Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

چگونه می توان در بلاکچین خبره معتبر شد؟

آرزو دارید که در Blockchain کار خود را شروع کنید و از مزایای وعده های طولانی مدت فناوری Blockchain بهره مند شوید؟ در اینجا ما یک مسیر قطعی برای تبدیل شدن به یک خبره معتبر در بلاکچین ارائه می دهیم! 

فن آوری های جدید همچنان به اصلاح روش های انجام معاملات متعارف ادامه می دهند. بنگاه ها و همچنین هر یک از کاربران ، می توانند از فناوری برای اجرای ساده تر معاملات که می توانستند به روشی معمولی دشوار باشند ، استفاده کنند. بهترین مثال از مزایای فناوری Blockchain برای شرکت ها به صورت تحول دیجیتال مشهود است.

سازمان ها می توانند از فناوری های دیجیتال برای اصلاح عملیات تجاری سنتی خود مانند حسابداری و حسابداری استفاده کنند. از مزایای اصلی مشاغل در چنین مواردی می توان به صرفه بودن و استفاده بهینه از منابع اشاره کرد. یکی از فناوری های قابل توجه انقلابی در چند وقت اخیر ، فناوری Blockchain است.

بحث زیر با هدف تشریح یک راهنمای دقیق در مورد مسیر شغلی توصیه شده در فناوری Blockchain است. خوانندگان می توانند یک مرور کلی در زمینه حرفه ای در فناوری Blockchain همراه با مزایای آن پیدا کنند. علاوه بر این ، بحث در مورد گزینه های مختلف شغلی شما می توانید به عنوان یک متخصص معتبر در Blockchain جستجو کنید.

با این حال ، امیدوار کننده ترین نکته در مورد بحث می تواند اطلاعات مربوط به جزئیات اساسی گواهینامه خبره Blockchain باشد. سپس ، خوانندگان می توانند از خلاصه ای از بهترین روش ها برای شروع یادگیری فناوری Blockchain و آماده شدن برای آزمون گواهینامه خبره ، مطلع شوند.

Contents

استفاده روزافزون از فناوری Blockchain

استفاده روزافزون از فناوری Blockchain علاقه قابل توجهی به نقش یک خبره معتبر در Blockchain ایجاد کرده است. فناوری Blockchain پس از معرفی ارز مجازی ، بیت کوین ، در سال 2009 ، شهرت قابل توجهی پیدا کرده است. از آن زمان ، فناوری Blockchain با گسترش مداوم مناطق کاربرد خود در عصر امروز ، شناخت کافی را به دست آورده است.

بنابراین ، بسیاری از افراد با توجه به وعده های طولانی مدت فناوری Blockchain ، می خواهند در Blockchain شروع به کار کنند. بنابراین ، در چند وقت اخیر تعداد قابل توجهی از مشاغل خبره Blockchain افزایش قابل توجهی داشته است. با این حال ، بسیاری از نامزدها ایده ای در مورد شروع کار خود در Blockchain ندارند.

همچنین بخوانید: چگونه می توان یک متخصص بلاکچین شد?

فناوری Blockchain چیست?

قبل از اینکه به سمت راه های تبدیل شدن به یک خبره معتبر در Blockchain برویم ، مهم است که ابتدا در مورد خود فناوری Blockchain تأمل کنیم. همانطور که قبلاً بحث شد ، اولین باری که بلاکچین به وضوح در معرض دید جهانیان قرار گرفت ، در سال 2009 با معرفی بیت کوین بود. بنابراین ، بسیاری از افراد فناوری Blockchain را با بیت کوین اشتباه می گیرند.

برعکس ، Blockchain در واقع یک دفتر دیجیتال معتبر یا یک پایگاه داده توزیع شده است که تراکنش های مختلف را ردیابی می کند. علاوه بر این ، Blockchain می تواند برای ثبت معاملات مالی و همچنین سایر اطلاعات ارزشمند و حساس برنامه ریزی شود. به زبان ساده ، فناوری Blockchain در واقع یک پایگاه داده رمزگذاری شده و توزیع شده با قابلیت ضبط داده است ، دقیقاً مانند سوابق رایانه ای مبادلات ، قراردادها و معاملات.


فناوری Blockchain در حال حاضر یک گزینه مفید برای انتقال ایمن مواردی مانند قرارداد ، دارایی و معاملات مالی است. واقعیت جالب در مورد بلاکچین این است که دیگر نیازی به هیچ واسطه شخص ثالثی مانند بانک ها یا سازمان های دولتی نیست. بنابراین ، فناوری Blockchain مزایای امیدبخش بی شماری برای بخش اقتصادی دارد.

آیا فناوری Blockchain باقی خواهد ماند?

بسیاری از خوانندگان ممکن است هنوز در مورد امکان فعالیت در فناوری Blockchain شک داشته باشند. پتانسیل واقعی فناوری بلاکچین یکی از اصلی ترین تردیدها برای هرکسی است که قصد دارد در مسیر حرفه ای Blockchain قدم بگذارد. با این حال ، پایگاه داده توزیع شده دفتر به طور کامل بازی را تغییر داده است ، زیرا کاربردهای Blockchain Technology به طور فزاینده ای در بخش های مختلف برجسته می شود.

فناوری Blockchain در حال ارتقا transp شفافیت در سازمانهای بهداشتی و تولیدی است. علاوه بر این ، در کاهش تقلب در برنامه های شرکتی ، به ویژه سیستم های مالی نیز موفق است. همزمان با افزایش تقاضا برای اقتصاد مشترک ، نوآوری در بلاکچین می تواند به طور م theثر نیاز به کنترل متمرکز را کاهش دهد.

علاوه بر این ، Blockchain همچنین سادگی قابل توجهی را در فرآیندهای دستیابی به اطلاعات فراهم می کند. برخی از ویژگی های برجسته مانند اعتماد ، حریم خصوصی ، قابلیت اطمینان و تغییرناپذیری نیز پتانسیل فناوری Blockchain را به نمایش می گذارند.

همچنین بخوانید: ویژگی های کلیدی Blockchain

دلایل انتخاب شغل در Blockchain

بنابراین ، فناوری Blockchain دارای بسیاری از ویژگی های ارائه مزایای قابل اعتماد برای شرکت ها است. آیا این کافی است که شما فکر کردن در مورد خبره شدن یک خبره Blockchain را شروع کنید؟ ممکن است در مورد مزایایی که می توانید از زندگی حرفه ای در Blockchain کسب کنید تعجب کنید. در اینجا دلایل مهمی ذکر شده است که شما نباید دریغ کنید که وقت و تلاش خود را صرف یک حرفه در Blockchain کنید.

 • امیدوار کننده برآورد حقوق

مهمترین عاملی که می تواند علاقه شما را در تهیه آزمون صدور گواهینامه Blockchain افزایش دهد وعده پرداخت بهتر است. فعالیت در فناوری Blockchain به طور خودکار بسته حقوق و دستمزد سنگینی را در پی دارد. بیشتر حقوق مربوط به نقش های شغلی مرتبط با Blockchain بین 50،000 تا 130،000 $ است. علاوه بر این ، کارآموزان در زمینه فناوری Blockchain همچنین می توانند انگیزه های مالی امیدوار کننده ای بگیرند که می تواند انگیزه آنها را برای یک حرفه در Blockchain تقویت کند..

 • فرصت های شغلی بهتر

با برچسب یک “خبره معتبر در Blockchain” ، برای استخدام در یک شرکت با مشکلات زیادی مواجه نخواهید شد. از آنجا که Blockchain یک فناوری نسبتاً جدید است ، شکاف مهارت بسیار زیاد است. شرکت ها در حال ایجاد نقش های جدید شغلی کارمندان متناسب با نیازهای خود در فناوری Blockchain هستند. بنابراین ، متخصصان بلاکچین به احتمال زیاد در مقایسه با نقشهای متداول ، سریعتر توسط شرکتها استخدام می شوند.

 • شانس تبدیل شدن به بخشی از یک انقلاب جهانی فناوری

تعداد زیاد فرصت ها با فناوری جدید مانند Blockchain نیز دلیل برجسته دیگری برای ادامه کار در Blockchain است. با گذشت زمان ، فناوری Blockchain تغییرات زیادی را تجربه می کند و متخصصانی که روی Blockchain کار می کنند می توانند راه حل های شناخته شده جهانی را ایجاد کنند. بنابراین ، در طولانی مدت ، یک مسیر شغلی در فناوری Blockchain همچنین می تواند موفقیت های بی نظیری را برای نامزدها به همراه داشته باشد. از همه مهمتر ، گزاره بودن بخشی از یک انقلاب جهانی یک مزیت قابل قبول است که هیچ کس نمی خواهد آن را از دست بدهد.

اکنون ثبت نام کنید: دوره آموزشی و صدور گواهینامه CEBP

 • دسترسی به نقش های شغلی منحصر به فرد

مزیت مهم بعدی داشتن خبره خبره Blockchain دسترسی به موقعیت های شغلی بهتر است. متخصصان بلاکچین می توانند شغل خود را با بالاترین نقاط اجرایی در سازمانی آغاز کنند که مزایای بیشتری نیز به همراه دارد. با نقش های منحصر به فرد شغل Blockchain می توانید موقعیت اجتماعی بهتری کسب کنید. بنابراین ، کنار گذاشتن حرفه ای در Blockchain که می تواند مزایای زیادی برای شما به همراه داشته باشد منطقی نخواهد بود.

 • فرصت کار در محیطهای سازمانی

یکی از مزایای قابل توجه در مشاغل خبره دارای بلاکچین محیط سازمانی است که در آن کار خواهید کرد. کارشناسان واجد شرایط بلاکچین می توانند با حرفه ای های سطح بالا کار کنند و از مزایای آشکار شبکه استفاده کنند. شما می توانید در یک محیط تیمی برای رسیدن به اهداف استراتژیک خاص برای شرکت ها کار کنید.

علاوه بر این ، شرکتهایی که از فناوریهای پیشرفته استفاده می کنند می توانند در بهبود تجربه عملی شما کمک کنند. در دراز مدت ، شما می توانید ارتباطات حرفه ای قابل اعتماد ، سازگاری با یک محیط سازمانی و تجربه عملی در مهارت های مورد نیاز برای متخصصان Blockchain داشته باشید. بنابراین ، محیط شرکت می تواند زمینه کافی برای پیشرفت حرفه ای شما در حرفه Blockchain شما را فراهم کند.

 • امنیت شغلی

دلیل نهایی و در عین حال مهیب برای تبدیل شدن به یک خبره معتبر در Blockchain ، ماهیت پایدار این فناوری است. بلاکچین قطعاً برای ماندن در اینجا است و کاربردهای آن در بخشهای مختلف ، از جمله سازمانهای دولتی ، همین را ثابت می کند. بنابراین ، فقط یک مسئله زمان است که هر سازمانی مدلهای متمرکز فناوری Blockchain را از بین می برد. بنابراین ، شما می توانید با داشتن شغل در فناوری Blockchain ، بهترین اطمینان را برای امنیت شغلی ضد آینده داشته باشید.

گزینه های شغلی در Blockchain

اکنون ، برای همه داوطلبان مشتاق مهم است که از فرصت های مختلف شغلی موجود در فناوری Blockchain مطلع شوند. اجازه دهید برای هر برداشتی مختصر ، مروری اجمالی در مورد هر نقش داشته باشیم تا جزئیات دقیق گزینه های شما را در مسیر حرفه ای خبره دارای بلاکچین بررسی کنیم.

 • توسعه دهنده Blockchain

توسعه دهندگان بلاکچین در واقع برنامه نویسان با مهارت در ایجاد برنامه های کاربردی برای بلاکچین هستند. توسعه دهندگان بلاکچین با تخصص در کمک به شرکت ها برای کسب بیشترین مزایا از بستر بلاکچین تقاضای زیادی دارند. افراد در این نقش نیاز به توجه بیشتری به جزئیات دارند. به طور کلی ، توسعه دهندگان Blockchain تجربه کاملی در کار با زبان های برنامه نویسی Python ، JavaScript و C ++ دارند..

اکنون بخوانید: دلایل تبدیل شدن به یک توسعه دهنده بلاکچین

 • Blockchain Solution Architect

نقش شغلی مهم بعدی برای یک متخصص خبره Blockchain ، نقش یک معمار راه حل Blockchain است. معمار راه حل Blockchain وظیفه طراحی اجزای راه حل Blockchain و سپس اختصاص و اتصال اجزا را به یکدیگر بر عهده دارد. معماران راه حل Blockchain معمولاً باید با همکاری توسعه دهندگان ، طراحان UX ، عملیات IT و مدیران شبکه درگیر در توسعه راه حل های بهینه شده Blockchain کار کنند..

 • مدیر پروژه Blockchain

نقش مدیر پروژه Blockchain یکی از جامع ترین نقش ها در میان سایر نقش های شغلی مرتبط با Blockchain است. مدیر پروژه Blockchain مسئول اتصال پروژه های Blockchain با متخصصانی است که قادر به توسعه راه حل های Blockchain هستند. کار مدیران پروژه Blockchain به مهارت های یک مدیر پروژه ابر معمولی نیاز دارد.

علاوه بر این ، مدیران پروژه بلاکچین باید دانش کاملی از فناوری بلاکچین داشته باشند. علاوه بر این ، مدیران پروژه Blockchain نیز به توانایی های ارتباطی عالی نیاز دارند. برقراری ارتباط موثر یک نیاز اساسی برای مدیران پروژه Blockchain برای آدرس دهی به کارگران غیر فنی ، به دست آوردن منابع از مراجع بالاتر و معرفی به روزرسانی های مفید جدید است..

 • طراح Blockchain UX

همانطور که پذیرش Blockchain در صنایع مختلف به طور مداوم افزایش می یابد ، یک متخصص معتبر در Blockchain همچنین می تواند نقش یک طراح Blockchain UX را انتخاب کند. رابط های کاربر برای فناوری Blockchain یکی از مهمترین نگرانی های صنایع مختلفی است که از این فناوری استفاده می کنند.

طراح Blockchain UX یا طراح Blockchain باید یک رابط جذاب و قابل اعتماد برای کاربران عادی ایجاد کند. مهارت های مهم مورد نیاز برای نقش یک طراح Blockchain UX شامل توجه به جزئیات و خلاقیت است. علاوه بر این ، از طراحان Blockchain همچنین انتظار می رود که بسیار مقاوم و سخت کوش باشند زیرا آنها مجبورند ساعتهای زیادی را صرف کار بر روی طراحی های موثر کنند.

 • مهندس کیفیت بلاکچین

نقش تضمین کیفیت در هر محیط توسعه تردیدی نیست. یک مهندس تضمین کیفیت وظیفه آزمایش پروژه و تأیید مطابقت کلیه مشخصات با کیفیت مطلوب را دارد. مسئولیت مهندس کیفیت بلاکچین این است که اطمینان حاصل کند تمام عملیات در محیط توسعه بلاکچین از تمام استانداردهای کیفیت پیروی می کنند. وظایف مهندسان کیفیت Blockchain شامل آزمایش و اتوماسیون چارچوب های مختلف برای Blockchain است.

مهندسان کیفیت بلاکچین به دلیل ماهیت حساس مسئولیت های خود ، تمرکز بیشتری بر جزئیات دارند. در واقع ، اقدامات یک مهندس کیفیت Blockchain تأثیر زیادی بر سایر اعضای یک پروژه دارد. علاوه بر این ، مهندسان با کیفیت Blockchain باید مهارت های ارتباطی خوبی برای حفظ موثر روابط کاری مولد داشته باشند.

 • مشاور بلاکچین

یکی از مهمترین و مورد احترام ترین نقشها در Blockchain ، مشاور Blockchain است. هنگامی که در نقش خود تجربه قابل توجهی کسب می کنید ، می توانید از عهده نقش مشاور بلاکچین برآیید. امروزه مشاغل به دنبال مشاوران بلاکچین برای بهینه سازی مشاغل خود با استفاده از فناوری بلاکچین هستند. شما به عنوان مشاور بلاکچین می توانید پیشنهادهای ارزنده ای را در مورد پیاده سازی فناوری بلاکچین به سازمان ها ارائه دهید.

مشاوران بلاکچین از آخرین روند فناوری بلاکچین مطلع می شوند و بنابراین سازمان ها را در به روزرسانی های اساسی یاری می کنند. تجزیه و تحلیل و به روزرسانی برنامه های موجود Blockchain برای بهتر شدن آنها از وظایف یک مشاور Blockchain است. با این حال ، ارزیابی برنامه های کاربردی برای فن آوری های جدید و مستند سازی راه حل های جدید با حفظ راه حل های موجود ، نیز از مسئولیت های یک مشاور Blockchain است..

 • Blockchain Legal Legal

نقش یک متخصص حقوقی Blockchain نیز در چند وقت اخیر مورد توجه قابل توجهی قرار گرفته است. شما به عنوان یک کارشناس خبره Blockchain در نقش یک متخصص حقوقی Blockchain ، باید توصیه هایی را در مورد ملاحظاتی که باید هنگام سرمایه گذاری در فناوری Blockchain در نظر بگیرید ارائه دهید. شرکت ها در مورد عواقب اقدامات و مدیریت امور مالی خود با استفاده از فناوری Blockchain شک دارند.

علاوه بر این ، سازمان ها همچنین نگران مدیریت هویت خود در زمینه فناوری Blockchain هستند. یک متخصص حقوقی بلاکچین به شرکت ها کمک می کند تا از معیارهای قانونی استفاده از فناوری بلاکچین کاملاً پیروی کنند. متخصصان حقوقی بلاکچین مهارت های ارتباطی م andثر و فرماندهی امیدوار کننده ای بر قوانین بین المللی دارند. علاوه بر این ، کاربردهای فناوری Blockchain در آن سوی مرزها همچنین به متخصصان حقوقی Blockchain نیاز دارد که بر زبانهای جهانی تسلط داشته باشند.

 • سایر نقش های مرتبط با Blockchain

به غیر از نقش های خاص فوق برای یک خبره معتبر در بلاکچین ، بسیاری از نقش های اساسی دیگر نیز در رابطه با بلاکچین وجود دارد. برای استفاده از قابلیت های Blockchain برای یک شغل در یک نقش خاص ، باید مزایای آن را درک کنید ، از موارد استفاده کنید و از قابلیت های کلیدی مورد نیاز برای این نقش استفاده کنید. برخی از نقش های شغلی اضافی مرتبط با Blockchain شامل حسابداران ، بازاریاب ها ، مدیران ، روابط عمومی ، تحلیلگران ، کارگزاران رمزنگاری ، مشاوران ICO و روزنامه نگاران رمزنگاری.

تازه وارد بلاکچین شدید؟ اصول دوره Blockchain را با دوره آموزشی Enterprise Blockchains Fundamentals آشنا شوید. اکنون بصورت رایگان ثبت نام کنید!

راهی برای تبدیل شدن به یک خبره معتبر در بلاکچین

بنابراین ، مسیر اثبات شده برای ایجاد حرفه شما در Blockchain چیست؟ پاسخ این سوال در گواهینامه تخصصی Blockchain کاملاً مشهود است. مجوز Blockchain Expert (Certified Enterprise Blockchain Professional) ابزاری قابل اعتماد برای اثبات مهارت و درک شما از فناوری Blockchain است. علاوه بر این ، این گواهینامه همچنین توانایی نامزدها را برای استفاده از مهارت ها و دانش خود برای اجرای برنامه های Blockchain نشان می دهد.

Certified Enterprise Blockchain Professional یک برنامه 4 هفته ای با یادگیری انعطاف پذیر است که در آن فقط 3-4 ساعت در روز باید صرف کنید. هنگامی که با دامنه های مختلف آزمون صدور گواهینامه CEBP آماده شدید ، تمرینات تعاملی با یک وظیفه عملی اضافی پیدا خواهید کرد. پس از اتمام مرحله یادگیری دوره ، وقت آن است که مهارت Blockchain خود را با مجموعه ای از سوالات ارزیابی کنید ، یعنی در آزمون رسمی صدور گواهینامه شرکت کنید. پس از آن ، شما یک حرفه ای Blockchain Professional Certified Enterprise ، Blockchain Certified Expert می شوید و برای مهارت های Blockchain خود گواهینامه CEBP دریافت می کنید.

بیایید نگاهی به دامنه های مجوز Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) بیندازیم:

دامنه 1: مبانی فناوری Blockchain

مباحث مهم در اولین دامنه آزمون صدور گواهینامه تخصصی CEBP Blockchain به شرح زیر است,

 • مبانی بلاکچین
 • اثبات کار
 • چگونه زنجیره بلوک ایجاد می شود
 • Blockchains عمومی و خصوصی
 • قراردادهای هوشمند

دامنه 2: بسترهای نرم افزاری بلاکچین سازمانی 

دامنه دوم گواهینامه تخصصی CEBP Blockchain شامل موضوعات زیر است,

 • مبانی Ethereum
 • مبانی پارچه هایپرلجر 
 • مبانی Corda

دامنه 3: بلاکچین در امور مالی تجارت

دامنه بعدی صدور گواهینامه تخصصی CEBP Blockchain با موضوعات زیر سروکار دارد,

 • دارایی های رمزنگاری شده و ارزهای رمزپایه
 • مبانی ریپل
 • تجارت مالی در بلاکچین

دامنه 4: برنامه های Blockchain

امتحان صدور گواهینامه Blockchain بدون تمرکز بر کاربردهای blockchain عملاً غیر منطقی است. عناوین مهم تحت این دامنه به شرح زیر است,

 • مدیریت زنجیره تأمین در بلاکچین – اصول
 • مدیریت زنجیره تأمین در بلاکچین – از موارد استفاده کنید
 • تحول دیجیتال بلاکچین

آزمون صدور گواهینامه Enterprise Blockchain Professional همچنین بر مهارت ها ، فن آوری ها و رویکردهای ایجاد راه حل های Blockchain خود تمرکز دارد..

دامنه 5: از موارد استفاده کنید

آزمون صدور گواهینامه CEBP همچنین موارد استفاده از فناوری Blockchain در صنایع مختلف را پوشش می دهد. موارد استفاده قابل توجه شامل موارد زیر است ، با زنجیره بلوک برای

 • اتومبیل
 • صنعت مالی
 • زنجیره تامین
 • مراقبت های بهداشتی
 • امنیت سایبری
 • ساخت

داوطلبان باید 397 دلار برای برنامه CEBP کامل شامل دوره آموزشی ، تمرینات تعاملی و کارهای اضافی عملی با آزمون رسمی صدور گواهینامه برای ارزیابی مهارت ها بپردازند. در کنار این ، شما همچنین از مواد پاداش و راهنمایی های شخصی برای پیشرفت در حرفه بلاکچین خود بهره مند می شوید.

علاوه بر این ، آزمون صدور گواهینامه همچنین به شما امکان می دهد مهارت های خود را در برنامه های Blockchain پیاده کنید ، در نتیجه به آمادگی حرفه ای خود کمک کنید. از همه مهمتر ، شما همچنین می توانید شرکت Blockchain خود را با دانش کسب شده از طریق آمادگی برای امتحان توسعه دهید.

موارد استفاده از بلاکچین کاربردهای بلاکچین را در حوزه های مختلف توضیح می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، مقاله قبلی ما را که شامل برنامه های Blockchain است ، بررسی کنید.

نکاتی برای تبدیل شدن به یک خبره معتبر در بلاکچین

جزئیات مربوط به آزمون تأیید صلاحیت Blockchain و مزایای زندگی حرفه ای در فناوری Blockchain باید انگیزه شما باشد تا فوراً برای آزمون گواهینامه آماده شوید. با این حال ، باید بدانید که شما در اکوسیستم Blockchain از ابتدا شروع می کنید.

بنابراین ، شما باید پایه ای را برای دستیابی به شرایط لازم برای حضور در آزمون صدور گواهینامه Blockchain آماده کنید. بنابراین ، در اینجا برخی از نکات مفید آماده سازی وجود دارد که قبل از پیروی از هرگونه راهنمای آماده سازی برای آزمون خبره Blockchain بسیار مهم است.

 • با اصول شروع کنید

مقدمات خود را با مروری بر اصول فناوری Blockchain شروع کنید. این مرحله به ویژه برای مبتدیان بسیار حیاتی است ، زیرا غوطه ور شدن در جنبه های فنی فناوری Blockchain بدون هیچ گونه آگاهی از مبانی ، غیرعادی است..

هدف اصلی شما ، در این مورد ، باید آگاهی از اصول فناوری Blockchain با کارکرد و تاریخچه آن باشد. نامزدها برای درک تعریف مناسب هر اصطلاح مربوط به بلاکچین باید نگاهی عمیق به واژه نامه Blockchain بیندازند.

 • سیستم عامل های مختلف Blockchain را بفهمید

داوطلبان آزمون گواهینامه خبره Blockchain همچنین باید درک کاملی از عملکرد سیستم عامل های مختلف Blockchain مانند اتریوم, پارچه هایپرلجر, و کوردا. همه سیستم عامل های Blockchain به یک روش کار نمی کنند و کشف الگوی مشترک بسیار مهم است.

این یک نیاز اساسی برای همه نقش های شغلی Blockchain فنی و همچنین غیر فنی است. به عنوان مثال ، بازاریابی یا نقش های قانونی مرتبط با بلاکچین نیاز به درک جدی از بستر Blockchain برای ارائه راه حل به مشتریان دارد..

 • توسعه کسب و کار ذکاوت

ذکاوت تجاری همچنین برای آماده شدن برای امتحان گواهینامه تخصصی بلاکچین یک شرط اساسی است. نامزدها برای استفاده از فناوری Blockchain برای رسیدگی به موضوعات موجود در محیط شرکت باید دیدگاه تجاری بالاتری داشته باشند.

یک متخصص بلاکچین برای حفظ هماهنگی موثر نیاز به یک بررسی کلی از تعامل بین تیم های مختلف دارد. این مهارت برای داوطلبانی که برای امتحان گواهینامه خبره Blockchain برای آدرس دهی به س relatedالات مربوط به موارد استفاده از فناوری Blockchain ، شرط اساسی هستند.

 • درباره سایر دفترهای ثبت نام متمرکز و توزیع شده اطلاعات کسب کنید

بلاکچین یکی از انواع دفترهای توزیع شده است و آماده سازی آزمون معتبر Blockchain نیاز به دانش در مورد آن دارد دفترهای متمرکز و توزیع شده. بنابراین ، باید سعی کنید سایر دفترهای توزیع شده را جستجو کرده و درباره آنها اطلاعات کسب کنید.

این مرحله می تواند به شناسایی نقاط قوت سایر سیستم عامل های توزیع و استفاده از آنها برای بهبود فناوری Blockchain کمک کند. علاوه بر این ، شما از طریق یک نمای کلی از دفترهای ثبت نام متمرکز و توزیع شده ، بینش ایده آلی برای مسیر شغلی Blockchain خود کسب خواهید کرد..

 • مراحل کسب و کار سازمانی را مشاهده کنید

یک قول امیدوار کننده دیگر برای آماده سازی شما برای صدور گواهینامه خبره Blockchain ، کسب اطلاعات در مورد فرایندهای تجاری شرکت است. این مرحله می تواند به شما در دستیابی به تسلط در استفاده عملی از فناوری Blockchain کمک کند.

دانش در مورد فرآیندهای مشاغل شرکتی مانند توزیع ، تدارکات ، تهیه و عملیات خزانه داری می تواند ذکاوت تجاری شما را توسعه دهد. از آنجا که آزمون صدور گواهینامه به یک سطح کسب و کار سطح بالایی از استفاده از بلاکچین نیاز دارد ، دانش و تجربه در فرآیندهای تجاری شرکت می تواند به شما کمک قابل توجهی کند.

برای مشاهده و درک فرآیندهای تجاری Enterprise ، توصیه می شود که به دنبال مجوز Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) باشید. اکنون ثبت نام کنید و شروع به یادگیری گواهینامه CEBP کنید.

 • ساده و متمرکز بمانید

در میان بسیاری از مراحل آماده سازی برای کارهای مختلف دارای خبره Blockchain ، سادگی اغلب نادیده گرفته می شود. داوطلبان همیشه باید ساخت راه حل های بدون پیچیدگی را هدف خود قرار دهند. شما باید بدانید که فناوری Blockchain برای یک کاربر متوسط ​​نسبتاً جدید است و ویژگی های ساده می توانند منجر به پذیرش بهتر شوند.

بنابراین ، شما باید برای دستیابی به راه حل های ساده که می تواند حداکثر بازده را فراهم کند ، آماده شوید. علاوه بر این ، داوطلبان باید مهارت هایی را برای استفاده از زیرکی کسب و کار خود ایجاد کنند تا راه حل هایی برای رفع موانع آینده برای شرکت ایجاد کنند.

 • در انجمن های Blockchain شرکت کنید

آخرین و در عین حال معتبرترین روش برای آمادگی برای آزمون تأیید صلاحیت Blockchain مشارکت جامعه Blockchain است. هنگامی که به انجمن های مختلف معتبر و مشهور Blockchain مانند انجمن ها می روید ، به تخصص صنعت دسترسی پیدا می کنید.

بسیاری از متخصصان سطح بالا در این جوامع می توانند به شما کمک کنند بر تمام تردیدهایی که در طول آمادگی خود با آنها روبرو هستید ، غلبه کنید. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید بر روی مهارت های غیر فنی مورد نیاز برای متخصصان خبره Blockchain کار کنید.

آیا آماده هستید که یک متخصص بلاکچین شوید?

بنابراین ، اکنون باید تصمیم بگیرید و آماده شدن برای آزمون خبره Blockchain را شروع کنید. متوسط ​​حقوق یک متخصص Blockchain حدود 150،000 تا 175،000 $ در سال است که حتی ممکن است با گواهینامه ، مهارت و تجربه از 200،000 $ نیز عبور کند. بله ، همانطور که در طراحی ها و نقش های مختلف تجربه کسب می کنید ، می توانید شانس خود را برای داشتن دستمزدهای بهتر افزایش دهید. وعده های مربوط به فعالیت در فناوری Blockchain قطعاً مطلوب به نظر می رسد.

از طرف دیگر ، تلاش های لازم برای ایجاد شغل در Blockchain می تواند بسیار شدید باشد. با این حال ، برای ساده سازی سفر آمادگی خود می توانید به راهنماهای قابل اعتماد آمادگی و دوره های آموزشی اعتماد کنید. علاوه بر این ، شما باید برای دستیابی به بهترین نتایج شغلی ، توسعه مداوم حرفه ای در اکوسیستم Blockchain را نیز هدف قرار دهید.

بنابراین ، آیا شما آرزو دارید که یک خبره معتبر در Blockchain شوید؟ مهارت های خود را پیشرفت دهید و برای تأیید مهارت های خود ، مجوز blockchain را دریافت کنید. اکنون در برنامه Certified Enterprise Blockchain Professional ثبت نام کنید و پیش بروید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector