Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

5 نکته قدرتمند در زمینه تجارت رمزنگاری برای جلوگیری از ضرر و زیان

معامله گران ممکن است با این آمار که “95٪ از بازرگانان ضرر می کنند” آشنا باشند. اگرچه ، صرافی های ارز رمزنگاری شده مانند Binance ، BitMEX و Bybit رشد گسترده ای در حساب های رمزنگاری حاشیه خود دارند که در آن کاربران جدید در تلاشند تا بازارهای رمزنگاری را برای کسب سود اضافی بیت کوین معامله کنند..

متأسفانه ، اکثر قریب به اتفاق معامله گران جدید در نهایت پول خود را در سیستم عامل های حاشیه رمزنگاری از دست می دهند. اگر این شما هستید و به دنبال نکات و استراتژی های تجارت رمزنگاری هستید. در این مقاله ، ما بهترین نکات خود را برای بهبود تجارت رمزنگاری شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

نکاتی درباره معاملات رمزنگاری در حال حاضر برای اقدام

در اینجا نکات برتر معاملات رمزنگاری برای تبدیل شدن به یک تاجر سودآور آورده شده است:

 • با استفاده از یک حساب آزمایشی تجارت رمزنگاری را بیاموزید
 • ساده باش
 • اندازه موقعیت و اهرم را کاهش دهید
 • صبور باشید و تجارت را مجبور نکنید
 • هر تجارت را به صورت روزانه ثبت کرده و بهبود ببخشید

با استفاده از یک حساب آزمایشی تجارت رمزنگاری را بیاموزید

سرمایه گذاران رمزنگاری برای اولین بار وسوسه می شوند سرمایه گذاری خود را با استفاده از سیستم عامل های محبوب معاملات ارزهای رمزنگاری چند برابر کنند. این مبادلات به کاربران این امکان را می دهد تا در قیمت های پایین دارایی های دیجیتال برای خرید کم و فروش بالا حدس بزنند. با این حال ، ما بدون اطلاع از بازارها و یک برنامه بازی ، در برابر این موارد احتیاط می کنیم.

تجارت بیت کوین با plus500 (1)

یک گزینه بهتر این است که یاد بگیرید چگونه قبل از واریز وجه ، رمزنگاری را با یک حساب آزمایشی معامله کنید ، به خصوص اگر تجربه تجارت ندارید. یکی از بهترین حساب های آزمایشی رمزنگاری eToro و Plus500 (در دسترس بودن قابل تنظیم است) که یک سیستم عامل CFD کاربر پسند برای یادگیری نحوه تجارت و توسعه استراتژی رمزنگاری ارائه می دهند. ایجاد یک حساب آزمایشی با eToro رایگان است و می تواند بارها و بارها برای آزمایش مجدد یک استراتژی رمزنگاری بدون از دست دادن پول استفاده شود.

به عنوان یک قاعده کلی ، اگر نتوانید در یک حساب معاملاتی سود ببرید ، احتمالاً معامله پول در یک حساب واقعی را از دست خواهید داد. حداقل هنگام این که سرمایه گذاری شما روی کیف پول سخت افزاری رمزنگاری شما سالم است ، در حالی که در مورد تجارت رمزنگاری اطلاعات کسب می کنید ، دست نخورده است.

ساده نگه دارید

بسیاری از معامله گران “مغز معامله گر” را دریافت می کنند در جایی که بیش از حد کار می کنند ، بیش از حد فکر می کنند ، به نمودارها نگاه می کنند ، بیش از حد معاملات می کنند ، معاملات بسیار خرد را مدیریت می کنند ، بیش از حد لازم خطر می کنند و غیره.

آیا این آشنا به نظر می رسد?

اینها نشانه های کلاسیک این است که شما یک برنامه تجاری ندارید. اگر متوجه شدید که این اشتباهات را انجام داده اید ، در این صورت می توانید از درسی از موفق ترین سرمایه گذاران و بازرگانانی که بیشتر وقت خود را در حاشیه می گذرانند و منتظر فرصت ها هستند و بازارها را تجزیه و تحلیل می کنند ، بهره مند شوید..

بیش از تجارت رمزنگاری

تنها بخش كمی از وقت آنها صرف انجام معاملات و مدیریت ریسك می شود. بنابراین ، افزایش سودآوری خود به معنای کم کاری است! تشبیه کلاسیک ، عنکبوت و وب است. بهتر است برنامه بازی خود را بدانید و منتظر باشید تجارت کاملی به سراغ شما بیاید.


این شامل زمانی است که موقعیت شما فعال است. اجازه دهید تجارت مطابق برنامه معاملاتی شما انجام شود ، ضررها را زود کاهش دهید و برنده خود را اجرا کنید.

اندازه و اهرم موقعیت را کاهش دهید

یک اشتباه معامله ای رایج استفاده از اندازه گیری اشتباه موقعیت است. این امر هنگامی پیچیده می شود که معامله گران از اهرم بالا در مبادلات تجاری حاشیه ای استفاده می کنند. معامله گران باتجربه می توانند از نوسانات اندک قیمت در بازار با استفاده از اهرم بالا در صرافی مانند FTX استفاده کنند.

با این حال ، از آنجا که بازار رمزنگاری می تواند بسیار بی ثبات باشد ، هرچه میزان اهرم بیشتر باشد ، به این معنی است که قیمت انحلال به موقعیت شما نزدیکتر می شود.

رابط ftx

اگر تازه کار خود را شروع کرده اید ، میزان اهرم را کاهش دهید ، حداکثر 1٪ از سرمایه خود را در هر معامله ریسک کنید و همیشه از ضرر توقف استفاده کنید.

این بدان معناست که شما باید 100 معامله متوالی را برای از دست دادن یک حساب از دست دهید ، که احتمال آن بسیار کم است. در حقیقت ، چندین مبادله رمزنگاری دارای ابزاری برای محاسبه موقعیت در معاملات تجاری براساس سرمایه اولیه شما هستند.

صبور باشید و معاملات را مجبور نکنید

یکی از بزرگترین اشتباهات معاملاتی که می توانید مرتکب شوید این است که با استفاده از یک سفارش بازار به سمت یک موقعیت تجاری عجله کنید. علاوه بر پرداخت حق بیمه در هزینه های معاملاتی برای اجرای سفارش بازار ، معمولاً بدترین نقطه ورود است که قیمت می تواند بلافاصله در برابر شما معکوس شود و منجر به ضرر دیگری شود.

اگر تمایل دارید که وقتی قیمت به سرعت حرکت می کند وارد معامله شوید ، این کار را می کنید از FOMO رنج می برد.

معامله گران رمزنگاری باید به یاد داشته باشند که بازار 24/7 روز باز است. بنابراین ، اگر راه اندازی تجارت را از دست دادید ، صبور باشید و منتظر فرصت بعدی باشید. گرچه ممکن است برای معامله گران نوسان در بازه های زمانی روزانه یا هفتگی ناامید کننده باشد ، همیشه یک فرصت دیگر وجود دارد و حداقل شما سرمایه خود را حفظ کرده اید.

هر تجارت را مجله داشته و بهبود ببخشید

آیا تا به حال این عبارت را شنیده اید, "گاوها پول در می آورند ، خرس ها درآمد کسب می کنند ، خوک ها ذبح می شوند?" این بدان معناست که ، خوک ها حریص هستند ، بنابراین ذبح نشوید و هشدار دهنده ای است برای معامله گران در برابر میل به حرص و آز و بی حوصلگی در بازارها. تاجران حریص اجازه می دهند احساساتشان کنترل شود که می تواند ناشی از موارد زیر باشد:

 • انتظارات غیرواقعی
 • ایگو لجبازی
 • اعتقاد قوی به روند بازار
 • باید ذهنیت “در تجارت برای سودآوری” باشد

اگر این مورد شما را توصیف کند ، پس مانند یک خوک معامله می کنید و در نهایت تعادل خود را از دست خواهید داد. معاملات رمزنگاری شده یا بازارهای سنتی به انضباط ذهنی قوی ، تمرکز و شیوه های مدیریت ریسک جامد نیاز دارد. معامله گران جدید تمرکز بیش از حد بر تکمیل استراتژی معاملات روز رمزنگاری دارند. این نمی تواند دور از حقیقت باشد.

مثل خوک تجارت کن

به گفته وارن بافت ، “عامل مهم در موفقیت یک سرمایه گذار ، هوش یا مهارت نیست بلکه خلق و خوی است.” اگر مزاج و نظم دقیق ندارید ، پس مثل اینکه در کازینو هستید و با رمزپایه خود قمار می کنید معامله می کنید. این یک واقعیت سخت است ، اما اگر شما مانند یک خوک تجارت کنید ، به عنوان یک تاجر رمزگذاری موفق نخواهید شد.

متأسفانه همه از مزاج و نظم مناسبی برای تبدیل شدن به یک سوداگر سودآور رمزنگاری برخوردار نیستند. اگر پس از چندین سال در تلاش برای کسب سود هستید ، ممکن است تصمیم صحیحی باشد که قبول تجارت مناسب شما نیست. روش های دیگری برای کسب ارز رمزنگاری شده به غیر از تجارت وجود دارد که می توانید در نظر بگیرید مانند کسب سود در برنامه های رمزنگاری و بیت کوین وجه نقد.

نتیجه

تجارت رمزنگاری یک مهارت جدی است که به مهارت و صبر زیادی نیاز دارد. این برای همه مناسب نیست اما امیدواریم این نکات مربوط به تجارت رمزنگاری برای مبتدیان مفید بوده و P شما را به طرز چشمگیری بهبود بخشد&L در دراز مدت.

اگر س anyال یا نظری دارید ، یا می خواهید سایر اشتباهات رایج تجارت را به اشتراک بگذارید ، لطفاً نظرات خود را در نظرات زیر وارد کنید.

و اگر این پست را مفید می دانید ، آن را با شبکه خود به اشتراک بگذارید!

همچنین ممکن است که شما علاقه مند باشید به:

 • 8 بهترین صرافی رمزنگاری صفر (معاملات بدون کمیسیون)
 • اکنون استفاده از BitMEX را متوقف کنید – در عوض با این 3 گزینه تجارت کنید
 • Shrimpy Review: به صورت خودکار تعادل نمونه کارهای Crypto خود را متعادل کنید
 • بررسی بازرگانی Wunderbit: ربات های معاملاتی رمزنگاری & معاملات اجتماعی
 • 4 بهترین نرم افزار رسم رمزنگاری & ابزارهایی برای معامله گران Altcoin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector