Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

مبادلاتی مانند BitMEX: 5 بهترین گزینه برای استفاده

انتخاب ما

بهترین گزینه برای

خصوصیات پیشرفته

BYBIT

بررسی Bybit ما را بخوانید

به وب سایت مراجعه کنید

بهترین گزینه برای

تجارت Altcoin

بیننگی

بررسی Binance ما را بخوانید

به وب سایت مراجعه کنید

بهترین گزینه برای

نشانه های اهرمی

تبادل FTX

بررسی FTX ما را بخوانید


به وب سایت مراجعه کنید

مدتی است که BitMEX یک صرافی محبوب معاملات ارزهای رمزنگاری شده است. ممکن است دلیل خوبی هم اضافه کنیم. این بزرگترین و پرکاربردترین پلت فرم معاملات حاشیه ای در جهان است. با این حال ، اگر این مقاله را می خوانید ، دردسرهای زیر را در BitMEX تجربه خواهید کرد:

 • شما از “System Overload” و “downtime” که منجر به تصفیه شده است ناامید شده اید
 • شما نگران دستکاری قیمت هایی هستید که رخ می دهد
 • شما نگران نقض امنیت اخیر هستید که منجر به درز ایمیل شما شده است

دیگر نیازی به تحمل این ناامیدی ها نیست زیرا چندین گزینه Bitmex وجود دارد که می توانید امروز انتخاب کنید از جمله مبادلات رمزنگاری صفر.

بهترین گزینه های BitMEX

اگر به دنبال یک مبادله رمزنگاری معتبر مانند BitMEX هستید ، بهترین گزینه های ما در اینجا است:

مبادله هایی مانند BitMEX: مقایسه ها

ما تحقیقات گسترده ای برای یافتن گزینه های BitMEX انجام داده ایم که از نظر دارایی های موجود ، حداکثر اهرم ، هزینه های معاملاتی ، نقدینگی و تجربه کلی تجارت قابل مقایسه هستند..

برخی از این مبادلات استفاده از کیف پول سخت افزاری را اکیداً توصیه می کنند. اگر فاقد آن هستید ، بررسی بهترین کیف پول های سخت افزاری بیت کوین را بخوانید.

سرخوردگی های BitMEX

BitMEX در حال حاضر یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین مبادلات اهرم است. کاربران می توانند قراردادهایی را برای ارزهای رمزپایه (و نه خود سکه های واقعی) همراه با معاملات حاشیه ای تا 100 برابر خرید و فروش کنند. این بدان معناست که فقط سپرده و برداشت Bitcoin مجاز است. این یک بستر برای معامله گران دیجیتال ارزهای رمزنگاری شده است که به دنبال افزایش دارایی BTC خود با تجارت در بازار هستند.

در چند سال گذشته ، مبادله با چندین مسئله مواجه شده است که باعث ناامیدی معامله گران در سیستم عامل شده است:

خطای اضافه بار سیستم

بدنامخطای اضافه بار سیستم“در BitMEX اکنون چند سال است که در حال انجام است. به طور خلاصه ، حداکثر تعداد درخواست هایی که می توانند وارد صف موتور BitMEX شوند ، محدودیتی وجود دارد که به معنی رد درخواست های جدید (سفارشات) تا زمان کاهش صف است. این منجر به پیام خطای “System Overload” می شود که در پایین سمت راست صفحه ظاهر می شود.

خطای bitmex

در دوره های افزایش بار ناشی از نوسانات ناگهانی در بازار ، سفارشات جدید در زمان پاسخ قابل قبول انجام نمی شوند و به دلیل اضافه بار در سرور BitMEX رد می شوند. کاربران قادر به وارد شدن به موقعیت یا بدتر از آن نیستند ، موقعیت آنها انحلال است زیرا قبل از اضافه بار شبکه نمی توانند به موقع ترتیب توقف ضرر را تنظیم کنند.

در حالی که BitMEX به طور مکرر اعلام کرده است که بهبود عملکرد موتور خود بالاترین اولویت است ، اما به نظر می رسد هیچ تغییری رخ نداده است و هنوز اتفاق نمی افتد. بر اساس تعداد شکایت در Reddit, ما فقط می توانیم فرض کنیم که این باعث شده است که چندین معامله گر در BitMEX پول یا پتانسیل سود خود را از دست بدهند. ما همچنین این واقعیت را دوست داریم که خطای اضافه بار سیستم BitMEX حتی به یک الگوی رفتاری محبوب تبدیل شده است.

خطای ارسال بیتمکس

دستکاری قیمت

BitMEX مرکز بسیاری از اتهامات مربوط به دستکاری قیمت BTC بوده است. BitMEX به عنوان مایع ترین مبادلات رمزنگاری موجود در بازار ، تأثیر زیادی بر قیمت بیت کوین در سایر صرافی ها دارد.

در روند نزولی ، کاهش مداوم حجم منجر به درآمد کارمزد کمتری برای مبادله می شود. این می تواند انگیزه ای برای مبادلات برای دستکاری بازار برای کسب درآمد از طریق تصفیه در مقابل دریافت کارمزد تجارت باشد.

ما در اینجا انگشت اشاره نمی کنیم ، اما موارد مختلفی از جمله وجود دارد سقوط فلش ​​در Bitstamp جایی که قیمت بیت کوین در طی چند روز حدود 4000 دلار ارزش از دست داد که منجر به تعداد زیادی تصفیه در BitMEX می شود.

منابع اظهار داشته اند که یک نهنگ یا گروهی از معامله گران با قرار دادن یک فروش گسترده 15000 ETH در Bitstamp به طور جمعی برای از بین بردن بازار اقدام کردند. این مهم است زیرا BitMEX قیمت قراردادهای Bitstamp ، Kraken و Coinbase را که نقدینگی بسیار کمتری نسبت به BitMEX دارند ، جمع می کند..

افت ناگهانی قیمت در Bitstamp منجر به انحلال قراردادهای BitMEX در عرض چند ثانیه شد. ما این نکته را با یک سوال به پایان خواهیم رساند ، “چرا BitMEX ، بزرگترین صرافی مشتقات در جهان ، داده های قیمت را از ارائه دهندگان نقدینگی کم جمع آوری می کند؟”

نشت داده ایمیل

BitMEX به تازگی در نوامبر 2019 به خطر افتاده است باعث وحشت در بین معامله گران و سرمایه گذاران بیت کوین شد پس از افشای تصادفی هزاران آدرس ایمیل کاربران خود. حساب توئیتر صرافی رمزنگاری پس از مدت کوتاهی به خطر افتاد تا همه چیز را اضافه کند.

کارکنان در این صرافی بیانیه ای صادر کردند و توضیح دادند که آنها سعی کرده اند مشتریان خود را در یک خبرنامه BCC کنند. متأسفانه ، آنها از آدرس CC استفاده کردند. اگرچه این لزوماً توافق توئیتر را توضیح نمی دهد ، اما مشتریان می توانند آدرس های خصوصی سایر تجار را ببینند.

نشت بیتمکس

اگر هنوز می خواهید تجارت با BitMEX را ادامه دهید ، ممکن است بخواهید نگاهی به تنظیمات امنیتی خود بیندازید و آن را روشن کنید احراز هویت دو فاکتور بلافاصله. مستقیما.

با این حال ، این بدان معنا نیست که همه چیز خوب است. نشت ایمیل BitMEX کاربران خود را در معرض هدف قرار داده است حملات فیشینگ که می تواند از اطلاعات شخصی استفاده کند و / یا دسترسی غیر مجاز به دارایی های دیجیتال مشتری بدست آورد. این شامل حسابهای شخصی دیگری است که به آدرس ایمیل فاش شده پیوند دارند.

گزینه های BitMEX: بررسی کنید & ارزیابی

بایت

بایت با هدف ایجاد انقلابی در بازار ارزهای رمزنگاری امروز با ترکیب بهترین ارزهای رمزنگاری شده و دارایی سنتی برای ایجاد امن ترین ، قابل اعتمادترین ، عادلانه ترین و کاربرپسندترین صرافی صنعت تاکنون انجام شده است. مبادله دارد اخیراً از نظر حجم معاملات از BitMEX پیشی گرفته است و ادعا می کند “بدون خرابی سرور” ، سیستم های آنها گفته می شود که حداکثر 99.99٪ از اوقات در دسترس هستند.

از Bybit دیدن کنید

شما باید با Bybit تجارت کنید اگر:

 • شما از ‘اضافه بار سیستم’ و زمان خرابی در BitMEX خسته شده اید
 • شما هزینه های تجارت منصفانه و شفاف می خواهید
 • شما با استفاده از نمودارهای TradingView و ابزارهای پیشرفته آشنا هستید
 • شما می خواهید سودهای سود و ضررهای ضرر را در نمودار تنظیم کنید
 • شما از دستکاری قیمت در سایر صرافی ها ناامید شده اید
 • شما می خواهید با بازارهای رمزنگاری واقعی و قیمت ها به تجارت کاغذ بپردازید
 • شما می خواهید با جوایز هنگفت در مسابقات جهانی تجارت شرکت کنید

مربوط: بررسی ByBit (قاتل BitMEX) – آیا باید سوئیچ را ایجاد کنید?

رابط بای بایت

Bybit قول می دهد که داده های حساب ها و معاملات به دلیل خطاهای سیستم عمدتا به دلیل پیشرفته ترین سیستم تطبیق با 100000 تراکنش در ثانیه که می تواند تجارت را طی 10 میکرو ثانیه انجام دهد ، به خطر نمی افتد..

Bybit همچنین هزینه کامل خسارت مالی ناشی از خطای سیستم یا نتیجه خرابی را تأمین کرده و تضمین کرده است. این بدیهی است که در مورد BitMEX برای جذب مشتری خود است – ما فکر می کنیم که آن نیز کار می کند!

تبلیغات

BYBIT

کسب پاداش t0 600 دلار با سپرده های بیت کوین

رتبه بندی

4.7 / 5

مطالبه 600 دلار

بینانس

Binance یکی از بهترین مبادلات معاملات ارزهای رمزنگاری در جهان است. این پلت فرم فوق العاده دوستانه ، آسان برای استفاده است و طیف گسترده ای از جفت های رمزنگاری ، محصولات نوآورانه ، ویژگی ها ، هزینه های رقابتی و پشتیبانی مشتری پاسخگو را ارائه می دهد..

از Binance دیدن کنید

این صرافی بازار رمزنگاری مشتقات را برای مشتریان خود راه اندازی کرده است تا معاملات آتی با اهرم را انجام دهند. Binance در حال حاضر است رتبه 2 برای مبادلات مشتقات بر اساس حجم معاملات برای مطابق با Coinmarketcap.com.

معاملات پیشرفته binance

رابط کاربری Binance و پنجره ورود سفارش در مقایسه با BitMEX ، که حداقل تاریخ آن است ، به طور قابل توجهی بهبود یافته است. بسته بندی نمودار توسط TradingView ارائه شده است که شامل تمام ویژگی ها ، شاخص ها و ابزارهایی برای انجام تجزیه و تحلیل فنی در نمودارها است. Binance همچنین انواع مختلفی از سفارشات از جمله را ارائه می دهد حد ، بازار ، حد مجاز و توقف محدود و یک لغو-دیگر (OCO).

کاربران Binance به طور خودکار می توانند مقدار معامله را با استفاده از درصد (مثلاً 25٪) وارد کنند. با کلیک بر روی این دکمه ها ، مقدار موجودی حساب شما را برای ارز رمزنگاری شده مشخص تعیین می کند. پس از انتخاب مبلغی ، کافیست بر روی دکمه سبز “خرید” کلیک کنید تا یک سفارش انجام شود.

دستور binance

Prime XBT

Prime XBT یک معامله معاملات ارزهای رمزنگاری شده مبتنی بر بیت کوین است که امکان گمانه زنی درباره محصولات مالی سنتی را فراهم می کند. معامله گران می توانند طیف گسترده ای از بازارها از جمله فارکس (FX) ، ارز رمزنگاری شده ، کالاها و شاخص ها را با استفاده از وثیقه بیت کوین معامله کنند. این ویژگی در بسیاری از صرافی های رمزنگاری ارائه نمی شود.

از Prime XBT دیدن کنید

اگر با Prime XBT تجارت کنید:

 • شما می خواهید با تجارت Forex (FX) ، کالاها و شاخص ها بیت کوین کسب کنید
 • شما هزینه های تجارت عادلانه و رقابتی می خواهید
 • شما دوست دارید توانایی نمایش چهار صفحه را داشته باشید
 • شما رابط های رسم نمودار سریع ، پاسخگو و روان را دوست دارید
 • شما می خواهید با اهرم تا 100 برابر تجارت کنید
 • شما به دنبال یک مبادله رمزنگاری جهانی هستید
 • شما به یک سیستم عامل رمزنگاری اهرمی نیاز دارید که ایمن باشد

Prime XBT در سال 2018 تاسیس شد و رشد چشمگیری را تجربه کرده و در حال حاضر در بیش از 150 کشور با متوسط ​​حجم 375،000،000 دلار به مشتریان خدمات ارائه می دهد. صرافی دسترسی به سطح بالای نقدینگی و طیف گسترده ای از ابزارهای تجاری را فراهم می کند ضمن حفظ امنیت ، نقدینگی ، امکان ایجاد یک تجارت امن و کارآمد برای همه.

نمودار نخست xbt

همچنین بخوانید: Prime XBT Review (2019): آیا ایمن است؟ بیت کوین ، تجارت & هزینه ها

Prime XBT از چندین نمودار قیمت تا صفحه چهار صفحه نمایش پشتیبانی می کند. همه مبادلات ارز رمزنگاری شده نمی توانند این قابلیت را فراهم کنند. معامله گران می توانند رابط نمودار را متناسب با سبک خود پیکربندی کنند. به عنوان مثال ، می توانید از نمایشگر نمودار چهارتایی برای مشاهده چندین بازه زمانی استفاده کنید.

FTX

FTX یک بستر نسبتاً جدید برای ورود به بازاری است که توسط بازرگانان برای معامله گران ساخته شده است. این پلت فرم با ارائه طیف گسترده ای از شاخص ها و نشانه های اهرمی که می توانند در بازارهای آتی یا گزینه ها معامله شوند ، خود را از رقبا متمایز می کند..

از FTX دیدن کنید

در حالی که متوسط ​​حجم معاملات روزانه نسبت به رقبا کمتر است ، این شکاف برای مدت طولانی ادامه نخواهد یافت. از طریق نوآوری ، این پلتفرم روش های جدید و هیجان انگیزی را برای سرمایه گذاری و حدس و گمان در مورد ارز رمزنگاری شده ارائه می دهد که آن را به گزینه بهتری برای BitMEX تبدیل می کند.

رابط ftx

اگر با FTX تجارت کنید:

 • شما از ‘اضافه بار سیستم’ و زمان خرابی در BitMEX خسته شده اید
 • شما می خواهید اولین شاخص های ارز رمزنگاری شده در جهان و توکن های اهرمی را معامله کنید
 • شما می خواهید گزینه معاملات با استفاده از Stablecoins تسویه شود
 • شما هزینه های تجاری قابل رقابت می خواهید
 • شما می خواهید با اهرم بالا تا 101 برابر تجارت کنید
 • شما با استفاده از نمودارهای TradingView و ابزارهای پیشرفته آشنا هستید
 • شما یک تاجر حرفه ای هستید و می خواهید در FTX Leaderboard رتبه بندی کنید

یک ویژگی منحصر به فرد در FTX که BiMEX ارائه نمی دهد ، دارایی های ابتکاری است که در دسترس کاربران FTX است. نشانه های اهرمی یکی از نمونه هایی است که وجود دارد نشانه های ERC20 که قبلاً در دارایی های ارزهای رمزپایه اعمال شده است ، از اهرمی استفاده کرده اند.

باید خواند شود: نقد و بررسی FTX – آیا باید سوئیچ را انجام دهید?

حتی EFT هایی نیز وجود دارند که در معرض دارایی های رمزنگاری موجود و محبوب متعدد قرار گرفته اند. همچنین ، معاملات FTX Leverage Tokens بدون حاشیه است.

صرافی دلتا

Delta Exchange یک بورس مشتقه در حال ظهور رمزنگاری متمرکز بر altcoins است که سرمایه گذاران را در سراسر جهان قادر می سازد تا معاملات Futures و Perpetual را با Bitcoin و سایر altcoins های پیشرو با حداکثر اهرم 100 برابر معامله کنند.

از صرافی دلتا دیدن کنید

بسیاری از مبادلات همیشگی altcoin که در Delta ذکر شده اند ، منحصر به بورس هستند. Delta Exchange محلی برای خرید و فروش مشتقات altcoin است. بنابراین ، اگر می خواهید altcoins طولانی / کوتاه داشته باشید مانند:

 • ATOM
 • ریاضی
 • ENJ
 • EOS
 • XTZ
 • تومو
 • ارتباط دادن
 • RVN
 • خفاش

تبادل دلتا

چرا با صرافی دلتا تجارت کنیم?

 • Delta Exchange برخی از ویژگی های هیجان انگیز را برای معاملات حاشیه ای همراه با نقدینگی بالاتر و هزینه های رقابتی رقابتی ارائه می دهد.
 • شما می خواهید altcoins مانند Ethereum ، EOS ، ENJ ، MATIC ، XTZ ، LINK ، ATOM ، Raven و بسیاری دیگر را با استفاده از اهرم تجارت کنید.
 • قراردادهای تسویه شده Stablecoin: تمام قراردادهای آتی و دائمی در Delta Exchange در یکی از دو دارایی دیجیتال حاشیه ساز شده و تسویه حساب می کنند: بیت کوین یا USDC (Stablecoin). تسویه حساب در پایدار کوین یک ویژگی بسیار مفید برای معامله گران است ، به ویژه در بازار خرس. Delta Exchange اولین صرافی در سطح جهان بود که معاملات آتی با ثبات در بورس کوین را ارائه داد.
 • شما می خواهید معاملات آتی رمزنگاری و قراردادهای همیشگی را با اهرم تا 100 برابر معامله کنید
 • شما با استفاده از نمودارهای TradingView و ابزارهای پیشرفته آشنا هستید
 • شما صرافی با انواع سفارشات پیشرفته با رابط تجارت مناسب و پاسخگو را دوست دارید

تیم Delta Exchange دانش و تجربیات زیادی را از شرکتهای برتر مالی جهانی مانند Barclays ، Citi ، UBS و Macquarie به دست می آورد. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد تیم را توسط اینجا را کلیک کنید.

دلتا تبادل

شما نمی توانید بیت کوین را مستقیماً در Delta Exchange خریداری کنید. سود و زیان تجارت در بیت کوین تسویه می شود بنابراین شما باید قبل از معامله سپرده گذاری BTC کنید.

امنیت و ایمنی وجوه مشتری یکی از مهمترین ملاحظات هنگام جستجوی سیستم عامل های جایگزین معاملات رمزنگاری است. Delta Exchange به دلیل امنیت مشتری با وجوه مشتری که بصورت آفلاین در کیف پولهای چند امضا ذخیره شده اند ، به خود می بالد.

نتیجه

چندین گزینه برای BitMEX وجود دارد که معاملات ارز رمزنگاری شده اهرمی را ارائه می دهند. با نسخه اخیر منتشر شده توسط BitMEX ، هیچ دلیلی برای ادامه تجارت در سیستم عامل با مبادلات بیشتر وجود ندارد که ویژگی ها و امنیت بیشتری را در نظر بگیرید.

اگر س questionsال یا نظری دارید یا می خواهید پیشنهاد دیگری به این لیست اضافه کنید ، نظرات خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

و اگر این پست را مفید می دانید ، آن را با شبکه خود به اشتراک بگذارید!

همچنین ممکن است که شما علاقه مند باشید به:

 • 5 بهترین مبادله فیات به رمزنگاری در جهان
 • 5 وب سایت برای فروش آزمایشی بیت کوین با پول مجازی
 • از این 5 اشتباه خودداری کنید & سودآور شوید
 • 8 بهترین صرافی ارز رمزنگاری شده در ایالات متحده آمریکا
 • نقد و بررسی BBOD: آیا این لگیت است؟ مشتقات بیت کوین ، تجارت & هزینه ها

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector