Dsdaq Review: سهام تجاری ، ارز و رمز ارز

صرافی Dsdaq یک پلت فرم معاملاتی رمزنگاری مهیج و ابتکاری است که به معامله گران اجازه می دهد تا از Bitcoin ، Ethereum و Tether (USDT) برای تجارت بیش از 300 مالی سنتی استفاده کنند. کاربران موجود در سیستم عامل می توانند در مورد سهام ، شاخص ها ، کالاها ، ETF ، بازارهای آتی و فارکس و رمزنگاری معاملات با اهرم تا 100: 1 حدس بزنند.

از Dsdaq بازدید کنید

در حالی که ما قصد داریم در این بررسی Dsdaq دقیق ترین اطلاعات را به شما ارائه دهیم ، پیشنهاد می کنیم برای به روزرسانی در مورد هر تغییری که بعد از آن رخ دهد ، از وب سایت بازدید کنید..

ویژگی های کلیدی:

 • اولین مبادلات جهانی با خدمات تجارت وثیقه رمزنگاری
 • سهام تجاری ، شاخص ها ، ETF ، کالاها با استفاده از صندوق های رمزنگاری شده
 • معاملات حاشیه ای بین 10x و 100x (ضربدری)
 • پشتیبانی از سکه های رمزنگاری عمده و جفت های معاملاتی محبوب DeFi
 • جعبه چت زنده 24/7 برای پشتیبانی

به طور کلی

4/5 از Dsdaq بازدید کنید

راحتی در استفاده

رابط کاربر

هزینه ها

امنیت

اغلب هنگام استفاده از ارز رمزپایه استفاده از کیف پول سخت افزاری بیت کوین مانند Ledger Nano X توصیه می شود. اگر کیف پول ندارید ، راهنمای ما در مورد بهترین کیف پول های سخت افزاری ارز رمزنگاری شده را بخوانید.

dsdaq

Dsdaq چیست?

Dsdaq یک برنامه معاملات ارزهای رمزنگاری شده است که ارائه دهنده یک سیستم ابتکاری تجارت وثیقه رمزنگاری که کاربران خود را قادر می سازد سهام ، شاخص ها ، ETF ، کالاها و سایر دارایی ها را با استفاده از رمزگذاری به عنوان وثیقه تجارت کنند.. صرافی خود را از طریق پلت فرم معاملات دارایی دیجیتال معمولی جدا می کند استفاده از دارایی های رمز ارز به عنوان وثیقه برای تجارت محبوب ترین بازارهای جهان ، بدون نیاز به فروش هرگونه رمزنگاری برای تأمین اعتبار حساب.

شرکای dsdaq

همانطور که در وب سایت Dsdaq بیان شده است ، هدف از این صرافی ، پر کردن شکاف بین دنیای مالی متعارف و محیط ارزهای رمزنگاری شده با ارائه نقدینگی درجه نهادی. این پلت فرم می تواند از طریق مشارکت با موسسات مالی در سطح جهانی مانند مورگان استنلی ، سیتادل ، ANZ ، J.P مورگان و HSBC سرعت تجارت سریع و نقدینگی عمیق را کسب کند..


Dsdaq مقایسه شده است

ویژگی های پیشرفته ، رابط کاربری بصری و برنامه تجارت موبایل از ویژگی های مهم Dsdaq هستند. در این جدول مقایسه ، سایر مبادلات معاملات رمزنگاری دارای رتبه برتر مانند Dsdaq که ویژگی های کلاس جهانی را ارائه می دهند ، ذکر شده است.

تیم Dsdaq

تأسیس تیم Dsdaq متشکل از متخصصان برجسته در بازاریابی ، مالی ، عملیاتی ، فناوری و انطباق. تیم Dsdaq 1.5 میلیون دلار سرمایه گذاری فرشته ای از صندوق نوآوری DraperDragon دریافت کرده اند که با تیم DraperDera و Effotronics Asia ، یک خانواده چند میلیارد دلاری که در هنگ کنگ واقع شده است ، علاقه مند به بیت کوین است. بیوگرافی کامل تیم اصلی را می توان در آنها یافت درباره صفحه.

امکانات & فواید

Dsdaq یک برنامه پیشرفته تجارت ارز رمزنگاری شده را برای ارائه می کند خرید ، تجارت و فروش بیش از 300 محصول مالی. Dsdaq ویژگی های زیر را به کاربران خود ارائه می دهد:

 • اولین پلت فرم در جهان با ارائه خدمات تجارت وثیقه رمزنگاری
 • بازارهای سنتی مانند سهام ، شاخص ها ، طلا ، فارکس و نفت را با استفاده از ارز رمزپایه معامله کنید
 • در صورت افزایش ارزش دارایی تجاری و وثیقه سود بالقوه مرکب
 • بازار spot برای مبادله دارایی های اصلی ارزهای رمزپایه
 • حساب معاملاتی Crypto margin با اهرمی بین 10x و 100x (ضربدری)
 • airdrop رایگان رمز اصلی Origin D (‘OD’) پلتفرم در هر معامله
 • پشتیبانی از ارزهای رمزپایه محبوب و جفت معاملات محبوب DeFi
 • نقدینگی عالی از طریق مشارکت با موسسات برتر مالی در سراسر جهان
 • امکان تجارت رمزنگاری با استفاده از یک حساب آزمایشی با وجوه مجازی
 • برنامه تجارت تلفن همراه بصری برای نظارت بر نمونه کارها و تجارت از هرجای دیگر
 • آموزش جامع و راهنماهایی برای کمک به شروع کار با Dsdaq
 • یک برنامه ارجاع که به 30٪ هزینه تجارت دوستان پاداش می دهد
 • جعبه چت زنده 24/7 برای پشتیبانی

ایجاد یک حساب کاربری

برای شروع ، کاربران جدید برای شروع تجارت باید برنامه Dsdaq را بارگیری کنند. برنامه تجارت Dsdaq برای بارگیری در دستگاه های تلفن همراه Android و iOS در دسترس است. این فرایند با صرافی ارز رمزنگاری شده سنتی که دارای یک نسخه دسک تاپ از وب سایت برای ثبت حساب و تأیید کامل است ، کمی متفاوت است..

پس از بارگیری برنامه ، فقط چند مرحله برای ایجاد یک حساب کاربری وجود دارد. در صورت انجام صحیح ، کاربران ایمیلی با کد امنیتی دریافت می کنند که برای تکمیل تنظیمات حساب لازم است.

تأیید Dsdaq

کاربران لازم است مشخصات پرسنل خود مانند نام ، تاریخ تولد ، شماره تلفن ، آدرس محل سکونت ، کپی کارت شناسایی معتبر یا گذرنامه و اثبات آدرس را ارائه دهند. این یک روش تجارت استاندارد در سراسر جهان است که از مبادله رمزنگاری در برابر مشارکت در پولشویی یا فعالیت مشکوک محافظت می کند. اسناد و مدارک مورد نیاز برای تأیید مطابق با سیاست های AML است و نگران کننده نیست.

تجارت با برنامه Dsdaq

برنامه تجارت Dsdaq برای ارز رمزپایه مبتدی و متوسط ​​مناسب است. رابط کاربری بسیار بصری ، تمیز و ساده برای استفاده است. نمای پیش فرض دارای یک نمودار چوب شمع ساده است تا عملکرد قیمت زنده را به سرعت مشاهده کند و می تواند به حالت تمام صفحه گسترش یابد. پیمایش نمودارها و تنظیم بازه زمانی پاسخگو است و کاربران می توانند با استفاده از نوار پیمایش ، بین بازه های زمانی جابجا شوند یا شاخص های اساسی را اضافه کنند. شاخص های فنی نمودار ارائه شده عبارتند از:

 • میانگین متحرک
 • گروههای بولینگر
 • MACD
 • شاخص قدرت نسبی

شاخص های موجود برای انتخاب در برنامه Dsdaq به اندازه سایر مبادلات رمزنگاری که معمولاً با Tradingview تلفیق شده اند ، گسترده نیستند. کاربرانی که برای سفارش دادن و مدیریت ریسک به تجزیه و تحلیل فنی اعتماد می کنند ، کمی محدود می شوند. با این وجود با داشتن بیش از 300 دارایی تجاری ، این یک سازش منطقی است. تاجران می توانند برای یافتن یک جفت معاملاتی از نوار جستجو استفاده کنید و یا بر اساس ویژگی دسته بندی کنید.

تجارت dsdaq

در زیر پنجره سفارش ، کاربران می توانند یک عکس فوری از دارایی باز ، بسته ، کم و زیاد برای روز را با یک کتاب سفارش زنده و نمایه حجم مشاهده کنند. برای ثبت سفارش ، دکمه های پایین آن با “خرید” و “فروش” وجود دارد. پنجره ورود سفارش گزینه زیر را فراهم می کند:

 • نوع سفارش (بازار یا محدودیت) را انتخاب کنید
 • مقدار حاشیه را وارد کنید (10 برابر تا 100 برابر)
 • در حجم یا مقدار تجارت وارد کنید
 • سطح سود را تنظیم کنید
 • سطح توقف ضرر را تنظیم کنید

به طور کلی, تجارت در Dsdaq بصورت مستقیم و مبتدی پسند است. معامله گرانی که با استفاده از برنامه هایی مانند Metatrader 4 (MT4) آشنایی دارند با استفاده از Dsdaq برای تجارت طیف گسترده ای از بازارها با چند کلیک احساس راحتی می کنند.

دارایی های بازرگانی Dsdaq

با استفاده از برنامه Dsdaq ، کاربران می توانند تجارت بیش از 300 دارایی در بازارهای جهانی از طریق سهام ، شاخص ها ، کالاها ، معاملات آتی ، ETF و ارز رمزنگاری شده. برای تهیه نمودار سریع ، Dsdaq به کاربران این امکان را می دهد تا بازارها را به “موارد دلخواه” اضافه کنند که برای دسترسی سریع در لیست تماشا ظاهر می شوند.

دارایی های dsdaq

به شرح زیر دارایی موجود است برای تجارت در Dsdaq:

 • فهرست مطالب: س&P500 ، Nasdaq100 ، Dow Jones 30 ، China50 Futures
 • کالا: طلا ، نقره ، روغن WTI ، روغن برنت ، پالادیوم ، پلاتین
 • فارکس: GPB ، CHF ، JPY ، CAD ، NZD ، AUD ، EUR
 • سهام ایالات متحده: اپل ، گروه بین الملل آمریكا ، آمازون ، آمریكن اکسپرس ، بوئینگ ، علی بابا ، بانك آمریكا ، Canopy Growth Corp ، Citygroup ، Cronos Group INC ، Cisco Systems ، Chevron ، Ebay ، Ford Motor ، Facebook ، Fedex ، General Electric ، General Motors ، Alphabet Inc کلاس C ، گروه Goldman Sachs ، Hilton Worldwide ، HP INC ، IBM ، Illumina ، Intel ، Johnson & جانسون ، JP Morgan Chase ، کوکاکولا ، Mastercard ، Mcdonalds ، Microsoft ، Netflix ، Oracle ، Pfizer ، Procter & گمبل ، کوالکام ، فراری ، AT&T ، صنایع دارویی Teva ، Tesla Motors ، Twitter ، Uber ، Visa ، Exxon Mobil
 • قراردادهای رمزنگاری: Bitcoin Cash ، Bitcoin ، EOS ، ETC ، Ethereum ، Litecoin ، Tron ، USDT و Ripple

مشابه ارائه دهندگان جهانی مانند Plus500 ، کاربرانی که سهام Dsdaq را معامله می کنند دارایی سهام واقعی را ندارند. Dsdaq از سیستم Contract For Difference (CFD) استفاده می کند که به معامله گران اجازه می دهد در مورد قیمت سهام حدس بزنند. این یک روش ساده و آسان برای سرمایه گذاران در بازارهای سنتی است.

وثیقه Dsdaq Crytpto

ویژگی اصلی Dsdaq خدمات معاملات Crypto Collateral است که سرمایه گذاری مالی سنتی را با تجارت ارزهای رمزنگاری شده در یک حساب تجاری واحد جمع می کند. خدمات وثیقه رمزنگاری یک است ویژگی منحصر به فردی که فقط برای Dsdaq در دسترس است که به معامله گران اجازه می دهد از BTC ، ETH یا یک سکه پایدار مانند USDT به عنوان وثیقه در برابر بازارهای سنتی استفاده کنند. با استفاده از وثیقه رمزنگاری معاملات کارمزد معاملات صفر می شود.

وثیقه رمزنگاری به نفع سرمایه گذارانی خواهد بود که از خرید و فروش در بازارهای مختلف راحت هستند تا از حرکت قیمت استفاده کنند. برای سرمایه گذاری در بیش از 300 دارایی می توان از یک حساب تجاری واحد مانند برنامه Dsdaq استفاده کرد. سرمایه گذاران همچنین ملزم نخواهند شد که بخشی از دارایی رمزنگاری شده خود را به سهام ، شاخص ها ، کالاها یا بازارهای فارکس بفروشند..

همه مبادلات ارزهای رمزنگاری شده یکسان نیستند.

DSDAQ را با دیگران مقایسه کنید

مقایسه کن!

سایر مزایای استفاده از خدمات تجارت وثیقه رمزنگاری Dsdaq عبارتند از:

 • به سرعت و به راحتی موقعیت ها را بین رمزنگاری و صدها دارایی سنتی تغییر دهید
 • با تخصیص بودجه برای انواع دارایی ها ، سبد سهام و ریسک بازار پرچین را متعادل کنید
 • از طریق هر ابزار مالی با 10 تا 100 برابر اهرم تجارت کنید
 • سپرده را به حداقل برسانید و هزینه های خود را در یک سیستم عامل تجارت سنتی برداشت کنید

به عنوان مثال ، کاربری که می خواهد GOLD را معامله کند می تواند بیت کوین را از کیف پول رمزنگاری به کیف پول وثیقه رمزنگاری منتقل کند که نرخ وثیقه آن 70٪ است. کاربر هم اکنون می تواند بدون فروش بیت کوین با GOLD تجارت کند.

مبادلاتی مانند Dsdaq

پلت فرم تجارت Dsdaq ویژگی های مهیجی را در برنامه موبایل خود ارائه می دهد که به ترتیب در فضای بازارهای رمزنگاری و بازارهای سنتی در برابر رقبای خود مانند BitMEX و Robinhood قابل رقابت است. معامله گران ارزهای رمزنگاری شده که به دنبال مبادلات جایگزین با BitMEX هستند باید Dsdaq را در نظر بگیرند.

مزیت استفاده از Dsdaq به عنوان گزینه جایگزین دسترسی به جفت های مشتقه ارزهای رمزپایه اضافی ، معاملات محلی ، بازارهای سنتی برای تجارت و بازار وثیقه رمزنگاری منحصر به فرد است که می تواند با استفاده از یک برنامه موبایل مناسب برای مبتدیان معامله شود.

گزینه های dsdaq

هزینه های تجارت

هزینه در بورس نقطه ای Dsdaq یک معاملات 0.1٪ ثابت در هر معامله است. هزینه تجارت با صرافی های رمزنگاری پیشرو مانند Binance و KuCoin قابل رقابت است. حداقل معامله 5 دلار USD وجود دارد که معامله گران باید از آن آگاه باشند.

ساختار هزینه معاملات برای معاملات حاشیه ای و قراردادهای تسویه حساب رمزنگاری بسیار جزئی است و از یک مدل سازنده و گیرنده استفاده می کند ، به شرح زیر:

 • سازنده: 0.05٪
 • سازنده: 0.02٪

یک تخت هزینه تجارت 0.015٪ در هر معامله در بازارهای سنتی اعمال می شود مانند شاخص ها ، فارکس (FX) ، کالاها و سهام (CFD). برای دیدن لیست کاملی از هزینه های تجارت و محدودیت های تجاری Dsdaq ، به اینجا مراجعه کنید صفحه هزینه.

امنیت

طبق وب سایت Dsdaq ، صرافی تجاری با استفاده از اقدامات امنیتی برای محافظت از اطلاعات مشتری و ایمن نگه داشتن وجوه. اینها شامل یک دستگاه ذخیره سازی خنک کننده آفلاین ، روند برداشت چند امضا و میزبانی در Cloud معتبر سرویس وب آمازون (AWS) است..

کاربران می توانند با انتخاب موارد زیر ، سطح امنیتی برنامه تجارت را افزایش دهند.

 • تأیید ایمیل
 • تأیید تلفن
 • احراز هویت گوگل (2FA)
 • باز کردن اثر انگشت

پشتیبانی مشتری

وب سایت Dsdaq از یک Zendesk استفاده می کند منive chat bot برای ارائه خدمات پشتیبانی مشتری 24/7 به کاربرانی که نیاز به کمک دارند. متأسفانه ، وقتی آن را امتحان کردیم ، پس از 20 دقیقه هرگز پاسخی دریافت نکردیم و منصرف شدیم. همچنین راهنماها و سQالات متداول در سایت Dsdaq در “مرکز راهنما” وجود دارد. مباحث پوشش داده شده به همراه دستورالعمل گام به گام و تصاویر برای کمک به مبتدیان استفاده از Dsdaq برای اولین بار جامع است.

سوالات متداول

آیا Dsdaq Legit است?

به نظر می رسد Dsdaq یک است پلت فرم معاملات ارز رمزنگاری شده قانونی که در سنت وینسنت گنجانده شده است & گرنادین ها به عنوان Dsdaq Market Ltd. یک شرکت کارگزار بین المللی با شماره ثبت 25732 قبل از میلاد 2020 است.

آیا Dsdaq بی خطر است?

به نظر می رسد مبادله رمزنگاری Dsdaq یک برنامه تجارت امن برای محافظت و ایمن نگه داشتن وجه کاربر است. طبق وبلاگ Dsdaq ، از این تبادل استفاده می شود امنیت در سطح بانک ، رمزگذاری 256 بیتی و معماری امنیتی چند لایه برای حفاظت از دارایی های مشتری. از دیگر ویژگی های امنیتی موجود در وب سایت می توان به فضای ذخیره سازی آفلاین ، میزبانی زیرساخت امن در Cloud Amazon Web Service (AWS) و احراز هویت دو عاملی اشاره کرد..

چه کشورهایی پشتیبانی می شوند?

برنامه Dsdaq است در سراسر جهان برای کاربران فراهم شده است تا بیش از 300 دارایی را با استفاده از رمزپایه به عنوان وثیقه تجارت کنند. چند کشور وجود دارد که ممکن است به دلیل مقررات سختگیرانه ای که شامل شهروندان ایالات متحده ، جمهوری خلق چین ، کریمه ، کوبا ، ایران ، سوریه ، کره شمالی و سودان است با Dsdaq تجارت نکنند. مشتریان آمریکایی برای تجارت باید یک صرافی ارز رمزنگاری شده مجاز در ایالات متحده پیدا کنند.

آیا Dsdaq برنامه مراجعه دارد?

برنامه ارجاع Dsdaq به مشتریان با پاداش 20 دلار برای هر مشتری جدید كه به صرافی پول فیات واریز می كند و اولین معامله خود را انجام می دهد ، پاداش می دهد. همچنین یک برنامه وابسته وجود دارد که ارائه می دهد 30٪ کمیسیون معاملات کاربران ارجاع شده. کاربران موجود می توانند پیوند ارجاع یا کد تبلیغاتی خود را برای دریافت جوایز با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارند.

شرکت وابسته dsdaq

نتیجه

برای خاتمه بررسی Dsdaq ، این برنامه به کاربران در سراسر جهان اجازه می دهد تا با استفاده از یک برنامه موبایل کاربرپسند و بصری ، بازارهای سنتی و ارز رمزنگاری شده را معامله کنند. نکته قابل توجه در مبادله معاملات ارزهای رمزنگاری شده ، ویژگی منحصر به فرد وثیقه رمزنگاری است که تجار سنتی و سرمایه گذاران ارز رمزپایه را به خود جلب می کند.

از Dsdaq بازدید کنید

Dsdaq یک پلت فرم نوآورانه است که سرمایه گذاری ساده را با استفاده از یک برنامه واحد برای تجارت سهام ، شاخص ها ، کالاها و ارزهای رمزپایه جهانی با صفر کارمزد در معاملات انجام می دهد. این یک فروشگاه “یک مرحله ای” است که تجربه عالی تجارت موبایل و توانایی متنوع سازی سبد سهام با دسترسی به بیش از 300 دارایی تجاری ، نقدینگی جهانی عمیق و سرعت اجرای سریع تجارت را در اختیار معامله گران قرار می دهد..

همچنین ممکن است که شما علاقه مند باشید به:

 • 10 بهترین صرافی ارز رمزنگاری شده در استرالیا
 • بررسی BlockFi: 3 نکته ای که باید قبل از استفاده بدانید
 • 6 بهترین مکان برای خرید بیت کوین در انگلستان
 • 5 سیستم عامل برای کسب علاقه در بیت کوین & ارز رمزنگاری شده
 • 7 بهترین سیستم عامل مبادله رمزنگاری (سریع ، ایمن) & امن است)

استفاده از صرافی رمزنگاری جهانی و قابل اعتماد برای خرید ، تجارت و فروش ارزهای رمزپایه بسیار مهم است. چندین صرافی که هک شده اند یا وجوه مشتری را به سرقت برده اند. صرافی های معاملاتی ارز رمزنگاری شده زیر – علاوه بر مبادله فوق – کاملاً شناخته شده و مورد اعتماد هستند تا روشی مطمئن و مطمئن را برای مبتدیان و بازرگانان حرفه ای رمزنگاری برای سپرده گذاری ارزهای رمزپایه و تجارت دارایی های دیجیتالی فراهم کنند.

از Dsdaq بازدید کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map