بررسی Blade Exchange – بیت کوین ، معاملات رمزنگاری و هزینه ها

تبادل BLADE یک پلت فرم جدید و جالب حاشیه معاملات ارزهای رمزنگاری شده است که جفت ارزهای رمزپایه بیت کوین و آلت کوین را به قراردادهای دائمی ارائه می دهد که می توانند تا 150 برابر اهرم معامله کنند. این مبادله توسط کلاس جهانی و سرمایه گذاران معتبری مانند Coinbase و SV Angel برای ایجاد یک پلت فرم معاملات دائمی بیت کوین.

از BLADE دیدن کنید

در این بررسی مبادله BLADE ، ما ویژگی های پلت فرم ، رابط تجارت ، هزینه ها و موارد دیگر را ارزیابی خواهیم کرد تا ببینیم آیا مبادله رمزگذاری قانونی و ایمن بر اساس تجربیات ما است.

تعویض تیغه

تبادل BLADE چیست?

BLADE یک بورس تجاری رمزنگاری شده است که به کاربران خود امکان تجارت قراردادهای دائمی در بیت کوین و آلت کوین را می دهد. کاربران می توانند با اهرم بالا در جفت معاملات رمزنگاری تا 150 برابر با تسویه حساب در بیت کوین (BTC) یا Tether (USDT) معامله کنند.

بنیانگذاران BLADE در ایجاد یک لایه بنیادی جدید برای بازارهای ارزهای رمزپایه و در نهایت بازارهای جهانی جهانی متمرکز شده اند. این صرافی همچنین برای جلب معامله گرانی که از پرداخت حق کمیسیون بیش از حد در سیستم عامل های دیگر خسته شده اند ، معاملات رمزنگاری بدون هزینه را آغاز کرده است..

برای BLADE ثبت نام کنید با استفاده از ارجاع ما ارتباط دادن و به مدت 6 ماه 10٪ تخفیف در هزینه های معاملاتی خود دریافت کنید.

تیغه در مقایسه

ویژگی های پیشرفته ، رابط کاربری بصری و یک برنامه تجارت تلفن همراه از ویژگی های مهم BLADE است. در این جدول مقایسه ، سایر مبادلات رمزنگاری دارای رتبه بندی برتر که ویژگی های کلاس جهانی را ارائه می دهند ، ذکر شده است.

همچنین ممکن است که شما علاقه مند باشید به:

 • Shrimpy Review: به صورت خودکار تعادل نمونه کارها را در Crypto برقرار کنید
 • چرا من مرتباً با Bitmex ضرر می کنم؟ از این 5 اشتباه خودداری کنید
 • 4 بهترین Bitcoin Cashback & برنامه پاداش (پول رایگان)
 • بررسی ChangeNOW: مبادله های رمزنگاری شده ، هزینه های معاملاتی & بیشتر
 • 4 بهترین سایت نمودار رمزنگاری برای معامله گران Altcoin

آیا BLADE Legit است & بی خطر?

به نظر می رسد BLADE یک پلتفرم تجاری قانونی و ایمن است ، زیرا توسط یکی از بزرگترین و معتبرترین صرافی های جهان ، Coinbase پشتیبانی می شود. BLADE دارای پروتکل های امنیتی مانند کیف پول های چند امضایی ، سیستم ذخیره سازی خنک کننده آفلاین (در هوا) و حسابرسی کلیه برداشت ها توسط تیم BLADE است.

ایجاد یک حساب کاربری & وارد شدن

برای ایجاد یک حساب کاربری در BLADE:


ثبت تیغه

واریز وجوه در BLADE

BLADE فقط یک بستر معاملاتی ارز رمزنگاری شده است و سپرده ها را در بیت کوین (BTC) یا USDT می پذیرد. این بدان معناست که کاربران جدیدی که مایل به استفاده از BLADE هستند باید ابتدا یک دارایی ارز رمزنگاری شده را با استفاده از صرافی خریداری کنند.

برای انجام این کار ، شما نیاز به یک صرافی فیات به رمزنگاری دارید که سپرده ارز فیات را در ازای ارز رمزپایه پذیرفته است..

برای واریز وجه به BLADE:

 • به قسمت ‘کیف پول’ در بالای فهرست پیمایش پیوند دهید
 • ارزی را که می خواهید سپرده گذاری کنید (به عنوان مثال BTC یا USD) انتخاب کنید
 • کلیک کنید ‘سپرده’ و آدرس کیف پول نشان داده شده را ضبط کنید
 • با استفاده از آدرس کیف پول وجوه خود را از کیف پول سخت افزاری یا مبادله fiat به رمزنگاری انتقال دهید

رسوب تیغه

رابط کاربر

برای همه تاجران به طور یکسان ، جharting یکی از مهمترین موارد در هنگام انتخاب مبادله رمزنگاری است. به خصوص برای معامله گرانی که برای یافتن امتیاز در بازار به تجزیه و تحلیل فنی اعتماد می کنند. هنگام انتخاب صرافی ارز رمزنگاری شده ، باید با رابط کاربری تجارت راحت باشید. باید احساس خوبی داشته باشد زیرا در این قسمت بیشتر وقت شما صرف می شود!

هنگامی که برای اولین بار به پلت فرم رمزنگاری BLADE وارد می شوید ، اولین چیزی که متوجه خواهید شد این است که چگونه خوش فرم و ساده داشبورد معاملات است. هیچ منوی پیچیده یا حواس پرتی وجود ندارد ، فقط یک رابط تجاری آسان برای استفاده است. در سمت راست ، جفت معاملات لیست شده است که می توانید بین سکه های مختلف دیجیتال جابجا شوید.

نمودارهای BLADE

به نظر نمی رسد ابزارها و شاخص های معاملاتی با BLADE ارائه شده باشد. این ممکن است ویژگی هایی باشد که در آینده نزدیک اضافه خواهد شد اما برای تجار تجزیه و تحلیل فنی بسیار مهم است. ما مطمئن نیستیم که چگونه می توان چارچوب های زمانی نمودار را نیز تغییر داد.

به طور کلی ، ما بودیم کاملا ناامید با رابط نمودار BLADE در ارزیابی عمیق تر. در برابر سایر صرافی های محبوب رمزنگاری به خوبی جمع نمی شود.

نحوه تجارت با استفاده از BLADE

برای ورود به تجارت با BLADE ، به قسمت ‘محل سفارش جعبه تجارت در سمت چپ پنجره تجارت. استفاده از رابط کاربری بسیار ساده است و انواع مختلفی از سفارشات را شامل می شود:

 • بازار
 • حد
 • توقف سفارش (بازار و محدودیت)

سفارش تیغه

اهرم را می توان با استفاده از یک نوار لغزنده تنظیم کرد که در خارج از پنجره سفارش تجاری قرار دارد. به نظر ما این موضوع کمی عجیب بود ، همانطور که انتظار می رفت در جعبه سفارش تجارت وجود داشته باشد.

BLADE فاقد اهرم یا ماشین حساب تصفیه برای برآورد سود و زیان کل معاملات با اهرم از پیش تعریف شده است.

BLADE معاملات دارایی

BLADE قراردادهای دائمی را ارائه می دهد که به معامله گران اجازه می دهد با استفاده از اهرم فشار و بدون نیاز به مالکیت دارایی ، در مورد بالا رفتن یا پایین آمدن قیمت دارایی حدس بزنند. BLADE قراردادهای دائمی را در موارد زیر ارائه می دهد:

 • BTC / USD
 • BTC / KRW
 • ETH / USDT
 • XRP / USDT
 • ZEC / USDT
 • XMR / BTC
 • DOGE / USDT

هر جفت معاملاتی دفترچه سفارش خود را دارد ، این بدان معناست که برای یک مبادله جدید ، نقدینگی هر دفتر سفارش جفت معاملاتی در حال حاضر کم است.

جفت معاملات تیغه

اهرم BLADE

پیشنهادات BLADE 1اهرم 50 برابر در قراردادهای دائمی بیت کوین. اهرم موجود برای سایر altcoins 50 برابر است که در مقایسه با سایر سیستم عامل های معاملات مشتقه ارز رمزپایه بسیار بالا است. BLADE دارای یک لغزنده اهرم در پایین رابط تجاری است که در آن مقدار اهرم را می توان انتخاب کرد.

صرافی همچنین ارائه می دهد عبور از حاشیه که بدان معنی است که کلیه وجوه موجود در حساب مارجین برای تجارت حاشیه در دسترس هستند. این به معامله گران اجازه می دهد موقعیت های بسیار بزرگتری نسبت به حالت عادی باز کنند.

ما باید احتیاط کنیم که تجارت اهرم می تواند ابزاری قدرتمند برای یک تاجر باشد. می توانید از آن استفاده کنید تا تیake مزیت حرکات نسبتاً کوچک قیمت تا تعادل شما سریعتر رشد کند. این کار با قرار دادن کسری از ارزش کامل تجارت شما کار می کند – و مبادله باقیمانده سپرده را برای تسهیل اندازه موقعیت بسیار بزرگتر بدون اتصال سرمایه خود فراهم می کند. همچنین می تواند نتیجه عکس داشته باشد و اندازه ضرر و زیان شما را افزایش دهد.

هزینه های BLADE

هزینه های مبادله هنگام انتخاب مبادله معاملات ارزهای رمزپایه مورد توجه قرار می گیرند. هنگام معامله با اندازه های بزرگتر موقعیت و در یک صرافی اهرمی که در آن کارمزدی را در موقعیت های بسیار بزرگتر از حاشیه خود پرداخت می کنید ، بسیار مهم تر می شود..

هزینه های واریز

BLADE می کند هزینه سپرده را شارژ نکنید.

هزینه های برداشت

برداشت BLADE در ازای درخواست برداشت بیت کوین با مبلغ کمی از شبکه 0،0005 روبرو خواهد شد. برای برداشت Tether ، BLADE برای جبران هزینه های اعمال شده در بلاکچین بیت کوین و لایه Omni ، به ازای هر درخواست برداشت Tether ، 2.00 پوند هزینه می کند.

هزینه های تجارت

پلت فرم BLADE از یک مدل سازنده و گیرنده برای تعیین هزینه معاملات استفاده می کند که برای هر سکه ارز رمزپایه یکسان است. بسته به نوع سفارش ثبت شده ، صرافی هزینه تجارت را که باید اعمال شود تعیین می کند. در BLADE ، هزینه معامله برای گیرندگان 0.075٪ است ، در حالی که برای سازندگان تخفیف 0.025٪ کمی تعلق می گیرد. هزینه معاملات از مانده حساب کسر می شود و تاثیری در حاشیه اولیه سفارش نخواهد داشت.

هزینه BLADE

برای کمک به توضیح هزینه های مختلف BLADE و زمان اعمال آنها:

 • آ سازنده کسی است که سفارش محدود یا سفارش مشروط قرار می دهد بدون توجه به اینکه معامله گر طولانی یا کوتاه را انتخاب کند ، به کتاب سفارش می رود و به عمق بازار می افزاید. این بازرگانان به ایجاد بازار کمک می کنند و بنابراین سازندگان معرفی می شوند.
 • آ گیرنده کسی است که سفارشات بازار را انجام می دهد که بلافاصله قبل از مراجعه به کتاب سفارش تحقق می یابند و با گرفتن سفارش از کتاب سفارش ، عمق بازار را کاهش می دهند.

به طور کلی ، هزینه های معاملاتی BLADE در مقایسه با سایر مبادلات صنعت معاملات ارزهای رمزنگاری نسبتاً منصفانه است.

بررسی تیغه

امنیت BLADE

پلت فرم BLADE شامل تعدادی ویژگی امنیتی برای ارائه بالاترین سطح امنیت و محافظت از وجوه کاربر خود در برابر مصالحه است. برای مشاهده لیست کاملی از اقدامات و پروتکل های کاهش امنیت در وب سایت به وب سایت مراجعه کنید.

کیف پول BLADE

BLADE از a استفاده می کند جسیستم کیف پول قدیمی برای ذخیره تمام دارایی های دیجیتالی کاربران و سیستم عامل. این بدان معنی است که مقدار زیادی از وجوه مشتری در یک کیف پول سخت افزاری آفلاین ذخیره می شود و هر آدرس سپرده اختصاص داده شده به کاربران در واقع یک آدرس کیف پول سرد است..

در صورت مصالحه در سیستم ، مهاجم هنوز به تمام کلیدهای مورد نیاز برای سرقت وجوه دسترسی کامل ندارد. هیچ کلید خصوصی در هیچ سرور ابری نگهداری نمی شود که خطرات سایبری مانند هکرها را بسیار کاهش می دهد.

برداشت های BLADE

برداشت های BLADE توسط تیم امنیتی مبادله کنترل می شود تا کلیدهای عمومی m را تضمین کند. این می تواند روند برداشت را کند کند ، با این حال ، تیم BLADE امنیت را بیش از هر چیز دیگری برای محافظت از منابع مالی کاربران قرار می دهد.

گزینه های BLADE

BYBIT

بایت

ByBit یک بستر معاملاتی ارز رمزنگاری شده مشتقات با تأکید بر معاملات اهرم با حداکثر 100 برابر اهرم برای جفت های معاملاتی بیت کوین و اتریوم است. Bybit به یکی از بهترین مبادلات رمزنگاری در جهان تبدیل شده است.

به وب سایت مراجعه کنید plus500

Plus500

Plus500 ارائه دهنده CFD است که مشتریان گسترده خود را برای تجارت محبوب ترین دارایی های رمزنگاری جهان با حداکثر 30 برابر اهرم مانند بیت کوین ، Ethereum ، Litecoin ، Neo ، Ripple XRP ، EOS ، Cardano ، Tron و Monero ارائه می دهد..

سلب مسئولیت: سرمایه شما در معرض خطر است

به وب سایت مراجعه کنید بیننگی

بینانس

Binance بزرگترین مبادله ارز رمزنگاری شده بر اساس حجم تجارت و یکی از سریعترین ارائه دهندگان خدمات تجارت برای اکوسیستم بلاکچین است. این صرافی رشد نجومی داشته و یک بستر معاملاتی رمزنگاری برتر است.

به وب سایت مراجعه کنید

سوالات متداول

آیا برای شروع تجارت با BLADE آیا باید اسناد KYC را ارسال کنم?

برای شروع معامله با BLADE ، هیچ رویه KYC وجود ندارد و یا نیاز به بارگذاری اطلاعات پرسنل است. معامله گران می توانند در چند دقیقه ثبت نام کرده و معاملات جفت ارزهای رمزپایه ارائه شده در بورس را آغاز کنند.

آیا BLADE دارای یک حساب آزمایشی یا کاغذی است?

BLADE یک حساب معاملاتی آزمایشی ارائه نمی دهد تا به مشتریان خود اجازه دهد بدون واریز وجه ، تجارت بیت کوین را بیاموزند.

آیا BLADE برنامه موبایلی دارد؟?

BLADE در حال حاضر برنامه تلفن همراه برای دستگاه های iOS یا Android ندارد. نسخه دسک تاپ این وب سایت در تلفن های هوشمند سازگار با موبایل و بصری است.

آیا یک برنامه وابسته وجود دارد?

BLADE این امکان را به کاربران خود می دهد تا به یک برنامه شرکای وابسته بپیوندند. این انگیزه به کاربران پاداش می دهد تا 20٪ هزینه های تجارت با معرفی کد وابسته منحصر به فرد خود ، توسط مراجعین پرداخت می شود.

آیا مشتریان ایالات متحده می توانند با BLADE تجارت کنند?

مشتریان آمریکایی مجاز به ایجاد یک حساب کاربری در BLADE و شروع به معامله دارایی های دیجیتال با اهرم نیرو هستند. این تبادل با مقررات ایالات متحده سازگار است.

نتیجه

برای خاتمه بخشیدن به بررسی BLADE ما ، شناخته شده ترین و مورد اعتمادترین سرمایه گذاران جهان مانند Coinbase ، SVAngel و a_Capital از این پلتفرم تجاری پشتیبانی می کنند. این پلت فرم به منظور تمرکز بر معاملات دائمی طراحی شده است و تعدادی جفت رمزنگاری را برای تجارت ارائه می دهد.

رابط تجارت کاملا محدود است و ابزارهای متنوعی برای انجام هرگونه تحلیل نمودار ارائه نمی دهد. این یک اشکال اساسی است و ثانیا ، حجم روزانه مبادله کم است. اگر بتوان به این موارد رسیدگی کرد ، انتظار می رود که در آینده نزدیک در مورد ارز BLADE اطلاعاتی کسب کنیم.

از BLADE دیدن کنید

ابزارهای مدیریت ریسک و ویژگی های پلتفرم برای هر سرمایه گذار احتمالی ارز رمزپایه بسیار مهم است. صرافی های معاملات ارز رمزنگاری شده زیر – علاوه بر مبادله فوق – ویژگی های پیشرفته تجارت ، شاخص های فنی و یک رابط نمودار صاف و پاسخگو به تلفن همراه را ارائه می دهند که برای مبتدیان و معامله گران رمزنگاری حرفه ای مناسب خواهد بود.

از BLADE دیدن کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map