Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

راه حل های Blockchain برای مدیریت دارایی

Contents

به سرعت دارایی های امن و قابل تنظیم صادر کنید

به سرعت دارایی های امن و قابل تنظیم را صادر کنید

مشکل

انتشار دارایی امروز یک روند آهسته و پیچیده است که شامل چندین واسطه است. سیستم های قدیمی باعث می شوند که موسسات در برابر خواسته های دائماً متغیر سرمایه گذاران و مقررات فزاینده سختگیرانه مالی واکنش نشان دهند.

راه حل

Codefi کل روند صدور دارایی و چرخه حیات را ساده می کند. ما صدور سریع ، ایمن و قابل تنظیم دارایی های دیجیتال ، کاملاً رمزگذاری شده و خودکار با حقوق و تعهدات سرمایه گذار و همچنین ویژگی های انطباق را ارائه می دهیم..

دیجیتالی شدن اوراق بهادار سنتی و ابزارهای مالی جدید امکان کسب درآمد از طیف وسیعی از دارایی ها را فراهم می کند. صدور قابل تنظیم و سرعت در بازار به بازار اجازه می دهد تا صادرکنندگان ویژگی های دارایی دیجیتال را مستقیماً با خواسته های سرمایه گذار مطابقت دهند. این پیشرفت ها ، همراه با مالکیت جزئی و کاهش هزینه های عملیاتی ، مزایای مختلفی در تغییر بازی ایجاد می کند. برجسته تر ، دسترسی به بازار گسترده ای از سرمایه گذاران بالقوه را افزایش می دهد ، اندازه بازار را افزایش می دهد و نقدینگی قوی را تشویق می کند. این فرصت های بازار ثانویه را سر به فلک می کشد ، به طور قابل توجهی ریسک طرف مقابل را کاهش می دهد ، سرعت روند مالی را افزایش می دهد و سرمایه را با هزینه های کمتری باز می کند.

در مورد مشارکت Mata Capital با Codefi اطلاعات بیشتری بخوانید تا سه وجوه را با ارزش 350 میلیون یورو جمع آوری کنید

رعایت خودکار در بازارهای جهانی

به طور خودکار انطباق را در بازارهای جهانی انجام دهید

مشکل

برای همگام سازی با سرعت نوآوری های مالی ، الزامات مربوط به انطباق و گزارش های نظارتی شدت یافته است. به طور سنتی ، شرکت ها به حسابرسی های ماهانه یا فصلی دست یافته اند که ناکارآمد و مستعد خطاهای انسانی ، دستکاری و کلاهبرداری هستند. شرکتهایی که در سطح بین المللی فعالیت می کنند رعایت مقررات در حال تکامل در چندین حوزه قضایی را چالش برانگیز می دانند.

راه حل

Codefi دارایی های دیجیتال را روی یک دفتر تغییرناپذیر ، با توابع سازگاری داخلی و نظارت بر معاملات در زمان واقعی خودکار ، صادر می کند. ما دارایی های دیجیتالی ایجاد می کنیم که رفتار مشابه کلاس های دارایی موجود با کدی است که براساس قانون اوراق بهادار سنتی الگوبرداری می شود و ویژگی های انطباق را برای پایبندی به مقررات خاص با توجه به توزیع جغرافیایی مورد نظر برنامه ریزی می کنیم. سیستم عامل ما می تواند مجوزها را به تنظیم کننده هایی برساند که امکان نظارت بر فعالیت های شبکه و دارایی را در زمان واقعی فراهم می کنند. دارایی های دیجیتال سازگار با رفتار مدل های دارایی متداول و گزارش شفاف به ذینفعان مربوط ، عدم اطمینان سرمایه گذار و تنظیم کننده را کاهش می دهد و به تصویب و تصویب کمک می کند.

کل چرخه عمر دارایی را در یک سیستم عامل مدیریت کنید

کل چرخه عمر دارایی را در یک سیستم عامل مدیریت کنید

مشکل

اشتراک سنتی صندوق ها و مدیریت چرخه عمر دارایی به فرآیندهای مبتنی بر کاغذ ، پیچیده ، دستی و مشتی از واسطه ها وابسته است. این فرایندها مستعد خطای انسانی ، دستکاری داده ها و کلاهبرداری هستند و اغلب در سیلوها رخ می دهند و نیاز به سازگاری مکرر داده ها دارند. شکست مدیریت صندوق منجر به جمع شدن هزینه ها ، هزینه های بالای اشتراک و تجربه ضعیف سرمایه گذار می شود.


راه حل

Codefi رویدادهای چرخه عمر امنیتی را روی یک سیستم عامل دیجیتالی می کند. این منبع واحد از حقیقت را برای همه فعالیت های سیستم عامل حفظ می کند و دسترسی به داده ها را تسهیل می کند ، و نیازی به سازگاری دستی ندارد. این طیف کاملی از اقدامات شرکت ها ، از رأی دادن سود سهام و پروکسی ، تقسیم ، مسائل مربوط به حقوق و ضمانت ها ، تصاحب و مبادلات را بهینه می کند – ساده کردن تجربه سرمایه گذار.

چرخه عمر کاملاً دیجیتالی حاکمیت شبکه را تسهیل می کند ، روابط سرمایه گذاران را افزایش می دهد و مدیریت جدول کلاهبرداری را در زمان واقعی امکان پذیر می کند. منطق تجاری رمزگذاری شده خطاهای انسانی را کاهش می دهد ، نیازی به سرویس دارایی شخص ثالث را از بین می برد ، به طور قابل توجهی کارایی را بهبود می بخشد و هزینه ها را کاهش می دهد.

دارایی های دیجیتال را مستقیماً بین سرمایه گذاران توزیع کنید

دارایی های دیجیتالی را مستقیماً بین سرمایه گذاران توزیع کنید

مشکل

با انتشار ، بنگاه های سرمایه گذاری به طور سنتی برای توزیع محصولات خود به بانک ها ، کارگزاران و سایر واسطه ها اعتماد می کنند. این امر باعث ایجاد هزینه های واسطه گری می شود و باعث ایجاد رابطه ای از سرمایه گذاران می شود و توانایی شرکت در مدیریت تجربه سرمایه گذار را محدود می کند.

راه حل

Codefi توزیع مستقیم دارایی را در بازار دارایی های دیجیتال خود امکان پذیر می کند. ما صادرکنندگان را مستقیماً با سرمایه گذاران متصل می کنیم و بازارهای نظیر به نظیر را تسهیل می کنیم ، فرصت های بازار ثانویه را ایجاد می کنیم و نقدینگی بیشتری را ایجاد می کنیم. ما شرکت های سرمایه گذاری را قادر می سازیم که کل زنجیره ارزش مدیریت دارایی را کنترل کنند و عامل انتقال ، سرویس دارایی و هزینه های مدیریت پروکسی را در این روند از بین ببرند..

با تسویه حساب در زمان واقعی معامله کنید

با تسویه حساب در زمان واقعی معامله کنید

مشکل

چرخه های تسویه و تسویه حساب از طریق چندین واسطه با استفاده از سیستم های سیلینگ می تواند تا تاریخ معامله سه روز کاری طول بکشد. این امر تأخیر در پرداخت را در بین ذینفعان ایجاد می کند و بر گردش پول تأثیر می گذارد.

راه حل

بلاکچین نیاز به واسطه هایی مانند نمایندگی های انتقال و پرداخت ، تهاترهای مرکزی و سپرده های امنیتی مرکزی را از بین می برد – تسویه حساب در زمان واقعی و امکان تبدیل T + 0 به واقعیت. Accenture اخیراً تخمین زده است که صنعت مالی جهانی می تواند با استفاده از بلاکچین برای ذخیره سازی و پردازش تسویه حساب و تسویه حساب ، تا 10 میلیارد دلار پس انداز کنید.

کیفیت داده ها را برای سرویس دارایی ارتقا دهید

کیفیت داده ها را برای سرویس دارایی ارتقا دهید

مشکل

متولیان در حال حاضر برای تأمین مرجع امنیتی دقیق و داده های مرجع اصلی دارایی که با تغییرات اعمال شرکتها و رویدادهای مرتبط مطابقت دارند ، به منابع مختلفی اعتماد می کنند. برای این امر ، متولیان باید حق بیمه پرداخت کنند و برای استاندارد کردن اطلاعاتی که تقریباً برای همه سیستم ها و فرآیندهای مهم در سراسر صنعت حیاتی است ، تلاش کنند..

راه حل

بلاکچین با ارائه یک منبع واحد از حقیقت که نیازی به سازگاری داده ها را برطرف نمی کند ، روش جمع آوری ، اعتبارسنجی ، به روزرسانی و نگهداری داده های دارایی دیجیتال را تغییر می دهد. ما مجموعه داده های قابل اعتماد و قابل خواندن توسط ماشین را ارائه می دهیم که فرایندهای مهم و تجزیه و تحلیل مأموریت را اجرا می کنند. این امر پاکسازی و استفاده از داده ها را ساده می کند ، هزینه ها را کاهش می دهد و تجربه صادر کنندگان ، سرمایه گذاران ، متولیان و سایر سهامداران را تسهیل می کند.

مزایای بلاکچین در مدیریت دارایی

کسب درآمد از دارایی گسترده تر

کسب درآمد از دارایی گسترده تر

علامت گذاری دارایی می تواند هم در اوراق بهادار سنتی و هم در ابزارهای مالی جدید اعمال شود و انواع دارایی های تحت مدیریت را گسترش دهد.

محصولات متناسب با تقاضای بازار

محصولات متناسب با تقاضای بازار

دارایی ها را می توان متناسب با نیازهای خاص سرمایه گذاران سفارشی کرد و محصولات مالی با تسویه حساب کند را برای سازگاری بهتر با تغییر تقاضا تغییر ساختار داد.. 

دسترسی گسترده تر به بازار و خطرات کمتر

دسترسی گسترده تر به بازار و خطرات کمتر

مالکیت تقسیم شده ، توزیع جهانی و کاهش هزینه صدور اطمینان از دسترسی دارایی های مقرون به صرفه برای مجموعه های سرمایه گذار بزرگتر را فراهم می کند. 

فرصت های بازار ثانویه افزایش یافته است

فرصت های بازار ثانویه افزایش یافته است

افزایش ارتباط بین دارایی های دیجیتال و شبکه های مرتبط فرصت های بازار ثانویه را گسترش می دهد و پتانسیل نقدینگی را بهبود می بخشد.

پردازش و تسویه حساب فوری پس از تجارت

پردازش و تسویه حساب فوری پس از تجارت

بلاکچین تغییر فوری در سوابق مالکیت ، ترتیب انتقال و تسویه وجوه را فعال می کند.

کارایی فرآیند و هزینه های کاهش یافته

کارایی فرآیند و هزینه های کاهش یافته

قراردادهای هوشمند فرآیندهای mgmt دارایی از جمله انطباق ، KYC / AML ، نگهداری رجیستری ، تسویه حساب ، نظارت بر معاملات و گزارش دهی را خودکار می کنند. این باعث صرفه جویی در وقت و هزینه قابل توجهی می شود.

راه حل های بلاکچین املاک و مستغلات را کاوش کنید

استفاده از بلاکچین برای باز کردن فرصت های ایجاد شده توسط دارایی های دیجیتال املاک و مستغلات. همکاری با ConsenSys برای جعل مدل های جدید تجاری ، افزایش عملیات اساسی املاک و مستغلات ، کاهش هزینه ها ، به حداقل رساندن سیلوهای داده و افزایش شفافیت.

کاوش کنیدراه حل های بلاکچین املاک و مستغلات را کاوش کنیددارایی های codefi bg

ConsenSys Codefi

مجموعه کامل برنامه Blockchain برای مدیریت دارایی های دیجیتال

Codefi به مدیران دارایی اجازه می دهد تا چرخه عمر دارایی های دیجیتال ، بازارهای مرتبط و ابزارهای مالی دیجیتال را در شبکه های بلاکچین مجاز ایجاد ، صدور و مدیریت کنند..

  • محصولات مالی ایجاد کنید که در حال حاضر تضمین نشده اند ، از جمله حسابهای قابل پرداخت ، فاکتورها و قراردادهای خدمات تأمین کننده. با ایجاد ارتباط بین دارایی های کاملاً دیجیتالی ، محصولات و خدمات مالی جدیدی را شکل دهید.
  • بهتر پاسخگوی خواسته های سرمایه گذار و بازار است با تجدید ساختار تسویه کند محصولات مالی و سفارشی سازی صدور دارایی به طور مستقیم برای مشخصات سرمایه گذار.
  • نقدینگی را باز کنید با امکان انتقال سریع و مطمئن دارایی های نظیر به نظیر برای گسترش فرصت های بازار ثانویه و جذب سرمایه گذاران بیشتر به شبکه شما.
  • به بازارهای جهانی دسترسی پیدا کنید ، تعداد سرمایه گذاران خود را گسترش دهید, و دارایی های متنوع تری را تحت مدیریت با قابلیت توزیع بین المللی جمع می کند.
  • دستیابی بهینه بهره وری عملیاتی و کاهش هزینه ها با فرایندهای خودکار ، و یک زیرساخت بازار توزیع شده و متقابل.
درباره پلت فرم دارایی های دیجیتال Codefi بیشتر بیاموزید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector