Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

سکه Tron چیست: سکه TRX توضیح داده شده است

از اواسط دسامبر تا اوایل ژانویه, ترون (TRX) رشد کرد بیش از 2000٪ – بله ، این فقط 2 هفته رشد 2000٪ است. تقریباً همه اسم ترون را شنیده اند ، اما آیا می دانید دقیقاً چیست؟ یا هنوز از خود می پرسید, "سکه ترون چیست?".

اگر مورد دوم است ، شما در جای مناسب هستید!

در پایان این راهنما ، همه مواردی را که برای پاسخ به س theال باید بدانید آورده ایم "سکه ترون چیست?". من همچنین شما را با موارد زیر آشنا می کنم:

بیایید شروع کنیم!

به دنبال امن ترین مکان برای خرید BTC هستید؟ من صرافی های رمزنگاری دارای بهترین رتبه بندی را که به عنوان امن ترین سیستم عامل برای خرید BTC تأیید شده اند ، در زیر جمع آوری کرده ام ، بنابراین نگاهی بیندازید.

ویزا / مسترکارت ارائه دهنده رمزنگاری امتیاز ما Coinbase Review آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • Litecoin
 • + 30 مورد دیگر

9.8 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی Binance آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • کاردانو
 • + 150 دیگه

9.6 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی Coinmama آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • بیت کوین کش
 • +7 مورد دیگر

9.4 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی کراکن آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • خط تیره
 • + 37 مورد دیگر

9.1 خواندن بررسی بازدید از سایت eToro بررسی آره

 • بیت کوین
 • بیت کوین کش
 • اتریوم
 • +3 مورد دیگر

8.6 خواندن بررسی بازدید از سایت بررسی KuCoin آره

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • مونرو
 • + 210 مورد دیگر

8.5 خواندن بررسی بازدید از سایت نقد و بررسی Gemini Exchange آره

 • بیت کوین
 • بیت کوین کش
 • اتریوم
 • +21 مورد دیگر

8.4 خواندن بررسی بازدید از سایت محبوبترین 729 نظر 9.8 انتقال بانکی: آره به سایت بروید بررسی ویرایشگر را بخوانید 1279 نظر 9.6 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 816 بررسی 9.4 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 1174 نظر 9.1 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 453 بررسی 8.6 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 563 بررسی 8.5 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید 603 بررسی 8.4 انتقال بانکی: آره به سایت مراجعه کنید بررسی را بخوانید

طرفداران

 • بستر محتوا محور
 • غیر متمرکز
 • اصول P2P اعمال می شود
 • تیم بسیار مentialثر و بنیانگذاران پروژه

منفی ها

 • برخی شایعات منفی پیرامون بنیانگذاران
 • ممکن است به دلیل فرار مالیاتی و تجارت داخلی مورد سو استفاده قرار گیرد

سکه ترون چیست?

برای درک کامل سکه ترون چیست ، باید از اصول اولیه شروع کنیم. ترون است آ غیرمتمرکز سرگرمی و پلت فرم به اشتراک گذاری محتوا که استفاده می کند بلاکچین و نظیر به نظیر (P2P) فن آوری.


می توانید آن را به عنوان یک رسانه اجتماعی نسل بعدی که می توانید روی آن فکر کنید ، تصور کنید محتوا ایجاد کنید و با هر کسی به اشتراک بگذارید, در هر کجای دنیا. Tronix واحد اساسی حساب ها در زنجیره بلوک Tron است. این ارز است که به شما برای محتوای شما پرداخت می کند و اغلب به عنوان نماد صدای آن شناخته می شود ،TRX“.

افرادی که از شبکه های اجتماعی ، قمار آنلاین و سایر انواع سرگرمی آنلاین لذت می برند ، از Tron لذت خواهند برد.

سکه Tron چیست: سکه TRX توضیح داده شده است

با استفاده از اکوسیستم رمز ارز Tron نه تنها می توانید محتوا را با افراد دیگر به اشتراک بگذارید ، بلکه به عنوان خالق محتوا برای محتوا و داده هایی که ایجاد می کنید جبران می شود. این مدل در تضاد مستقیم با چگونگی شرکتهای سنتی رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک, کسب درآمد از اطلاعات کاربر.

آنها اغلب این کار را بدون اینکه کاربر بداند انجام می دهند و از منافع خود بهره مند می شوند. هنگامی که از رمز ارز Tron استفاده می کنید ، داده های خود را کنترل می کنید و برای محتوای خود جبران می شوید.

مشارکت های Tron

TRX در حال حاضر مشارکت های بزرگی مانند همکاری با آنها را دارد دوچرخه. بزرگترین شرکت اشتراک دوچرخه در جنوب شرقی آسیا (oBike) ، مستقر در سنگاپور ، توکن خود را راه اندازی کرد, o سکه. این رمز در شبکه Tron راه اندازی شد. oCoins دارای کاربردی در دنیای واقعی است ، زیرا می توان از سکه ها برای خرید سواری در سیستم عامل oBike استفاده کرد. این شرکت کاربران را قادر می سازد تا فقط با انتخاب دوچرخه سواری oCoins کسب کنید.

مشارکت عمده دیگر شامل مشارکت با یک غول نیمه هادی است, Bitmain, که یک تولید کننده و طراح برجسته است تراشه های ASIC استفاده برای استخراج بیت کوین. Bitmain’s Antminer S9 یکی از داغترین محصولات مورد استفاده در جامعه استخراج بیت کوین است. بنابراین وقتی کسی از شما می پرسد سکه ترون چیست ، فراموش نکنید که شبکه عظیم شرکای آنها را ذکر کنید.

سکه Tron چیست: سکه TRX توضیح داده شده است

Zag- S&W ، یکی دیگر از شرکای Tron است یک شرکت حقوقی بین المللی برجسته که بر قانون تجارت و شرکت متمرکز است. این یک پیشنهاد امیدوار کننده است ، زیرا این شرکت بخشی از Legal 500 است که دارای شبکه گسترده ای برای دسترسی به آن است برخی از بزرگترین شرکتهای جهان.

این مشارکت پشتیبانی گسترده ای را در معاملات دارایی های دیجیتال ، عملیات ، مدیریت ریسک و سازگاری قانونی در حوزه های قضایی ارائه می دهد. همانطور که Tronix در صرافی های بیشتری مشاهده می شود ، نیاز به پشتیبانی قانونی فقط افزایش می یابد. این مشارکت است بسیار استراتژیک.

این اقدام شگفت آور بنیاد غیرانتفاعی پشت ترون نیست.

بنیاد ترون

بنیاد ترون یک نهاد غیرانتفاعی است که در بازوی قوی صنعتی سنگاپور در جنوب شرقی آسیا مستقر است. این بنیاد به طور عمده در اصول شبکه Tron فعالیت می کند باز بودن, انصاف, و شفافیت در حمایت از تیم توسعه ترون.

تیم پشتیبان بنیاد ترون در نظر دارند تنظیم و انطباق برای داشتن بالاترین ارزش ها. آنها توسط سازمان حسابداری و تنظیم مقررات شرکتی تأیید می شوند و تحت نظارت قانون شرکت سنگاپور هستند.

هنوز تعجب می کنید ، سکه ترون چیست؟ کسب اطلاعات بیشتر در مورد بنیانگذار, جاستین سان, به شما کمک می کند سکه را بهتر درک کنید.

جاستین سان

رهبر بنیاد ترون جوان جاستین سان است ، که سابقه دیوانه کننده ای برای کسی در هر سنی دارد ، چه رسد به کسی که 27 سال دارد. برای شروع ، او برنامه Peiwo را تاسیس کرد که در حال حاضر 10 میلیون کاربر دارد.. جاستین سان باعث شده Peiwo به اولین برنامه پخش جریانی مستقیم برای دریافت رمزنگاری تبدیل شود. برنامه Peiwo یکی از اعضای برجسته جامعه محتوای صوتی آنلاین است.

فوربس خورشید را به عنوان ذکر کرد 30 در زیر 30 در آسیا. بنابراین وقتی کسی از شما می پرسد سکه ترون چیست یا چرا سکه ترون را انتخاب کنید ، همیشه بنیانگذار موفق وی را در ذهن داشته باشید. او همچنین محافظ جک ما است که بنیانگذار گروه علی بابا است. جک ما جاستین سان را برای تحصیل در دانشگاه معتبر جک ما هوپان انتخاب کرد نرخ پذیرش پایین تر از پرینستون.

سکه Tron چیست: کلید Tron روی صفحه کلید.

جاستین سان همچنین فارغ التحصیل دانشگاه پنسیلوانیا است. در حالی که رابطه بین علی بابا و ترون هنوز مشخص نیست ، برخی از توسعه دهندگان برتر علی بابا Alibaba را ترک می کنند تا به Tron بروند ، این موضوع باعث ابری شدن بیشتر مسائل می شود.

فراتر از جک ما ، سان خود را با تیمی حتی گسترده تر از مربیان تمام ستاره ، از جمله فنگ لی و تیم برنرز لی محاصره کرد. برای کسانی که نمی دانند ، فنگ لی یک مشاور است موج دار شدن و منجر به سرمایه گذاری در Coinbase. تیم برنرز-لی به خاطر مشهور است اختراع شبکه جهانی وب.

فراتر از تیم ، تعداد زیادی از تأثیرگذاران اصلی در رمزنگاری وجود دارند که معتقدند سکه TRX موفق خواهد شد ، از جمله Hacker Noon.

چگونه می توان از TRON استفاده کرد?

بزرگترین مزیت استفاده از رمزنگاری Tron این است که هستید توانمند سازی هنرمندان و تولیدکنندگان محتوا در سراسر جهان برای داشتن مالکیت بر محتوایی که ایجاد می کنند.

Tron جنبشی را رهبری می کند که برخی از آن به عنوان وب سوم یاد می کنند. اگرچه آینده نگرانه به نظر می رسد ، اما وب سوم یا وب 3.0 ، مردم را قادر می سازد همانطور که در ابتدا برای استفاده از اینترنت استفاده شده است – به عنوان یک شبکه باز و غیرمتمرکز.

در حین حباب dotcom, اینترنت نوبت گرفته بود به دور از منشأ غیرمتمرکز آن. غول های شبکه های اجتماعی در دره سیلیکون در بالای زیرساخت هایی که به آنها داده شده بود ایجاد کردند و آن را دوباره سیم کشی کردند تا غول های فناوری بتوانند از داده های کاربر درآمد کسب کنند. Cambridge Analytica مورد و نکته این سیستم است. با این حال ، در وب سوم ، Tron نیرو را دوباره در اختیار کاربران قرار می دهد ، بنابراین آنها می توانند اطلاعات خود را کنترل کنند.

سکه Tron چیست: وب سایت Tron در مقابل نمودار.

با استفاده از رمزنگاری Tron ، شما اینترنت را به مسیر اصلی خود هدایت می کنید. شما داده ها را مجدداً تحت کنترل خود در می آورید ، درصورتی که تصمیم دارید اطلاعات را برای سود خود فاش نکنید یا از آنها کسب درآمد نکنید. بنابراین یکی از پاسخ های سکه ترون چیست چیزی است که خواهد بود اینترنت را به هدف اصلی خود برگردانید.

از نظر یک توسعه دهنده ، Tron نیز ویژه است زیرا در حال حاضر به گونه ای ساخته شده است اجازه می دهد تا به استفاده از هر زبان سطح بالا برای قراردادهای هوشمند. این بدان معنی است که توسعه دهندگان در آینده می توانند از هر کدام از زبان های برنامه نویسی که ترجیح می دهند در بالای طراحی نرم افزار باز ایجاد کنند ، استفاده کنند..

یکی از بزرگترین محصولاتی که تاکنون در ترون تولید شده است ، می باشد توله سگهای رمزنگاری شده. درست بعد از اینکه بچه گربه های رمزنگاری برای اولین بار آزاد شدند ، ترون تلاش کرد تا سال آینده سگ چینی را بازی کند. سگ های ترون هنوز هم با معادل آن می فروشند 18 دلار. این فقط یکی از نمونه های بسیاری از محصولات موفق در شبکه است.

آخرین کوپن Coinbase یافت شده:

معاملات چگونه کار می کنند?

برای کمک به شما در درک کامل سکه ترون چیست ، نگاهی اجمالی به شما می اندازم معاملات این سکه چگونه کار می کند.

مانند بسیاری از ارزهای دیجیتال دیگر, معاملات سکه TRX در یک دفتر عمومی اتفاق می افتد. در این دفتر عمومی ، تاریخچه هر معامله را می توان در اولین معامله جستجو کرد. مدل معامله ای که TRX استفاده می کند مشابه مدل معامله ای است که بیت کوین از آن استفاده می کند. تنها تفاوت در این است که Tron با ایجاد امنیت بیشتر ، مدل Bitcoin را بهبود بخشیده است. مدل مورد استفاده TRX UTXO نام دارد.

در یک مدل UTXO ، یک خروجی اساسی وجود دارد که مبلغی است که به همراه مجموعه ای از قوانین به آدرس کاربر TRX ارسال می شود که قفل آن مقدار مشخص را باز می کند. محصول نهایی یک خروجی است که UTXO نامیده می شود.

سکه Tron چیست: سکه TRX توضیح داده شده است

اما برای درک کامل TRX چیست ، واقعاً لازم نیست که درباره مدل UTXO اطلاعات زیادی داشته باشید. این بیشتر برای توسعه دهندگان و nerds است که ممکن است بیش از آنچه که باید بدانند (نه اینکه در این مورد مشکلی وجود دارد!).

باید روی تصویر بزرگتر متمرکز شوید ، به آن پایبند باشید ابزار کلی که Tron ارائه می دهد به افرادی که می خواهند کنترل داده های خود را بدست آورند و هنوز از رسانه های اجتماعی استفاده می کنند.

پتانسیل TRON

از آنجا که شما در حال حاضر ایده خوبی در مورد اینکه سکه ترون چیست ، زمان بحث را دارید پتانسیل آن. رابطه جاستین سان با جک ما این سوال را ایجاد می کند که آیا در آینده ادغام یا همگرایی این دو نهاد وجود خواهد داشت؟ هر خبری از این دست ، یادگاری خواهد بود و مطمئناً منجنیق Tronix در مسیری که قبلاً پیموده شده برای موفقیت است.

Tron هنوز کاملاً جدید است و تازه شروع به کار کرده است. اما هنوز هم نمی توانید خیلی خوش بین باشید.

ممکن است رمزنگاری Tron به دلیل نحوه مدیریت ارتباطات توسط جاستین سان ، که در برخی مواقع موجب خشم سرمایه گذاران شده است ، رشد نکند. خورشید شهرت، آبرو برای ارائه به روزرسانی هایی که به راحتی اعلام می کنند اعلامیه بزرگی در آینده اعلام می شود ، که کاملاً ناامیدکننده است. مردم همچنین سان را بسیار جوان پسند و شاید بسیار ساده لوح می دانند که بتواند زنجیره بلوکی با اندازه Tron را اداره کند.

سکه ترون چیست: سازندگان سکه ترون.

عکسهای منفی دیگر از اعتبار Tron و Justin Sun در اوایل سال 2018 وقتی اخباری منتشر شد ، ظاهر شد Tron با استفاده از برخی از اتریوم کد و نقض مجوز حق نسخه برداری Ethereum. این از آن زمان اصلاح شده است. در همان زمان ، شایعاتی نیز در مورد جاستین سان که از 1.2 میلیارد دلار از سکه های شخصی خود بیرون آورده است ، وجود داشت. این هم معلوم شد که یک شایعه دروغ است.

برخی در نظر می گیرند این رشته لجن زدن به عنوان یک کارزار FUD در تلاش برای از بین بردن اعتبار جاستین سان است. وقتی مردم می پرسند ، اعتبار خورشید اغلب مورد انتقاد قرار می گیرد, "سکه ترون چیست?". صرف نظر از این ، سکه تنها در سال یکی از نقشه های جاده ای است که تا سال 2023 ادامه دارد. به عبارت دیگر ، برای ترون هنوز روزهای بسیار اولیه است ، بنابراین اخبار از این دست به مرور از بین می روند.

به جد مک کالب از نگاه کنید ستاره ای. مردم همه چیز را فراموش کردند کوه Gox وقتی اخبار مربوط به همکاری Stellar با IBM ظاهر شد. باز هم ، روزهای اولیه Tron است.

TRON امن است?

اگر از پلتفرم Tron استفاده می کنید ، تاکنون شهرت پیرامون آن بسیار خوب بوده است. به نظر می رسد بودجه امنیت را در اولویت قرار دهید, که می توانم از استخدام اخیر Tron در یک مهندس امنیتی بسیار متقاضی جمع آوری کنم, خورخه گوا. او برای کار خود از افرادی مانند تقدیرنامه دریافت کرده است گوگل, کوالکام, هواوی.

گوا همه را اداره خواهد کرد تحقیق و توسعه برای امنیت ترون. او به پاسخگویی به س questionsالات مربوط به موضوع امنیتی کمک می کند, "سکه ترون چیست?".

وقتی نوبت به برگزاری TRX می رسد ، فقط باید هوشمند باشید.

مانند نگه داشتن رمز عبور ایمن ، باید در هر صورت سکه های خود را ذخیره کنید ، درمان کنید بسیار حساس. می توانید سکه ها را در آن ذخیره کنید یک کیف پول, پسندیدن لجر نانو اس, اما اگر از کیف پول آن استفاده می کنید ، حتماً استفاده کنید کلید خصوصی خود را یادداشت کنید. اگر کلید خصوصی خود را یادداشت نکنید ، می توانید سکه های خود را برای همیشه از دست دهید.

از آنجا که ارز رمزنگاری شده است غیرمتمرکز, بسیاری از کیف پول ها اطلاعات شما را به هیچ وجه ذخیره نمی کنند. آنها پشتیبان گیری از نام کاربری و رمز ورود شما ندارند. اگر فراموش کردید نمی توانید یک ایمیل برای شما ارسال شود تا رمز ورود خود را دوباره فراموش کنید. هنگام ورود به سیستم باید کلید خصوصی داشته باشید که به شما امکان دسترسی دارد. خودشه. این تنها راه ورود به حساب شما است.

در مورد خرید سکه های ترون نیز می توان همین را گفت. شما همیشه باید انتخاب کنید یک بستر قابل اعتماد ارز مبادله ای (یا یک واسطه پرداخت قابل اعتماد) ، و اطمینان حاصل کنید که تمام اقدامات امنیتی در دست بررسی است – فقط با این کار می توانید اطمینان داشته باشید هیچ آسیبی به سرمایه و دارایی شما وارد نخواهد شد در فرآیند خرید و پس از آن.

درست مثل هر دارایی دیجیتال دیگر, از ترون می توان بهره برداری کرد, و امنیت آن قابل نقض است. این ریسکی است که باید در دوران دیجیتالی شدن انجام دهید. شما می توانید تکنیک های اساسی امنیتی مانند محافظت از کلیدهای خصوصی با استفاده از کیف پول سخت افزاری. چنین تکنیک هایی توانایی شما را در محافظت از دارایی های شما افزایش می دهد.

با این حال ، شاید در مورد سو ab استفاده از TRX بزرگترین دشمن خود باشید. مانند ارزهای دیجیتال دیگر ، می توانید از آن برای انجام کارهای غیرقانونی کاملاً غیرقانونی استفاده کنید فرار مالیاتی یا تجارت غیرقانونی (اگر چه باید دانست که Justin Sun’s TRX تا سال 2021 قفل خواهد شد ، بنابراین او نمی تواند مانند مدیران c-suite در وال استریت به تأمین خود دست بزند).

چگونه می توان از آن سو Ab استفاده کرد?

مانند بسیاری دیگر از سکه ها یا به طور کلی فقط دارایی ها ، از TRX می توان برای موارد مشابه استفاده کرد پنهان کردن پول یا فرار مالیاتی. در واقع, حداکثر 36٪ از دارندگان بیت کوین قصد دارند کلاهبرداری مالیاتی انجام دهند امسال ، طبق مقاله ای از Motley Fool.

با افزایش مقررات مربوط به ارزهای رمزپایه ، مجال برای استفاده غیرقانونی ارز رمزپایه مجرمان کمتر است. مفاهیمی مانند KYC (مشتری خود را بشناسید) برای شناسایی و تأیید افراد با استفاده از ارز دیجیتال برجسته تر می شوند. KYC برای شناسایی صاحبان دارایی خوب است ، اما به نوعی KYC به نفع خود مالکان نیز است اطمینان آنها از حقانیت پلتفرمی که استفاده می کنند.

سکه ترون چیست: تجسم سکه ترون.

تجارت خودی همچنین می تواند با Tron اتفاق بیفتد دقیقاً مانند هر سکه دیگری. سوp ظن در تجارت داخلی در رمزنگاری بیداد می کند. هیچ شایعه غیرمعمولی در مورد تجارت Tron و Insider منتشر نشده است و شایعه مبنی بر اینکه Justin Sun یک میلیارد دلار TRX برای خود گرفته است ، منع نشده است..

اگر هنوز سعی می کنید به این سوال پاسخ دهید ، خورشید برای خود پول گرفتن نباید باعث شود شما باور کنید که Tron یک سکه بد است "سکه ترون چیست", اگر چه.

از جنبه های مختلف از طریق و از طریق, سکه TRX جامد است. فناوری و پرسنل پشت ترون نگرانی کمی دارند. این تیم به تدریج با توسعه دهندگان Alibaba و دیگر غول های فناوری در حال ساخت است. جاستین سان جوان است ، اما این بدان معنی است که او از همان نسلی است که ارز رمزنگاری شده وجود دارد – او مخاطب جوانی را درک می کند. این سکه قطعاً ارزش تماشای آن را دارد.

مقایسه ترون ساید بای ساید با سایرین

آیا می دانید?

مقایسه ترون ساید بای ساید با سایرین

ممکن است همه مبادلات رمزنگاری شبیه شما باشند اما شبیه به هم هستند نه همه یکسان است!

آره! نمودار مقایسه را به من نشان دهید

نتیجه

با داشتن یک رهبر جوان و پرانرژی در جاستین سان ، این سکه به جای خود قرار دارد. بنیانگذار است یکی از بهترین افراد در رمزنگاری. این واقعیت که او می تواند با اعضای اصلی حلقه نزدیک او جک ما ، موسس گروه علی بابا و همچنین بنیانگذار شبکه جهانی وب تماس بگیرد ، نشان می دهد که او واقعاً چقدر قدرت دارد. وقتی به س answerال پاسخ می دهید به شبکه جاستین سان فکر کنید "سکه ترون چیست?".

آیا تا به حال نقل قول را شنیده اید "به من نشان بده که با چه کسی خودت را احاطه کرده ای ، و من به تو نشان خواهم داد که کیستی"? این نقل قول در مورد مشاغل مشاوره تجاری نیز اعمال می شود. شبکه درجه یک جاستین سان و همچنین چشم انداز او برای آینده ترون دارایی های قدرتمند. این پروژه هنوز بسیار جدید است و من بسیار هیجان زده هستم که ببینم آینده Tron چیست!

حال ، اگر به این نتیجه رسیده اید که مایلید چند سکه ترون برای خود خریداری کنید ، باید توجه داشته باشید که این کار فقط در مبادلات قابل اعتماد ارزهای رمزنگاری شده. مثلا, بینانس یکی از این مبادلات است – خرید Tron در اینجا چیزی شبیه به این است:

 1. ثبت نام کنید و هویت خود را تأیید کنید بینانس؛
 2. حساب خود را تنظیم کنید ؛
 3. انتخاب کنید چند سکه ترون بخواهید خریداری کنید.
 4. روش خرید مورد نظر را انتخاب کنید.
 5. خرید را انجام دهید!

متناوبا، از سوی دیگر…

اگر تمایل به خرید سکه های ترون از صرافی ارز رمزنگاری شده ندارید ، می توانید از طریق آن خریداری کنید ساده – یک شرکت پردازش پرداخت به این ترتیب می توانید سکه های Tron خود را خریداری کنید با کارت اعتباری یا نقدی, و مطمئن باشید که مبلغ پرداختی شماست امن و سریع, هم.

همچنین فراموش نکنید که کیف پول برای ذخیره سکه های Tron خود پیدا کنید. بسیاری از کاربران توصیه می کنند لجر نانو اس – مطمئناً یکی از امن ترین کیف پول های رمزنگاری موجود است!

محتوای منتشر شده در این وب سایت برای ارائه هر نوع مشاوره مالی ، سرمایه گذاری ، تجارت یا هر نوع دیگری نیست. BitDegree.org خرید یا فروش یا نگهداری هر نوع ارز رمزنگاری شده را به شما پیشنهاد نمی دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مالی ، با مشاور مالی خود مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector