Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

بررسی Phemex: رمزنگاری تجارت با هزینه های صفر

Phemex یک بستر ارز رمزنگاری شده است که به افراد در سراسر جهان امکان دسترسی به ارزهای دیجیتال را از طریق صرافی معاملات رمزنگاری کاربر پسند ، ایمن و کارآمد می دهد. Phemex با هدایت بیش از 8 مدیر سابق مورگان استنلی ، هدف تبدیل شدن به بهترین پلت فرم معاملات مشتقات ارز رمزنگاری شده است.

از Phemex بازدید کنید

در حالی که هدف ما ارائه این اطلاعات دقیق و جدید در مورد ویژگی های آن ، رابط کاربری و هزینه های بازرگانی و موارد دیگر در این بررسی Phemex است ، اما ما اکیداً پیشنهاد می کنیم که از سایت آنها دیدن کنید تا در مورد هرگونه تغییری که ممکن است بعد از آن بروز کند ، به روز شوید..

پیمکس

هنگام معاملات ارز رمزنگاری شده توصیه می شود سود معاملات خود را به یک کیف پول سخت افزاری بیت کوین مانند Ledger Nano X منتقل کنید. اگر کیف پول ندارید ، راهنمای ما در مورد بهترین کیف پول های سخت افزاری رمزنگاری را بخوانید.

Phemex چیست?

Phemex یک است مبادله معاملات مشتقات رمزنگاری شده در سنگاپور واقع در سنگاپور که در سال 2019 تأسیس شد. این مبادله به افراد اجازه می دهد تا قراردادهای دائمی تجاری مانند BTCUSD ، ETHUSD ، XRPUSD ، LTCUSD ، XTZUSD و LINKUSD با حداکثر اهرم 100 برابر. Phemex بخاطر تجارت رمزنگاری با هزینه صفر در جفتهای نقطه ای کاملاً شناخته شده است و در حال حاضر انجام می شود # 6 برای حجم معاملات روزانه.

حجم phemex

چه کسی مالک Phemex است?

پیمکس بود توسط 8 مدیر سابق مورگان استنلی تاسیس شد با 40+ سال تجربه ترکیبی در ارائه HFT (فناوری با فرکانس بالا) با پایداری عالی. دارندگان صرافی قصد دارند میلیون ها کاربر بالقوه را با امکان دسترسی به یک بستر تجاری کاربر پسند ، ایمن و کارآمد ، وارد سیستم ارز دیجیتال کنند.

Phemex مقایسه شده است

ویژگی های پیشرفته ، رابط کاربری بصری و تجارت با اهرم بالا از ویژگی های مهم Phemex است. در این جدول مقایسه ، سایر مبادلات رمزنگاری دارای رتبه برتر مانند Phemex که ویژگی های کلاس جهانی را ارائه می دهند ، ذکر شده است.

ویژگی های Phemex

کاربران Phemex از این پلت فرم به چندین ویژگی نوآورانه تجارت و ابزار مالی برای افزایش سود بالقوه تجارت ارزهای رمزپایه دسترسی دارند. تبادل شامل ویژگی هایی از جمله:

 • رابط کاربری مبتدی
 • هیچ KYC برای شروع تجارت وجود ندارد
 • بازار معاملات نقطه ای با کارمزد معاملات صفر
 • مبادله مشتقات با اهرم تا 100 برابر و تسویه حساب BTC یا USD
 • حساب آزمایشی ارز رمزنگاری شده برای معامله رمز ارز با خطر صفر
 • برنامه تلفن همراه برای تجارت در هر زمان و هر مکان
 • برنامه وابسته سخاوتمندانه ای که به دلیل آوردن کاربران به شما پاداش می دهد
 • تیم پشتیبانی مشتری 24/7

تبادل phemex


آیا Phemex تنظیم می شود?

به نظر می رسد Phemex یک شرکت قانونی است که در BVI ثبت شده است با کارمندان و کاربران واقع در سراسر جهان. مبادله است تنظیم نشده و در کشورهای مختلف با قوانین مالی دقیق مانند ایالات متحده محدود شده است.

آیا Phemex بی خطر است?

این صرافی دارای چندین ویژگی امنیتی برای اطمینان از امنیت وجوه مشتریان و اطلاعات شخصی است. روشهای کلیدی امنیتی که اجرا شده است شامل سیستم 100٪ کیف پول سرد ، روند برداشت چند امضا و احراز هویت دو فاکتور (2FA) است. Phemex دارد هک نشده است یا مصالحه در نتیجه از دست دادن بودجه یا اطلاعات مشتری بر اساس تحقیقات ما.

ثبت & وارد شدن

برای ایجاد یک حساب کاربری در Phemex ، مراحل ثبت نام بسیار ساده است و فقط چند دقیقه طول می کشد. ایجاد حساب کاربری یا نگهداری کیف پول با Phemex هزینه ای ندارد. برای شروع ، این مراحل ساده را دنبال کنید:

ثبت نام phemex

واریز وجوه به Phemex

صرافی Phemex به شما امکان می دهد ارز رمزنگاری شده را از کیف پول سخت افزاری رمزنگاری مستقیماً به بستر معاملات دارایی دیجیتال منتقل کنید تا معاملات را آغاز کنید. سپرده های بیت کوین و USDT در کیف پول Phemex تأمین می شوند. سرعت واریز به کیف پول Phemex شما به دارایی رمزنگاری ، تعداد تأییدیه های مورد نیاز و بار شبکه بلاکچین بستگی دارد.

سپرده phemex btc

برای سپرده گذاری در Phemex ، این مراحل را دنبال کنید:

رابط کاربری Phemex

رابط کاربری برای معامله گران رمزنگاری که از تجزیه و تحلیل فنی استفاده می کنند ، یک جنبه حیاتی است. پس از استفاده از پلت فرم معاملات Phemex ، ما تحت تأثیر رابط نمودار و ابزار قرار گرفتیم. تجربه این بود ساده ، روان و دارای شاخص های فنی عالی و ابزارهای ترسیم که انتظار دارید نرم افزار نمودار سازی توسط Tradingview تهیه شده است که بیشتر معامله گران رمزنگاری با آن آشنا خواهند شد.

رابط کاربری phemex

در سمت چپ ، کاربران می توانند یک جفت رمزنگاری را برای خرید یا فروش انتخاب و انتخاب کنند. هنگامی که یک جفت را انتخاب می کنید ، پنجره ورود سفارش در زیر نمایش داده می شود تا معاملات را با استفاده از بورس spot یا قراردادهای دائمی رمزنگاری انجام دهید. چندین نوع سفارش وجود دارد که عبارتند از:

 • حد
 • بازار
 • مشروط (فقط در دسترس کاربران Premium)

درصدهای پنجره سفارش (به عنوان مثال 25٪ ، 50٪ و 100٪) برای جمع آوری حجم معاملات به عنوان نسبت موجودی حساب معاملات موجود است. این در اکثر مبادلات تجاری ارزهای رمزنگاری شده کاملاً استاندارد است. پنجره سفارش برای بازارهای قراردادی که دارای یک نوار لغزنده اهرمی است ، کمی متفاوت است.

حاشیه phemex

در سمت راست ، می توانید کتاب سفارش را مشاهده کنید که تمام قیمت هایی را نشان می دهد که مردم مایل به خرید و فروش ارز رمزنگاری شده انتخاب شده هستند. اعداد در وسط آخرین قیمت فروش و حجم یا مقدار معامله شده در هر سطح قیمت را نشان می دهد. با کلیک بر روی یک معامله اخیر ، فرم ثبت سفارش را با قیمت دقیق جفت نشان می دهد. این باعث صرفه جویی در وقت و جلوگیری از اشتباه هنگام تایپ دستی قیمت ها می شود.

تبلیغات

BYBIT

کسب پاداش t0 600 دلار با سپرده های بیت کوین

رتبه بندی

4.7 / 5

مطالبه 600 دلار

نحوه تجارت با Phemex با هزینه های صفر

برای خرید و فروش ارز رمزنگاری شده با Phemex ، این مراحل ساده را دنبال کنید:

این صرافی همچنین قرارداد معامله GOLD / USD و دارایی های بیشتری مانند S را فراهم می کند&سهام P 500 ، شاخص های سهام ، نرخ بهره ، FOREX ، کالاها ، انرژی و فلزات که به زودی بر اساس وب سایت Phemex در سیستم عامل منتشر می شود.

همه مبادلات ارزهای رمزنگاری شده یکسان نیستند.

PHEMEX را با دیگران مقایسه کنید

مقایسه کن!

خرید رمزنگاری با استفاده از Phemex

Phemex با Banxa ، درگاه فیات به رمزنگاری سازگار بین المللی همکاری کرده است تا به کاربران خود اجازه دهد رمزنگاری را با استفاده از کارت اعتباری / بدهی یا انتقال بانکی به طور مستقیم از وب سایت Phemex خریداری کنند. در حال حاضر ، رابط کاربری امکان خرید بیت کوین ، Ethereum و Tether را فراهم می کند.

وجوه خریداری شده برای معامله برداشت از کیف پول سخت افزاری به کیف پول Phemex شما واریز می شود.

phemex خرید رمزنگاری

حساب نسخه ی نمایشی Phemex

Phemex یک شبکه آزمایشی ارائه می دهد تا به کاربران اجازه دهد تجارت رمزنگاری را با استفاده از یک حساب آزمایشی بدون پرداخت ودیعه انجام دهند. محیط تجارت شبیه سازی شده همان ویژگی ها و عملکردهای اصلی را دارد. به حساب آزمایشی Phemex در بخش “Products” در فهرست بالای صفحه دسترسی پیدا می شود.

ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده

Phemex از تعدادی دارایی رمزنگاری پشتیبانی می کند که در بورس مانند BTC ، ETH ، XRP ، LTC ، LINK ، XTZ ، LTC و USDT قابل خرید و فروش است. لیست سکه های پذیرفته شده در مقایسه با سایر سیستم عامل های تجارت کاملاً محدود است.

هزینه های تبادل & محدودیت ها

تبادل نقطه ای

تبادل نقطه ای Phemex در دسترس کاربران آزمایشی Premium و Premium است که می توانند رمزنگاری را با آن خریداری یا بفروشند با استفاده از وب سایت یا برنامه تلفن همراه ، هزینه یا کارمزد صفر دریافت کنید. این یکی از ارزان ترین راه های تجارت بین ارزهای دیجیتال است. معامله گرانی که از یک معامله API استفاده می کنند ، الف 0.1٪ کارمزد معاملات. علاوه بر سکه های زیر: به زودی جفت معاملات XTZ ، LTC ، ADA ، TRX و ONT با صفر کارمزد ارائه می شود.

تجارت قراردادها

هزینه معامله پیمکس Phemex براساس مدل سازنده و گیرنده است و هزینه ای را بر اساس اینکه کاربر کاربر در بازار سفارش داده یا سفارش محدود می کند ، اعمال می کند. معامله گرانی که نقدینگی دفتر سفارش را تأمین می کنند (به عنوان مثال سفارشات محدود) ، یک دریافت می کنند -تخفیف 0.025٪ در معامله آنها معامله گرانی که نقدینگی خود را از دفتر سفارش حذف می کنند (به عنوان مثال سفارشات بازار) از آنها کسر می شود 0.075٪ هزینه در اعدام.

هزینه های مالی Phemex هر 8 ساعت بین دارندگان موقعیت های کوتاه و بلند مدت شارژ می شود یا صادر می شود. صرافی برای نگه داشتن موقعیت های یک شبه هزینه ای دریافت نمی کند. به طور کلی ، هزینه های معاملات در مقایسه با سایر سیستم عامل های رمزنگاری مانند Bybit ، FTX ، BitMEX و Bitfinex بسیار رقابتی است. با توجه به Coinmarketcap ، این مبادلات نقدینگی بالاتری نسبت به Phemex ارائه می دهند که این یک مزیت برای معامله گران روز و افراد با ارزش خالص بالا است که با اهرم معامله می کنند.

مانند phemex مبادله می شود

سپرده & هزینه های برداشت

پیمکس برای سپرده یا برداشت هیچ گونه هزینه ای دریافت نمی کند به حساب معاملاتی آن و از آن. برداشت از کیف پول Phemex باعث ایجاد هزینه استاندارد بلاکچین می شود که در دارایی رمزنگاری و بار شبکه متفاوت است.

حق بیمه Phemex

کاربران Phemex که یک حساب کاربری را ثبت می کنند ، مجاز به یک دوره آزمایشی 7 روزه عضویت در حق بیمه هستند. حساب Phemex Premium ویژگی های اضافی را ارائه می دهد که در یک حساب رایگان در دسترس نیست مانند موارد زیر:

 • مبادله نقطه رمزگذاری را معامله کنید
 • هزینه های تجارت صفر برای سفارشات اجرا شده در بازار بجا اعمال می شود
 • سفارشات پیشرفته برای مدیریت ریسک (یعنی انواع سفارش مشروط) در بازار بورس
 • یک دوره آزمایشی 30 روزه حق بیمه کامل به دوستان و خانواده خود هدیه دهید

حق بیمه phemex

قیمت گذاری Phemex

حساب Phemex Premium یک اشتراک پولی است که به معامله گران امکان خرید و فروش ارزهای رمزپایه را در صرافی با صفر کارمزد می دهد. قیمت عضویت Phemex Premium از:

 • 9.99 دلار آمریکا برای یک دوره 30 روزه
 • 19.99 دلار آمریکا برای یک دوره 90 روزه
 • 69.99 دلار دلار برای یک دوره 1 ساله

کاربرانی که حجم بالایی را معامله می کنند و یا معاملات مکرر خود را با استفاده از بورس رمزنگاری نقطه انجام می دهند ، از پرداخت هیچ گونه معامله ای در معاملات خود که می تواند سود شما را به همراه داشته باشد ، بهره مند خواهند شد. عضویتی که از 0.19 USD در روز شروع می شود ، یک قیمت عادلانه است و می تواند تفاوت زیادی در سود و زیان کل پایان سال ایجاد کند.

مربوط: 7 بهترین صرافی رمزنگاری صفر (معاملات بدون کمیسیون)

حساب Premium به طور خودکار در پایان مدت اعتبار خود منقضی می شود و در مدت اعتبار قابل لغو نیست. تمدید اشتراک خودکار می تواند در هر زمان لغو شود.

قیمت گذاری phemex

سوالات متداول

آیا Phemex برنامه موبایلی دارد؟?

Phemex یک برنامه تلفن همراه دارد که به کاربرانش امکان خرید ، معامله و فروش ارزهای رمزپایه و مشتقات آن را از دستگاه iOS یا Android می دهد. استفاده از این برنامه ساده و آسان است که مناسب تجار مبتدی و متوسط ​​است.

چه کشورهایی پشتیبانی می شوند?

Phemex یک صرافی معاملاتی ارز رمزنگاری شده در سراسر جهان است که در کشورهایی مانند کانادا ، انگلستان ، استرالیا و نیوزیلند در سراسر جهان در دسترس کاربران است. کشورهای زیر از استفاده از Phemex منع شده اند:

 • افغانستان
 • جمهوری آفریقای مرکزی کنگو
 • ساحل عاج
 • کوبا
 • اریتره
 • گینه بیسائو
 • ایران
 • عراق
 • کره شمالی
 • لیبریا
 • لیبی
 • پاناما
 • رواندا
 • سومالی
 • سودان جنوبی
 • سودان
 • اوکراین (کریمه)
 • یمن
 • زیمبابوه

گزینه های Phemex

Phemex یک پلت فرم معاملاتی با کیفیت برای ارزهای رمزپایه است که به خوبی در برابر رقبایی مانند BitMEX و Bitfinex قرار می گیرد. در اینجا سیستم عامل های قابل مقایسه ای مانند Phemex وجود دارد که حداکثر 100 برابر اهرم و هزینه های تجاری قابل رقابت را ارائه می دهد.

رقبای phemex

نتیجه

برای خاتمه بخشیدن به بررسی Phemex ، سیستم عامل رمزنگاری دارای ویژگی های بسیار خوبی برای معامله گرانی است که می خواهند ارزهای دیجیتال را با استفاده از اهرم حدس و گمان حدس بزنند. این شامل یک رابط کاربری پیشرفته و ابزارهای پیشرفته مدیریت ریسک و ابزار طراحی برای نسخه های دسک تاپ و برنامه موبایل است.

از Phemex بازدید کنید

در حالی که هزینه عضویت کمی وجود دارد ، معامله گران رمزنگاری جدی باید یک نسخه جدید را برای حساب Premium در نظر بگیرند. این به طور بالقوه می تواند با عدم پرداخت هزینه های تجاری ، سودآوری خود را افزایش دهید و می توانید هزینه اشتراک سالانه را چندین برابر کنید.

توجه داشته باشید: در حالی که هدف ما ارائه دقیق و جدیدترین اطلاعات در این بررسی تبادل Phemex.com است ، اما ما اکیداً پیشنهاد می کنیم که از سایت آنها دیدن کنید تا با هر تغییری که ممکن است پس از آن رخ دهد ، به روز شوید..

همچنین ممکن است که شما علاقه مند باشید به:

 • چگونه می توان بیت کوین را به صورت رایگان کسب کرد: 6 روش اثبات شده
 • 4 بهترین Bitcoin Cashback & برنامه پاداش (پول رایگان)
 • 5 بهترین سیستم عامل برای کسب علاقه در رمزنگاری
 • Shrimpy Review: به صورت خودکار تعادل نمونه کارهای Crypto خود را متعادل کنید
 • 4 بهترین نرم افزار رسم رمزنگاری & ابزارهایی برای معامله گران Altcoin

ابزارهای مدیریت ریسک و ویژگی های پلتفرم برای هر سرمایه گذار احتمالی ارز رمزپایه بسیار مهم است. صرافی های معاملات ارز رمزنگاری شده زیر – علاوه بر مبادله فوق – ویژگی های پیشرفته تجارت ، شاخص های فنی و یک رابط نمودار صاف و پاسخگو به تلفن همراه را ارائه می دهند که برای مبتدیان و معامله گران رمزنگاری حرفه ای مناسب خواهد بود.

از Phemex بازدید کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector