” ارتباط دادن. با این کار مراحل ثبت نام کامل می شود. خودشه! اکنون حساب خود را در صرافی BitMEX ایجاد کرده اید.

ثبت نام Bitmex

واریز وجوه در BitMEX

پس از ثبت نام حساب و ورود به سیستم ، برای شروع تجارت باید در BitMEX سپرده گذاری کنید. برای واریز این دستورالعمل ها را دنبال کنید:

کیف پول بیتمکس

صفحه واریز آدرس Bitcoin را نشان می دهد. این آدرس BTC برای ارسال بیت کوین به آن است. آدرس را کپی کرده و در کیف پول سخت افزاری خود یا هرجای دیگری که برداشت می کنید جای گذاری کنید. اگر از کیف پول وب همراه استفاده می کنید ، می توانید بارکد را اسکن کنید تا آدرس واریز را دریافت کنید.

به یاد داشته باشید ، این فقط یک بورس تجاری رمزنگاری به رمزنگاری است و از سپرده های فیات پشتیبانی نمی کند. بنابراین مطمئن باشید که بیت کوین (BTC) را فقط به آدرس سپرده BitMEX خود ارسال می کنید.

سپرده بیتمکس

اهرم BitMEX

BitMEX محصولات اهرمی را برای Bitcoin ، Ethereum ، Cardano ، Tron ، Ripple ، Litecoin ، EOS و Bitcoin Cash. میزان اهرم برای هر محصول متفاوت است.

همه مبادلات ارزهای رمزنگاری شده یکسان نیستند.

BITMEX را با دیگران مقایسه کنید

مقایسه کن!

از آنجا که این سرویس فقط یک ارز رمزپایه است ، شما فقط می توانید از ارز رمزپایه به عنوان وثیقه برای تجارت با آن استفاده کنید. این بدان معناست که اگر اهرم 100 برابر داشته باشید ، باید حاشیه 1٪ مبلغ اولیه معامله را تنظیم کنید. بنابراین ، اگر تصور در یک قرارداد 10 بیت کوین 10،000 دلار باشد ، شما باید 100 دلار در حاشیه اولیه قرار دهید.

روش های واریز BitMEX

BitMEX واریز ارز فیات را قبول نکنید. این فقط یک ارز رمزنگاری شده است. این بدان معناست که معامله گران جدید ارزهای رمزنگاری شده ابتدا باید یک خرید بیت کوین انجام دهند و BTC را در صرافی واریز کنند. برای انجام این کار ، باید صرافی بورس بازار را پیدا کنید که سپرده ارز فیات در کشور شما را بپذیرد.

هزینه های واریز / برداشت BitMEX

وجود دارد بدون واریز و برداشت هزینه ها. برای برداشت هایی که توسط بلاکچین و نه BitMEX تعیین می شود ، هزینه کمی شبکه Bitcoin وجود دارد.

تبلیغات

BYBIT

کسب پاداش t0 600 دلار با سپرده های بیت کوین

رتبه بندی

4.7 / 5

مطالبه 600 دلار

هزینه های معاملاتی BitMEX

هزینه معامله در هنگام انتخاب بورس معاملات ارزهای رمزپایه نکات مهمی است. در معاملات اندازه های بزرگتر موقعیت و در بورس آتی که در آن کارمزدی را در موقعیت های بسیار بزرگتر از حاشیه خود پرداخت می کنید ، بسیار مهم تر می شود..

تبادل BitMEX در یک کار می کند سازنده & مدل گیرنده بنابراین هزینه های تجارت به نوع سفارش (به عنوان مثال معاملات آتی یا قراردادها) و سکه ارز رمزنگاری شده بستگی دارد. کاربرانی که سفارش معاملات آتی سنتی BTC را انجام می دهند درآمد اندکی بدست آورید جبران خسارت, به عنوان BitMEX تخفیف 0.025 der معامله گر سازنده و 0.075 0.0 از متهم.

هزینه های قرارداد bitmexهزینه های بیتمکس

نحوه تجارت با استفاده از BitMEX

برای معامله گران ارزهای رمزپایه ، رابط کاربری یکی از مهمترین ملاحظات است. هنگامی که برای اولین بار به BitMEX وارد می شوید ، خواهید دید که رابط کاربری تجارت بسیار خوب تنظیم شده و بصری است. نوار بالایی ساکن است و راهی آسان برای بازگشت به صفحه را فراهم می کند ‘تجارت’ پنجره ، نما ‘حساب ها’, چشم انداز ‘قرارداد’ اطلاعات و موارد دیگر به نظر می رسد رابط کاربری نسبت به مبادلات جدیدتر مانند Bybit کمی قدیمی است.

تجارت Bitmex

بسته بندی نمودار توسط شرکت TradingView ارائه می شود که به شهرت بسیاری رسیده اند صاف ، شهودی و پاسخگو است نمودار. معامله گران قادر به استفاده از ابزارهای پیشرفته معاملاتی ارائه شده توسط TradingView برای بهبود سود معاملات خود و به حداقل رساندن ریسک هستند. نمودارهای BitMEX طیف گسترده ای از چارچوب ها و ابزارهای زمانی را برای ترسیم خطوط روند ، افزودن شاخص ها و ترسیم الگوهای نمودار ارائه می دهند تا زمان سفارش تجاری را با استفاده از بازار ، محدود کردن یا توقف سفارش کاملا انجام دهید..

موقعیت های فعال در پایین نمایش داده می شوند و می توان به راحتی آنها را کنترل کرد. دارایی ، اندازه موقعیت ، قیمت ورود ، حاشیه و P غیر واقعی&L همه نمایش داده می شوند و در زمان واقعی به روز می شوند. سفارشات معلق را می توان با کلیک بر روی نمایش داد ‘سفارشات فعال’ زبانه ای که گزینه بررسی ، تغییر یا حذف سفارش را فراهم می کند.

معامله گران باتجربه تر از نمودار عمق بازار و کتاب سفارش در سمت چپ بهره مند می شوند. ویژگی محاسبه کننده حاشیه BitMEX نیز برای مدیریت ریسک عالی است.

سفارشات پیشرفته BitMEX

سیستم سفارش BitMEX به معامله گران اجازه می دهد سود خود را تنظیم کرده و ضرر خود را با استفاده از سفارشات محدود مانند:

 • سفارش را محدود کنید (در صورت رسیدن قیمت مشخص شده ، سفارش تحقق می یابد)
 • سفارش بازار (یک سفارش با قیمت فعلی بازار اجرا می شود)
 • توقف سفارش محدود کنید (سفارش پس از ایجاد قیمت توقف پر می شود)
 • توقف سفارش بازار (سفارشی که تا زمانی که بازار به قیمت مشخصی نرسد در کتاب سفارش قابل مشاهده نیست)
 • سفارش توقف عقب (سفارشی که دارای مقدار عقب مانده مشخصی باشد که برای ایجاد سفارش در بازار استفاده می شود)
 • سفارش حد سود را در نظر بگیرید (در صورت رسیدن به قیمت سود مشخص ، سفارش تحقق می یابد)
 • سفارش بازار سود را انتخاب کنید (در صورت رسیدن سود مشخص به قیمت بازار ، یک سفارش تحقق می یابد)

امنیت BitMEX

BitMEX اولین نوع خود را اجرا می کند سیستم چند وجهی واریز و برداشت. این بدان معنی است که آدرس BitMEX کاربران چند علامت هستند و ذخیره دارایی ها به صورت آفلاین نگهداری می شوند. در صورت سازش کامل سیستم ، از جمله سرورهای وب ، موتور معاملاتی و پایگاه داده ، کلیدهای کافی برای سرقت وجوه در دسترس مهاجم نیست. هیچ کلید خصوصی در هیچ سرور ابری نگهداری نمی شود و از فضای ذخیره سازی سرد برای مقدار زیادی سرمایه استفاده می شود.

کلیه آدرسهای سپرده ارسال شده توسط سیستم BitMEX توسط یک سرویس خارجی تأیید می شود تا مطمئن شود که حاوی کلیدهای کنترل شده توسط بنیانگذاران است. در صورت عدم تطابق کلیدهای عمومی ، سیستم بلافاصله خاموش شده و تجارت متوقف می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سایر اقدامات امنیتی که در BitMEX اعمال شده است ، به پایین صفحه بروید و بر روی آن کلیک کنید ‘امنیت’.

بررسی BitMEX & پشتیبانی مشتری

پشتیبانی مشتری BitMEX با استفاده از سیستم بلیط قابل تماس است. برای ارسال بلیط برای مشکلات فنی ، به منوی سمت چپ بروید و بر روی کلیک کنید ‘مخاطب’. جعبه تماس ظاهر خواهد شد. به سادگی یک آدرس ایمیل ، موضوع و متن پیام را وارد کنید و کلیک کنید ‘ارسال’ برای ارسال به تیم پشتیبانی مشتری BitMEX. BitMEX پشتیبانی مشتری چندزبانه برای انگلیسی ، چینی ، روسی ، کره ای و ژاپنی را فراهم می کند.

گزینه دیگر ، مرور راهنماها و مقالات موجود در این بخش است ‘دانش محور’ بخشی که مباحث مربوط به سوالات متداول معاملات عمومی ، سپرده ها را پوشش می دهد & برداشت ، تأیید هویت و امنیت.

پشتیبانی از بیت مکس

کشورهای پشتیبانی شده BitMEX

BitMEX ، به غیر از ایالات متحده ، برای ثبت نام و شروع تجارت در سراسر جهان در دسترس کاربران است. این به دلیل مقررات موجود در ایالات متحده و عمدتا خارج از کنترل BitMEX است. گزارش شده است که روشهای زیادی در این مورد برای مشتریان ایالات متحده با استفاده از VPN امن وجود دارد. باید توجه داشته باشیم که این امر توسط سیاست BitMEX ممنوع است و این گزینه را توصیه نمی کنیم. توصیه می کنیم برای استفاده از آن ارز دیگری برای ارز رمزنگاری شده در ایالات متحده پیدا کنید.

BitMEX در مقابل Binance

دو وزن سنگین در صحنه تجارت ارزهای رمزنگاری شده که عموماً روی محصولات مختلف معاملات ارزهای رمزپایه متمرکز شده اند. Binance اخیراً معاملات مارجین و آتی را برای رقابت با BitMEX به بورس خود وارد کرده است.

همانطور که اکثر افراد می دانند ، Binance پیشنهادات a انتخاب گسترده ای از آلتکوین ها و پول های ثابت تجارت در جایی که BitMEX فقط بیت کوین را قبول می کند. به طور سنتی ، BitMEX مبادله ترجیحی برای معامله گران حرفه ای بوده است تا بازده BTC خود را حداکثر با استفاده از حداکثر اهرم 100 برابر و ابزارهای پیشرفته تجارت آن. ما انتظار داریم که در آینده نزدیک رقابت ادامه یابد زیرا Binance همچنان به نوآوری و معرفی تجارب و محصولات جدید تجاری برای جذب کاربران جدید ادامه می دهد..

BitMEX در مقابل ByBit

هر دو صرافی در فضای تجارت مشتقات بیت کوین با هم رقابت می کنند و اغلب با یکدیگر مقایسه می شوند. شباهت هایی بین دو مبادله وجود دارد ، اما ما بر روی تفاوت های اصلی تمرکز خواهیم کرد.

مربوط: استفاده از BitMEX را متوقف کنید: در عوض با این 4 گزینه تجارت کنید

اولاً ، BitMEX چیزهای زیادی دارد حجم روزانه بیشتر به رخ کشیدن و فرماندهی قابل توجهی از کاربران و دارای شهرت مشهور در بازار است. این موارد مربوط به اضافه بار سرور است که می تواند واقعاً ناامیدکننده باشد. علاوه بر این ، ویژگی های جدید و نوآوری محدودی برای ارائه علاقه مندی به معامله گران وجود دارد.

از سوی دیگر ، صرافی Bybit بستر جدیدی است که در مدت زمان کوتاهی بیش از 100000 تاجر دارد.

Bybit پیشنهاد می کند ویژگی های منحصر به فرد که بسیار جذاب هستند مانند رقبای تجاری ، کنترل دستکاری قیمت ، سرعت تجارت سریع و تأخیر کم ، صندوق بیمه و حداکثر 100 برابر اهرم در قراردادهای اتریوم.

گزینه های BitMEX

BYBIT

بایت

ByBit یک بستر معاملاتی ارز رمزنگاری شده مشتقات با تأکید بر معاملات اهرم با حداکثر 100 برابر اهرم برای جفت های تجاری بیت کوین و اتریوم است. Bybit به یکی از بهترین مبادلات رمزنگاری در جهان تبدیل شده است.

به وب سایت مراجعه کنید plus500

Plus500

Plus500 ارائه دهنده CFD است که مشتریان گسترده خود را برای تجارت محبوب ترین دارایی های رمزنگاری جهان با حداکثر 30 برابر اهرم مانند بیت کوین ، Ethereum ، Litecoin ، Neo ، Ripple XRP ، EOS ، Cardano ، Tron و Monero ارائه می دهد..

سلب مسئولیت: سرمایه شما در معرض خطر است

به وب سایت مراجعه کنید بیننگی

بینانس

Binance بزرگترین مبادله ارز رمزنگاری شده بر اساس حجم تجارت و یکی از سریعترین ارائه دهندگان خدمات تجارت برای اکوسیستم بلاکچین است. این صرافی رشد نجومی داشته و یک بستر معاملاتی رمزنگاری برتر است.

به وب سایت مراجعه کنید

سوالات متداول

آیا BitMEX برنامه ای دارد؟?

BitMEX برنامه ای را برای خرید و فروش ارزهای رمزپایه به کاربران ارائه می دهد که این برنامه هم در فروشگاه Google Play و هم در فروشگاه برنامه اپل موجود است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفا برای اطلاعات بیشتر به وب سایت مراجعه کنید BitMEX موبایل.

آیا می توانید با BitMEX تجارت دمو کنید?

BitMEX یک شبکه آزمایشی دارد که به کاربرانش امکان می دهد بدون ریسک مبادله رمزنگاری را انجام دهند. مبتدیان می توانند با استفاده از صرافی آشنا شوند و یاد بگیرند که چگونه با استفاده از حساب معاملات کاغذ BitMEX مبادله ارز رمزنگاری شده را انجام دهند.

نتیجه

برای پایان دادن به بررسی BitMEX ، می توان گفت که ارز مبادله ای را ارائه می دهد تکنیک های پیشرفته تجارت که برای معامله گران حرفه ای که با تجارت دارایی های با خطر ناپایدار و قرار گرفتن در معرض معاملات حاشیه ای آشنا هستند مناسب است.

از BitMEX دیدن کنید

صرافی بسیاری از کارها را انجام داده است تا تبدیل به بزرگترین پلت فرم مشتقات ارز رمزنگاری شده جهان برای گمانه زنی در بازار برای بدست آوردن بیت کوین.

به طور خلاصه ، شما باید با BitMEX تجارت کنید:

 • شما می خواهید در بزرگترین بورس مشتقات جهان با حجم روز تجارت کنید
 • شما هزینه های معاملات منصفانه و شفاف می خواهید
 • شما یک بستر تجارت امن و مطمئن می خواهید
 • شما با استفاده از نمودارهای TradingView و ابزار پیشرفته آشنا هستید
 • شما یک صرافی معتبر و محبوب را دوست دارید

ابزارهای مدیریت ریسک و ویژگی های پلتفرم برای هر سرمایه گذار احتمالی ارز رمزپایه بسیار مهم است. صرافی های معاملات ارز رمزنگاری شده زیر – علاوه بر مبادله فوق – ویژگی های پیشرفته تجارت ، شاخص های فنی و یک رابط نمودار صاف و پاسخگو به تلفن همراه را ارائه می دهند که برای مبتدیان و معامله گران رمزنگاری حرفه ای مناسب خواهد بود.

از BitMEX دیدن کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map