Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

راه حل های Blockchain برای املاک و مستغلات

تسریع در مدیریت سرمایه گذاری در املاک و مستغلات با دارایی های دیجیتال

دوباره لغزش

مشکل

شرکت های مدیریت دارایی برای تأمین هزینه های نصب و راه اندازی و مدیریت اشتراک سرمایه گذاران ، به حداقل سرمایه گذاری نسبتاً زیاد نیاز دارند. این مانع از مشارکت سرمایه گذاران کوچکتر می شود و مانع از انباشت سریع سرمایه می شود.

راه حل

Codefi مدیران دارایی را قادر می سازد تا مدیریت چرخه عمر دارایی دیجیتال ، حاکمیت نمونه کارها و روابط سرمایه گذاران را ساده کنند. ما انتشار قابل تنظیم دارایی ، پایبندی به پیروی از مقررات ، پردازش سریع و توزیع مستقیم دارایی را تسهیل می کنیم. این امکان صرفه جویی در وقت و هزینه را فراهم می کند ، به شرکت ها اجازه می دهد حداقل مبلغ اشتراک را کاهش دهند. صدور برنامه ریزی سریع همچنین امکان رضایت دقیق تر تقاضای سرمایه گذار ، کاهش ریسک طرف مقابل و بهبود پتانسیل نقدینگی را فراهم می کند..

در مورد مشارکت Mata Capital با Codefi برای کاهش حداقل مبلغ اشتراک سرمایه گذار به 1 یورو مطالعه کنید

قفل دسترسی به گزینه های تأمین مالی جایگزین برای توسعه املاک

باز کردن قفل

مشکل

شرکت های توسعه دارایی برای افزایش سرمایه برای پروژه های جدید با چالش هایی روبرو هستند. کار با منابع تک وام با نرخ بهره بالایی همراه است ، در حالی که مدیریت تأمین مالی جمعیت و سندیکا وام دشوار است.

راه حل

Codefi با تسهیل تعامل مستقیم بین چندین شرکت کننده در زنجیره ارزش تأمین مالی ، دسترسی به مدل های جایگزین تأمین مالی را ساده می کند. ما اجازه می دهیم شفافیت در روند تأمین مالی و سندیکای وام با اشتراک امن و ایمن داده ها و اسناد فراهم شود. این مدیریت سرمایه گذاران را برای توسعه دهندگان ساده می کند و شفافیت سرمایه گذاری و پیگیری مداوم ROI را برای سرمایه گذاران تضمین می کند.

انقلابی در اوراق بهادار وام و رهن ایجاد کنید

دوباره revo

مشکل

مصوبات وام و رهن با فرآیندهای غیر استاندارد مبتنی بر کاغذ ، وقت گیر و ناامن هستند. تصمیمات غالباً براساس اطلاعات منسوخ گرفته می شوند و سازش های نقدی معمولاً تأخیرهای تسویه را در پی دارد که بر جریان های نقدی سرمایه گذار تأثیر می گذارد.

راه حل


Codefi به موسسات بانکی نسخه ای واحد از اطلاعات تأیید شده ، اشتراک امن داده ها ، نظارت بر معاملات غیرقابل تغییر و تسویه حساب در زمان واقعی را ارائه می دهد. ما یک وام را به یک امنیت دیجیتال برنامه ریزی شده تبدیل می کنیم که شامل داده های مربوطه مانند حقوق مالکیت و سابقه پرداخت وام برای پشتیبانی از تصمیمات سرویس دارایی است. ما از قراردادهای هوشمند برای جمع آوری و توزیع پرداخت ها به دارندگان ذینفع و ارائه گزارش در زمان واقعی به نهادهای نظارتی استفاده می کنیم. این کار مدیریت چرخه عمر وام یا رهن را بسیار کارآمدتر می کند. علاوه بر این ، اثبات دقیق عملکرد دارایی باعث ایجاد اطمینان در بازارهای ثانویه می شود.

مدیریت املاک هوشمند را فعال کنید

دوباره فعال کنید

مشکل

شرکت های بزرگ مدیریت املاک نظارت ناکارآمد بر سبد سهام جهانی خود را تحمل می کنند.

راه حل

بلاکچین به اشتراک گذاری داده های ایمن را تسهیل می کند ، مجموعه های اجاره ای و پرداخت به صاحبان املاک را ساده می کند و همچنین با توجه به حق بیمه در سراسر نمونه کارها ، حق بیمه را فراهم می کند. این کارایی عملیاتی را افزایش می دهد ، هزینه های سربار را کاهش می دهد و داده های کاملاً غنی تری تولید می کند تا تصمیم گیری بهتر اطلاع رسانی شود.

ثبت زمین را ایمن تر ، کارآمدتر و شفاف تر کنید

دوباره زمین

مشکل

عناوین زمین همچنان به مستندات کاغذی متکی هستند ، در برابر ضرر ، تقلب و سو mis مدیریت آسیب پذیر هستند. علاوه بر این ، انتقال و مجوز ملک به بسیاری از مراحل طولانی و پرهزینه قانونی احتیاج دارد ، که گاهی اوقات قفل زمین در استفاده غیرمولد است.

راه حل

Codefi با ارائه یک رجیستری دیجیتال ایمن و غیرقابل تغییر ، همراه با تأیید اعتبار سند و شفافیت تراکنش ، پیچیدگی سیستم های قدیمی را از بین می برد. عنوان دارایی قابل اعتماد و فرآیندهای اسناد ، اعتماد سرمایه گذار را بهبود می بخشد ، به تسهیل معاملات بازار ، باز کردن قفل دسترسی به امور مالی و پیشرفت توسعه اقتصادی و اجتماعی جامعه کمک می کند..

در مورد مشارکت HM Land Registry با Codefi برای به دست آوردن عناوین املاک و مستغلات در انگلستان اطلاعات بیشتری کسب کنید

مشارکت جامعه در برنامه ریزی شهری را افزایش دهید

دوباره افزایش

مشکل

کمبود اعتماد جامعه محلی در رابطه با برنامه ریزی شهری وجود دارد. با توجه به الف نظرسنجی سال 2019 توسط گروه Grosvenor, تنها 2٪ از مردم به توسعه دهندگان املاک اعتماد دارند و تنها 7٪ به مقامات محلی اعتماد دارند که برای توسعه در مقیاس بزرگ برنامه ریزی می کنند.

راه حل

بسترهای برنامه ریزی مبتنی بر بلاکچین می توانند شامل منابع آموزشی ، مشوق های مشارکت مبتنی بر رمز و حلقه بازخورد بین ذینفعان باشند. این می تواند جوامع محلی را در زنجیره ارزش توسعه املاک ادغام کند ، اعتماد به نفس آنها را بهبود بخشد و خدمات شما را برای موفقیت پایدار بهبود بخشد.

بهبود بهره وری در توسعه و ساخت و ساز

دوباره غوطه ور شدن

مشکل

پروژه های ساختمانی بزرگتر با شکستن قراردادهای فرعی و خرید و عدم شفافیت زنجیره تأمین ، مدیریت آنها به طور فزاینده ای دشوار شده است.

راه حل

سیستم عامل های Blockchain خرید را ساده می کنند ، مدیریت قرارداد را به صورت خودکار انجام می دهند ، کیفیت محصول را تأیید می کنند و مدیریت پروژه را ساده می کنند. مدیریت کامل چرخه حیات پروژه گلوگاه های فرآیند ساخت را به حداقل می رساند ، شفافیت فرآیند را بهبود می بخشد و مسیرهای حسابرسی را برای گزارش در زمان واقعی تسهیل می کند.

مزایای بلاکچین در املاک و مستغلات

دارایی گذاری

دارایی گذاری

به محض دیجیتالی شدن دارایی های املاک و مستغلات ، می توان آنها را مطابق با الزامات صادر کننده برنامه ریزی کرد و متناسب با مشخصات سرمایه گذار سفارشی کرد. 

کارایی فرآیند

کارایی فرآیند

قراردادهای هوشمند می توانند فرآیندهای صنعت املاک و مستغلات از جمله KYC / AML ، انطباق ، نگهداری رجیستری ، تسویه حساب ، نظارت بر معاملات و گزارش را به طور خودکار انجام دهند..

هزینه های کاهش یافته

هزینه های کاهش یافته

اتوماسیون فرآیند نیاز به عملیات دستی و واسطه های شخص ثالث را کاهش می دهد و در نتیجه باعث صرفه جویی در وقت و هزینه قابل توجهی می شود.

خطرات پایین

خطرات پایین

مالکیت تقسیم شده ، متناسب سازی با تقاضای سرمایه گذار ، توزیع جهانی و کاهش هزینه انتشار ، اطمینان از دسترسی دارایی های مقرون به صرفه برای استخرهای بزرگتر سرمایه گذار را فراهم می کند. 

دسترسی به فرصت های بازار ثانویه

دسترسی به فرصت های بازار ثانویه

افزایش ارتباط بین دارایی های دیجیتال و شبکه های مرتبط فرصت های بازار ثانویه را گسترش می دهد و پتانسیل نقدینگی را بهبود می بخشد.

قابلیت دسترسی به داده ها

قابلیت دسترسی به داده ها

شفافیت شبکه و اطلاعات در زمان واقعی تصمیمات بهتر در مورد دارایی و املاک و مستغلات را بهبود می بخشد و مدیریت سبد سهام را بهبود می بخشد.

دارایی های codefi bg

ConsenSys Codefi

مجموعه کامل برنامه Blockchain برای مدیریت دارایی های دیجیتال

Codefi به مدیران دارایی اجازه می دهد تا چرخه عمر دارایی های دیجیتال ، بازارهای مرتبط و ابزارهای مالی دیجیتال را در شبکه های بلاکچین مجاز ایجاد ، صدور و مدیریت کنند..

  • محصولات مالی ایجاد کنید که در حال حاضر تضمین نشده اند ، از جمله حسابهای قابل پرداخت ، فاکتورها و قراردادهای خدمات تأمین کننده. با ایجاد ارتباط بین دارایی های کاملاً دیجیتالی ، محصولات و خدمات مالی جدیدی را شکل دهید.
  • بهتر پاسخگوی خواسته های سرمایه گذار و بازار است با تجدید ساختار تسویه کند محصولات مالی و سفارشی سازی صدور دارایی به طور مستقیم برای مشخصات سرمایه گذار.
  • نقدینگی را باز کنید با امکان انتقال سریع و مطمئن دارایی های نظیر به نظیر برای گسترش فرصت های بازار ثانویه و جذب سرمایه گذاران بیشتر به شبکه شما.
  • به بازارهای جهانی دسترسی پیدا کنید ، تعداد سرمایه گذاران خود را گسترش دهید, و دارایی های متنوع تری را تحت مدیریت با قابلیت توزیع بین المللی جمع می کند.
  • دستیابی بهینه بهره وری عملیاتی و کاهش هزینه ها با فرایندهای خودکار ، و یک زیرساخت بازار توزیع شده و متقابل.
درباره پلت فرم دارایی های دیجیتال Codefi بیشتر بیاموزید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector