Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

مبتدیان گفتگوی شکرگذاری: این تعطیلات درباره Blockchain صحبت کنید

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

Contents

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی بلاگ Blockchain توضیح داده شده است

مبتدیان گفتگوی شکرگذاری: این تعطیلات درباره Blockchain صحبت کنید

8 دلیل مهم برای فرو رفتن از سوراخ خرگوش بلاکچین با خانواده و دوستان در این Thanksgivingby ConsenSys 27 نوامبر 2019 ارسال شده در 27 نوامبر 2019

مبتدیان گفتگوی شکرگذاری چرا این تعطیلات باید درباره بلاکچین صحبت کنید

لینوس توروالدز ، خالق هسته لینوکس ، یک بار گفت: “بحث ارزان است.” “کد را به من نشان دهید.” 

بیشتر روزها ، ما نیز می گوییم. 

اما بعضی روزها ، بحث مهم است. داستان مهم است. امروز یکی از آن روزها است.

امروز احتمالاً خودتان را در اطراف افرادی خواهید دید که از فناوری بلاکچین چیزی نشنیده اند یا از آن گیج شده اند. بعضی از آنها ممکن است اصطلاحات اصطلاحات مشخص را بشناسند ، اما آنها را مخلوط می کنند. برخی از آنها ممکن است فقط با کلمه “B” دیگر – بیت کوین – آشنا باشند. برخی از آنها ممکن است بدبین باشند ، که سالم است. آنها قصه گویی شما را آزمایش می کنند. 

اکثر ما از سوراخ خرگوش بلاکچین سقوط کردیم زیرا در برخی از موارد شخصی که به او اعتماد داریم داستان خوبی درباره گذشته و آینده اینترنت برای ما تعریف کرد. امروز ممکن است فرصت داشته باشید که آن داستان را برای شخص دیگری تعریف کنید. 

چه داستان خوبی است? 

می دانید حداقل چه حسی دارد. یک داستان خوب ، داستانی است که از تلفن یا صفحه خود به دنبال آن می گردید ، صندلی خود را برای آن محکم می کنید ، تا دیر وقت بیدار می شوید تا بخوانید. شما آن را در ساقه مغز خود احساس خواهید کرد. اینجا یک داستان وجود دارد. 

یک داستان خوب سیم کشی های سیصد هزار ساله را فعال می کند که تعجب می کند ، همانطور که لیزا کرون می نویسد ، “من اینجا چه چیزی یاد می گیرم که به من کمک کند نه تنها زنده بمانم ، بلکه موفق شوم؟”

یک داستان خوب شخصیت و درگیری دارد که آنها را تحت فشار قرار می دهد. انتخابی که شخصیت تحت فشار انجام می دهد شخصیت واقعی آنها را نشان می دهد.


شخصیت: شما ، من ، همه. درگیری: آنچه شما فکر می کردید مال خود شما است نه. اطلاعات شما پول تو. کد شما. اینترنت شما دنیای تو. انتخاب: آیا امروز آرامش بی حس زندگی دیجیتال را از بین می برید و اینترنت را پس می گیرید.

اگر امروز یک چیز را روشن کردید ، روشن کنید که ما یک انتخاب داریم.

به این فکر کنید که می خواهید داستان شما از کجا شروع شود. شاید نه با هش یا بلاک. شاید با یک ایمیل کنجکاو که در صندوق ورودی شما قرار گرفت. هشدار امنیتی بانک شما می خواهد برای سومین ماه متوالی دوباره کارت جدیدی برای شما صادر کند. یک ایمیل پر سر و صدا دیگر از یک شرکت در مورد نقض درخواست از شما برای تغییر رمز ورود و ایمن نگه داشتن اطلاعات خود. اما شما اطلاعات خود را فکر کردید بود بی خطر. 

این یک تمرین است: ببینید چه مدت می توانید بدون استفاده از کلمه “زنجیره بلوک” ادامه دهید. ساپینس, به عنوان مثال ، یک داستان عالی در مورد بلاکچین است اما یک بار از کلمه “بلاکچین” استفاده نمی کند. 

بلاکچین فقط روشی است برای صحبت درباره آنچه در واقع باید درباره آن صحبت کنیم.

درباره بلاکچین صحبت کنید تا بتوانید در مورد اعتماد صحبت کنید.

فقدان کلی آن. در بانکها در زنجیره های تأمین. در مراقبت های بهداشتی در دولتها در روزنامه نگاری. در شبکه های اجتماعی در سیستم ها در مردم.  

در مورد نقض اعتماد صحبت کنید. 3 میلیارد حساب یاهو. 500 میلیون مشتری ماریوت اینترنشنال. 200 میلیون مصرف کننده توسط Equifax کنترل می شوند.  

درباره داده های خود صحبت کنید ، و اینکه چه اتفاقی برای آنها می افتد. صحبت در مورد چگونه فیس بوک از داده های شما استفاده می کند. نحوه استفاده برنامه ها اطلاعات مکان شما. در باره زنی که زندگی دیجیتالی اش علیه او مسلح شده است. درباره داده های خود مانند سلامتی ، شغل ، زندگی عاشقانه خود صحبت کنید ، زیرا همه این موارد هستند. 

درباره بلاکچین صحبت کنید تا بتوانید در مورد پول صحبت کنید.

درباره پول صحبت کنید تا بتوانید در مورد نحوه حرکت پول خود صحبت کنید. و چه کسی آن را اداره می کند. پردازنده های جلو تملک بانک ها انجمن های کارت در حال صدور بانک. پردازنده های پرداخت اتاق های تصفیه خانه هر یک از آنها هزینه های خود را می گیرند ، و هر یک از آنها در معرض نقض بزرگ اعتماد هستند.  

در مورد پول صحبت کنید تا از همان چاله کرم عجیب و غریب و اجتناب ناپذیر درمورد اینکه پول در وهله اول چیست ، پایین بیایید. درباره این نقل قول از صحبت کنید ساپینس, کتابی درباره بلاکچین که هرگز از کلمه “بلاکچین” استفاده نمی کند: 

“چرا من به پوسته لاک پشتی یا سکه طلا یا اسکناس دلار اعتقاد دارم؟ چون همسایگان من به آنها اعتقاد دارند. و همسایگان من به آنها اعتقاد دارند زیرا من به آنها اعتقاد دارم … پول هر چیزی است که مردم مایل به استفاده از آن هستند تا به طور سیستماتیک ارزش چیزهای دیگر را برای مبادله کالا و خدمات نشان دهند. ” 

هر چیزی که مردم مایل به استفاده از آن باشند. 

درباره آنچه مردم این روزها برای پول استفاده می کنند صحبت کنید. در مورد ارز رمزنگاری شده صحبت کنید. درباره اولین معامله بیت کوین صحبت کنید. دو پیتزا برای 10 هزار بیت کوین. درباره اتر ، واحد پول بومی Ethereum صحبت کنید. صحبت کنید که چگونه اتر فقط پول نیست – بلکه سوخت

درباره Libra ، واحد پول دیجیتال فیس بوک صحبت کنید. با توجه به سابقه آنها ، در مورد اینکه واقعاً فکر می کنید فیس بوک چگونه عملی خواهد شد ، صحبت کنید. 

درباره بلاکچین صحبت کنید تا بتوانید در مورد زیرساخت ها صحبت کنید.

در مورد زیرساخت های مالی صحبت کنید. صحبت در مورد هکرهایی که بدافزار نصب کرده اند در سیستم بانکی جهانی ما و با یک میلیارد دلار کنار رفتیم. 

در مورد زیرساخت های ابر صحبت کنید. در مورد زن 75 ساله گرجی صحبت کنید که اینترنت ارمنستان را خاموش کرده است با بیلش. 

درباره جف بزوس صحبت کنید نقشه اصلی. درباره چگونگی کنترل AWS 40٪ تجارت الکترونیکی در ایالات متحده و 42٪ فروش کتاب های کاغذی و جستجوی بیشتر محصول نسبت به Google و تقریبا نیمی از صنعت رایانش ابری و اینکه حتی خیرخواه ترین میلیاردر نیز نباید این نوع قدرت را داشته باشد. 

درباره Bezos’s صحبت کنید سخنرانی فارغ التحصیلی در مورد زیرکی و مهربانی و هدیه و انتخاب و نفس راحتی کشید.

درباره زیرساخت های هویت صحبت کنید. درباره خستگی ورود به سیستم ، یا اینکه چطور عادت به بازنشانی گذرواژه خود دارید ، دیگر حتی آن را احساس نمی کنید. درباره احراز هویت شخص ثالث و اینکه چگونه می توانید از طریق فیس بوک ، گوگل و توییتر به بیشتر برنامه ها وارد شوید و اینکه چگونه این راحتی قیمت دارد صحبت کنید.. 

در مورد بلاکچین صحبت کنید تا بتوانید در مورد عدم تمرکز صحبت کنید.

درباره طراحی شبکه اصلی اینترنت و گره های توزیع شده و زمان سنجی نظیر به نظیر صحبت کنید اما از هیچ یک از این کلمات استفاده نکنید. درباره رد كردن سيب زميني ها صحبت كنيد ، و اينكه براي عمو گاري منطقي تر است كه سيب زميني ها را مستقيماً از روي ميز به شما منتقل كنند تا اينكه آنها را به عمه دايان و همسايه عمو جيمي و گري (كه دوباره اسمش چيست؟) و شما خواهرزاده دو ساله که به سختی می تواند ظروف نقره ای خود را بلند کند. درباره سیب زمینی غیرمتمرکز صحبت کنید تا بتوانید در مورد امور مالی غیرمتمرکز صحبت کنید. 

در مورد تمرکززدایی صحبت کنید تا بتوانید در مورد اتصال ، در مورد صحبت کنید قدرت روابط ضعیف. 

در مورد تمرکززدایی صحبت کنید تا بتوانید در مورد همه شبکه های مختلف کمی شفافیت ایجاد کنید: شبکه جهانی وب و وب عمیق و وب تاریک و وب 1 ، وب 2 ، وب 3. در مورد اینکه بلاکچین فقط یک برنامه دیگر در اینترنت نیست بلکه یک لایه پایه از اینترنت است صحبت کنید. یک لایه اعتماد. یک لایه تسویه حساب هرچه می خواهید آن را بنامید. فقط مطمئن شوید که غیرمتمرکز است. 

درباره بلاکچین صحبت کنید تا بتوانید در مورد حقیقت صحبت کنید. 

درباره یک منبع واحد از حقیقت. حقیقت در مورد پرداخت. درباره دارویی. در مورد یک تکه غذا درباره یک قسمت از مطالب. صحبت در مورد بزرگ شکرگذاری قره قاط سال 1959 و اینکه چگونه دست زدن به غذا اکنون قابل تأیید است. در مورد چگونگی صحبت کنید امروزه بیشتر اینترنت غیر واقعی است– معیارها ، مشاغل ، محتوا ، افراد – با این وجود ما هنوز یک گزینه داریم. 

صحبت در مورد ناپدید شدن حقیقت در مورد حفره های حافظه صحبت کنید. چگونه همه چیز ، مثل اینکه با طراحی ، از حافظه جمعی ما ناپدید می شود. صحبت در مورد پاکسازی توییتر. درباره ظرفیت و سرعت محتوا صحبت کنید – کلمات clickit با سرعت غیرقابل بررسی برای جذب کره چشم بیشتر برای فروش تبلیغات بیشتر. در مورد مدت زمان یک وب سایت برای جلب توجه شخص صحبت کنید ، چه رسد به اینکه واقعیت را بگوید. کمتر از 15 ثانیه.

صحبت در مورد متفکران بلند مدت. درباره چگونگی دوام داستان صحبت کنید. در مورد دوام صحبت کنید. در مورد قهرمانان گمنام پشت سر صحبت کنید بایگانی اینترنتی و ماشین Wayback و سیستم پرونده بین سیاره ای. برای گره ها تشکر می کند. 

درباره بلاکچین صحبت کنید تا بتوانید در مورد Satoshi صحبت کنید.

ساتوشی ناکاموتو. یکی از اصلی ترین داستانهای اصلی در زمان ما. یک نام ، چند کد منبع باز و یک درخواست: “اگر بتوانید گره ای را اجرا کنید که اتصالات ورودی را بپذیرد ، واقعاً کمک زیادی به شبکه خواهید کرد.”

درباره Satoshi صحبت کنید تا بتوانید در مورد توسعه دهندگان منبع باز صحبت کنید. صحبت در مورد چگونگی خوردن نرم افزار به دنیا و سپس تعداد معدودی از شرکت های فناوری این نرم افزار را خوردند و اکنون توسعه دهندگان از این نرم افزار استفاده می کنند و به همین دلیل اینترنت, بازگشت. 

درباره ساتوشی صحبت کنید تا بتوانید در مورد همه ساتوشی ها صحبت کنید. هرکسی که به اینترنت بازگردد. کاربران قدرت. همکاران ویکی پدیا. بازرسان آمازون. همکاران Stack Overflow. صحبت در مورد 1٪ قانون اینترنت: چگونه 1٪ ما خلق می کنیم و 99٪ ما کمین کرده ایم.  

در مورد لزوم شناختن و پاداش دادن به این ساتوشی ها صحبت کنید. صحبت در مورد اینکه اقتصاد رمزپایه کلید اصلی است و اینکه چگونه دسته زیادی از مردم این موضوع را کشف کرده اند. صحبت در مورد رأی گیری درجه دو و بودجه تورم و بازارهای رادیکال. از ساتوشی و همه ساتوشی ها تشکر کنید.

درباره بلاکچین صحبت کنید تا بتوانید در مورد نوآوری صحبت کنید. 

درباره جدول زمانی نوآوری صحبت کنید. چطور داستان بلاکچین خیلی قبل از ویتالیک و ساتوشی شروع شد ، با نیک سابو و وی دای و آدام بک و سایپرپانک ها و تیم برنرز لی و دیوید چوم و ویلیام گیبسون و آلن تورینگ و آدا لاولیس و چارلز بابیج و جورج بول و لیست می رود.

درباره موارد اصلی نوآوری صحبت کنید. خطر. زمان سنجی. مقاومت فنی مقاومت انسان. درباره نوآوری شکرگذاری صحبت کنید. توردوكن را به خاطر مي آوريد؟ مرغ داخل اردک داخل بوقلمون. درباره شکست مثبت صحبت کنید. 

درباره تصویب بلاکچین صحبت کنید. درباره نحوه پیگیری شرکت ها از توسعه دهندگان صحبت کنید. صحبت در مورد اینکه کدام دولت ها در حال حاضر از بلاکچین استفاده می کنند. درباره نوآوری در دنیای واقعی صحبت کنید. درباره صنایعی که می توانیم به آنها اعتماد کنیم صحبت کنیم.

درباره بلاکچین صحبت کنید تا بتوانید در مورد اینترنت بهتری صحبت کنید. 

درباره خاستگاه اینترنت صحبت کنید. چگونه از کنترل خارج شد و چگونه می توانیم آن را پس بگیریم. درباره اولین باری که اینترنت را لمس کردید و اینکه چگونه عاشق و عاشق آن شدید ، صحبت کنید. درباره بلاکچین صحبت کنید تا بتوانید به داستان های عاشقانه اینترنت دیگران نیز گوش دهید.

در مورد قسمت های خوب اینترنت صحبت کنید. با تشکر از اینترنت. درباره تماشا صحبت کنید پسر و مادرش پس از 10 سال دوباره به هم می رسند. چطور باید برای آن لحظه هم آنجا باشی. تمام تلاش ما برای این است که با وجود خودمان و سیستم هایمان ، در ارتباط باقی بمانیم. 

درباره بلاکچین صحبت کنید تا روزی دیگر مجبور نباشیم در مورد بلاکچین صحبت کنیم و اینترنت دوباره مال ما خواهد بود.

***

می خواهید داستان های بیشتری در مورد آینده اینترنت بخوانید?

مشترک شدن در خبرنامه های ConsenSys

برای آخرین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر ، در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل محتوای اختصاصیگزارش Ethereum Q3 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q3 2020 DeFi

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFi

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchainراهنما

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchain

چگونه یک محصول Blockchain موفق بسازیموبینار

چگونه یک محصول Blockchain موفق بسازیم

مقدمه ای بر نشانه گذاریوبینار

مقدمه ای بر نشانه گذاری

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector