Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

بررسی ChangeNOW: مبادله های رمزنگاری شده ، هزینه های معاملاتی و موارد دیگر

ChangeNOW یک بستر مبادله رمزنگاری شناخته شده و محبوب است که برای تبادل فوری یک رمزنگاری به دیگری ، بدون محدودیت و ثبت نام استفاده می شود. کاربران این لوکس را دارند که در عرض چند دقیقه مستقیماً به کیف پول سخت افزاری شما به بیش از 170 ارز رمزپایه مختلف مبادله کنند.

در این بررسی ChangeNOW ، ما پلت فرم معاملات رمزنگاری محبوب مورد استفاده صدها هزار نفر در سراسر جهان را ارزیابی خواهیم کرد و نمای کلی از ویژگی های آن ، رابط کاربری و هزینه های تجارت آن را ارائه خواهیم داد.

از ChangeNOW دیدن کنید

در حالی که هدف ما این است که همیشه اطلاعات دقیق را در اختیار شما قرار دهیم ، اما پیشنهاد می کنیم هر از چند گاهی به سایت آنها مراجعه کنید ، در صورت بروز برخی از به روزرسانی ها بنابراین بدون هیچ زحمتی بیشتر ، بیایید به آن بپردازیم!

وب سایت changenow

قبل از شروع ، ما توصیه می کنیم هنگام معامله ارز رمزپایه ، از کیف پول سخت افزاری بیت کوین مانند Ledger Nano X استفاده کنید. اگر کیف پول ندارید ، راهنمای ما در مورد بهترین کیف پول های سخت افزاری ارز رمزنگاری شده را بخوانید.

تغییر چیست?

ChangeNOW یک است خدمات غیر حضانت که به دلیل خدمات فوری و ساده استفاده از رمزنگاری به رمزنگاری بسیار مشهور است. این پلتفرم هزینه های تجاری قابل رقابت را ارائه می دهد ، بیش از 170 ارز رمزنگاری شده برای تبادل دارد و محدودیتی ندارد. می توانید بلافاصله و بدون هیچ گونه مراحل طولانی ثبت نام رمزنگاری مورد نظر خود مانند Bitcoin را به Ethereum یا ارز رمزنگاری شده دیگر مبادله کنید..

ChangeNOW به شما امکان می دهد ارز رمزنگاری شده را با استفاده از کارت اعتباری / اعتباری (ویزا یا MasterCard) از طریق یک شخص ثالث خریداری کنید و مستقیماً به کیف پول سخت افزار خود دریافت کنید..

ChangeNOW چگونه کار می کند?

ChangeNOW از بزرگترین و محبوب ترین مبادلات تجاری جهان قیمت رمزنگاری را جمع می کند. بهترین کار را در زمان مناسب جستجو کرده و آن را قفل می کند تا زمانی که کاربر معامله را انجام دهد و در بلاکچین تأیید شود.

چانگنو چگونه کار می کند

برای استفاده از ChangeNOW ، این مراحل ساده را دنبال کنید:

ChangeNOW در مقایسه

پسندیدن مبتدی و سهولت استفاده از ویژگی های مهم ChangeNOW است. این جدول مقایسه سایر مبادلات رمزنگاری محبوب را نشان می دهد که به کاربران امکان می دهد رمزنگاری را فوراً با استفاده از یک وب سایت ساده برای استفاده عوض کنند.


آیا ChangeNOW قانونی است?

به نظر می رسد ChangeNOW یک باشد منسرویس مبادله رمزنگاری egitimate که از سال 2017 فعالیت می کند. پلت فرم رمزنگاری آنلاین اعتماد کاربران را از سراسر جهان جلب کرده و به رشد خود ادامه می دهد. بستر ChangeNOW و برنامه تلفن همراه آن طبق وب سایت خود ماهانه صدها هزار بازدید کننده را به خود جلب می کند.

آیا ChangeNOW ایمن است?

به نظر می رسد ChangeNOW یک باشد مبادله ارز رمزنگاری شده امن که غیر حضوری است. این بدان معناست که وجوه کاربران توسط این سیستم عامل ذخیره نمی شود که خطر تقلب ، سرقت و هکرها را کاهش می دهد. فعالیت مشکوک کاربر در سیستم عامل شناسایی می شود ، یک سیستم مدیریت ریسک داخلی ایجاد می شود که کاربر را ملزم به تأیید KYC اضافی می کند.

نحوه مبادله ارز رمزنگاری شده با استفاده از ChangeNOW

فرآیند مبادله ارز رمزنگاری شده در ChangeNOW به راحتی انجام می شود و حتی یک مبتدی می تواند در عرض چند دقیقه رمزنگاری مانند Bitcoin و Ethereum را مبادله کند.

برای شروع ، کاربران باید این کار را انجام دهند به وب سایت ChangeNOW مراجعه کنید و همانطور که در زیر نشان داده شده از ویجت در صفحه اصلی استفاده کنید.

تغییر ویجت

برای مبادله رمزنگاری فوری ، با استفاده از فلش کشویی ارز رمزنگاری مورد نظر برای مبادله (یا فروش) و مقدار آن را انتخاب کنید. سپس ، به دنبال یک فرآیند مشابه رمزنگاری مورد نظر برای خرید را انتخاب کنید. خواهید دید که مبلغ به طور خودکار در کادر «دریافت می کنید» جمع می شود.

مبلغ بسته به نرخ انتخابی شما متفاوت خواهد بود ، که در این مقاله مروری بیشتر توضیح خواهیم داد. برای رفتن به مرحله بعدی ، بر روی “Exchange” کلیک کنید.

در اینجا ، جزئیات معامله دوباره ظاهر می شود که می توانید انتخاب کنید. در غیر این صورت ، می توانید برای ارسال ارز رمزنگاری شده ای که قصد خرید آن را دارید ، در آدرس وارد کنید. این است بهترین کار این است که رمزنگاری را مستقیم به کیف پول سخت افزار خود ارسال کنید, بنابراین آدرس را مانند شکل زیر وارد کنید.

مبادله رمزنگاری changenow

هنگامی که آدرس کیف پول خود را وارد کردید که ارز رمزنگاری شده را دریافت می کنید ، مرحله بعدی تأیید سفارش است. قبل از تأیید سفارش ، اطمینان حاصل کنید که کیف پول شما می تواند ارز رمزنگاری شده را بپذیرد.

به عنوان مثال ، اگر می خواهید Ethereum بخرید ، باید آدرس Ethereum خود را وارد کنید ، نه Bitcoin یا Crypto دیگر. در غیر این صورت ، سکه های شما از دست می رود و بازیابی آنها دشوار است.

پس از رضایت از سفارش ، T را بپذیرید&Cs و روی “تأیید” کلیک کنید.

changenow تایید سفارش

مرحله آخر سپرده گذاری رمزنگاری است که می خواهید بفروشید (مبادله) به آدرس ChangeNOW.

وقتی پرداخت شما به پایان رسید ، ChangeNOW رمزنگاری را به آدرس کیف پول تعیین شده شما ارسال می کند. پردازش سفارشات به شرط بارگذاری در شبکه بلاکچین ، حدود 5-10 دقیقه طول می کشد.

اگر چند ساعت در کیف پول خود چیزی دریافت نکردید ، حتماً با آن تماس بگیرید میز راهنما ChangeNOW.

سپرده تغییر دهید

خرید رمزنگاری با کارت اعتباری / بدهی

ChangeNOW به عنوان مبادله فیات به رمزنگاری به کاربران اجازه می دهد تا رمز ارز را با ارز فیات مانند USD ، GBP ، AUD ، NZD ، JPY ، EUR و بسیاری دیگر خریداری کنند. کاربران می توانند از طریق همکاری با آنها ، رمزنگاری را در ChangeNOW با استفاده از کارت نقدی یا کارت اعتباری خریداری کنند ساده.

برای خرید رمزنگاری با کارت نقدی ، این مراحل ساده را دنبال کنید:

هزینه های ChangeNOW

هزینه های مبادله

هزینه صرافی ها باید قبل از تصمیم گیری برای استفاده از صرافی ارز رمزنگاری شده ارزیابی شوند. این مهم هنگام مبادله مقدار زیادی رمزنگاری به رمزنگاری دیگر است.

وب سایت هزینه مبادله رمزنگاری را بیان نمی کند. با این حال ، بر اساس برآوردهای ما ، به نظر می رسد هزینه تبدیل یا مبادله بین 0.5٪ تا 1.5٪ باشد (در زمان نوشتن مقاله) که در مبادله پیشنهادی گنجانده شده است.

سپرده & هزینه های برداشت

از آنجا که ChangeNOW کیف پول مخصوص خود برای ذخیره ارزهای رمزپایه ندارد ، هیچ گونه ودیعه یا هزینه برداشت وجود ندارد. حداقل هزینه شبکه وجود دارد که توسط بلاکچین تعیین می شود. این هزینه بسته به بار شبکه و هر سکه رمزنگاری متفاوت است.

بدهی & هزینه های کارت اعتباری

اگر ارز رمزنگاری شده را با استفاده از کارت بدهی یا کارت اعتباری خریداری کنید ، هزینه اضافی حدود 5٪ علاوه بر هزینه ChangeNOW اعمال می شود. بنابراین ، هزینه های کلی برای خرید رمزنگاری با استفاده از سیستم عامل بسیار زیاد است.

سوالات متداول

آیا باید تأیید حساب را تکمیل کنید?

بله ، اگر از ChangeNOW برای تبدیل ارز فیات به دارایی های دیجیتال استفاده می کنید ، باید یک فرآیند KYC مطابق با مقررات مالی انجام دهید. برای تأیید حساب خود ، اسناد زیر را می توان بارگذاری کرد:

  • گذرنامه بین المللی
  • شناسنامه ملی
  • گواهینامه رانندگی

چه سکه هایی موجود است?

ChangeNOW از بیش از 170 ارز رمزپایه مانند Bitcoin ، Ethereum ، Litecoin ، Ripple ، EOS ، Stellar ، Monero و بسیاری دیگر پشتیبانی می کند. برای مشاهده لیست کامل ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده ، می توانید از صفحه سکه های موجود.

چه کشورهایی از ChangeNOW پشتیبانی می کنند?

ChangeNOW یک ارز پشتیبانی شده در ایالات متحده برای خرید رمزنگاری و سایر کشورهای جهان مانند انگلیس ، استرالیا ، اروپا و کانادا است. اگر مطمئن نیستید ChangeNOW در کشور شما در دسترس است یا خیر ، به این سایت مراجعه کنید changenow.io/ شرایط-استفاده برای اطلاعات بیشتر.

نتیجه

برای خاتمه بخشیدن به بررسی ChangeNOW ، استفاده از بستر آنلاین برای مبادله رمزنگاری به رمزنگاری ساده و بدون هیچ دردسر و عارضه ای است. ویجت در صفحه اصلی برای سرمایه گذاران در هر سنی مناسب است و بهترین قسمت این است که برای مبادله رمزنگاری نیازی به ایجاد حساب کاربری ندارید.

از ChangeNOW دیدن کنید

برای کسانی که قصد خرید بیت کوین یا altcoin دیگر را دارند ، این پلتفرم استفاده از کارت نقدی یا اعتباری را فقط امکان پذیر می کند. ما پیشنهاد می کنیم از سایر روش های سپرده گذاری استفاده کنید زیرا هزینه های معاملاتی بالا است. همچنین به خاطر داشته باشید که هنگام خرید رمزنگاری با پول ملی باید شناسه خود را برای اثبات هویت ارائه دهید.

همچنین ممکن است که شما علاقه مند باشید به:

  • نقد و بررسی FTX – آیا باید سوئیچ را انجام دهید?
  • نقد و بررسی BlockFi: آیا این قانون است & بی خطر?
  • نحوه خرید بیت کوین با کارت هدیه آمازون (فوق العاده آسان)
  • 4 بهترین Bitcoin Cashback & برنامه پاداش (پول رایگان)
  • 8 بهترین صرافی ارز رمزنگاری شده در ایالات متحده آمریکا

این پست را دوست دارید؟ فراموش نکنید که آن را به اشتراک بگذارید!

اگر مبادلات ارز رمزنگاری دیگری وجود دارد که می خواهید آنها را بررسی کنیم ، نظر دهید.

استفاده از صرافی رمزنگاری جهانی و قابل اعتماد برای خرید ، تجارت و فروش بیت کوین و ارزهای رمزپایه بسیار مهم است. صرافی های مختلفی وجود دارد که هک شده اند یا وجوه مشتری را به سرقت برده اند. صرافی های معاملاتی ارز رمزنگاری شده زیر – علاوه بر مبادله فوق – کاملاً شناخته شده و مورد اعتماد هستند تا روشی مطمئن و مطمئن برای مبتدیان و بازرگانان حرفه ای رمزنگاری برای سپرده گذاری ارز فیات و خرید دارایی های دیجیتال فراهم کنند..

از ChangeNOW دیدن کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector