Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

استخراج Dogecoin: نحوه استخراج Dogecoin – راهنمای مبتدیان

بیایید حدس بزنیم که امروز اینجا هستید زیرا چیزهای زیادی شنیده اید ارزهای رمزنگاری شده و شما می خواهید درگیر شوید ، درست است؟ اگر شما یک فرد جامعه هستید, استخراج Dogecoin ممکن است شروع خوبی برای شما باشد!

بیت کوین اول بود در سال 2009, و اکنون هزاران ارز رمزنگاری شده وجود دارد. اینها سکه های جدید (که با بلاکچین بومی خود کار می کنند) altcoins یا سکه های جایگزین نامیده می شوند. یکی از محبوب ترین altcoin است Dogecoin. درست مثل بیت کوین قابل خرید ، فروش و معامله است. همچنین می تواند باشد استخراج شده!

بنابراین ، استخراج Dogecoin چیست?

تا زمان خواندن این راهنما ، همه چیز را می دانید نحوه استخراج Dogecoin و این چیست شما می دانید چه سخت افزار و چی نرم افزار شما باید شروع کنید همچنین می دانید استخراج Dogecoin برای شما مناسب است یا خیر!

در حالی که Dogecoin استخراج هیجان انگیز است و همه اینها ، شما باید این را بدانید قیمت DOGE بیش از 1000 increased افزایش یافته است در عرض چند روز ، بنابراین شما باید آن را به عنوان یک سکه فرصت آینده نیز در نظر بگیرید!

توجه داشته باشید: همیشه DOGE و سایر ارزهای رمزپایه را در آن نگه دارید کیف پول امن (مانند Ledger Nano X و Trezor Model T). همچنین اگر تصمیم دارید خریدن DOGE فورا ، انتخاب کنید تبادل قابل اعتماد, مانند بینانس یا کراکن.

خوب ، دوست دارید از کجا شروع کنید؟ آغاز؟ انتخاب عالی بیایید نگاهی سریع به نحوه شروع Dogecoin بیندازیم.

تاریخچه کوتاه (بسیار) Dogecoin

در سال 2013, یک استرالیایی به نام جکسون پالمر و یک آمریکایی به نام بیلی مارکوس دوست شدند آنها دوست شدند زیرا هر دو ارزهای رمزپایه را دوست داشتند. با این حال ، آنها همچنین فکر می کردند همه چیز خیلی جدی می شود بنابراین آنها تصمیم گرفتند که خود را ایجاد کنند.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

پالمر و مارکوس دوست داشتند سکه آنها از سایر سکه های رمزنگاری بیشتر سرگرم کننده و دوستانه باشد. آنها می خواستند افرادی که به طور معمول به رمزنگاری اهمیت نمی دهند درگیر شوند.

استخراج Dogecoin: صفحه اصلی Dogecoin.

آنها تصمیم گرفتند از محبوب استفاده کنند میم به عنوان طلسم آنها – آ سگ شیبا اینو.

Dogecoin بود در تاریخ 6 دسامبر راه اندازی شد, 2013. از آن زمان به بعد محبوب شد زیرا بازیگوش و خوش اخلاق است. درست مثل طلسم آن!

Dogecoin تبدیل شده است مشهور – معروف برای استفاده از آن در اقدامات خیرخواهانه و نوبت دهی آنلاین. در سال 2014, 50000 دلار ارزش Dogecoin به تیم Bobsled جامائیکا اهدا شد تا آنها بتوانند به المپیک بروند. Dogecoin نیز بوده است استفاده می شود در کنیا چاه بسازید. عالی نیست!


کاربران سیستم عامل های اجتماعی – مانند Reddit – می تواند از Dogecoin برای نوک زدن یا پاداش دادن به یکدیگر برای ارسال مطالب خوب استفاده کند.

Dogecoin دارای است بیست و هفتم بزرگترین سرپوش بازار هر ارز رمزنگاری شده.

توجه داشته باشید: آ سرپوش بازار (یا ارزش بازار) ارزش کل سکه های موجود در بازار است.

بنابراین ، Dogecoin یک آلت کوین محبوب است ، که به داشتن سرگرم کننده ، دوستانه و مهربان مشهور است. این یک سکه است که روی آن یک سگ قرار دارد! تو قبلاً آن را دوست داری ، نه?

بعد ، من می خواهم در مورد صحبت کنم معدنکاری چگونه کار می کند

درک خط پایین استخراج Crypto

برای درک استخراج ، ابتدا باید درک کنید نحوه کار ارزهای رمزنگاری شده. ارزهای رمزپایه ارزهای دیجیتال نظیر به نظیر هستند. این بدان معنی است که آنها اجازه می دهند بدون استفاده از بانک پول از یک شخص به شخص دیگر منتقل شود.

هر معامله ارز رمزنگاری شده است در یک پایگاه داده عظیم دیجیتالی ضبط شده است به نام بلاکچین. این پایگاه داده در هزاران رایانه به نام گره ذخیره می شود. گره ها گروهی از معاملات جدید را با هم جمع می کنند و آنها را به بلاکچین اضافه می کنند. به این گروه ها بلوک گفته می شود.

هر بلوک از معاملات باید توسط همه گره ها بررسی شود در شبکه قبل از اضافه شدن به زنجیره بلوک. اگر گره ها تراکنش ها را بررسی نمی کردند ، مردم می توانستند وانمود کنند که پولشان بیشتر از پول واقعی آنها است (من می دانم که این کار را می کردم!).

تأیید معاملات (استخراج) به قدرت کامپیوتر زیادی احتیاج دارد و برق بنابراین بسیار گران است.

بلاکچین ها مانند بانک ها به کارمندانشان حقوق نمی دهند ، بنابراین آنها به کاربرانی که معاملات را تأیید می کنند پاداش دهید. پاداش تایید تراکنش های جدید ارز رمزپایه جدید است. روند دریافت پاداش با ارز جدید برای تأیید معاملات چیزی است که ما آن را می نامیم "معدن"!

الگوی رفتاری استخراج Dogecoin

به آن استخراج گفته می شود زیرا کمی است مانند حفر طلا یا الماس. به جای اینکه با بیل برای طلا حفاری کنید ، شما هستید با رایانه خود حفاری کنید برای سکه های رمزنگاری!

توجه داشته باشید: برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فناوری بلاکچین ، به ما مراجعه کنید Blockchain توضیح داده شده است راهنما.

هر ارز رمزنگاری شده زنجیره بلوک خاص خود را دارد. روش های مختلف استخراج ارز جدید توسط سکه های مختلفی که پاداش های مختلف ارائه می شود ، استفاده می شود.

بنابراین ، چگونه Dogecoin را استخراج می کنید؟ موارد خاص استخراج Dogecoin چیست؟ اجازه بدید ببینم…

استخراج Dogecoin چیست?

استخراج Dogecoin روند است پاداش Dogecoin جدید برای بررسی معاملات در بلاکچین Dogecoin. ساده است ، درست است؟ خوب نه ، این خیلی ساده نیست ، هیچ وقت نیست!

استخراج Dogecoin مانند یک است بخت آزمایی. برای انجام قرعه کشی باید کارهایی انجام دهید. خوب ، در واقع کامپیوتر شما (یا گره) مجبور است کمی کار کند! این کار شامل تأیید و بررسی معاملات است که من در بخش آخر در مورد آنها صحبت کردم.

خرید Dogecoin به ویژه هنگام استفاده از Binance یا Kraken ، تلاش بسیار کمتری انجام می شود. این زمانی است که Dogecoin به بالاترین حد خود رسید و به طور قابل توجهی افزایش قیمت می یابد. بنابراین اگر اکنون این کار را انجام دهید ، ممکن است هنوز سوار آن قطار شوید! قیمت Dogecoin در یک روز بیش از 300 percent درصد افزایش یافته است, همانطور که در نمودار زیر مشاهده می کنید.

خرید Dogecoin: قیمت Dogecoin.

اکنون Dogecoin را در Binance خریداری کنید!

تعداد زیادی کامپیوتر در همان بلوک معاملات کار کنید در همان زمان اما تنها کسی می تواند پاداش سکه های جدید را بدست آورد. اونی که سکه های جدید را بدست می آورد گره ای است که بلوک جدید را اضافه می کند معاملات به بلوک قدیمی معاملات. این با استفاده از معادلات پیچیده ریاضی تکمیل می شود.

گره ای که ابتدا مسئله ریاضی را حل می کند برنده می شود! سپس می تواند بلوک معاملات تازه تأیید شده را به بقیه بلاکچین متصل کند.

بیشتر استخراج ارزهای رمزنگاری شده از این طریق اتفاق می افتد. با این حال, استخراج Dogecoin با سکه های دیگر متفاوت است در چندین زمینه مهم. این مناطق هستند:

 • الگوریتم: هر ارز رمزنگاری شده یک سری قوانین برای استخراج ارز جدید دارد. این قوانین را الگوریتم استخراج یا هش کردن می نامند.

 • زمان بلوک: این میانگین مدت زمانی است که برای بررسی یک بلاک جدید از معاملات لازم است و به بلاکچین اضافه می شود.
 • مشکل: این عددی است که نشان می دهد استخراج هر بلاک جدید دشوار است. می توانید از عدد دشواری برای بررسی میزان احتمال برنده شدن در قرعه کشی استخراج استفاده کنید. سختی استخراج بسته به تعداد معدنچیان می تواند بالا یا پایین برود. این مشکل همچنین توسط پروتکل سکه تنظیم می شود تا اطمینان حاصل شود که زمان بلوک ثابت مانده است.
 • جایزه: این مقدار ارز جدیدی است که به استخراج کننده هر بلوک جدید تعلق می گیرد.

حال ، بیایید مقایسه کنیم که چگونه استخراج DogeCoin در مقایسه با مقایسه می شود Litecoin و بیت کوین

مقایسه معدن

Litecoin بیت کوین Dogecoin
الگوریتم رمز نویسی کنید SHA-256 رمز نویسی کنید
دشوار 6802626.0955 3511060552899.72 2798252.1991
زمان بلوک (در چند دقیقه) 2.5 10 1
جایزه (در هر بلوک) 25 12.5 10000
جایزه (در هر بلوک به دلار آمریکا) 3،027.35 86،391.63 27.36

منبع: www.coinwarz.com

بیت کوین استفاده می کند SHA-256 به استخراج را راهنمایی کنید از ارز جدید و دو مورد دیگر استفاده می شود رمز نویسی کنید. این یک تفاوت مهم است زیرا استخراج رمزنگاری به انرژی بسیار کمتری نیاز دارد و یک خیلی سریعتر از SHA-256. این کار استخراج را برای استخراج کنندگان با رایانه های کم قدرت آسان تر می کند. طرفداران Litecoin و Dogecoin فکر می کنند که آنها منصفانه تر از بیت کوین هستند زیرا افراد بیشتری می توانند آنها را استخراج کنند.

توجه داشته باشید: در سال 2014 ، Litecoin و Dogecoin استخراج را با هم ادغام کردند. این بدان معنی است که آنها استخراج هر دو سکه را در یک فرآیند امکان پذیر کرده اند. استخراج Dogecoin اکنون با استخراج Litecoin مرتبط است. مثل این است که دو تیم مختلف فوتبال در یک ورزشگاه بازی های خانگی انجام دهند!

استخراج Dogecoin خیلیه سریعتر از استخراج Litecoin یا Bitcoin. پاداش بلوک نیز بسیار بیشتر است!

هرچند خیلی هیجان زده نشوید (ببخشید!). Dogecoin هنوز است ارزش آن بسیار کمتر از بیت کوین و Litecoin است. پاداش ده هزار Dogecoin کمتر از سی دلار آمریکا ارزش دارد. پاداش 12.5 بیت کوین در حال حاضر به ارزش 863939.63 دلار آمریکا است!

استخراج Dogecoin: نحوه استخراج Dogecoin - راهنمای مبتدیان

توجه داشته باشید: ممکن است در زمان خواندن این راهنما ، اعداد کمی متفاوت باشد.

با این حال ، آنطور که به نظر می رسد بد نیست. دشواری استخراج Dogecoin بیش از یک میلیون برابر مشکل استخراج Bitcoin است. این یعنی شما زیاد هستید به احتمال زیاد برنده بلوک می شود جایزه وقتی Dogecoin استخراج می کنید.

اکنون من در مورد اینکه استخراج Dogecoin چیست و چگونه کار می کند به شما گفته ام ، آیا می خواهید آن را امتحان کنید?

بیایید ببینیم برای تبدیل شدن به یک استخراج کننده Dogecoin چه کاری باید انجام دهید…

چگونه Dogecoin را استخراج کنیم

وجود دارد دو روش برای استخراج Dogecoin, انفرادی (توسط خودتان) یا در یک استخراج Dogecoin استخر.

توجه داشته باشید: استخر Dogecoin گروهی از کاربران است که قدرت محاسباتی خود را برای افزایش شانس پیروزی در مسابقه تأیید معاملات به اشتراک می گذارند. وقتی یکی از گره های موجود در یک استخر تراکنش را تأیید می کند ، پاداش بین کاربران استخر را به همان اندازه تقسیم می کند.

استخراج Dogecoin: انفرادی در مقابل استخر

وقتی به عنوان بخشی از استخر Dogecoin استخراج می کنید ، مجبورید که این کار را انجام دهید پرداخت هزینه. همچنین ، هنگامی که استخر یک بلوک را استخراج می کند ، فقط یک دریافت خواهید کرد قسمت کمی از کل پاداش. با این حال ، بلوک های استخر استخر خیلی بیشتر از استخراج کنندگان انفرادی است. بنابراین ، شانس شما برای کسب پاداش (حتی اگر به اشتراک گذاشته شود) افزایش می یابد. این می تواند عرضه جدید و دائمی Dogecoin را برای شما فراهم کند.

اگر انتخاب کنید که انفرادی استخراج کنید ، بنابراین خطر زیادی وجود دارد که منتظر بمانید تا معامله را تأیید کنید زیرا رقابت زیادی وجود دارد ممکن است هفته ها یا حتی چند ماه طول بکشد تا اولین بلوک خود را استخراج کنید! با این حال ، وقتی پیروز می شوید, کل پاداش به شما تعلق می گیرد. لازم نیست آن را به اشتراک بگذارید یا هزینه ای پرداخت کنید.

به عنوان یک مبتدی ، من توصیه می کنم پیوستن به استخر Dogecoin. به این ترتیب لازم نیست برای استخراج اولین بورس ارز جدید خود مدت طولانی صبر کنید. همچنین احساس خواهید کرد که بخشی از جامعه هستید و Dogecoin این چیزی است که در آن مطرح است!

مبادلات رمزنگاری را در کنار هم با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

آیا تا به حال فکر کرده اید که مبادلات رمزنگاری برای اهداف تجاری شما بهترین است?

دیدن & مبادلات رمزنگاری TOP3 را در کنار هم مقایسه کنید

آنچه برای شروع استخراج Dogecoin نیاز دارید

قبل از شروع استخراج Dogecoin, شما به چند اصل نیاز دارید. آن ها هستند:

 • رایانه ای با سیستم عامل ویندوز ، OS X یا Linux.
 • اتصال به اینترنت.
 • یک توله سگ Shiba Inu (فقط شوخی می کند!).

شما نیز نیاز خواهید داشت جایی برای نگهداری Dogecoin شما. انتخاب کیف پول آنلاین توصیه نمی شود ، انتخاب کنید نرم افزار یا سخت افزار در عوض کیف پول. آنها شامل می شوند لجر نانو اس, Trezor مدل T و Coinbase. گزینه دوم یک کیف پول نرم افزاری است ، در حالی که دو مورد اول کیف پول سخت افزاری هستند.

توجه: کیف پول مانند حساب ایمیل است. این یک آدرس عمومی برای ارسال / دریافت Dogecoin و یک کلید خصوصی برای دسترسی به آنها دارد. کلیدهای خصوصی شما مانند گذرواژه ایمیل شما هستند. کلیدهای خصوصی بسیار مهم هستند و باید کاملاً ایمن نگه داشته شوند.

استخراج dogecoin

دو نوع مختلف وجود دارد. یک کیف پول سبک و یک کیف پول کامل. برای استخراج Dogecoin ، به کیف پول کامل نیاز دارید. Dogecoin Core نام دارد.

اکنون که کیف پول دریافت کرده اید ، به برخی از نرم افزارها و سخت افزارها نیاز دارید.

سخت افزار استخراج Dogecoin

Dogecoin را می توانید با این موارد استخراج کنید:

 • پردازنده رایانه شخصی شما: CPU موجود در رایانه شما احتمالاً به اندازه کافی قدرتمند است که Dogecoin را استخراج می کند. با این حال ، توصیه نمی شود. استخراج می تواند باعث گرم شدن بیش از حد رایانه های کم قدرت شود که باعث آسیب می شود.
 • GPU: GPU (یا کارت گرافیک) برای بهبود گرافیک رایانه استفاده می شود اما می تواند برای استخراج Dogecoin نیز مورد استفاده قرار گیرد. GPU های زیادی برای انتخاب وجود دارد اما در اینجا چند مورد برای شروع وجود دارد:
 • یک استخراج کننده اسکریپت ASIC: این یک قطعه سخت افزاری است که فقط برای انجام یک کار طراحی شده است. استخراج کنندگان اسکریپت ASIC برای استخراج ارزهای مبتنی بر رمزنگاری مانند Litecoin و Dogecoin برنامه ریزی شده اند. استخراج کنندگان ASIC بسیار قدرتمند هستند. آنها همچنین بسیار هستند گران, بسیار بلند و می تواند دریافت کند خیلی گرم! در اینجا چند مورد برای بررسی شما وجود دارد:
  • Innosilicon A2 Terminator (760 دلار)
  • Bitmain Antminer L3 (1،649 دلار)
  • Miner رمزنگاری BW L21 (7،700 دلار)
  • نرم افزار استخراج Dogecoin

   این که آیا با یک استخراج می کنید ASIC, آ پردازنده گرافیکی یا پردازنده, برای تهیه نرم افزار به آن نیاز دارید. باید سعی کنید از نرم افزاری استفاده کنید که با سخت افزاری که استفاده می کنید بهترین عملکرد را دارد. در اینجا لیستی کوتاه از بهترین نرم افزار رایگان برای هر نوع انتخاب سخت افزار استخراج وجود دارد.

   • پردازنده: اگر فقط می خواهید یک استخراج سریع انجام دهید ، استفاده از CPU رایانه شما خوب کار خواهد کرد. تنها نرم افزاری که فقط برای استخراج با استفاده از CPU پیشنهاد می کنم CPU miner است که می توانید به صورت رایگان بارگیری کنید اینجا.
   • پردازنده گرافیکی: اگر از GPU استفاده می کنید ، گزینه های نرم افزاری بیشتری وجود دارد. در اینجا چند مورد برای بررسی وجود دارد.
   • CudaMiner– با محصولات انویدیا بهترین کار را می کند.
   • CGminer- با اکثر سخت افزارهای GPU کار می کند.
   • EasyMiner– کاربر پسند ، بنابراین برای مبتدیان خوب است.
  • استخراج معدنچی ASIC:
   • MultiMiner– عالی برای استخراج ارزهای مبتنی بر رمزنگاری مانند Litecoin و Dogecoin. همچنین می تواند برای استخراج ارزهای SHA-256 مانند بیت کوین مورد استفاده قرار گیرد.
   • CGminer و EasyMiner را می توان با استخراج کنندگان ASIC نیز استفاده کرد.
   • توصیه ها

    شما یک مبتدی هستید ، بنابراین آن را ساده نگه دارید! من برای شروع استخراج Dogecoin توصیه می کنم از a پردازنده گرافیکی مانند Radeon RX 580 با نرم افزار EasyMiner. پس توصیه می کنم به استخر استخراج Dogecoin بپیوندید. بهترین استخرها برای عضویت ، استخرهای چند ارزه مانند هستند مولتی پل یا استخر Aika.

    استخراج Dogecoin: نحوه استخراج Dogecoin - راهنمای مبتدیان

    اگر می خواهید Dogecoin را استخراج کنید اما نمی خواهید در همه فن آوری ها سرمایه گذاری کنید ، یک گزینه دیگر وجود دارد

    Dogecoin Cloud Mining

    استخراج ابر در حال استخراج بدون استخراج است! به زبان ساده ، شما با پرداخت ماهانه یا سالانه ، برق کامپیوتر را از یک مرکز داده عظیم اجاره می کنید. Dogecoin در مرکز استخراج می شود و سپس سهم شما برای شما ارسال می شود.

    تمام آنچه که برای ابر معدن Dogecoin نیاز دارید یک کیف پول Dogecoin است. سپس استخر استخراج ابر را انتخاب کنید تا به آن بپیوندید. ایوبوت, خوب هاش و معدن پیدایش همه پیشنهاد ابر کاوی مبتنی بر رمزنگاری با هزینه ماهانه.

    وجود دارد موافقان و مخالفان استخراج ابری Dogecoin.

    جوانب مثبت

    • این ارزان تر از راه اندازی عملیات استخراج خود است. همچنین هیچ سخت افزار داغ و پر سر و صدایی در اطراف خانه نیست!
    • به عنوان یک مبتدی ، موارد فنی زیادی وجود ندارد که بتوانید درباره آنها فکر کنید.
    • شما هر ماه یک ارز ثابت دریافت می کنید.

    منفی ها

    • استخرهای استخراج ابری اطلاعات زیادی در مورد خود و نحوه کار آنها به اشتراک نمی گذارند. اگر قرارداد استخراج ابری ارزش خوبی برای پول داشته باشد ، دشوار می تواند کار کند.
    • شما فقط برق کامپیوتر را اجاره می کنید. اگر قیمت Dogecoin پایین بیاید ، شما باید همان مبلغ را برای چیزی که بی ارزش است بپردازید.
    • استخرهای Dogecoin قراردادهای ثابت دارند. دنیای رمزنگاری می تواند خیلی سریع تغییر کند. شما می توانید به مدت دو سال با یک قرارداد بی سود گیر کنید!
    • سرگرم کننده نیست اگر به دیگری اجازه دهید معدن را برای شما انجام دهد!

    اکنون شما با همه روش های مختلف استخراج Dogecoin آشنا هستید ، ما می توانیم این س bigال بزرگ را بپرسیم که آیا شما می توانید با استخراج Dogecoin تنوع پول کسب کنید؟?

    بنابراین ، آیا استخراج Dogecoin سودآور است?

    پاسخ کوتاه این است که واقعاً نیست. استخراج Dogecoin قرار نیست یک شبه شما را به یک میلیاردر رمزنگاری تبدیل کند. یک Dogecoin ارزشش را دارد 0.05 دلار آمریکا.

    اگر تصمیم گرفتید معدن Dogecoin انفرادی, خواهد بود کسب سود دشوار است. شما احتمالاً بیشتر از هزینه های استخراج Dogecoin برای برق و سخت افزار هزینه خواهید کرد. حتی اگر یک استخر Dogecoin یا یک استخر ابر انتخاب کنید ، سود شما ناچیز خواهد بود.

    اگر شما به دنبال یک راه سریعتر و آسان تر برای کسب درآمد, تو باید درباره Dogecoin به عنوان یک سکه فرصت آینده فکر کنید. این ارز رمزنگاری شده در یک روز بیش از 300 increased افزایش یافته است!

    استخراج Dogecoin: معیارهای کلیدی DOGE.

    Dogecoin را فوراً بخرید!

    با این حال ، اگر فکر می کنید من به شما می گویم Dogecoin را استخراج نکنید ، پس شما اشتباه می کنید! البته ، من فکر می کنم شما باید Dogecoin را استخراج کنید ، با این حال ، روشهای بهتری برای کسب درآمد با DOGE وجود دارد. یکی از بهترین گزینه ها این است که تجارت را شروع کنید. اگر تصمیم دارید این کار را انجام دهید ، توصیه می شود مبادلات رمزنگاری معتبری مانند موارد دیگر را انتخاب کنید بینانس.

    اطمینان حاصل کنید که ارزهای رمزنگاری شده خود را در کیف پول آنلاین نگه ندارید, کیف پول های امن را انتخاب کنید بجای. چنین گزینه هایی شامل لجر نانو ایکس و Trezor مدل T.

    اما چرا؟ به طور جدی…

    خوب ، شما باید Dogecoin را استخراج کنید سرگرم کننده است و شما می خواهید بخشی از خانواده Dogecoin باشید. Cryptocurrency قصد دارد جهان را تغییر دهد و شما می خواهید بخشی از این تغییر باشید ، درست است؟ استخراج Dogecoin یک است راه عالی برای درگیر شدن.

    Dogecoin سکه ای است که لبخند به لب مردم می نشاند. با استخراج Dogecoin از همه موارد پشتیبانی خواهید کرد کار خوبی که جامعه آن انجام می دهد. شما در مورد استخراج از دوستترین باند رمزنگاری شده اطلاعات خواهید گرفت. و چه کسی می داند؟ در عرض چند سال ، Dogecoin که اکنون استخراج می کنید می تواند هزاران یا حتی میلیون ها ارزش داشته باشد! در سال 2010 ، بیت کوین بی ارزش بود. راجع به آن فکر کن!

    فقط شما می توانید Dogecoin را استخراج کنید یا خیر. شما اکنون همه آنچه را که برای انتخاب خود باید بدانید می دانید. آینده اینجاست. خب تصمیم داری چکار کنی?

    Mike Owergreen Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me
    Adblock
    detector