Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

بررسی سیمپلکس

عبارت “ارز رمزنگاری شده“تمایل به ایجاد احساسات مختلف در افراد دارد – در حالی که چشم برخی از افراد روشن می شود و آنها مماس می شوند چگونه Ethereum بهترین فناوری رمزنگاری در جهان است, مبتدیان در این زمینه تمایل دارند کمی از اشتیاق کمتری برخوردار باشند. این ساده بررسی باید سریع باعث ایجاد این اشتیاق شود.

می بینید ، وقتی از آنها در مورد ایده های خود در مورد رمزنگاری س askedال می شود ، بسیاری از تازه واردین این موضوع احتمالاً از اصطلاحاتی مانند “غیرمتمرکز“،”بلاکچین“و”بیت کوین” – آن طبیعی است. هر چند قسمت کم اشتیاق ، به احتمال زیاد در مورد این موارد به شما می گوید تقلب, کلاهبرداری و هک که در جهان رمزنگاری اتفاق می افتد.

اگرچه این افراد در مورد چنین جنبه هایی اشتباه نمی کنند ، شرکت Simplex این هدف را دارد بازار ارزهای رمزنگاری شده را به مکانی عادلانه و بدون تقلب تبدیل کنید جایی که مردم می توانند بدون نگرانی سکه های رمزنگاری را مبادله کنند.

علاقه مند؟ بگذارید به شما بگویم که سیمپلکس چیست.

TL ؛ دکتر: ساده ترکیبی منحصر به فرد از یک سیستم کارگزاری ارز رمزنگاری شده و یک راه حل درگاه پرداخت برای برخی از بزرگترین مبادلات رمزنگاری. در حالی که هنوز نسبتاً ناشناخته است ، Simplex راهی بدون نگرانی برای خرید ارزهای رمزپایه مورد نظر خود با برخی قیمت های مناسب در اختیار شما – کاربر قرار می دهد. شما می توانید با کارت اعتباری خود پرداخت کنید و پرداخت ها بسیار سریع و مطمئن انجام می شود.

طرفداران

 • می توانید ارز رمزنگاری شده را با کارت اعتباری یا نقدی پرداخت کنید
 • پردازش بسیار سریع پرداخت
 • امن و قابل اعتماد
 • استفاده از آن بسیار ساده است

منفی ها

 • برخی از ارزهای رمزپایه را پشتیبانی نمی کند
 • هزینه های بالاتر از برخی صرافی های ارز رمزنگاری شده است

بررسی ساده: نرم افزارهای مثبت

برای شروع با این کار ساده مرور ، به طور طبیعی ، ما قصد داریم همه چیز را با برخی از جنبه های مثبت و قابل توجه پلت فرم شروع کنیم.

با این وجود غیرممکن است که بدون پرداختن به بیت کوین موجود در اتاق و درست فهمیدن به جلو حرکت کنیم Simplex چیست, و اینکه چگونه این سرویس در رابطه با یک علاقه مند به ارزهای رمزنگاری شده, و یک سیستم عامل تبادل رمزنگاری.

Simplex چیست?

شرکت Simplex در سال 2014 تأسیس شد آ فین تک استارت آپ. اصطلاح “fintech” در واقع محصول شرکت را به خوبی توصیف می کند – “فن آوری های مالی”.

تیم مستقر در Simplex با هدف “کلاهبرداری” از بازار ارزهای رمزنگاری شده ، و ایجاد ثبات نسبتاً پایدار (حداقل در مورد امنیت ، حداقل) و بی خطر محلی برای سرمایه گذاران بلند مدت و معامله گران هر روز ، به طور یکسان.

بنابراین … آیا Simplex به عنوان یک کارگزاری ارز رمزنگاری شده قانونی است?

قانونی است, آره – اما اصطلاحات هنوز هم گیج کننده است.

می بینید که برخی از بررسی های کاربران Simplex به این موضوع اشاره دارند شرکت مورد نظر در واقع یک کارگزار ارز رمزنگاری شده نیستleast حداقل فقط همین نیست. درعوض ، این است مخلوطی از کارگزاری و راه حل درگاه پرداخت برای شناخته شده ترین سیستم عامل های ارز رمزنگاری شده (فکر کنید: بینانس, تغییر, ترزور, و غیره.).

اکنون ، سوال بعدی شما ممکن است این باشد – در وهله اول ، “راه حل درگاه پرداخت” چیست?


بررسی سیمپلکس

تو میتوانی تصور کنی درگاه پرداخت بعنوان برخی از اشخاص ثالث که اطمینان حاصل می کنند صاف بودن و – مهمتر از همه – امنیت پرداخت یا معامله بین دو طرف. در این حالت ، پرداخت ها و معاملات به سادگی ارزهای رمزپایه را در بر می گیرند – با این حال ، احساس عمومی همان است.

بنابراین ، به طور خلاصه ، بررسی های Simplex کاربر ، پروژه را چنین تعریف می کند یک درگاه پرداخت منحصر به فرد ارز رمزنگاری شده که به شما امکان می دهد ارزهای رمزنگاری شده را از برخی از بزرگترین و شناخته شده ترین مبادلات در جهان است, بدون ترس از اینکه معامله شما به خطر بیفتد و وجوه شما به سرقت برود.

بخش “کلاهبرداری” بسیار اساسی است. به نقل از وال استریت ژورنال, فقط در سال 2019, کلاهبرداری های مربوط به ارزهای رمزپایه بیش از 4 میلیارد دلار به طول انجامید – این یک مقدار حیرت انگیز پول است!

بررسی سیمپلکس: کاری که سیمپلکس انجام می دهد.

تا به امروز ، ننگ پیرامون رمزنگاری هنوز بسیار قابل توجه است – مردم هنوز ارزهای رمزپایه را با بازار سیاه, پول شویی, و کلاهبرداری. برخی از بررسی های Simplex Bitcoin این را ذکر می کنند ، اما در واقع یکی از اصلی ترین (اگر نه اصلی ترین) موضوعاتی است که شرکت مورد نظر برای مقابله با آن هدف دارد – از این رو قسمت “کلاهبرداری”.

سادگی نام بازی است

یکی از برجسته ترین ویژگی های Simplex که مورد بازبینی چندین کاربر Simplex قرار می گیرد ، این است خدمات است استفاده از آن بسیار ساده است.

اکنون ، برای درک کامل این نکته ، به زمینه ای نیاز دارید.

هر زمان که به دنبال بهترین صرافی های ارز رمزنگاری شده, متوجه خواهید شد که عامل “سهولت استفاده” عاملی است که مرتباً ظاهر می شود. این دلیل خوبی دارد – هنوز هم تعداد زیادی مبادله وجود دارد که منحنی یادگیری بسیار تندی دارند و برای استفاده موثر به دانش زیادی در مورد این رشته نیاز دارند.

این نباید باشد.

بررسی سیمپلکس

با بازار ارزهای رمزنگاری شده که هر روز افراد جدیدی را جذب می کند ، مبادله هایی که انجام می شود استفاده ساده و ساده در طراحی آنها قرار است آنهایی باشند که از بالا بیرون بیایند. وقتی صحبت از رمزنگاری Simplex می شود ، می توانید انتظار داشته باشید که این پلتفرم یکی از آسانترین کاربردها برای همه آنها باشد!

سهولت استفاده از Simplex به این دلیل قابل توجه است که برای خرید ارز رمزنگاری شده مورد نظر ، حتی نیازی به ورود دستی سیستم عامل آنها و پر کردن برخی فرم ها یا شرکت در ثبت نام ها نیست – در عوض ، به سادگی و به طور خودکار به صفحه پردازش پرداخت هدایت می شوید.

برای هر کسی که تعجب می کند استفاده ساده از Simplex از لحاظ قانونی آسان است ، این باید به اندازه کافی اثبات شود – این را با این واقعیت ترکیب کنید که اصطلاح “ساده” به معنای واقعی کلمه در نام مارک تجاری ادغام شده است ، و شما یک مورد کاملاً جذاب دارید.!

معاملات سریع

سرعت معامله به زمانی که شما برای دریافت سکه های رمزنگاری خود پس از پرداخت به صرافی نیاز دارید. همانطور که می توانید تصور کنید ، این یک نکته قابل توجه است ، هم در مورد بررسی این سیمپلکس و هم به طور کلی برخی از مبادلات ارز رمزنگاری شده.

با توجه به نحوه کار سیمپلکس ، آن را فراهم می کند پردازش فوری پرداخت – در بیشتر موارد. این شرکت اظهار داشت که در واقع ممکن است برخی پرداخت ها انجام شود بین 48 تا 72 ساعت برای پردازش. با این حال ، این شرایط بیرونی هستند – تنها در مواردی رخ می دهد که به دلیل بررسی های تأیید یا موارد مشابه ، متوقف می شوند.

بررسی سیمپلکس

با این حال ، قاعده کلی این است که معاملات رمزنگاری Simplex اتفاق می افتد بلافاصله. مستقیما – هیچ تأخیری وجود ندارد.

معاملات فوری انجام می شود ، همانطور که احتمالاً می توانید موافقت کنید, عالی – این بدان معناست که اگر عجله دارید ، نیازی به انتظار برای دریافت سکه های رمزنگاری خود نخواهید داشت. مطمئناً نکته مثبت دیگری به افرادی که از آنها می پرسند اضافه می کند: Simplex قانونی است – اکثر بررسی های کاربران Simplex نیز موافق هستند!

پرداخت های کارت اعتباری – پذیرفته شده است!

با خواندن مرورهای کاربر Simplex که به صورت آنلاین پیدا شده است ، به سرعت خواهید فهمید که یکی از ویژگی های اصلی که Simplex را عالی می کند این واقعیت است که شرکت fintech پرداخت کارت اعتباری و بدهی را برای رمزنگاری قبول می کند.

این به سادگی شگفت انگیز است ، به چند دلیل مختلف.

اول از همه ، بدیهی است – این اجازه می دهد تا تعداد بیشتری از مردم دروازه ای روان و آسان به بازار ارزهای رمزپایه داشته باشند, و بنابراین ، به طور کلی ، به دنیای ارزهای رمزنگاری شده.

می بینید ، برای کشف این موضوع ، حتی نیازی به مطالعه بررسی های Simplex Bitcoin ندارید امروزه هنوز مبادلات زیادی وجود دارد که فقط اجازه معاملات رمزنگاری به رمزنگاری را می دهد. این بدان معنی است که آنها به راحتی قبول نمی کنند پول بدون پشتوانه – شما باید ارز فیات خود را در جای دیگری خریداری (مبادله) کنید و سپس برای خرید ارز رمزنگاری شده دیگر به سیستم عامل بازگردید.

بررسی سیمپلکس

خسته؟ آره. اما این مسئله کوچکتر است – مشکل اصلی این است که فرایندهایی از این قبیل ، حتی بهترین معامله گران رمزنگاری را با توجه به زمانی که برای گذراندن تمام آن فرآیند لازم است ، دور می کنند. فقط به یک تاجر مبتدی فکر کنید!

از آنجا که سیمپلکس کارت اعتباری و نقدی را می پذیرد, این بدان معنی است که یک روش خسته کننده وجود دارد که به راحتی از معادله خارج شده است.

جدا از سادگی ، خرید ارزهای رمزپایه با کارت اعتباری یا نقدی نیز یک امر ضروری است خیلی سریعتر راه رفتن در مورد آن اگر برای وقت خود ارزش قائل هستید و می خواهید روند کار تا حد امکان ساده باشد ، Simplex بستر مناسبی برای شماست!

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

بررسی Simplex: CONS

برای ادامه کار با بررسی سیمپلکس ، اجازه دهید در مورد برخی از کاستی هایی که معمولاً با سیستم عامل مورد نظر مرتبط هستند بحث کنیم. برای اینکه کاملاً منصفانه و شفاف باشیم ، بر این واقعیت تمرکز نخواهیم کرد که Simplex در واقع یک “پلت فرم مبادله ارز رمزنگاری شده” یا “کارگزاری رمزگذاری” نیست.

شرکت است بسیار منحصر به فرد در آنچه انجام می دهد ، و بنابراین ، ما از هر نوع مقایسه ذهنی دور خواهیم ماند. در عوض ، بیایید جنبه های اصلی آنچه Simplex می تواند بهبود یابد را بیان کنیم.

عدم پشتیبانی از ارز رمزنگاری شده

هر زمان که خود را در استفاده از صرافی ارز رمزنگاری می بینید ، احتمالاً این کار را انجام می دهید زیرا دوست دارید خرید یک ارز رمزنگاری شده خاص, درست?

خوب ، اگر صرافی رمزنگاری مورد نظر شما را در خود جای ندهد ، چه می کنید؟ این می تواند بسیار ناامید کننده باشد! این همچنین موضوعی است که به نظر می رسد برای برخی از کاربران سیستم عامل آشنا باشد ، حداقل با توجه به برخی از بررسیهای Simplex کاربر.

Simplex از این ارزهای رمزپایه پشتیبانی می کند:

ATOM آوا BCH BNB BSV BTC BUSD CEL COTI DAI خط تیره
DEP EOS ETH HBAR HEDG HUSD ICH LTC LUNA مایوتا نانو
PAX QTUM SDT SGA تومو TRX USDK USDT XAUT XLM XRP

این لیست مستقیماً از وب سایت رسمی شرکت.

در حالی که لیست فوق الذکر بسیار گسترده است و شامل اکثر ارزهای رمزپایه “اصلی” در بازار است (بیت کوین, موج دار شدن, اتریوم, Litecoin, و غیره) ، برخی از افرادی که ممکن است بخواهند سکه های بسیار طاقت فرسایی خریداری کنند هنوز ناامید می شوند.

گفته می شود ، اگرچه بسیاری از بررسی های Simplex کاربر به این موضوع اشاره نمی کند ، شما هنوز هم می توانید نوعی ارز رمزپایه را از Simplex خریداری کنید و سپس با استفاده از آن رمز ارز دیگری را به دلخواه خود در یک صرافی دیگر خریداری کنید..

کمبود ویژگی ها – یک پلت فرم “در حال حرکت”

اگر تاکنون این بررسی Simplex را خوانده باشید ، این احتمالاً یک نکته بدیهی است.

یکی از ویژگی های اصلی Simplex این است که این امکان را برای شما فراهم می کند تا ارزهای رمزپایه را به صورت یکپارچه خریداری کنید – به عبارت دیگر ، برای اتمام پرداخت ها یا تأییدها ، نیازی نیست که به صورت دستی به وب سایت شرکت بروید. در عوض ، همه اینها در مبادله ای که ممکن است استفاده کنید ، ادغام شده اند.

بررسی سیمپلکس

این را با این واقعیت که قبلاً بحث شد ، اضافه کنید که Simplex به خودی خود مبادله ارز رمزنگاری شده نیست ، و آنچه در پایان به دست می آورید یک پلتفرم است که هیچ ویژگی “استاندارد مبادله ای” ندارد ، به جز خرید سکه های رمزنگاری.

این در واقع یکی از نکات جالب توجه است که توسط بررسی های Simplex کاربر آورده شده است. این بدان دلیل است که ، اگر شما می خواهید برخی از قابلیت های مشابه مبادله را داشته باشید و نه “فقط” رمزنگاری را خریداری کنید ، شما قادر خواهید بود – پس از همه ، شما احتمالاً از یک صرافی که از Simplex استفاده می کند بازدید می کنید (مگر اینکه سرویس در برخی از سیستم عامل های دیگر ادغام شده است).

سیمپلکس ساید بای ساید را با دیگران مقایسه کنید

آیا می دانید?

سیمپلکس ساید بای ساید را با دیگران مقایسه کنید

ممکن است همه مبادلات رمزنگاری شبیه شما باشند اما شبیه به هم هستند نه همه یکسان است!

آره! نمودار مقایسه را به من نشان دهید

Simplex چگونه کار می کند?

اکنون ، ما در این بررسی Simplex در مورد بسیاری از نکات مهم پلتفرم بحث کرده ایم. همانطور که گفت ، با دیدن اینکه Simplex یک کارگزار ارز رمزنگاری شده سنتی نیست و از قابلیت های منحصر به فردی برخوردار است ، احتمالاً ارزش بحث دارد چگونه کار می کند, درست?

در حالی که روند کار کمی پیچیده تر از این است (به معنای این است که بسیاری از موارد فنی در پس زمینه اتفاق می افتد) ، از دید کاربر ، فرایندهای شرکت Simplex را می توان در توضیح داد 5 مرحله ساده:

 • شما می خواهید ارز رمزنگاری شده را انتخاب کنید برای خرید از یکی از صرافی های همکار Simplex و انتخاب کنید با کارت اعتباری یا نقدی خود پرداخت کنید.
 • سپس مجدداً به بخش جداگانه ای از سایت هدایت می شوید – در اکثر قریب به اتفاق موارد ، این انتقال یکپارچه خواهد بود ، بنابراین حتی ممکن است متوجه آن نشوید.
 • حالا شما مجبور خواهید شد تمام اطلاعات معامله را پر کنید – چه مقدار ارز رمزنگاری شده می خواهید خریداری کنید ، آدرس کیف پول عمومی خود و غیره.
 • در مرحله بعدی ، خود را در صفحه پرداخت ساده – در اینجا ، تمام بررسی های تأیید باید انجام شود و پر شود.
 • پس از ارائه مدارک و تأیید اعتبار ، کارت اعتباری یا نقدی شما کسر می شود و ارز رمزنگاری شده انتخابی شما به آدرس کیف پول عمومی شما ارسال می شود. به همین سادگی!

پرداخت های رمزنگاری Simplex به راستی ساده است! اگر اسناد مناسب را ارائه دهید و تمام زمینه های اطلاعاتی مورد نیاز را پر کنید ، هنگام خرید ارز رمزنگاری شده مورد نظر خود با مشکلی روبرو نخواهید شد.

خوب, مگر اینکه در کشور یا ایالتی زندگی کنید که سیمپلکس در آن فعالیت نمی کند – این هم ممکن است اگرچه بسیاری از کشورها (و ایالات) مانند آن وجود ندارد ، برخی از آنها مقررات قانونی را که اجازه می دهد سیستم عامل مورد نظر در آنها کار کند ، ندارند. چنین کشورهایی عبارتند از:

 • باهاما
 • بوتسوانا
 • کامبوج
 • اتیوپی
 • غنا
 • ایران
 • کره شمالی (DPRK)
 • پاکستان
 • پاناما
 • سری لانکا
 • سوریه
 • ترینیداد و توباگو
 • تونس
 • یمن.

همچنین, 8 ایالت از ایالات متحده:

 • آلاباما
 • فلوریدا
 • گرجستان
 • هاوایی
 • نیومکزیکو
 • اورگان
 • ورمونت
 • واشنگتن

اگر در هر یک از این ایالت ها یا کشورها زندگی می کنید ، متأسفانه ، Simplex برای استفاده شما در دسترس نخواهد بود. که گفت ، اگر شما انجام دادن, در واقع ، در هرکدام از این کشورها یا ایالت ها اقامت دارید ، ممکن است بخواهید برخی از گزینه ها را بررسی کنید – Coinbase و بینانس معمولاً به عنوان برترین گزینه ها دیده می شوند ، اما وجود دارد سایر مبادلات گران قیمت برای انتخاب, هم.

هزینه ها

یکی از آخرین نکاتی که باید در این بررسی Simplex Bitcoin مورد بحث قرار دهیم ، هستند هزینه ها که در معاملات شما قابل اجرا هستند.

Simplex هزینه های خود را از کاربران خود دریافت می کند تا 5٪, بسته به اندازه معامله ، شرکت کارت اعتباری یا نقدی ، مکان شما و غیره دارد. گرچه ممکن است این هزینه ها کمترین هزینه ها نباشد ، اما با این واقعیت که شما نه تنها شانس خرید ارزهای رمزپایه با کارت اعتباری را دریافت می کنید ، بلکه معاملات بسیار امن و سریع را نیز دریافت می کنید ، هنوز هم قابل توجیه است..

با خواندن مرورهای كاربران Simplex كه به صورت آنلاین باقی مانده اند ، به نظر نمی رسد كه این نیز موضوع بحث انگیزی باشد.

نتیجه گیری

حتی اگر دنیای ارزهای رمزپایه هنوز خیلی زیاد است یکی در حال توسعه, و عدم اطمینان زیادی در این موضوع وجود دارد ، شرکتهایی مانند ساده در حال پیشبرد راه نوآوری در این زمینه هستند ، و همچنین رمزنگاری را برای مبتدیان پسندتر و قابل دسترسی تر می کنند.

در واقع سیمپلکس است, بسیار ساده برای استفاده و تازه کار پسند. معاملات انجام می شود خیلی سریع (در بیشتر موارد) ، و شما می توانید مطمئن باشید که امنیت از دارایی های رمزنگاری شده شما و پول های ناخواسته در امان نگه داشته می شود.

اگرچه ممکن است این پلتفرم بیشترین تعداد آلتکوین مختلف را در خود نداشته باشد ، اما از همه ارزهای رمزپایه اصلی موجود پشتیبانی می کند. اگر به دنبال ورود آسان به بازار ارزهای رمزپایه هستید ، مطمئناً بررسیهای Simplex کاربر شما را به این سیستم عامل هدایت می کند!

محتوای منتشر شده در این وب سایت برای ارائه هر نوع مشاوره مالی ، سرمایه گذاری ، تجارت یا هر نوع دیگری نیست. BitDegree.org خرید یا فروش یا نگهداری هر نوع ارز رمزنگاری شده را به شما پیشنهاد نمی دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مالی ، با مشاور مالی خود مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Adblock
detector