Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

بررسی بازرگانی Wunderbit: رباتهای معاملات Crypto و معاملات اجتماعی

تجارت Wunderbit یک شبکه مبادله ارز و تجارت اجتماعی است که به شما امکان می دهد خود را در سیستم عامل معامله کنید ، بهترین معامله گران رمزنگاری را با سابقه شفاف کپی و تجارت کنید یا با استفاده از TradingView یک ربات کاملاً خودکار تجارت رمزنگاری ایجاد کنید..

در حالی که چندین ربات معاملاتی ارز رمزنگاری وجود دارد ، تجارت Wunderbit خدماتی نوآورانه ارائه می دهد تا به شما در یافتن سودآورترین ربات های رمزنگاری و معامله گران واقعی با استفاده از محبوب ترین صرافی های معاملات ارزهای رمزپایه کمک کند..

از تجارت Wunderbit دیدن کنید

سوابق و معاملات اخیر هر معامله گر و ربات رمزپایه در سیستم عامل تأیید می شود. در حالی که تجارت کپی لزوماً سود را تضمین نمی کند ، بستر معاملات Wunderbit ابزاری عالی برای تجار و سرمایه گذاران از هر سطح تجربه برای یادگیری نحوه معامله ارز رمزپایه است..

تجارت wunderbit

همچنین ممکن است که شما علاقه مند باشید به:

 • 8 بهترین صرافی رمزنگاری صفر (تجارت بدون کمیسیون)
 • Shrimpy Review: به صورت خودکار تعادل نمونه کارها را در Crypto برقرار کنید
 • 4 بهترین Bitcoin Cashback & برنامه پاداش (پول رایگان)
 • بررسی Quadency – آیا واقعاً بهترین بستر رمزنگاری است?
 • 4 بهترین نرم افزار رسم رمزنگاری & ابزارهایی برای معامله گران Altcoin

Wunderbit چیست?

Wunderbit یک شرکت فین تک است که خدمات و برنامه های کاربردی ارز رمزنگاری شده برای استفاده واقعی ارز رمزنگاری شده را ارائه می دهد. شرکت هست یک موسسه مالی دارای مجوز ، معتبر و تنظیم شده که به مشتریان خود امکان خرید و فروش بیت کوین را با خیال راحت و ایمن می دهد.

Wunderbit چه خدماتی را ارائه می دهد?

Wunderbit چندین محصول را ارائه می دهد که شامل فیات مبادله رمزنگاری ، خدمات بیش از حد ضد (OTC) ، ترمینال تجارت پیشرفته ، استراتژی های رمزنگاری خودکار ، ربات های معاملاتی و یک بستر تجارت اجتماعی.

 • Wunderbit Exchange یک سرویس ارز رمزنگاری شده است که به افراد در سراسر جهان امکان خرید بیت کوین را می دهد & Ethereum با VISA و MasterCard. صرافی به دلیل ارائه بهترین نرخ ارز و کارمزد کم برای خود افتخار می کند.
 • تجارت Wunderbit یک ارائه دهنده خدمات پرداخت است که به بازرگانان اجازه می دهد با استفاده از وب سایت خود ، شخصاً یا حتی از طریق ایمیل ، پرداخت Bitcoin را شروع کنند.
 • تجارت Wunderbit یک پایانه معاملاتی رمزنگاری چندگانه است که شامل تجارت کپی و ربات های معاملاتی خودکار است.

تجارت Wunderbit: تجارت رمزنگاری هوشمند

صرافی معاملاتی Wunderbit یک بستر ابتکاری است که چندین مورد از بهترین مبادلات معاملات ارزهای رمزنگاری در جهان را به هم متصل می کند. کاربران به ابزارهای پیشرفته ای برای تجارت و سرمایه گذاری در ارز رمزنگاری شده یکپارچه از یک پایانه تجاری مجهز شده اند.

پلت فرم معاملات اجتماعی Wunderbit بینشی از استراتژی های بهترین معامله گران رمزنگاری با شفافیت کامل و سابقه تجارت فراهم می کند تا برای خود کپی کنید یا یک ربات تجارت کپی کاملاً خودکار با استفاده از TradingView ایجاد کنید. ایجاد یک استراتژی خودکار به شما امکان می دهد در هر صرافی متصل به سیستم عامل سود را تعیین کنید و دستور ضرر را متوقف کنید.

ویژگی های تجارت Wunderbit

معاملات Wunderbit دارای ویژگی های جدید و نوآورانه برای افزایش سودآوری بالقوه سرمایه گذاری معامله گر ضمن مدیریت ریسک با ابزارهای مدیریت پورتفولیو است. Wunderbit است بستر معاملات اجتماعی برای یافتن و کپی کردن معامله گران سودآور با سابقه اثبات شده یک تغییر دهنده بازی است. سایر ویژگی های شگفت انگیز این سیستم عامل عبارتند از:


اتوماسیون تجارت رمزنگاری هوشمند

اتوماسیون معاملات یک روش انعطاف پذیر برای ایجاد سفارشات برای تجارت رمزنگاری هوشمند است. می توانید Take Profit و Stop Loss را به هر سفارش در صرافی هایی مانند Binance و Kraken اضافه و ویرایش کنید. با تجارت خودکار ، این گزینه را دارید که همزمان به تعداد دلخواه حساب معاملات رمزنگاری رسیدگی کنید. این به معنای واقعی کلمه به معنی تجارت Wunderbit است که معاملات را برای شما انجام می دهد در حالی که می توانید آرام باشید و از سود آن لذت ببرید.

پایانه بازرگانی رمزنگاری رایگان

بر خلاف سایر سیستم عامل های تجاری ، تمام ابزارهای معاملاتی ارائه شده توسط Wunderbit Trading کاملا رایگان هستند. معامله گران می توانند معاملات خود را با کارمزد صفر در هر معامله بدون هیچ گونه اشتراک ماهانه یا هزینه آغاز کنند.

بازار معاملات اجتماعی

تجارت Wunderbit با اتصال شما به هزاران سرمایه گذار جدید ، تجارت را آسان تر می کند و به شما کمک می کند با استفاده خودکار از استراتژی های معاملاتی خود در اوراق بهادار سرمایه گذار ، سود مداومی کسب کنید. شما می توانید به عنوان بهترین معامله گر کپی رمزنگاری شوید و به عنوان درصدی از سود سرمایه گذاران سود اضافی کسب کنید.

مدیریت چندین حساب

با تجارت Wunderbit ، می توانید نمونه کارهای حساب های مبادله رمزگذاری شده چندگانه را به طور همزمان و بدون نیاز به اجرای استراتژی در هر حساب در ترمینال ، مدیریت کنید. علاوه بر این ، معامله گران می توانند نمونه کارهای سرمایه گذاران خارجی موجود در تجارت کپی Wunderbit را از طریق API بدون ثبت نام متصل و مدیریت کنند.

Pyramiding Bot Automation

پلت فرم معاملات Wunderbit یک ویژگی هرمی شکل برای اتوماسیون ربات معرفی کرده است. این به کاربران اجازه می دهد ربات های معاملاتی رمزنگاری شده در یک موقعیت قرار بگیرند و یک استراتژی خروج انعطاف پذیر ارائه دهند که می تواند به صورت دستی یا خودکار از طریق ربات تحریک شود.

از مبادلات رمزنگاری پشتیبانی می شود

Wunderbit در صرافی های معاملاتی معاملات ارزهای رمزنگاری شده ادغام شده است تا محصولات مختلف تجاری مانند بازار بورس ، گزینه ها ، معاملات آتی ، مشتقات و نشانه های اهرم را به ارمغان بیاورد. کاربران می توانند معاملات و سرمایه گذاران با بهترین عملکرد را در صرافی های رمزنگاری برجسته جهان از جمله:

 • Binance (بورس و آینده)
 • FTX
 • دریبیت
 • بایت

مبادلات تجاری wunderbit

تیم پشت Wunderbit به طور فعال در تلاشند تا ادغام بیشتر را به سایر سیستم عامل های رمزنگاری جهانی مانند BitMEX ، OKEX و همچنین Kraken تبدیل کنند.

ایجاد یک حساب کاربری با تجارت Wunderbit

به ایجاد یک حساب کاربری با تجارت Wunderbit, مراحل ثبت نام مستقیم رو به جلو است و چند دقیقه طول می کشد تا انجام شود. برای شروع ، این مراحل ساده را دنبال کنید:

پس از ایجاد حساب ، توصیه می شود برای امنیت بیشتر حساب ، تأیید اعتبار دو فاکتور را روشن کنید. با کلیک روی پیوند “تنظیمات” در بالا و سپس “امنیت” برای فعال سازی 2FA می توان به این امر دسترسی پیدا کرد.

ثبت نام wunderbit

پایانه بازرگانی Wunderbit

پایانه معاملاتی Wunderbit با نمودار محبوب Tradingview که اکثر معامله گران رمزنگاری با آن آشنا هستند ، ادغام شده است. رابط کاربر است ساده ، ظریف و شاخص های فنی و ابزار طراحی را فراهم می کند که انتظار دارید.

پایانه تجاری Wunderbit

در سمت راست ، می توانید مبادله ارز رمزنگاری را برای اتصال انتخاب کنید ، جفت رمزنگاری برای تجارت ، انتخاب کوتاه یا کوتاه ، تنظیم سود و توقف ضرر و میزان معاملات متعادل برای تخصیص به استراتژی.

بازار: از تاجران سودآور کپی کنید

Wunderbit شامل یک هیئت مدیره برای مشاهده و مقایسه عملکرد و استراتژی های معاملاتی شما با سایر معامله گران و ربات های خودکار است که از طریق بازار Wunderbit قابل دسترسی است.

می توانید نتایج را فیلتر کنید سودآورترین معامله گران رمزنگاری را پیدا کنید صرافی های معروف مانند Binance ، FTX و Bybit. خلاصه ای از آمار هر معامله گر مانند حجم ، میانگین P&L٪ ، رباتهای فعال و تعداد معاملات نمایش داده می شود. نتایج معاملات را می توان با کلیک بر روی دکمه “نمایش” بیشتر بررسی کرد.

تاجر کپی Wunderbit

کاربران Wunderbit می توانند یک معامله گر یا ربات را برای مشاهده جزئیات عملکرد معاملات انتخاب کنند. با مرور بخش گزارش می توانید اطلاعات تجاری زیر را ارزیابی کنید:

 • جفت ارزهای رمزپایه معامله شد
 • مبادله تجاری مورد استفاده قرار گرفت
 • قیمت ورودی
 • جهت تجارت (به عنوان مثال خرید یا فروش)
 • حجم تجارت
 • سود بگیرید و سطح ضرر را متوقف کنید
 • میانگین P&ل
 • وضعیت موقعیت

چه تصمیم به کپی تجارت داشته باشید یا نه ، می توان از مکان Wunderbit Market برای ارائه بینشی در مورد فعالیت تجاری و استراتژی های بهترین معامله گران ارزهای رمزپایه در جهان استفاده کرد..

تجارت کپی Wunderbit

شما همچنین می توانید تجارت ربات های سودآور تجارت رمزپایه را در بستر تجارت Wunderbit کپی کنید. روند کار به همان روشی است که در بالا توضیح داده شد. گزینه های دیگری برای فیلتر کردن ربات های معاملاتی رمزنگاری بر اساس معیارهایی مانند:

 • دوره معاملات (به عنوان مثال 7 روز یا یک هفته)
 • تبادل رمزنگاری
 • جفت معامله
 • چارچوب زمانی (به عنوان مثال 1 ساعت ، 4 ساعت یا روزانه)
 • مقدار اهرم

به عنوان مثال ، می توانید از فیلتر برای مشاهده ربات هایی که در مبادله Bybit مشغول معامله جفت BTC / USD هستند ، استفاده کنید. هنگامی که ربات ها را فیلتر کردید ، اکنون می توانید برای تجزیه و تحلیل استراتژی و مشاهده تمام معاملات اخیر ، اندازه گیری موقعیت ، جهت تجارت و میزان اهرم ، در عمق بیشتری غوطه ور شوید.

چگونه می توان از تجارت ربات های خودکار سود برد

برای شروع استراتژی های رمزنگاری خودکار و ربات ها ، تجارت کپی ، به مکان Wunderbit Market دسترسی پیدا کنید و از طریق سودآورترین استراتژی های معاملات خودکار را بیابید ایجاد شده توسط معامله گران دیگر در سیستم عامل. با استفاده از فیلترها و منوهای کشویی ، یک ربات خاص را جستجو کنید که یک جفت ارز رمزنگاری شده خاص را معامله کند ، بازه زمانی و معاملات تجاری.

تجارت کپی wunderbit

هنگامی که ربات رمزنگاری را انتخاب کردید ، می توانید معاملات آنها را دنبال کنید و بستر تجارت Wunderbit به طور خودکار معاملات خرید و فروش را از طرف شما انجام می دهد.

می توانید هر استراتژی معاملاتی را دوباره آزمایش کنید تا اطمینان حاصل کنید که سودآوری سازگار هر ماه قبل از انجام معاملات ایجاد می شود. هیچ تجربه کدگذاری یا مهارت های فنی مورد نیاز نیست با استفاده از محبوب ترین سایت های تجارت رمزنگاری بلافاصله تجارت-کپی کنید.

طرفداران & منفی استفاده از ربات های معاملاتی رمزنگاری

قبل از ورود به یک ربات خودکار تجارت رمزنگاری ، وارد کپی و تجارت آن شوید ، کاربران باید مزایا ، معایب ، خطرات و مزایا را در نظر بگیرند.

مزایای

 • هنگامی که از بازارها دور هستید ، به طور خودکار معاملات را انجام دهید
 • استرس عاطفی را از تجارت رمزنگاری خارج کنید
 • برای اطمینان از رشد مداوم سهام ، یک استراتژی معاملاتی را آزمایش کنید

معایب

 • برای ایجاد و اجرای ربات معاملات تجاری به تخصص تجزیه و تحلیل فنی نیاز دارد
 • زمانبر برای تغییر استراتژی و کدگذاری برای به دست آوردن سودهای سازگار
 • پویایی بازار می تواند بر عملکرد ربات تأثیر منفی بگذارد

هزینه های بازرگانی Wunderbit

تجارت Wunderbit یک بستر رایگان برای سرمایه گذاران و معامله گران است. هیچ اشتراک ماهانه یا حساب حق بیمه وجود ندارد. کاربران می توانند بدون محدودیت در تعداد API های مبادله ای که می توانند به حساب Wunderbit Trading متصل شوند ، یک حساب کاربری ایجاد کنند..

هزینه های تجارت wunderbit

سوالات متداول

ربات معاملات رمزنگاری چیست?

ربات معاملات ارزهای رمزنگاری شده یک ربات است استراتژی خودکار که از قوانین و شرایط از پیش تعیین شده استفاده می کند. هنگامی که شرط در جفت ارزهای رمزپایه زنده برقرار شد ، ماشه شروع می شود که به طور خودکار موقعیت تجاری را ایجاد می کند.

تجارت Wunderbit چقدر است?

تجارت Wunderbit یک است خدمات رایگان به تجار و سرمایه گذاران رمزنگاری. این پلتفرم برای شروع معامله یا تجارت ربات های خودکار ، از عضویت یا هزینه اشتراک ماهیانه هزینه ای دریافت نمی کند.

آیا Wunderbit امن است?

تجارت Wunderbit یک است بستر ایمنی که هیچ سرمایه رمزنگاری شده را ذخیره نمی کند. کاربران با استفاده از API به مبادلات رمزنگاری متصل می شوند و مجوزها را از طریق حساب کاربری خود پیکربندی می کنند.

ربات های معاملات خودکار رمزنگاری در مبادلاتی که از طریق API متصل می کنید معاملات انجام می دهند. ربات ها می توانند با دسترسی محدود و اختیارات فقط برای انجام معاملات فراهم شوند. مجوزهای برداشت را می توان غیرفعال کرد که باعث می شود بودجه کاربران هنگام استفاده از تجارت Wunderbit امن نباشد.

Wunderbit دارای احراز هویت دو فاکتور است که می تواند برای افزایش امنیت حساب فعال شود. 2FA می تواند با مراجعه به صفحه “تنظیمات” در حساب فعال شود.

نتیجه

Wunderbit Trading یک سرویس نوآورانه جدید چند بورسی است که به کاربران اجازه می دهد تا به طور مستقیم با استفاده از Terminal Trading تجارت رمزنگاری کنند ، یا بهترین معامله گران و ربات های خودکار معاملات رمزنگاری را در محبوب ترین سیستم عامل های تجارت رمزنگاری در جهان کپی کنند.

توانایی مرور صدها ربات رمزنگاری خودکار و عملکرد معامله گر در بازار ، یک دارایی عالی است. ما فکر می کنیم این پلتفرم شامل تعدادی از ویژگی ها است که برای سوداگران و سرمایه گذاران با تجربه جستجو در سطوح مختلف برای افزایش سود در نمونه کارهای رمزنگاری آنها مفید است.

از تجارت Wunderbit دیدن کنید

برای خاتمه بررسی بازرگانی Wunderbit ، این یک پلت فرم فوق العاده ربات خودکار تجاری است که استفاده از آن ساده است ، به خوبی طراحی شده است و توصیه می کنیم آنها را بررسی کنید.

ابزارهای مدیریت ریسک و ویژگی های پلتفرم برای هر سرمایه گذار احتمالی ارز رمزپایه بسیار مهم است. صرافی های معاملات ارز رمزنگاری شده زیر – علاوه بر مبادله فوق – ویژگی های پیشرفته تجارت ، شاخص های فنی و یک رابط نمودار صاف و پاسخگو به تلفن همراه را ارائه می دهند که برای مبتدیان و معامله گران رمزنگاری حرفه ای مناسب خواهد بود.

از تجارت Wunderbit دیدن کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector