بررسی FTX: مهم – قبل از استفاده از Exchange بخوانید

FTX یک پلت فرم پیشرو مشتقات رمزنگاری است که با بزرگترین مبادله رمزنگاری در جهان ، Binance همکاری کرده است. در این بررسی مبادله FTX ، ما با ارزیابی ویژگی ها ، رابط کاربری ، محصولات ، هزینه های معاملاتی و موارد دیگر ، مروری بر صرافی و نحوه تمایز آن از سایر سیستم عامل ها ارائه خواهیم داد..

از FTX دیدن کنید

در حالی که هدف ما ارائه دقیق و جدیدترین اطلاعات در این بررسی FTX است ، اما همیشه بهتر است که به طور مرتب به سایت مراجعه کنید تا با هر تغییری که ممکن است پس از آن رخ دهد ، به روز شوید..

ویژگی های کلیدی:

 • معاملات آتی ، گزینه ها ، نوسانات ، علامت های نقطه ای و اهرم دار
 • تا 101 برابر اهرم
 • هزینه های رقابتی
 • معاملات آتی اولین شاخص رمزنگاری جهان (به عنوان مثال شاخص شیت کوین)
 • حل و فصل در زنجیره های ثابت
 • نشانه های اهرمی 3 برابر بلند یا کوتاه بدون حاشیه
 • تخفیف هزینه با استفاده از رمز FTX (FTT)

به طور کلی

4.6 / 5 به FTX مراجعه کنید

راحتی در استفاده

رابط کاربر

هزینه ها

امنیت

قبل از شروع ، ما توصیه می کنیم هنگام معاملات مشتقات رمزنگاری ، از کیف پول سخت افزاری بیت کوین مانند Ledger Nano X استفاده کنید. اگر کیف پول ندارید ، راهنمای خرید بهترین کیف پول های سخت افزاری ارز رمزنگاری شده را بخوانید.

FTX چیست?

FTX یک است مبادله مشتقات ارز رمزپایه ای که توسط بازرگانان ساخته شده است و به منظور ارائه یک بستر قدرتمند برای شرکتهای تجاری حرفه ای ، بازرگانان متوسط ​​و مبتدیان طراحی شده است. کاربران موجود در این سیستم عامل به بازارهای نوآورانه تجارت مانند مشتقات ، گزینه ها ، محصولات نوسانات و غیره دسترسی دارند نشانه های اهرمی.

ftx

خلاصه سریع

FTX مقایسه شده است

ویژگی های پیشرفته ، رابط کاربری بصری و یک برنامه تجارت تلفن همراه از ویژگی های مهم FTX است. در این جدول مقایسه ، سایر مبادلات ارز رمزپایه مانند FTX که ویژگی های کلاس جهانی را ارائه می دهند ، ذکر شده است.


چه کسی مالک FTX است?

تبادل FTX است متعلق به سام بانکمن-فرید, مدیر عامل و بنیانگذار تحقیقات آلامدا که یک ارائه دهنده نقدینگی برتر ارزهای رمزپایه است که به FTX اجازه می دهد تا به کتابهای سفارش پیشرو در صنعت دسترسی پیدا کند. آلامدا بیش از 100 میلیون دلار دارایی دیجیتال را مدیریت می کند و روزانه 600 تا 1.5 میلیارد دلار از طریق هزاران محصول مانند مشتقات از طریق مبادله FTX تجارت می کند.

محصولات & امکانات

FTX یک پلت فرم تجاری مبتدی و آسان برای استفاده با محصولات نوآورانه برای خرید و فروش ارائه می دهد. مبادله رمزنگاری اساساً بر ارائه یک تمرکز دارد بازار مشتقات پایدار و مطمئن برای تجارت ارزهای رمزنگاری شده, علاوه بر موارد مثبت و منفی زیر:

 • رابط کاربری حرفه ای برای تجارت در برنامه دسک تاپ یا موبایل
 • بدون KYC تجارت خود را شروع کنید و روزانه حداکثر 2،000 دلار دلار آمریکا برداشت کنید
 • هزینه کم و اسپرد محدود به دلیل سفارشات عمیق کتاب و نقدینگی
 • تا 101 برابر اهرم در جفت معاملات ارزهای رمزنگاری شده
 • نشانه های اهرمی به کوتاه یا بلند با حداکثر 3 برابر اهرم بدون حاشیه
 • حل و فصل Stablecoin با استفاده از یک کیف پول حاشیه ای واحد
 • قرارداد MOVE که به تغییر مطلق قیمت سکه در طول زمان تبدیل می شود
 • تخفیف هزینه تجارت VIP با مقادیر حجم بیشتر و استفاده از رمز FTT
 • مسابقات و رویدادهای تجارت FTX
 • قیمت 24/7 برای ارزهای رمزپایه با استفاده از میز OTC
 • راهنماهای جامع ، بخش سQالات متداول و تیم پشتیبانی مشتری پاسخگو

FTX تنظیم می شود?

FTX.com یک بورس معاملاتی ارز رمزنگاری شده است که در آنتیگوا و باربودا مستقر است و دفتر مرکزی آن در هنگ کنگ است. بستر تجاری در حال حاضر تنظیم نشده و مشتریان آمریکایی مجاز به استفاده از خدمات نیستند. ساکنان ایالات می توانند از FTX.US ، یک نهاد شریک در خدمت شهروندان ایالات متحده و یک شرکت تنظیم شده استفاده کنند. برای اطلاعات بیشتر حقوقی ، کاربران می توانند اینجا را بخوانند: حقوقی – تبادل FTX.

آیا FTX Exchange امن است?

FTX از چندین مورد استفاده می کند ویژگی های امنیتی مانند بانک برای اطمینان از ایمنی اطلاعات شخصی کاربر و امنیت وجوه ذخیره شده در بورس رمزنگاری تا به امروز هیچ مورد هک یا حادثه امنیتی گزارش نشده است که بتوان آن را به عنوان یک عامل نسبت داد استاندارد بالای امنیت مانند ذخیره سازی کیف پول سرد و احراز هویت دو عامل برای ایجاد یک فضای تجاری امن و مطمئن.

ثبت نام حساب

برای ایجاد حساب کاربری با FTX ، کاربران باید مراحل ثبت نام خود را برای راه اندازی ورود به سیستم تجارت مشتقات انجام دهند. کاربران می توانند معاملات را در بورس رمزنگاری و برداشت روزانه تا 2000 دلار فقط با تأیید ایمیل.

دارندگان حساب ردیف 2 و 3 که KYC را کامل می کنند می توانند مقدار نامحدود ارز رمزنگاری شده را به یک کیف پول سخت افزاری مانند Ledger X منتقل کنند یا فیات را مستقیماً به حساب بانکی و با استفاده از انتقال وجه منتقل کنند. دارندگان حساب FTX که روند AML / KYC را به پایان می رسانند می توانند از میز OTC نیز استفاده کنند.

روشهای سپرده گذاری

FTX طیف گسترده ای از روش های سپرده گذاری را برای معامله گران موجود در سیستم عامل برای تأمین اعتبار حساب مجاز می داند. این موارد شامل ارز رمزپایه ، استیک کوین یا ارز فیات است. گزینه ای برای استفاده از کارت اعتباری برای خرید رمزنگاری مستقیم از طریق بستر FTX رهبر بازار فیات / رمزنگاری وجود دارد, ساده. این شرکت با استفاده از یک کارت بانکی سنتی (به عنوان مثال VISA و Mastercard) پیشگامان فیات است..

متناوباً ، معامله گران می توانند پول های پایدار را به پلت فرم مانند USD ، USDC ، TUSD ، PAX ، BUSD و HUSD منتقل کنند. FTX کیف پول کاربر را با استفاده از نسبت 1: 1 اعتبار می دهد.

رابط کاربر

FTX برای مبتدیان و معامله گران حرفه ای ارزهای رمزپایه در سیستم عامل با ارائه a طراحی شده است ساده ، آسان برای پیمایش و رابط کاربری بصری. ترتیب پیش فرض دارای یک نوار ناوبری جانبی برای دسترسی سریع به محصولات معاملات مشتقات FTX ، موقعیت ها ، کیف پول برای مشاهده وجوه حساب FTX ، سفارشات در انتظار و مشاهده تاریخ تجارت است.

رابط ftx

مرکز رابط کاربر دارای نمودار معاملاتی است که با TradingView تلفیق شده است و به دلیل ویژگی های پیشرفته تجارت ، شاخص ها و ابزارهای ترسیم و پوشش های الگوی نمودار ، بسیار مشهور است. کاربران می توانند برای انجام سفارشات محدود و توقف ، روی نمودار کلیک راست کنید در سطح قیمت انتخاب شده.

در زیر پنجره نمودار ، کاربران می توانند کتاب سفارش را ببینند تا حجم پیشنهادی را بررسی کنند و قیمت ها را بپرسند. برای ورود به موقعیت با FTX ، پنجره سفارش در وسط قرار دارد. از لحاظ ظاهری ساده است و می تواند با کلیک بر روی دفتر سفارش قیمت ورودی را پر کند. حجم تجارت را می توان با استفاده از نوار لغزنده تنظیم کرد به طور خودکار قیمت تصفیه را محاسبه و نمایش می دهد.

سفارشات ftx

FTX به معامله گران این امکان را می دهد تا با ارائه چندین روش سفارش برای ورود به موقعیت و خروج از معاملات ، موقعیت های خود را مدیریت کنند. در مقایسه با سایر سیستم عامل های اهرمی ، انتخاب انواع سفارشات در FTX بسیار عالی است و متناسب با انواع معامله گران است. سفارشات موجود شامل موارد زیر است:

 • سفارش را محدود کنید
 • سفارش بازار
 • توقف بازار
 • حد توقف
 • توقف دنباله دار
 • بهره بردن
 • حد سود را در نظر بگیرید

به طور کلی ، رابط کاربری FTX است قوی و متناسب با انواع مختلف معامله گران و سطح مهارت. پنجره نمودار پاسخگو است و شامل ابزارها و نرم افزارهای پیشرفته نمودار برای تجارت محصولات رمزنگاری در FTX است.

مشتقات معاملاتی

FTX تعدادی از محصولات مشتق شده ارز رمزنگاری شده را ارائه می دهد که می توانند در صرافی با استفاده از یک کیف پول حاشیه ای معامله شوند. محصولات تجاری ارائه شده عبارتند از:

 • آینده ها – کاربران موجود در سیستم عامل می توانند معاملات آتی را با سکه هایی مانند BTC ، ETH ، EOS ، XRP و USDT معامله کنند. هر سکه دارای سه قرارداد آتی است: قراردادی که در این سه ماه به پایان می رسد ، قراردادی است که در سه ماه آینده منقضی می شود و آینده ای دائمی.
 • نشانه های اهرمی – نشانه هایی که می توانند با حداکثر 3 برابر اهرم خرید و فروش شوند و نیازی به حاشیه ندارند.
 • گزینه ها – قراردادهایی که به دارنده حق می دهد اما تعهدی در خرید یا فروش با قیمت های اعتصاب آینده ندارد. اغلب به عنوان “تماس” و “قرار دادن” نامیده می شود. معامله گران پیشرفته می توانند از گزینه هایی برای محافظت از موقعیت های باز خود در برابر نوسان قیمت استفاده کنند.
 • حرکت – قراردادهایی که نشان دهنده ارزش مطلق مبلغی است که قیمت سکه در یک بازه زمانی جابجا می شود.
 • نقطه – معاملاتی که قیمت زیرمجموعه دارایی را بدون حاشیه یا وثیقه دنبال می کنند

آینده ها

FTX بیش از 100 است جفت های آتی که می توانند با استفاده از یک وام ثبات مانند USD یا USDT به عنوان وثیقه معامله شوند. این بدان معناست که سود و زیان بدون نیاز به حساب بانکی بر اساس قیمت USD است. همچنین این گزینه وجود دارد که برای همه قراردادها از ارز فیات مشابه وثیقه استفاده کنید. جفت محبوب FTX Futures بر اساس حجم معاملات روزانه شامل موارد زیر است:

 • BTC-PERP – آینده های همیشگی بیت کوین
 • ETH-PERP – آینده های دائمی Ethereum
 • XRP-PERP – آینده های دائمی XRP
 • LTC-PERP – Litecoin Perpetual Futures
 • BCH-PERP – بیت کوین کش آینده های دائمی

کاربران می توانند جفت های آتی را با حداکثر 101 برابر معامله کنید و از مزایای استفاده از حرکات نسبتاً کوچک قیمت بهره مند شوید. این نرم افزار همچنین انعطاف پذیری یک نمونه کارها را برای مواجهه بیشتر فراهم می کند و باعث می شود سرمایه بیش از آنچه که کاربر قادر به تأمین بودجه باشد ، پیش رود..

صندوق بیمه FTX هر موقعیت در بورس اوراق بهادار را پشتیبانی می کند که درصورتی که یک حساب در معرض خطر انحلال باشد و برای کاهش خطر چنگ زدن.

معاملات آتی ftx

نشانه های اهرمی

FTX دارایی نوآورانه ای را برای معامله گران ارزهای رمزپایه ایجاد کرده است ، به نام Leveraged Tokens. اینها هستند نشانه های ERC20 که تا 3 برابر در جفت معاملات اعمال شده است. وجود دارد بدون نیاز به حاشیه از موجودی حساب FTX کاربر برای شروع تجارت سکه های اهرمی. حتی EFT هایی نیز وجود دارند که در معرض دارایی های رمزنگاری موجود و محبوب متعدد قرار گرفته اند.

چند نمونه از نشانه های اهرمی FTX عبارتند از:

 • BULL / USD – رمز بیت کوین به طول 3 برابر
 • BEAR / USD – رمز کوتاه 3x بیت کوین
 • ETHBULL / USD – نماد Ethereum به طول 3 برابر
 • ETHBEAR / USD – رمز کوتاه 3x Ethereum

استفاده از FTX نشانه های اهرمی می توانند به یک تاجر در مدیریت ریسک کمک کنند. بورس مشتقات به طور خودکار هر گونه سود تجاری را به دارایی اصلی که مورد معامله قرار دارد ، سرمایه گذاری می کند. این بدان معناست که اگر موقعیت نشانه اهرمی شما با سود روبرو است ، نشانه ها به طور خودکار موقعیت های 3 برابر اهرمی را در برابر آن قرار می دهند. در طرف مقابل ، نشانه های اهرمی در صورت منفی بودن موقعیت به طور خودکار خطر را کاهش می دهند.

نشانه های مبادله ftx

به عنوان مثال ، اگر کاربر یک موقعیت ETH 3x معامله کند و قیمت ETH بیش از 33٪ کاهش یابد ، موقعیت منحل می شود. با این حال ، با شروع افت قیمت ETH ، یک دارایی در دارایی ETHBULL به طور خودکار بخشی از موقعیت را می فروخت. این امر حتی پس از کاهش 33 درصدی قیمت ، خطر تصفیه را کاهش می داد.

برای شروع تجارت توکن های اهرمی در FTX ، روی کلیک کنید “نشانه” در فهرست بالا برای یافتن لیست دارایی. توکن ها به گونه ای ساخته شده اند که معامله گران را قادر می سازد تا در معرض اهرم یک دارایی رمزنگاری خاص (از طرف بلند و کوتاه) ، بدون خطر انحلال قرار بگیرند..

تبلیغات

BYBIT

کسب پاداش t0 600 دلار با سپرده های بیت کوین

رتبه بندی

4.7 / 5

مطالبه 600 دلار

گزینه ها

FTX یک ویژگی برای تجارت گزینه های رمزنگاری با استفاده از اهرم طولانی یا کوتاه فراهم می کند. این فرآیند مشابه معاملات آتی در FTX یا گزینه های باینری است. در زمان انقضا ، قرارداد به مبلغی به دلار آمریکا تسویه می شود برابر با قیمت انقضا. معامله گران می توانند طولانی و کوتاه با موقعیت اهرمی حدس بزنند و تصمیم بگیرند.

گزینه های FTX

قراردادهای MOVE

MOVE قراردادی است که به کاربران اجازه می دهد تا نوسانات بازار را معامله کنند. این مقدار مطلق مبلغی است که قیمت یک سکه به دلار آمریکا طی یک دوره زمانی مانند DAILY حرکت می کند. جهت تجارت در تجارت بی ربط است. آنچه مهم است کل دلار است که در هر دو جهت حرکت می کند. قراردادهای FTX MOVE راهی عالی برای شرکتهای مبتدی و معامله گر بنیادی برای شرکت در بازارها است نوسانات آینده تجارت.

برای اطلاعات بیشتر ، راهنمای مبتدیان برای تجارت MOVE در FTX را در زیر مشاهده کنید.

بازارهای نقطه ای

معامله گران سنتی می توانند تعدادی دارایی دیجیتال معروف را در بورس مشابه بورس معاملات spot خریداری کنند. FTX در حال حاضر بیش از 100 جفت معاملاتی را لیست می کند که با استفاده از USD یا USDT مانند BTC ، ETH ، LINK ، FTT token ، PAXG و XRP مبادله می شوند.

هزینه های تجارت FTX

FTX ارائه می دهد هزینه معاملات کم با شروع از 0.07 0.0 تا 0.04 for برای آن بازارهای آتی و بازارهای محلی که بر اساس مدل سازنده و گیرنده است. ساختار کارمزد FTX از یک سیستم طبقه بندی شده استفاده می کند که سودآوری معامله گران با کارمزد معاملاتی پایین تر است.

برای نشانه های اهرمی ، یک ایجاد وجود دارد و هزینه بازخرید 0.10٪ و هزینه مدیریت روزانه 0.03٪. اگر تصمیم دارید از اهرم 50 برابر یا بالاتر استفاده کنید ، هزینه معاملات 0.05 درصد افزایش می یابد که در آن نیمی از هزینه های FTX به صندوق بیمه اختصاص می یابد.

برای همه بازارها بجز با استفاده از اهرم BTC-PERP و ETH-PERP 50 برابر کارمزد معاملات را 02/0٪ افزایش می دهد و کارمزد معاملات 100 برابر یا بالاتر 03/0٪ افزایش می یابد که به صندوق بیمه FTX پرداخت می شود. لطفاً توجه داشته باشید که BTC-PERP و ETH-PERP برای استفاده از اهرم بالاتر هزینه اضافی ندارند.

با FTX حساب رایگان ایجاد کنید.

به کاربران FTX پاداش a می دهید تخفیف هزینه تجارت تا 30٪ به سادگی با نگه داشتن مقدار مشخصی از رمز بومی FTX (FTT) که به دلار آمریکا ارزیابی می شود. مبلغ تخفیف به جدول فعلی FTT شما بستگی دارد:

تخفیف هزینه های FTX

سپرده & هزینه های برداشت

وجود دارد بدون ودیعه یا هزینه برداشت برای سکه ها و رمزهای ارز رمزنگاری شده با استفاده از FTX.

برداشت دارایی های ارز رمزنگاری شده از بورس تجاری استاندارد را در پی دارد هزینه شبکه بلاکچین که اجتناب ناپذیر است و براساس شرایط بازار به طور خودکار تنظیم می شود.

ارز فیات پذیرفته شده

کاربران در FTX می توانند حساب سپرده خود را با واریز ارز رمزپایه ، استابل کوین یا ارز فیات تأمین کنند. FTX از 10 ارز فیات پشتیبانی می کند که می تواند با استفاده از انتقال سیم مانند USD ، EUR ، GBP ، AUD ، HKD ، SGD ، ZAR ، CAD ، CHF و BRL واریز و برداشت شود..

برنامه تجارت موبایل

FTX همچنین ارائه می دهد برنامه تجارت تلفن همراه که توسط دستگاه های Android و iOS پشتیبانی می شود. FTX Pro به کاربران این امکان را می دهد تا در هر زمان و هر مکان بازارها را رصد و تجارت کنند. این برنامه دارای امتیاز 4.7 ستاره است و توسط بیش از 10،000 کاربر بارگیری شده است.

برنامه ftx

برنامه FTX شامل عملکرد نمودار تمام صفحه ، سفارشات ، موقعیت ها و شاخص های نمودار اساسی است. عملکرد برنامه FTX مشابه نسخه دسک تاپ است. معامله گران می توانند سفارشات را ویرایش کنند ، تاریخچه تجارت را بررسی کرده و اطلاعات بازار را مشاهده کنند.

بررسیهای تبادل FTX & پشتیبانی مشتری

FTX تعدادی کانال برای برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی مشتری خود مانند تلگرام و پشتیبانی ایمیل فراهم می کند. مبتدیان می توانند با مراجعه به بخش بخش سQالات متداول در وب سایت ، فهرست شوند ‘کمک’ پیوند در پایین صفحه. لیست گسترده ای از مقالات وجود دارد که طیف گسترده ای از موضوعات را شامل می شود:

 • واریز و برداشت
 • اعتبار و تأیید KYC
 • تجارت رمزنگاری
 • نشانه FTT
 • مسابقات و رویدادهای تجارت FTX
 • برنامه موبایل
 • فرابورس
 • API
 • هزینه ها

کاربر همچنین می تواند وب سایت بررسی FTX Exchange را از طریق اینترنت بخواند TrustPilot برای درک بازخورد معامله گران موجود در سیستم عامل. در حال حاضر ، فقط 14 بررسی با میانگین امتیاز ستاره 3.2 / 5 وجود دارد. اگرچه به نظر می رسد نظرات از حساب های هرزنامه است.

سوالات متداول

آیا FTX Legit است?

به نظر می رسد FTX یک باشد صرافی ارز رمزنگاری شده تخصصی در مشتقات ، شاخص ، معاملات آتی و توکن های اهرمی که می تواند با حاشیه معامله شود. این مبادله با ارائه دهنده نقدینگی ارز رمزپایه Alamada Research پشتیبانی می شود که روزانه صدها میلیون دارایی دیجیتال را مدیریت می کند. FTX در سالهای اخیر رشد چشمگیری داشته است و بر اساس حجم معاملات در حال حاضر در رتبه 6 است مسکوک.

آیا FTX برنامه وابسته ای دارد؟?

FTX یک برنامه ارجاع برای پاداش دادن به کاربران خود با ارتقا new خدمات FTX به اعضای جدید دارد. وقتی با FTX ثبت نام می کنید ، یک پیوند وابسته منحصر به فرد به طور خودکار به شما اختصاص می یابد. وقتی کاربر جدیدی با کد ارجاع شما ثبت نام می کند ، شما 30٪ از هزینه های معاملاتی وی را دریافت خواهید کرد و 5٪ از هزینه تجارت خود را تخفیف می گیرید.

آیا می توانید تجارت نمایشی داشته باشید?

FTX حساب آزمایشی یا testnet ندارد برای معامله گران جدید برای معامله بیت کوین بدون سپرده گذاری. معامله گران می توانند با سپرده گذاری اندک به سیستم عامل ، ویژگی های تبادل و محصولات ارائه شده را امتحان کنند.

FTX از چه کشورهایی پشتیبانی می کند?

صرافی FTX یک سرویس ارز رمزنگاری شده برای مشتریان در سراسر جهان است که از پشتیبانی ترجمه انگلیسی ، چینی ساده ، سنتی و کره ای و ژاپنی برخوردار است. تعدادی از کشورها هستند که هستند ممنوع از تجارت در FTX به دلایل نظارتی که شامل موارد زیر است:

 • کبک (کانادا)
 • کوبا
 • کریمه
 • سواستوپل
 • ایران
 • سوریه
 • کره شمالی
 • سودان
 • سنگاپور
 • ایالات متحده

آیا می توانم از FTX در ایالات متحده استفاده کنم?

FTX در حال حاضر به معامله گران ارزهای رمزپایه ای که در ایالات متحده آمریکا زندگی می کنند اجازه تجارت در سیستم عامل را نمی دهد. به دلیل مقررات موجود در این کشور ، خدمات به شهروندان ایالات متحده محدود می شود. کاربران باید با استفاده از مبادله رمزنگاری در ایالات متحده آمریکا تجارت کنند.

آیا FTX اجازه خرید کارت اعتباری را دارد?

مشتریان می توانند حساب معاملات خود را شارژ کرده و دارایی های دیجیتالی را با استفاده از کارت اعتباری خریداری کنند. این ویژگی توسط ارائه دهنده شخص ثالث ارائه شده است ساده, که کارتهای اعتباری / کارت اعتباری Mastercard و VISA را می پذیرد. حداقل معامله 50 دلار و محدودیت روزانه 20000 دلار برای هر کاربر وجود دارد که برای مبتدیان و متوسط ​​سرمایه گذاران رمزنگاری منطقی است.

گزینه های FTX

BYBIT

بایت

ByBit یک بستر معاملاتی ارز رمزنگاری شده مشتقات با تأکید بر معاملات اهرم با حداکثر 100 برابر اهرم برای جفت های تجاری بیت کوین و اتریوم است. Bybit به یکی از بهترین مبادلات رمزنگاری در جهان تبدیل شده است.

به وب سایت مراجعه کنید plus500

Plus500

Plus500 یک ارائه دهنده CFD است که مشتریان گسترده خود را برای تجارت محبوب ترین دارایی های رمزنگاری جهان با حداکثر 30 برابر اهرم مانند Bitcoin ، Ethereum ، Bitcoin Cash ، Litecoin ، Neo ، Ripple XRP ، EOS ، Cardano ، Tron و Monero ارائه می دهد..

سلب مسئولیت: سرمایه شما در معرض خطر است

به وب سایت مراجعه کنید بیننگی

بینانس

Binance بزرگترین مبادله ارز رمزنگاری شده بر اساس حجم تجارت و یکی از سریعترین ارائه دهندگان خدمات تجارت برای اکوسیستم بلاکچین است. این صرافی رشد نجومی داشته و یک بستر معاملاتی رمزنگاری برتر است.

به وب سایت مراجعه کنید

نتیجه

برای خاتمه بخشیدن به این بررسی ارز FTX ، این پلتفرم با ارائه محصولات جدید و ابتکاری معاملات آتی در فضای آتی و اهرم نشانه ها ، خود را از سایر مبادلات معاملات رمزنگاری جدا کرده است. با بیش از 100 جفت معاملاتی رمزنگاری برای انتخاب نقاط مختلف ، معاملات آتی ، گزینه ها ، شاخص و اهرم ، کاربران در یافتن فرصت های تجاری کوتاهی نخواهند کرد.

از FTX دیدن کنید

اگر می خواهید سوئیچ را انجام دهید و در یک پلت فرم با شاخص های آتی و توکن های اهرمی معامله کنید ، پس توصیه می کنیم برای یک حساب رایگان با FTX ثبت نام کنید و از مزایای کم و نمودار رابط کاربری پیشرفته استفاده کنید..

همچنین ممکن است که شما علاقه مند باشید به:

 • استفاده از BitMEX را متوقف کنید: در عوض با این 4 گزینه تجارت کنید
 • 8 بهترین صرافی رمزنگاری صفر (معاملات بدون کمیسیون)
 • بررسی ChangeNOW: مبادله های رمزنگاری شده ، هزینه های معاملاتی & بیشتر
 • 4 بهترین Bitcoin Cashback & برنامه پاداش (پول رایگان)
 • 10 بهترین صرافی ارز رمزنگاری شده در استرالیا

ابزارهای مدیریت ریسک و ویژگی های پلتفرم برای هر سرمایه گذار احتمالی ارز رمزپایه بسیار مهم است. صرافی های معاملاتی ارز رمزنگاری شده زیر – علاوه بر مبادله فوق – ویژگی های پیشرفته تجارت ، شاخص های فنی و یک رابط نمودار صاف و پاسخگو به تلفن همراه را ارائه می دهند که برای مبتدیان و معامله گران حرفه ای مناسب خواهد بود.

از FTX دیدن کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map