Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

بررسی CoinJar: مهم – قبل از استفاده مطالعه کنید

در این بررسی CoinJar ، ما یکی از محبوب ترین صرافی های رمزنگاری استرالیا را که بیش از 400000 کاربر دارد ، از نزدیک بررسی می کنیم. CoinJar با چندین محصول رمزنگاری شده که علاقه مند به استفاده از آن هستید ، در خط مقدم نوآوری قرار دارد.

از CoinJar بازدید کنید

در حالی که هدف ما ارائه دقیق ترین اطلاعات در این بررسی است ، پیشنهاد می کنیم که برای به روز نگه داشتن هرگونه تغییری که ممکن است بعد از آن رخ دهد ، از وب سایت آنها بازدید کنید..

Contents

ویژگی های کلیدی:

 • ساده و آسان برای استفاده برای مبتدیان
 • از انواع روشهای واریز AUD پشتیبانی می کند
 • کارت بدهی CoinJar برای صرف ارزهای رمزپایه
 • برنامه تجارت موبایل برای دستگاه های iOS و Android
 • امتیاز 4.0 ستاره بر اساس 1299 بررسی

به طور کلی

4.3 / 5 بازدید از CoinJar

راحتی در استفاده

رابط کاربر

هزینه ها

امنیت

قبل از شروع معامله رمزنگاری ، استفاده از کیف پول سخت افزاری بیت کوین مانند Ledger Nano X یک روش امنیتی خوب است. اگر کیف پول ندارید ، راهنمای ما در مورد بهترین کیف پول های سخت افزاری بیت کوین را بخوانید.

CoinJar چیست?

CoinJar است صرافی ارز دیجیتال استرالیا که در مه 2013 با دفتر مرکزی واقع در ملبورن ، ویکتوریا تاسیس شد. این صرافی به دلیل محصولات ساده و آسان برای استفاده و نوآوری های آنها مانند کارت بدهی رمزنگاری ، کارت رمزنگاری EFTPOS و برنامه امن کیف پول CoinJar برای دستگاه های تلفن همراه شناخته شده است..

سکه

CoinJar یک مبادله رمزنگاری معتبر و قابل اعتماد است مورد اعتماد بیش از 400000 کاربر با بیش از 1.5 دلار و بیش از میلیارد دلار معامله با ارز رمزنگاری شده. تعویض توسط آینده نگرترین سرمایه گذاران جهان از جمله پشتیبانی می شود گروه ارز دیجیتال, تقویت VC و مشاغل سیاه.

خلاصه سریع

CoinJar مقایسه شده است


انتقال بانکی یکی از محبوب ترین روش ها برای واریز AUD در CoinJar است. در این جدول مقایسه ، سایر مبادلات رمزنگاری شده در استرالیا مانند CoinJar که نقل و انتقال بانکی را ارائه می دهند ، ذکر شده است.

آیا CoinJar بی خطر است?

به نظر می رسد CoinJar یک باشد صرافی ارز رمزنگاری شده امن که شامل ویژگی های امنیتی مانند بانک است برای محافظت از وجوه مشتری. 90٪ وجوه کاربر در کیف پول CoinJar برای حداکثر ایمنی در کیف پولهای سرد آفلاین واقع در مکانهای امن ذخیره می شود. این صرافی با استفاده از لایه ای از اقدامات امنیتی شامل رمزگذاری داده ها ، امنیت لایه حمل و نقل (TLS) ، ممیزی های امنیتی دوره ای و بهترین اقدامات امنیتی سازمانی ، از اطلاعات مشتریان خود محافظت می کند..

ثبت نام CoinJar & وارد شدن

مراحل ثبت نام حساب CoinJar ساده است و در عرض چند دقیقه تکمیل می شود. برای شروع ، این مراحل را دنبال کنید:

هنگام ورود به سیستم برای اولین بار ، از شما خواسته می شود نام کاربری CoinJar تنظیم کنید ، عکس پروفایل را بارگذاری کنید ، کشور محل اقامت خود را انتخاب کرده و شماره تلفن خود را برای تأیید وارد کنید..

قبل از واریز وجه ، برای تأمین امنیت بیشتر باید احراز هویت 2FA و SMS (بسیار توصیه شده) را تنظیم و فعال کنید. این را می توانید در بخش “تنظیمات” و رفتن به بخش “تأیید پیشرفته” پیدا کنید که می توانید درباره آن بیشتر بخوانید اینجا.

نحوه تأیید حساب CoinJar خود

برای خرید یا فروش بیت کوین با CoinJar ، باید حساب خود را تأیید کنید. فرآیند کاملاً خودکار شناسه دیجیتال (Australia Post) است که انجام آن فقط چند دقیقه طول می کشد. برای تأیید حساب خود ، این مراحل را دنبال کنید:

تأیید سکه

بودجه حساب CoinJar خود را

پس از تأیید حساب خود ، اکنون آماده واریز بودجه به کیف پول CoinJar خود هستید. کاربران می توانند با استفاده از روش های پرداخت زیر ارز فیات را به CoinJar واریز کنند:

PayID / NPP

CoinJar امکان ارسال پرداخت با استفاده از PayID را از حساب بانکی استرالیایی پشتیبانی شده شما ارائه می دهد. سپرده های PayID توسط Osko® و NPP پشتیبانی می شوند که برای استفاده 24/7 در دسترس هستند. PayID یک روش پرداخت سریعتر است که پول فقط در چند دقیقه به حساب CoinJar واریز می شود.

BPAY

کاربران CoinJar می توانند با استفاده از BPAY که روش پرداخت بسیار پرکاربرد و در دسترس است ، پرداخت ها را ارسال کنند. سپرده معمولاً ظرف 1 روز کاری به حساب CoinJar واریز می شود.

سپرده های نقدی

کاربران CoinJar می توانند ارز رمزنگاری شده را با سپرده های نقدی در 1200 فروشگاه خرده فروشی در سراسر استرالیا با استفاده از خریداری کنند بلوز. برای یافتن نزدیکترین خرده فروشی مورد پشتیبانی خود می توانید این را دنبال کنید ارتباط دادن برای مشاهده نقشه تعاملی فقط توجه داشته باشید که سپرده های نقدی باید حداقل 50 دلار و حداکثر 5000 دلار در 24 ساعت باشد.

بلوز

سپرده های رمزنگاری

مانند اکثر صرافی های رمزنگاری ، کاربران می توانند رمزنگاری را مستقیماً به آدرس کیف پول منحصر به فرد CoinJar واریز کنند. این زمان فرآیند واریز به سکه رمزنگاری ارسال شده شما بستگی دارد ، اما باید پس از تقریباً 15-20 دقیقه در حساب شما نشان داده شود.

رابط کاربر

وقتی برای اولین بار وارد سیستم می شوید ، داشبورد یا رابط کاربری CoinJar را مشاهده خواهید کرد. پیمایش برای مشاهده حسابهای خود ، انتقال وجوه / رمزنگاری ، خرید و فروش و مشاهده تنظیمات حساب در منوی سمت چپ قابل دسترسی است.

داشبورد پیش فرض صفحه حساب ها است که در آن می توانید موجودی کیف پول CoinJar خود را در حساب ‘Cash’ (AUD) و همچنین هر کیف پول رمزنگاری اضافه شده را مشاهده کنید..

داشبورد سکه

ما نشان می دهیم که هیچ نمودار تصویری از بازار ارزهای رمزنگاری شده برای مشاهده قیمت ، مشخصات عمق بازار و معاملات اخیر وجود ندارد. اگر به تجزیه و تحلیل فنی اعتماد می کنید ، ممکن است بخواهید از سایر سایت های نمودار رمزنگاری همراه با CoinJar استفاده کنید.

مربوط: 4 بهترین سایت نمودار رمزنگاری برای معامله گران Altcoin

ما در ابتدا داشبورد را کمی گیج کننده می دانیم که برای مبتدیان مناسب نیست. در مقایسه با سایر مبادلات رمزنگاری ، ما فکر می کنیم رابط کاربری CoinJar را می توان با توجه به تازه واردان رمزنگاری که ممکن است برای اولین بار رمزنگاری خریداری کنند ، ساده کرد.

سکه های CoinJar

CoinJar به کاربران خود اجازه می دهد دلار استرالیا را در ازای سکه های رمزنگاری شده مانند بیت کوین ، XRP ، Ethereum ، Litecoin ، ZCash ، 0x ، USD Coin ، Stella Lumens ، Maker ، Compound ، Uniswap ، Yearn Finance ، LINK ، Omise Go ، نشانه توجه اساسی تبدیل کنند. و بیشتر.

ارائه دارایی های رمزنگاری شده در CoinJar در مقایسه با سایر صرافی ها مانند Swyftx که بیش از 270 ارز دیجیتال دارد ، کاملاً محدود است. این یک منطقه است که می تواند برای پاسخگویی به سرمایه گذاران باهوش آلت کوین بهبود یابد.

هزینه های CoinJar

هزینه های نقطه ای

CoinJar اتهامات a هزینه 1٪ مسطح در کل دارایی های تجاری برای خرید و فروش رمزنگاری فوری. در مقایسه با سایر مبادلات فیات به رمزنگاری در استرالیا ، هزینه تجارت بسیار بالا است. گزینه استفاده از CoinJar Exchange وجود دارد که از ساختار هزینه متفاوتی استفاده می کند (همانطور که در زیر توضیح داده شده است). ویژگی های پیشرفته تری از جمله نمودارها و سفارشات وجود دارد که مناسب معامله گران رمزنگاری و سرمایه گذاران باتجربه است.

هزینه های تجارت

CoinJar Exchange از a مدل سازنده و گیرنده برای تعیین هزینه های معاملاتی بین ارزهای رمزنگاری شده و AUD که در معاملات از 0.2٪ و 0.15٪ شروع می شود به ترتیب. هزینه معاملات از مانده حساب کسر می شود و تاثیری در حاشیه اولیه سفارش نخواهد داشت. کاربرانی که بیش از 10 میلیون دلار معامله می کنند ، هزینه هایی در حدود 0.1٪ را پرداخت می کنند.

معاملات بین جفت ارزهای رمزپایه مانند ETH / BTC و XRP / BTC متحمل می شوند 0٪ گیرنده و 0.05٪ هزینه سازنده. به طور کلی ، در مقایسه با سایر ارائه دهندگان رمزنگاری در استرالیا ، هزینه های معاملاتی CoinJar Exchange کاملا رقابتی است و همچنین برای مقادیر حجم بالاتر تخفیف هزینه تجارت نیز وجود دارد..

سپرده & هزینه های برداشت

هزینه های سپرده گذاری برای انتقال ارز فیات به CoinJar به روش سپرده بستگی دارد:

 • BPAY: رایگان (بدون هزینه)
 • PayID / NPP: رایگان (بدون هزینه)
 • سپرده نقدی: هزینه 1.5٪
 • رمزنگاری: رایگان (بدون هزینه)

برداشت در AUD هزینه پردازش ندارد. برداشت های بین المللی یا غیر AUD شامل 20 دلار هزینه می شود. کاربران باید توجه داشته باشند که برداشت های رمزنگاری هزینه شبکه را در بر دارد که هنگام خروج از صرافی هزینه دریافت می شود. این هزینه توسط بار بلاکچین تعیین می شود.

CoinJar Security

امنیت سایت

طبق وب سایت ، CoinJar از چندین استراتژی برای محافظت از دارایی و اطلاعات مشتری خود استفاده می کند ، از جمله رمزگذاری داده ها ، امنیت لایه حمل و نقل ، ممیزی های امنیتی دوره ای و امنیت سازمان بهترین روش. این وب سایت همچنین از تکنیک های پیشرفته یادگیری ماشین برای شناسایی ورود مشکوک ، تصاحب حساب و کلاهبرداری مالی استفاده می کند.

امنیت کیف پول

کیف پول CoinJar از یک راه حل ذخیره سازی سرد برای ذخیره حداقل 90٪ از دارایی های دیجیتال مشتریان خود طبق وب سایت استفاده می کند. کیف پول های سخت افزاری بصورت آفلاین در مکان های امن و جغرافیایی ذخیره می شوند. در تبادل همچنین از a روند برداشت چند برنامه با چندین کارمند مورد نیاز برای پردازش برداشت. جالب است بدانید که این صرافی اظهار داشت که آنها با تمام دارایی های کافی برای پوشش مانده مانده مشتری و ارزهای خود ، ذخایر کامل خود را در همه زمان ها حفظ می کنند.

احراز هویت دو فاکتور

CoinJar دارای دو نوع است احراز هویت دو فاکتور برای جلوگیری از دسترسی به حساب شما توسط کسی غیر از خود:

 • برنامه تلفن همراه احراز هویت
 • احراز هویت پیامکی

برنامه Authenticator

برنامه های تأیید اعتبار در دستگاه همراه شما نصب شده اند Google Authenticator یا اوتی. آنها با تولید کد احراز هویت جدید در هر 30 ثانیه کار می کنند. هنگامی که برنامه را به حساب CoinJar خود متصل کردید ، از کد برای تکمیل مراحل ورود به حساب خود استفاده کنید.

این برنامه ها از مزایای استفاده در هر مکانی که به اینترنت متصل هستید برخوردار هستند ، بنابراین برای مسافرت یا اگر پیامک به هر دلیلی غیر قابل اعتماد باشد بسیار مناسب است. همچنین کاملاً رمزگذاری شده است و هرگز در هر نقطه برای شخص ثالث قابل مشاهده نیست.

در مقابل ، پیام های SMS توسط ارائه دهندگان تلفن رمزگذاری نشده اند و می توانند در معرض تهدیدهای امنیتی مانند انتقال پورت یا رهگیری قرار بگیرند..

احراز هویت پیامکی

وقتی CoinJar احراز هویت می شود ، تأیید اعتبار اس ام اس با دریافت پیام کوتاه بر روی دستگاه تلفن همراه شما کار می کند. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که کدی را که به تلفن شما ارسال شده وارد کنید. این روش امنیتی پیشرفته به اندازه استفاده از برنامه ای که در بالا توضیح داده شده ایمن نیست.

پیام های اس ام اس توسط ارائه دهندگان تلفن رمزگذاری نشده اند و می توانند در معرض تهدیدات امنیتی مانند انتقال پورت یا رهگیری باشند.

همه صرافی های رمزنگاری در استرالیا یکسان نیستند.

کویناکار را با دیگران مقایسه کنید

مقایسه کن!

سایر محصولات CoinJar

تیم پشتیبان CoinJar محصولات جدیدی را برای جداسازی مبادله از رقبای خود در بازار ارزهای دیجیتال استرالیا اضافه کرده است:

 • کارت کش رفتن CoinJar
 • صرافی CoinJar

این محصولات با هدف تنوع بخشیدن به ارائه خدمات خود و شامل راه های جدیدی برای قرار دادن ارز رمزنگاری شده در دست صدها هزار نفر.

کش رفتن CoinJar

CoinJar Swipe یک کارت بدهی رمزنگاری شده است که به شما امکان می دهد ارز دیجیتال را در هر خرده فروش EFTPOS در استرالیا صرف کنید. همچنین می توانید پول نقد را در هر دستگاه خودپرداز یا بازرگان با امکانات بازپرداخت برداشت کنید. با کارت کشیدن CoinJar هیچ هزینه فعال سازی ، هزینه معامله و هزینه ماهانه وجود ندارد.

کش رفتن سکه

صرافی CoinJar

CoinJar صرافی معاملات رمزنگاری را معرفی کرده است که صرافی CoinJar نام دارد. این محصول متفاوتی با صرافی رمزنگاری fiat-to-CoinJar است که سالهاست تاسیس شده است. برای ورود به حساب ارز دیجیتال می توانید از ایمیل و رمز عبور ثبت شده CoinJar خود استفاده کنید.

تجارت بورس سکه

CoinJar Exchange برای معامله گرانی مناسب است که نحوه خواندن نمودارهای رمزنگاری شده زنده را درک می کنند. رابط کاربری زیبا ، حداقل و تمیز است که به راحتی در چشم قرار می گیرد. این کاملا اساسی است بنابراین انتظار هیچ شاخص ، ابزار طراحی و انواع سفارش پیشرفته را نداشته باشید.

به نظر می رسد رابط نمودار برای مبتدیان باشد. این فاقد ویژگی های معاملاتی است که برای تبادل معاملات رمزنگاری در محیط امروز انتظار می رود. CoinJar Exchange متفاوت است ساختار هزینه به مبادله فیات برای خرید و فروش رمزنگاری.

پشتیبانی مشتری

پشتیبانی CoinJar یک پایگاه دانش جامع با راهنماهای راهنما و پاسخ به سوالات متداول در مورد سیستم عامل فراهم می کند. این راهنما شامل مواردی از تأیید هویت شما ، واریز وجه با استفاده از انتقال بانکی ، ارسال پرداخت ارز دیجیتال و سایر موارد است. همچنین گزینه ای برای وجود دارد با تیم پشتیبانی مشتری مستقیماً با استفاده از سیستم بلیط تماس بگیرید.

سوالات متداول

آیا فرآیند KYC برای شروع تجارت وجود دارد؟?

برای خرید و فروش رمزنگاری در CoinJar ، ابتدا باید هویت خود را تأیید کنید. کاربران جدید باید مدارک شناسایی شخصی خود را بارگذاری کنند. این اقدامات برای محافظت از بورس و سرمایه گذاران در برابر آن است مبارزه با پولشویی و تأمین مالی ضد تروریسم.

آیا CoinJar یک کیف پول ایمن است?

CoinJar دارد چندین ویژگی امنیتی برای محافظت از دارایی های مشتری آنها مانند Bitcoin ، Ethereum ، Litecoin و سایر دارایی های ذخیره شده در کیف پول. رمزگذاری داده ها ، امنیت لایه حمل و نقل ، ممیزی های امنیتی دوره ای و امنیت سازمان بهترین روش ، چند نمونه از اقدامات ایمنی برای حفظ ایمن پول در کیف پول است..

آیا CoinJar اجازه سرمایه گذاری در SMSF را می دهد?

به نظر نمی رسد که هیچ اطلاعاتی در مورد سرمایه گذاری در رمزنگاری با استفاده از Super Funded Managed (SMSF) در وب سایت CoinJar وجود داشته باشد. این لزوماً به معنای اجازه صرافی نیست ، بنابراین برای اطلاعات بیشتر باید با تیم پشتیبانی در CoinJar تماس بگیرید.

آیا CoinJar برنامه موبایلی دارد؟?

CoinJar یک برنامه تلفن همراه برای دستگاه های iOS و Android دارد که می توانید برای خرید و فروش رمزنگاری از آن استفاده کنید. نسخه وب این پلتفرم همچنین برای موبایل مناسب است و در تلفن های هوشمند قابل استفاده است.

صرافی سکه

آیا CoinJar برنامه مراجعه دارد?

CoinJar دارای یک برنامه ارجاع است که در آن کاربران می توانند کد ارجاع خود را برای دعوت از دوستان یا ارتقا the تبادل از طریق محتوا ، فیلم ، مقاله یا قرارگیری تبلیغات به اشتراک بگذارند. هرکسی که با استفاده از لینک ارجاع شما وارد CoinJar شود و سپس تأیید شناسه را انجام دهد ، به طور خودکار 500 امتیاز پاداش CoinJar دریافت می کند. همچنین با دعوت از آنها برای پیوستن به CoinJar 500 امتیاز دریافت خواهید کرد. امتیازات پاداش CoinJar در فروشگاه پاداش CoinJar قابل تبادل است.

کدام کشورها پشتیبانی می شوند?

بستر CoinJar برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال در دسترس ساکنین ساکن استرالیا و انگلیس است. در این وب سایت CoinJar ذکر شده است که یک کیف پول ارز دیجیتال با دسترسی جهانی است که می تواند برای ارسال ، دریافت و ذخیره رمزنگاری استفاده شود. با این حال ، این بدان معنا نیست که سرمایه گذاران در همه کشورها به دلیل مقررات محلی در آن کشور می توانند وجوه خود را به CoinJar واریز کنند.

گزینه های CoinJar

صرافی های رمزنگاری شده زیر استرالیا گزینه های معتبر و قابل اعتمادی برای CoinJar هستند.

swyftx

Swyftx

Swyftx یک پلتفرم پیشرفته است که به شما امکان می دهد ارزهای رمزپایه را به روشی سریع و آسان خریداری کنید. مراحل ثبت نام با ثبت نام سریع و تأیید صحت که در کمتر از دو دقیقه طول می کشد ، فوق العاده ساده است.

به وب سایت مراجعه کنید ذخیره مستقل

ذخیره مستقل

Independent Reserve یک معامله محبوب در میان معامله گران ارزهای رمزنگاری شده در سراسر جهان است که هزینه های رقابتی تجاری و پشتیبانی از ارزهای فیات سنتی مانند دلار استرالیا ، دلار نیوزیلند و دلار آمریکا را ارائه می دهد..

به وب سایت مراجعه کنید نقطه سکه

Coinspot

CoinSpot در سال 2013 تاسیس شد و اعتبار و اعتبار قابل اعتمادی را برای یک سیستم عامل رمزنگاری استرالیا ایجاد کرده است. این مبادلات متمرکز بر کمک به تازه واردان برای خرید بیت کوین و ارز رمزنگاری شده در استرالیا با AUD است.

به وب سایت مراجعه کنید

نتیجه

برای پایان دادن به این بررسی CoinJar ، به نظر می رسد که مبادله یک ارائه دهنده رمزگذاری قانونی و مطمئن برای استرالیا برای خرید و فروش ارز رمزنگاری شده است. وجود دارد برخی از پیشرفت ها این موارد می تواند از جمله سهولت استفاده ، افزایش تعداد سکه های پشتیبانی شده و پیاده سازی ابزارهای پیشرفته تجارت در بورس باشد.

همچنین ، هزینه معاملات 1٪ برای سفارشات خرید / فروش فوری بالاتر از سایر مبادلات است و باید از آن اجتناب کرد زیرا گزینه های ارزان تری در استرالیا وجود دارد.

افزایش دیجیتال

همچنین ممکن است که شما علاقه مند باشید به:

 • نحوه خرید بیت کوین در استرالیا (4 مرحله ساده)
 • بررسی Plus500: تجارت CFD Crypto ، ویژگی ها & هزینه ها
 • بهترین گزینه های Coinspot برای خرید & فروش بیت کوین
 • 4 بهترین سایت نمودار رمزنگاری برای معامله گران Altcoin
 • بهترین وب سایت های فروش بیت کوین برای پول نقد در استرالیا [بلافاصله]

کارمزد مبادله برای هر سرمایه گذار احتمالی ارز رمزپایه بسیار مهم است. مبادلات زیر – علاوه بر مبادله فوق – هزینه های بسیار رقابتی ، سپرده گذاری و برداشت (بدون هیچگونه هزینه پنهانی) با طیف گسترده ای از روش های سپرده گذاری را ارائه می دهند که متناسب با انواع سرمایه گذاران در استرالیا.

از CoinJar دیدن کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector