Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

ABC بلاکچین

2020: سالی شبیه هیچ سال دیگر

بلاکچین و اثرات ویروس کرونا

نحوه کار ، محل کار و نحوه تعامل ما از زمان COVID غیرقابل برگشت تغییر کرده است. بنابراین ، وقتی اکنون Blockchain را بررسی می کنیم ، با یک لنز جدید و متفاوت از آنچه در ابتدای سال 2020 بوده است ، وجود دارد..

بیشتر بخوانید:Blockchain و Lean Six Sigma

در زیر برخی از مناطقی که گزاره های ارزش Blockchain در آنها تکامل یافته و از اهمیت بیشتری برخوردار شده اند ، آورده شده است.

نامه ۲۰۱۹ تعریف ۲۰۲۰ تعریف
آ حسابرسی Blockchain دارای قابلیت های حسابرسی داخلی از جمله مسیرهای معاملاتی و تمبرهای زمانی است. تنظیم کمبود تجهیزات ، فرآیندهای نامشخص و کمبود تجربه در صورت لزوم همه در روزهای ابتدایی COVID برجسته شد. از آنجا که Blockchain منبع واحدی از حقیقت را در خود نگه می دارد و ردیابی و ردیابی کامل محتوای آن و کاربران را دارد ، یافتن داده های مورد نیاز و کاهش پیچیدگی و عدم اطمینان آسان تر است.
ب بلاکچین زیرساختی که بر اساس چهار ویژگی اصلی ساخته شده است ، نگاه کنید به *. سود ویژگی هایی مانند کار مجازی ، قابلیت همکاری ، عدم تمرکز و سرعت عملیاتی ، در حالی که همیشه همیشه مهم هستند ، مورد توجه اصلی ما قرار می گیرند. ویژگی های Blockchain می تواند این ویژگی ها را تقویت و فعال کند.
ج *اجماع، وفاق برای معتبر بودن یک معامله ، همه شرکت کنندگان باید در مورد اعتبار آن به توافق برسند. استمرار اجماع مهم است اما همچنین باید در هنگام مقابله با یک وضعیت همه گیر مایع به سختی و سریع مدیریت شود.
د تمرکززدایی کنید فراهم آوردن توانایی جلوگیری از خرابی منفرد و گسترش بار. جدا کردن با کارمندان بیشتری که از خانه کار می کنند ، ارتباطات و ابزارهای شرکت باید بتوانند از ظرفیت افزایش یافته و توزیع شده مربوطه استفاده کنند.
E اتریوم یکی از پروتکل های کلیدی مورد استفاده برای محیط های Blockchain. اضطراری با استفاده از COVID در مشاغل ، بازیابی فاجعه و تداوم تجارت آزمایش شده است. Blockchain بازگشت و بررسی توسط طراحی را امکان پذیر می کند.
F * نهایی بودن یک مکان برای تعیین مالکیت دارایی یا اتمام معامله. سریعتر وقتی به موقع بودن مانند کنترل آزمایش COVID یا واکسیناسیون بسیار حیاتی می شود ، نهایی بودن باید سریع و دقیق باشد.
G جهانی توزیع گسترده تر داده ها برای بهینه سازی کارایی به یک ساختار استاندارد و هوشمندانه متکی است. چرخ دنده کار مجازی از یک گزینه به یک ضرورت تبدیل شده است و با این کار نیاز به انجام کار خود در هر مکانی که هستید با هر تجهیزات موجود به صورت محلی وجود دارد.
ح هاش اثر انگشت دیجیتال یا شناسه منحصر به فرد برای اتصال بلوک های زنجیره به یکدیگر استفاده می شود. میزبانی زیرساخت غیرمتمرکز Blockchain شرکت ها را قادر می سازد تا فعالیت ها را بین گره ها تغییر دهند و ساختار را با حداقل تأثیر گسترده تغییر دهند.
من * تغییرناپذیری هیچ کس نمی تواند در معامله ای که یک بار در دفتر بلاکچین ثبت شد دستکاری کند. تمامیت یکپارچگی اطلاعات تضمین می کند اقدامات اصلاحی مبتنی بر واقعیت است نه تبلیغ.
ج درست سر وقت با ایجاد تغییر تقریباً بلافاصله در شبکه توزیع می شود. داوری با یک بیماری همه گیر ، آخرین داده ها می توانند کلیدی در ارائه تصمیمات به موقع و پاسخ به یک وضعیت به سرعت در حال تغییر باشند.
ک دانش با ثبت هر معامله ، دانش در سراسر شبکه رشد می کند. شاخص های کلیدی ساختن یک برنامه عملیاتی موثر به داشتن دانش روشن از آنچه تاکنون در کجا و چه زمانی اتفاق افتاده است ، بستگی دارد.
ل دفتر کل وسیله ای برای ثبت معاملات بلاکچین. دسترسی محلی برای سنجش میزان پیشرفت بیماری COVID و ثبت نتایج و روشهای درمانی ، باید در موارد لازم سوابق نگهداری و به آنها دسترسی داشته باشید.
م مانیتور کنید از آنجا که بلاکچین همه معاملات را کنترل می کند که نظارت م isثر در آن ایجاد شده است. وسط M حرف میانی در حروف الفبا است و ما در وسط یک بیماری همه گیر قرار داریم.
N گره اصطلاحی که به یک شرکت کننده در یک شبکه Blockchain دلالت دارد ، داده ها بین گره ها حرکت می کنند. جدید COVID مشاغل را ملزم به فعالیت و تولید با روشهای جدید کرده است. Blockchain انعطاف پذیری را برای پشتیبانی از این امر فراهم می کند.
ای ارکستر کردن قوانین تجارت و قراردادهای هوشمند شبکه های سازمان یافته بلاکچین را فعال می کنند. یکی همزمان با استفاده مجدد شرکت ها برای مدیریت COVID ، یک منبع واحد از حقیقت تصمیمات تجاری را آسان تر کرده و اقدامات اصلاحی را با تمرکز بیشتری انجام می دهد.
پ * منشأ شرکت کنندگان می دانند که دارایی از کجا آمده و مالکیت چگونه تغییر کرده است. پاندمی این اولین همه گیری عمده ای است که اکثر ما تجربه کرده ایم اما ممکن است آخرین مورد نباشد. باید دفعه بعد آماده باشیم.
س پرس و جو داشتن یک منبع واحد از حقیقت ، قابلیت جستجو و بازیابی را بسیار ساده می کند. حد نصاب در مواقع فشار شدید اجماع Blockchain اطمینان می دهد که کسی از این مزیت به ضرر جامعه جامعه سو استفاده نمی کند.
R تنظیم کننده یک کاربر Blockchain با مجوزهای ویژه برای نظارت بر معاملات درون شبکه. الزامات مقامات نظارتی و دولت ها باید بر امنیت داده ها نظارت کنند و در صورت لزوم از کنترل استراتژیک اطمینان حاصل کنند.
س قرارداد هوشمند توافق نامه یا مجموعه قوانینی که بر معامله تجاری حاکم است. بقا بسیاری از صنایع در تلاشند تا از طریق تأثیر COVID حرکت کنند. بلاکچین می تواند با ارائه اطلاعات دقیق و دقیق برای تجزیه و تحلیل و برنامه ریزی ، به شما کمک کند.
تی شفافیت هر کس در یک شبکه Blockchain می تواند هر لحظه ببیند چه خبر است. آموزش شفافیت هنگام ایجاد قوانین و محدودیت های COVID کلیدی است ، بنابراین مردم دلیل و نحوه اعمال آنها را درک می کنند.
تو شناسه منحصر به فرد برای اطمینان از ردیابی و ردیابی هر معامله استفاده می شود. برملا کردن “ردیابی و ردیابی” یک هدف اصلی در تلاش برای کنترل گسترش COVID بوده است.
V دید بلاکچین از طریق به روزرسانی بی درنگ به همه شرکت کنندگان ، قابلیت مشاهده در سراسر شبکه را بهبود می بخشد. واکسن ما می توانیم از تجربه زنجیره تامین Blockchains برای کمک به آزمایش و توزیع واکسن ، تجویز و انطباق آن استفاده کنیم.
دبلیو ثروت بیت کوین روش جدیدی برای مدیریت پول از طریق بلاکچین معرفی کرد. تمرین کردن شرکت هایی که نیاز به ارزیابی منابع و قابلیت های محصول / خدمات خود دارند ، تمام داده های فعلی و گذشته خود را از طریق بلاکچین قابل دسترسی دارند.
ایکس محور X یکی افقی! یک ویژگی خاص Blockchain نیست اما کلیدی برای تجزیه و تحلیل داده ها است. محور X نمودارهای اعداد COVID به بخشی از چگونگی تجزیه و تحلیل آن در کشورها ، مناطق و جمعیت تبدیل شده اند.
بله محور Y یکی عمودی! بلاکچین تجزیه و تحلیل غنی تر و داده کاوی را امکان پذیر می کند. محور Y تعداد آزمایشات مثبت ، بستری شدن در بیمارستان ، ونتیلاتور و مرگ و میر فقط چند نمودار است که ما به آنها عادت کرده ایم.
ز منطقه جنبه قرارداد هوشمند Blockchain را می توان ایجاد مناطق مجزا توصیف کرد. باغ وحش در همه گیری همه چیز احساس کنترل می شود مانند کسی که حیوانات را از باغ وحش خارج کند اما بلاکچین می تواند به امنیت دروازه ها کمک کند.

در حالی که بلاکچین به خودی خود نمی تواند COVID را حل کند یا به هر نوع فاجعه ملی رسیدگی کند ، اما یک منبع پایدار ، امن و منفرد برای داده های کلیدی فراهم می کند. وقتی تصمیمات باید سریع اتخاذ شوند ، زمان صرف شده برای تصمیم گیری در مورد اینکه کدام داده ها فعلی است ، در چه مکان هایی نگهداری می شوند و نحوه دسترسی به آنها فقط از روند کار می کاهد و باعث تأخیر و ایجاد هزینه های غیرضروری می شود..

همچنین بخوانید:آیا بلاکچین و پایگاه های داده سنتی می توانند به طور مشترک وجود داشته باشند?

با توجه به COVID ، همه مشاغل باید به صورت گذشته نگر ارزیابی کنند که چگونه در سال 2020 مدیریت کرده اند ، چه عواملی موثر بوده و چه مواردی می تواند بهبود یابد ، بنابراین دفعه بعد که همه ما آمادگی بیشتری داریم. اگر جمع آوری داده ها ، یکپارچگی یا اعتبار سنجی آنها مشکلی داشت ، شاید بررسی کنید که آیا یک راه حل Blockchain می تواند به حرکت رو به جلو کمک کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector