4 بهترین نرم افزار و ابزار نمودارگذاری رمزنگاری برای معامله گران Altcoin

اگر این مقاله را می خوانید ، به احتمال زیاد در حال حاضر با استفاده از صرافی در حال معامله ارزهای رمزپایه هستید. شاید اکنون ، شما آماده اید که معاملات و سرمایه گذاری خود را به سطح بعدی برسانید و بهترین نرم افزار و ابزار نمودار رمزنگاری را برای مدیریت نمونه کارهای خود جستجو کنید..

برای داشتن بیشترین شانس معاملات ارز رمزنگاری شده ، به نرم افزار نمودار مناسب ، منابع و ابزار تجزیه و تحلیل نیاز دارید تا بتوانید نمودارهای زنده را برای یافتن و تجزیه و تحلیل فرصت های تجاری مشاهده کنید..

بهترین سیستم عامل رمزنگاری برای

شهرت، آبرو

تجارت به وب سایت مراجعه کنید

بهترین سیستم عامل رمزنگاری برای

مدیریت نمونه کارها

آرم میگو به وب سایت مراجعه کنید

بهترین سیستم عامل رمزنگاری برای

جفتهای Altcoin

سکه به وب سایت مراجعه کنید

بهترین نرم افزار نمودارگذاری رمزنگاری

در اینجا لیست بهترین نرم افزارها و ابزارهای نمودار ارز رمزنگاری شده برای تجارت وجود دارد:

نرم افزار نمودار ارز رمزنگاری شده: مقایسه ها

این راهنمای مقایسه ، نمای کلی از سایت های معروف برای ترسیم ارزهای رمزپایه را ارائه می دهد. رتبه بندی ما بر اساس ارزیابی سهولت استفاده سایت ها ، مبادلات قابل اتصال و قیمت گذاری است.


TradingView

TradingView یک وب سایت نمودار محور و شبکه اجتماعی مبتنی بر ابر است که برای تمام سطوح معامله گران رمزنگاری فعال مناسب است. هدف این پلتفرم ارائه کلیه قابلیت های مجموعه حق بیمه نمودارهای رومیزی ، با سرعت و انعطاف پذیری از طریق برنامه تلفن همراه آن برای نمودار در حال حرکت است..

از TradingView بازدید کنید

اگر در بازارهای مالی سنتی تجارت کرده اید یا مدتی در فضای رمزنگاری بوده اید ، تعجبی نخواهد داشت اگر TradingView لیست ما را به عنوان یکی از برترین پلتفرم های نمودار رمزنگاری در لیست ما قرار دهد..

تجارت

در اصل ، برای اسکن سهام و نمودار استفاده می شد. با این حال ، برای پاسخگویی به تقاضای ارزهای دیجیتال ، سایت نمودار برای جمع آوری داده ها از تعدادی از مبادلات رمزنگاری مانند:

 • بینانس
 • Bittrex
 • Coinbase
 • Bitfinex
 • بایت
 • FTX
 • بیکی
 • و خیلی های دیگر…

جمع آوری قیمت رمزنگاری از مبادلات متعدد ، یک مشکل عمده در صنعت رمزنگاری را حل می کند. این اجازه می دهد تا قیمت رمزنگاری زنده در زمان واقعی در یک سایت واحد تجسم یابد. بنابراین نیازی نیست که فقط برای تحلیل نمودارهای قیمت سکه های بالابر ذکر شده در صرافی های مختلف به چندین صرافی وارد شوید. یکی دیگر از مزایای مهم TradingView در مقایسه با سایر سایت های نمودار ارزهای رمزپایه ، جامعه است.

ایده های رمزنگاری tradingview

این مرکز برای به اشتراک گذاشتن و یافتن ایده های معاملات رمزنگاری ، شاخص ها و استراتژی های تجارت خودکار است که از سایر معامله گران منتشر شده است. حتی می توانید ایده های خود را در رسانه های اجتماعی منتشر کرده و نظرات خود را درباره استراتژی های خود و یا آموزش جامعه گسترده تر دریافت کنید.

در آخر ، باید توجه داشته باشیم که مبادلات رمزنگاری بیشتر و بیشتری شروع به ادغام نمودارهای TradingView در مبادلات خود می کنند. هنگامی که برای خرید altcoins به بورس fiat-to-crypto وارد می شوید ، این احتمال وجود دارد که از نمودارهای TradingView برای بررسی قیمت های رمزنگاری زنده استفاده کنید..

قیمت گذاری بازرگانی

بهترین قسمت این است که می توانید با برنامه TradingView به صورت رایگان در برنامه اصلی شروع به کار کرده و altcoins و سکه های رمزنگاری را نمودار کنید.

با TradingView به صورت رایگان ثبت نام کنید!

اگرچه ، اگر می خواهید تجارت altcoins را یک گام جلوتر بردارید ، باید واقعاً به فکر ارتقا به نسخه Pro باشید. این انعطاف پذیری بیشتر و ویژگی هایی از جمله:

 • سکه / جفت رمزنگاری نامحدود را به لیست تماشای خود اضافه کنید
 • امکان مشاهده و ذخیره چندین طرح چارت
 • نمادها و دارایی های مختلف را با هم تطبیق دهید و مقایسه کنید (به عنوان مثال بیت کوین در مقابل طلا)
 • در هر نمودار حداکثر 5 شاخص فنی اضافه کنید
 • 10 هشدار را روی نمودارها تنظیم کنید تا بر اساس قیمت یا نشانگر فعال شود
 • آزمایش مجدد استراتژی های معاملات رمزنگاری را مجاز کنید

بنابراین ، اگر هنوز یک حساب TradingView ایجاد نکرده اید … منتظر چه چیزی هستید؟ این یک منبع عالی برای انجام تجزیه و تحلیل فنی ارز رمزنگاری شده است.

میگو

Shrimpy یک وب سایت مدیریت نمونه کارها است که به شما امکان می دهد کل تعادل رمزنگاری شده خود را که ممکن است در چندین صرافی باشد ، مدیریت کنید. این بدان معناست که برای انجام معاملات خرید و فروش نیازی به ورود جداگانه به هر صرافی رمزنگاری نیست.

از میگو دیدن کنید

ویژگی منحصر به فرد با Shrimpy این است که شما می توانید تخصیص کلی سکه خود را در مبادلات رمزنگاری مختلف با استفاده از درصدهای ساده با یک عکس فوری بصری مشاهده کنید. اگر شرایط بازار تغییر کند ، مانند سلطه بیت کوین افزایش می یابد و شما می خواهید قرار گرفتن در معرض altcoin را کاهش دهید ، می توانید با تغییر درصدها ، به صورت دستی یا خودکار تخصیص را تنظیم کنید. سپس این پلت فرم معاملات مختلف را از طرف شما انجام خواهد داد.

وب سایت میگو

معامله گران رمزنگاری مبتدی از چندین ویژگی Shrimpy بهره مند خواهند شد:

 • چندین مبادله معاملاتی رمزنگاری را به یک سیستم عامل متصل کنید
 • با یک رابط کاربری ساده و ابزارهای رمزنگاری کل نمونه کارها رمزنگاری خود را مدیریت کنید
 • عملکرد نمونه کارها را پیگیری کنید و استراتژی سرمایه گذاری را به طور خودکار تنظیم کنید
 • بهترین معامله گران رمزنگاری جهان را در تجارت اجتماعی کپی کنید
 • برای هر تاجر اجتماعی که شما را دنبال می کند کمیسیون بدست آورید
 • استراتژی های معاملاتی را با استفاده از شاخص های مختلف و ابزارهای معاملاتی خودکار کنید

ویژگی های میگو

هنگامی که صرافی ارز رمزنگاری شده را متصل کردید ، این تخصیص ها به عنوان درصدی از نمونه کارهای کلی شما جمع می شود. سپس ، می توانید دارایی های رمزنگاری را که می خواهید در آنها سرمایه گذاری کنید اضافه کنید. میگو می تواند یک استراتژی اتوماسیون را بر اساس یک دوره زمانی تعادل یا دستی اعمال کند.

Shrimpy تمام معاملات لازم را از طرف شما انجام خواهد داد تا به تخصیص اوراق بهادار تنظیم شده خود برسید. این ابزار مناسب تجارت رمزنگاری برای تنظیم سریع و آسان ریسک و قرار گرفتن در معرض نمونه کارها بدون نیاز به ورود به چندین صرافی است.

تخصیص دارایی میگو

به عنوان مثال ، اگر بازار رمزنگاری در اوج است و شما می خواهید پول نقد کنید ، به سادگی کشویی درصد را برای Tether (USDT) به 100٪ بکشید و Shrimpy سبد سهام شما را متعادل می کند.

بنابراین ، هزینه ها چقدر است?

میگو سه بسته مختلف به شرح زیر ارائه می دهد:

 • HODLer (رایگان)
 • حرفه ای – 19 دلار در ماه (سالانه صورتحساب)
 • تصدی – سفارشی متناسب با شما

برای انتخاب بهترین برنامه پرداخت برای خودکار کردن استراتژی ارز رمزنگاری شده ، بهتر است وب سایت را بررسی کنید تا مشخص کنید که ویژگی های هر گزینه قیمت گذاری چیست. اگر مطمئن نیستید ، چرا با یک حساب کاربری رایگان Shrimpy شروع نمی کنید?

سکه ای

Coinigy یک وب سایت مدیریت نمونه کارها رمزنگاری و altcoin نمودار است. این هدف ساده سازی تجارت فرآیند بدون به خطر انداختن تجزیه و تحلیل فنی تجارت رمزنگاری است.

از Coinigy دیدن کنید

این سایت یک رابط تجاری برای بارگذاری نمودار از همه مبادلات اصلی ارزهای رمزپایه فراهم می کند که فکر می کنید. این نرم افزار آنلاین عالی برای انجام تجزیه و تحلیل فنی ارزهای رمزنگاری شده است.

سکه

اگر می خواهید نمودارهای خاص altcoin را در یک وب سایت مشاهده کنید ، باید Coinigy را در نظر بگیرید. این به کاربران اجازه می دهد تا با ارتباط داده در 40 مبادله رمزنگاری از یک حساب واحد ، از اقتصاد ارز دیجیتال جهانی استفاده کنند.

 • بینانس
 • Bitfinex
 • گوزنی
 • BitMEX
 • CEX.IO
 • دریبیت
 • کراکن
 • OKEx
 • و خیلی های دیگر..

برای لیست کامل مبادلات پشتیبانی شده, اینجا کلیک کنید برای مشاهده لیست تبادل در وب سایت.

برخلاف Tradingview ، کاربران در Coinigy می توانند از طریق حساب های مرتبط شده از طریق API به صورت 24/7 از طریق 20 مبادله رمزنگاری مبادله کنند. معامله گران Altcoin همچنین از ویژگی نمونه کارها کیف پول قدردانی می کنند تا کل تعادل رمزنگاری شما را در همه زمان ها ، حتی در هنگام خواب ، کنترل کند.!

اکنون ، ممکن است فکر کنید که هزینه Coinigy چقدر است?

برنامه های قیمت گذاری کاملاً منصفانه است و عضویت سالانه آن از حدود 15 دلار در ماه شروع می شود. همیشه می توانید یک حساب رایگان ایجاد کنید تا آن را نیز امتحان کنید. همچنین ، Coinigy کمیسیون معاملات را نمی گیرد. هنگام معامله از طریق Coinigy (به غیر از اشتراک ماهانه شما) هیچ هزینه دیگری اضافه نمی شود.

با Coinigy به مدت 30 روز یک دوره آزمایشی رایگان ایجاد کنید.

قیمت گذاری سکه

اگر از خود می پرسید که آیا این ارزش خوبی برای پول است ، بیایید نگاهی به برخی از ویژگی های موجود در برنامه اصلی بیندازیم.

طرح اشتراک مبتدیان Coinigy همراه با مجموعه ای جامع از ابزارهای قدرتمند تجارت رمز ارز و شاخص های عمیق است. معامله گرانی که به تجزیه و تحلیل فنی اعتماد می کنند به بیش از 75 شاخص فنی برای تجارت مستقیم از نمودار در همه مبادلات مورد علاقه شما دسترسی خواهند داشت.

اگر این کافی نیست ، Coinigy همراه با هشدارهای قیمت (از طریق ایمیل ، پیام کوتاه و درون مرورگر) و یک برنامه تلفن همراه برای ترسیم نمودار بیت کوین و سایر altcoins هنگام حرکت. برای تظاهرات فیلم زیر را تماشا کنید.

چهار ضلعی

Quadency یک وب سایت رمزنگاری همه در یک است که به کاربران امکان می دهد چندین مبادله ارز رمزنگاری شده را از یک پلتفرم واحد به نمودار و تجارت متصل کنند. روزهای ورود به چندین صرافی بیت کوین برای تجارت یک altcoin خاص ، ذخیره سکه در صرافی های مختلف و بدون روشی برای انجام کارآمد معاملات در تمام دارایی های شما ، گذشته است..

از Quadency بازدید کنید

Quadency این درد را با استفاده از یک ابزار تجاری ساده و در عین حال قدرتمند حل می کند تا به شما کمک کند سرمایه گذاری های رمزنگاری خود را ترسیم کنید ، تجارت کنید و مدیریت کنید. وقتی نوبت به نمودار altcoins می رسد ، Quadency با استفاده از موتور Tradingview یک رابط تجاری زیبا و بصری ارائه می دهد.

وب سایت quadency

Quadency به کاربران این امکان را می دهد تا حساب های موجود مبادله رمزنگاری شده را برای ترسیم کل دارایی های رمزنگاری شده شما و ارسال سفارشات خرید / فروش مستقیم به صرافی متصل کنند. سایت نمودار در حال حاضر از جفت ارز رمزپایه و altcoins از مبادلات زیر پشتیبانی می کند:

 • KuCoin
 • پولونیکس
 • Coinbase
 • Bitfinex
 • کراکن
 • بینانس
 • Bittrex
 • جوزا

پس از اتصال صرافی ، معامله گران می توانند مانده حساب ، معاملات و سفارشاتی را که به طور خودکار همگام سازی می شوند ، مشاهده کنند. با این کار می توانید حساب های معاملاتی خود را فقط با چند کلیک کنترل کنید.

خواندن: بررسی Quadency – آیا واقعاً بهترین بستر رمزنگاری است?

اگرچه ، استفاده از Quadency مزایای اضافی برای انجام معاملات در چندین صرافی متصل با استفاده از یک پلتفرم که با TradingView دریافت نمی کنید ، فراهم می کند. به نوعی می توان گفت Quadency بهترین قسمت های TradingView و Coinigy را ادغام می کند.

رابط quadency

وقتی نوبت به قیمت گذاری Quadency می رسد ، این یک سرویس برتر است که هنگام اتصال صرافی ، نمودارهای رمز ارز رایگان نیز ارائه می دهد. با این وجود ، عملکرد آن محدود است و معامله گران رمزنگاری جدی باید برنامه PRO را در نظر بگیرند.

یک حساب Quadency رایگان ایجاد کنید!

با قیمت 49 دلار در ماه ، این ممکن است برای معامله گران مبتدی رمزنگاری کمی گران باشد. اما ، اگر در حال حاضر یک معامله گر سودمند altcoin هستید ، ممکن است یک سرمایه گذاری ارزشمند باشد ، بنابراین می توانید با استفاده از یک سایت به طور موثر کل نمونه کارها رمزنگاری خود را نمودار ، تجارت و مدیریت کنید.

حق الزحمه

CryptoView

پیگیری منابع ارز رمزنگاری شده در چندین حساب صرافی ، کیف پول های شخص ثالث و دستگاه های ذخیره سازی سرد می تواند برای تاجر فعال دشوار باشد. وب سایت های مدیر نمونه کارها رمزنگاری مانند CryptoView کمک به حل این نقطه درد.

از CryptoView دیدن کنید

این یک راه حل همه در یک برای معامله گران رمزنگاری است که همزمان با مدیریت معاملات در صرافی های مختلف ، چندین حساب معاملاتی و کیف پول را همزمان می کنند. این وب سایت تجارت رمز ارز و مدیریت نمونه کارها را در یک رابط کاربر واحد ترکیب کرده است.

رمزنگاری

CryptoView یکی از بهترین مدیران اوراق بهادار ارز رمزنگاری شده است که برای معامله گران مبتدی و باتجربه مناسب است. این پلتفرم ترکیبی از مدیریت نمونه کارها رمزنگاری شده با یک پلت فرم تجارت کاملاً کاربردی است که با سیستم عامل های اصلی تجارت سازگار است.

موقعیت های باز ، سفارش معلق ، مانده حساب و داده های تاریخچه تجارت در چندین صرافی به طور خودکار وارد می شود که به کاربران امکان می دهد نمونه کارهای خود را به سرعت کنترل کرده و مانده ها را از یک وب سایت ردیابی کنند.

تجارت رمزنگاری

CryptoView دارای ویژگی هایی است که شامل موارد زیر است:

 • پلت فرم قدرتمند نمودارها با استفاده از نمودارهای Tradingview
 • بیش از 85 شاخص فنی و 75 ابزار طراحی
 • حالت صفحه چندگانه برای جابجایی سریع بین تنظیمات مختلف صفحه
 • می تواند هر طرح صفحه و پیکربندی جفت تجاری را ذخیره کند
 • از همه حساب های فرعی مبادله ای مانند مارجین ، وام ، Swap و Futures پشتیبانی می کند
 • گردآورنده اخبار که می تواند متناسب با منابع خبری خاص رمزنگاری مناسب باشد
 • تقویم برای پیگیری وقایع مهم در جامعه رمزنگاری
 • هشدارهای سفارشی بر اساس “سطح قیمت” یا “تغییر درصد”

در مقایسه با سایر نمودارهای رمزنگاری شده و سیستم عامل های مدیریت نمونه کارها ، قیمت گذاری CryptoView با توجه به لیست ویژگی های موجود ، رقابتی است. یک بسته واحد وجود دارد که هزینه آن 19 دلار در ماه یا یک سال اشتراک با 13 دلار در ماه است.

قیمت گذاری رمزنگاری

نتیجه

اگر در مورد تجارت رمزنگاری و altcoins جدی هستید ، پس باید از بهترین نمودارهای رمزنگاری شده و ابزارهای تجزیه و تحلیل فنی استفاده کنید. هر یک از سیستم عامل های نمودار altcoin فوق از اطلاعات مختلفی از مبادلات مختلف برخوردار هستند و شامل ابزارهای تجزیه و تحلیل فنی ارزهای رمزنگاری شده برای بازجویی از بازارهای altcoin برای جستجوی فرصت های تجارت نوسان هستند..

از TradingView بازدید کنید

حکم ما در سایت ضروری نمودار چیست? توصیه می کنیم از نسخه Pro TradingView استفاده کنید.

چرا؟ زیرا می توانید تمام altcoins مورد علاقه خود را به علاوه دارایی های سنتی مانند Forex ، سهام ، شاخص ها و کالاها ترسیم کنید. همچنین در حال تبدیل شدن به رابط ترجیحی نمودار است که به دلیل مجموعه گسترده ای از ابزار تجارت ، ویژگی ها و کاربر پسند بودن ، در بسیاری از مبادلات رمزنگاری شده ادغام شده است..

ناگفته نماند ، شما هنوز هم می توانید نمودارهای ارز رمزنگاری شده را به صورت رایگان مشاهده کنید ، از ابزارهای معاملاتی استفاده کنید و تجزیه و تحلیل فنی انجام دهید.

شاید برای شما جالب باشد که این مقالات دستچین شده:

 • بهترین مبادلات معاملاتی اهرم Crypto در مقایسه
 • بررسی WazirX: بیت کوین ، تجارت & هزینه ها
 • تبادل Bitit: قبل از ثبت نام این بررسی را بخوانید
 • بررسی Changelly: آیا هنوز هم ایمن است & چگونه کار می کند
 • 8 بهترین صرافی رمزنگاری صفر (معاملات بدون کمیسیون)
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map