Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

راهنمای محصولات ConsenSys ’Eth2

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی BlogCodefi

راهنمای محصولات ConsenSys ’Eth2

مهم نیست که شما یک علاقه مند هستید و می خواهید زیرساخت های خود را اداره کنید یا موسسه ای که می خواهد خدمات اشتراکی را به مشتریان ارائه دهد ، ما احتمالاً یک راه حل برای شما پیدا کرده ایم. با جیمز بک 21 نوامبر 2020 ارسال شده در 21 نوامبر 2020

تصویر راهنمای محصول Eth2

اگر با اخبار Ethereum همراه باشید ، احتمالاً دیده اید که قرارداد رسمی سپرده Eth2 اکنون سپرده هایی را قبول می کند که رول کردن. هنگام نوشتن مقاله (24 نوامبر 2020), 688،128 ETH از خارج شده است 524،288 ETH لازم برای راه اندازی چراغ زنجیره ای, که اثبات سهام را به شبکه معرفی می کند. 

علاوه بر بهبود سرعت معاملات در Ethereum ، یکی از اهداف این ارتقا Eth2 همیشه افزایش راه هایی بوده است که مردم می توانند در امنیت شبکه سهیم شوند و در وارونه های آن سهیم باشند. در حال حاضر نیمی از دو مشتری برای Ethereum 2.0 ساخته شده اند ، که به اندازه کافی سبک هستند و اعتبار سنج ها می توانند با یک لپ تاپ مصرفی شرکت کنند. بسیاری از ارائه دهندگان سرویس به عنوان یک سرویس نیز به بازار می آیند ، و امنیت Ethereum را برای افرادی که نمی توانند به طور خودکار اعتبار سنج را اجرا کنند یا 32 ETH ندارند ، بیشتر در دسترس قرار می دهد.. 

تیم های پروتکل و محصولات ما در طول دو سال گذشته مشغول ایجاد زیرساخت ها ، کمک به تحقیقات ، مصاحبه با کاربرانی که قصد ذخیره سازی را دارند و ساخت برنامه هایی برای پشتیبانی از تلاش بی حد و حصر برای به روزرسانی Ethereum هستند. مهم نیست که شما یک علاقه مند باشید و بخواهید زیرساخت های خود را اداره کنید یا موسسه ای که می خواهد خدمات اشتراکی را به مشتریان ارائه دهد ، ما احتمالاً راه حلی برای شما پیدا کرده ایم.

تکو: تنوع مشتری برای انعطاف پذیری Eth2 ضروری است

در قلب تلاش های ConsenSys برای Ethereum 2.0 Teku وجود دارد ، یک مشتری تمام قدرت Ethereum 2.0 برای پاسخگویی به نیازهای نهادی و نیازهای امنیتی ساخته شده است.. تکو چیست

مشتریان Ethereum با تأیید بلوک ها و داده های معامله ، در یک سیستم نظیر به نظیر به یکدیگر متصل شوید. همانطور که مت لیزینگ در کتاب جدید خود توصیف کرده است داشتن مشتریانی که به زبانهای مختلف نوشته شده اند, خارج از اتر, “نوعی بیمه نامه: از احتمال یک نقطه خرابی جلوگیری می کند و تمرکز توسعه دهندگان برای مثال C ++ را برای توسعه دهندگان بسیار دشوارتر می کند.” اگر یک مشتری به دلیل یک اتفاق نظر مورد حمله قرار گیرد ، اشکال داشته باشد یا آفلاین شود ، بقیه مشتریان همچنان آخرین معامله را حفظ کرده و داده ها را مسدود می کنند. تنوع مشتری اثبات اهمیت تمرکززدایی در Ethereum است. 

مانند Ethereum در حال حاضر ، چندین پیاده سازی از مشخصات موجود در زبانهای مختلف محاسباتی وجود دارد. مشتری Teken ConsenSys به زبان جاوا نوشته شده است ، که یکی از محبوب ترین زبان های محاسباتی است که توسط توسعه دهندگان ایجاد کننده برنامه های سازمانی مورد استفاده قرار می گیرد و توسط همان تیم مهندسی پشتیبانی می شود هایپرلجر Besu و حد نصاب ConsenSys. Lighthouse ، Prysm و Nimbus به ترتیب مشتری های محبوب Eth2 هستند که به ترتیب Rust ، Go و Nim نوشته شده اند. هر مشتری ویژگی های خاص خود را دارد و Teku با داشتن ویژگی هایی مانند مدیریت کلید خارجی و محافظت از برش ، به مشاغل و موسسات کمک می کند تا در Eth2 شرکت کنند.. 

Codefi فعال کنید: هرچه اعتبارسنج بیشتر باشد ، شبکه قدرتمندتر است

Codefi فعال کنید با بنیاد Ethereum همکاری کرد تا ساخت Eth2 Launch Pad برنامه ، که پردازش فنی را برای الزامات ، مسئولیت ها و خطرات موجود در تأیید اعتبار Eth2 فراهم می کند. راهنمای گام به گام برای توسعه دهندگان توانمند فنی Ethereum در نظر گرفته شده است تا ETH را به قرارداد سپرده ارسال کنند و مشتریان معتبر اعتبار خود را شروع کنند. هر اعتبار سنج دقیقاً به 32 ETH نیاز دارد و افراد می توانند هر تعداد مضربی از 32 ETH را که می خواهند واریز کنند.


در صفحه اول Launch Pad مروری بر مسئولیت ها و مفاهیم کلیدی – مانند برش ، مدیریت کلید ، امضای کلید ، خطرات و تعهد زمانی مورد نیاز است. پس از تأیید خطرات و نیازها ، راهنما به شما در انتخاب مشتری ، تولید کلید ، بارگذاری اعتبار سنج و اتصال کیف پول کمک می کند.. 

اگرچه شما باید با استفاده از یک رابط خط فرمان آشنا باشید ، Launch Pad مکان ایده آل برای شروع سفر پراهمیت شماست.  

Screen Shot 2020 11 21 در 9 43 08 صبح

Codefi Staking: پشتیبانی از برنامه های پیشنهادی ارائه سهام به دارندگان ETH

بسیاری از استخرهای استیکینگ و ارائه دهندگان خدمات به عنوان یک سرویس در حال ورود به بازار هستند. صرافی های متمرکز مانند Coinbase و Binance در حال حاضر خدمات سهامداری برای سایر بلاکچین های اثبات سهام را ارائه می دهند و انتظار می رود خدمات Eth2 را نیز ارائه دهند. استخرهای انباشته بومی Ethereum مانند استخر موشک به کاربران اجازه دهید تا کمتر از 0.01 ETH سهام خود را دریافت کرده و RETH ، سپرده سهام توکنی دریافت کنند. LiquidStake, یک راه حل جدید از دارما پایتخت حداقل شرط بندی را ندارد و همچنین به کاربران اجازه می دهد با استفاده از ETH سهام خود به عنوان وثیقه ، وام USDC را دریافت کنند. 

هر یک از این برنامه ها مشارکت در Ethereum 2.0 را گسترش می دهند ، اما هنوز هم نیاز به اتصال به سرویس گیرنده های شبکه دارند. اینجاست که راه حل Codefi Staking ارائه می شود. Codefi Staking یک API با برچسب سفید است (به معنای اینکه شما آن را بعنوان کاربر نهایی نمی بینید) برای مشاغلی که می خواهند در Ethereum 2.0 مشارکت داشته باشند. Codefi Staking کسب و کارها را قادر می سازد ETH خود یا ETH مشتریان خود را بدون نیاز به اجرای زیرساخت اعتبار سنجی خود ، مورد مشارکت قرار دهند. نتیجه کاهش خطر فنی و افزایش پاداشهای تولید شده توسط شبکه Eth2 است. 

در ماه ژوئن ، ConsenSys گروهی از شرکت ها را بخشی از “برنامه آزمایشی” Codefi Staking اعلام کرد که شامل Binance ، Crypto.com ، DARMA Capital ، Huobi Wallet ، Matrixport و Trustology است. Codefi Staking با هدف کاهش خطرات مرتبط با راه اندازی اعتبار سنجی شخصی شما ، از جمله سرقت یا از دست دادن کلیدهای برداشت ، انتقال نادرست وجوه به قرارداد سپرده Eth2 و خرابی اتصال سخت افزار یا اینترنت که منجر به از دست دادن جوایز اعتبارسنج می شود ، است. با Codefi Staking ، کلیدهای اعتبارسنج در یک طاق امن با قابلیت امضای آنلاین و چندین لایه دروازه بان که اعتبار تراکنش ها را تأیید می کنند ، برای جلوگیری از استفاده غیر مجاز نگه داشته می شوند. مهم این است که پشتیبانی 24/7 و تیم خدمات مشتری حرفه ای در دسترس است. Codefi Staking از Teku به عنوان مشتری انتخابی خود استفاده می کند 

برای شرکت های علاقه مند به جلو ماندن از رقابت با ریسک کم و مانع دسترسی کم به راه حل Codefi Staking ، برنامه زودرس سریع گزینه خوبی است. این برنامه برای تسهیل حمل و نقل برای موسسات و شرکت های منتخب قبل از راه اندازی Ethereum 2.0 طراحی شده است تا بتوانند با ارتباط مستقیم تیم های Ethereum 2.0 که مشتریان و شبکه را ایجاد می کنند ، از رقابت جلوتر باشند.. 

Infura: قابلیت اطمینان و ابزار بیشتر برای پرس و جو از داده های Eth2

مراحل Ethereum 2.0 در سالهای آینده انتقال و برداشت ETH ، زنجیره های خرد شده کاملاً سازگار با قراردادهای هوشمند ، تماس های قراردادی و محیط های اجرای dApp های مقیاس پذیر و موارد دیگر را امکان پذیر می کند. در حالی که شرکت ها و توسعه دهندگان برنامه هایی را که روی Ethereum 2.0 اجرا می کنند هنوز می توانند زیرساخت های مشتری و گره خود را اجرا کنند ، آنها همچنین امکان اتصال به Infura’s Eth2 Beacon Chain API را دارند (می توانید درخواست دسترسی به بتا خصوصی آنها را داشته باشید اینجا). 

در کوتاه مدت ، یکی از اساسی ترین نیازهای افرادی که در Eth2 مشارکت دارند ، توانایی نظارت بر تعادل اعتبارسنج است تا بدانند آیا پاداش های مورد انتظار را به دست می آورند. در حالی که چندین وجود دارد کاوشگران بلوک در دسترس است که در آن می توانید این اطلاعات را ببینید ، Infura’s ETH 2.0 Beacon Chain API این امکان را برای شما فراهم می کند این داده ها را به طور خودکار پرس و جو کنید بنابراین توسعه دهندگان می توانند به راحتی در مورد داده ها اقدام کنند. به عنوان مثال ، می توانید برنامه ای بنویسید که تعادل را کنترل کند و در صورت افت غیرمنتظره پیامکی برای شما ارسال کند.

توسعه دهندگان Infura همچنین از تیم های مشتری Eth2 پشتیبانی می کنند که در جهت سازگاری با مشخصات Eth2 کار می کنند. توسعه دهندگان Ethereum امروز از یکنواختی API Ethereum JSON-RPC بهره مند می شوند که به آنها امکان می دهد بدون شکستن کد ، پیاده سازی های مشتری Ethereum را تغییر دهند. Infura قابلیت همکاری API را به عنوان یک کالای عمومی با ارزش برای Ethereum می داند و ابزاری دارای مجوز Apache 2.0 را برای آزمایش انطباق مشتری API با نام باز دارد. eth2- پیروی کنید

با دانش باشید

اگر هنوز می خواهید سر خود را به دلیل اثبات سهام ، مراحل مختلف و اصطلاحات جدید به Ethereum 2.0 بپیچید ، پایگاه دانش Ethereum 2.0 ما پر از منابع عالی است. و برای به روزرسانی های هفته به هفته ، بن ادینگتون “خبرهای جدید در خبرنامه Eth2”بسیار توصیه می شود.

برای جدیدترین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر ، در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector