Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

دانیل لاریمر کیست؟ تفنگ ساچمهای EOS

Dan Larimer در این دوره بلاکچین کیست؟ حتی با افزایش شهاب سنگ در نشانه ها و ICO های جدید هر روز او استاد است.

هر صنعتی ارباب خود را دارد. بنابراین ، صنعت بلاکچین هم چنین است. نکته ای که شما ممکن است نادیده بگیرید این است که استادان هر کجا از هر گونه اطلاعاتی برخوردار شوند نفوذ زیادی دارند. بنابراین ، برای دانستن همه چیز در مورد اثر دن ، دور و بر خود را حفظ کنید.

آیا در مورد “قاتل Ethereum” چیزی شنیده اید؟ اوه قاتل Ethereum EOS است. و آیا می دانید چه کسی آن را ایجاد کرده است؟ دانیل لاریمر. دانیل یک مدیر ارشد در صنعت بلاکچین است و از طریق پروژه هایی که ایجاد کرده تغییر مسیر داده است.

Dan Larimer یک توسعه دهنده است و در پروژه های قبلی شرکت کرده است. پروژه های قبلی که وی خدمت کرده هنوز ادامه دارد. او در حال حاضر آخرین پروژه پرطرفدار – EOS را دنبال می کند. به همین دلیل ، نفوذ و قدرت وی در صنعت بلاکچین بی نظیر است.

سهم وی در آیه رمزنگاری علاوه بر تأثیر ، بازدهی عظیم او را رقم زده است.

حالا بگذارید به شما بدهم که دنی لاریمر در دنیای بلاکچین است. به چه چیزهایی رسیده است و چگونه توانسته است به نتیجه برسد.

دانیل لاریمر کیست: بیو

شما به طور اتفاقی با EOS ، Bitshares بصورت آنلاین روبرو شده اید. و سپس برخی از مطالبی که خوانده اید احتمالاً از Steemit تهیه شده است. اما آیا کسی را می شناسید که آنها را از ابتدا تا ارتفاعاتی که به دست آورده اند دیده است؟ اینها در میان پروژه های دیگر توسط Dan Larimer ایجاد شده است. و همانطور که گفتم ، شما احتمالاً از محصولات او استفاده کرده اید.

هر نشانه و پروژه ای که از آن شنیده اید صاحب خود را دارد. نقشی که دان بازی می کند از اهمیت زیادی برخوردار است.

دان یک برنامه نویس نرم افزار است. وی BitShares را در سال 2014 ، Steemit را در سال 2016 و توکن EOS و بلاکچین آن را تأسیس کرد. علاوه بر این, EOS متعلق به block.one است که در آن Dan به عنوان CTO عمل می کند. دن همچنین مدیر عامل Cryptonomex، Inc است ، شرکتی که آنها با پدر تأسیس کردند. اکنون ، این نشان می دهد که Dan Larimer در صنعت بلاکچین چقدر بی نظیر و فعال است.

دن علاوه بر توسعه دهنده ، در کنفرانس های بلاکچین همکار است. او دانش را به دیگران ارائه داده است. من می توانم این را یک شکل بسیار خوب از مسئولیت اجتماعی بنامم.

دن بیشتر از یک فلسفه محافظه کارانه بر اساس یک فلسفه مترقی عمل می کند. پروژه های وی بر اساس همین مانترا ساخته شده است. این فلسفه ادامه می یابد تا بیزاری وی از دولت را به عنوان یک واحد متمرکز تحریک کند.

در مشخصات عالی رتبه وی ، باید اختلافات و توافقاتی وجود داشته باشد که از زندگی او رشد می کند. بگذارید اکنون به جوانی و پیشینه دان نگاه کنیم. این باید به آنچه او امروز است کمک کرده باشد.


پیشینه جوانی Larimer`

دن آمریکایی است. وی در کلرادو به دنیا آمد. اما او بزرگ بود که در 2 ایالت بزرگ شود: ویرجینیا و فلوریدا.

دن در کودکی در حال رشد در چنین سنی حساس در معرض کامپیوتر قرار گرفت. او بیشتر با کامپیوتر بازی می کرد. با کنجکاوی ، آزادی کاوش حاصل می شود. و با آزادی ، خلقت چیزها به وجود می آید. اینگونه است که دن به شناخت راه خود با رایانه روی آورد.

در ویرجینیا ، وی در انستیتوی پلی تکنیک ویرجینیا و دانشگاه ایالتی شرکت کرد. و بعداً در سال 2003 با مدرک کارشناسی در رشته علوم کامپیوتر فارغ التحصیل شد. در همان عرض ، او در مورد اقتصاد آموخت. و اقتصاد او را وارد داوطلبي كرد و همكاري كنترل ضد دولت را برانگيخت.

حتی با دانستن در مورد رایانه مهارت دیگری در مهندسی نرم افزار – برنامه نویسی – لازم است. بنابراین ، دان مهارت های رمزگذاری خود را از کجا آورده است؟ چقدر خوش شانس هستم که یک برنامه نویس مربی برای یک پدر دارم. مهارت های برنامه نویسی دن در زمان تحصیل در مدرسه ابتدایی از استن لاریمر ، پدرش ، آموخته شد.

مهارت دیگری که شما می توانید در هر دنیای سازمانی مورد توجه قرار دهید ، کارآفرینی است. دن از همان جوانی یک کارآفرین سریالی شد. و این طرز فکر کارآفرینی او را برای انجام کارهای بزرگ اکنون ترغیب کرد.

بنابراین ، بعد از دانشگاه ، او چیزی را با دوستانش ایجاد کرد. او با دوستانش همکاری کرد و یک شرکت واقعیت مجازی راه اندازی کرد. هرچند هر ساله درآمد کسب می کنند ، آنها پس از پنج سال شرکت را تعطیل کردند. و سپس آنها به کارهای دیگر ادامه دادند.

Dan` اولین کشف بلاکچین

دان به عنوان یک برنامه نویس فعال در زمینه نرم افزار ، وی را مستعد دانستن راحتی بلاکچین و رمزنگاری می کند.

تلاش دن برای کاری که انجام داد ، وی را به درک کنترل دولت در امور پول سوق داد. به یاد داشته باشید دان در مورد اقتصاد آموخته است. این فصل از زندگی او در شناسایی کنترل دولت در امور پول مفید واقع شد.

پول دلیل قدرت عظیم دولت بود و هنوز هم هست. از آنجا که استفاده از پول داوطلبانه است ، ایده اولیه استفاده از نقره یا طلا بود. با این حال ، این مورد قبول دولت قرار نگرفت.

مخالفت ماهیت دولت در برابر انواع دیگر ارز ، دن را به دنبال ارزهای دیگر سوق داد. وی که توسط شخصیت ضد دولتی خود ارتقا یافته بود ، در مورد ارزهای دیگر درمقابل پولهای فیات مربوط به دولت و دارایی تحقیق کرد.

نتیجه این امر در سال 2009 گیر افتادن بر روی بیت کوین بود. کشف بیت کوین در نتیجه جستجوی آنلاین “ارز غیرمتمرکز” بود. نتیجه Satoshi Nakamoto ، نام مستعار توسعه دهنده Bitcoin بود.

ادعا می شود که Dan بلافاصله پس از نتیجه جستجوی آنلاین شروع به برقراری ارتباط با Satoshi کرد. گفتگوی بین این دو باعث شد كه Dan بیشتر در مورد بلاكچین اطلاعاتی کسب كند.

در همان زمان تحقیق در مورد بلاکچین ، وی سعی در ایجاد ارز دیجیتال داشت. با کشف بیت کوین به عنوان زرادخانه خود ، دان یک مروج فوری بیت کوین شد. و این برخورد او را مورد علاقه آیه رمزگذاری قرار داد.

شغل Blockchain Dan`s

پیگیری حقیقت در مورد همه چیز – دن لاریمر

این نقل قول ستون زندگی دان است. در مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور رون پل ، دن را تحریک کرد تا کنجکاو شود که چگونه جهان کار می کند. در همین یادداشت ، دان با علاقه و علاقه به اطلاع از تلفیق منحصر به فرد خود از نوآوری ، سیاست ، اقتصاد و منافع عمومی ، آزادیخواه شد..

تمام نوآوری های او در جهت محدود کردن کنترل دولت است. مسلماً ، او سهیم است که به انجمن های داوطلبانه اعتقاد دارد. ایده این است که از یک جامعه قراردادی که مجبور به انجام کارهایی هستید ، حرکت کنید. از نظر وی ، قراردادها به اجبار دولت است. و این باعث بالا رفتن هزینه ها و بدبختی معاملات می شود.

بنابراین ، دن می خواهد تجارت مربوط به شهرت باشد نه اجبار. این تفکر استدلال خود را بر اساس قانون طلایی بنا می کند.

همانطور که می خواهید با دیگران رفتار کنند با دیگران رفتار کنید – قانون طلایی

اصل دیگری که راه او را در محدود کردن کنترل دولت راهنمایی می کند. ممکن است فکر کنید دن یک اقتصاددان است. اما این طور نیست که راه صعود او برای یادگیری نحوه کار جهان بود. و با این کار او اکنون در مورد اقتصاد می داند. از این رو ، شناسایی 3 عنصر اصلی تقاضا.

زندگی ، آزادی و مالکیت عناصر اصلی تقاضا هستند که پروژه های وی را در تلاش برای بهبود سطح زندگی هدایت می کنند.

بگذارید قسمت دیگری از زندگی دان را بررسی کنیم که گزینه ها و تصمیمات وی را آگاه کرده است. و آن زندگی خانوادگی است.

زندگی خانوادگی و امور دان

قبل از اینکه تأثیر مستقیم و تلاش Dan را در زمینه بلاکچین ببینید ، خانواده نیز برای او اهمیت داشتند. حداقل این چیزی است که ما بعد از تجربه بد او از طلاق می دانیم. و چگونگی استدلال دن را بیان کرد.

تقریباً در همان زمان ، او برای اولین بار شیفته بیت کوین شد ، دن درگیر دعوای ازدواج بود. چه اتفاق دردناکی برای او رخ داد؟ او به دلیل تفکراتی که در مورد چگونگی کار دنیا داشت ، طلاق می گرفت. علاقه خاص او رد اعتقادات قدیمی مسیحی بود. نتیجه یک درگیری بود.

گرچه طلاق او را آزار داد ، اما او درسهای مفیدی گرفت. جای تعجب است که روش وی برای حل اختلافات داوطلبانه برای تقسیم اموال و تسویه حضانت و حمایت از کودکان بی فایده بود.

اگرچه تا حدودی به خواسته خود رسید اما متوجه شد دولت حتی بچه ها نیز مالک مال ما است. این که والدین در حضانت فرزندانشان حرفی برای گفتن ندارند او را عصبانی کرد. در این قرار ، دان به همسر و فرزندش کمک هزینه های هنگفتی می کرد و همسر ظرف 30 دقیقه زندگی می کرد.

این ترتیب برای همسر سابق او خوشایند نبود. بنابراین ، او نتیجه را در دادگاه ها به چالش کشید. چقدر ریاکار است که او این کار را انجام دهد؟ با این حال او ارزش باورهای مسیحی – اعتقادات دن سوال. از نتیجه دادگاه ، دان متوجه شد که روند کار چقدر مغرضانه است زیرا او مجبور است دستورات دادگاه را دنبال کند.

همچنین از نظر مجازات ، مجازات حقوق او توسط دادگاه تعیین شد ، زیرا او تمایل به تغییر شغل را نداشت. او به دلیل گرفتن نیمی از حقوق همسر سابق مجبور شد با پدر و مادرش زندگی کند. این برای دن تحقیرآمیز بود. اگرچه ، ورشکسته و از هزینه های حقوقی دو ساله جدا شد ، دن در تلاش برای منافع عمومی ناامید نشد.

او هنوز هم با علایق بلاکچین خود جلوتر رفت. و این همان چیزی است که ما امروز به عنوان BitShares و EOS می بینیم.

انرژی و پروژه های Blockchain Dan

حوادث در سنین جوانی او باعث شکل گرفتن او شد. در نتیجه ، ذات پربار او را به خالقیت تثبیت کرده است.

تجربه ای که دن بدست آورده از نقش هایی که در بخشهای مختلف بازی کرده است حاصل می شود. دان به عنوان کارآموز توسعه دهنده نرم افزار برای SAIC خدمت می کرد. سپس دستیار تحقیق در ویرجینیا تک شد. پس از دانشگاه ، او مدیر عامل شرکت Open Tech شد و مهارت های مدیریتی را نشان داد.

مهارت های نرم افزاری Dan هنگامی که به عنوان مهندس نرم افزار در Raytheon ، TORC Robotics ، Park Intuit و Phoenix Integration منصوب شد ، افزایش یافت..

تلفیق مهارت های کارآفرینی و برنامه نویسی در شروع و رشد Bitshares به نمایش گذاشته شده است, Steemit و EOS. وی همچنین موفق شده است اگر نه مدیر اجرایی باشد ، سپس مدیر ارشد فناوری نوآوری های Invictus ، Cryptonomex و BlockOne باشد. اینها شرکت هایی هستند که او تأسیس کرده است.

BitShares

پس از طلاق ، دن دوباره تعهد خود را نسبت به بلاکچین متعهد شد. در همان دوره مراقبه از طلاق ، بیت کوین با تعطیلی دولت یا صرافی ها و حساب های بانکی آنها دست به گریبان بود. فکر مرگ این فناوری باعث ناآرامی Dan شد و باعث شد او جایگزینی برای مبادلات ایجاد کند.

بنابراین ، او به چارچوب گرافن رسید. چارچوب اساس Bitshares است. از این رو برای ایجاد سایر پروژه های وی از این چارچوب استفاده شده است.

BitShares, مبادله غیرمتمرکز اولین پلتفرم بلاکچین وی است که در سال 2014 ساخته شده است. او به ابداع اثبات تفویض سهام پرداخت. این سیستم سریعترین و غیر متمرکزترین بلاکچین بلوک های 10 ثانیه ای را در آن زمان ارائه می کند.

در این پروژه ، دان از اولین نسخه BitShares به نسخه فعلی رشد کرده است. بهبودهای خاص مقیاس پذیری و عملکرد بوده است. کاملاً واضح است که نرم افزار آنها به 100000 تراکنش در ثانیه افتخار می کند.

در سال 2015, کریپتونومکس توسط توسعه دهندگان Bitshares آغاز شد. بعلاوه ، در اواخر سال ، این شرکت مجوز Graphene را صادر کرد و بلاکچین BitShares را به نسخه 2.0 ارتقا داد..

گرچه قیمت BitShares بالقوه برای حمایت از توسعه دهندگان منعکس نشده است. بنابراین ، سرمایه گذاران ایجاد ثبات در تجارت را بر استخدام کارمندان جدید ترجیح دادند.

همانطور که این قطعه را می خوانید ، BitShares خودپایدار است و هر کسی که می خواهد توسعه دهنده باشد توسط سهامداران انتخاب می شود. در این لحظه ، Bitshares در میان صرافی های برتر قرار دارد.

Steem و Steemit

بخش دیگری که دن لاریمر از آن بهره برد ، رسانه های اجتماعی است. در سال 2016 ، دن و دوستش ند اسکات برای خلق همکاری کردند استیم و استیمیت در مورد مفاهیم کمک متقابل به جامعه. باز هم ، گرافن اساس این پروژه بود.

آنها توافق کردند که دان مدیر عامل شرکت باشد در حالی که ند مدیر عامل شرکت شد. آنها ظرف چند ماه یک بلاکچین و وب سایت فعال ساختند. در حقیقت ، توکن Steem با استفاده از سیستم اثبات کار استخراج شد.

در ابتدا مردم را به خود جلب نکرد. بنابراین ، Steemit 80٪ Steem را استخراج کرد. Steemit که با چالشی در هزینه های معاملاتی پرهزینه روبرو شده است ، 5 دلار در خواندن ، رأی دادن و ارسال به کاربر جدید به Steem داد..

اکنون ، با معرفی معاملات محدود نرخ ، معاملات Steem هزینه ای ندارند. این بهبود به جای درخواست هزینه ، پهنای باند را محدود می کند.

Steemit به دلیل ناپایدار بودن مورد انتقاد قرار گرفت. پیش فرض استدلال خود را بر این قرار می دهد که Steemit در عرض 6 ماه به دلیل تورم کمتر از 50٪ Steem را داشته باشد. اما Steemit سهام اقلیت را حفظ کرده است و به او توانایی پرداخت هزینه توسعه دهندگان خود را می دهد.

در میان تمایل دن برای ایجاد یک بلاکچین قرارداد دیجیتال با هدف عمومی در خارج از Steemit ، او را وادار کرد که با دوست خود Ned ترک کار کند. این دوستانه بود اما برای خنثی کردن شایعات دروغ دن و استیمیت بیانیه مشترکی دادند.

در حال حاضر ، Steemit پایدار است و دارای جذابیت گسترده ای برای چندین کاربر جدید حتی پس از رفتن او است.

تمایل وی برای داشتن بلاکچین پشتیبانی از پردازش موازی و خدمات بدون هزینه در این زمینه پیشتاز بوده است. بنابراین ، دلیل عزیمت وی.

EOS

دن دوباره در سال 2017 درگیر بلاکچین شد. با او به عنوان CTO از Block.one ، Dan زنجیره بلوک EOS را ساخته است. این زنجیره بلوکی است که برای پشتیبانی از قراردادهای دیجیتال در مقیاس تجاری تولید شده است.

EOS یک رقیب بزرگ برای Ethereum است که همچنین پیشگام قراردادهای هوشمند است.

پلت فرم EOS از پردازش موازی برای افزایش مقیاس پذیری افقی و اطمینان از عدم پرداخت هزینه معامله برای DAO ها و dApp ها پشتیبانی می کند. آیا این دلیل ترک Steemit خواهد بود؟ من فکر می کنم چنین است زیرا این تصوری است که وی تا همین اواخر هنگام شروع EOS داشته است.

ویژگی برجسته پروتکل EOS استفاده از زبان های برنامه نویسی مختلف برای dApps و برنامه های 16 برابر سریعتر از کسانی است که از Ethereum` Solidity استفاده می کنند.

افکار نهایی از دانیل لاریمر

مردم پس از ترک پروژه های قبلی خود ، وقف او را زیر سال بردند. اما در حال حاضر ، دن تلاش خود را برای توسعه بستر EOS و ساخت همه پروژه های آینده خود بر روی آن متمرکز کرده است. با این وجود ، نبوغ او گاهی باعث مغرور و تا حدی سو mis تفاهم شده است.

اما حتی با تکبر خود ، او می تواند شما را با خواندن توصیه شده الهام بخش خود لمس کند. در میان بسیاری از کتاب هایی که او توانسته است بخواند ، او 13 مورد از بهترین خواندن های خود را با شما به اشتراک می گذارد.

در کل ، شما اکنون می دانید که دانیل لاریمر کیست. آنچه او توانایی آن را دارد. و اکنون می توانید رمزنگاری را در Steemit بنویسید و کسب کنید.

منابع

https://hackernoon.com/dan-larimer-visionary-programmer- of-bitshares-steem-and-eos-7e6d94b241d7

https://www.forbes.com/sites/jeffkauflin/2018/02/07/fintech-crypto-billionaires-dan-larimer/

https://bytemaster.github.io/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector