Tokenize Review: ویژگی های تبادل ، هزینه ها و موارد دیگر

انتخاب فیات برای مبادله رمزنگاری می تواند یک کار چالش برانگیز باشد. چندین ملاحظه از جمله ویژگی های موجود ، ارزهای فیات پشتیبانی شده و روش های سپرده گذاری ، جفت معاملات ، کارمزد ، امنیت و پشتیبانی مشتری وجود دارد.

یک پلت فرم هیجان انگیز دارایی دیجیتال در سنگاپور که انتخاب متنوعی از ارزهای رمزپایه را برای خرید ، تجارت و فروش ارائه می دهد Tokenize Exchange.

از Tokenize Exchange دیدن کنید

در حالی که هدف ما ارائه دقیق و جدیدترین اطلاعات در این بررسی Tokenize است ، اما ما اکیداً به شما پیشنهاد می کنیم به وب سایت مراجعه کنید برای به روز نگه داشتن با هر تغییری که ممکن است بعد از آن رخ دهد.

ویژگی های کلیدی:

  • ایجاد یک حساب کاربری سریع و آسان
  • 20 دارایی ارز رمزنگاری شده برای خرید / فروش
  • هزینه های معاملاتی رقابتی حداقل 0.1٪ در هر سفارش
  • سپرده SGD با استفاده از Xfers و انتقال بانکی
  • امکان کسب سود در رمزنگاری
  • بیمه تا 100 میلیون دلار
  • معیارهای نشانه و تجزیه و تحلیل دقیق

به طور کلی

3.9 / 5 از Tokenize Exchange دیدن کنید

راحتی در استفاده

رابط کاربر

هزینه ها

امنیت

قبل از غواصی در این بررسی ، توصیه می شود از کیف پول سخت افزاری مانند لجر نانو ایکس هنگام خرید ارزهای رمزپایه. مالکیت رمزنگاری در اختیار و کنترل سرمایه گذار است ، نه مبادله. برای اطلاعات بیشتر راهنمای ما در مورد محبوب ترین کیف پول های رمزنگاری را بخوانید.

تبادل Tokenize چیست?

Tokenize Exchange یک پلت فرم ارز رمزنگاری شده مستقر در سنگاپور است که در اوایل سال 2018 راه اندازی شده است استفاده آسان و رابط کاربری ساده برای افراد برای خرید دارایی های دیجیتال مانند Bitcoin و Ethereum با دلار سنگاپور (SGD) با استفاده از Xfers. از زمان تاسیس ، Tokenize Exchange به سرعت با رشد کرده است بیش از 100000 مشتری از محصولات و خدمات خود استفاده می کنند.

Tokenize Exchange مقایسه شده است

اقدامات امنیتی پیشرفته ، یک رابط کاربری بصری و یک برنامه تجارت تلفن همراه از ویژگی های مهم در Tokenize Exchange است. این جدول مقایسه سیستم عامل های معاملاتی رمزنگاری متناوب مانند Tokenize Exchange را لیست می کند.


ویژگی های کلیدی & خدمات

ارز رمزنگاری موجود

Tokenize Exchange به مشتریان خود فرصت سرمایه گذاری در 20 مورد را می دهد محبوب ترین و مایع ترین دارایی های دیجیتال و جفت های تجاری. با استفاده از صرافی می توانید هر سکه را در برابر SGD ، USD ، BTC و ETH معامله کنید.

سکه های تبادل

قیمت های رقابتی

هنگام استفاده از صرافی برای خرید رمزنگاری ، هزینه های معاملاتی پایین یک نکته مهم است. Tokenize Exchange هزینه هایی را براساس طبقات با ارائه می دهد هزینه های کم برای 0.1٪ برای اعضای Premium, که برای مبادلات ارزهای رمزپایه مستقر در سنگاپور بسیار رقابتی است.

حمایت از بیمه

وجوه نگهداری شده در کیف پولهای داغ Tokenize Exchange هستند تا 100 میلیون دلار بیمه شده است توسط متولی مشهور جهان BitGo. در حالی که توصیه می شود ارزهای رمزپایه را به یک کیف پول سخت افزاری منتقل کنید ، این برنامه بیمه برای مشتریان با استفاده از این پلت فرم آرامش خاطر را ایجاد می کند.

فروشگاه توکن

صرافی Tokenize راهنماها و اطلاعات جامعی را برای راهنمایی سرمایه گذاران جدید در فضای ارزهای رمزپایه ارائه می دهد. کاربران موجود در این سیستم عامل به “فروشگاه Token” دسترسی دارند تجزیه و تحلیل عمیق و معیارها روی هر سکه پشتیبانی شده همچنین خلاصه ای از احساسات بازار وجود دارد که ممکن است برای سرمایه گذاران مفید باشد.

سیگنال های مبادله را نشانه گذاری کنید

سود ماهیانه کسب کنید

مشابه سیستم عامل های محبوب وام و وام مانند BlockFi و Nexo ، کاربرانی که دارایی های ارز رمزنگاری شده را در کیف پول Tokenize ذخیره می کنند می توانند پرداخت سود از 4٪ تا 12٪ APY در انتخاب 18 ارز دیجیتال.

سود مبادله ای را رمزگذاری کنید

آیا Tokenize Exchange امن است?

هنگام انتخاب صرافی ارز رمزپایه ، ایمنی و امنیت وجوه در صرافی مهم است. با مرور صفحه امنیتی Tokenize Exchange ، این پلتفرم طبق مقررات محلی ، رویه های دقیق KYC را اجرا کرده است.

وجود دارد هیچ اطلاعاتی در مورد اقدامات امنیتی استاندارد صنعت ارائه نشده است مانند ذخیره سازی آفلاین کیف پول سرد ، لیست سفید آدرس و برداشت های چند امضا sign انجام می شود. از نظر امنیت حساب ، کاربران می توانند احراز هویت دو فاکتور را فعال کنند تا خطر دسترسی غیرمجاز را به حداقل برسانند.

کدام کشورها پشتیبانی می شوند?

Tokenize Exchange یک پلتفرم معاملاتی ارز رمزنگاری شده در سراسر جهان است که کاربران می توانند ارزهای دیجیتالی را به دارایی های دیگر مبادله کنند. مبادله فیات به رمزنگاری آنها فقط برای ساکنان سنگاپور که از SGD استفاده می کنند در دسترس است. کاربران سایر مناطق و حوزه های قضایی پشتیبانی شده می توانند ارزهای رمزنگاری شده را برای مبادله با سایر رمزنگاری ها به صرافی منتقل کنند.

ایجاد یک حساب کاربری

برای ایجاد یک حساب کاربری با Tokenize Exchange ، کاربران باید این کار را انجام دهند حداقل 18 ساله. روند ثبت نام یک حساب کاربری مستقیم است و چند دقیقه طول می کشد. هیچ هزینه ای برای ایجاد یا نگهداری حساب یا کیف پول Tokenize Exchange وجود ندارد. برای شروع مراحل ثبت نام ، یک آدرس ایمیل معتبر لازم است.

تأیید هویت

قبل از خرید و فروش در Tokenize Exchange ، کاربران باید یک فرآیند تأیید هویت را به پایان برساند. این الزام مطابقت با قوانین مشتری ، مشتری خود (KYC) ، مبارزه با پولشویی و مقابله با تأمین مالی تروریسم (AML / CTF) است که توسط اداره پولی سنگاپور (MAS) تنظیم شده است. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت مراجعه کنید تأیید KYC.

روشهای سپرده گذاری

حساب اساسی Tokenize Exchange (رایگان) شامل سه گزینه برای ساکنان سنگاپور برای واریز وجه و خرید بیت کوین ، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال است. روش های پشتیبانی شده سپرده گذاری در Tokenize Exchange شامل موارد زیر است واریز از طریق انتقال ، از کیف پول XSGD مبادله کنید و از طریق بانک واریز کنید.

سپرده ارز مبادله ای

برای کسب اطلاعات در مورد نحوه پیوند دادن حساب Xfers برای خرید رمزنگاری, این مقاله را بخوانید. مشتریانی که در Xfers ثبت نام نکرده اند می توانند واریز وجه را با استفاده از سپرده بانکی انتخاب کنند. این شامل تکمیل فرم درخواست انتقال بانکی و جمع آوری اطلاعاتی مانند کد SWIFT ، نام بانک و شماره حساب است. ودیعه خواهد بود ظرف چند دقیقه پس از دریافت فرم تکمیل شده بانکی پردازش می شود.

اعضای Premium و Platinum می توانند واریز فیات در SGD برای تأمین بودجه کیف پول Tokenize Exchange. روش های پرداخت همان حساب Basic است. وقتی حساب با فیات تأمین شد ، کاربران می توانند برای انجام سفارشات خرید / فروش ، به برگه “بازار” مراجعه کنند.

خرید ارز رمزنگاری شده

Tokenize Exchange اجازه می دهد ساکنان سنگاپور برای به دست آوردن ارز رمزنگاری شده با استفاده از دلار سنگاپور (SGD). 20 ارز رمزپایه مختلف برای انتخاب وجود دارد که شامل سکه های بزرگ مانند بیت کوین ، اتریوم ، لیتو کوین و XRP می شود. این صرافی همچنین از توکن های معروف DeFi مانند COMP ، AAVA و Sushi برای تهیه با ارز فیات پشتیبانی می کند.

رمز ارز خرید رمزگذاری

هر دارایی در لیستی نشان داده می شود که می تواند به یک نمودار شمع تمام صفحه برای مشاهده قیمت تاریخی قبل از خرید گسترش یابد. به نظر می رسد نمودارها توسط TradingView طراحی شده اند ، که به دلیل ارائه ویژگی های پیشرفته نمودار رمزنگاری ، ابزار طراحی و شاخص ها مشهور است. سفارشات را می توان با استفاده از یک جعبه ورودی که مشابه استفاده از یک بستر معاملاتی ارز رمزنگاری شده است ، قرار داد.

به عنوان مثال ، کاربر می تواند از بازار یا سفارش محدود استفاده کنید برای خرید بیت کوین با SGD. قبل از تایید سفارش ، کل هزینه قابل پرداخت فیات در پایین نشان داده شده است. همین روند برای فروش مجدد بیت کوین به SGD اعمال می شود.

جعبه سفارش ارز مبادله ای

از نظر ما پنجره ورود سفارش در بالا برای معامله گران متوسط ​​و با تجربه مناسب تر است که شرایط محدودیت سفارش ، سفارش بازار و نحوه خواندن نمودار قیمت را می فهمند. یک ویجت ساده یا ویژگی مبادله فوری در داشبورد یا صفحه اصلی برای تبدیل فیات به ارز رمزنگاری شده به نفع مبتدیان خواهد بود.

قیمت گذاری عضویت

Tokenize Exchange یک برنامه عضویت برای کاربران پایه ، حق بیمه و پلاتین ارائه می دهد. به کاربران جدیدی که با Tokenize حساب کاربری ایجاد می کنند ، به طور خودکار حساب اصلی رایگان اختصاص می یابد. مشوق های ارتقا to به عضویت Premium و Platinum شامل این موارد می شود تخفیف هزینه تجارت و هزینه برداشت.

هزینه ها

کارمزد مبادله Tokenize برای تجارت ارزهای دیجیتال بسته به سطح عضویت متفاوت است. کاربری که با استفاده از یک حساب پایه رایگان ، رمز ارز را با ارز فیات خریداری می کند ، برای هر تراکنش هزینه ای معادل 0.8٪ را متحمل می شود. هزینه می تواند به 0.5٪ و 0.1٪ کاهش یابد با ارتقا به عضویت Premium و Platinum به ترتیب.

معاملات رمزنگاری به رمزنگاری از یک مدل کارمزد مشابه استفاده می کند که از 0.25٪ در هر معامله شروع می شود که با ارتقا the عضویت می تواند به 0.2٪ و 0.1٪ کاهش یابد. برای کاربران جدید در حساب رایگان ، هزینه شروع خرید ، معامله و فروش رمزنگاری در مقایسه با سایر سیستم عامل های معاملات محبوب بیشتر است. به روز رسانی به برنامه پلاتین برای دریافت یک 0.1٪ یکی از کمترین هزینه ها در بازار است.

امنیت

Tokenize Exchange شامل احراز هویت دو فاکتور (2FA) است که معیار امنیتی برای محافظت از حساب های کاربری است. ذکر دیگری است اقدامات امنیتی موجود برای اطمینان از بالاترین میزان ایمن بودن وجوه مشتری یا اطلاعات ، اما اگر امنیت از مهمترین اولویت های صرافی باشد ، این اطلاعات فاش نمی شود (و باید باشد).

سوالات متداول

آیا Tokenize Exchange Legit است?

به نظر می رسد Tokenize Exchange یک صرافی ارز رمزنگاری شده قانونی است که در سنگاپور تنظیم می شود. سکو مطابق با قوانین KYC / AML است تنظیم شده توسط اداره پول سنگاپور (MAS). فرایندهای تأیید دقیق شناسه در حال انجام است خطر فعالیت های متقلبانه و تأمین مالی غیرقانونی تروریسم را کاهش دهد فعالیت های مرتبط.

آیا وجوه ذخیره شده در صرافی Tokenize ایمن هستند?

وب سایت بیان می کند که وجوه اعضاium حق بیمه اطمینان حاصل می شود که با خیال راحت برداشت شود در صورت بعید غیرفعال شدن غیرقابل پیش بینی شدن حساب بانکی آنها به دلیل تغییر در مقررات به عنوان مثال. برای اطلاعات بیشتر در این مورد, به وب سایت مراجعه کنید.

نتیجه

برای خاتمه بخشیدن به بررسی ما در Tokenize Exchange, این پلت فرم مبادله ای آسان برای استفاده و بصری را برای افراد مستقر در سنگاپور برای خرید و فروش ارزهای رمزپایه با استفاده از پول فیات محلی فراهم می کند. این صرافی از محبوب ترین ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و اتریوم پشتیبانی می کند که با استفاده از Xfers قابل تهیه است که مناسب ساکنان محلی است.

از Tokenize Exchange دیدن کنید

همراه با هزینه های تجاری قابل رقابت ، توانایی کسب سود و تجزیه و تحلیل دقیق هر یک از سکه های پشتیبانی شده در فروشگاه Token ، یک امتیاز فروش منحصر به فرد در مقایسه با سایر مبادلات رمزنگاری در سنگاپور ارائه می دهد. به طور کلی ، Tokenize Exchange یک انتخاب مناسب برای خرید رمزنگاری با SGD است.

هزینه های معامله برای هر سرمایه گذار احتمالی ارز رمزپایه بسیار مهم است. مبادلات زیر – علاوه بر مبادله فوق – هزینه های بسیار رقابتی ، سپرده گذاری و برداشت (بدون هیچگونه هزینه پنهانی) با طیف گسترده ای از روش های سپرده گذاری که متناسب با انواع سرمایه گذاران ارز رمزپایه ای است.

از Tokenize Exchange دیدن کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map