Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

آکادمی Blockchain: با دوره های Blockchain شروع کنید!

آکادمی بلاکچین مطمئناً بخشی مهم در زمینه حرفه ای شدن بلاکچین است. شما بدون استفاده از آکادمی بلاکچین برای آن هیچ راهی بیشتر برای یادگیری در مورد فناوری بلاکچین نخواهید یافت.

افراد یا افراد حرفه ای زیادی هستند که از نظر فنی مهارت بیشتری دارند ، اما به نظر می رسد از نظر تجاری بسیار کمبود دارند. در نتیجه ، وقتی نوبت به اتصال زنجیره بلوک و فرآیندهای تجاری سازمانی می رسد ، اشتباهات زیادی مرتکب می شوند.

بنابراین ، منجر به اتلاف زیاد منابع و اتلاف وقت نیز می شود. اما چگونه می توانید بر این وضعیت غلبه کنید?

خوب ، آکادمی بلاکچین می تواند راه حل مناسبی برای آن باشد. اساساً ، یادگیری از آکادمی بلاکچین می تواند بهترین راه برای درک چگونگی پیوند دادن این دو باشد.

همچنین ، دوره های آکادمی بلاکچین همیشه در اینجا هستند تا بهترین دانش و آموزش را به شما ارائه دهند.

بنابراین ، در اینجا در 101 Blockchains ، ما آکادمی Blockchain را که شما به صورت آنلاین جستجو می کنید ، ارائه می دهیم.

نه تنها این ، بلکه دوره های درجه یک آکادمی بلاکچین به شما کمک می کند تا درک کنید که این فناوری چگونه کار می کند و چگونه می توانید قدرت واقعی آن را آزاد کنید.

بنابراین ، در این راهنما ، در مورد همه چیز مربوط به آکادمی بلاکچین صحبت خواهیم کرد. بنابراین ، بیایید شروع کنیم!

Contents

آموزش آکادمی بلاکچین ما چه پیشنهادی دارد?

خوب ، آموزش آکادمی بلاکچین امکانات زیادی را برای شما فراهم می کند. بیایید ببینیم برای تشکیل آکادمی بلاکچین چه انتظاری دارید.

 

 • یک پایگاه دانش گسترده

خوب ، تیم ما بیشتر از اینکه وقت و تلاش خود را به همه فعالیت های آکادمی ما اختصاص دهد خوشحال است. از آنجا که ما مجموعه گسترده ای از دوره ها را برای شما آماده کرده ایم ، فقط به یاد داشته باشید که هر یک از آنها مملو از اطلاعات است.

همچنین ، ما هرگز هیچ نوع اطلاعاتی را که باعث ایجاد سردرگمی شود ، قرار نمی دهیم. پس از اطمینان از صحت تمام اطلاعات ، فقط دوره هایی را ایجاد می کنیم.


 

 • به روز رسانی های منظم

دوره های آکادمی Blockchain به طور منظم به روز می شوند. بیشتر ، اطمینان حاصل می کنیم که تمام دوره های ما دارای تمام اطلاعات مورد نیاز شما هستند. در واقع ، یافتن محتوای به روز شده بسیار دشوار است. همچنین ، اگر از اطلاعات دارای تاریخ گذشته استفاده می کنید ، راه حل شما حتی ممکن است ناموفق باشد.

بنابراین ، ما از جدی بودن شرایط آگاهی داریم و بهترین نتیجه ممکن را ارائه می دهیم.

 

 • پشتیبانی برتر

خوب ، اگر از حمایت حق بیمه در گذراندن دوره های ما برخوردار شوید عالی نیستید؟ بنابراین ، برای اطمینان از اینکه شما یک تجربه به یاد ماندنی با ما دارید ، ما با تک تک دانشجویان خود بسیار مراقب هستیم.

در واقع ، ما فکر می کنیم که هر یک از دانشجویان ما لیاقت بهترین تجربه را دارند. و بنابراین ، تیم ما همیشه در حالت آماده باش است تا تجربه ای خوش را تضمین کند.

 

 • برنامه های یادگیری انعطاف پذیر

مورد دیگری که آکادمی به شما ارائه می دهد ، زمینه یادگیری انعطاف پذیر است. این بدان معنی است که شما می توانید در هر زمان که بخواهید دوره هایی را که ارائه می دهیم مکث کرده و شروع کنید. بدیهی است که ما برای هر دوره آموزشی یک مرحله ساختاری ارائه می دهیم.

اما شما دست برتر را خواهید گرفت. همچنین ، می توانید دوره را بدون هیچ گونه هزینه اضافی مجدداً برگزار کنید!

 

 • ساختار درس ساده

بسیاری از شما ممکن است در موضوع کاملاً تازه باشید. بنابراین ، لازم است که یک فرم ساده از اطلاعات را دریافت کنید که به راحتی درک کنید. بنابراین ، برای کمک به شما ، همه دوره های ما دارای یک ساختار درس ساده است که درک آن بسیار آسان است.

بنابراین ، این یک روش عالی برای شروع تحول دیجیتال بلاکچین شماست.

 

 • مواد پاداش منحصر به فرد

ما همیشه مطالب پاداش را با همه دانش آموزان خود ارائه می دهیم. در واقعیت ، شما می توانید مصاحبه یا مشاوره تخصصی از مبتکران برجسته بلاکچین را دریافت کنید.

بیشتر از این ، شما همیشه می توانید نامه های هفتگی را با صفحه گسترده تمرین ، راهنمایی و غیره پیگیری کنید.

آیا می تواند بهتر از این باشد؟?

 

نحوه انتخاب دوره عالی Blockchain از مجموعه ما?

دوره های آکادمی بلاکچین ما راه حل کامل و روش ایده آل برای به نمایش گذاشتن مهارت های خود در یک محیط سازمانی را به شما ارائه می دهند. اساساً ، استفاده از دوره های ما به شما کمک می کند تا ثابت کنید که واقعاً می توانید روی این فناوری کار کنید یا حداقل دانش لازم را برای دستیابی به یک استراتژی عالی داشته باشید..

همچنین با معماری های مختلف بلاکچین ، موارد استفاده ، سیستم عامل ها و غیره آشنا خواهید شد. بیشتر از این ، بهترین اقدام برای شما این خواهد بود که از همه دوره های رایگان که بصورت تصادفی در اینترنت می یابید اجتناب کنید.

به هر حال ، چگونه واقعاً می توانید یک دوره بلاکچین برای نیازهای خود نیز انتخاب کنید؟ ما به شما پیشنهاد خواهیم کرد که تک تک دوره های ما را بررسی کنید و سپس دوره ای را که با نیاز شما مطابقت دارد انتخاب کنید.

بنابراین ، این س questionsالات را از خود بپرسید تا س perfectال کامل را مشخص کنید –

 • من در چه نوع صنعتی کار می کنم?
 • آیا من در سمت مدیریتی یا مشاوره ای هستم یا در سمت توسعه دهنده هستم?
 • آیا به گواهینامه نیاز دارم یا خیر?
 • اگر من به گواهینامه نیاز دارم ، کدام دوره با گزینه شغلی من همراه است?
 • آیا می خواهم پلت فرم را توسعه دهم؟ اگر چنین است ، آیا ابزار لازم برای انجام آن را دارم؟?

یادگیری از آکادمی بلاکچین راهی عالی برای تقویت گزینه های شغلی شماست. همچنین ، همانطور که ما به دوره های blockchain خود افتخار می کنیم ، حتی افراد غیر فنی نیز می توانند به راحتی و بدون هیچ زحمتی از فناوری اطلاعات بگیرند.

اما اگر هنوز مطمئن نیستید که چه چیزی را انتخاب کنید ، می توانید دوره های رایگان ما را بررسی کنید یا حتی برای راهنمایی مناسب با ما تماس بگیرید. بنابراین ، تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که بلافاصله ثبت نام کرده و آموزش آکادمی بلاکچین خود را شروع کنید.

 

چرا دوره های آکادمی بلاکچین ما مهم هستند?

خوب ، اینطور نیست که ما بدون هیچ دلیل مناسبی در مورد آموزش آکادمی بلاکچین خود لاف بزنیم. اما باید بگوییم که ما در حال حاضر بهترین مجموعه دوره های بلاکچین را در بازار داریم.

بنابراین ، دوره های موجود در آکادمی بلاکچین با سایر دوره های موجود در بازار تفاوت زیادی دارد. اما وقتی دیگران هنوز خیلی عقب هستند چطور می توانید در آن برتری پیدا کنید?

در واقع ، برخی از عناصر مهم در دوره های ما وجود دارد که آن را بسیار متفاوت از سایر موارد تشکیل می دهد. بنابراین ، بیایید ببینیم که تفاوت ما چیست.

اول از همه ، سایر دوره های بلاکچین در بازار فقط به بخش تکنولوژیکی این انقلاب جدید تمرکز دارند. بنابراین ، آنها هرگز به شما نمی گویند که چگونه می توانید از این فناوری استفاده کنید و تجارت شغلی خود را گسترش دهید.

ما می دانیم که ایجاد این نوع فن آوری عمدتا برای کمک به پیشبرد روش های کاری یا روز به سبک زندگی است. اما شما نمی دانید که چطور می توانید از این فناوری در تجارت گندم استفاده کنید?

بنابراین ، ما تمام دوره های خود را از نظر ذهن طراحی می کنیم که باید در صنایع سازمانی نیز طنین انداز شود. بنابراین ، تمام این دوره ها به کسب و کارهای زوجین با فناوری مجهز شده و ترکیب کاملی را به شما ارائه می دهند.

بنابراین ، یادگیری از آکادمی بلاکچین به شما اطمینان می دهد که دانش کافی برای کنار آمدن با هر سناریو یا موقعیتی را که شرکت شما به سمت شما می آورد.

آیا می دانید اکنون شرکت ها برای یافتن یک کاندیدای کامل که بتواند هم فن آوری و هم فرآیند های تجاری را بفهمد دست به گریبانند؟ این یک فرصت در طول زندگی است که باید از آن استفاده کنید و جایگاه خود را در یک شرکت بزرگ قیمت تضمین کنید.

 

دیگه چی?

اول از همه ، تمام دوره های ما در آکادمی به روشی ساده و در عین حال آموزنده طراحی شده است که درک آنها بسیار کم است.

همچنین ، فکر نکنید که همه دوره ها و آموزش های ما فقط برای کارمندان است. هر کارفرمایی می تواند از دوره های ما برای گسترش دانش خود در مورد موضوع نیز استفاده کند. در حقیقت ، اگر شما فقط یک مبتدی در این فن آوری هستید ، دوره های ما نیز می تواند به شما کمک کند.

به هر حال ، بلاکچین در آینده اخلال ایجاد کرده و صنایع زیادی را مختل خواهد کرد. بنابراین ، بهتر است که زودتر از دیرتر برای امر اجتناب ناپذیر آماده شوید.

و به همین دلیل آکادمی ما واقعاً برای شما مهم است. همانطور که می بینید ، شما فقط تجربه برتر را از ما خواهید گرفت ، پس چرا فقط آن را بررسی نمی کنید?

 

چه مدت زمان لازم دارید که برای تبدیل شدن به 101Blockchains خبره حرفه ای سرمایه گذاری کنید?

خوب ، این یکی از س questionsالات مهمی است که در مورد آکادمی ما از ما پرسیده می شود. در حقیقت ، ما می دانیم که شما ممکن است زندگی پرمشغله ای داشته باشید و وقت کافی برای سرمایه گذاری در یک دوره طولانی را نداشته باشید. بنابراین ، ما تمام آموزش های آکادمی بلاکچین خود را به گونه ای ایجاد کردیم که حداکثر فقط 16 ساعت طول بکشد.

با این حال ، همانطور که دوره ها را به قسمت های مختلف تقسیم کردیم ، یادگیری در مورد آن تا 4 هفته طول می کشد. در صورت تمایل می توانید هر زمان که بخواهید دوره را متوقف کنید.

در حقیقت ، شعار ما این است که شما قطعاً باید با سرعت خود یاد بگیرید. بنابراین ، یادگیری از آکادمی بلاکچین فقط به شما بستگی دارد. هیچ کس شما را مجبور نمی کند که کلاسها را سریعتر یا کندتر از آنچه می خواهید به پایان برسانید.

به هر حال ، پایان دادن به کوچکترین دوره های ما می تواند حدود 75 دقیقه طول بکشد. بنابراین ، همانطور که می بینید ، در صورت اشتغال کامل در کار ، دیگر نیازی به نگرانی در مورد شرکت در دوره ندارید.

در واقعیت ، همه چیز به خود شما بستگی دارد!

 

روند واقعی چیست?

آکادمی بلاکچین یک روش ساده برای ورود شما به حوزه این فناوری ارائه می دهد. اما فقط بخاطر داشته باشید که همه قوانین اساسی نیستند. همیشه می توانید آن را همانطور که دوست دارید تنظیم کنید.

 

 • با ثبت نام در یکی از دوره های بلاکچین در آکادمی ما شروع کنید. این دوره ها مطمئناً ذهن شما را گسترش داده و از داشتن اطلاعات مناسب اطمینان حاصل می کنند.
 • حتماً مطالبی را که دوره ها به شما ارائه می دهند کاملاً بفهمید و مطالعه کنید. اگر در مورد چیزی مطمئن نیستید ، هر زمان خواستید با ما تماس بگیرید.
 • می توانید مقالات آموزنده ما را در بخش وبلاگ بررسی کنید تا دید بیشتری در مورد اکوسیستم بلاکچین نیز داشته باشید.
 • همیشه از صفحات گسترده راهنمایی و ایمیل ما به صورت هفتگی استفاده کنید تا مهارت های شما را تیزتر کند.
 • بیشتر از این ، استاد دوره تکالیف و مطالب مطالعه را به شما پیشنهاد می دهد. بنابراین ، اطمینان حاصل می شود که برای ارزیابی بهتر بعداً آنها را مطالعه کنید.
 • همیشه وقت خود را صرف کنید ، در کلاس های آنلاین عجله نکنید.
 • شما به انجمن ما دسترسی خواهید داشت که در آن می توانید با دانشجویان دیگر تعامل داشته باشید. بنابراین ، شما همیشه می توانید در مورد مواد مطالعه خود کمک بخواهید.

 

مجموعه دوره های Blockchain در آکادمی ما

مجوز تصدی بلاکچین حرفه ای

بررسی اجمالی دوره

این یکی از دوره های بلاکچین است که ارزش و گواهی زیادی به شما ارائه می دهد. بررسی کنید که چرا باید از این دوره استفاده کنید –

 • درباره فناوری بلاکچین مطالعه کنید ، و این بر اکوسیستم کسب و کار کلی تأثیر می گذارد.
 • در مورد تحلیل وسیع دنیای بلاکچین اطلاعات کسب کنید.
 • بدانید که چگونه می توانید از نظر استراتژیک این فناوری را پیاده سازی کنید.
 • فرایند تحول را با کمک ابزارهای به روز درک کنید.

 

چه ماژول هایی دارد؟?

M-1: مبانی فناوری Blockchain

 • مبانی بلاکچین
 • نحوه ایجاد بلوک ها
 • قرارداد هوشمند
 • بلاکچین خصوصی و عمومی
 • سازوکارهای اجماع

 

M-2: درک عمیقتر پلتفرم های بلاکچین سازمانی

 • کوردا
 • اتریوم
 • پارچه هایپرلجر

 

M-3: بلاکچین در امور مالی تجارت

 • مبانی ریپل
 • ارزهای رمزپایه و دارایی های رمزنگاری شده
 • قطعنامه های بلاکچین در امور مالی تجارت

 

M-4: برنامه های Blockchain در صنایع عمده

 • تبدیل بلاکچین در تجارت
 • مبانی مدیریت زنجیره تأمین مبتنی بر بلاکچین
 • موارد استفاده از زنجیره تأمین بلاکچین در دنیای واقعی

 

M-5: موارد استفاده از بلاکچین

چگونه می توانید از بلاکچین در بخشهای مختلف استفاده کنید

 

Blockchains سازمانی و مدیریت زنجیره تأمین

بررسی اجمالی دوره

این یکی از دوره های بلاکچین است که ترکیبی از ارزش با چشم اندازهای خاص مدیریت زنجیره تامین را به شما ارائه می دهد. بررسی کنید که چرا باید از این دوره استفاده کنید –

 • چگونه می توانید بلاکچین را در مدل های صنعت سازمانی ادغام کنید.
 • در آموزش فرصتهای شرکتی متمرکز بر بلاکچین شرکت کنید.
 • درباره مهارت های تخصصی بلاکچین از جنبه های زنجیره تامین اطلاعات کسب کنید.

 

چه ماژول هایی دارد؟?

M-1: مبانی فرآیند مدیریت زنجیره تأمین

 • روند زنجیره تامین توضیح داده شده است
 • نقش های احتمالی مدیر زنجیره تامین در یک شرکت و مسئولیت های اصلی

 

M-2: تشکیل ارزش در SCM

 • برآورد ارزش شرکت با سرمایه در گردش خود
 • مدل ارزش افزوده اقتصادی (EVA) برای ارزیابی مدیریت زنجیره تأمین
 • فرآیند زنجیره تامین و رابطه سرمایه در گردش

 

M-3: مثالهایی از زنجیره تأمین Blockchain در دنیای واقعی و موارد استفاده

 • تأثیر بلاکچین در جریانهای پردازش زنجیره تأمین
 • سیستم های مدیریت زنجیره تأمین با استفاده از فناوری بلاکچین

 

M-4: توسعه یک پروژه نوآورانه زنجیره تامین

 • روند کلی توسعه روش حل گام به گام

 

Blockchains سازمانی و تجارت مالی

بررسی اجمالی دوره

این یکی از دوره های مربوط به بلاکچین است که بینشی از دنیای مالی تجارت و بلاکچین به شما ارائه می دهد. بررسی کنید که چرا باید از این دوره استفاده کنید –

 • نحوه تغییر بلاکچین در بخش مالی تجارت و مدلهای تجاری قدیمی را ارزیابی کنید.
 • بدانید در حال حاضر چه نوع شرکت های سازمانی از این فناوری استفاده می کنند.
 • درباره موارد استفاده مبتنی بر بلاکچین بیاموزید تا بهترین مورد را برای شرکت خود انتخاب کنید.
 • آموزش در سیستم عامل های بلاکچین را که می توانند عملیات تجاری را ساده کنند ، بررسی کنید.

 

چه ماژول هایی دارد؟?

M-1: روند کار صنعت مالی تجارت

 • عناصر اساسی مالی تجارت
 • مشکلات صنایع مالی تجارت

 

M-2: نقش Blockchains در روند توسعه مالی تجارت

 • مروری بر ابتکارات ، مثالها و مدلهای مبتنی بر بلاکچین
 • تجارت مالی با مزایای بلاکچین
 • راه حل های مختلف بلاکچین برای تجارت مالی چگونه صنعت را تغییر می دهند?

 

M-3: بخشهای اصلی Blockchain برای تجارت مالی

 • اعتبار نامه (LC)
 • بارنامه (BoL)
 • پرداخت های مرزی

 

M-4: برنامه های مختلف تجارت مالی با استفاده از بلاکچین

 • مروری بر مارکو پولو
 • نمای کلی کانتور
 • نمای کلی TradeLens
 • مروری بر ما. تجارت

 

M-5: تحولات در شرکتهای مالی تجارت مبتنی بر بلاکچین

 • TradeTrust
 • ابتکار استاندارد دیجیتال

 

اصول Blockchains سازمانی

بررسی اجمالی دوره

این یکی از دوره های مربوط به بلاکچین است که تجزیه و تحلیل رایگان در مورد نحوه کار این فناوری و نحوه استفاده از آن را به شما ارائه می دهد. بررسی کنید که چرا باید از این دوره استفاده کنید –

 • درباره اکوسیستم بلاکچین و تأثیر آن بر دیگران مطالعه کنید.
 • درباره اصطلاحات اساسی مختلف مانند اجماع ، گره ها و غیره بدانید.
 • در مورد بلاکچین و نقش آن در بخشهای پیشرو آموزش ببینید.

 

چه ماژول هایی دارد؟?

M-1: مبانی فناوری Blockchain

 • توضیح گسترده تری در مورد بلاکچین چیست
 • این فناوری چگونه کار می کند?

 

M-2: کم رنگ کردن شرایط مختلف بلاکچین

 • دوبار خرج کردن
 • اعتبارسنج
 • بلاکچین مجاز
 • پروتکل های اجماع

 

M-3: موارد ضروری قرارداد هوشمند

 • قراردادهای هوشمند چگونه کار می کنند?
 • قراردادهای هوشمند چه مزایایی دارند?

 

M-4: Blockchain در حال دگرگونی در جهان است

 • عمودی مختلف زنجیره بلوک که صنایع را متحول می کند
 • صنایع پیشرو با استفاده از فناوری بلاکچین

 

مقدمه ای بر بلاکچین سازمانی

این یکی از دوره های مربوط به بلاکچین است که تجزیه و تحلیل رایگان در مورد نحوه کار این فناوری و نحوه استفاده از آن را به شما ارائه می دهد. بررسی کنید که چرا باید از این دوره استفاده کنید –

 • درباره موارد ضروری فناوری بلاکچین بدانید.
 • در مورد قطعات مهم blockchains بدانید.
 • نحوه تحول دیجیتال را بفهمید.

 

چه ماژول هایی دارد؟?

M-1: مبانی فناوری Blockchain

 • توضیح گسترده تری در مورد بلاکچین چیست
 • این فناوری چگونه کار می کند?
 • تاریخچه بلاکچین
 • مقایسه انواع مختلف شبکه
 • مقایسه بلاک چین عمومی و خصوصی
 • مزایای برتر بلاکچین

 

M-2: کم رنگ کردن شرایط مختلف بلاکچین

 • دوبار خرج کردن
 • اعتبارسنج
 • بلاکچین مجاز
 • پروتکل های اجماع
 • گره ها

 

M-3: موارد ضروری قرارداد هوشمند

 • قراردادهای هوشمند چگونه کار می کنند?
 • قراردادهای هوشمند چه مزایایی دارند?
 • معایب قراردادهای هوشمند چیست?
 • موارد استفاده از قرارداد هوشمند

 

M-4: Blockchain در حال دگرگونی در جهان است

 • عمودی مختلف زنجیره بلوک که صنایع را متحول می کند
 • صنایع پیشرو با استفاده از فناوری بلاکچین
 • از تشریح مورد IBM Food Trust استفاده کنید

 

M-5: چگونه بلاکچین می تواند جهان را به یک سیستم عادلانه تبدیل کند

 • مزایای وب 3.0
 • تاریخچه وب
 • مروری بر زنجیره بلوکی فدراسیون دار
 • فدراسیون محیطی و موارد استفاده برتر
 • مقایسه اینترنت غیرمتمرکز و متمرکز

 

قالب های Blockchains سازمانی

این یکی از دوره های بلاکچین است که الگوهایی را به شما ارائه می دهد که می توانید در اجرای سریع فناوری بلاکچین استفاده کنید. بررسی کنید که چرا باید از این دوره استفاده کنید –

 • روی راه حل های بلاکچین متمرکز بر شرکت کار کنید.
 • مطمئن شوید که پروژه شما برای راه اندازی رسمی آماده است.
 • ارائه فوق العاده برای سرمایه گذاران خود.

 

چه الگوهایی دارد?

 • آیا به زنجیره بلوکی نیاز دارید؟? – این یک ابزار تصمیم گیری است که می توانید برای انتخاب استفاده از بلاکچین یا عدم استفاده از آن استفاده کنید.
 • آمادگی پروژه بلاکچین – این یک ابزار بررسی است که بر اساس ورودی های شما به شما می گوید چه زمانی پروژه آماده است.
 • ارائه یک پروژه بلاکچین سازمانی – این یکی به شما امکان می دهد برای پروژه بلاکچین خود یک نمایش ذهن آور ایجاد کنید.
 • نقشه برداری از تجارت زنجیره تامین در مقابل. بلاکچین سازمانی – این نقشه هر دو را بر اساس وضعیت شرکت شما ترسیم کرده و به شما اطلاع می دهد که در کجا می خواهید از بلاکچین استفاده کنید.

 

چه کسی باید دوره های Blockchain را بگذراند?

آکادمی بلاکچین برای ارائه آموزش مناسب بلاکچین به رهبران تجارت ، کارشناسان صنعت ، مدیران ، مدیران و غیره طراحی شده است..

اگر شما –

 • تحلیل گران تجارت
 • متخصصان بازاریابی
 • مدیران نوآوری
 • متخصصان صنعت
 • توسعه دهندگان نرم افزار
 • کارآفرینان
 • رهبران تجارت
 • متخصصان فناوری اطلاعات
 • مشاوران
 • تصمیم گیرندگان
 • مهندسین نرم افزار
 • مدیران برنامه و محصول

پس حتماً باید آکادمی ما را بررسی کنید. همچنین ، اگر شما یک تازه وارد کامل در این سطح هستید ، پس باید دوره های ما را بررسی کنید زیرا این موارد به حرفه شما نیز کمک می کند. فقط مطمئن شوید که مورد صحیحی را انتخاب کرده و در صورت امکان در آن ثبت نام کنید.

 

سوالات متداول درباره آکادمی Blockchain ما

FAQ-1: آیا آکادمی 101Blcokchains گواهی نامه ای ارائه می دهد?

بله ، دوره های صدور گواهینامه در آکادمی ما وجود دارد که آموزش های مربوط به بلاکچین را ارائه می دهند. بدون گواهینامه ، به نمایش گذاشتن مهارتهای واقعی خود در شرکتهای سازمانی کاملاً دشوار است. بنابراین ، اثبات اینکه می توانید روی یک پروژه بلاکچین کار کنید ، واقعاً می تواند به ساده سازی کار شما کمک کند.

نیازی به گفتن نیست اگر قبلاً در یک محیط سازمانی هستید ، پس استفاده از بلاکچین برای بهتر کردن روش های کسب و کار نیز به شما کمک می کند.

 

FAQ-2: آیا می توانم با مربیان یا تیم تماس بگیرم?

البته! تیم ما بیش از همه خوشحال است که شما را در هر نوع س thatالی که می تواند به شما در یادگیری بلاکچین کمک کند ، کمک کند. در حقیقت ، ما می دانیم که پس از پایان دوره ، ممکن است سوالات دیگری در مورد قسمت های خاصی داشته باشید. این کاملا طبیعی است.

بنابراین ، ما همیشه بهترین و بهترین تجربه را با تیم خود برای شما تضمین خواهیم کرد. مطمئن نیستید که چگونه به دوره های آکادمی بلاکچین برویم؟ چرا الان از تیم ما نمی پرسید?

 

FAQ-3: مدرسان دوره آکادمی شما چقدر واجد شرایط هستند?

آموزش در مورد فناوری بلاکچین باید از یک منبع معتبر باشد که اطلاعات لازم در مورد این فن آوری را می داند. در واقع ، هیچ کس در واقع نمی تواند به شما آموزش دهد یا حتی کلاس های آنلاین را بر اساس تحقیقات اینترنتی تصادفی برگزار کند.

به همین دلیل است که همه مدرسان ما از شرکتهای سطح بالا و دارای درجه می آیند تا فن آوری را بهتر درک کنند. همچنین ، از آنجا که آنها به طور فعال در توسعه راه حل بلاکچین مشارکت داشته و یا حتی کار کرده اند ، می توانند با دقت بیشتری به شما آموزش دهند.

بنابراین ، شما نگران صلاحیت مدرسان ما نخواهید بود.

 

سQالات متداول -4: آیا بچه ها در آکادمی پیشنهاد خاصی دارند?

بله ، ما همیشه نوعی پیشنهاد ویژه در آکادمی داریم. بیشتر اوقات ، ما در دوره ها قیمت های اضافی با تخفیف ارائه می دهیم. اما از زمان به زمان و فصلی به فصل دیگر متفاوت است.

بنابراین ، اگر بودجه محدودی دارید اما همچنان می خواهید در مورد آن اطلاعات کسب کنید ، ابتدا فقط با ما ثبت نام کنید. ما همیشه در دوره های خاصی پیشنهاد تخفیف داریم که از طریق آن ایمیل می شویم. بنابراین ، حتماً با ما همراه باشید و فرصت یادگیری در مورد بلاکچین را از دست ندهید.

 

سفر Blockchain خود را با آکادمی Blockchain ما شروع کنید!

یادگیری از آکادمی بلاکچین می تواند بهترین کاری باشد که در حال حاضر می توانید انجام دهید. در حقیقت ، آکادمی بلاکچین سازمانی ما وسیله گران قیمتی برای یادگیری در مورد فناوری نیست. بیشتر ، ما همیشه تلاش می کنیم اطمینان حاصل کنیم که شما در مورد فن آوری به روشی مقرون به صرفه یاد می گیرید.

همانطور که قبلاً می دانید ، بلاکچین برای ماندن در اینجاست. بنابراین ، بهترین اقدام برای شما این است که در بالای آن بمانید. در حقیقت ، زمانی که صنعت را برای همیشه مختل کند ، همگام شدن با رقبا دشوارتر خواهد بود.

همچنین ، همیشه به یاد داشته باشید که از هرگونه مجانی که از طریق اینترنت دریافت می کنید ، اجتناب کنید زیرا تمایل زیادی به اطلاعات غلط دارند.

پس برای چی منتظری؟ همین حالا آکادمی ما را بررسی کنید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector