Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner
Related Posts

سیاست کوکی ها

این خط مشی کوکی ها توضیح می دهد که چگونه ConsenSys Software Inc. (“شرکت“،”ما“،”ما“، یا “ما”) کوکی ها را در رابطه با وب سایت های خود ، https://consensys.net/ ، https://metamask.io/ ، https://infura.io/ ، https: // consensys ، جمع آوری ، استفاده ، به اشتراک می گذارد و ذخیره می کند. net / حد نصاب / ، https://diligence.consensys.net/ و https://codefi.consensys.net/ (“سایت های“). این سیاست برای سایتها ، برنامه ها ، محصولات و خدمات اعمال می شود (در مجموع ، “خدمات”) در آن یا در آن پست شده ، پیوند داده شده یا به آن ارجاع داده شده است.

ما درک می کنیم که حریم خصوصی شما برای شما مهم است و متعهد به شفافیت در مورد فن آوری هایی هستیم که استفاده می کنیم. با توجه به شفافیت ، این سیاست اطلاعات مفصلی درباره نحوه و زمان استفاده از کوکی ها در سایت های خود ارائه می دهد.

 

آیا ما از کوکی استفاده می کنیم?

آره. ما و شرکای بازاریابی ، شرکت های وابسته و تجزیه و تحلیل ها یا ارائه دهندگان خدمات خود از کوکی ها ، چراغ های راهنمای وب یا پیکسل ها و سایر فناوری ها استفاده می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که همه افرادی که از این سایت ها استفاده می کنند بهترین تجربه ممکن را دارند.

 

کوکی چیست?

کوکی (“کوکی”) یک فایل متنی کوچک است که توسط یک سرور صفحه وب بر روی هارد دیسک شما قرار می گیرد. کوکی ها حاوی اطلاعاتی هستند که بعداً توسط یک وب سرور در دامنه صادر کننده کوکی برای شما قابل خواندن است. برخی از کوکی ها فقط در صورت استفاده از ویژگی های خاص یا انتخاب موارد برگزیده استفاده می شوند و برخی از کوکی ها همیشه استفاده می شوند. با مشاهده لیست کوکی های فعلی ما در زیر می توانید درباره هر کوکی اطلاعات بیشتری کسب کنید. ما این لیست را به صورت دوره ای به روز می کنیم ، بنابراین ممکن است کوکی های دیگری وجود داشته باشد که هنوز لیست نشده اند. چراغ های وب ، برچسب ها و اسکریپت ها ممکن است در سایت ها یا در ایمیل ها برای کمک به ما در ارائه کوکی ها ، تعداد بازدیدها ، درک میزان استفاده و کارایی کمپین و تعیین اینکه آیا ایمیل باز شده و بر اساس آن عمل می شود ، استفاده شوند. ما ممکن است گزارش های مبتنی بر استفاده از این فناوری ها توسط ارائه دهندگان خدمات / تجزیه و تحلیل خود را به صورت جداگانه دریافت کنیم.

 

چرا ما از کوکی ها استفاده می کنیم?

ما به طور کلی از کوکی ها برای اهداف زیر استفاده می کنیم:

  • برای شناسایی مشتریان جدید یا مشتریان قبلی.
  • اگر در سایت های ما ثبت نام کرده اید رمز ورود خود را ذخیره کنید.
  • برای بهبود سایت های ما و درک بهتر بازدیدهای شما از سیستم عامل ها و سایت های ما.
  • تا با تبلیغات مبتنی بر علاقه یا هدفمند به شما خدمت کنیم.
  • برای مشاهده رفتارها و فعالیت های مرور خود در طول زمان در چندین وب سایت یا سیستم عامل دیگر.
  • برای درک بهتر منافع مشتریان و بازدید کنندگان سایت های ما.

برخی از کوکی ها برای استفاده های خاص از سایت ها ضروری است و بدون چنین کوکی هایی ، ما نمی توانیم خدمات بسیاری را که برای استفاده صحیح از سایت ها به آنها نیاز دارید ، ارائه دهیم. به عنوان مثال این کوکی ها به ما امکان می دهند سایتهای خود را اداره کنیم بنابراین می توانید همانطور که درخواست کرده اید به آنها دسترسی داشته باشید و به ما اجازه دهید تشخیص دهیم که شما یک حساب کاربری ایجاد کرده اید و برای دسترسی به محتوای سایتهای ما وارد آن حساب شده اید. آنها همچنین شامل کوکی هایی هستند که به ما امکان می دهد اقدامات قبلی شما را در همان جلسه مرور به خاطر بسپاریم و سایت های خود را ایمن کنیم.  

ما همچنین از کوکی ها و کوکی های کاربردی اشخاص ثالث برای اهداف تجزیه و تحلیل و بازاریابی استفاده می کنیم. کوکی های کاربردی قسمت های خاصی از سایت ها را قادر می سازد تا به درستی کار کنند و تنظیمات کاربر شما شناخته شده باقی بماند. کوکی های تجزیه و تحلیل ، از جمله موارد دیگر ، اطلاعاتی را در مورد چگونگی استفاده بازدید کنندگان از سایت های ما ، محتوا و محصولاتی که کاربران بیشتر مشاهده می کنند و همچنین اثربخشی تبلیغات شخص ثالث ما جمع آوری می کنند. کوکی های تبلیغاتی در ارائه تبلیغات به مخاطبان مرتبط و نمایش تبلیغات ما در بالای نتایج جستجو کمک می کنند. کوکی ها یا کوکی های “جلسه ای” هستند که با پایان دادن به جلسه مرورگر شما حذف می شوند یا “پایدار” هستند که تا زمان حذف توسط شما باقی می مانند (در زیر بحث می شود) یا طرف سرویس دهنده کوکی. جزئیات کامل همه کوکی های استفاده شده در سایت ها در جدول افشای کوکی ما در زیر موجود است. 

 

چگونه کوکی ها را غیرفعال کنیم. 


به طور کلی می توانید استفاده از کوکی ها را از طریق قابلیت های موجود در مرورگر وب خود فعال یا غیرفعال کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه کنترل تنظیمات کوکی از طریق مرورگر خود:

کلیک اینجا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تنظیم “مرور خصوصی” و مدیریت تنظیمات کوکی در Firefox ؛

کلیک اینجا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد “حالت ناشناس” و مدیریت تنظیمات کوکی در Chrome ؛

کلیک اینجا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد “InPrivate” و مدیریت تنظیمات کوکی در Internet Explorer ؛ یا

کلیک اینجا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد “مرور خصوصی” و مدیریت تنظیمات کوکی در Safari.

اگر می خواهید در مورد کوکی ها ، یا نحوه کنترل ، غیرفعال یا حذف آنها اطلاعات بیشتری کسب کنید ، لطفاً به اینجا مراجعه کنید http://www.aboutcookies.org برای راهنمایی دقیق علاوه بر این ، برخی از شبکه های تبلیغاتی شخص ثالث ، از جمله Google ، به کاربران اجازه می دهند از تنظیمات مرتبط با مرور اینترنت شما انصراف دهند یا آنها را سفارشی کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ویژگی از Google ، کلیک کنید اینجا.

برای کنترل کوکی های فلش ، که گاهی اوقات ممکن است در سایت های خود استفاده کنیم ، می توانید به این قسمت بروید ارتباط دادن زیرا کوکی های Flash از طریق تنظیمات مرورگر شما قابل کنترل نیستند. لطفاً توجه داشته باشید که اگر استفاده از کوکی ها را رد کنید ، ممکن است برخی از عملکردهای سایتها در دسترس نباشد و ما قادر به ارائه محتوای شخصی و تبلیغات متناسب با شما نیستیم.. 

ما ممکن است اطلاعات جمع آوری شده توسط کوکی ها را با سایر اطلاعاتی که طبق این سیاست حفظ حریم خصوصی از شما جمع آوری می کنیم پیوند دهیم و از اطلاعات ترکیبی مندرج در اینجا استفاده کنیم. به همین ترتیب ، اشخاص ثالثی که کوکی ها را در سایت های ما ارائه می دهند ، ممکن است نام یا آدرس ایمیل شما را به سایر اطلاعاتی که جمع می کنند ، پیوند دهند ، که ممکن است شامل خریدهای گذشته به صورت آفلاین یا آنلاین یا اطلاعات استفاده آنلاین شما باشد. اگر در منطقه اقتصادی اروپا واقع شده باشید ، حقوق خاصی دارید که در بالا تحت عنوان “اطلاع رسانی به افراد داده اتحادیه اروپا” شرح داده شده است ، از جمله حق بازرسی و اصلاح یا حذف داده هایی که درباره شما داریم.

 

سیاست ذخیره محلی

محلی ذخیره سازی ، از جمله localStorage فعال شده با Javascript ، روشی معمول برای ذخیره یک فایل کوچک از حروف و اعداد در مرورگر شما برای وب سایت است. ما در برخی از سرویس های خود از Local Storage استفاده می کنیم تا یک شناسه کاربری منحصر به فرد برای اهداف ارتباط با شما اختصاص دهیم. محلی که حافظه ذخیره آنها را حذف می کند ، محلی ذخیره می شود. همچنین می توانید با مراجعه به تنظیمات مرورگر وب خود ، محلی را که می خواهید محلی را از مرورگر خود حذف کنید.

نحوه پاک کردن فضای ذخیره سازی محلی از مرورگر خود:

  • در Firefox ، localStorage با رعایت شرایط زیر پاک می شود: (الف) کاربر تاریخچه اخیر را پاک می کند ، (ب) کوکی ها برای پاک شدن انتخاب می شوند و (ج) محدوده زمانی “همه چیز” است.
  • در Chrome ، localStorage با رعایت شرایط زیر پاک می شود: (الف) پاک کردن داده های مرور ، (ب) “کوکی ها و سایر داده های سایت” انتخاب شده است ، و (ج) بازه زمانی “از ابتدای زمان” است. اکنون در Chrome ، امکان حذف localStorage برای یک سایت خاص نیز وجود دارد.
  • در اینترنت اکسپلورر ، برای پاک کردن localStorage: (الف) بر روی Tools – Internet Options کلیک کنید ، (b) تب General ، (c) حذف تاریخچه مرور هنگام خروج ، (d) اطمینان از “کوکی ها و داده های وب سایت” (یا “پرونده های اینترنتی موقت و وب سایت) files “) انتخاب شده است ، و (e) علامت” حفظ داده های وب سایت مورد علاقه “را در بالا در نظر بگیرید.
  • در Safari ، (الف) روی Safari ، (ب) Preferences (تنظیمات) ، (c) تب Privacy (انتخاب حریم خصوصی) ، (d) کلیک کنید حذف همه داده های وب سایت و (e) روی Delete Now کلیک کنید

 

کلوچه ها & افشای ذخیره سازی محلی

نام کوکی / شناسه کوکی به طور کلی چه کاری انجام می دهد (به عنوان مثال ، عملکرد وب سایت و مدیریت ، تجزیه و تحلیل ، بازاریابی)? آیا 1 استخیابان یا 3rd کوکی مهمانی و نام مهمانی که آن را تهیه می کند چیست? چه نوع کوکی ای (مداوم یا جلسه ای) است? مدت زمان کوکی در وب سایت چقدر است (اگر توسط کاربر پاک نشده باشد)?
تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل تجزیه و تحلیل سوم – گوگل مداوم 2 سال
Segment.io تجزیه و تحلیل سوم – بخش مداوم 1 سال
شناسه جلسه کاربر را به سیستم وارد می کند یکم جلسه 1 هفته
تأیید به ما امکان تأیید اعتبار کاربران را می دهد مهمانی اول جلسه تا زمان خروج از سیستم
نگهبان گزارش خطا سوم – اعزام به خدمت N / A N / A
ذخیره سازی محلی تجزیه و تحلیل اول – تنظیم UID توسط MetaMask N / A بستگی به مرورگر دارد (به “نحوه پاک کردن فضای ذخیره سازی محلی از مرورگر خود” مراجعه کنید)
میکس پانل داده های جمع آوری شده در مورد استفاده و ترافیک وب را برای ما فراهم می کند. با مراجعه به سایت https://mixpanel.com/optout/ می توانید از ردیابی Mixpanel انصراف دهید.. سوم مداوم 1 سال
هاتجار تجزیه و تحلیل سوم مداوم 1 سال

 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector