Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

5 بهترین مکان برای کسب علاقه در رمزنگاری

همانطور که شاهد نزدیک شدن نرخ بهره جهانی به صفر (و حتی در برخی کشورها حتی منفی) هستیم ، افراد بیشتری به عنوان ارز جایگزین برای درآمدزایی اضافی به بازار ارزهای رمزپایه روی آورده اند. یک راه محبوب برای کسب بیت کوین منفعل از طریق حساب های بهره و سیستم عامل های وام است.

این خدمات به شما امکان می دهد بدون نیاز به خرید و فروش بازارها با استفاده از صرافی ، از بیت کوین و رمزنگاری بهره بگیرید. آنها وامها و وام دهندگان را قادر می سازند تا مبادله پول بین یکدیگر را برای دریافت یا وام پشتوانه رمزنگاری شده (پرداخت شده با ارز فیات) یا پرداخت سود در بیت کوین ، اتر و دیگران را بدست آورید.

انتخاب ما

بهترین سیستم عامل برای

به طور کلی

بلاک به وب سایت مراجعه کنید

بهترین سیستم عامل برای

حمایت از بیمه

nexo به وب سایت مراجعه کنید

بهترین سیستم عامل برای

شهرت، آبرو

بیننگی به وب سایت مراجعه کنید

بهترین حساب های پس انداز برای کسب سود Crypto

براساس بررسی های ما ، بهترین مکان ها برای کسب سود ماهانه رمزنگاری عبارتند از:

امانت دادن & سیستم عامل های وام: مقایسه


ما برترین حساب های پس انداز را برای کسب سود در این جدول مقایسه ارزیابی کرده ایم که بر اساس عوامل مهمی از جمله سهولت استفاده ، شهرت ، دارایی های دیجیتال موجود ، نرخ بهره ، کارمزد ، امنیت و پشتیبانی مشتری است..

راهنمای سریع: نحوه کسب علاقه در رمزنگاری

برای شروع بهره در رمزنگاری ها ، بیت کوین و پول های ثابت ، این مراحل ساده را دنبال کنید:

سایتهایی که با Crypto علاقه مند می شوند: نظرات

این راهنمای مقایسه ، نمای کلی از مکان ثبت نام برای یک حساب بهره و شروع به کسب سود اضافی از طریق رمزنگاری ، بیت کوین ، استابل کوین و حتی ارز فیات را ارائه می دهد. اگر می خواهید درباره هر ارائه دهنده اطلاعات بیشتری کسب کنید ، بر روی پیوندها کلیک کنید تا بررسی های ما را بخوانید یا در بخش بررسی مرور ما مرور کنید.

1. BlockFi

BlockFi یک شرکت مالی دارایی دیجیتال است که خدمات حرفه ای را به افراد و مشاغل در سراسر جهان ارائه می دهد. این شرکت در سطح فدرال و ایالت در ایالات متحده (48 ایالت) تنظیم می شود. BlockFi ارائه می دهد ساده ترین راه برای جلب علاقه به بیت کوین, رمزنگاری و سکه های پایدار.

کاربران می توانند برای یک حساب بهره ثبت نام کنند تا دارایی های رمزنگاری شده خود مانند Bitcoin و Ethereum را در سیستم عامل ذخیره کنند. در مقابل ، به کاربران پاداش داده می شود سود حداکثر 8.6٪ سرمایه سرمایه گذاری شده آنها. مبلغ سود ماهانه در ابتدای هر ماه پرداخت می شود که روز بعد پس از واریز مبلغی پرداخت می شود.

برای شروع بهره در اوراق بهادار ارز رمزنگاری شده, اکنون با BlockFi یک حساب کاربری ایجاد کنید.

بلاک

نرخ بهره BlockFi ماهانه ترکیب می شود, این بدان معناست که اگر سود شما در ماه 1 باشد ، پرداخت سود بعدی شما از کل موجودی جدید شما محاسبه می شود (مانده قبلی + پرداخت سود از ماه 1). این به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا در بلندمدت سرمایه خود را جمع کنند.

همچنین حداقل و حداکثر مبلغ ودیعه وجود ندارد بنابراین مبتدیان می توانند بلافاصله با BlockFi شروع به کار کنند. فقط وجوه را به سیستم عامل منتقل کرده و رمزنگاری رایگان کسب کنید.

اگر نمی دانید ، BlockFi خدمات دیگری مانند وام های USD کم هزینه با وام های رمزنگاری شده ، سیستم عامل پیشرفته معاملات ارزهای رمزنگاری شده (در حالی که سود کسب می کنید) و خرید پول های ثابت با استفاده از انتقال سیمی USD به کاربران خود ارائه می دهد.

2. Crypto.com

Crypto.com یک پلت فرم دارایی دیجیتال است که چندین محصول و خدمات ارز دیجیتال از جمله حساب بهره رمزنگاری را ارائه می دهد. به گفته بنیانگذار آن ، تنها هدف این شبکه افزایش استفاده از رمزنگاری در مقیاس جهانی از طریق دسترسی آسان به افراد است..

به Crypto.com مراجعه کنید

Crypto.com با بیش از 1 میلیون کاربر در سیستم عامل خود ، جایگزینی قدرتمند برای خدمات مالی سنتی ارائه می دهد و دستیابی به ارزهای رمزپایه را برای همه آسان تر می کند. پلتفرم ارز دیجیتال با برنامه رمزنگاری خود معروف است که به شما امکان می دهد خرید ، فروش ، تجارت ، هزینه ، ذخیره ، درآمد ، وام نقدی و حتی پرداخت قبوض با رمزنگاری!

رمزنگاری درآمد

برنامه Crypto.com به کاربران خود اجازه می دهد تا با ارز رمزپایه 8٪ و با پول ثابت 12٪ درآمد کسب کنید. این اساساً جایگزین حساب بانکی شما می شود و مشتریان می توانند دارایی های دیجیتالی مورد نظر خود را به برنامه واریز کنند تا سود روزانه را شروع کنند.

سود بهره تعلق گرفته هر 7 روز به کیف پول شما واریز می شود و با همان ارز سپرده پرداخت می شود. به عنوان مثال ، اگر BTC را واریز کنید ، بهره ای را خواهید داشت که در BTC پرداخت می شود. شما می توانید چندین ودیعه داشته باشید تا سود بیشتری برای ارزهای رمزپایه مختلف در کیف پول خود بدست آورید.

کاربران برنامه Crypto.com می توانند برای بدست آوردن نرخ بهره بالاتر به شرح زیر در سیستم عامل MCO مشارکت داشته باشند. از آنجا که این نرخ ها ممکن است اغلب تغییر کنند ، ما پیشنهاد می کنیم قبل از ایجاد حساب بهره نرخ ها را در برنامه بررسی کنید.

نرخ برنامه رمزنگاری

3. نکسو

نکسو یک سرویس وام آنلاین ارز رمزنگاری شده است که مزایای مالی را برای ذخیره دارایی های رمزنگاری شده در سیستم عامل مانند Bitcoin و Ethereum ارائه می دهد. در عوض ، Nexo یک حساب با علاقه بالا ارائه می دهد که در آن کاربران می توانند تا 10٪ p.a. درآمد کسب کنید بر روی بیت کوین ، رمزنگاری ، استیبل کوین و ارز فیات.

از Nexo دیدن کنید

خدمات وام دهنده دارای مجوز ، تنظیم شده و تا 100 میلیون دلار در برابر سرقت بیمه شده است با BitGo و در بیش از 40 ارز فیات و در 200 حوزه قضایی در سراسر جهان موجود است.

وب سایت nexo

از زمان راه اندازی آن در سال 2017 ، Nexo بیش از پردازش کرده است 1.5 میلیارد دلار از 800,000 کاربر در بیش از 200 حوزه قضایی در سراسر جهان و بیش از 40 ارز فیات را پشتیبانی می کند. این محبوبیت گسترده به عنوان یک روش سرمایه گذاری رمزنگاری جایگزین و گزینه ذخیره سازی برای افراد و شرکت ها برای استفاده از منافع مالی اضافی برای وام گیرندگان و وام دهندگان به دست آورده است.

خدمات پس انداز بهره Crypto مانند Nexo برای مشتریان جذاب است زیرا سود به دست آمده به طور قابل توجهی بالاتر از نرخ های ارائه شده توسط موسسات مالی سنتی مانند بانک ها است. سود یک حساب پس انداز Nexo روزانه پرداخت می شود که به حساب پس انداز اجازه می دهد ترکیب شود و به سرعت رشد می کنند.

nexo کسب کنید

این پلتفرم اخیراً نرخ بهره خود را در دارایی های دیجیتالی پشتیبانی شده خود دو برابر کرده و نرخ بهره را تا 6٪ APY افزایش می دهد ، که قبلاً بین 4 تا 5٪ دارایی های رمز ارز بود..

کاربران همچنین می توانند در صورت پرداخت در نشانه های NEXO ، 2٪ اضافی کسب کنید. به عنوان مثال ، یک حساب بهره با دلار آمریکا در صورت پرداخت در رمز بومی سیستم عامل ، می تواند 12٪ APY کسب کند.

کاربرانی که با واریز و ذخیره دارایی های فیات و رمزنگاری خود در Nexo نقدینگی خود را به سیستم عامل Nexo.io ارائه می دهند ، واجد شرایط ثبت نام برای حساب پس انداز هستند. وجوه حاصل از وجوه کیف پول در هر زمان قابل دسترسی هستند به شما این امکان را می دهد که وجوه خود را به یک کیف پول سخت افزاری پرسنل بکشید یا با استفاده از صرافی معتبر به فیات بفروشید.

4. شبکه سانتیگراد

شبکه سلسیوس یک پلت فرم دارایی دیجیتال است که به کاربران خود امکان دسترسی به خدمات مالی و مزایایی را که از طرف م institutionsسسات سنتی ارائه نمی شوند ، می دهد. این هدف پلتفرم است که با ارائه خدماتی که 100 میلیون نفر را وارد ارز دیجیتال کند ، بانک های مالی را در مقیاس جهانی مختل کند.

از شبکه سلسیوس دیدن کنید

شبکه سلسیوس که در سال 2017 تاسیس شد ، به کاربران امکان می دهد دارایی های خود را در کیف پول سانتیگراد ذخیره کنند درآمد سالانه 12٪ در کیف پول سانتیگراد.

سانتیگراد درآمد

شبکه سلسیوس با الگویی مشابه با ارائه دهندگان دیگر که در ازای پرداخت واریز دارایی در سیستم عامل برای تأمین بودجه وام دهندگان ، کمیسیون هایی با بهره بالا در اختیار کاربران قرار می دهند ، فعالیت می کند..

وجود دارد حداقل مبلغ سپرده وجود ندارد و می توانید در هر زمان وجه را برداشت کنید بدون نگرانی در مورد هزینه ها و مجازات ها. آزادی جلب علاقه زیاد به شرط خود و بدون مجازات و محدودیت ، ویژگی جذاب برنامه سلسیوس است.

شبکه سانتیگراد بیت کوین

برای سرمایه گذاران که برای کسب رمزنگاری نمونه کارها در سیستم عامل های حاشیه ای آشنایی ندارند و تجربه آن را ندارند ، بازده سالانه 10٪ گزینه بسیار خوبی برای متنوع سازی و رشد ثروت بدون خطرات مرتبط با تجارت است. این پلتفرم از دارایی های اصلی ارز رمزنگاری شده مانند بیت کوین ، Ethereum ، Litecoin و اکثر ثبات ها پشتیبانی می کند.

برای شروع بهره خود در شبکه Celsius حساب ایجاد کنید.

به عنوان مثال ، اگر 1 بیت کوین به مدت 12 ماه در شبکه سانتیگراد واریز کنید ، این مبلغ برابر با 7.32 دلار در هفته است که در مجموع 380.88 دلار برای سال است. اگر تصمیم دارید در TEL بومی شبکه Celsius پرداخت کنید ، این نرخ 35٪ بیشتر است.

5. Binance

Binance یکی از بهترین مبادلات تجاری رمزنگاری در جهان است که چیزی برای سرمایه گذاران رمزنگاری ، HODL’ers و معامله گران ارائه می دهد. اغلب به عنوان صرافی های رمزنگاری پیشرو در جهان که یک پلت فرم آنلاین فراهم می کند که از طریق خدمات مبتنی بر ویژگی های نوآورانه ، بین پول فیات سنتی و رمزنگاری ارتباط دارد.

از Binance دیدن کنید

در حالی که این پلتفرم به دلیل ارائه محصولات نوآورانه تجارت ، تجارت آلتکوین و ویژگی های جدید بسیار مشهور است ، این تیم اخیراً با معرفی “Binance Savings” روشی را برای جلب علاقه Binance آغاز کرده است..

پس انداز Binance

حساب Binance Savings به شما این امکان را می دهد که با جمع آوری سود به رمزنگاری خود که در کیف پول سردخانه توسط سیستم عامل ذخیره می شود ، ثروت خود را افزایش دهید. اساساً ، شما هستید دارایی های خود را به حاشیه سوداگران در سیستم عامل وام دهید, و آنها در ازای وام گرفتن وجوه شما به شما سود می پردازند.

حساب Binance Savings / بهره از طیف گسترده ای از گزینه های وام از جمله سکه های بزرگ ارز دیجیتال مانند Bitcoin (BTC) ، Ethereum (ETH) ، Binance USD (BUSD) ، Tether (USDT) و سایر موارد پشتیبانی می کند..

حساب پس انداز بایننس

کاربران می توانند یکی را انتخاب کنند سپرده ثابت یا سپرده انعطاف پذیر که نرخ بهره را کمی متفاوت ارائه می دهد همانطور که در زیر نشان داده شده است. سپرده انعطاف پذیر به شما امکان می دهد وجوه خود را در هر زمان با نرخ متغیر برداشت کنید. این نوع حساب سود ، معامله گرانی را که می خواهند در پرتفوی رمزنگاری خود در حین انتظار برای راه اندازی سود ، سود کسب کنند ، جلب خواهد کرد..

6. جوزا

جوزا یک شرکت خصوصی اعتماد نیویورک است که بود در سال 2014 توسط کامرون و تایلر وینکلوس تاسیس شد, معروف به "دوقلوهای وینکلوس". این شرکت یک صرافی ارز رمزنگاری شده قانونی ارائه می دهد و اخیراً Gemini Earn را راه اندازی کرده است تا به مشتریان خود اجازه دهد درآمد منفعل کسب کنید در دارایی های ذخیره شده در سیستم عامل.

جمینی بدست آوردن

جوزا به عنوان یک پلت فرم معاملاتی امن بسیار مورد توجه قرار گرفته و این گزینه را فراهم می کند که به کاربران خود اجازه دهد رمزنگاری کنند با نرخ بهره مرکب تا 7.4٪ APY برای آنها کار کنند. برنامه Gemini Earn در دسترس است برای مشتریان ایالات متحده فقط و در همه ایالت ها موجود است. جوزا انعطاف پذیری را برای انتقال دارایی های رمزنگاری به بستر معاملات (با بهره) و بالعکس فراهم می کند.

برخلاف سایر سیستم عامل های ذکر شده در این مقاله ، Gemini Earn رابط کاربری را با a ساده کرده است محاسبه گر سود ساده. منوی کشویی تمام سکه های پشتیبانی شده ، نرخ بهره برآورد شده را نشان می دهد و سود سود پروژه را طی یک دوره 1-4 ساله محاسبه می کند.

gemini سود facoin کسب کنید

سوالات متداول

آیا به نرخ ارز رمزپایه علاقه دارید؟?

ارز رمزنگاری شده صاحبان می توانند با واریز وجه به وب سایتی که ارائه می دهد حساب های پس انداز وام و بهره ، سودهای پرداختی به بیت کوین ، Ethereum ، Tether و سایر دارایی های دیجیتال را پرداخت کنند.. سایت هایی مانند BlockFi با ذخیره سازی دارایی های خود در سیستم عامل ، مالکان را ترغیب می کنند تا از مالکیت دارایی خود دست بکشند. در ازای آن ، به سود مالکان پاداش داده می شود که با هزینه اولیه قابل برداشت است.

آیا کسب سود Crypto ایمن است؟?

بیت کوین و سیستم عامل های حساب پس انداز Bitcoin و cryptocurrency مانند BlockFi و Nexo برای اطمینان از ایمنی وجوه مشتری ، از پروتکل های امنیتی مانند بانک و اقدامات ایمنی استفاده کنید و در برابر تهدیداتی مانند سرقت آنلاین و هکرها محافظت می شود.

آیا بیت کوین سود روزانه پرداخت می کند?

وامها و سیستم عاملهای پس انداز رمزنگاری مانند نکسو و BlockFi سود روزانه دارایی های ارز رمزنگاری شده ذخیره شده در سیستم عامل خود مانند بیت کوین و پول های ثابت را پرداخت می کنند. میزان سود روزانه به ترکیبات تعلق می گیرد و باعث افزایش بازده و بازده سرمایه گذاران می شود.

آیا باید بیت کوین سرمایه گذاری کنم تا سود کسب کنم?

سیستم عامل های بهره Crypto یک روش محبوب برای کسب درآمد اضافی است. سیستم عامل های وام می توانند نرخ سود جذاب تا 12٪ APY در رمزنگاری را ارائه دهند ، که به طور قابل توجهی بالاتر از یک بانک سنتی است. تصمیم برای کسب سود از بیت کوین شما به تحمل ریسک کاهش می یابد. با هر سرمایه گذاری ، به طور کلی ایده خوبی است که یک مجموعه رمزنگاری متعادل داشته باشید و همه تخم مرغ های خود را در یک سبد قرار ندهید تا در معرض حوادث خارج از کنترل سرمایه گذاران قرار گیرد.

آیا Nexo سرمایه گذاری خوبی است?

سرمایه گذاران و معامله گرانی که دارای بیت کوین و سایر دارایی های رمزنگاری شده در پرتفوی خود هستند می توانند از خدمات Nexo استفاده کنند تا با جمع آوری سود در طول زمان بازده بالاتری از سرمایه خود کسب کنند. این اغلب به عنوان معادل سود سهام در یک سهام برای کسب درآمد منفعل در نظر گرفته می شود ، خواه دارایی زیر مجموعه قیمت را افزایش دهد یا نه.

چقدر باید در بیت کوین سرمایه گذاری کنم & حساب های پس انداز Crypto برای کسب سود

با این وجود کاربران پس از انتقال بیت کوین به سیستم عامل ها برای کسب سود ، به کلیدهای خصوصی دسترسی ندارند. قانون طلایی در مورد سرمایه گذاری این است که هرگز بیش از توان مالی خود برای از دست دادن سرمایه گذاری نکنید. همین قانون در مورد حساب های پس انداز بیت کوین و بهره های رمزنگاری اعمال می شود.

نتیجه

سرمایه گذاران ارز رمزنگاری شده اکنون می توانند با بهره گیری از سیستم عامل های وام رمزنگاری ، ثروت خود را رشد دهند تا سود منفعلانه ای را در دارایی های بیت کوین ، رمزنگاری و ثبات Bitcoin خود کسب کنند. علاقه مندان به رمزنگاری طولانی مدت که دارایی های دیجیتالی خود را نگه داشته اند ، در حال حاضر انعطاف پذیری دارند تا سودهای اضافی بدون فروش یا انحلال سهام خود کسب کنند..

امیدواریم که این مقاله را در بهترین سایت ها برای کسب سود در رمزنگاری خود مفید داشته باشید. اگر از انتقال رمزنگاری از کیف پول سخت افزاری خود به یک سرویس وام دهی آنلاین راحت هستید ، پس از علاقه کاملی که می توانید با استفاده از این سیستم عامل ها به آن تعلق بگیرید ناامید نخواهید شد. این یکی از ساده ترین راه ها برای به دست آوردن رمزنگاری رایگان است.

این پست را دوست دارید؟ فراموش نکنید که آن را به اشتراک بگذارید!

همچنین ممکن است که شما علاقه مند باشید به:

  • Lolli Review – آیا این لگیت است؟ چگونه بیت کوین رایگان کسب کنیم
  • 4 بهترین Bitcoin Cashback & برنامه پاداش (پول رایگان)
  • نحوه خرید بیت کوین با کارت های هدیه آمازون – فوق العاده آسان
  • Shrimpy Review: به صورت خودکار تعادل نمونه کارهای Crypto خود را متعادل کنید
  • بررسی Instars: آیا این لگیت است؟ چگونه رمز ارز رایگان بدست آوریم

سلب مسئولیت: در حالی که هدف ما ارائه اطلاعات دقیق در این مقاله است ، افراد باید همیشه به وب سایت مراجعه کنند تا از جدیدترین محصولات و نرخ بهره که ممکن است مرتباً تغییر کند مطلع شوند..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector