Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

ConsenSys سازگاری Codefi را راه اندازی می کند

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

انتشار صفحه اصلی بلاگ

ConsenSys سازگاری Codefi را راه اندازی می کند

ConsenSys از راه اندازی Codefi Compliance ، یک سیستم نظارتی و انطباق خودکار و چابک برای دارایی های دیجیتال خبر می دهد. توسط ConsenSys 8 ژوئن 2020 ارسال شده در 8 ژوئن 2020

قهرمان پیروی از codefi

شهر نیویورک– ConsenSys امروز از راه اندازی Codefi Compliance ، یک سیستم نظارتی و انطباق خودکار و چابک برای دارایی های دیجیتال خبر داد. Codefi Compliance پیشنهاد جدیدی در مجموعه محصولات Codefi است که در مجموع با بهینه سازی فرایندهای تجاری و دیجیتالی کردن ابزارهای مالی ، تجارت و امور مالی را تأمین می کند. Codefi Compliance به عنوان یک راه حل نسل بعدی برای مبارزه با پولشویی (AML) و مقابله با تأمین مالی تروریسم (CFT) ، تضمین می کند که دارایی های دیجیتال ، بدون در نظر گرفتن صلاحیت و طراحی ، از انتظارات نظارتی برآیند ، بدون اینکه خدشه ای به نیاز بازار و تجارت وارد کنند. این تنها راه حل انطباق است که به طور انحصاری برای دارایی های مبتنی بر Ethereum طراحی شده و توسط ConsenSys ، رهبر توسعه Ethereum ساخته شده است. 

از نظر تاریخی ، انطباق با AML / CFT از دستورالعمل های شناخت مشتری (KYC) استفاده کرده است ، که به موسسات خدمات مالی نیاز دارد تا برای تأیید هویت ، مناسب بودن و خطرات مرتبط با تعامل با مشتریان خود تلاش کنند. انطباق Codefi معامله با معامله را انجام می دهد (KYT) ، که برای زیرساخت های غیرمتمرکز بسیار مهم است و سطح بعدی را در تجزیه و تحلیل انطباق فراهم می کند. KYT به جای ارزیابی هویت شرکت کنندگان ، با ارزیابی رفتارهای آدرس های شرکت کننده حفظ حریم خصوصی است. با ارائه نظارت بر KYT که برای دارایی های مبتنی بر بلاکچین با بالاترین کیفیت داده های زنجیره ای طراحی شده است ، Codefi Compliance چک های AML را ارائه می دهد تا اطمینان حاصل شود که معاملات می توانند ناشناخته بمانند در حالی که مطابق با مقررات هستند. 

انطباق Codefi با استفاده از ابزارهایی برای ارزیابی ریسک ، مدیریت ریسک و بررسی ریسک ، به مشتریان قدرت می بخشد. کاربران می توانند با تنظیم تنظیمات انطباق بر اساس حوزه قضایی ، مدیریت یکپارچه تنظیمات در بخش های بین المللی ، عملیات جهانی را از یک حساب مدیریت کنند. سازگاری Codefi نظارت و انطباق در زمان واقعی و وضعیت ریسک را برای کلیه دارایی های دیجیتال با فیلترهایی برای برچسب ها ، ویژگی های شناسایی شده ، انطباق معاملات و سطح ریسک فراهم می کند. مشتریان می توانند فعالیت های دارایی ، رفتار کاربر ، معاملات ، جریان وجوه را ردیابی کرده و تجزیه و تحلیل داده ها را برای روندهای نقطه ای مشاهده کنند. بینش های حاصل از انطباق Codefi می تواند به کسب و کارهایی که با مقررات پویا روبرو هستند کمک کند تا اطمینان حاصل شود که کلیه نیازها بدون ایجاد وقفه در روند کار برآورده می شود. 

بررسی ریسک انطباق با ویژگی ها

Ethereum همچنان به عنوان زنجیره بلوکی قابل برنامه ریزی برای شرکت ها به حرکت خود ادامه می دهد ، زیرا اکثر بزرگترین شرکت های جهان که از بلاکچین استفاده می کنند ساخت در Ethereum. قبل از انطباق با Codefi ، مشاغلی که با دارایی های دیجیتال در Ethereum سروکار داشتند با چالش پرداختن به استانداردها و پیاده سازی های مختلف برای هر دارایی و مدیریت پایگاه داده پیچیده شبکه روبرو بودند. سازگاری Codefi از یک چارچوب سفارشی برای ارائه یک راه حل AML / CFT سازگار با Ether و پرکاربردترین استانداردهای توکن مانند ERC20 ، ERC721 ، ERC179 ، ERC777 ، همراه با سکه های قابل توجه مانند DAI ، USDC و Tether استفاده می کند که بیش از 280،000 نوع دیجیتال را پوشش می دهد دارایی های ساخته شده در Ethereum. این اولین راه حل ساخته شده برای دارایی های دیجیتال است که با ETH 2.0 اجرا می شود ، شبکه مورد انتظار برای ارتقا transactions معاملات در ثانیه و فعال کردن مقیاس Ethereum. 

“ارائه انطباق قوی AML / CFT برای دارایی های دیجیتال مبتنی بر Ethereum یک گام اساسی در آوردن صنعت مالی نهادی به امور مالی غیرمتمرکز است. انطباق Codefi ماژول بعدی در مجموعه محصولات ما برای از بین بردن پیچیدگی و خطر در استفاده از DeFi است ، و به هر گونه سود تجاری از استفاده از دارایی های دیجیتال کمک می کند. ” Lex Sokolin ، سرپرست جهانی ConsenSys Codefi. 

سازگاری Codefi برای هر مشاغلی که با دارایی های دیجیتال در Ethereum تعامل دارند ساخته شده است. پلت فرم بازار پیش بینی منظره از Codefi Compliance استفاده می کند تا اطمینان حاصل کند که معاملات با استفاده از توکن با مقررات محلی مطابقت دارد. Sight به عنوان یک پلتفرم بازار پیش بینی غیر حضوری ، به دنبال یک راه حل رمزنگاری AML بود که یکپارچه سازی آسان ، کاربر پسند و پوشش دادن همه نشانه های Ethereum آسان باشد. Codefi همه جعبه ها را علامت گذاری کرد و به تنظیم کننده ها خیال آسوده ای داشت که Sight بالاترین استانداردهای AML را رعایت می کند “. Graeme Barnes ، مدیر محصول ، Sight گفت.

انطباق Codefi امروز در codefi.consensys.net/compliance در دسترس است.  

امروز سازگاری Codefi را کاوش کنید

درباره راه حل انطباق AML-CFT برای ارزهای رمزپایه و دارایی های دیجیتال بیشتر بدانید. کاوش CodefiNewsletter برای دریافت آخرین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر ، در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل محتوای اختصاصیگزارش Ethereum Q3 2020 DeFiگزارش


گزارش Ethereum Q3 2020 DeFi

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFi

Ethereum 2 0 Staking Report اکوسیستمگزارش

گزارش اکوسیستم Sthereum 2.0 Staking

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchainراهنما

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchain

چگونه یک محصول Blockchain موفق بسازیموبینار

چگونه یک محصول Blockchain موفق بسازیم

بانکهای مرکزی و آینده پولکاغذ سفید

بانکهای مرکزی و آینده پول

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector