Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

eToro بررسی

اگر به دنبال کارگزار بودید که به شما اجازه دهد تجارت ارزهای رمزنگاری شده, احتمالاً به آن برخورد خواهید کرد eToro زودتر یا دیرتر. به همین دلیل است که امروز می خواهم به شما ارائه دهم بررسی جامع eToro, که در آن همه جنبه های اصلی این شرکت کارگزاری را پوشش خواهیم داد.

در این راهنما ، من همه چیز را به شما می گویم eToro و مدل تجاری آن است – ما در مورد آنچه eToro است به طور کلی صحبت خواهیم کرد ، منشا orig و اهداف شرکت را پوشش خواهیم داد ، ببینید آیا می توانیم بفهمیم eToro USA یک چیز است یا خیر ، و غیره.

حتی اگر eToro با ارزهای رمزپایه معامله کند ، باید به زودی جنبه های مختلف تجارت آن را نیز پوشش دهیم – فقط با این کار می توانیم تصویر کاملی از شرکت مورد نظر ایجاد کنیم.

طرفداران

 • سرویس تجارت کپی موجود است
 • انواع ارزهای رمزنگاری شده برای انتخاب

منفی ها

 • برداشت می تواند کند باشد
 • روند تأیید آهسته
 • ودیعه بار اول

درک eToro

بنابراین ، بیایید این بررسی eToro را از بالا شروع کنیم. eToro چیست?

eToro هست یک شرکت کارگزاری مستقر در اسرائیل که با انواع مختلف سرو کار دارد سرمایه گذاری های مالی. در سال 2013 ، این شرکت گزینه ای را برای تجارت سهام معرفی کرد CFD.

eToro بررسی

آ CFD (قرارداد برای تفاوت) یک است روش تجارت بین خریدار و فروشنده استفاده می شود. این نوع روش حدس و گمان اجازه می دهد – قاعده کلی CFD این است که فروشنده مبلغی را که تفاوت بین آن باشد ، به خریدار پرداخت خواهد کرد قیمت فعلی از شی و قیمتی که در آن خواهد بود در طول تأسیس توافق نامه (قرارداد).

با تقریباً 5 میلیون سرمایه گذار در سراسر جهان ، eToro مدتی است که موفق به تاسیس و تثبیت خود به عنوان یک شرکت کارگزاری معتبر شده است. بود در سال 2006 تأسیس شد توسط سه پسر ، که دو نفر آنها برادر بودند. بین آغاز به کار و تاریخ فعلی ، این شرکت موفق شد بیش از 160 میلیون دلار جمع آوری کنید از سرمایه گذاران از سراسر جهان است.

تصور می شود که یکی از اصلی ترین Kickstarter برای رشد تجارت شرکت تصمیم آنها برای افزودن a باشد ویژگی کپی تجاری بر روی سیستم عامل خود.

این ویژگی به دلیل محبوبیت بسیار زیاد است نیاز به انجام تحقیقات گسترده را از بین می برد و به طور مداوم حرکات بازار را تماشا کنید – شما به سادگی یک سرمایه گذار محبوب و مشهور را که دوست دارید انتخاب می کنید و سپس فقط گزینه ای را انتخاب می کنید که کاملاً تجارتي را كه انجام مي دهند كپي كنيد.

eToro بررسی

اگر تجارت مورد بحث موفقیت آمیز باشد ، سود دریافت می کنید و سرمایه گذار مورد اعتماد خود پاداش دریافت می کنید. با این کار ، همه خوشحال و مشوق انجام معاملات و معاملات هوشمندانه هستند.

ارزهای رمزنگاری شده eToro

بیایید صادق باشیم – شما به این بررسی eToro برای رمزنگاری ها آمدید ، بله?


تعداد کمی بررسی eToro در اینترنت وجود دارد ، اما به نظر می رسد بسیاری از آنها در بخش “ارز رمزنگاری شده” شرکت عجله دارند.

eToro به بودن مشهور است یکی از اولین سایتهای کارگزاری این توانایی را به کاربران خود می دهد تجارت ارزهای رمزنگاری شده. نه تنها این ، بلکه اجازه می دهند مبتنی بر CFD تجارت رمزنگاری.

این یک حرکت تجاری بسیار جالب در نظر گرفته شده است به دلیل اینکه ارزهای رمزپایه بسیار بی ثبات هستند. قیمت آنها تقریباً شهرت دارد غیر قابل پیش بینی – این باعث می شود تجارت رمزنگاری مبتنی بر CFD برای مشتری بسیار سودمند است ، اما شرکتی که این سرویس را ارائه می دهد (در این مورد – eToro) باید یک طرح تجاری بسیار محکم داشته باشد تا بتواند از آن سود ببرد.

با این حال به نظر می رسد که eToro چنین کرده است موفق به موفقیت شد – در مقایسه با سایر کارگزاران ، آنها گسترده ترین گزینه را به کاربران ارائه می دهند انواع گزینه های معاملات ارزهای رمزنگاری شده موجود (بلند مدت و کوتاه مدت).

بررسی eToro: ارزهای رمزپایه eToro.

همانطور که قبلاً اشاره کردم ، این بیشتر به انتخاب آنها نسبت داده می شود معرفی ویژگی “تجارت کپی”. سرمایه گذاران زیادی وجود داشته اند تجزیه و تحلیل ارزهای رمزنگاری شده (به ویژه محبوب ترین آنها مانند بیت کوین یا اتریوم) از بدو تأسیس تاکنون. این سرمایه گذاران معمولاً به رشد سکه رمزنگاری اعتقاد دارند و بیشترین جستجو را می کنند چارچوب زمانی مطلوب سرمایه گذاری کردن.

با توجه به این واقعیت که ارزهای رمزپایه طی چند سال گذشته محبوبیت زیادی را تجربه کرده اند ، افراد بیشتری به دنبال آن می گردند راه های سرمایه گذاری در آنها. روش های مختلفی وجود دارد که می توانید استفاده کنید ، اما اکثر آنها نیاز به ساعت های زیادی دارد تحقیق در مورد موضوع. بسیاری از مردم توانایی پرداخت این هزینه را ندارند ، چه به این دلیل که آنها به سادگی این کار را می کنند کمبود وقت یا به دلیل اینکه موضوع بسیار گسترده است.

به این دلیل ترک تصمیم سرمایه گذاری به شخصی که دارد سالها و سالها تجربه در زمینه چنین گزینه عالی است. این امر به ویژه هنگامی صادق است که شما نیز می توانید کارشناس را انتخاب کنید که می خواهید (بر اساس عملکرد آنها). سرمایه گذاران همچنین می دانند که جایزه دریافت کنید برای تصمیمات صحیحی که می گیرند ، که به نوبه خود انگیزه آنها را برای سرمایه گذاری دقیق و عاقلانه ، به حداکثر رساندن درآمد بالقوه می دهد.

چرا eToro?

بنابراین اکنون که از ریشه شرکت و صحنه ارز رمزنگاری شده آن مطلع هستید … چرا باید استفاده از آن را انتخاب کنید؟? خوب ، به خواندن این بررسی eToro ادامه دهید و بیایید بدانیم!

eToro در سایت رسمی خود لیست می کند چندین دلیل مختلف چرا باید به آنها اعتماد کنید و در اسرع وقت معاملات خود را در سیستم عامل آنها آغاز کنید.

eToro بررسی

اولین چیزی که شرکت تضمین می کند این است امنیت. هر بررسی خوب eToro به شما می گوید که وقتی صحبت از کارگزاری می شود ، امنیت باید یکی از اولویت های اصلی باشد.

آنها همچنین قول می دهند طیف گسترده ای از ارزهای رمزپایه برای انتخاب کردن. این درست است – همانطور که قبلاً اشاره کردم ، eToro بیشترین ارزهای رمزنگاری شده موجود برای تجارت از طریق شرکت های کارگزاری دیگر را دارد..

همه مزایای دیگری که eToro ارائه می دهد منجر به تجربه رابط کاربری روان می شود, نرخ معاملات خوب با بدون هزینه پنهان و به طور کلی سایت خوش ساخت.

تا این مرحله در این بررسی eToro ، شما توانسته اید مزایای eToro و جنبه های قدرتمند شرکت را مشاهده کنید. بیایید نگاهی به برخی از شایع ترین شکایات شرکت دریافت کنیم.

eToro بررسی

اگر سایر بررسی های eToro یا انجمن های مربوط به ارزهای رمزپایه را در اینترنت بررسی کنید ، می بینید که نظر عموم مردم در مورد eToro این است کاملاً مثبت.

عواملی که احتمالاً بیشترین تأثیر را در مثبت نگریستن به eToro دارند ، مهارت های ایجاد شهرت هستند. این شرکت موفق به تاسیس خود به عنوان یک معتبر و قابل اعتماد کارگزار در طول سالهای وجود خود.

بررسی eToro: مزایای eToro.

اگرچه به نظر می رسد یکی از اصلی ترین شکایاتی که مردم در مورد eToro دارند این است که بخش پشتیبانی مشتری می تواند از برخی پیشرفت ها استفاده کند. به نظر می رسد موارد زیادی در مورد خود پشتیبانی ، تایمر پاسخ و مفید بودن و غیره وجود دارد.

نکته مهم دیگری که اغلب در رابطه با به روز نبودن eToro ذکر می شود این است که سیستم عامل اغلب تمایل به یخ زدن دارد ، ظاهراً بدون هیچ دلیل مشخصی. این ممکن است به سادگی به دلیل مشکلات فنی یا تعمیر و نگهداری سرور باشد ، اما هنوز هم باعث آزار بسیاری از افراد می شود.

مرحله بعدی که ما در این بررسی eToro پوشش خواهیم داد ، بستر ایالات متحده آمریکا است.

eToro آمریکا

eToro تأسیس اصلی خود را دارد واقع در اسرائیل, و دو امکانات دیگر در وجود دارد قبرس و بریتانیا. این شرکت هم به مشتریان انگلستان و هم به مشتریان اروپایی خدمات ارائه می دهد (اگرچه برخی ویژگی ها از نظر قیمت و شرایط متفاوت هستند) ، اما درباره eToro ایالات متحده چه می توان گفت?

اخیراً eToro نسخه جدیدی را منتشر کرده است, بتا نسخه از یک بازار مستقر در آمریکا. اگر در ایالات متحده زندگی می کنید ، هنوز نمی توانید بودجه ای را قرار دهید و از این طریق تجارت را شروع کنید (اگرچه این شرکت قول می دهد که این ویژگی به زودی در دسترس قرار گیرد). آنچه شما می توانید انجام دهید این است که ثبت نام کنید کاربر رسمی eToro و 100 هزار دلار اعتبار مجازی دریافت کنید.

eToro بررسی

این شرکت به شما امکان می دهد با این اعتبارات بازی کنید و شانس خود را در بازار امتحان کنید تا در صورت انتشار بازار واقعی مستقر در ایالات متحده ، از قبل با نحوه کار آشنا شوید. این یک تجارت هوشمندانه و یک حرکت استراتژیک است – eToro می تواند مشتریان بالقوه را جذب کند بدون اینکه هنوز یک سرویس واقعی برای ارائه داشته باشد. وعده داده شده است که به زودی خواهد رسید ، بنابراین مراقب باشید – eToro ایالات متحده در حال آمدن است.

خلاصه

تا اینجا در این eToro بررسی ، ما تاریخچه شرکت ، کارهایی که انجام می دهد ، نحوه برخورد با ارزهای رمزپایه و برخی از جوانب مثبت و منفی آن را شرح داده ایم. اگر این کار را تاکنون انجام داده اید ، فکر می کنم خلاصه ای از آنچه که ما ارائه دادیم مفید و مفید باشد.

eToro اهداف بودن شرکت پیشرو در کارگزاری, از جمله کارگزاری ارز رمزنگاری شده. این شرکت که از سال 2006 شروع به کار کرده است ، تجربه زیادی در زمینه سرمایه گذاری های مالی دارد.

از بین همه کارگزارانی که در حال حاضر هستند پیشنهاد تجارت ارزهای رمزنگاری شده, eToro گسترده ترین مجموعه را دارد. این تا حدی به این دلیل است که آنها خیلی سریع عمل می کردند پرش به داخل رمزنگاری ها زمانی که این ارزها شروع به ظهور کردند دلیل مهم دیگر این است که به نظر می رسد این شرکت به ارزهای رمزپایه و به طور کلی فناوری بلاکچین ، هر دو از نظر فنی و مالی اعتقاد دارد.

بررسی eToro: ویژگی های تجارت eToro.

یکی از سودمندترین تصمیمات تجاری که eToro اتخاذ کرده است ، اجرای ویژگی کپی تجاری در سیستم عامل خود بود. این شکاف بین سرمایه گذاران مبتدی که نمی خواهند و یا وقت لازم برای انجام تحقیقات خود را ندارند و کهنه سربازانی که از زمان شروع بیت کوین در این بازی بوده اند ، پر خواهد شد.

زمینه های خاص خاصی وجود دارد که شرکت هنوز کارهای زیادی برای انجام آنها دارد (بهینه سازی سیستم عامل ، پشتیبانی مشتری) ، اما این کارها ضروری است شهرت کلی و سالها تجربه فعال اصلی شرکت بوده است چشم انداز مثبت.

حتی اگر آنها در حال حاضر خدمات خود را به مشتریان بالقوه مستقر در ایالات متحده ارائه نمی دهند ، eToro نسخه BETA از پلت فرم ایالات متحده خود را منتشر کرده است و به طور فعال در تلاش است تا محصول نهایی واقعی را به سرورهای زنده خود برساند.

مزایا و معایب

اگر چک لیست نداشته باشد بررسی eToro نخواهد بود ، بنابراین بیایید سریع و موافق و موافق eToro را جمع کنیم.

eToro PROS eToro CONS
 • شهرتی تثبیت شده در صنعت؛
 • طیف گسترده ای از ارزهای رمزنگاری شده برای انتخاب
 • کپی تجاری برای یکپارچه شدن.
 • هزینه های تا حدودی بالا
 • پشتیبانی ضعیف از مشتری ؛
 • سکو به ندرت تمایل به خرابی دارد.

در مجموع ، بدیهی است که بیشتر بررسی های eToro صحیح بوده است – این شرکت از سابقه خوبی برخوردار است و سالها تجربه پشتیبان گیری از آن را دارد. حتی اگر برخی از جنبه ها هنوز هم نیاز به تغییر دارند ، اما به عقیده بسیاری ، این یک بستر عالی برای ارزهای رمزپایه و معاملات سهام دیگر است.

نتیجه

هر روز بازار شاهد استارتاپ های جدید و آینده دار هستیم که مصمم هستند سرعت بازی را تغییر دهند و قوانین خاص خود را تنظیم کنند. eToro دقیقاً یکی از آن استارت آپ ها بود – سوزن هایی که باید گفت در بیش از یک بخش موفق شد.

اگر می خواهید شانس خود را با آن امتحان کنید معاملات ارز رمزنگاری شده, کند شروع کنید و بیش از آنچه می خواهید از دست بدهید سرمایه گذاری نکنید. رمزنگاری و جهان معاملات سهام می تواند مکانی بسیار غیر قابل پیش بینی باشد – همیشه تحقیق درستی انجام دهید و بدانید که خود را درگیر چه مواردی می کنید.

اگر قبلاً یک سرمایه گذار هستید و مدت هاست این کار را انجام می دهید ، eToro می تواند بهترین کار باشد مکانی برای افزایش درآمد خود. با استفاده از سیستم جدید “تجارت کپی” ، شما می توانید به طور بالقوه درآمد بیشتری کسب کنید بدون اینکه در واقع کاری غیر از این انجام دهید ثبت نام خود و نمونه کارها خود را به سایت.

پروژه هایی مانند سکه را دنبال کنید همچنین سعی کرده اند از همان مسیر “تجارت-کپی” پیروی کنند ، اما بسیار کمتر موفق بوده اند. دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است وجود داشته باشد ، اما در نهایت همه اینها به کمبود تجربه و متخصصان در این زمینه می رسد (Follow Coin ، به عنوان یک پروژه ، فقط در اواخر سال 2017 تأسیس شد).

بررسی eToro: ویژگی های eToro.

اگر شهروند مستقر در ایالات متحده هستید ، باید امتحان کنید بازار دیجیتال eToro. این کاملاً رایگان است و فرصتی عالی برای کشف چگونگی کارکرد همه چیز (گزینه ها ، تنظیمات ، رابط های مختلف و غیره) را قبل از راه اندازی نسخه زنده شرکت ارائه می دهد.

شما همچنین می توانید شروع به بررسی کارشناسان مختلف ارزهای رمزپایه کنید از اطراف – شاید بعضی از آنها قبلاً در سایت ثبت شده باشند ، و شما با نمونه کارها و سوابق آنها آشنا باشید و بتوانید عاقلانه تر انتخاب کنید وقتی زمان آن فرا رسید.

با این حال ، از آنجا که eToro هزینه های بسیار بالایی را ارائه می دهد و پشتیبانی مشتری بسیار قابل اعتمادی ندارد ، شاید بخواهید امتحان کنید سایر سیستم عامل های تبادل رمزنگاری بسیار توصیه شده, مانند Coinbase, Binance و کراکن.

در مجموع ، امیدوارم این بررسی eToro برای شما در یافتن eToro مفید واقع شده باشد. اگر تصمیم دارید خودتان سایت را امتحان کنید ، برای همه تجارت های آینده آرزوی موفقیت می کنم!

eToro یک پلت فرم چند دارایی است که سرمایه گذاری در سهام و دارایی های رمزنگاری شده و همچنین تجارت CFD را ارائه می دهد..

لطفاً توجه داشته باشید که CFD ابزار پیچیده ای است و به دلیل اهرم فشار زیاد باعث از دست دادن سریع پول می شود. 75٪ از حساب های سرمایه گذاران خرده فروشی در هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. شما باید بررسی کنید که آیا می دانید CFD چگونه کار می کند و آیا توانایی این را دارید که ریسک بالایی را برای از دست دادن پول خود بپذیرید.

معیار ارزیابی آینده نمیتواند نتایج گذشته باشد.

Cryptoassets ابزارهای فرار است که می تواند در یک بازه زمانی بسیار کوتاه نوسانات گسترده ای داشته باشد و بنابراین برای همه سرمایه گذاران مناسب نیست. به غیر از طریق CFD ، تجارت دارایی های رمزنگاری شده غیر قانونی است و بنابراین توسط هیچ چارچوب نظارتی اتحادیه اروپا نظارت نمی شود.

eToro USA LLC CFD ارائه نمی دهد و هیچ گونه نمایشی ارائه نمی دهد و هیچ مسئولیتی در قبال صحت یا کامل بودن محتوای این نشریه ، که توسط شریک ما با استفاده از اطلاعات خاص غیر نهادی در دسترس عموم در مورد eToro تهیه شده است ، بر عهده ندارد..

محتوای منتشر شده در این وب سایت برای ارائه هر نوع مشاوره مالی ، سرمایه گذاری ، تجارت یا هر نوع دیگری نیست. BitDegree.org خرید یا فروش یا نگهداری هر نوع ارز رمزنگاری شده را به شما پیشنهاد نمی دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مالی ، با مشاور مالی خود مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector