Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

مجوز تصفیه مالی عمده در حال بررسی Ethereum برای مدیریت دارایی دیجیتال است

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی وبلاگ بلاک چین

مجوز تصفیه مالی عمده در حال بررسی Ethereum برای مدیریت دارایی دیجیتال است

اعتماد سپرده گذاری & نمونه اولیه جدید Clearing Corporation از بلاکچین Ethereum برای ساده سازی فعالیت بازارهای سرمایه استفاده می کند. توسط اما چانینگ ، فیل کلی 1 ژوئیه 2020 ارسال شده در 1 ژوئیه 2020

پروژه ویتنی

صنعت خدمات مالی با اعتماد سپرده گذاری گام دیگری به جلو به سمت دارایی های دیجیتال مبتنی بر بلاکچین برداشته است & پاکسازی انتشار اخیر شرکت از آنها پروژه مورد مطالعه ویتنی. این پلتفرم که از Ethereum به عنوان فناوری اصلی خود استفاده می کند ، از رویکرد جدیدی برای بازنمایی ارزش در بازارهای سرمایه استقبال می کند و از دوره افزایش کارایی خدمات مالی خبر می دهد. Project Whitney همزمان با Project Ion ، یک پروژه تسویه حساب تسریع شده که بیشتر کاهش دوره های پاکسازی و تسویه حساب را بررسی می کند ، آزاد شد.. 

آخرین ابتکار DTCC بازتاب کارهایی است که مدتی است در سراسر جهان در حال انجام است. م institutionsسسات بزرگ سوابق اوراق بهادار مبتنی بر Ethereum را تصویب کرده اند و به طور فعال در حال جستجوی پیشنهادهای توکن هستند. به عنوان نمونه اولیه چنین تحولاتی ، بانک جهانی در سال 2018 انتشار اوراق قرضه را آغاز کرد بستر بلاکچین Bond-i, با آخرین transh 50 میلیون دلار AUD در آگوست 2019. مجموعه محصولات Codefi متعلق به ConsenSys حجم قابل توجه و قابل مقایسه ای از پروژه های دارایی دیجیتال را از زمان راه اندازی در سال 2019 تسهیل کرده است..

فرصت های نوظهور برای لوله سازی صنعت اوراق بهادار ایالات متحده

DTCC در قلب بازارهای سرمایه آمریکا قرار دارد و مدتها پیش محرک نوآوری بوده است. هدف این شرکت تقویت فرآیندهای پس از تجارت ، ایجاد زیرساخت های کارآمد و پشتیبانی از مقیاس اقتصادی است که همگی در عین حفظ امنیت هستند. شرکت اعتماد سپرده گذاری (DTC) ، زیرمجموعه شرکت ، در سال 1973 تاسیس شد تا با افزایش سریع مدارک و خطرات ناشی از آن با افزایش سریع معاملات اوراق بهادار در بازارهای سرمایه ایالات متحده در آن زمان ، مقابله کند. DTCC و شرکت های تابعه آن معاملات به ارزش تقریبی 2 کوادرلیون دلار در سال را انجام می دهند. 

از حدود 50 سال به بعد ، بازارهای سرمایه ایالات متحده و DTCC در حال آماده سازی برای تغییرات اساسی جدید در صنعت ناشی از ظهور دارایی های دیجیتال هستند. پروژه ویتنی و یون این پتانسیل را دارند که سرانجام به برخی اهداف طولانی مدت مانند چرخه های تسویه حساب کوتاهتر و انطباق خودکار برسند.

consensys plexus icon round وبینار ما را درباره آینده امور مالی تماشا کنید

پلت فرم ویتنی: ساخته شده بر روی Ethereum 

Platform Whitney یک نمونه اولیه مبتنی بر بلاکچین است که رمزها را ضبط کرده و انتقال دارایی ها را در شبکه عمومی Ethereum ثبت می کند ، در حالی که یک سابقه دیجیتال مستقل از مالکیت امنیتی خارج از زنجیره را حفظ می کند. 

این پلت فرم برای حل آرایه ای از نقاط درد در بازارهای خصوصی ، از فرآیندهای پر هزینه کاغذ گرفته تا انطباق جزئی طراحی شده است. برخی از قابلیت های اصلی آن شامل ثبت مالکیت امنیتی دیجیتال و قابل رمزنگاری ، و همچنین موتور مقررات پویا است که خارج از زنجیره کار می کند تا معاملات مجاز را از طریق زنجیره انجام دهد و اطمینان حاصل کند که ناشران ، فروشندگان دلالان و سرمایه گذاران مطابقت خود را با یکدیگر حفظ می کنند. چرخه عمر اوراق بهادار.


افزایش حرکت برای تصویب دارایی دیجیتال 

اقدام DTCC برای اعلام پروژه ویتنی بدنبال افزایش شتاب در بازارهای سرمایه دارایی های دیجیتال و معمولی است که از سال 2018 ، 2019 و تا سال 2020 ایجاد شده است. 

سال 2018 پیشگامانه JPMorgan Chase بود آزمون حد نصاب با بانک ملی کانادا و بانک جهانی 81 میلیون دلار Bond-i در سال 2018 و صدور دوم در سال 2019. جولای گذشته ، گروه CapBridge ، با مشارکت ConsenSys ، 1x ، اولین مبادله رمز امنیتی در نوع خود را که در سنگاپور مستقر و تنظیم می شود ، راه اندازی کرد. در سپتامبر ، سانتاندر صدور را اعلام کرد از یک اوراق قرضه 20 میلیون دلاری پروژه سانتاندر قابل توجه بود زیرا اولین انتشار بزرگی بود که به طور کامل در شبکه عمومی Ethereum انجام شد. 

از آن زمان ، چندین موسسه مالی دیگر شبکه اصلی Ethereum را پذیرفته اند. مدیر دارایی فرانسوی ، ماتا کاپیتال ، از سکوی مدیریت دارایی ConsenSys Codefi برای ثبت املاک 350 میلیون یورویی در خارج از پاریس استفاده کرد.

consensys plexus icon round مطالعه موردی: چگونه Mata Capital 350 میلیون یورو از بارگیری املاک را به دست آورد

Ethereum به عنوان پایه 95٪ از دارایی های دیجیتال تا به امروز است. طراحی بسیار برنامه ریزی شده بلاکچین ، قابلیت های بومی سازی توکن و استانداردهای توکن که به طور گسترده ای پذیرفته شده اند ، آن را به یک بستر ایده آل برای دیجیتالی کردن دارایی تبدیل کرده اند. پروژه DTCC یک استاندارد رمز سازگار با ERC-20 را اجرا می کند. استانداردهای رمز امنیتی مانند ERC1400 همچنین فرصت هایی را برای DTCC ایجاد می کند تا ویژگی های اضافی را در نشانه ها ایجاد کند ، مانند انطباق داخلی ، کنترل انتقال گرانول ، و گزینه ایجاد ایالات مختلف با حقوق خاص متصل ، مستقیماً در زنجیره ، مانند وثیقه گذاری.

چگونه پلت فرم ویتنی از Ethereum استفاده می کند

برای پروژه ویتنی ، DTCC شبکه عمومی Ethereum و استاندارد ERC20 آن را برای ضرب نشانه ها و همچنین یک اوراکل سازگار خارج از زنجیره و یک سابقه پشتیبان سهام مستقل انتخاب کرد. برای تجارت ثانویه ، پروژه ویتنی یک سناریو را در نظر می گیرد که در آن افراد یا OTC یا با یک سیستم تجارت جایگزین (ATS) ، و یا به نام دارنده سودمند خود و یا از طریق یک مدل قیمتی تجارت می کنند. در یک مدل حضانت ، نشانه ها از طریق یک سرمایه گذار در یک حساب همه کاره نگهداری می شوند ، دقیقاً مانند یک نام خیابان.

ملاحظات طراحی: شبکه های عمومی و خصوصی Ethereum 

مطالعه موردی Project Whitney خاطرنشان می کند که چهار عامل اصلی DTCC را به انتخاب Ethereum عمومی هدایت کرد:

  • مشاهدات تلاشهای رمزگذاری بازارهای خصوصی ایالات متحده تا به امروز
  • دسترسی به ابزار منبع باز
  • فرصتی برای آزمایش اجرای فرایندهای کلیدی عملیاتی خارج از زنجیره
  • تمایل به ایجاد ذکاوت فنی عملی پیرامون زیرساخت های بلاکچین عمومی

در حالی که DTCC تصمیم گرفت با شبکه عمومی Ethereum کار کند ، یک روش جایگزین که تاکنون بسیاری از مشتریان از آن استفاده کرده اند ایجاد یک نمونه خصوصی از Ethereum است. یک شبکه خصوصی کاربران را قادر می سازد تا در ابعادی مانند توان عملیاتی بسیار بالاتر عمل کنند و از نیاز به پرداخت گاز جلوگیری کنند.   

فناوری هایی مانند هایپرلجر Besu و حد نصاب به عنوان گزینه های پیش فرض برای مشتریان Ethereum دوستانه سازمانی ظاهر شده اند. مجموعه PegaSys, که توسط تیم توسعه دهنده Hyperledger Besu ساخته شده است ، به شرکتها اجازه می دهد تا به سرعت شبکه های خصوصی Ethereum را با قابلیت های پیشرفته و خدمات پشتیبانی 24/7 به سرعت در آورند..  

شبکه های خصوصی Ethereum پایه و اساس چندین کنسرسیوم بلاکچین مطرح مانند komgo (ذینفعان شامل Citi ، Shell ، BNP و ING) و Covantis (ذینفعان شامل ADM ، Cargill و Louis Dreyfus) هستند.. 

علاوه بر این ، اتریوم 2.0 ، یک ارتقا major مهم در شبکه عمومی Ethereum ، قرار است در سال 2020 راه اندازی شود. Ethereum 2.0 مزایای عملکردی زیادی از جمله مقیاس پذیری نمایی و سرعت معامله در نتیجه انتقال از الگوریتم اجماع اثبات کار به اثبات سهام.

مورد بعدی برای تصویب دارایی دیجیتال

پروژه ویتنی نکته اثبات کننده دیگری است که دارایی های دیجیتالی راهی برای نوآوری در بازارهای سرمایه می کند ، هم برای بهره وری عملیاتی و هم برای افزایش دسترسی به بازارهای خصوصی برای سرمایه گذاران خیابان اصلی. با موسسه مدیریت دارایی دیجیتال همه در یک مانند Codefi ، موسسات مالی فعلی راه حل های کلیدی برای طراحی ، انتشار و تجارت دارایی ها و اوراق بهادار دیجیتال دارند. 

نسخه نمایشی ConsenSys Codefi امروز

برای نمایش نسخه کامل راه حل های دارایی دیجیتال ، با تیم متخصص ما در ارتباط باشید. با ما تماس بگیرید مدیریت دارایی بازارهای سرمایه Codefi Newsletter برای آخرین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل محتوای اختصاصیراهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchainراهنما

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchain

مقدمه ای بر نشانه گذاریوبینار

مقدمه ای بر نشانه گذاری

آینده دارایی های دیجیتال مالی و DeFiوبینار

آینده مالی: دارایی های دیجیتال و DeFi

Enterprise Ethereum چیستوبینار

Enterprise Ethereum چیست?

بانکهای مرکزی و آینده پولکاغذ سفید

بانکهای مرکزی و آینده پول

Blockchain Komgo برای امور مالی تجارت کالامورد مطالعه

Komgo: Blockchain برای امور مالی تجارت کالا

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector