Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

بررسی ByBit: مهم – قبل از استفاده این مطلب را بخوانید

انتخاب صرافی معاملات ارزهای رمزنگاری شده می تواند یک کار چالش برانگیز باشد. چندین ملاحظه از جمله ویژگی های پلت فرم ، رابط نمودار ، جفت های تجاری ، هزینه ها ، امنیت و پشتیبانی مشتری وجود دارد.

یکی از محبوب ترین مبادلات رمزنگاری اهرمی در جهان ، Bybit.com است

از Bybit دیدن کنید

در حالی که هدف ما ارائه دقیق و جدیدترین اطلاعات در این بررسی Bybit است ، اما ما اکیداً پیشنهاد می کنیم که از وب سایت بازدید کنید تا با هر تغییری که ممکن است پس از آن رخ دهد ، به روز شوید..

ویژگی های کلیدی:

 • BTC ، ETH ، EOS و LTC همیشگی USDT
 • تا 100 برابر اهرم
 • 0.025 تا 0.075٪ هزینه های معاملاتی
 • دفترچه سفارش نقدینگی بالا با اسپرد کم
 • برنامه Bybit برای تجارت موبایل
 • امتیاز 4.9 بر اساس 50،000+ بررسی
 • 30٪ برنامه وابسته و ارجاع

به طور کلی

4.7 / 5 بازدید از Bybit

راحتی در استفاده

رابط کاربر

هزینه ها

امنیت

قبل از شروع ، ما توصیه می کنیم از یک سخت افزار بیت کوین مانند Ledger Nano X استفاده کنید. اگر کیف پول ندارید ، راهنمای خرید بهترین کیف پول های سخت افزاری ارز رمزنگاری شده را بخرید.

ByBit چیست?

ByBit یک ارز رمزنگاری شده برای مشتقات است بستر معاملاتی با تأکید بر معاملات اهرم با حداکثر 100 برابر اهرم در جفت معاملات BTC / USD و ETH / USD. مبادله مشتقات قراردادهای دائمی را دنبال می کند که از قیمت لحظه ای ارز رمزنگاری شده دنبال می شود ، نه دارایی های ارز رمزنگاری شده واقعی.

مستقر و مقر اصلی آن در سنگاپور است ، Bybit یک شرکت است بورس تجاری ثبت شده در جزایر ویرجین انگلیس. این پلتفرم از تجار از سراسر جهان از جمله آمریکای شمالی ، اروپا ، روسیه ، ژاپن ، کره جنوبی و آسیای جنوب شرقی پشتیبانی می کند. تیم بنیانگذار متشکل از متخصصانی از صنعت فارکس ، بانکداری سرمایه گذاری و پذیرندگان اولیه بلاکچین است.

وب سایت بای بایت


خلاصه سریع

Bybit در مقایسه

ویژگی های پیشرفته ، یک رابط کاربری بصری و یک برنامه تجارت تلفن همراه از ویژگی های مهم در Bybit.com است. این جدول مقایسه ، سایر مبادلات رمزنگاری دارای رتبه برتر مانند Bybit را ارائه می دهد که ویژگی های کلاس جهانی را ارائه می دهند.

ویژگی های Bybit

Bybit با ارائه a. خود را از صرافی معاملات سنتی ارز رمزنگاری جدا می کندپلت فرم نمودار پیشرفته که معامله گران آن را قادر می سازد در معاملات اهرم شرکت کنند. جدا از اجازه خرید و فروش با استفاده از BTC ، ETH ، EOS ، XRP یا USDT به عنوان وثیقه ، Bybit ویژگی های زیر را ارائه می دهد.

برنامه موبایل

Bybit یک برنامه عالی تجارت موبایل را ارائه می دهد بسیار بصری ، استفاده آسان و پاسخگو در دستگاههای Android و iOS. برنامه تلفن همراه شامل تمام ویژگی های معاملاتی ، شاخص ها و ابزارهای موجود در نسخه وب است. معامله گران می توانند به سرعت و به راحتی معاملات را انجام دهند ، موقعیت ها را کنترل کنند و ترازها را بررسی کنند.

برنامه موبایل bybit

بهره بردن & سفارشات ضرر را متوقف کنید

امکان تنظیم سودهای ضرر و زیان با استفاده از Bybit یک ویژگی عالی است که در همه سیستم عامل های تجارت اهرم در دسترس نیست. تاجران می توانند نگهداری کنند مدیریت ریسک مناسب هنگام برنامه ریزی معامله و تعدیل ریسک پس از زنده ماندن موقعیت ، با کشیدن دستورهای حد موجود در نمودار.

بیمه

ByBit شرایط احتمالی موسوم به “صندوق بیمه” را حفظ می کند که احتمال وقوع آن را کاهش می دهد خودکار سازی در صورت تصفیه. اساساً ، صندوق در خدمت محافظت از تجار است درصورتی که صرافی نتواند موقعیتی را به قیمت ورشکستگی یا بهتر از آن تسویه کند.

سرعت تجارت سریع

خطای معروف “Overload System” در BitMEX و زمان خرابی سیستم ناامیدی است که منجر به از دست دادن سوداگران در بسیاری از مبادلات تجاری می شود. ByBit تمرکز زمان بدون سرور را حفظ می کند و 99.99٪ از زمان در دسترس است. موتور پیشرفته تجارت می تواند پردازش کند 100000 تراکنش در ثانیه (TSP) اجازه می دهد تا سفارشات در زمان های سریع اجرا شوند و از خرابی سیستم جلوگیری کنند.

سرعت بایت

آیا Bybit امن است?

به نظر می رسد Bybit یک پلت فرم تجاری اهرمی امن است که اقدامات امنیتی و اقدامات عملیاتی شبیه بانک برای اطمینان از ایمن بودن وجوه مشتریان. مبادله همچنین هرگز بر اساس تحقیقات ما هک نشده و یا به خطر نیفتاده است. ذخیره سازی کیف پول سرد به صورت آفلاین ، روند برداشت چند امضا و احراز هویت دو عامل نمونه هایی از اقدامات ایمنی موجود است.

آیا ByBit Legit است?

Bybit یک است صرافی معاملات رمزنگاری قانونی که توسط Bybit Fintech Limited اداره می شود. این شرکت در سنگاپور مستقر است و در جزایر ویرجین انگلیس ثبت شده است. مبادله رمزنگاری در حال حاضر در هیچ کشوری تنظیم نشده است و بنابراین کاربران نیازی به KYC برای تجارت در Bybit ندارند.

رابط کاربر

برای معامله گران ارز رمزنگاری شده ، رابط نمودار یکی از مهمترین ملاحظات است. اگر با تجارت در BitMEX یا Binance آشنا هستید ، کاربران رابط نمودار را در بایت دوست دارند که بسیار پیشرفته تر است و با ابزار و ویژگی های تجزیه و تحلیل فنی عالی بارگیری می شود.

وقتی برای اولین بار وارد Bybit می شوید ، می بینید که رابط تجارت بایت بسیار خوب طراحی شده است ، از لحاظ بصری با ویژگی های پیشرفته بسیار آسان است. نوار بالایی ایستا است و راهی آسان برای بازگشت به پنجره “تجارت” ، بررسی “دارایی” و کشویی “بیشتر” خود را ارائه می دهد که پیوندهایی به تعدادی از راهنماها و سQالات متداول را فراهم می کند.

رابط بای بایت

برای معامله گران فصلی ، متوجه خواهید شد که نمودارها توسط TradingView هستند که برای نمودارهای روان ، شهودی و تمیز مشهور هستند. معامله گران قادر خواهند بود تا از ابزارها و شاخص های پیشرفته معاملاتی برای بهینه سازی سودآوری و به حداقل رساندن ریسک ، سود و معاملات خود را اصلاح کنند. نمودارهای TradingView طیف گسترده ای از چارچوب ها و ابزارهای زمانی را برای ترسیم خطوط روند ، افزودن شاخص ها و الگوهای نمودار برای زمان بندی کامل یک تجارت ارائه می دهند..

bybit-order-book-1

Bybit دارای یک مجموعه گسترده از شاخص های نمودار است که می تواند به هر نمودار مانند میانگین متحرک ساده ، شاخص مقاومت نسبی (RSI) ، Ichimoku ، بولینگر باند ، متوسط ​​دامنه واقعی ، MACD ، جلد ، تصادفی و بسیاری دیگر اضافه شود….

در مقایسه با سایر مبادلات ، رابط نمودار و ابزار ارائه شده با Bybit استثنایی است و مانند هیچ مبادله دیگری نیست. اگر تاجر تجزیه و تحلیل فنی هستید ، از تجربه صاف نمودار در Bybit راضی خواهید بود.

سفارشات پیشرفته

ByBit یک سیستم سفارش پیشرفته ارائه می دهد که به معامله گران اجازه می دهد سود خود را تنظیم کرده و ضررها را با یک کلیک متوقف کنند از پنجره تأیید سفارش با چندین نوع سفارش و زمان لازم. این یک ویژگی عالی به خودی خود است. نیازی نیست که به صورت دستی سفارشات ضرر متوقف را وارد کنید و سود خود را بگیرید و پنجره ای برای اهداف تجاری قبل از اجرای سفارش نشان داده می شود.

تیسفارشات سود ake به طور پیش فرض به عنوان سفارش بازار انجام می شود و یک حق الزحمه اعمال می شود.

سفارش مشروط bybit

سفارشات موجود شامل “سفارش محدود” ، “سفارش بازار” و “سفارش مشروط” که بیشتر معامله گران با آن آشنا خواهند شد. سیستم سفارش ByBit با استفاده از محرکهای مبتنی بر قیمت ، انعطاف و کنترل بیشتری را برای کنترل مناسب ریسک فراهم می کند. همچنین گزینه ای برای کنترل مدت زمان هر سفارش با استفاده از معیارهای زیر وجود دارد:

قرار دادن روی هر یک از این گزینه ها ، شرح مختصری از نحوه استفاده از گزینه را نشان می دهد یا می توانید به س FAالات متداول مراجعه کنید که راهنماهای مفصلی برای دنبال کردن دارند.

مکانیسم قیمت دوگانه

ByBit استفاده می کند مکانیسم قیمت دوتایی برای اطمینان از یک فضای تجارت مناسب برای کاربران خود و جلوگیری از دستکاری قیمت. در جایی که بیشتر صرافی ها از “آخرین قیمت معامله شده” به عنوان عامل انحلال استفاده می کنند ، از طرف دیگر Bybit از “مارک قیمت” استفاده می کند. در غیر این صورت “قیمت شاخص جهانی نقطه” به عنوان عامل انحلال نامیده می شود.

مکانیسم قیمت دوگانه ByBit می تواند افزایش محافظت در برابر تصفیه های مخرب و به این معنی است که برای کسانی که می خواهند بازار را با سود کاهش یافته دستکاری کنند دشوارتر است. این مزیت دیگر استفاده از ByBit است ، جایی که معامله گران رمزنگاری محافظت بیشتری در برابر دستکاری قیمت دارند.

روش های سپرده گذاری

بایت با استفاده از انتقال بانکی یا کارت اعتباری روش های واریز ارز فیات را قبول نمی کند. این فقط یک ارز رمزنگاری شده است که سپرده های بیت کوین (BTC) را می پذیرد. کاربران جدید نیاز به خرید بیت کوین با استفاده از صرافی رمزنگاری معتبر دارند که روش های سپرده گذاری با استفاده از ارز فیات (به عنوان مثال دلار آمریکا) را در ازای بیت کوین قبول می کند..

هزینه های تجارت

کارمزد معاملات بایت در مقایسه با سایر صرافی ها در صنعت معاملات ارزهای رمزپایه رقابتی است و براساس a ساختار هزینه سازنده و گیرنده بازار. بسته به نوع سفارش داده شده (به عنوان مثال بازار یا سفارش محدود) ، Bybit هزینه ها -0.025 or یا 0.075 است.

برای کمک به توضیح هزینه های مختلف تجارت Bybit و زمان اعمال آنها:

 • آ بازار سازنده کسی است که سفارش محدود یا ماشه شرطی می گذارد بدون توجه به اینکه معامله گر طولانی یا کوتاه را انتخاب کند ، به کتاب سفارش می رود و به عمق بازار می افزاید. این بازرگانان به ایجاد بازار کمک می کنند و از این رو سازندگان بازار معرفی می شوند.
 • آ بازار گیرنده شخصی است که سفارشات بازار را می دهد که بلافاصله قبل از مراجعه به کتاب سفارش تحقق می یابند و با گرفتن سفارشات از کتاب سفارش ، عمق بازار را کاهش می دهند.

سپرده & هزینه های برداشت

بایت هزینه ای را برای واریز ارز رمزپایه به بورس دریافت نمی کند. حداقل هزینه شبکه بیت کوین برای برداشت وجه از Bybit محاسبه می شود که با بار شبکه بلاکچین تعیین می شود که به طور معمول حدود 0.0005 BTC است..

صندوق بیمه ByBit

برای کاهش خطر ذاتی ناشی از کسری در تسویه قرارداد آتی Bybit ، ByBit صندوق احتیاطی را نگهداری می کند که در صورت تصفیه ، امکان حذف خودکار سیستم را کاهش می دهد. اساساً ، این صندوق برای محافظت از معامله گران خدمت می کند در صورتی که ByBit نتواند موقعیتی را به قیمت ورشکستگی یا بهتر از این تصفیه کند.

در این حالت ، بیمه ByBit برای جبران کسری از موجودی استفاده خواهد کرد. برای اطمینان خاطر به معامله گران ByBit ، صرافی موجودی صندوق و همچنین کلیه ورودی ها را نشان می دهد & خروجی در وب سایت آنها. هر کسی می تواند آن را در هر زمان مشاهده کند ، اطمینان از یک سیستم بسیار شفاف.

بیمه متقابل

Bybit یک ویژگی بیمه متقابل را معرفی کرده است که ابزاری برای مدیریت ریسک است و کاربران آن می توانند از آن استفاده کنند در برابر حرکات نامطلوب بازار محافظت کنید. اگر کاربر در موقعیت بیمه شده خود ضرر کند (در مدت زمان موثر بیمه) ، کاربر از حساب بیمه متقابل بازپرداخت دریافت خواهد کرد.

بیمه متقابل bybit

کاربرانی که افزایش نوسانات بازار را پیش بینی می کنند می توانند به جای دستور توقف ضرر متوقف در موقعیت های کوتاه و کوتاه ، بیمه کنند. این بیمه برای یک بازه زمانی از پیش تعیین شده 2 ساعته ، 12 ساعته یا 48 ساعته ادامه خواهد داشت.

هر تجارت حق بیمه ای را برای حمایت متحمل می شود که به صندوق بیمه متقابل Bybit واریز می شود. اگر بازار برخلاف موقعیت شما حرکت کند ، معاملات محافظت شده توسط بیمه جبران می شود.

Testnet / معاملات نسخه ی نمایشی

Bybit از یک تست نت برای کاربرانی استفاده می کند که تمایل دارند تجارت نمایشی بدون سپرده گذاری. این به عنوان یک حساب مجازی از بستر نرم افزاری برای تجارت رمزنگاری با پول جعلی عمل می کند که به دنبال قیمت زنده بیت کوین است. کاربران می توانند به حساب آزمایشی Bybit در testnet.bybit.com دسترسی پیدا کنند و بر روی “ثبت نام” در سمت راست بالای صفحه کلیک کنند.

تمام آنچه شما نیاز دارید یک آدرس ایمیل و یک شماره تلفن است. قبل از اینکه بتوانید معامله کنید ، باید سکه های بیت کوین testnet را از یک شیر آب تهیه کنید. پیشنهاد می کنیم این را دنبال کنید راهنما برای شروع زیرا ساده ترین فرایندها نیست!

bybit testnet

وابسته & برنامه ارجاع

Bybit از یک برنامه وابسته و سیستم ارجاع برخوردار است که به کاربران جدیدی که با استفاده از کد ارجاع ثبت نام می کنند پاداش می دهد. پرداخت این است 3 هزینه های جمع آوری شده در تمام معاملات انجام شده برای مادام العمر حساب هایی که شما مراجعه کرده اید. کد ارجاع منحصر به فرد را می توان با خانواده یا دوستانی که می خواهند برای کسب درآمد منفعلانه تجارت خود را شروع کنند ، به اشتراک بگذارید.

مسابقات

معامله گران باتجربه می توانند در مسابقات ByBit شرکت کنند. رایانه های تجاری رمزنگاری قبلاً در صنعت دیده نشده اند و پیشنهاد جذابی برای پیوستن به بورس نیستند. کاربران ByBit می توانند در اینجا ثبت نام کنند در مسابقات تجارت کلاس جهانی تجارت را شروع کنید برای مخلوط کردن با بهترین معامله گران ارز رمزنگاری شده در جهان ، در یک محیط امن و دوستانه.

مسابقه جهانی قبلی Bybit ، BTC Brawl نام داشت که جوایز بزرگی از جمله حداکثر 100 در بیت کوین که داده می شود. با ادامه رشد شتابان Bybit ، مسابقات و بازی ها فقط در اندازه و جوایز BTC رشد می کنند.

Bybit Vs. BitMEX

هر دو صرافی در فضای معاملات مشتقات بیت کوین با هم رقابت می کنند و اغلب با یکدیگر مقایسه می شوند. شباهت هایی بین دو مبادله وجود دارد ، اما ما بر روی تفاوت های اصلی تمرکز خواهیم کرد. BitMEX حجم روزانه بسیار بالاتری دارد که می تواند با تعداد بیشتری از کاربران خود به رخ کشیده و به آنها فرماندهی کند و از اعتبار خوبی در بازار برخوردار است. این موارد مربوط به اضافه بار سرور است که می تواند واقعاً ناامیدکننده باشد.

علاوه بر این ، ویژگی های جدید و نوآوری محدودی برای ارائه علاقه مندی به معامله گران وجود دارد. بررسی کامل ما در سیستم عامل های تجارت اهرم رمزنگاری را اینجا بخوانید. از طرف دیگر ، Bybit یک بستر نسبتاً جدید است که در مدت زمان کوتاهی بیش از 100000 تاجر دارد. Bybit ویژگی های منحصر به فردی را ارائه می دهد که بسیار جذاب است مانند رقبای تجاری ، کنترل دستکاری قیمت ، سرعت تجارت سریع و تأخیر کم ، صندوق بیمه و حداکثر 100 برابر اهرم در قراردادهای اتریوم.

Bybit در مقابل Binance

Binance وزنه سنگینی در صنعت معاملات ارزهای رمزنگاری است که بر محصولات و خدمات نوآورانه تجارت ارزهای رمزپایه متمرکز شده است. Binance اخیراً معاملات مارجین و آتی را برای رقابت با Bybit به بورس خود وارد کرده است. Binance انتخاب گسترده ای از altcoins و پایدار را برای تجارت در جایی فراهم می کند که Bybit فقط سپرده های Bitcoin را قبول می کند.

Bybit به طور خاص برای معامله گران حرفه ای طراحی شده است تا حداکثر 100 برابر قرارداد حاشیه اهرم استفاده کنند. در حال حاضر ، Bybit در مقایسه محصولات مشتقات یک برنده واضح است. اگرچه ، ما انتظار داریم که در آینده نزدیک با افزایش ابتکار Binance و معرفی تجارب و محصولات جدید تجاری برای جذب کاربران جدید ، رقابت افزایش یابد..

Bybit در مقابل Deribit

Deribit یک پلتفرم تجاری محبوب است که امکان معامله با معاملات 100 برابر معاملات آتی یا گزینه های بیت کوین را فراهم می کند. این پلتفرم با افزایش حجم معاملات روبرو شده است و اخیراً گسترش یافته است و شامل معاملات آتی بیت کوین و اتریوم است که می تواند با اهرم معامله شود. در مقایسه با Bybit که به کاربران امکان تجارت EOS و Ripple XRP را نیز می دهد.

از نظر رابط تجاری ، بستر Deribit کاملاً ابتدایی و شبیه BitMEX است. این دارای تمام توابع مورد نیاز شما است ، با این حال کمی احساس می شود و می تواند از بروزرسانی استفاده کند. رابط تجارت Bybit احساس پاسخگویی ، سریعتر و تجربه تجارت بهتری دارد.

هزینه Deribit مشابه Bybit است بنابراین هیچ چیزی از این دو سیستم عامل تجارت رمزنگاری جدا نمی شود. با این وجود ، عدم وجود رقابت های تجاری و تبلیغاتی در Deribit با رابط کاربری قدیمی ، بایت را برای معامله گران حرفه ای رمزنگاری کمی بهتر می کند.

بای بیت در مقابل PrimeXBT

Prime XBT یک معامله معاملات ارزهای رمزنگاری شده مبتنی بر بیت کوین است که امکان گمانه زنی درباره محصولات مالی سنتی را فراهم می کند. معامله گران می توانند طیف گسترده ای از بازارها از جمله فارکس (FX) ، ارز رمزنگاری شده ، کالاها و شاخص ها را با استفاده از وثیقه بیت کوین معامله کنند – چیزی که امروز بایت یا بسیاری از مبادلات ارز رمزنگاری شده ارائه می دهند. بهترین ویژگی فروش PrimeXBT که به معامله گران حرفه ای امکان تجارت چند کلاس دارایی را می دهد و همچنان در بیت کوین سود کسب می کند.

رابط تجاری بین Bybit و PrimeXBT کاملاً متفاوت است. نمودارهای Bybit توسط Tradingview تهیه شده است ، که برای نمودارهای تمیز و پاسخگو شناخته شده اند. در مقایسه ، PrimeXBT بستر تجاری خود را ایجاد کرده است که ناامید کننده نیست.

همه ابزارها و شاخص های تجزیه و تحلیل فنی گنجانده شده است که بسیار عالی است. جدا از اولویت های شخصی چیز زیادی برای تفکیک دو رابط تجاری وجود ندارد.

مبادله بایت

امنیت ByBit

Bybit شامل چندین ویژگی امنیتی برای محافظت از بودجه و اطلاعات کاربران در وب سایت است. هیچ هک و سرقت جدی در بودجه وجود نداشته است که بتوان آن را ناشی از اقدامات امنیتی زیر دانست.

امنیت کیف پول

Bybit بر اساس سیستم کیف پول سرد تعیین گرایانه سلسله مراتبی صنعت ساخته شده است تا کلیه دارایی های دیجیتالی کاربران و سیستم عامل را ذخیره کند. مبالغ هنگفتی از وجوه مشتری در یک کیف پول سخت افزاری آفلاین ذخیره می شود که هر آدرس سپرده اختصاص یافته به کاربران در واقع یک است آدرس کیف پول سرد. در صورت مصالحه در سیستم ، مهاجم هنوز به تمام کلیدهای مورد نیاز برای سرقت وجوه دسترسی کامل ندارد. هیچ کلید خصوصی در هیچ سرور ابری نگهداری نمی شود که خطرات سایبری مانند هکرها را بسیار کاهش می دهد.

برداشت های چند امضا

برداشت های ByBit به فرایند چند امضا نیاز دارد. در صورت عدم مطابقت کلیدهای عمومی ، سیستم بلافاصله خاموش شده و تجارت متوقف می شود. در حالی که برداشت های آفلاین می تواند روند کندتری داشته باشد ، تیم ByBit امنیت را بیش از هر چیز دیگری قرار می دهد و هنوز هم 3 بار در روز اجازه برداشت دارد.

احراز هویت دو فاکتور

دیگر اقدام قابل توجه امنیتی این است احراز هویت دو فاکتور. با این وجود این اختیاری است که برای همه بازرگانانی که از ByBit استفاده می کنند توصیه می شود. این بدان معنی است که کاربران برای احراز هویت حساب هنگام ورود به سیستم و برداشت وجه از صرافی ، باید از رمز عبور و تلفن همراه ثبت شده استفاده کنند..

بررسی های ByBit & پشتیبانی مشتری

چیزی که واقعاً برجسته است مجموعه گسترده ای از راهنماها و مقالات در بخش سوالات متداول Bybit است که طیف گسترده ای از موضوعات را پوشش می دهد مانند:

 • Q مبتدی&آ
 • شروع کار با ByBit
 • سپرده & برداشت از حساب
 • لبه & قدرت نفوذ
 • سود & ضرر – زیان
 • انحلال

اگر پاسخ س orالی را در اینجا یا در وبلاگ Bybit پیدا نکردید ، کاربران می توانند با استفاده از ربات گپ زنده zendesk مستقیماً با تیم پشتیبانی مشتری تماس بگیرند. ربات گپ بصورت شبانه روزی به تعدادی از زبانها در دسترس است.

رسانه های دیگر برای تماس با تیم پشتیبانی مشتری شامل کانال های ایمیل و رسانه های اجتماعی هستند. بازخورد در پروفایل شبکه های اجتماعی در توییتر و تلگرام در بایت مثبت است.

سوالات متداول

آیا Bybit برنامه موبایلی دارد؟?

Bybit.com یک برنامه تجارت موبایل برای اندروید و iOS تلفن های هوشمندی که می توانند به ترتیب از Play Store و Apple Store بارگیری شوند. برنامه Bybit بیش از 50،000 بار با 4،6 ستاره بارگیری در 912 بررسی بارگیری شده است.

آیا می توانم بیش از سپرده اولیه خود در بایت ضرر کنم?

Bybit دارای یک انحلال پیشرفته است صندوق بیمه در محل برای جلوگیری از ضرر بیش از حد سود اولیه تاجر. یک معامله گر بیش از حد اولیه که در موقعیت قرار داده است ، ضرر نخواهد کرد.

چه کشورهایی از Bybit پشتیبانی می کنند?

Bybit یک سرویس ارز رمزنگاری شده برای مشتریان در سراسر جهان با پشتیبانی از ترجمه به انگلیسی ، چینی ساده ، سنتی و کره ای و ژاپنی است. تعدادی از کشورها هستند که به دلایل نظارتی از جمله:

 • کبک (کانادا)
 • کوبا
 • کریمه
 • سواستوپل
 • ایران
 • سوریه
 • کره شمالی
 • سودان
 • سنگاپور
 • ایالات متحده

بازرگانان ایالات متحده (ایالات متحده) به دلیل مقررات سختگیرانه ای که خارج از اختیار Bybit هستند ، مجاز به استفاده از Bybit نیستند. ساکنان برای مبادله رمزنگاری با اهرم نیرو باید مبادله مناسبی در ایالات متحده پیدا کنند.

نتیجه

برای خاتمه بخشیدن به بررسی Bybit ، مبادله یک است مبادله ارز رمزپایه مطمئن ، ایمن و قوی این مناسب برای معامله گران مبتدی و باتجربه است که مایلند در مورد ارزهای دیجیتال با حاشیه بالا حدس بزنند.

از Bybit دیدن کنید

Bybit.com با موفقیت بهترین ارزهای رمزپایه و بازارهای مالی سنتی را با صرافی کاربر پسند ترکیب کرده است. برای معامله گرانی که با معاملات اهرمی راحت هستند و می خواهند یک سیستم عامل پیشرو در معاملات مشتقات با ویژگی ها و ابزارهای نوآورانه داشته باشند ، ByBit یک گزینه عالی است.

همچنین ممکن است که شما علاقه مند باشید به:

 • 8 بهترین صرافی رمزنگاری صفر (معاملات بدون کمیسیون)
 • بهترین صرافی های فیات به رمزنگاری در جهان
 • Shrimpy Review: به صورت خودکار تعادل نمونه کارهای Crypto خود را متعادل کنید
 • بررسی بازرگانی Wunderbit: ربات های معاملاتی رمزنگاری & معاملات اجتماعی
 • چرا من مرتباً با Bitmex ضرر می کنم؟ از این 5 اشتباه خودداری کنید

ابزارهای مدیریت ریسک و ویژگی های پلتفرم برای هر سرمایه گذار احتمالی ارز رمزپایه بسیار مهم است. صرافی های معاملات ارز رمزنگاری شده زیر – علاوه بر مبادله فوق – ویژگی های پیشرفته تجارت ، شاخص های فنی و یک رابط نمودار صاف و پاسخگو به تلفن همراه را ارائه می دهند که برای مبتدیان و معامله گران رمزنگاری حرفه ای مناسب خواهد بود.

از Bybit دیدن کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector