بررسی Primebit: آیا این لگیت است؟ (ما پاسخ ها را داریم)

PrimeBit یک مبادله تجاری حاشیه رمزنگاری نظیر به نظیر است که به کاربران امکان می دهد قراردادهای دائمی را در بیت کوین ، Ethereum و Litecoin با حداکثر 200 برابر اهرم تجارت کنند. این پلت فرم با MetaTrader 5 ادغام شده است که سالهاست برنامه تجاری مورد علاقه معامله گران باتجربه و مبتدی است.

از PrimeBit دیدن کنید

اکنون ، چون Primebit یک مبادله نسبتاً جدید است ، ممکن است نگران چند نکته باشید ، از جمله اینکه آیا این یک مبادله رمزنگاری ایمن و قانونی است. این بررسی امنیت پلت فرم و سایر فاکتورهای مهم مانند هزینه های معاملاتی ، رابط نمودار ، روش های سپرده گذاری و پشتیبانی مشتری را بررسی می کند.

اولیه

PrimeBit چیست?

PrimeBit یک است نظیر به نظیر بستر مبادله ارز رمزنگاری شده که در سال 2019 تأسیس شد ، جایی که می توانید قراردادهای دائمی بین سایر کاربران جامعه رمزنگاری را معامله کنید.

این یک پلتفرم تجاری مبتدی و اولین مبادله در نوع خود است که با MetaTrader 5 ادغام می شود. این بورس پیشنهاد خرید و فروش جفت های بیت کوین ، Ethereum و Litecoin را دارد. هر دارایی دیجیتال می تواند با اهرم بالا تا 200 برابر با استفاده از وب سایت برای دسک تاپ برنامه Primebit برای دستگاه های تلفن همراه قابل معامله باشد.

خلاصه سریع

PrimeBit مقایسه شده است

ویژگی های پیشرفته ، رابط کاربری بصری و یک برنامه تجارت تلفن همراه از ویژگی های مهم PrimeBit است. در این جدول مقایسه ، سایر مبادلات رمزنگاری دارای رتبه بندی برتر که ویژگی های کلاس جهانی را ارائه می دهند ، ذکر شده است.

همچنین ممکن است که شما علاقه مند باشید به:

 • 8 بهترین صرافی رمزنگاری صفر (معاملات بدون کمیسیون)
 • چرا من مرتباً با Bitmex ضرر می کنم؟ از این 5 اشتباه خودداری کنید
 • 4 بهترین Bitcoin Cashback & برنامه پاداش (پول رایگان)
 • 3 بهترین سایت نمودار رمزنگاری برای معامله گران Altcoin
 • Bybit مسابقات جهانی تجارت Brawl خود را آغاز می کند

آیا PrimeBit بی خطر است?

تاکنون هیچ مورد هک و دزدی در Primebit گزارش نشده است. این امر به استاندارد بالای کنترل های امنیتی در سیستم عامل نسبت داده می شود تا صندوق کاربر را ایمن و مطمئن نگه دارد. Primebit یک مبادله قانونی است که با ارائه تجارت و همگرایی همتا با MT5 خود را به سرعت از سایر سیستم عامل های رمزنگاری جدا کرده است.

نحوه ثبت نام در PrimeBit

برای ایجاد یک حساب کاربری در PrimeBit ، این مراحل ساده را دنبال کنید:

ثبت نام اولیه

نحوه واریز وجوه در PrimeBit


PrimeBit فقط سپرده های بیت کوین را می پذیرد. برای تأمین اعتبار حساب PrimeBit خود با بیت کوین دو گزینه در دسترس است:

 • بیت کوین را از یک کیف پول سخت افزاری یا صرافی دیگر مستقیماً به حساب خود واریز کنید
 • خرید Bitcoin با انتقال بانکی با استفاده از Match2Pay

روش دیگر ، شما باید وجوه خود را با استفاده از صرافی معتبر fiat-to-crypto واریز کنید و سپس بیت کوین خریداری شده را به Primebit منتقل کنید.

انتقال BTC به PrimeBit

برای واریز وجه از کیف پول دیگر ، در صفحه خلاصه حساب کلیک کنید “وجوه واریزی” برای ظهور سیم پیچ سپرده PrimeBit. حساب آدرس کیف پول BTC و کد QR برای ارسال BTC به نشان داده می شود.

سپرده اولیه

خرید BTC در PrimeBit

برای کاربران جدیدی که هنوز مالک بیت کوین نیستند اما می خواهند تجارت خود را در این سیستم عامل آغاز کنند ، صرافی PrimeBit یک رابط با Match2Pay دارد که به شما امکان می دهد Bitcoin را با استفاده از Transfer Bank با USD خریداری کنید. Match2Pay یک ارائه دهنده شناخته شده و قابل اعتماد فیات به رمزنگاری است که از مبادلات معروف مانند:

 • Coinbase
 • کراکن
 • جوزا

Primebit خرید بیت کوین

معاملات در PrimeBit

برای همه تاجران به طور یکسان ، جرابط نقشه برداری یکی از مهمترین موارد در هنگام انتخاب مبادله رمزنگاری است. به خصوص برای معامله گرانی که برای یافتن امتیاز در بازار به تجزیه و تحلیل فنی اعتماد می کنند.

هنگام انتخاب صرافی معاملات ارزهای رمزنگاری شده ، باید با رابط کاربری تجارت ، انواع سفارشات و ابزارهای نمودار راحت باشید. باید احساس خوبی داشته باشد زیرا در این قسمت بیشتر وقت شما صرف می شود!

هنگامی که برای اولین بار به Exchange PrimeBit وارد می شوید ، اولین چیزی که متوجه خواهید شد این است که سیستم نمودار بندی بر اساس موتور TradingView است. همانطور که بیشتر معامله گران کهنه کار می دانند ، نمودارهای TradingView برای نمودارهای روان ، شهودی و بسیار کاربردی مشهور هستند. این بسیار بهتر از رابط کاربری قبلی است که بر اساس MetaTrader 5 ساخته شده بود.

نمودارهای Primebit

کاربران Primebit از ابزارها و شاخص های پیشرفته معاملاتی ارائه شده توسط TradingView بهره مند می شوند که می توانند برای تجزیه و تحلیل قیمت های رمزنگاری زنده مطابق با استراتژی معاملاتی خود استفاده شوند. شما می توانید چندین شاخص فنی برای اضافه کردن قیمت های زنده اضافه کنید و از ابزار طراحی برای تحلیل رفتار قیمت استفاده کنید.

به نظر می رسد پنجره سفارش در سمت راست کاملاً اساسی است. اگرچه ، این شامل تمام ویژگی هایی است که شما از یک بستر معتبر تجارت حاشیه رمزنگاری انتظار دارید. با استفاده از پنجره سفارش می توانید سفارشاتی را در بازار ارائه دهید ، متوقف کنید و محدود کنید که در بخش بعدی به آنها خواهیم پرداخت.

دفترچه سفارش Primebit

نحوه تجارت با استفاده از PrimeBit

برای ورود به یک تجارت با Primebit ، به قسمت ‘ماشین حساب نماد در بالا سمت راست پنجره تجارت. با این کار چند گزینه مختلف پیش رو دارید:

 • قرارداد: اطلاعات قرارداد دارایی انتخاب شده مانند آخرین قیمت ، نرخ بودجه و حجم 24 ساعته را نمایش دهید
 • موقعیت: نمایش تمام موقعیت های باز و سفارشات معلق (محدودیت)
 • ترتیب جدید: برای ورود به موقعیت جدید یا تنظیم سفارش معلق

کالک نخست

از طریق پنجره سفارش جدید ، کاربران می توانند دارایی رمزنگاری را برای تجارت انتخاب کنند ، خرید یا فروش را انتخاب کنند ، نوع سفارش بازار را انتخاب کرده و اندازه موقعیت را تعیین کنند. PrimeBit برآورد قیمت انحلال را بر اساس حاشیه اولیه محاسبه می کند و در صورت انجام معاملات موجودی مانده را نشان می دهد.

دو نوع مختلف از سفارشات بازار موجود در PrimeBit عبارتند از:

 • آ حد سفارش به شما امکان خرید یا فروش دارایی با قیمت مشخص را می دهد. به عنوان مثال ، اگر می خواهید قراردادهای BTC را با قیمت 200 دلار یا کمتر خریداری کنید ، می توانید یک سفارش خرید محدود تعیین کنید که تا زمانی که بازار به قیمت مشخص شده شما نرسد ، پر نمی شود.
 • آ سفارش بازار به شما امکان می دهد دارایی را با بهترین قیمت موجود در کتاب سفارش آن جفت خریداری یا فروش کنید. از این نوع سفارش باید با احتیاط استفاده شود زیرا می تواند منجر به قیمت های احتمالی پر شدن بد در جفت های مایع کمتر شود.

PrimeBit دارایی های معاملاتی

Primebit قراردادهای دائمی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد با استفاده از اهرم فشار و بدون نیاز به مالکیت دارایی ، در مورد بالا رفتن یا پایین آمدن قیمت دارایی حدس بزنید. هر قرارداد دائمی تاریخ انقضا ندارد ، به این معنی که محدودیتی در سود شما وجود ندارد.

Primebit قراردادهای دائمی را در موارد زیر ارائه می دهد:

 • بیت کوین (BTC / USD)
 • اتر (ETH / USD)
 • Litecoin (LTC / USD)

اهرم اولیه

اهرم اولیه

Primebit پیشنهاد می کند حداکثر 200 برابر اهرم در قراردادهای Bitcoin ، Ethereum و Litecoin. حاشیه موجود به اندازه موقعیت و جفت ارز بستگی دارد. 9 تنظیمات مختلف اهرم برای خرید و فروش قراردادهای خرید و فروش در دسترس است که 1x ، 2x ، 5x ، 10x ، 25x ، 50x ، 100x ، 150x و 200x است. به نظر نمی رسد وجود داشته باشد عبور از حاشیه در Primebit.

تبلیغات

BYBIT

کسب پاداش t0 600 دلار با سپرده های بیت کوین

رتبه بندی

4.7 / 5

مطالبه 600 دلار

ما باید احتیاط کنیم که تجارت اهرم می تواند ابزاری قدرتمند برای یک تاجر باشد. می توانید از آن استفاده کنید تا تیake مزیت حرکات نسبتاً کوچک قیمت تا تعادل شما سریعتر رشد کند.

این کار با قرار دادن کسری از ارزش کامل تجارت شما کار می کند – و صرافی باقیمانده سپرده را برای تسهیل اندازه موقعیت بسیار بزرگتر بدون اتصال سرمایه خود فراهم می کند. همچنین می تواند نتیجه عکس داشته باشد و اندازه ضرر و زیان شما را افزایش دهد.

هزینه های Primebit

هزینه های مبادله هنگام انتخاب مبادله معاملات ارزهای رمزپایه مورد توجه قرار می گیرند. هنگام معامله با اندازه های بزرگتر موقعیت و در یک بورس اهرمی که در آن کارمزدی را در موقعیت های بسیار بزرگتر از حاشیه خود پرداخت می کنید ، بسیار مهمتر می شود.

واریز / برداشت

Primebit می کند هزینه ودیعه یا برداشت را دریافت نکنید. هنگام برداشت بیت کوین از Primebit که توسط بار بلاکچین تعیین می شود ، حداقل هزینه شبکه Bitcoin وجود دارد. هزینه بلاکچین 0.0005 BTC است.

هزینه های تجارت

هزینه معاملات Primebit در مقایسه با سایر مبادلات صنعت معاملات ارزهای رمزپایه منصفانه است. تبادل از a مدل سازنده و گیرنده برای تعیین هزینه های معاملاتی که برای BTC ، ETH و LTC یکسان است. بسته به نوع سفارش انجام شده ، Primebit هزینه تجارت مورد استفاده را تعیین می کند.

Primebit هزینه تجارت 0.075٪ (گیرنده) و -0.025٪ (سازنده) است. هزینه معاملات از مانده حساب کسر می شود و تاثیری در حاشیه اولیه سفارش نخواهد داشت.

برای کمک به توضیح هزینه های مختلف Primebit و زمان اعمال آنها:

 • آ سازنده کسی است که سفارش محدود یا سفارش مشروط قرار می دهد بدون توجه به اینکه معامله گر طولانی یا کوتاه را انتخاب کند ، به کتاب سفارش می رود و به عمق بازار می افزاید. این بازرگانان به ایجاد بازار کمک می کنند و بنابراین سازندگان معرفی می شوند.
 • آ گیرنده کسی است که سفارشات بازار را انجام می دهد که بلافاصله قبل از مراجعه به کتاب سفارش تحقق می یابند و با گرفتن سفارشات از کتاب سفارش ، عمق بازار را کاهش می دهند.

Primebit Security

Primebit چندین ویژگی امنیتی را برای محافظت از سرمایه کاربران و وب سایت خود در نظر گرفته است. تا به امروز ، هیچ هک جدی یا سرقت وجوه در مبادله رمزنگاری مشتقات صورت نگرفته است.

نرم افزار Primebit

سرور PrimeBit در میزبانی شده است خدمات وب آمازون (AWS) که جامع ترین و گسترده ترین پلتفرم ابری جهان است.

Primebit Wallet

این پلت فرم بر اساس a است سیستم کیف پول سرد برای ذخیره 99٪ از کل دارایی های دیجیتال از کاربران. این بدان معنی است که مقدار زیادی از وجوه مشتری در یک کیف پول سخت افزاری آفلاین ذخیره می شود و هر آدرس سپرده اختصاص داده شده به کاربران در واقع یک آدرس کیف پول سرد است..

در صورت به خطر افتادن سیستم ، یک مهاجم هنوز به تمام کلیدهای مورد نیاز برای سرقت وجوه دسترسی کامل ندارد. هیچ کلید خصوصی در هیچ سرور ابری نگهداری نمی شود که خطرات سایبری مانند هکرها را بسیار کاهش می دهد.

برداشت اولیه

پس از تأیید کاربر ، برداشت های Primebit به صورت دستی پردازش می شوند. این به تیم Primebit این امکان را می دهد تا اطلاعات مربوط به برداشت را با دقت بررسی کند تا از قانونی بودن معامله و داشتن مالک قانونی دارایی اطمینان حاصل کند.

احراز هویت دو فاکتور

دیگر اقدام قابل توجه امنیتی این است احراز هویت دو فاکتور. کاربران Primebit لازم است قبل از برداشت وجه از MT5 ، 2FA را برای برنامه Primebit تنظیم کنند. این بدان معنی است که کاربران ملزم به استفاده از a رمز ورود و تلفن همراه ثبت شده به منظور احراز هویت حساب هنگام ورود به سیستم و برداشت وجه از صرافی.

بررسیهای Primebit & پشتیبانی مشتری

به عنوان یک مبادله کاملاً جدید ، تعداد زیادی از بررسیهای Primebit در اینترنت یا Reddit وجود ندارد. بازخورد در مورد پروفایل های شبکه های اجتماعی مثبت است.

چیزی که واقعاً برجسته است این است مجموعه گسترده ای از راهنماها و مقالات در بخش پشتیبانی Primebit. این کاملا همه موارد مانند:

 • برنامه وابسته Primebit
 • Primebit Web Trader
 • برنامه Primebit Metatrader 5
 • قراردادهای دائمی Primebit
 • انتقال / پرداخت Primebit

برای کاربران جدید مبادله ای که نمی توانند پاسخ سوالی را در صفحه پشتیبانی پیدا کنند ، کاربران می توانند با استفاده از تیم Primebit تماس بگیرند ربات چت زنده zendesk. این را می توانید در گوشه پایین سمت چپ پیدا کنید و 24/7 به چندین زبان موجود است. ما آن را آزمایش کردیم و تقریباً بلافاصله پاسخ دادیم. رسانه های دیگر برای تماس با ما کانال های ایمیل یا رسانه های اجتماعی هستند.

گزینه های Primebit

BYBIT

بایت

ByBit یک بستر معاملاتی ارز رمزنگاری شده مشتقات با تأکید بر معاملات اهرم با حداکثر 100 برابر اهرم برای جفت های تجاری بیت کوین و اتریوم است. Bybit به یکی از بهترین مبادلات رمزنگاری در جهان تبدیل شده است.

به وب سایت مراجعه کنید plus500

Plus500

Plus500 ارائه دهنده CFD است که مشتریان گسترده خود را برای تجارت محبوب ترین دارایی های رمزنگاری جهان با حداکثر 30 برابر اهرم مانند بیت کوین ، Ethereum ، Litecoin ، Neo ، Ripple XRP ، EOS ، Cardano ، Tron و Monero ارائه می دهد..

سلب مسئولیت: سرمایه شما در معرض خطر است

به وب سایت مراجعه کنید بیننگی

بینانس

Binance بزرگترین مبادله ارز رمزنگاری شده بر اساس حجم تجارت و یکی از سریعترین ارائه دهندگان خدمات تجارت برای اکوسیستم بلاکچین است. این صرافی رشد نجومی داشته و یک بستر معاملاتی رمزنگاری برتر است.

به وب سایت مراجعه کنید

سوالات متداول

چقدر می توانم تجارت ارز رمزنگاری کنم?

سود به صبر ، تصمیمات تجاری و موفقیت استراتژی های تجاری شما بستگی خواهد داشت. هیچ استراتژی تجارت مقدس یا تضمینی برای کسب سود در معاملات بازارها وجود ندارد.

PrimeBit کجا قرار دارد?

PrimeBit در سنت وینسنت و گرنادین ها ثبت شده است.

آیا برای شروع تجارت نیاز به ارائه اسناد KYC هستم?

خیر ، هیچ رویه KYC وجود ندارد یا برای شروع معاملات با Primebit نیازی به بارگذاری اطلاعات پرسنل نیست.

آیا Primebit دارای یک حساب تجارت Testnet / Demo / Paper است?

بله ، Primebit آزمایشی ارائه می دهد تا تجارت رمزنگاری بدون ریسک را با استفاده از یک سایت آزمایشی امکان پذیر کند تا با استفاده از وب تریدر Primebit یا MT5 آشنا شود. قیمت رمزنگاری testnet برای تکرار بازار زنده در نظر گرفته شده است.

آیا برنامه PrimeBit موبایل وجود دارد؟?

Primebit با Metatrader 5 ادغام شده است و به کاربران امکان می دهد حساب Primebit خود را به برنامه MT5 متصل کرده و حساب زنده یا نسخه ی نمایشی خود را معامله کنند.

آیا PrimeBit برنامه وابسته ای دارد؟?

بله ، PrimeBit یک برنامه وابسته با سهم درآمد مادام العمر ارائه می دهد. درآمد PrimeBit از هزینه دریافت کننده است. تو می توانی درآمد تا 20٪ از تمام هزینه های Taker که توسط حساب ثبت شده از طریق پیوند ارجاع شما ایجاد شده است. برنامه وابسته چند سطحی است ، به این معنی که شما همچنین می توانید از هر حساب ثبت شده از طریق پیوندهای ارجاع وابسته خود سهم درآمد کسب کنید..

آیا مشتریان ایالات متحده می توانند با Primebit تجارت کنند?

به دلیل مقررات سختگیرانه خارج از کنترل صرافی ، مشتریان آمریکایی مجاز به تجارت با Primebit نیستند. ساکنان باید صرافی ارز رمزنگاری شده را در ایالات متحده آمریکا پیدا کنند که تحت قوانین و مقررات محلی تنظیم می شود.

چه کشورهایی در Primebit پشتیبانی می شوند?

Primebit یک پلتفرم معاملات ارزهای رمزنگاری شده است که به مشتریان امکان می دهد از خدمات آن از سراسر جهان استفاده کنند. افراد از کشورهای تحت حمایت مانند انگلستان ، کانادا ، سنگاپور ، استرالیا و نیوزیلند مجاز به خرید و فروش ارز رمزنگاری شده در بورس هستند. با این حال ، گروه محدودی از کشورها به دلیل محدودیت های قضایی ارزهای رمزپایه وجود دارد. کشورهایی که ممکن است در Primebit تجارت نکنند عبارتند از:

 • ایالات متحده آمریکا
 • کوبا
 • کریمه و سواستوپل
 • ایران
 • سوریه
 • پاکستان
 • کره شمالی
 • سودان
 • غنا
 • اتیوپی
 • تونس
 • یمن

نتیجه

برای خاتمه بخشیدن به بررسی Primebit ، مبادلات تجاری انجام می شود یکی از یک نوع پلت فرم معاملات همتا به همتا که به معامله گران اجازه می دهد در مورد بیت کوین ، Ethereum و Litecoin با گزینه های اهرم بالاتر در مقایسه با سایر مبادلات رمزنگاری اهرمی حدس بزنند.

ادغام با نمودارهای MetaTrader 5 یک ویژگی عالی است که مناسب مشتریان خرده فروشی و نهادی است. وب تاجر و اپلیکیشن موبایل به کاربران این امکان را می دهد تا در حین حرکت تجارت کرده و موقعیت ها را کنترل کنند. این بسیار دوستانه مبتدی است و تمام ابزارهای نمودار را برای معامله گران رمزنگاری فراهم می کند.

اگر با Primebit معامله کنید:

 • شما از پرداخت هزینه های بیش از حد معاملات در سایر مبادلات اهرم خسته شده اید
 • شما می خواهید سیستم عامل رمزنگاری ایمن با 99٪ از بودجه مشتری در سردخانه
 • شما یک پلت فرم نمودار را دوست دارید که با ابزارهای پیشرفته تجارت پاسخگو باشد
 • شما می خواهید در یک مبادله با آن تجارت کنید اهرم بالا تا 200 برابر
 • شما که برای تجارت در دسترس است را دوست دارید و مبادله می کنید برنامه دسک تاپ یا موبایل

از Primebit دیدن کنید

ابزارهای مدیریت ریسک و ویژگی های پلتفرم برای هر سرمایه گذار احتمالی ارز رمزپایه بسیار مهم است. صرافی های معاملات ارز رمزنگاری شده زیر – علاوه بر مبادله فوق – ویژگی های پیشرفته تجارت ، شاخص های فنی و یک رابط نمودار صاف و پاسخگو به تلفن همراه را ارائه می دهند که برای مبتدیان و معامله گران رمزنگاری حرفه ای مناسب خواهد بود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map