Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

Bityard Review: آیا این قانون و ایمن است؟

Bityard یک پلتفرم جدید تجاری است که در سال 2019 راه اندازی شده است و به شما اجازه می دهد تا معامله گران بیت کوین را با اهرم حداکثر 100 برابر در سبد جفت های تجاری خود معامله کنند. بستر معاملاتی اهرم شگفت انگیز ، رابط کاربری مبتدی پسند ، هزینه های رقابتی تجاری و یک برنامه تجارت نرم افزاری موبایل را ارائه می دهد.

به Bityard سر بزنید

در حالی که هدف ما ارائه این اطلاعات دقیق و جدید در مورد ویژگی های آن ، رابط کاربری و هزینه های بازرگانی و موارد دیگر در این بررسی Bityard است ، اما ما اکیداً پیشنهاد می کنیم که از سایت آنها دیدن کنید تا هر گونه تغییراتی که ممکن است بعد از آن رخ دهد ، به روز شود..

همچنین ، برداشتن سود از کیف پول سخت افزاری بیت کوین مانند Ledger Nano X هنگام معامله ارز رمزپایه ، یک روش امنیتی خوب است. اگر کیف پول ندارید ، مقاله ما را در مورد بهترین کیف پول سخت افزاری بیت کوین بخوانید.

دوقلو

Bityard چیست?

بیتارد یک است صرافی معاملات ارزهای رمزنگاری شده که مقر اصلی آن در سنگاپور است. این پلتفرم یک سرویس تجارت ایمن ، آسان و سریع را ارائه می دهد و در بیش از 150 کشور جهان در دسترس است. بورس معاملات ارزهای رمزنگاری شده به مفهوم محصول “قراردادهای پیچیده تجارت ساده” پیوسته است و هدف آن ایجاد یک تجربه تجارت ساده برای مشتریان خود است..

Bityard مقایسه شده است

ویژگی های پیشرفته ، رابط کاربری بصری و یک برنامه تجارت تلفن همراه از ویژگی های مهم Bityard است. این جدول مقایسه سایر مبادلات رمزنگاری حاشیه برتر را که ویژگی های کلاس جهانی را ارائه می دهند ، فهرست می کند.

ویژگی های Bityard

این پلتفرم دارای مبادله معاملات قراردادهای رمزنگاری است که به کاربران امکان می دهد بدون خرید دارایی واقعی تجارت ، در برابر خطرات بازار محافظت کنند. کاربران در حالی که از مقدار کمی سرمایه برای به حداکثر رساندن سود بالقوه با معاملات حاشیه ای ، از بازار خرس و گاو نر سود می برند.

Bityard در حال حاضر ارائه یک برای جذب کاربران جدید از پاداش حداکثر 258 USDT استقبال می کنید به سکو هنگامی که یک معامله گر جدید ثبت نام کرد ، آنها می توانند بیت کوین ، Ethereum ، EOS ، Tron و سایر ارزهای دیجیتال رایگان را به دست آورند..

معاملات در Bityard چندین ویژگی دیگر را برای معامله گران ارائه می دهد مانند:

 • سود را در Tether (USDT) به عنوان ارز پایه برداشت کنید
 • تجارت با سکه Bityard BYD برای کاهش هزینه های معاملاتی یا کسب رمز رمز اضافی
 • وجوه خود را با استفاده از شرکای Over The Counter (OTC) واریز کنید
 • حداقل مبلغ سپرده کم (5 دلار USDT)
 • قیمت دقیق رمزنگاری زنده با استفاده از داده های Binance ، OKEx و Huobi
 • معاملات حاشیه ای با اهرم تا 100 برابر
 • گسترش صفر ، بدون هزینه لغزش و بدون عقبگرد
 • برنامه تجارت موبایل برای دستگاه های Android و iOS

آیا Bityard Legit است?

Bityard یک است پلت فرم معاملات ارز رمزنگاری شده تحت شبکه اجرای جرایم مالی که متعلق به وزارت خزانه داری ایالات متحده برای سرمایه گذاران بیت کوین مستقر در ایالات متحده است تحت ACRA سنگاپور ، MSB ایالات متحده آمریکا تنظیم و مجوز می گیرد. این صرافی همچنین دارای مجوز MTR و AUSTRAC استونی است که اعتبار را به عنوان صرافی معتبر ارزهای رمزپایه در استرالیا فراهم می کند.


گواهینامه های رسمی را می توان با دنبال کردن پیوندها در وب سایت Bityard مشاهده کرد.

شروع کار با Bityard

ایجاد یک حساب کاربری در Bityard و چند دقیقه طول می کشد و به یک آدرس ایمیل معتبر یا شماره تلفن همراه نیاز دارد. وجود دارد بدون پردازش KYC یا نیازی به بارگذاری اسناد شناسایی نیست برای شروع تجارت.

برای ثبت نام در Bityard این مراحل را دنبال کنید:

ثبت نام bityard

واریز وجوه به Bityard

بیتارد روش های مختلفی را برای واریز وجوه به بورس تجاری ارائه می دهد. کاربران می توانند ارز رمزنگاری شده را مستقیماً از کیف پول سخت افزاری به Bityard منتقل کنند. مدت زمان سپرده گذاری برای رسیدن به کیف پول Bityard بستگی به دارایی رمزنگاری ، تعداد تأییدهای مورد نیاز و بار شبکه بلاکچین دارد.

برای بازرگانانی که می خواهند رمزنگاری خریداری کنند و کیف پول خود را شارژ کنند ، Bityard یک سرویس فیات برای تبدیل ارز محلی به رمزنگاری ارائه می دهد. شما می توانید رمزنگاری را با کارت اعتباری / بدهی یا با استفاده از شریک Over The Counter (OTC) خریداری کنید.

سپرده دوقلو

برای واریز وجه به Bityard ، این مراحل ساده را دنبال کنید:

bityard btc

رابط کاربری Bityard

رابط نمودار یکی از مهمترین ملاحظات برای معامله گران است. این جایی است که بیشتر وقت برای تجزیه و تحلیل نمودار و شاخص های فنی صرف می شود. نمودارهای اصلی در وسط قرار گرفته اند و می توانند متناسب با آنها تغییر اندازه و موقعیت دهند. حالت شب و روز وجود دارد که یک ویژگی عالی است.

نمودارهای bityard

شکل و نمودار نمودارها مشابه ابزار و نرم افزار محبوب معاملات رمزنگاری توسط Tradingview است. این است زیبا ، بصری ، پاسخگو و تمیز. هر معامله گر رمزنگاری باید به دنبال تجزیه و تحلیل نمودارها ، اقدامات قیمت و موقعیت های بدون حواس پرتی باشد (به عنوان مثال یک جعبه ترول یا جعبه گفتگوی زیاد).

ویژگی های معاملاتی ، الگوهای نمودار و ابزارهای ترسیم با استفاده از نوار پیمایش در سمت چپ قابل دسترسی هستند. همچنین می توانید روی نمودارها کلیک راست کنید تا گزینه های نمودار مانند:

 • تنظیم مجدد نمودار
 • ابزارهای طراحی را تغییر دهید
 • فاصله نمودار را تغییر دهید
 • نشانگرها را وارد کنید
 • ابزار طراحی را بردارید

جفت رمزنگاری bityard

در سمت چپ ، دارایی های رمزنگاری موجود برای تجارت لیست شده اند که می توانند براساس “نام” ، “آخرین قیمت” و “تغییر٪” مرتب شوند. جابجایی بین جفت رمزنگاری بارگذاری نمودارهای قیمت پاسخگو و سریع بود. تاخیری بیش از حد بین نمودارهای بارگیری مشاهده نکردیم که یک ناامیدی رایج در سایر صرافی ها است.

پنجره تجارت در سمت راست ورود سفارشات قرار دارد. در اینجا می توانید به صورت دستی معاملات را با استفاده از محدودیت یا سفارشات بازار انجام دهید.

با کشیدن لغزنده ، که بطور خودکار سود مصرفی و توقف ضرر را تنظیم می کند ، میزان اهرم را می توان تغییر داد.

در مقایسه با سایر سیستم عاملهای حاشیه ، مشاهده کردیم که تعداد محدودی سفارش وجود دارد و مایلیم انواع مدیریت ریسک پیشرفته را شامل شود:

 • حد توقف
 • یکی دیگری را لغو می کند (OCO)
 • خوب تا لغو
 • فوری یا لغو
 • بکش یا پر کن

به طور کلی ، رابط کاربر در Bityard تمیز و یک پلت فرم مستحکم است که فکر می کنیم برای معامله گران رمزنگاری مبتدی و متوسط ​​نیز مناسب است..

دستورات bityard

نحوه تجارت با Bityard

برای تجارت ارز رمزنگاری شده با Bityard ، این مراحل ساده را دنبال کنید:

ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده

تبادل بیتارد از 10 ارز رمزپایه پشتیبانی کنید فقط در برابر USDT معامله شد. دارایی های قابل معامله در بورس عبارتند از BTC ، BCH ، DASH ، EOS ، ETC ، ETH ، LINK ، LTC ، TRX و XRP.

از آنجا که Bityard یک مبادله جدید است ، ما پیش بینی می کنیم که این پلتفرم در نهایت پیشنهاد دارایی آنها را رشد دهد و اجازه دهد سود در دارایی های دیجیتال دیگر و حتی ارزهای فیات نیز محقق شود..

هزینه های Bityard

Bityard اتهامات a 0.05٪ کارمزد معامله که هنگام باز و بسته شدن سفارش اعمال می شود. هزینه تجارت قابل پرداخت در پنجره سفارش نمایش داده می شود و با استفاده از فرمول محاسبه می شود:

 • هزینه افتتاحیه = حاشیه * اهرم * 0.05
 • هزینه بسته شدن = حاشیه * اهرم * 0.05

موقعیت هایی که بیش از 12 ساعت نگه داشته می شوند ممکن است شارژ شود هزینه شبانه. این هزینه علاوه بر هزینه معامله. در مقایسه با سایر مبادلات معاملات رمزنگاری ، هزینه ها معقول است اما می تواند برای افزایش رقابت بیشتر کاهش یابد.

سپرده & هزینه های برداشت

وجود دارد بدون هزینه سپرده برای انتقال ارز رمزنگاری شده و ارز فیات به Bityard. زمان واریز برای دستیابی به کیف پول Bityard به تأیید گره و بار شبکه بلاکچین بستگی دارد.

برای برداشت ، یک 2 دلار شارژ USDT در طول دوره ارتقا current فعلی. برداشت ها معمولاً در عرض یک ساعت انجام می شوند و حداقل 50 دلار USDT وجود دارد.

پشتیبانی مشتری

بیتارد برای ارائه راهنمایی و پشتیبانی پشتیبانی 24 ساعته خود را به مشتریان خود ارائه می دهد. چندین رسانه برای تماس با تیم Bityard وجود دارد از جمله ایمیل ، رسانه های اجتماعی و یک ربات پشتیبانی زنده. همچنین کاربران می توانند از طریق بخش گسترده سQالات متداول برای یافتن پاسخ س questionsالات متداول پیمایش کنند.

وجود دارد ربات پشتیبانی زنده برای تماس مستقیم با تیم پشتیبانی در طی ساعتها بعد از ساعت ها شما را به پشتیبانی مقالات و راهنماهای مرکز راهنمایی Bityard موکول می کند تا منتظر کارمندان باشید. ما از جعبه گپ استفاده کردیم و هنوز منتظر پاسخ هستیم!

امنیت

وب سایت بییتارد بیان می کند که این پلت فرم اقدامات امنیتی مختلفی را برای محافظت از منابع مالی کاربران در برابر سرقت و فعالیت های کلاهبرداری به کار گرفته است. اقدامات امنیتی شامل 2 احراز هویت عامل (2FA) ، چندین امضای آفلاین ، ذخیره سازی سرد دارایی های مشتری ، ممیزی ریسک در زمان واقعی و ضمانت بازپرداخت کامل.

سوالات متداول

آیا Bityard یک Spread را شارژ می کند?

Bityard علاوه بر هزینه تراکنش ، از اسپرد پلتفرم اختصاصی خود نیز شارژ نمی کند. قیمت هایی که معامله گران در بستر معاملاتی Bityard مشاهده می کنند ، قیمت لحظه ای بدون اسپرد اضافی و لغزش است.

آیا برنامه تجارت موبایل وجود دارد?

Bityard یک برنامه کاملاً مسئولانه معاملاتی تلفن همراه را به مشتریان خود ارائه می دهد که شامل تمام ویژگی های نسخه دسک تاپ سایت است. برنامه Bityard می تواند در هر زمان و هر مکان برای تجارت استفاده شود و در دستگاه های Android و iOS در دسترس است.

آیا Bityard بی خطر است?

Bityard برای بهبود ایمنی وجوه مشتری ذخیره شده در بورس ، اقدامات امنیتی زیادی را در سیستم عامل به کار می گیرد. چنین اقداماتی شامل ذخیره سازی کیف پول سرد ، چندین امضای آفلاین و ممیزی خطر در زمان واقعی است. کاربران می توانند 2 فاکتور احراز هویت را در حساب ها فعال کنند تا از فعالیت ورود به سیستم مشکوک شود.

مانند همه مبادلات رمزنگاری ، تأیید اقدامات امنیتی موجود ممکن است دشوار باشد ، بنابراین کاربران باید مراقبت های لازم را انجام دهند و فقط آنچه را که توانایی از دست دادن آن را دارید سرمایه گذاری کنند.

آیا Bityard برنامه وابسته ای دارد؟?

Bityard به کاربران خود یک برنامه وابسته طبقه بندی شده ارائه می دهد که تا 60٪ در کمیسیون های تجاری پاداش می دهد. این برنامه برای تشویق کاربران موجود برای آوردن مشتریان جدید به سیستم عامل با به اشتراک گذاشتن کد وابسته آنها برای کسب درآمد اضافی ، طراحی شده است.

وابسته bityard

گزینه های Bityard

BYBIT

بایت

ByBit یک بستر معاملاتی ارز رمزنگاری شده مشتقات با تأکید بر معاملات اهرم با حداکثر 100 برابر اهرم برای جفت های تجاری بیت کوین و اتریوم است. Bybit به یکی از بهترین مبادلات رمزنگاری در جهان تبدیل شده است.

به وب سایت مراجعه کنید plus500

Plus500

Plus500 ارائه دهنده CFD است که مشتریان گسترده خود را برای تجارت محبوب ترین دارایی های رمزنگاری جهان با حداکثر 30 برابر اهرم مانند بیت کوین ، Ethereum ، Litecoin ، Neo ، Ripple XRP ، EOS ، Cardano ، Tron و Monero ارائه می دهد..

سلب مسئولیت: سرمایه شما در معرض خطر است

به وب سایت مراجعه کنید بیننگی

بینانس

Binance بزرگترین مبادله ارز رمزنگاری شده بر اساس حجم تجارت و یکی از سریعترین ارائه دهندگان خدمات تجارت برای اکوسیستم بلاکچین است. این صرافی رشد نجومی داشته و یک بستر معاملاتی رمزنگاری برتر است.

به وب سایت مراجعه کنید

نتیجه

Bityard با مبادله تجارت قراردادهای خود یک پیشنهاد خوب در فضای معاملات ارزهای رمزنگاری شده ایجاد کرده است. به نظر می رسد این یک سرویس قانونی است که به معامله گران اجازه می دهد بدون خرید دارایی واقعی تجارت ، از خطرات بازار جلوگیری کنند.

به Bityard سر بزنید

روند ثبت نام Bityard سریع و آسان است و رابط کاربری برای مبتدیان مناسب است. اگر به دنبال ارز رمزنگاری شده حاشیه تنظیم شده و دارای مجوز هستید ، Bityard گزینه بسیار خوبی برای بررسی است.

مثل همیشه ، ما معامله گران را هشدار می دهیم که معاملات اهرم بسیار خطرناک است. ممکن است پول زیادی بدست آورید اما اشتباه کردن و از دست دادن تمام وجوه حساب شما آسان است. اگر تازه وارد معامله هستید ، بهتر است از یک حساب معاملاتی رمزنگاری برای بهبود مهارت های خود استفاده کنید.

ابزارهای مدیریت ریسک و ویژگی های پلتفرم برای هر سرمایه گذار احتمالی ارز رمزپایه بسیار مهم است. صرافی های معاملات ارز رمزنگاری شده زیر – علاوه بر مبادله فوق – ویژگی های پیشرفته تجارت ، شاخص های فنی و یک رابط نمودار صاف و پاسخگو به تلفن همراه را ارائه می دهند که برای مبتدیان و معامله گران رمزنگاری حرفه ای مناسب خواهد بود.

به Bityard سر بزنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector