Lolli Review: برنامه پاداش برای به دست آوردن بیت کوین رایگان

Lolli یک برنامه جدید هیجان انگیز است که چرخشی جدید در صنعت وفاداری مشتری ایجاد می کند که به خریداران روزمره امکان می دهد تا 30٪ با بیت کوین درآمد کسب کنند. کسب درآمد رایگان بیت کوین با خرید در خرده فروشی مورد علاقه خود برای همه یک تجربه قانونی ، ایمن ، ساده و سرگرم کننده است.

برنامه Lolli را دریافت کنید

این کار با پاداش دادن به بیت کوین به مشتریان با خرید ساده از فروشگاه ها و خرده فروشی های پشتیبانی شده کار می کند. بنابراین نیازی نیست که بیت کوین را با استفاده از مبادله فیات به رمزنگاری سنتی خریداری کنید. برنامه Lolli توسط چندین خرده فروش معروف و مشهور پشتیبانی می شود که درصدی از اقلام خریداری شده را به بیت کوین (BTC) بازپرداخت می کنند.

این بررسی همه مواردی را که باید در مورد Lolli بدانید و اینکه چگونه می توانید با استفاده از برنامه های برگشت پول با انجام کاری که دوست دارید ، خرید آنلاین ، بیت کوین کسب کنید را پوشش می دهد..

بررسی برنامه Lolli: چگونه Bitcoin بدست آوریم

Lolli یک برنامه پاداش وفاداری است که با ارائه یک مشوق جذاب مانند بیت کوین ، مشتریان را به ادامه خرید ترغیب می کند. برنامه های حق امتیاز روند رو به افزایشی داشته است و با تعداد کارت های وفاداری که در کیف پول یا کیف های دستی خود حمل می کنیم مشهود است..

برنامه های وفاداری اکنون وارد حوزه ارزهای رمزپایه شده اند که در آن می توان به مشتریان وفادار در بیت کوین پاداش داد. حتی می توانید با استفاده از سیستم عامل هایی مانند BlockFi در نمونه کارهای رمزنگاری شده خود سود کسب کنید.

تصور کنید برای خرید آنلاین به شما پول می دهند. بهتر از این ، اگر شما می توانید برای خرید آنلاین همانطور که معمول انجام می دهید ، به شما بیت کوین پرداخت شود ، چه می کنید؟ این همان چیزی است که Lolli است ، یک برنامه پاداش بیت کوین است که به شما امکان می دهد هنگام خرید آنلاین بیت کوین کسب کنند و صاحب آن شوند.

خرید لولی

لولی چگونه کار می کند?

Lolli هنگامی کار می کند که در یکی از سایت های شریک خرید می کنید ، Lolli درصدی از هر یک را دریافت می کند ، به نوعی کمیسیونی برای هدایت ترافیک و فروش به تاجر.

بخشی از کارمزدی که Lolli بدست می آورد با مشتری تقسیم می شود ، بیت کوین پرداخت می شود و مستقیماً به کیف پول Lolli ارسال می شود که می تواند برای نگهداری ایمن به کیف پول سخت افزاری منتقل شود..

پاداش (٪) بیت کوین توسط بازرگانان شرکت کننده تعیین می شود ، نه لولی.

برنامه های پاداش وفاداری مانند Lolli سالهاست که وجود دارد. این یک مدل بازاریابی بسیار موفق است که خریداران را ترغیب می کند آنچه را که دوست دارند در خرده فروشی مورد علاقه خود ادامه دهند.

بنیانگذاران Lolli این مرحله را یک گام فراتر گذاشته اند تا قدرت بیت کوین را به عنوان یک ارز جایگزین جهانی و ذخیره جهانی ارزش نشان دهند و می خواهند آن را با جهان به اشتراک بگذارند.


lolli چگونه کار می کند

این مناسب برای خریداران است که می توانند با بیت کوین و ارزهای رمزپایه ای که قبلاً دارایی آن را ندارند درگیر شوند.

این یک برنده برای مصرف کننده ای است که با دریافت بیت کوین رایگان تخفیف کسب می کند و در عین حال به اهداف Lolli برای آموزش و پاداش دادن افراد با استفاده از بیت کوین با استفاده از خرید آنلاین می رسد..

چرا باید از برنامه Lolli استفاده کنید?

این یک روش سرگرم کننده و آسان برای کسب منفعل بیت کوین با استفاده از Lolli هنگام خرید آنلاین است. این امر باعث گسترش و تشویق پذیرش گسترده دیجیتال برای استفاده بالقوه به عنوان گزینه بهتر برای سیستم مالی فعلی خواهد شد.

بنیانگذاران Lolli قدردانی می کنند که همه افراد توانایی خرید بیت کوین را با استفاده از مبادله فیات به رمزنگاری سنتی ندارند..

برای حل این مانع ، Lolli توسعه یافت تا کسب درآمد ، مالکیت و به اشتراک گذاشتن بیت کوین با هرچه بیشتر افراد آسان شود. نیازی به ثبت نام در صرافی و ارائه اسناد تأیید نیست که برای مبتدیان دلهره آور به نظر برسد.

چگونه می توانم برنامه Lolli را دریافت کنم?

ساده ترین راه برای دریافت برنامه Lolli بارگیری برنامه افزودنی مرورگر Lolli است که هم برای Chrome و هم برای Firefox در دسترس است. به سادگی این دستورالعمل ها را دنبال کنید:

 • به وب سایت Lolli مراجعه کنید یا روی دکمه بالا کلیک کنید
 • روی “دریافت Lolli برای Chrome” کلیک کنید
 • پسوند Lolli را بارگیری و نصب کنید

کروم لولی

پس از نصب برنامه افزودنی Lolli Chrome ، هنگام بازدید از یک سایت شریک به طور خودکار به شما هشدار می دهد و بیت کوین بالقوه ای را که واجد شرایط آن هستید معرفی می کند..

نحوه استفاده از برنامه Lolli?

برای شروع با برنامه Lollo ، این مراحل را دنبال کنید:

 • پسوند مرورگر Lolli را بارگیری کنید
 • از طریق وب سایت یا افزونه مرورگر به یکی از فروشگاه های شریک مراجعه کنید
 • هشدارهای Lolli را هنگام بازدید از فروشگاه آنلاین پشتیبانی شده فعال کنید

برنامه lolli

وقتی Lolli فعال شد ، می توانید همانطور که معمول خرید می کنید خرید کنید. تا زمانی که سفارش واجد شرایط باشد ، Lolli خرید را پیگیری می کند و پس از پرداخت Lolli توسط تاجر ، معمولاً پس از پایان دوره بازپرداخت بازرگانان ، Bitcoin را به کیف پول Lolli شما ارسال می کند..

کیف پول Lolli به شما این امکان را می دهد که بیت کوین بدست آمده را پس از رسیدن حداقل 15 دلار به یک حساب بانکی یا کیف پول سخت افزاری ، برداشت کنید..

با استفاده از لولی از کجا خرید کنید?

Lolli با بیش از 500 مارک برتر همکاری می کند که به شما امکان می دهد تا 30٪ پاداش بیت کوین را بدست آورید. این همکاری با لولی شامل چندین بزرگترین خرده فروش جهان است که از بیت کوین پشتیبانی می کنند مانند:

 • والمارت: تا 3.5٪ به بیت کوین باز می گردد
 • میسی: تا 5٪ به بیت کوین باز می گردد
 • Booking.com: تا 3.5٪ به بیت کوین باز می گردد
 • نایک: تا 3٪ به بیت کوین برگردید
 • آدیداس: تا 7٪ به بیت کوین باز می گردد
 • سفورا: تا 4.5٪ بازگشت به بیت کوین
 • و خیلی های دیگر!

نکته جالب این است که Lolli تقریباً هر روز به طور مداوم به شرکای خرده فروشی جدید اضافه می کند. خرده فروشان می توانند برای کمک به گسترش پشتیبانی از بیت کوین و فضای عمومی فناوری ارزهای رمزپایه با Lolli در ارتباط باشند..

مارک های lolli

سوالات متداول

Lolli امن و ایمن است?

بله ، به نظر می رسد لولی با استفاده از نرم افزار پیشرفته و امنیت شبکه امنیت را بسیار جدی می گیرد تا اطمینان حاصل شود که تعادل مشتری در کیف پول لولی امن است..

آیا اطلاعات پرسنل من با Lolli بی خطر است?

لولی سایتهایی را که کاربران از آنها بازدید می کنند ردیابی نمی کند و داده ها یا اطلاعات قابل شناسایی شخصی را به اشخاص ثالث نمی فروشد.

کدام مرورگرها توسط Lolli پشتیبانی می شوند?

Lolli در حال حاضر برای Chrome و Firefox پشتیبانی می شود. تیم پشتیبان لولی به دنبال پشتیبانی Brave در آینده هستند و در حال حاضر یک مرورگر پشتیبانی نشده است. Safari قبلاً یک مرورگر پشتیبانی شده بود اما به دلیل تغییرات اخیر در پایان اپل ، دیگر این مورد به روز نمی شود.

آیا Lolli برنامه وابسته یا ارجاعی دارد?

بله ، لولی یک برنامه ارجاع دارد که به شما امکان می دهد با به اشتراک گذاری لینک ارجاع خود بیت کوین کسب کنید. هر یک از طرفین واجد شرایط دریافت 10 دلار بیت کوین است که خریدار ارجاع شده با استفاده از لولی کالایی را در یک خرده فروش پشتیبانی می کند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که عشق را به دست آورید تا بیت کوین رایگان کسب کنید.

آیا Lolli برنامه موبایلی دارد؟?

نه ، لولی برنامه موبایلی ندارد. برنامه هایی برای راه اندازی یک برنامه موبایل در آینده نزدیک وجود دارد. در این مدت ، خریداران برای تجربه بهتر باید از نسخه دسک تاپ استفاده کنند.

نتیجه گیری: Lolli راهی عالی برای کسب BTC رایگان است

برای خاتمه بخشیدن به بررسی Lolli ، این یک برنامه وفاداری ارز رمزنگاری شده ابتکاری و قانونی است که به کاربران امکان می دهد تا 30٪ در بیت کوین (BTC) درآمد کسب کنند. این نشانه ای از رشد روزافزون ارزهای رمزپایه است که در مقابل چشمان ما رو به افزایش است.

بارگیری Lolli

ما پیش بینی می کنیم تعداد بیشتری از کاربران به Lolli سرازیر شوند تا با خرید در خرده فروشی های مورد علاقه خود ، بیت کوین بیشتری را به روشی سرگرم کننده ، آسان و ساده در اختیار شما قرار دهند. Lolli بخشی از آن را برای به اشتراک گذاشتن بیت کوین با جهان انجام می دهد.

چند مقاله مرتبط دیگر برای خواندن:

 • نحوه خرید بیت کوین با کارت های هدیه آمازون – فوق العاده آسان
 • بررسی Instars: آیا این لگیت است؟ How To Earning Crypto (2020)
 • بهترین کیف پول های سخت افزاری برای ذخیره بیت کوین شما
 • چه کسی بیت کوین را در سال 2019 می پذیرد – لیست عظیم (24 شرکت بزرگ)
 • بررسی OKEx: ارزیابی اینکه آیا ایمن است & قابل اعتماد?
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map