Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

بررسی Gate.io: آیا استفاده از آن بی خطر است؟ (به روز شده در سال 2021)

انتخاب صرافی معاملات ارزهای رمزنگاری شده می تواند یک کار چالش برانگیز باشد. چندین ملاحظه از جمله ویژگی های پلت فرم ، رابط نمودار ، جفت های تجاری ، هزینه ها ، امنیت و پشتیبانی مشتری وجود دارد.

یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین صرافی های جهان Gate.io است.

به Gate.io مراجعه کنید

در حالی که هدف ما ارائه دقیق و جدیدترین اطلاعات در این بررسی است ، اما اکیداً پیشنهاد می کنیم از وب سایت بازدید کرده و با هر تغییری که ممکن است پس از آن رخ دهد ، به روز شوید..

ویژگی های کلیدی:

 • بیش از 150 ارز رمزنگاری شده برای تجارت موجود است
 • محصولات Spot ، EFT ، Futures و مشتقات
 • 0.2٪ هزینه تجارت برای مبادله دارایی های رمزنگاری شده
 • احراز هویت دو فاکتور
 • در کیف پول Gate.io به رمزنگاری علاقه مند شوید
 • رتبه 27 براساس حجم و نقدینگی

به طور کلی

3.95 / 5 به Gate.io مراجعه کنید

راحتی در استفاده

رابط کاربر

هزینه ها

امنیت

قبل از شروع ، اغلب توصیه می شود هنگام معامله ارز رمزپایه از کیف پول سخت افزاری بیت کوین مانند Ledger Nano X استفاده کنید. اگر کیف پول ندارید ، راهنمای خرید بهترین کیف پول های سخت افزاری ارز رمزنگاری شده را بخوانید.

وب سایت gateio

دروازه چیست?

Gate.io یک است صرافی جهانی معاملات ارزهای رمزنگاری شده که در سال 2013 تأسیس شد به مشتریان در سراسر جهان اجازه خرید ، تجارت ، فروش و ذخیره طیف گسترده ای از ارزهای رمزپایه را می دهد. این صرافی به عنوان یکی از برترین سیستم عامل های معاملات رمزنگاری در نظر گرفته می شود و هم اکنون در حال انجام است رتبه 27 در جهان بر اساس میزان ترافیک ، نقدینگی ، حجم معاملات بازارهای نقطه ای. Gate.io پیشنهاد اصلی خود را گسترش داده و EFT ، گزینه ها ، مشتقات و بازار معاملات آتی را برای سرمایه گذاران برای خرید و فروش رمزنگاری با تجارت حاشیه فراهم می کند..

Gate.io مقایسه شده است


ویژگی های پیشرفته ، رابط کاربری بصری و برنامه تجارت موبایل از ویژگی های مهم Gate.io است. این جدول مقایسه مبادلات رمزنگاری متناوب مانند Gate.io را ارائه می دهد که ویژگی های کلاس جهانی را ارائه می دهند.

ویژگی های Gate.io & خدمات

Gate.io ارائه می دهد مبتدی پسند و آسان برای استفاده از پلت فرم تجارت برای گمانه زنی در مورد ارزهای دیجیتال. تمرکز مبادلات در درجه اول تأمین تبادل نقطه ای پایدار و مطمئن است. Gate.io همچنین ویژگی های زیر را ارائه می دهد:

 • یک پلت فرم تجارت مبتدی یا حرفه ای
 • بازار نقطه ای با بیش از 150 جفت رمزنگاری
 • مارجین ، مشتقات و بازارهای آتی برای معامله رمزنگاری با اهرم تا 100 برابر
 • محصولات Cryptocurrency EFT مانند اهرم ، ترکیب و معکوس
 • داده های بازار در زمان واقعی و نمودار برای تجارت آلت کوین ، رمزهای دفی و پایدار کوین
 • خرید ارز رمزنگاری شده با استفاده از Gnet.io testnet
 • برنامه وب و تلفن همراه برای نظارت بر نمونه کارها و تجارت از هرجای دیگر
 • HODL و سود سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه را کسب کنید
 • وام های رمزنگاری شده و وام های رمزنگاری شده برای وثیقه دارایی برای گرفتن وام دیگر
 • تخفیف کارمزد تجارت VIP با مبالغ حجم بیشتر
 • راهنماهای جامع ، بخش سQالات متداول و تیم پشتیبانی مشتری پاسخگو

آیا Gate.io بی خطر است?

Gate.io شامل چندین مورد است پروتکل های امنیتی استاندارد صنعت برای اطمینان از وجوه مشتری در بورس ایمن هستند و از تهدیدات آنلاین ایمن است. این اقدامات شامل احراز هویت دو عامل ، کیف پول ذخیره سازی سرد و یک وب سایت امن SSL است.

ثبت نام حساب & وارد شدن

برای ایجاد حساب کاربری با Gate.io ، کاربران باید مراحل ثبت نام خود را برای ایجاد یک حساب تجاری انجام دهند. تبادل Gate.io نام کاربری و ایمیل را درخواست می کند. تأیید آدرس ایمیل روند ایجاد حساب اولیه را کامل می کند. آ رمز دوم به وجوه برداشت درخواست می شود از کیف پول کاربر Gate.io.

تأیید صحت Gate.io

برای معامله در Gate.io بلافاصله به اثبات شناسایی احتیاج نیست. کاربران می توانند بدون تکمیل KYC وجوه خود را به Gate.io واریز کرده و تجارت رمزنگاری را آغاز کنند. کاربران باید اسناد شناسایی را برای برداشت وجوه از صرافی ارائه دهند. این بررسی و ترازو مطابق با سیاست های AML است. این یک فرایند استاندارد برای محافظت از مبادله ارز دیجیتال در برابر دخالت در پولشویی یا فعالیت مشکوک است. برای تکمیل تأیید صحت Gate.io اطلاعات زیر لازم است:

 • نام
 • تاریخ تولد
 • شماره تلفن
 • کپی کارت شناسایی یا گذرنامه معتبر و اثبات آدرس
 • عکس (سلفی)

واریز وجوه

Gate.io قبول می کند سپرده برای دارایی های اصلی ارز رمزنگاری شده و پول های ثابت مانند Tether (USDT) برای شروع معاملات. وجوه قابل انتقال به حساب Gate.io با استفاده از دسک تاپ و موبایل شامل انتخاب ارز رمزنگاری شده برای واریز (به عنوان مثال بیت کوین) ، کپی کردن آدرس سپرده منحصر به فرد و انتقال وجوه از صرافی دیگر یا کیف پول سخت افزار ارز رمزنگاری شده است. لیست دارایی هایی که می توانند برای معامله به Gate.io منتقل شوند ، در صفحه “صندوق های من” نشان داده شده است. کاربران همچنین باید از وجود آن آگاه باشند هیچ گزینه ای برای سپرده های فیات برای خرید رمزنگاری وجود ندارد.

سپرده دروازه .io

تجارت با Gate.io

Gate.io با ارائه a. برای مبتدیان و معامله گران پیشرفته ارز رمزپایه در سیستم عامل طراحی شده است رابط کاربری استاندارد و حرفه ای. لیست جفت های معاملاتی ارز رمزپایه پنهان است و می تواند برای مشاهده کامل گسترش یابد.

فرض بر این است که نسخه استاندارد (که در زیر نشان داده شده است) متناسب با معامله گران جدید است که شامل نمودار ، جعبه ثبت سفارش ، لیست مشخصات سفارش و تاریخچه تجارت است. جعبه ورود سفارش بزرگ و آسان برای استفاده است ، با این وجود دفترچه سفارش و سابقه تجارت باعث جلب توجه بازرگانان جدیدی می شود که این داده ها را نمی خوانند.

رابط استاندارد gate.io

مانند اکثر صرافی های معتبر معاملات ارزهای رمزنگاری شده ، Gate.io با Tradingview ادغام شده است تا مجموعه ای از ویژگی های نمودار ، شاخص ها و ابزارهای ترسیم را ارائه دهد. کاربران می توانند با کلیک راست روی نمودارها ، چارچوب های زمانی را تغییر دهید ، شاخص های نمودار را اضافه کنید و هشدارها را تنظیم کنید. این امر پیمایش سریع در نمودارها ، تغییر ویژگی ها و تنظیمات برگزیده نمایش را سریع و آسان می کند.

به نظر می رسد رابط کاربری حرفه ای از استاندارد کم حجم و کم حجم تر است. رابط کاربری شده است طراحی شده برای تمرکز بر اقدام قیمت و تجزیه و تحلیل فنی با یک پنجره نمودار بزرگتر. این نسخه با همان ویژگی های نسخه اصلی ارائه می شود و معامله گران می توانند چندین نوع مختلف از شاخص ها را در نمودارها قرار دهند.

رابط حرفه ای gate.io

برای انجام معاملات با استفاده از مبادله رمزنگاری Gate.io ، یک پنجره ورود سفارش وجود دارد که استاندارد است و ظاهری مشابه سایر سایت های تبادل ارز رمزپایه دارد. کاربران می توانند روی سفارشات اخیر کلیک کنند که به طور خودکار قیمت ها را در جعبه سفارش جمع می کنند. این برای جلوگیری از اشتباه در وارد کردن قیمت مفید است. حجم تجارت را می توان با استفاده از یک نوار لغزنده تنظیم کرد.

انواع سفارش موجود شامل منتقلید ، مarket و sحد بالا. سفارشات محدود را می توان بر اساس قیمت و / یا زمان انجام داد. همچنین گزینه ای برای سفارشات فوری یا لغو (IOC) و Iceberg برای بازرگانان پیشرفته وجود دارد.

معاملات حاشیه gate.io

رابط کاربری برای تجارت مشتقات در Gate.io با تبادل نقطه ای متفاوت است. تفاوت اصلی در کشویی اهرم در زیر پنجره ورود سفارش و جزئیات قرارداد است. این طرح ظاهری مشابه مبادلات رمزنگاری اهرمی مانند Bybit و BitMEX دارد.

به طور کلی ، رابط کاربری Gate.io برای بازارهای نقطه ای و مشتقات موجود است مبتدی پسند ، مقاوم و متناسب با انواع معامله گران و سطح مهارت. پنجره نمودار پاسخگو است و شامل ابزارها و نرم افزارهای پیشرفته نمودار برای معاملات ارز رمزنگاری شده است.

تبلیغات

BYBIT

کسب پاداش t0 600 دلار با سپرده های بیت کوین

رتبه بندی

4.7 / 5

مطالبه 600 دلار

برنامه Gate.io

کاربرانی که ترجیح می دهند دارایی های دیجیتال را از هر مکان و هر زمان معامله کنند می توانند از آن استفاده کنند برنامه تجارت موبایل Gate.io. این برنامه در دستگاه های iOS و Android پشتیبانی می شود و شده است بیش از 50،000 بار بارگیری شده است و میانگین امتیاز بررسی آن 3.1 از 5 ستاره است. این برنامه عملکردی مشابه نسخه های معاملاتی دسک تاپ را فراهم می کند که در آن معامله گران می توانند موقعیت ها را وارد کرده و معاملات را در حال حرکت کنترل کنند.

برنامه gate.io

هزینه های Gate.io

Gate.io از ساختار هزینه متفاوتی برای بازارهای معاملات محلی و حاشیه ای استفاده می کند. هزینه معاملات در هر معامله 0.2٪ است و با افزایش حجم معاملات کاهش می یابد. نرخ ارز کمی بالاتر از رقبای آن مانند Binance و KuCoin است که برای هر معاملات 0.1٪ کارمزد ارائه می دهند. این گزینه برای پرداخت هزینه با استفاده از Gate.io tokens (GT) برای دریافت 25٪ تخفیف وجود دارد.

هزینه های بازارهای آینده بر اساس مدل “سازنده و گیرنده” است -به ترتیب 0.025٪ و 0.075٪. این در حالی است که در مقایسه با محبوب ترین سیستم عامل های معاملات حاشیه ای در جهان هزینه کمتری در نظر گرفته می شود.

همه مبادلات ارزهای رمزنگاری شده یکسان نیستند.

GATE.IO را با دیگران مقایسه کنید

مقایسه کن!

سپرده & هزینه های برداشت

برای واریز وجه به صرافی Gate.io ، هیچ هزینه معامله ای وجود ندارد. برداشت دارایی های ارز رمزنگاری شده از بورس تجاری موجب این امر خواهد شد هزینه استاندارد شبکه بلاکچین که اجتناب ناپذیر است و براساس شرایط بازار به طور خودکار تنظیم می شود. هزینه برداشت برای هر دارایی و محدودیت ها را می توان در سایت مشاهده کرد صفحه هزینه های Gate.io.

Gate.io HODL & بدست آوردن

کاربران در Gate.io می توانند وجوه خود را به سیستم عامل معاملات منتقل کنند تا رمزنگاری را به عنوان یک گزینه کم خطر برای تجارت دارایی های دیجیتال بدست آورند. Gate.io محصولات مالی مختلفی را ارائه می دهد ، مانند قراردادهای معین و انعطاف پذیر برای معامله گران در ازای معاملات در بورس به دارایی های ارز رمزنگاری شده خود سود کسب کنید. مدت زمان ثابت برای کسب پاداش می تواند بین 7 تا 28 روز باشد و شامل سکه هایی مانند USDG ، TRX ، EOS ، ATOM ، ALGO و Tezos است.

دروازه

کشورهای پشتیبانی شده

Gate.io از معامله گران و سرمایه گذاران رمزنگاری شده در سراسر جهان به این سیستم عامل پشتیبانی می کند ، به استثنای کشورهای زیر:

 • شهروندان و ساکنان ایالت واشنگتن (ایالات متحده آمریکا)
 • ایالت نیویورک (ایالات متحده آمریکا)
 • کوبا
 • ایران
 • کره شمالی
 • سودان
 • سوریه
 • پاکستان
 • ونزوئلا
 • کریمه

سوالات متداول

Gate.io هک شده است?

Gate.io سیستم های امنیتی در سال 2019 شکسته شد که منجر به 4200 سکه اتریوم کلاسیک به سرقت می رود ، ارزش تقریبی 271 هزار و 500 دلار. گفته می شود وجوه سرقت شده به Gate.io بازگردانده شد. از زمان این حادثه ، به نظر نمی رسد هک های دیگری وجود داشته باشد که طبق تحقیقات ما رخ داده باشد.

آیا Gate.io حساب آزمایشی دارد?

مبتدیان می توانند بیاموزید که چگونه با استفاده از Gnet.io testnet تجارت و تجارت آزمایشی دارایی های رمز ارز را انجام دهید. کاربران می توانند با استفاده از منوی پیمایش در بالای صفحه ، به مبادله رمزنگاری با پول در داخل رابط کاربر روی بیاورند.

آیا شهروندان ایالات متحده می توانند از Gate.io استفاده کنند?

تبادل رمزنگاری Gate.io به کاربران اجازه می دهد تا وارد شوند 49 ایالت در ایالات متحده برای معامله بازار رمزنگاری نقطه ای به جز ایالت واشنگتن و ایالت نیویورک. معامله گرانی که در ایالت های واشنگتن و نیویورک اقامت دارند ، باید ارز دیجیتال رمزنگاری دیگری را در ایالات متحده آمریکا پیدا کنند.

نتیجه

برای خاتمه دادن به بررسی مبادلات Gate.io ، این صرافی یک پلت فرم معاملات ارزهای رمزپایه است که بستری آسان برای خرید و فروش و تجارت دارایی های دیجیتال مانند بیت کوین و اتریوم برای مشتریان در سراسر جهان فراهم می کند. Gate.io یک مبادله محکم است برای معامله گرانی که دارای سطح مهارت ، تخصص و تجربه متفاوتی در تجارت دارایی های دیجیتال هستند ، طراحی شده است با چندین رابط نمودار برای انتخاب.

به Gate.io مراجعه کنید

به طور کلی ، معامله گرانی که به دنبال ارز جدید رمزنگاری شده با spot ، EFT ، گزینه ها ، Futures ، مشتقات ، رمزنگاری معاملاتی نسخه ی نمایشی و توانایی کسب پاداش در رمزنگاری هستند باید از Gate.io استفاده کنند. با این حال ، معامله گرانی که به دنبال حجم معاملات بیشتر در میان altcoins هستند ، باید از مبادله ای با نقدینگی عمیق تر مانند Binance استفاده کنند.

همچنین ممکن است که شما علاقه مند باشید به:

 • بررسی StormGain: قبل از ثبت نام این را بخوانید
 • 10 بهترین صرافی ارز رمزنگاری شده در استرالیا

 • بررسی Nexo: چگونه می توان به رمزنگاری خود علاقه مند شد
 • How to Stake Cosmos (ATOM): 4 بهترین مکان برای کسب پاداش
 • 6 بهترین مکان برای خرید بیت کوین در انگلستان

ابزارهای مدیریت ریسک و ویژگی های پلتفرم برای هر سرمایه گذار احتمالی ارز رمزپایه بسیار مهم است. صرافی های معاملات ارز رمزنگاری شده زیر – علاوه بر مبادله فوق – ویژگی های پیشرفته تجارت ، شاخص های فنی و یک رابط نمودار صاف و پاسخگو به تلفن همراه را ارائه می دهند که برای مبتدیان و معامله گران رمزنگاری حرفه ای مناسب خواهد بود.

به Gate.io مراجعه کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector