Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

Enterprise Ethereum: Blockchain خصوصی برای شرکت ها

در جهانی که بلاکچین شکوفا می شود ، بدیهی است که بسیاری از شرکت های بلاکچین سازمانی در بازی قدم می گذارند. اگر مدتی در بلاکچین بوده اید ، فقط در مورد Ethereum اطلاعات دارید. پیش از این Ethereum عمومی اظهارات خود را با یک محیط شبکه پیشرفته بیان کرده بود.

با این حال ، املاک عمومی آنها آنها را از دسترس بسیاری از بنگاه های اقتصادی دور نگه داشت. اما اکنون با Enterprise Ethereum ، آنها می توانند جهان سازمانی را نیز تسخیر کنند. امروز ، ما کمی بیشتر در هسته Enterprise Ethereum فرو خواهیم رفت. بنابراین ، بیایید ببینیم این بار چه پیشنهادی به ما ارائه می دهد!

 

Contents

فصل 1: Enterprise Ethereum چیست?
فصل 2: ​​اتحاد Enterprise Ethereum چیست?
فصل سوم: مزایای Enterprise Ethereum
فصل چهارم: پشته معماری Enterprise Ethereum Blockchain
فصل 5: موارد استفاده احتمالی شرکت Ethereum کدامند؟?
فصل ششم: بلاکچین Ethereum به عنوان یک ارائه دهنده خدمات
فصل هفتم: شرکتهای دنیای واقعی با استفاده از Enterprise Ethereum
فصل هشتم: کلمات نهایی

 

فصل 1: Enterprise Ethereum چیست?

Enterprise Ethereum نسخه خصوصی یا مجاز پایگاه کد عمومی Ethereum است. بسیاری از مردم Ethereum را به عنوان شبکه عمومی معامله میلیاردها دلار در شبکه بلاکچین می دانند. با این حال ، بسیاری از شما نمی دانید که Ethereum نیز یکی دیگر از شبکه های محبوب است که شرکت ها روزانه از آن استفاده می کنند. و این همان جایی است که شرکت Ethereum وارد عمل می شود.

حتی اگر این زنجیره های خصوصی از نمونه های دولتی جدا شده باشند ، آنها هنوز هم می توانند از شبکه عمومی Ethereum نیز استفاده کنند.

با این حال ، هیچ محصول واحدی برای شرکت Ethereum وجود ندارد. در عوض ، ارائه دهندگان با اصلاح مشتریان موجود در حال حاضر Ethereum با توجه به نیاز شرکت ، Ethereum را ارائه می دهند. بنابراین ، همه شبکه های خصوصی بر اساس نیازها نتایج متفاوتی دارند.

به عنوان مثال ، ممکن است برخی از شرکت ها مقیاس پذیری بالایی را در شرکت Ethereum خود بخواهند ، در حالی که ممکن است برخی دیگر به آن احتیاج نداشته باشند. علاوه بر این ، این الزامات عمدتا شامل – عملکرد ، مجوزها ، حریم خصوصی ، مقیاس پذیری و حاکمیت است.

Enterprise Ethereum چگونه کار می کند?

Enterprise Ethereum به شبکه بلاکچین عمومی خود وفادار می ماند. با این حال ، ویژگی های اجازه همراه با مدیریت هویت برای ارائه یک شبکه مجاز وجود دارد. علاوه بر این ، سطح حریم خصوصی با معاملات خصوصی P2P را افزایش می دهد تا مقیاس پذیری و عملکرد را افزایش دهد. علاوه بر این ، پروتکل های اجماع متفاوتی غیر از اثبات کار را نیز معرفی می کند.

بنابراین ، Enterprise Ethereum در واقع با مشکلات مشابه Ethereum عمومی مانند حریم خصوصی و مقیاس بندی مواجه نخواهد شد. علاوه بر این ، آنها می توانند حتی سریعتر از معاملات معمول 15-20 در ثانیه Ethereum عمومی معامله کنند.


اما چگونه?

خوب ، به این دلیل است که در Enterprise Ethereum می توانید اندازه شبکه ، اندازه بلوک و حتی محدودیت گاز را تغییر دهید. نه اینکه برای راه اندازی شبکه بلاکچین مجبور به چسبیدن به گاز باشید ، اما همچنان می توان این ویژگی را حفظ کرد.

واقعیت مهم دیگر این است که اندازه شبکه واقعا تفاوت فاحشی ایجاد می کند زیرا بسیاری از شرکت ها دارای یک محیط بسته هستند. علاوه بر این ، این بدان معنی است که فقط به حداقل شرکت کنندگان در سیستم اجازه می دهد. به همین دلیل مقیاس پذیری و حریم خصوصی بیشتری در شرکت Ethereum بدست می آورید.

اما نگران نباشید تمام معاملات شما خصوصی می مانند ، تا زمانی که معماری بلاکچین شما از این ویژگی برخوردار باشد.

اتحادیه Enterprise Ethereum اتفاقاً پیشگام بلاکچین سازمانی Ethereum است. بعلاوه ، طبق گفته آنها ، شرکت Ethereum چیزی بیش از گسترش فقط به Ethereum عمومی نیست. بنابراین ، به این معنی است که Ethereum عمومی به بسیاری از برنامه های افزودنی دسترسی پیدا می کند و دارای راه حل های سازمانی برای ایجاد کار خصوصی نیز می باشد.

بنابراین ، در این حالت ، آنها احراز هویت را برای ورود به شبکه اضافه می کنند. همچنین ، آنها از مجوزها برای مشاهده دفتر استفاده می کنند. به این دلیل که همه شرکت کنندگان نمی توانند ببینند که سایر کاربران در دفترچه معامله می کنند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بلاکچین به روش آسان ، ورق تقلب نهایی Blockchain را بررسی کنید!

 

فصل 2: ​​اتحاد Enterprise Ethereum چیست?

اتحاد سازمانی Ethereum یک سازمان عضو محور است که توسعه متن باز Enterprise Ethereum را با توجه به نیاز سازمان ارائه می دهد. EEA یک سازمان غیر انتفاعی است که در مارس 2017 راه اندازی شده است.

در حال حاضر EEA 300 دارد+ عضو شرکت های زیر چمدان خود. همه این اعضا برای پیشبرد اجرای Ethereum در صنایع همکاری می کنند. نه تنها این بلکه آنها در 45+ کشور همراه با داشتن بیش از 1400 عضو فردی نیز نفوذ خود را دارند!

علاوه بر این ، برای ساده سازی پروژه Ethereum شرکت ، اعضای اتحاد Ethereum شرکت دارای 19 مشاور حقوقی و گروه های حرفه ای صنعت هستند.

بنابراین ، با قانونی سازی راه حل های شرکت Ethereum خود ، بهترین پشتیبانی فنی را به دست می آورید. یکی از اهداف اصلی اعضای اتحاد Ethereum سازمانی ، هماهنگی مصرف کنندگان و مشاغل با قابلیت همکاری در سراسر جهان است.

علاوه بر این ، اعضای اتحاد شرکت Ethereum از مشاغل ، توسعه دهندگان ، مبتکران ، پذیرندگان و رهبران تشکیل شده اند. بنابراین ، شما بهترین راه حل برای شرکت خود خواهید داشت. بدیهی است که هر همکاری در اعضای اتحاد شرکت Ethereum بصورت باز انجام می شود. بنابراین ، در دراز مدت ، به نفع انواع شرکت ها خواهد بود.

واقعیت جالب دیگر این است که ، اتحاد Enterprise Ethereum روی شرکت های دولتی نیز کار می کند.

 

هدف اصلی Enterprise Ethereum Alliance

اتحاد سازمانی Ethereum می خواهد یک نسخه خصوصی از بلاک چین عمومی Ethereum ایجاد کند. بعلاوه ، این برای اعضای واجد شرایط خواهد بود که نیازهای خود را به درستی مشخص کنند. اساساً ، آنها چهار هدف اصلی دارند –

 

 • استاندارد منبع باز به جای یک محصول

EEA می خواهد Ethereum را به یک استاندارد منبع باز تبدیل کند ، نه فقط یک محصول تجاری. به این ترتیب ، هر صنعتی می تواند از این استاندارد برای توسعه فناوری ها استفاده کند. ساختمان ، ترویج و پشتیبانی گسترده از هر فناوری مبتنی بر Ethereum ، اتفاقاً در این گروه قرار می گیرد.

اما چرا آنها آن را به جای یک محصول استاندارد تبدیل کرده اند؟ دلایل احتمالی این امر وجود دارد.

اول از همه ، ساختن آن یک محصول امکانات آن را محدود می کند. یک محصول دارای ویژگی های بسیار زیاد برای هر بخش ، کنترل آن را دشوار و حتی حفظ امنیت را دشوارتر می کند. نیازی به ذکر نیست که هزینه های بیشتر برای ویژگی های غیرضروری که بسیاری از بخش ها حتی به آنها نیازی ندارند.

از طرف دیگر ، اگر اعضای اتحاد Ethereum سازمانی فقط استانداردها ، بهترین روش ها و معماری مرجع را ارائه دهند ، نوآوران به راحتی می توانند از آن برای ساختار مدل خود استفاده کنند.

به عنوان مثال ، این بانک ها را قادر می سازد تا شرکت Ethereum خود را به عنوان شبکه داخلی خود بدست آورند. به همین ترتیب ، سایر شرکت کنندگان نیز می توانند بلاکچین سازمانی خود را برای مدیریت زنجیره تأمین پیاده سازی کنند.

علاوه بر این ، به عنوان منبع باز ، هر شرکتی که یک کد کد ایجاد کند و همچنین می تواند در یک شرکت دیگر استفاده شود ، به اشتراک گذاشته می شود. این نوعی هماهنگی است که آنها می خواهند در میان اعضای شرکت Ethereum ایجاد و تسهیل کنند.

 

 • توسعه بین صنعت را اداره و تسهیل کنید

EEA بر هر نوع استقرار Enterprise Ethereum حاکم است و آن را با توجه به نیازهای شرکت تسهیل می کند. علاوه بر این ، این کمک در استقرار ، نوآوران را نیز ترغیب می کند تا ایده های خوبی ارائه دهند.

الزامات سازمانی حاکم قطعاً در این زمینه کمک می کند زیرا بسیاری از شرکت ها نمی توانند ماهیت بلاکچین را کاملاً درک کنند. با این حال ، اگر اعضای اتحاد شرکت Ethereum موقعیت حاکم را بدست آورند ، بسیاری از شرکت ها از کیفیت برتر برخوردار می شوند. علاوه بر این ، اعضای اتحاد Ethereum سازمانی همچنین می توانند اطمینان حاصل کنند که شرکت ها از این رو استانداردها را دنبال می کنند.

در پایان ، این موارد بیشتر برای مصرف کنندگان ارائه می شود. به عنوان مثال ، شاید یک بانک یک پلت فرم KYC را در Enterprise Ethereum پیاده سازی کرده است. بنابراین ، در این حالت ، اعضای شرکت Ethereum به انجام همان کار برای شرکت دیگری کمک می کنند. در نهایت ، این باعث صرفه جویی در وقت زیادی در هزینه یابی توسعه می شود.

 

 • تکامل همگام با Ethereum عمومی

Enterprise Ethereum به موازات Ethereum عمومی تکامل می یابد. همچنین بهترین ویژگی ها را از زنجیره بلوکی عمومی Ethereum دریافت خواهد کرد. این فرایند اطمینان حاصل می کند که هر گونه به روزرسانی در نسخه عمومی نیز به طور خودکار در بلاکچین خصوصی قرار دارد.

بنابراین ، دیگر نگران اضافه کردن ویژگی به طور جداگانه به سیستم عامل خود نخواهید بود. علاوه بر این ، اعضای اتحاد Ethereum ، کارآفرین ، کاملاً از روند به روزرسانی مراقبت می کنند. در حقیقت ، این بدان معنی است که یک راه حل بدون دردسر است. بدیهی است ، این گزینه را خواهید یافت که اگر این ویژگی بر خلاف ماهیت شبکه شما باشد ، ویژگی را اضافه نکنید.

به هر حال ، Ethereum عمومی همچنین در صورت لزوم ویژگی های سودآوری برای تشکیل شرکت خصوصی Ethereum به دست می آورد. از این رو ، هر دو نسخه از یکدیگر بهره مند می شوند و می توانند از dApps در هر دو نسخه استفاده کنند.

بنابراین ، dApp برای Ethereum عمومی ساخته شده است و همچنین از شرکت Ethereum پشتیبانی می کند. اتحاد شرکت Ethereum اطمینان حاصل خواهد کرد.

 

 • از استانداردهای موجود استفاده کنید

اعضای Enterprise Ethereum Alliance تمام تجارب موجود در قالب استانداردهای قدیمی را در بلاکچین جدید شرکت Ethereum تسهیل می کنند. همچنین می خواهد استانداردهای منبع باز را از سایر پیشرفت ها نیز استفاده کند. اما چطور می تواند کمک کند?

در حقیقت ، بلاکچین عمومی در سال 2015 منتشر شد ، بنابراین در عرض 3 سال تجربه زیادی نسبت به نسخه خصوصی اتحاد Ethereum شرکت داشت. به همین دلیل است که اگر آنها تمام اطلاعات و تجربیات نسخه قدیمی را جمع آوری کنند ، مطمئناً می توانند یک نسخه خصوصی بهبود یافته ایجاد کنند.

علاوه بر این ، اعضای اتحاد Ethereum سازمانی به هیچ وجه نمی خواهند کمبود داشته باشند. برجسته است که اعضای اتحاد Ethereum سازمانی اولویت اصلی هستند. به همین دلیل است که آنها به تمام تجربیاتی که می توانند استفاده کنند نیاز دارند.

علاوه بر این ، نکته مهم دیگر این است که سایر شرکت های بلاکچین نیز استانداردهای عالی بلاکچین را دارند. اگر اعضای اتحاد Ethereum سازمانی از این نیروها نیز استفاده کنند ، می توانند تجربه عالی بلاکچین را ارائه دهند.

 

شرکتها دقیقاً به چه چیزی نیاز دارند?

بنگاه ها روش متفاوتی برای استفاده از شبکه های بلاکچین در مقایسه با افراد با شبکه همتا به همتا دارند. علاوه بر این ، آنها همچنین باید اطلاعات حساس را در حجم بالا حفظ کنند. علاوه بر این ، ردیابی کیفیت و پاسخگویی مقامات در برابر مقررات نیز از ویژگی های بسیار مورد نیاز است.

به غیر از این شناسه های صادر کننده ، ردیابی کانتینرهای بار ، انجام معاملات ، برچسب زدن اقلام دارویی باید در آن وجود داشته باشد. اگر هر خطایی در سیستم رخ دهد ، با هزینه درآمد همراه است. نیازی به تجربه بد مشتری نیست.

در شرکت هایی که قبلاً نام تجاری خود را تاسیس کرده اند ، نگهداری یکپارچه همه چیز دشوارتر است. علاوه بر این ، هر خطای کوچکی ممکن است منجر به تبلیغ بد نام تجاری آنها شود ، که این یک خطر بزرگ است.

در نهایت ، هر نیاز کمی از شرکت ها تحت چهار دسته اصلی قرار می گیرد –

 

 • مجوز:

بسیاری از موارد استفاده از شرکت برای دیدن شبکه فقط به اشخاص مجاز نیاز دارند. مشارکت طرفین دیگر به معنای نقض محرمانه شبکه است. در واقع ، یک شخص مجاز باید به اطلاعات خاصی دسترسی داشته باشد. علاوه بر این ، آنها همچنین نیاز به دسترسی های مختلف نوشتن ، خواندن بر اساس وضعیت کارمند خود دارند.

 

 • حریم خصوصی:

شرکت ها با انواع داده های معاملاتی از قبیل قیمت ، مقدار ، نام محصول ، آدرس ، اطلاعات مالی و غیره سرو کار دارند. بعلاوه ، اینها باید دارای مجوز دسترسی ویژه بر اساس نقش شرکت کنندگان باشند.

به عنوان مثال ، یک حمل و نقل کالا نیازی به دیدن آنچه که کانتینر حمل و نقل دارد ندارد ، اما فقط باید بداند که کانتینر به خوبی رسیده است.

از طرف دیگر ، بانک ها به همه اجازه نمی دهند اطلاعات معاملات یکدیگر را ببینند زیرا این یک نقض امنیتی گسترده است. واضح است که شما نمی خواهید افراد تصادفی دیگر ببینند که پول خود را برای چه کسی می فرستید ، درست است؟ به همین دلیل است که حریم خصوصی یک مسئله مهم در مورد نیازهای شرکت است.

 

 • کارایی:

در واقع ، شرکت ها باید توانایی پردازش هزاران معامله در هر ثانیه را داشته باشند. علاوه بر این ، آنها همچنین باید توانایی تحمل موج متناوب در شبکه را داشته باشند.

حتی یک تاخیر باعث ایجاد خط تأخیر در معاملات می شود که باعث ایجاد یک حوادث ناگهانی می شود. علاوه بر این ، امروزه ، با تمام اقتصادهای شبکه ای ، حفظ انواع اعتبار سنجی ، مجموعه ها ، از انواع متنوع معاملات دشوار می شود.

هرچه افراد بیشتری از شبکه استفاده می کنند ، شبکه باید امکاناتی را داشته باشد که متناسب با آن در ثانیه معامله را ادامه دهند. در بسیاری از موارد ، بسیاری از شرکت کنندگان تمایل دارند سرعت کار را کاهش دهند ، اما شرکت ها باید بالاتر از این موضوع باشند.

 

 • نهایی بودن:

م Instسسات روزانه مبلغ زیادی پرداخت می کنند. با این حال ، بدون اطمینان از معامله ، هیچ بنگاه اقتصادی نمی تواند به همکاری کامل به یکدیگر اعتماد کند. و بنابراین آنها باید هرچه سریعتر نتیجه معاملات خود را بدانند.

بودجه باید خوب باشد و همه پرداخت های آن باید نهایی باشد. به این ترتیب ، هر دو طرف می توانند با یکدیگر به روشی هماهنگ تجارت كنند.

 

فصل سوم: مزایای Enterprise Ethereum

بلاکچین Enterprise Ethereum یک کار ارزان ، انعطاف پذیر ، باز و مناسب برای تجارت بین چندین شرکت است. بعلاوه ، وقتی نوبت به هماهنگی داده می رسد ، بلاکچین سازمانی Ethereum مانند یک لایه معمولاً توزیع شده عمل می کند.

اما اتفاقاً با معماری منحصر به فردی ارائه می شود که شرکت ها را قادر می سازد تا آن را در سیستم خود ادغام کنند. علاوه بر این ، این لایه امکانات جدیدی ایجاد می کند و سیستم را برای مشاغل انحصاری تقویت می کند.

اما اعضای شرکت Ethereum ویژگی های بیشتری نسبت به این ویژگی ها دارند. بیایید ببینیم که آنها واقعاً از بلاکچین Ethereum چه می گیرند –

 

 • متن باز

تمام استقرارهای Enterprise Ethereum کاملاً منبع باز است. بنابراین ، هر شرکت یا سازمانی می تواند بطور کامل از بلاکچین سازمانی Ethereum استفاده کند. از آنجا که توسعه دهندگان منبع باز آن می توانند در کد تغییراتی ایجاد کنند یا بر این اساس ویژگی هایی را اضافه کنند.

علاوه بر این ، فن آوری های منبع آزاد سریعتر مشکلات را حل می کنند.

 

 • هماهنگی داده ها

معماری Enterprise Ethereum هماهنگی داده ها را در بین تمام شرکت کنندگان شبکه حفظ می کند. علاوه بر این ، اعضای Ethereum سازمانی تخصیص داده و اعتماد بهتری در بین همه شرکت کنندگان کسب می کنند.

در واقع ، به آنها این امکان را می دهد که به یک مرجع اصلی وابسته نباشند. علاوه بر این ، به اعضای شرکت Ethereum نیز اجازه می دهد بدون تداخل سیستم را بر این اساس مدیریت کنند.

 

 • استقرار سریع

Enterprise Ethereum با پشتیبانی Blockchain به عنوان یک ارائه دهنده خدمات ، استقرار آسان و سریعتر فناوری بلاکچین را ارائه می دهد. علاوه بر این ، بلاکچین به عنوان یک ارائه دهنده خدمات مانند Kaleido یا Azure باعث می شود که راحت تر بتوانید شبکه های بلاک چین Ethereum را مستقر کنید..

علاوه بر این ، این راه حل ها این کار را بسیار ساده می کنند ، زیرا شما مجبور نیستید همه موارد را از ابتدا کدگذاری کنید. این باعث صرفه جویی در وقت و انرژی زیادی به همراه منابع می شود.

 

 • شبکه های مجاز

با بلاکچین Enterprise Ethereum به شبکه های مجاز خاص و حتی محیط های کنسرسیوم با ویژگی های عمومی Ethereum خواهید رسید. در واقع ، این یکی از تفاوتهای قابل توجه با نسخه عمومی Ethereum است.

در بیشتر موارد ، ساختار شبکه به اعضای ممتاز Ethereum اجازه می دهد تا به عنوان دروازه بان کار کنند. بنابراین ، به این معنی است که فرد می تواند اعدام ها را متوقف کند و حتی افرادی را که به محیط شبکه دسترسی دارند کنترل کند.

علاوه بر این ، این موارد خصوصی بلاکچین Ethereum کاملاً مناسب برای موارد استفاده است.

 

 • اندازه شبکه

MainNet قادر به مدیریت اندازه های شبکه بزرگ است ، اگرچه بیشتر استقرارهای سازمانی از گره های زیادی برای اجرای سیستم استفاده نمی کنند. با این حال ، کاملاً قادر به مدیریت صدها گره به طور هم زمان و بدون کاهش سرعت است. علاوه بر این ، حتی می توانید میلیون ها کاربر را تحت یک محیط شبکه جستجو کنید.

اما این نگرانی وجود دارد که فقط نظری باشد یا عملی. همانطور که قبلاً گفتیم بسیاری فقط با تعداد کمی گره مانند ده گره کار می کنند. بنابراین ، از نظر فنی هیچ اشاره ای به یک سیستم شبکه زنده و پایدار وجود ندارد.

بدیهی است که این یک عامل حیاتی است زیرا کنسرسیوم های سازمانی معمولاً سیستم شبکه گسترده ای هستند. بنابراین آنها به نگهداری بیشتری نیاز دارند.

 

 • معاملات خصوصی

بلاکچین Enterprise Ethereum می تواند با استفاده از کنسرسیوم خصوصی و پروتکل لایه بندی معاملات خصوصی ، به سطوح مختلفی از حریم خصوصی دست یابد.

علاوه بر این ، این ویژگی اطمینان می دهد که تمام اعضای شرکت Ethereum می توانند در خلوت کامل و بدون افشای اطلاعات معاملاتی فعالیت کنند. علاوه بر این ، این برنامه همچنین گسترش یافته به Ethereum عمومی قبلی است.

بسیاری از برنامه های مبتنی بر Ethereum هم اکنون این گزینه را ارائه می دهند. بنابراین ، اگر با این موضوع که آیا شرکت Ethereum قادر به انجام معاملات خصوصی شما است اشتباه گرفته اید ، مطمئن باشید زیرا می تواند.

 

 • مقیاس پذیری و عملکرد

با اجماع سفارشی ، زمان بلوک و محدودیت گاز شرکت بلاکچین Ethereum می تواند از Ethereum عمومی پیشی بگیرد. ناگفته نماند ، می تواند صدها معامله را در عرض یک ثانیه مقیاس بندی کند. برخی از سازوکارهای اجماع جدید مانند اثبات اقتدار ، اثبات زمان سپری شده و غیره را معرفی می کند.

در حقیقت ، باید بدانید که Ethereum عمومی روی اثبات کار کار می کند ، که اجماع کند و بسیار گرسنه است. اما بنگاه های اقتصادی نیازهای چشمگیرتری دارند. و اثبات کار نمی تواند همه نیازها را برآورده کند ، زیرا یک اتفاق نظر ناقص است.

به همین دلیل آنها اجماع سفارشی را برای اعضای شرکت Ethereum ایجاد کردند. پروتکل های دیگر مانند sharding یا محاسبه خارج از زنجیره نیز باعث افزایش توان کلی می شوند.

 

 • نهایی بودن

بلاکچین Enterprise Ethereum دارای موارد شبکه ای است تا مطمئن شود همه معاملات بلافاصله و بدون هیچ گونه دستکاری نهایی هستند. بعلاوه ، این یکی از مهمترین نیازهای سازمانی است. نهایی بودن باعث ایجاد اطمینان و اعتماد در بین شرکای تجاری می شود.

با یک سازوکار اجماع بهبود یافته ، دیگر کاملاً غیرممکن نیست که فوریت نهایی داشته باشید. بنابراین ، اکنون همه اعضای شرکت Ethereum می توانند بدون هیچ نگرانی از نهایی بودن تراکنش فوری لذت ببرند.

 

 • لایه تشویقی

لایه انگیزه فعالیت کلاهبرداری را مجازات می کند و رفتار خوب کاربر را ارتقا می دهد. در واقع ، این لایه لازم است زیرا شبکه باید از داخل و خارج کاملاً ایمن باشد.

اگر کارمندان داخلی یا اعضای شرکت Ethereum با تقلب رفتار کنند ، لازم است عواقب آن را به همراه داشته باشد. علاوه بر این ، این آغازگر باعث می شود که شرکت کنندگان از قوانین به درستی پیروی کنند و همچنین از نظر عملکردشان پاداش های خوبی کسب کنند.

 

 • توکن سازی

شرکت ها برای ساده سازی تجارت خود می توانند هر دارایی را در شرکت Ethereum ثبت کنند. بنابراین ، برای شرکت شما چه معنایی دارد؟ این بدان معناست که شما فقط برای استفاده در شبکه خود ملزم به استفاده از نشانه های Ethereum نخواهید بود.

این به طور عمده به شهود مالی اشاره دارد زیرا آنها نیاز به کار مستقل و بدون قید یک رمز دارند. به عنوان مثال ، یک شرکت املاک و مستغلات می توانند دارایی های املاک و مستغلات را ثبت کنند و از آن در شبکه استفاده کنند. این تا حدودی یک قالب دیجیتالی از هر نوع دارایی است.

 

 • استانداردها

Enterprise Ethereum برای کمک به استقرار سریع ، م structuralلفه های ساختاری را به عنوان استاندارد تعریف می کند. علاوه بر این ، استاندارد خاص به اعضای Ethereum شرکت کمک می کند تا شبکه را تازه و جامد نگه دارند.

پروتکل هایی مانند طراحی رمز (ERC20) ، ذخیره سازی غیرمتمرکز (Swarm) ، نام های قابل خواندن توسط انسان (ENS) و پیام رسانی غیر متمرکز (Whisper) به اکوسیستم کمک می کند.

علاوه بر این ، با بلاک چین خصوصی Ethereum ، استانداردهای جدید بیشتری برای استفاده در برنامه جدید خود خواهید داشت.

 

 • قابلیت همکاری

هیچ قفل فروشنده ای وجود نخواهد داشت. بنابراین ، کاربران می توانند در هر فضای ابری تجاری ، شبکه های خصوصی را اداره کنند. معمولاً در صورت فروشنده هایی که با این نرم افزار سر و کار دارند ، تمایل به قفل شدن دارند.

این یک استراتژی خوب نیست و باعث ایجاد شفافیت و همکاری نمی شود. با این حال ، این مورد برای شرکت Ethereum نیست. به عنوان مثال ، اعضای Ethereum سازمانی می توانند از خدمات وب آمازون در ابر تجاری بلاک چین Kaleido استفاده کنند.

 

 • کم هزینه

تمام شرکت ها قادر به دریافت پیاده سازی بلاکچین با هزینه کمتری خواهند بود. به این ترتیب ، هیچ سازمانی احساس فشار در برابر برچسب های غیر ضروری را نخواهد داشت. این یک جنبه مهم است که باید در نظر بگیرید. حتی اگر بنگاه های اقتصادی توانایی سرمایه گذاری زیادی را داشته باشند ، در دراز مدت ، این می تواند به یک بار سنگین تبدیل شود.

اما از آنجا که Ethereum سازمانی محدوده قیمت بالایی ندارد ، برای شما آسان تر است که بلاکچین خود را با استفاده از آن به کار گیرید.

 

فصل چهارم: پشته معماری Enterprise Ethereum Blockchain

1. لایه کاربرد

لایه کاربرد اولین لایه پشته Ethereum سازمانی است. علاوه بر این ، در بالای آن قرار می گیرد. این لایه شامل تمام اجزای استفاده شده در بالای لایه اصلی در پشته Ethereum سازمانی است.

این شامل سه زیر لایه است –

 • lay زیر لایه برنامه ها
 • زیر لایه قراردادهای زیرساخت و استاندارد
 • زیر لایه ابزارهای هوشمند قرارداد

ما در مورد هر لایه از پشته های Ethereum سازمانی بحث خواهیم کرد تا درک بهتری از شبکه خصوصی به شما بدهیم.

 

 • lay زیر لایه برنامه ها

بیایید با زیر لایه DApps شروع کنیم. بعداً این شامل تمام برنامه های غیرمتمرکز است که در بالای بلاکچین خصوصی Ethereum شرکت اجرا می شود. علاوه بر این ، برنامه های غیرمتمرکز ممکن است برای عملکرد از پسوند Ethereum JSON-RPC API استفاده کنند.

علاوه بر این ، شما همچنین می توانید ابزارهای زیادی برای نظارت بر بلاکچین ، کاوشگران بلاکچین و ابزارهای هوش تجاری در زیر لایه داشته باشید.

بنابراین ، بالاترین لایه شامل عمدتا انواع برنامه های غیرمتمرکز است که از پسوندهای اصلی Ethereum استفاده می کند.

 

 • زیر لایه قراردادهای زیرساخت و استاندارد

زیر لایه قراردادهای زیرساخت و استانداردها شامل تمام استانداردهای در حال ظهور برای هسته اصلی پشته Ethereum است. علاوه بر این ، این لایه همچنین فعال کننده هایی را برای یک برنامه متفاوت ساخته شده بر روی بلاک چین خصوصی Ethereum ارائه می دهد.

این شامل چند عنصر است. بیایید نگاهی به آنها بیندازیم ،?

 

 1. استانداردهای هویت غیرمتمرکز: بنیاد هویت غیرمتمرکز (DIF) استانداردهای مختلف غیرمتمرکز هویتی را ایجاد می کند. با استفاده از این موارد ، می توانید هویت دیجیتالی شرکت کنندگان در پشته شرکت Ethereum را ذخیره کنید.
 2. کنترل دسترسی مبتنی بر نقش (RBAC): این سیستم کنترل عمدتا برای احراز هویت است. علاوه بر این ، همچنین به شبکه کمک می کند تا کاربران ناخواسته را محدود کند. بنابراین ، تنها شخص مجاز می تواند وارد سیستم منتهی به بلاکچین خصوصی Ethereum سازمانی شود.
 3. حکومت شبکه: مدل حاکمیت شبکه در واقع مطمئن می شود چه کسی وارد شبکه می شود و چه کسی نمی تواند. علاوه بر این ، می توانید به قسمتهای خاصی از شبکه به گره های خاص دسترسی پیدا کنید. در حقیقت ، همچنین از مبادلات حفاظتی اطمینان حاصل می کند.
 4. استانداردهای توکن: استانداردهای رمز زیادی در رابط ها وجود دارد. معمولاً با استفاده از این استانداردها از اقتصاد رمز استفاده می کنید. اینها عمدتا شامل – [ERC-20] ، [ERC-721] ، [ERC-621] ، [ERC-827] و [ERC-223].
 5. خدمات نام Ethereum: ENS یک روش نقشه برداری ایمن را برای نام های ساده و قابل خواندن توسط انسان توسط کاربران ارائه می دهد. بنابراین ، به جای اینکه فقط آدرس های Ethereum داشته باشید ، می توانید برای ویژگی های خاموش و یا زنجیره ای نام داشته باشید.

 

 • زیر لایه ابزارهای هوشمند قرارداد

بلاکچین خصوصی Enterprise Ethereum ابزارهای قرارداد هوشمند را از Ethereum عمومی دریافت می کند. علاوه بر این ، این شامل انواع ابزارهای قرارداد هوشمند مانند اشکال زدایی ، کامپایلرها ، تجزیه کننده های مرتبط ، زبان ها و حتی روش های تأیید رسمی است.

با این حال ، اینجا تمام نمی شود. اینها بیشتر از کجا آمده اند! هر نوع اجرای پشته Ethereum سازمانی نیاز به ارائه ابزارهای اشکال زدایی و استقرار برای اعضای شرکت Ethereum دارد.

به عنوان مثال ، به طور معمول ، Ethereum عمومی دارای Truffle و Remix ، اشکال زدایی تماس هوشمند و ابزارهای استقرار است. همچنین ، هر پیاده سازی مجبور به گسترش روش تأیید رسمی برای بلاک چین خصوصی Ethereum است.

اما شرکت Ethereum stack چگونه از این ابزارها استفاده می کند؟ خوب ، برای آن مولفه های زیادی در Sublayer اجرا وجود دارد. علاوه بر این ، با استفاده از این تجهیزات ، ابزارهای قرارداد هوشمند عمل می کنند. بعداً در مورد مقاله درباره زیر لایه اعدام صحبت خواهیم کرد.

 

2. لایه ابزار

همراه با API برای برقراری ارتباط با مشتری است. API اصلی JSON-RPC برای ارسال معاملات و استقرار قراردادهای هوشمند مورد نیاز است. علاوه بر این ، سایر API ها با سرویس های خارجی تماس می گیرند و عملیات بین بلاکچین را حفظ می کنند. به طور خلاصه ، با سه زیر لایه همراه است. بیایید ببینیم آنها چه هستند –

 • زیر لایه مجوزها و اعتبارها
 • زیر لایه ابزارهای ادغام و استقرار
 • زیر لایه رابط های مشتری

حال بیایید ببینیم که هر کدام شامل چه مواردی است.

 • زیر لایه مجوزها و اعتبارها

در اینجا ، اجازه دادن به توانایی هر گره برای پیوستن به شبکه بلاکچین اشاره دارد. علاوه بر این ، این همچنین به افراد برای انجام نقش های خاص در پشته Ethereum شرکت نشان می دهد. به عنوان مثال ، فقط برخی از گره های انتخاب شده می توانند به عنوان اعتبار سنج کار کنند. از طرف دیگر ، سایر شرکت کنندگان ممکن است بتوانند قراردادهای هوشمند فوری تهیه کنند.

Enterprise Ethereum stack همچنین بلاکچین خصوصی شرکت Ethereum را با معاملات خصوصی ارائه می دهد. با این وجود ، سطوح مختلفی از حریم خصوصی در داخل مجموعه وجود دارد. به طور معمول این موارد شامل اجازه اتصال به گره ، ذخیره تراکنش های خصوصی ، پیام های رله ، کنترل آنچه دیگران می بینند ، اجازه مشارکت و غیره هستند..

همچنین شامل رمزگذاری رمزنگاری شده برای محافظت از داده های معاملاتی است.

 

گره ها

برخی استانداردها یا قوانینی وجود دارد که باید هنگام اجرای پشته Ethereum سازمانی رعایت کنید. برخی از این قوانین را برای بلاکچین خصوصی شرکت Ethereum بررسی کنید.

پیاده سازی Enterprise Ethereum Enterprise باید از همان ابتدا لیستی از همتایانی را که به عنوان گره عمل می کنند مشخص کند.

تمام بلاکچین های سازمانی Ethereum باید توانایی فعال کردن و غیرفعال کردن ارتباطات بین همتا را فراهم کنند.

علاوه بر این ، همچنین باید مشخص شود که کدام گره ها می توانند در لیست سفید به شبکه بپیوندند. به همین ترتیب ، آنها باید یک لیست سیاه از گره هایی داشته باشند که نمی توانند وارد پشته Ethereum شرکت شوند.

حتی می توانید با استفاده از رابط کاربری ، گره های خاصی را در لیست سفید تعیین کنید. به عنوان مثال ، این می تواند یک معامله قرارداد هوشمند یا استفاده از API باشد. علاوه بر این ، همین قانون برای لیست سیاه نیز وجود دارد. بنابراین ، می توانید گره های لیست سفید و لیست سیاه را با استفاده از یک رابط مشخص کنید.

با این حال ، هر پشته Ethereum سازمانی همیشه باید روشی را برای تأیید تمام گره های شبکه ارائه دهد. اساساً به دلایل امنیتی و حریم خصوصی است.

 

تأیید هویت گره

چگونه گره را تأیید می کنید؟ شما می توانید یک قرارداد هوشمند اختصاصی برای گره های لیست سفید نگه دارید. گره های لیست سیاه نیز همین است. علاوه بر این ، می توانید قرارداد هوشمند دیگری را برای آن دسته از لیست های سیاه نگه دارید.

همچنین ، به عنوان هزینه ورود ، می توانید هزینه خاصی را از جمله مقدار بنزین برای ورود به بلاک چین خصوصی Ethereum فعال کنید. با این حال ، اجباری نیست. لیست سفید و لیست سیاه باید کلاهبرداری را انجام دهند.

بلاکچین خصوصی شرکت Ethereum همچنین مکانیزم خاصی برای تعریف خوشه ای از گره ها انجام می دهد که یک کار خاص را انجام می دهند.

 

شركت كنندگان

پیاده سازی Enterprise Ethereum Enterprise باید از همان ابتدا لیستی از همتایانی را که می توانند معاملات را ارسال کنند مشخص کند. زیرا وقتی صحبت از بنگاه اقتصادی می شود ، همه نمی توانند در شبکه معامله کنند.

برای گره هایی که فقط دسترسی را محدود می کند از همان قوانین پیروی می کند. اما وقتی گره ها در سیستم شبکه قرار گرفتند ، افرادی با دسترسی بیشتر به تراکنش ها وجود دارند.

علاوه بر این ، همچنین باید مشخص شود که کدام یک از شرکت کنندگان می توانند به معاملات در لیست سفید دسترسی داشته باشند. به همین ترتیب ، آنها باید یک لیست سیاه از گره هایی داشته باشند که به معاملات دسترسی ندارند.

حتی می توانید با استفاده از رابط کاربری ، گره های خاصی را در لیست سفید تعیین کنید. به عنوان مثال ، این می تواند یک معامله قرارداد هوشمند یا استفاده از API باشد. علاوه بر این ، همین قانون برای لیست سیاه نیز وجود دارد. بنابراین ، می توانید گره های لیست سفید و لیست سیاه را با استفاده از یک رابط مشخص کنید.

با این حال ، یک تفاوت عمده وجود دارد. اگر یک شرکت کننده بخواهد در شبکه ناشناس بماند ، اعضای شرکت Ethereum از آن پشتیبانی می کنند. با این حال ، سطح مجاز معاملات نیز با مجموعه قوانین خاص خود همراه است. بنابراین ، یک شرکت کننده می تواند سه نوع انتقال را انجام دهد –

 • از یک قرارداد هوشمند استفاده کنید.
 • برای تغییر ماهیت قرارداد هوشمند با عملکردی تماس بگیرید.
 • فقط انتقال ارزش ساده داشته باشید.

 

حسابهای Ethereum

حسابهای Ethereum خاصی وجود دارد که باید آنها را نیز حفظ کنید! بنابراین ، برای آن ، بلاکچین خصوصی Enterprise Ethereum برای نگهداری از آنها لیست سفید در نظر گرفته است. با این حال ، همه به فاکتور مربوط می شود که آیا شما برای موارد استفاده شرکت خود به حسابهای Ethereum نیاز دارید یا خیر.

اگر می خواهید آن را پیاده سازی کنید ، پس باید این کار را از طریق رابط کاربری مانند استفاده از API یا قرارداد هوشمند انجام دهید.

 

 • زیر لایه ابزارهای ادغام و استقرار

کتابخانه های ادغام

بلاکچین خصوصی Enterprise Ethereum کتابخانه های ادغام را ارائه می دهد. این کار برای ایجاد راحتی بیشتر در تعامل با استفاده از اتصالات زبانی مختلف است.

علاوه بر این ، برخی از کتابخانه های ادغام برای آن وجود دارد مانند REST API ، [پروتکل بافر] ، [Nethereum] ، [web3.js] و [web3j].

 

سیستم های مدیریت سازمانی

برای اطمینان از اینکه می توانید سیستم مدیریت سازمانی را به طور کامل ادغام کنید ، قابلیت های خاصی برای شرکت وجود دارد. علاوه بر این ، اینها برخی از تکنیک های رایج ، کتابخانه ها ، API ها و غیره است.

این تنها راه حل برای شرکتهای بلاک چین خصوصی Ethereum نیست. در واقع ، همه این قابلیت ها شامل توانایی –

 • با استفاده از سیستم پیکربندی سازمانی و سیستم های استقرار نرم افزار از راه دور ، استقرار دهید.
 • به تغییر تنظیمات در شبکه مستقر کمک کنید.
 • تنظیمات موجود در شبکه Ethereum مستقر شده را کنترل کنید.

سیستم مدیریتی علاوه بر این یک سیستم گزارش خطای نرم افزاری آماده برای شرکت برای رفع سریع اشکالات موجود در سیستم اضافه می کند. اینها عمدتا شامل موارد زیر است:

 • سوابق مربوط به شرایط خطای نرم افزار را ثبت کنید.
 • رویدادها را برای مدیریت همه خطاهای نرم افزار ایجاد کنید.
 • تمام دستورات تشخیصی را از سیستم مدیریت پذیرفته و آنالیز را انجام دهید.

 

سیستم های مختلف مدیریت

اگر بخواهید ، می توانید یک سیستم مدیریت عملکرد آماده برای شرکت ادغام کنید. علاوه بر این ، تمام معیارهای مربوط به مدیریت عملکرد را به خود اختصاص دهید تا بتوانید سیستم خود را با استاندارد مقایسه کنید و ببینید که در واقع عملکرد آن چگونه است.

این بهترین قسمت در سیستم مدیریت عملکرد است. بنابراین ، اگر می بینید که سیستم شما مطابق نیاز شما کار نمی کند ، اعضای شرکت Ethereum به شما کمک می کنند تا آن را حل کنید.

یکی دیگر از ابزارهای خارق العاده سیستم مدیریت امنیت است. علاوه بر این ، سیستم مدیریت امنیت هر رویداد و ترافیکی از شبکه را ثبت می کند تا بتوانید بلافاصله از هرگونه نقض امنیت مطلع شوید.

با این وجود ، برای پیگیری کلیه اطلاعات تاریخی شبکه به توانایی های تجزیه و تحلیل داده های تاریخی نیز نیاز دارید. در هر صورت ، با خطایی روبرو می شوید که می توانید تاریخچه شبکه را تجزیه و تحلیل کنید و ببینید چه چیزی این مسئله را ایجاد کرده است. بعلاوه ، این امر به شما کمک می کند تا شبکه خود را در آینده بهبود ببخشید.

با این حال ، می توانید از سایر سیستم های مدیریتی مانند مدیریت خدمات برنامه (ASM) ، مدیریت شرکت مبتنی بر وب (WBEM) و پروتکل اطلاعات مدیریت مشترک (CMIP) پشتیبانی دریافت کنید..

 

 • زیر لایه رابط های مشتری

JSON-RPC

این یک پروتکل تماس سبک است که در آن از JSON به عنوان قالب داده استفاده می شود. بعلاوه ، مشخصات خاصی برای چندین ساختار داده همراه با نحوه پردازش آنها وجود دارد. در اینجا ، JSON به معنی JavaScript Object Notation است که یک قالب تبادل داده سبک است.

علاوه بر این ، زبان آن مستقل است ، به این معنی که شما به راحتی می توانید با استفاده از این قالب تبادل داده بخوانید و بنویسید.

با این حال ، JSON-RPC API عمدتا برای ارتباط برنامه غیرمتمرکز با مشتریان Ethereum در بلاکچین خصوصی Ethereum استفاده می شود.

 

بین زنجیره ای

از آنجا که انواع مختلفی از استقرار بلاکچین با استفاده از دفترها و پروتکل های مختلف وجود دارد ، اگر می خواهید اجازه تعامل در شبکه های بلاکچین را بدهید ، واسطه های بین زنجیره ای ضروری هستند. علاوه بر این ، هنگامی که سایر راه حل های سازمانی مقیاس پذیری و حریم خصوصی را ارائه می دهند ، بین زنجیره ای می تواند در لایه 2 باشد ، جایی که می تواند با Ethereum عمومی ارتباط برقرار کند و از تمام مزایای آن بهره مند شود.

بنابراین ، بهتر است به سراغ پیاده سازی بین زنجیره ای بروید تا بتوانید به راحتی از قابلیت های بلاکچین عمومی استفاده کنید.

 

اوراکل

موارد بسیاری وجود دارد که قراردادهای هوشمند برای اجرای آن نیاز به دریافت اطلاعات دنیای واقعی دارند. اما چگونه آن را بدست می آورد؟ خوب ، در اینجا سخنرانی ها برای نجات روز آمده است. در حقیقت ، اوراکل شکاف بین شبکه داخلی و جهان خارج را پر می کند.

بنابراین ، با استفاده از سخنورانی ، قراردادهای هوشمند به طور عمده برای جمع آوری اطلاعات با دنیای واقعی ارتباط برقرار می کنند.

 

3. لایه حریم خصوصی و مقیاس گذاری

این سومین لایه اصلی سازه Ethereum است. همچنین با دو زیر لایه ارائه می شود. آن ها هستند –

 • زیر لایه حریم خصوصی
 • زیر لایه مقیاس گذاری

بیایید بررسی کنیم که چگونه این زیر لایه ها در حقیقت کار می کنند!

 

 • زیر لایه حریم خصوصی

حریم خصوصی ، در این رابطه ، به معنای توانایی محرمانه نگه داشتن اطلاعات در هنگام معامله با شخص دیگری یا چند نفر است. علاوه بر این ، به شما این توانایی را می دهد که هنگام انجام معامله با شخص دیگری ، چه داده هایی را فاش کنید.

راه حل های Enterprise Ethereum مانند سایر راه حل های بلاکچین سازمانی گزینه معامله خصوصی را ارائه می دهند. علاوه بر این ، می توانید در سطوح مختلف از جمله مجوزهای اتصال یا مجوزهای سطح کاربر به حریم خصوصی دسترسی پیدا کنید. بنابراین ، به طور خلاصه ، شما قادر خواهید بود افرادی را که می توانند این معاملات خصوصی را ببینند کنترل کنید ، حتی اگر آنها خود در معامله شرکت نکرده باشند.

 

زنجیره ای

بسیاری از تکنیک های زنجیره ای برای حفظ حریم خصوصی و امنیت در راه حل های شرکت Ethereum وجود دارد. علاوه بر این ، این شامل تکنیک های امنیتی مانند اثبات محدوده ، امضای حلقه ، یا ZK-SNARKS است. معمولاً همه اینها بدون هیچ مشکلی معاملات خصوصی را بدون وقفه انجام می دهند.

 

خارج از زنجیره

محاسبات مطمئن خارج از زنجیره یکپارچه در شرکت راه حل Ethereum به عنوان یک واحد پردازش خارج از زنجیره کار می کند. علاوه بر این ، به پردازش موثر و ایمن کلیه قراردادهای هوشمند و معاملات با حفظ مقیاس پذیری مورد نیاز ، کمک می کند. با این حال ، هیچ فرصتی برای نقض امنیت وجود ندارد.

بنابراین ، با استفاده از راه حل های سازمانی Ethereum ، می توانید با حریم خصوصی بیشتر و مشکلات اعتماد صفر ، خارج از زنجیره معامله کنید.

 

معاملات خصوصی

بسیاری از کاربران راه حل های شرکت Ethereum باید تمام جنبه های قانونی حفظ حریم خصوصی را رعایت کنند. بنابراین ، هر اتفاق تقلبی در شبکه رخ دهد ، تحت نظر قانون قرار خواهد گرفت. بنابراین ، هنگام استفاده از شبکه ، هیچ مشکل قانونی وجود ندارد.

اگر کسی اقدام مضر یا خلاف مقررات انجام داده باشد ، می توانید برای درخواست کمک به قانون مراجعه کنید. به عنوان مثال ، اگر بخواهند خدمات پرداخت را با استفاده از شبکه ارائه دهند ، تمام بانک های اتحادیه اروپا باید مطابق با دستورالعمل اصلاح شده خدمات پرداخت اتحادیه اروپا باشند..

علاوه بر این ، اگر آنها می خواهند فضای ذخیره سازی اطلاعات شخصی را ارائه دهند ، پس باید با مقررات عمومی محافظت از داده ها مطابقت داشته باشند. هر کاربر شرکت Ethereum هنگام ارسال معامله با استفاده از API JSON-RPC برای فراخوانی عملکرد مجبور است هدف خود را اعلام کند..

علاوه بر این ، پارامتر به طور عمده نشان می دهد که در زمان اجرا چه نوع معامله ای انجام شده است. به طور خاص ، در کانال خصوصی به طور عمده دو نوع معامله وجود دارد:

 • معاملات خصوصی بدون محدودیت
 • معاملات خصوصی محدود شده است

معمولاً داده های تراکنش به طور عمده دارای دو قسمت هستند – داده های باربرگ و فراداده ها. داده های Payload در واقع محتویات معاملاتی است. از طرف دیگر ، فراداده اطلاعاتی است که برای اجرای صحیح هر معامله مورد نیاز است.

با این حال ، در تمام راه حل های شرکت Ethereum ، تمام معاملات خصوصی باید از این روش های زیر پشتیبانی کنند –

معامله ای که در آن داده های محموله به شرکت کنندگان منتقل می شود. بنابراین ، شرکت کنندگان می توانند مستقیماً مطالب را بخوانند. بنابراین ، آن را به یک معامله خصوصی محدود کننده تبدیل می کند.

در مورد دوم ، داده های محموله به همه افراد در شبکه شرکت کننده منتقل می شود. با این حال ، فقط شرکت کنندگان مستقیم می توانند اطلاعات را بخوانند. بنابراین ، این نوع معاملات معاملات خصوصی بدون محدودیت است.

 

مشخصات معاملات خصوصی محدود شده

تمام راه حل های شرکت Ethereum یک روش علامت گذاری برای ایمن نگه داشتن داده های باربری ارائه می دهند. این می تواند به معنای رمزگذاری رمزنگاری باشد زیرا هیچ کس دیگری غیر از شرکت کنندگان نمی تواند پارامترها را ببیند.

همچنین در هنگام معامله از یک گزینه پوشاندن برای داده های محموله نیز پشتیبانی می کند. در بسیاری از مواقع هنگام حمل و نقل یک مسئله امنیتی گسترده وجود دارد. بسیاری از شرکت ها فراموش می کنند که برای آن لحظات امنیت اضافی بگذارند. با این حال ، راه حل های شرکت Ethereum به شما بازگشت.

تمام فراداده های معامله نیز دارای قابلیت پوشاندن هستند که عمدتا از همان روش رمزنگاری مانند داده های بارگذاری استفاده می کنند. به همین ترتیب ، در هنگام معامله همچنین دارای اوراق بهادار است.

همه گره هایی که تراکنش را رله می کنند اما در واقع آنها مشارکت نمی کنند ، نمی توانند داده های بار تراکنش را به همراه فراداده ذخیره کنند. اگر چنین چیزی اتفاق بیفتد ، همه بازیکنان بد با مشکلات قانونی روبرو می شوند.

برای معامله محدود ، باید پارامتر JSON-RPC را به صورت محدود تنظیم کنید.

بنابراین ، در هر صورت ، همانطور که مشاهده می کنید ، به غیر از کاربران معامله گر ، هیچ شخص دیگری به آن دسترسی نخواهد داشت. بنابراین سایر کاربران نمی توانند لیستی از آدرس شرکت کننده ، طرف ارسال کننده یا میزان معامله را ببینند.

اگر چندین طرف درگیر باشند ، قراردادهای هوشمند هوشمند دارای یک زیرمجموعه محدود کننده از طرفین است. با این حال ، به دلیل اینکه لیست همگام سازی شده و مطابق با آن محضری است ، می تواند به داده های قراردادهای هوشمند عمومی نیز اشاره کند.

 

مشخصات معاملات خصوصی بدون محدودیت

این کار همانند معامله محدود کار می کند. با این حال ، در این حالت ، همه کارها برای حفظ بار و فراداده برای معامله بدون محدودیت است ، به این معنی که از رمزگذاری رمزنگاری نیز پشتیبانی می کند.

همچنین در هنگام معامله از یک گزینه پوشاندن برای داده های محموله نیز پشتیبانی می کند. در بسیاری از مواقع هنگام حمل و نقل یک مسئله امنیتی گسترده وجود دارد. علاوه بر این ، بسیاری از شرکت ها فراموش می کنند که برای آن لحظات امنیت اضافی بگذارند. با این حال ، راه حل های شرکت Ethereum به شما بازگشت.

تمام فراداده های معامله نیز دارای قابلیت پوشاندن هستند که عمدتا از همان روش رمزنگاری مانند داده های بارگذاری استفاده می کنند. به همین ترتیب ، در معاملات بدون محدودیت نیز دارای اوراق بهادار است.

همه گره هایی که تراکنش را رله می کنند اما در واقع آنها مشارکت نمی کنند ، نمی توانند داده های بار تراکنش را به همراه فراداده ذخیره کنند. اگر چنین چیزی اتفاق بیفتد ، همه بازیکنان بد با مشکلات قانونی روبرو می شوند.

برای معامله محدود ، باید پارامتر JSON-RPC را بدون محدودیت تنظیم کنید.

با این حال ، کمی تغییر وجود دارد. در این حالت ، داده های payload به همه گره ها با فرمت رمزگذاری می روند. بنابراین ، در صورت نیاز ، شبکه می تواند اطلاعاتی را که از تمام گره های دیگر شبکه گرفته می شوند ، بازسازی کند.

بعلاوه ، هر معامله ریاضی با استفاده از دانش صفر نیاز به اعتبارسنجی دارد. این تفاوت عمده بین معاملات بدون محدودیت و محدود است. علاوه بر این ، هر اعتبار سنجی گره باید در رویکرد دانش صفر شرکت کند.

اساساً ، برای اطمینان از رمزگذاری داده ها ، یک دانش صفر نیاز به یک آدرس مخفی کاری ، امضای درست و اختلاط دارد. با این حال ، این روش نفوذ به سیستم را غیرممکن می کند. بنابراین ، هنوز هم امنیت را ارائه می دهد.

 

ویژگی های دیگر

همه راه حلهای شرکت Ethereum با گزینه تنظیم پارامترها در معاملات خصوصی بدون محدودیت روبرو هستند. علاوه بر این ، همچنین اطمینان حاصل می کند که شرکت کنندگان در مورد معاملات خصوصی خود به توافق برسند.

به غیر از این ، مجوز ارائه مجوز جداگانه در موارد –

 • استقرار یک قرارداد هوشمند.
 • تغییر وضعیت قرارداد هوشمند.
 • یک معامله ساده را انجام دهید.

 

 • زیر لایه مقیاس گذاری

هر بنگاه اقتصادی تقاضای رسیدگی به تعداد بیشتری از نرخ معاملات و انجام کارهای محاسباتی سنگین را دارد. با این حال ، به مقیاس گذاری زیادی احتیاج دارد ، درست نیست؟ به همین دلیل روشهای مختلفی برای افزایش نرخ تراکنش وجود دارد بدون اینکه از طریق شبکه روی شبکه تأثیر بگذارد.

عمدتا دو نوع مقیاس زنجیره ای و زنجیره ای وجود دارد. بیایید ببینیم آنها چه هستند –

 

زنجیره ای

مقیاس زنجیره ای عمدتا در لایه 1 معماری سازمانی Ethereum رخ می دهد. آنچه انجام می دهد این است که پروتکل Ethereum را متناسب با نیازهای معاملاتی بهتر تغییر می دهد.

 

خارج از زنجیره

مقیاس گذاری خارج از زنجیره در لایه 2 پشته معماری راه حل های شرکت Ethereum اتفاق می افتد. با این حال ، در این حالت ، پروتکل Ethereum را برای انجام معاملات بیشتر تغییر نمی دهد.

ترفند در اینجا بهبود مقیاس بندی درون زنجیره ای با استفاده از پروتکل های لایه 1 و لایه 2 برای دستیابی به نرخ تراکنش مطلوب است.

 

محاسبه خارج از زنجیره

مقیاس خارج از زنجیره در واقع برخی از بارهای محاسباتی مقیاس درون زنجیره ای را بر عهده دارد. بعلاوه ، با وجود درخواستهای زیاد در زنجیره ، کنترل این میزان فشار محاسباتی دشوار می شود. با این حال ، محاسبات خارج از زنجیره عمدتا موجب صرفه جویی در روز می شود.

بنابراین ، تمام راه حل های شرکت Ethereum نیاز به پشتیبانی از پردازش خارج از زنجیره ای از قراردادهای هوشمند و معاملات دارند.

 

کارایی

عملکرد در اینجا عمدتا به عملکرد کلی شبکه بلاکچین اشاره دارد. در یک حالت ایده آل ، حتی اگر میزان استفاده از شبکه افزایش یابد ، عملکرد افتی ندارد. با این حال ، بسیاری از راه حل های بلاکچین سازمانی نمی توانند این قول را بدهند.

با این حال ، اعضای اتحاد Ethereum سازمانی همیشه قول می دهند که حتی در صورت افزایش بار می توانند عملکرد یکسانی را حفظ کنند.

علاوه بر این ، اعضای اتحاد Ethereum سازمانی یک برنامه صدور گواهینامه برگزار می کنند و مقدار واقعی شرکت را یادداشت می کنند.

 

4. لایه اصلی Blockchain

بعد لایه اصلی بلاکچین قرار دارد که دارای سه لایه زیرین است. بعلاوه ، همه این لایه ها مسئول ذخیره سازی ، اجماع و اجرای عملکرد خاص در شبکه هستند. اینها هستند –

 • زیر لایه Storage و Ledger
 • زیر لایه اعدام
 • زیر لایه اجماع

بیایید ببینیم که چگونه اینها واقعاً با هم کار می کنند و ساختار Ethereum سازمانی را تشکیل می دهند.

 

 • زیر لایه Storage و Ledger

همه راه حل های شرکت Ethereum خدمات ذخیره داده را برای کار با مشتری عمومی Ethereum ارائه می دهند. با این حال ، شما ممکن است گزینه ذخیره سازی اضافی را عمدتا برای محاسبات خارج از زنجیره داشته باشید.

به عنوان مثال ، بسیاری از راه حل های Ethereum سازمانی حافظه پنهانی را که از یک Oracle بدست آورده اند ذخیره می کنند یا سایر اطلاعات مربوط به پروتکل های سیستم را ذخیره می کنند. در موارد دیگر ، آنها می توانند فراتر از این مشخصات باشند.

اگر راه حل Ethereum از چندین شبکه پشتیبانی کند ، ذخیره داده را برای معاملات خصوصی در شبکه های متعدد ارائه می دهد. بعلاوه ، هر قرارداد هوشمندی که در شبکه خصوصی کار می کند ، باید به سایر قراردادهای دولتی خصوصی دسترسی داشته باشد. با این حال ، شما قطعاً به یک شرکت کننده در آن قرارداد احتیاج دارید.

بنابراین ، هر کسی که در شبکه خصوصی فعالیت می کند ، اگر عضوی از آن نباشد ، به سایر قراردادهای هوشمند در حال اجرا در آن شبکه دسترسی نخواهد داشت. علاوه بر این ، تمام راه حل های شرکت Ethereum فضای ذخیره سازی شفاف و یکپارچه ای را برای قراردادهای خصوصی هوشمند که نیاز به ذخیره اسناد دارند ، ارائه می دهند. علاوه بر این ، این فرآیند از اضافات ذخیره فایل خارج از زنجیره خلاص می شود.

در واقع ، تمام گزینه های ذخیره سازی دارای سطح بالاتری از رمزنگاری مرتبط با آن هستند. بنابراین ، هر کسی که با استفاده از قراردادهای هوشمند هر نوع اطلاعاتی را ذخیره می کند ، رمزگذاری تأیید شده با الگوریتم داده های اضافی را محافظت می کند.

باید بگوییم که هر پیاده سازی Ethereum معماری مشابهی ندارد. بنابراین ، برای هر ارائه دهنده می تواند گزینه ای برای ارائه API های بیشتر برای امکانات ذخیره سازی وجود داشته باشد. این عمدتا به نیازهای سازمانی شما بستگی خواهد داشت.

 

نهایی بودن

شما قبلاً هم اکنون می دانید که نهایی بودن یکی از اصلی ترین ویژگی های جذاب شرکت Ethereum است. برای رسیدن به نهایی بودن ، گاهی اوقات معماری از یک پروتکل اجماع قطعی استفاده می کند.

علاوه بر این ، در اینجا ، معاملات پس از یک رویداد یا فاصله مشخص نهایی می شوند. به عنوان مثال ، تعداد خاصی از بلوک های ایجاد شده پس از ورود معامله در بلوک یا پس از یک دوره خاص.

 

 • زیر لایه اعدام

در این زیر لایه ، Ethereum یک محیط اجرای قرارداد هوشمند را ارائه می دهد. علاوه بر این ، شبیه EVM عمومی (ماشین مجازی Ethereum) است. با این حال ، آنها همچنین برنامه های افزودنی فراتر از محیط EVM عمومی را معرفی می کنند. از آنجا که اکنون محیط دارای یک کانال خصوصی است ، بهتر است اطمینان حاصل کنید که EVM کاملاً قادر به مدیریت آن است.

عامل مهم دیگر ، توانایی همگام سازی حالتهای عمومی بر اساس گرههای عمومی Ethereum است. این واقعاً فرصت های جدیدی را برای شرکت خصوصی Ethereum ایجاد می کند تا با یک شرکت دولتی نیز کار کند.

همچنین ، از مجموعه ای از امکانات ذخیره سازی همراه با تدوین و اجرای قراردادهای از پیش تنظیم شده پشتیبانی می کند. در حقیقت ، محاسبات معتمد اطمینان می دهد که فقط کاربران مجاز می توانند از قرارداد هوشمند در محیط اجرای یک شبکه کنسرسیوم خاص استفاده کنند.

بنابراین ، بسیاری از پیاده سازی های Ethereum سازمانی این ویژگی را نیز ارائه می دهند. برای امنیت بیشتر ، از چندین فرآیند رمزگذاری برای محافظت از تمام داده های محاسبات معتبر استفاده می شود. با این حال ، شما می توانید پیوندهای بسیاری را در شبکه کنسرسیوم پیکربندی کنید.

 

Ethereum ماشین مجازی چیست?

خوب ، کمی درمورد اینکه دستگاه Ethereum Virtual واقعاً چیست صحبت کنید. اگر تاکنون نمی دانید چیست ، پس بهتر است از اینجا عقب نمانید.

عملاً ، Ethereum نوعی شبکه بلاک چین قابل برنامه ریزی است. با این حال ، به جای اینکه برخی از عملیات از پیش تعریف شده را به کاربران ارائه دهد ، این آزادی را برای ایجاد عملیات پیچیده خود فراهم می کند. به این ترتیب ، به عنوان یک بستر اصلی بلاکچین برای بسیاری از برنامه های غیرمتمرکز عمل می کند. علاوه بر این ، این فقط به ارزهای رمزپایه محدود نمی شود.

در حقیقت ، Ethereum به معنای محدود برخی از لباس های پروتکل است که کل محیط شبکه را تشکیل می دهد. در مرکز همه آن ماشین مجازی Ethereum نهفته است. این دستگاه می تواند کدهایی از پیچیدگی الگوریتمی دلخواه را اجرا کند.

بعلاوه ، با استفاده از EVM ، هر توسعه دهنده ای می تواند برنامه ها را با استفاده از زبان های برنامه نویسی دوستانه مانند پایتون یا جاوا اسکریپت اجرا کند.

از آنجا که Ethereum یک پروتکل شبکه نظیر به نظیر است ، بسیاری از گره ها پایگاه داده را در شبکه به روز می کنند. در نتیجه ، همه گره ها از دستورالعمل یکسانی در EVM برای اجرای اهداف استفاده می کنند.

 

یک عنصر اصلی

Ethereum Virtual Machine واقعاً بخش مهمی از معماری Ethereum است. به این دلیل که تمام وضعیت داخلی و محاسبات شبکه را کنترل می کند. علاوه بر این ، دستگاه همچنین بسیاری از اطلاعات حساب مانند ترازها ، آدرس ها ، اطلاعات بلوک و قیمت گاز را کنترل می کند.

علاوه بر این ، برای انجام یک معامله موفق ، همیشه باید تمام وضعیت عناصر متعدد را پیگیری کند. در واقع ، این بسیار مهم است زیرا وضعیت این عناصر عمدتاً نحوه عملکرد بلاکچین تحت فشار را تعیین می کند.

و به همین دلیل است که Ethereum عمومی را بعضی اوقات ماشین دولتی می نامند. با این حال ، همانطور که مشاهده می کنید ، استفاده از EVM برای شرکت Ethereum نیز بسیار مهم است زیرا قلب و روح معاملات شبکه است.

از آنجا که قادر به پیگیری وضعیت اجزای شبکه است ، لازم است تا در ساختار Ethereum سازمانی نیز ادغام شود. با این حال ، از آنجا که ماهیت سازمانی Ethereum کمی متفاوت از معماری عمومی است ، بنابراین باید عملکردی بیشتری داشته باشد.

علاوه بر این ، ویژگی های اضافی به EVM کمک می کند تا به حریم خصوصی معاملات وفادار بماند. به طور خلاصه ، EVM یکی از ضروریات لایه Core blockchain است که همه کارها را به صورت یکپارچه ادامه می دهد.

 

 • زیر لایه اجماع

این آخرین زیر لایه لایه بلاکچین اصلی است و با پروتکل های اجماع شبکه سرو کار دارد. اولین تغییری که در اینجا مشاهده خواهید کرد استفاده از الگوریتم های اجماع چندگانه است. در واقع ، Ethereum عمومی در واقع فقط از الگوریتم اثبات کار استفاده می کند. با این حال ، برای شرکتها مناسب نیست. بنابراین ، به همین دلیل آنها الگوریتم های دیگری را معرفی کردند.

در حقیقت ، زنجیره های جانبی همچنین از استفاده از چندین توافق نامه حمایت می کنند. برای ساده نگه داشتن همه چیز ، در مرحله پیکربندی اولیه ، می توانید تعیین کنید که الگوریتم های اجماع در بلاکچین خصوصی ، زنجیره بلوکی عمومی و زنجیره جانبی اجرا شوند.

با این حال ، همه چیز هنوز در جریان است ، بنابراین در حال حاضر چیزی مشخص نمی شود. علاوه بر این ، به تدریج اثبات کار را حذف می کند و روشهای دیگری مانند Proof of Stake ، Byzantine-Fault-Tolerance و غیره را جایگزین می کند..

 

5. لایه شبکه

این آخرین لایه از معماری سازمانی Ethereum است. این لایه فقط شامل یک زیر لایه به نام لایه زیرین پروتکل شبکه است. اساساً ، در لایه شبکه ، پروتکل شبکه همتا به همتا وجود دارد که به کاربران امکان می دهد با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. در حال حاضر ، آنها دارای پروتکل DEVp2p هستند ، اما در آینده ، پروتکل های P2P اضافی را برای ارائه اقدامات امنیتی بالاتر اضافه می کنند.

 

زیر لایه پروتکل شبکه

این پروتکل ها نحوه ارتباط گره ها با یکدیگر را در کانال های خصوصی جدید تعریف می کنند. هر گره در شبکه باید دارای شناسه باشد و برای تبلیغ در سازه Ethereum سازمانی از قالب Ethereum enode URL استفاده می کند.

علاوه بر این ، برای پیام رسانی از پروتکل سیم DEVp2p استفاده می کند که یک کانال ارتباطی بین گره ها ایجاد می کند. همچنین از یک پروتکل لایه بالا برای پوشاندن کانال از هر کسی که دخالت می کند استفاده می کند. به این پروتکل های لایه بالا پروتکل های قابلیت گفته می شود.

به عنوان مثال ، پروتکل سیم Ethreum به تبادل معامله و مسدود کردن اطلاعات در دو کاربر همتا که در حال انجام معاملات هستند کمک خواهد کرد. با این حال ، آنها ممکن است پروتکل های بیشتری را در معماری Ethereum سازمانی برای گسترش ویژگی برای جای دادن بهتر سازمان ها اضافه کنند.

در صورت ارتباط بسیاری از نقاط به نقطه در شبکه ، هر گره خصوصی می تواند اطلاعات داده های معاملاتی خود را همزمان به چندین گره خصوصی ارسال کند.

 

انتقال داده های معاملات خصوصی

در حقیقت ، در صورت وجود قرارداد شخصی متعدد با افراد متعدد ، نیازی به ارتباط جداگانه و مستقیم با همه آنها نخواهد بود. در مورد بنگاه های اقتصادی کاملا غیر عملی است. به خصوص هنگامی که تعداد زیادی گره در شبکه وجود دارد.

برخی از گره های مشترک در این زمینه قادر به همگام سازی معاملات خصوصی به طور شفاف در ساختار Ethereum سازمانی هستند. بنابراین ، با استفاده از همان روش ، تمام قراردادهای هوشمند هوشمند می توانند بدون هیچ گونه مشکلی همگام سازی شوند.

 

فصل 5: موارد استفاده احتمالی شرکت Ethereum کدامند؟?

 • بانک و امور مالی

وقتی صحبت از صنایع بانکی می شود ، کمی کشیده است. در حقیقت ، هزینه ارائه در دسترس بودن ، قابلیت اطمینان و انعطاف پذیری بسیار زیاد است زیرا نیاز به مقابله با خرابی تجهیزات و حملات دارد. فقط یک سناریو را تصور کنید که سرور بانک مرکزی کشورها خراب شود. در نتیجه ، سیستم تصفیه پرداخت کلی کشور به شدت شکست می خورد.

علاوه بر این ، شرکت های بزرگی نیز وجود دارند که تقریباً 200 میلیون دلار هر سال برای امنیت سایبری هزینه می کنند. از طرف دیگر ، پرداخت های سازش (تعادل بین مجموعه های مختلف حساب) وجود دارد که همچنین ناکارآمد و بیزانس هستند.

بنابراین ، همه چیز مطابق انتظار ما کاملاً روان پیش نمی رود. قبل از نهایی شدن پرداخت ، حتی یک معامله واحد نیز می تواند چندین معامله را انجام دهد. در حقیقت ، تمام بار شسته و رفته نگه داشتن همه چیز به طور کامل بر دوش بانک ها است.

با این حال ، موارد استفاده از شرکت Ethereum می تواند سیستم بانکی را به عنوان شوالیه درخشان همانطور که هست نجات دهد. اگر یک سیستم بانکی در یک محیط غیرمتمرکز مانند شرکت Ethereum کار کند ، دیگر هیچ نقصی وجود ندارد. علاوه بر این ، حتی اگر یکی دیگر از اختلالات سرور وجود داشته باشد ، مهم نخواهد بود. یک بانک می تواند بدون هیچ مشکلی به پرداخت خود ادامه دهد.

علاوه بر این ، از این طریق ، بانک ها می توانند به راحتی انتقال مستقیم داشته باشند ، که اصطکاک را کاهش می دهد و هیچ شانسی برای هزینه های مضاعف وجود ندارد. با استفاده از دفتر ، آنها همچنین می توانند گزارش تنظیماتی دریافت کنند. بنابراین ، در صورت هرگونه فعالیت تقلبی ، آنها می توانند به سرعت حقیقت را دریابند.

 

 • زنجیره تامین

امروزه ، زنجیره های تأمین جهانی باید از همه چیز از غذا و نوشیدنی گرفته تا کالاهای مصرفی پشتیبانی کنند. با این حال ، زیرساخت های آنها برای حفظ همه آنها نیاز به پرداخت زیادی دارد. بعلاوه ، این کانالها کم و بیش ناکارآمد ، بهره بردار و حتی ضعیف ردیابی می شوند.

در نتیجه ، بسیاری از مصرف کنندگان ، برای تأمین تقریباً نیمی از هزینه لازم برای آن ، با مشكلات كامل مواجه می شوند. طبق یک مطالعه اخیر, بیش از 20٪ از کل غذاهای دریایی در ایالات متحده آمریکا برچسب گذاری شده در واقع دارای برچسب اشتباه هستند.

بسیاری از محصولات مصرفی دیگر نیز به دلیل بهره برداری غیرقانونی از نظر مدیریت زنجیره تأمین با مشکل روبرو هستند. مسئله دیگر محصولات تقلبی است که نه تنها به مصرف کنندگان آسیب می رساند بلکه باعث کاهش ارزش برند نیز می شود.

در این شرایط ، دفتر دائمی معاملات Ethereum به طور قطع به زنجیره تأمین کمک می کند. علاوه بر این ، از آنجا که کاربران نسبی قادر به دیدن هر حرکت کوچکی در مراحل مختلف هستند ، این یک انفجار بزرگ خواهد بود. به همین دلیل شرکت Ethereum از موارد استفاده در مدیریت زنجیره تأمین برتری دارد.

غیر از این محصولات ردیابی از مبدا به مشتری همراه با ساده سازی توزیع کنندگان ، تأمین کنندگان و خرده فروشان تعداد کمی از امتیازات هستند.

 

 • انرژی

نیروگاه های بادی و صفحات خورشیدی به عنوان منبع خوبی از انرژی اثبات شده اند. با این حال ، ذخیره این انرژی مشکل جدیدی را برای شبکه انرژی ایجاد می کند. به طور معمول شبکه انرژی توانایی مدیریت توزیع این انرژی را ندارد. اجازه دهید همراه مانع از خسارت یا ولتاژ اضافی شود. به همین دلیل شدیداً به یک فرصت احتیاج دارد.

طی سالهای اخیر استفاده گسترده از توربین های بادی و پانل های خورشیدی فرصتی مناسب برای ساخت یک سیستم شبکه برق بادوام و عملی و پایدار است. بنابراین ، در این حالت ، سیستم تحویل نیرو مبتنی بر Enterprise Ethereum یک راه حل طولانی مدت برای مصرف کنندگان و همچنین شرکت ایجاد می کند.

بعلاوه ، اگر آنها بتوانند ذخیره انرژی را به صورت محلی و تجارت انجام دهند ، هزینه های زیادی را از قبض های برق کم می کند. علاوه بر این ، این یک روش عالی برای خودکار کردن روش های صورتحساب و تسویه حساب است. با این حال ، یکی از ویژگی های برجسته جریان مداوم انرژی است که یک نیاز شدید است و موارد استفاده از شرکت Ethereum یک راه حل مناسب برای آن است.

 

 • هویت

هویت یکی از جنبه های اساسی زندگی ماست. هر کشور و هر غیرنظامی برای برخورداری از امکانات خاص باید شناسه خاص خود را داشته باشد. نه تنها دولت بلکه به دنیای دیجیتال نیز متصل است. با این حال ، از آنجا که بسیاری از شرکت ها مجبورند همزمان با چندین هویت سر و کار داشته باشند ، ارائه امنیت بهتر برای آنها دشوار می شود.

در نتیجه ، در سراسر کره زمین نقض ، هک داده و سرقت هویت وجود دارد. علاوه بر این ، این شرایط بسیار بدی است که مرتکب می تواند با هویت شخص دیگری کار غیرقانونی انجام دهد. آن شخص نه تنها با مشکلاتی روبرو خواهد شد بلکه هویت مرتکبان نیز ناشناخته مانده است.

برای مقابله با آن ، موارد استفاده از شرکت Ethereum می تواند به شما کمک کند. در حقیقت ، این سیستم کاملاً قادر به مدیریت و ذخیره هویت دیجیتال است. نه تنها سیستم دفتری ایمن برای ذخیره سازی ارائه می دهد ، بلکه با شناسایی بدون کاغذ مجدداً ساختار دولت را طراحی می کند.

علاوه بر این ، می توانید این موارد را نیز قابل حمل کرده و در هر مکان مورد نیاز از آن استفاده کنید. این روش راحت تر از شناسه های مبتنی بر کاغذ است.

 

 • مشاور املاک

در حال حاضر ، بازارهای املاک و مستغلات با سه مسئله اصلی روبرو هستند – نقدینگی پایین تر ، هزینه های معاملاتی و غیرقابل دسترس بودن. به دلیل قیمت بسیار بالا ، ثروتمندان از مزایای املاک و مستغلات بهره مند می شوند در حالی که طبقات دیگر مردم حتی سرمایه گذاری در آنها را دشوار می دانند.

از طرف دیگر ، حتی اگر کسی بخواهد در املاک و مستغلات سرمایه گذاری کند ، انجام کارها به واسطه های زیادی نیاز دارد. علاوه بر این ، تمام این اسناد مبتنی بر کاغذ یک نقطه شکست ایجاد می کنند. بنابراین ، بسیاری از مصرف کنندگان با روند کندی مواجه هستند که بازیکنان بد سعی در پاره کردن آنها دارند.

به همین دلیل است که املاک و مستغلات برای کمک به آن به یک راه حل Ethereum شرکتی نیاز دارند. موارد استفاده از شرکت Ethereum به خوبی مجهز هستند تا از عهده بار این بخش برآیند. نه تنها از شر واسطه خلاص می شود بلکه نقدینگی را نیز افزایش می دهد. بعلاوه ، با وجود سیستم مناسب دفتر ، هزینه کم می شود و به طبقات متوسط ​​فرصت می دهد.

Ethereum همچنین از توکن سازی پشتیبانی می کند ، بنابراین افراد می توانند به راحتی با استفاده از نشانه ها ، املاک خود را در دفتر خرید و فروش کنند.

 

 • دولت

دولت ها با رعایت استانداردهای اقتصادی مختلف و همچنین اطمینان مصرف کننده و اعتماد شهروندان. نه تنها این بلکه دولت ها نیز باید کارایی بازار ، زیرساخت ها و مشاغل را حفظ کنند.

با این حال ، همانطور که در شبکه های قدیمی اجرا می شوند ، همه چیز هنوز کاملاً منسوخ شده است. بازیگران بد بسیاری در بین دولت وجود دارند که از این سیستم های قدیمی سوit استفاده می کنند و راه خود را می گیرند. در واقع ، شهروندان در حال از دست دادن ایمان به دولت خود هستند و به همین ترتیب همه حقوق خود را تحقق نمی بخشند.

راه حل فوری برای همه این مسائل این است که کاملاً بدون کاغذ بروید. یک دولت بدون کاغذ شانس کمتری برای سو explo استفاده شدن دارد. علاوه بر این ، موارد استفاده از شرکت Ethereum مطمئناً می تواند به آنها کمک کند.

موثرتر می تواند به شما کمک کند –

 • درخواست های ویزا را پردازش کنید
 • تمدید مجوز
 • پرداخت قبض
 • کاهش بار کاغذ
 • خلاص شدن از شر خطاهای تکثیر
 • زمان پردازش اسناد کمتر

علاوه بر این ، یک هویت مبتنی بر بلاکچین برای شهروندان می تواند به همه کمک کند هویت های قابل حمل را در همه جا به راحتی تهیه کنند.

 

 • تجارت و کالاهای بین المللی

از طریق جهانی سازی سریع ، مالیه تجارت استاندارد قادر به دیجیتالی کردن و استاندارد سازی همه سیستم های ردیابی رکورد نیست. علاوه بر این ، هر صرافی با مجموعه ای از مقررات منحصر به فرد ، شرایط صدور گواهینامه و مشخصات حمل و نقل خاص خود همراه است.

علاوه بر این ، همه آنها باید یک سیستم مدیریتی مناسب داشته باشند. به غیر از این ، بسیاری از حوزه های مرزی مبتنی بر کاغذ هستند و گزینه های زیادی برای استفاده از اسناد جعلی برای تجارت وجود دارد.

بنابراین ، در پایان ، یکی از طرفین مبلغی را پرداخت نمی کند ، یا طرف دیگر محصولی را که انتظار دارند دریافت نمی کند.

در این مورد ، موارد استفاده از Ethereum می تواند به ارائه یک بستر ساده ، امن و بدون کاغذ برای امور مالی تجارت کمک کند. علاوه بر این ، می تواند همه بازیکنان را تحت یک سیستم عامل قرار دهد و به آنها کمک کند تا در یک خط امن ارتباط برقرار کنند. پرداخت و پیگیری سیستم تحویل حمل و نقل دو بهترین ویژگی است.

 

 • مراقبت های بهداشتی

بسیاری از مسائل به شدت دنیای بهداشت و درمان را آزار می دهد. مسائلی مانند سیلوهای داده ، اطلاعات غلط ، عدم ارتباط بین ارائه دهنده ، بیماران ، پزشکان و بیمارستان ها. علاوه بر این ، استفاده از داروهای تقلبی و درجه کاذب اغلب باعث می شود زندگی بیماران در معرض خطر باشد.

بنابراین ، این باید حریم خصوصی و ارتباطات مناسبی را در کل معماری مراقبت های بهداشتی داشته باشد. و این جایی است که موارد استفاده از شرکت Ethereum وارد عمل می شود. Enterprise Ethereum می تواند یک تبادل مجاز ارائه دهد که در آن بیماران می توانند بدون از دست دادن حریم خصوصی موضوع خود را فاش کنند.

علاوه بر این ، با حاکمیت داده ها ، مراقبت های بهداشتی برای همه گزینه سریعتر ، بهتر و مقرون به صرفه ای است. همچنین ، این می تواند یک دفتر امن برای ذخیره سازی اطلاعات پزشکی با تخلف و نه تخلف ارائه دهد.

 

 • رسانه و سرگرمی

نسخه برداری از موارد دیجیتال و حریم خصوصی دیجیتال بطور کامل دنیای سرگرمی و رسانه ها را آزار می دهد. حتی اگر شخصی کارهای شخص دیگری را تکرار کند ، کانال مناسبی برای اعتبار سازنده هنرمند وجود ندارد.

علاوه بر این ، بسیاری از هنرمندان پولی را که شب و روز کار می کنند دریافت نمی کنند. در نتیجه ، دست انداختن ها ، کلاهبرداری ها و ویژگی های فکری استودیو به طور مداوم مورد سرقت قرار می گیرد.

در این حالت ، موارد استفاده از شرکت Ethereum می تواند در برابر حریم خصوصی محافظت کند. با استفاده از قراردادهای هوشمند ، می تواند حق مالکیت معنوی را در صورت تصور آزاد کرده و از نشت قبلی جلوگیری کند. در نتیجه ، درآمد صنعت افزایش خواهد یافت و هنرمندان به آنچه شایسته خود هستند می رسند.

 

 • ورزش ها

نیازی به گفتن نیست که ورزش یکی از جذابترین موارد جذب کننده در سراسر جهان است. نه تنها سرگرمی آن ، بلکه یک صنعت عظیم با میلیاردها دلار سرمایه گذاری است. با این حال ، به طور سنتی ، صنایع دیگر دیجیتالی می شوند. هنوز به نظر می رسد که این بخش عقب مانده است.

با عدم تطبیق مسابقات ، حمایت نامطلوب از حمایت مالی می تواند برای همیشه به تیم های بالقوه یا بازیکنان آسیب برساند. با این حال ، شرکت Ethereum کاملاً قادر به پذیرش این صنعت شگفت انگیز با بسیاری از ویژگی های سودآور است.

معمولاً موارد زیادی برای استفاده Ethereum برای تیم ها ، سازمان ها و هواداران وجود دارد. به عنوان مثال ، یک سازمان می تواند از قراردادهای هوشمند Ethereum استفاده کند تا قرارداد حمایت مالی را خودکارتر و ارزانتر کند.

همانطور که قبلاً می دانید ، معماری Ethereum سازمانی امکان توکن سازی را فراهم می کند. این کاملا یک گزینه صرفه جویی در وقت است. علاوه بر این ، می تواند قابلیت مالکیت تیمی جزئی را ارائه دهد. همچنین ، می تواند درآمد را افزایش دهد و برنامه های وفاداری را افزایش دهد.

 

 • نفت و گاز

حتی اگر دنیا در ساخت انرژی های تجدیدپذیر متمرکز شده باشد ، نفت و گاز همچنان به عنوان سوخت تولید گسترده محصولات نفتی باقی مانده اند. اگرچه گاز و نفت یکی از کالاهای مورد معامله در سطح جهانی است ، اما هنوز شبکه ای که آن را در کنار هم نگه می دارد فاقد شفافیت و زیرساخت مناسب است..

هیچ مدیریت زنجیره تأمین مناسبی وجود ندارد که باعث کاهش روند درآمد شود. علاوه بر این ، باعث اتلاف این منابع محدود می شود.

Enterprise Ethereum موارد استفاده در این زمینه می تواند واقعاً کمک کند. اگر بنگاه های اقتصادی از Ethereum برای تهیه بازار گاز و نفت استفاده کنند ، هزینه کلی نگهداری ، ایمن سازی و به روزرسانی سیستم تجارت کاهش می یابد.

سایر کارهای مرتبط و تأخیرهای ناشی از خطاهای انسانی نیز وجود نخواهد داشت. علاوه بر این ، اکنون شرکت های بزرگ می توانند مبلغ زیادی را در قراردادهای خصوصی به راحتی معامله کنند. بنابراین ، مبادله اسناد حساس و حسابرسی آنها در داخل شبکه ، نکته مثبت خوبی خواهد بود.

 

 • قانون

از زمان شکوفایی توافق نامه های کتبی ، جامعه ما سختگیری هایی را دنبال می کند که با جنبه حقوقی و توافق نامه های قراردادی مطابقت دارد. اگرچه این بخش به میزان بیشتری پیشرفت کرده است ، اما همچنان روش مناسبی برای ساختن وقت گیرانه تر برای قراردادها است.

ایجاد یک قرارداد به زمان و هزینه زیادی نیاز دارد ، چه رسد به این که خلأهایی خاص برای طرف بد ایجاد کند. همچنین ، خطای انسانی پیگیری را دشوارتر می کند ، و به صورت مارپیچ به جلو و عقب ادامه می یابد.

کم و بیش ، هر آژانس حقوقی نیاز به رسیدگی به امضا دارد اما شبکه مناسبی برای ذخیره آنها ندارد.

با این حال ، موارد استفاده از شرکت Ethereum کاملاً مناسب این موارد است. اکنون که کانال های خصوصی ارائه می دهد ، می توانید امضا و سایر اطلاعات حساس را بدون نقض امنیت در شبکه ذخیره کنید.

این امر همچنین در ایجاد قراردادها با سهولت و کارایی بیشتر کمک خواهد کرد. علاوه بر این ، همچنین می تواند کل روند را خودکار کند ، که باعث صرفه جویی در وقت زیادی می شود.

 

 • بیمه

صنعت بیمه نیز با مسائل دیگری روبرو است. این بخش کاملاً بر اقتصاد ما تأثیر می گذارد زیرا بسیاری از شرکتها با این بازار ارتباط دارند. با این حال ، این صنعت با مسئله جعلی همراه با مشکل وقت گیر کاغذ بازی روبرو است.

هرکسی که بیمه دریافت می کند باید فرم های زیادی را ارسال کند و حتی قبل از دریافت آن ساعت ها صبر کند. از طرف دیگر ، در مواقع ضروری ، برای مطالبات بیمه ای نیز زمان زیادی لازم است. علاوه بر این ، فرآیند حسابرسی نیز بسیار حیاتی است و این امر زمان زیادی را نیز به خود اختصاص می دهد.

موارد استفاده از Ethereum در اینجا می تواند واقعاً بدرخشد. با استفاده از سیستم دفتر خصوصی موثر ، می تواند از شر مدارک غیرضروری خلاص شود. همچنین ، می تواند روند تأیید را ساده کند ، که روند مطالبات بیمه را تسریع می کند.

به عنوان مثال ، این شرکت می تواند یکپارچه سازی قرارداد هوشمند را به عنوان بیمه نامه داشته باشد ، و به محض اثبات صحت هر سند ، پول به طور خودکار آزاد می شود. بنابراین ، به هیچ وجه دیگر از مصرف کنندگان بهره برداری نمی شود.

 

فصل ششم: بلاکچین Ethereum به عنوان یک ارائه دهنده خدمات

1. آمازون

خدمات وب آمازون بلاک چین دیگری به عنوان ارائه دهنده خدمات برای شرکت Ethereum است. با این حال ، در راه حل خود ، آنها الگوهای blockchain AWS را ارائه می دهند.

اگر نمی دانید چگونه می توانید استقرار شرکت Ethereum خود را شروع کنید ، این نوع الگو به شما کمک می کند. بنابراین ، با کمک سرویس های وب آمازون ، می توانید به جای ساختار داخلی شبکه ، روی برنامه ها تمرکز کنید.

 

ویژگی های AWS Blockchain Templates

 • استقرار سریع تر

با استفاده از الگوهای AWS ، می توانید شرکت Ethereum خود را فقط در عرض یک دقیقه مستقر کنید. بعلاوه ، این به شما امکان می دهد تا در زمان و منابع فوق العاده ای صرفه جویی کنید.

 

 • گزینه های با کیفیت بالا

برای راه حل Ethereum ، چندین الگو با مجموعه ویژگی های مختلف برای انتخاب دریافت خواهید کرد. در هر صورت ، نتایج متفاوت خواهد بود و شما باید محصولی را انتخاب کنید که با صنعت شما مطابقت داشته باشد.

 

 • ابزارهای مدیریتی

هر الگویی با ابزارهای مدیریتی خود همراه خواهد بود. بعلاوه ، با استفاده از این موارد ، قادر خواهید بود شبکه خود را برای مشکلات احتمالی کنترل کنید. اگر اتفاق بدی در شبکه رخ دهد ، بلافاصله به شما هشدار می دهد. همچنین ، می توانید بر روی اینکه گره های دیگر چه کاری انجام می دهند نظارت داشته باشید تا آنها را تحت کنترل قرار دهید.

 

 • بدون هزینه اضافی

همانطور که همه ما می دانیم Ethereum بجای ارائه یک بستر مشترک ، ویژگی های مورد نیاز شما را ارائه می دهد. بنابراین ، شما فقط هزینه ویژگی های مورد نظر خود را پرداخت خواهید کرد. به همین دلیل مجبور نیستید هزینه هزینه اضافی را متحمل شوید.

 

2. مایکروسافت

مایکروسافت به عنوان یک ارائه دهنده خدمات نیز به عنوان بلاکچین کاملاً محبوب است. علاوه بر این ، با راه حل Microsoft Ethereum خود لاجوردی, هر وقت خواستید می توانید ادغام بلاکچین خود را شروع کنید.

به غیر از ارائه فقط راه حل Enterprise Ethereum ، این یک معیار محکم برای کار با شما فراهم می کند. علاوه بر این ، با استفاده از این روش می توانید انواع مختلف اصلاحات را در راه حل Microsoft Ethereum ایجاد کنید. بنابراین ، در اینجا هرگز سفارشی سازی مسئله ای نخواهد بود.

 

چه ویژگی هایی دارند?

 • رابط صوتی و پیامکی: این ویژگی ها در موارد مختلف ، به طور خاص در مدیریت زنجیره تامین یا ردیابی محصول ، مفید واقع می شوند. با رابط پیام کوتاه و صوتی اضافی ، می توانید به راحتی کلیه کالاهای تولید شده را ردیابی کنید.
 • اینترنت اشیا: Microsoft Ethereum on Azure همچنین یکپارچه سازی اینترنت اشیا را ارائه می دهد. با این کار می توانید به راحتی همه محموله ها و حتی اسناد موجود در شبکه را به راحتی ردیابی کنید.
 • سیستم های ERP: ویژگی دیگر Microsoft Ethereum on Azure به نام سیستم ERP به شما امکان می دهد تمام فرایندهای اصلی را مدیریت کنید. علاوه بر این ، به تعامل با شرکت کنندگان اصلی نیز کمک خواهد کرد.
 • استقرار سریع: این برنامه همچنین استقرار سریع را ارائه می دهد بنابراین در مدت زمان کوتاهی شبکه را تنظیم می کنید.
 • کاهش هزینه: Microsoft Ethereum on Azure هزینه های کمی را برای استقرار ارائه می دهد. بعلاوه ، این به بسیاری از شرکتها امکان می دهد بدون تغییر آسان سیستم قبلی در شبکه ، راه حل بلاکچین را دریافت کنند.

 

3. لهجه

لهجه یکی از علاقه مندان بزرگ بلاکچین است و اکنون بلاکچین را به عنوان یک راه حل خدمات نیز ارائه می دهد. با این حال ، آنها رویکرد متفاوتی به این راه حل ها دارند. آنها عمدتا بر روی مشاوره تمرکز دارند. با این حال ، آنها هنوز راه حل های پیاده سازی بلاکچین برای شما دارند. بیایید ببینیم آنها چه مزایایی را ذخیره می کنند.

 

چه پیشنهادی دارند?

 • تجزیه و تحلیل تاکتیک ها: Accenture انتخاب گسترده ای از متخصصان ماهر را ارائه می دهد که می توانند بخش شما را تجزیه و تحلیل کرده و به شما در ساختن تاکتیک کامل بلاکچین کمک کنند. بسته به بودجه و نیاز شما ، آنها می توانند یک نقشه راه کامل برای شروع کار شما تنظیم کنند.
 • کاربرد بستر Blockchain: هر شرکتی منحصر به فرد است و آنها باید مشتری های مختلفی را هدف قرار دهند. علاوه بر این ، Accenture به شما کمک می کند تا زمینه های کاربردی سیستم عامل های بلاکچین خود را انتخاب کنید. از این طریق می توانید صرفاً بر هدفی تمرکز کنید که تجارت شما را بیشتر کند.
 • آموزش پیشرفته: شاید شما تازه وارد هستید یا تیم توسعه دهنده شما با مفهوم بلاکچین آشنا نیست. نگران نباشید با آموزش سطح پیشرفته Accenture شما یا اعضای تیم خود در هیچ زمان حرفه ای خواهید بود.
 • محیط های توسعه: همچنین یک محیط توسعه برای شما فراهم شده است. علاوه بر این ، می توانید از محیط و ابزارها برای توسعه پروژه های جدید استفاده کنید.
 • طراحی و اجرای راه حل Blockchain: Accenture راه حل بلاکچین Enterprise Ethereum شما را برای شما طراحی می کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به آنها نیازهای خاص خود را بشناسید.

 

4. کالیدو

کالیدو در حال حاضر به عنوان یک مسابقه ارائه دهنده خدمات ، بلاک چین Enterprise Ethereum را رهبری می کند. آنها با مشارکت ConsenSys ، بهترین عملیات SAAS را برای بلاکچین ارائه می دهند. طبق گفته ارائه دهنده ، از آنها یک پلت فرم مقیاس پذیر با ویژگی های اضافی و کارایی همراه با قالب های الگو دریافت خواهید کرد.

این الگوهای Ethereum سازمانی به شما کمک می کند تا پروژه بلاکچین خود را در مدت زمان کوتاهی شروع کنید.

 

مزایای ابر کلایدو بلاکچین چیست?

 • شبکه های فوری

آیا می خواهید اکنون پروژه Ethereum شرکت خود را راه اندازی یا شروع کنید؟ خوب ، با کالیدو می توانید به راحتی این کار را انجام دهید. علاوه بر این ، تنظیم و استقرار شبکه شما فقط یک دقیقه طول می کشد. ناگفته نماند ، در طول راه در هزینه و زمان زیادی صرفه جویی می شود.

 • گزینه انتخاب

می توانید چندین ویژگی را در پلتفرم Enterprise Ethereum خود اضافه کنید. بنابراین ، با برخی از ویژگی های انتخابی محدود نخواهید شد. در حقیقت ، کالیدو معتقد است که هر شرکتی منحصر به فرد است و بنابراین آنها باید تفاوت های خود را به روشی جذاب به نمایش بگذارند.

به همین دلیل آنها پلت فرم شبکه های سفارشی را بر اساس نیاز شرکت شما ارائه می دهند. بنابراین ، استقرار Ethereum متفاوت خواهد بود. در اینجا هیچ فناوری تولید انبوه وجود ندارد!

 • ثبات بیشتر

البته ، شرکت باید عوامل پایداری بیشتری نسبت به بقیه داشته باشد. این به این دلیل است که آنها هر روز باید با حجم زیادی دست و پنجه نرم کنند. بنابراین ، Kaleido قول می دهد گزینه های مقیاس گذاری رایگان را ارائه دهد. این بدان معناست که تعداد کاربران آن مهم نیست. عملکرد خود را کند نخواهد کرد.

 • بازار غنی

به غیر از ارائه راه حل با کیفیت بالا در بلاکچین ، از بازار غنی نیز برخوردار است. در بازار ، راه حل های plug and play را دریافت خواهید کرد که می توانید به راحتی از آنها استفاده کنید.

 

آیا می خواهید در مورد تحول Blockchain بیشتر بدانید؟ کتاب راهنمای تحول Blockchain ما را بررسی کنید!

 

فصل 7: شرکتهای دنیای واقعی با استفاده از Enterprise Ethereum

 • آمالتو

آمالتو یکی از برترین شرکت های مدیریت داده میدانی است که می خواهد از بلاکچین سازمانی برای توسعه بستری استفاده کند که امکان اتوماسیون فرآیندهای سفارش به پول (بر اساس بلیط) را در صنعت گاز و نفت ارائه دهد..

در حال حاضر ، آنها پشتیبانی فنی خود را از ConsenSys’s Kaleido می گیرند و به همین منظور از شرکت Ethereum استفاده می کنند. علاوه بر این ، این سرمایه گذاری Ondiflo نام دارد و مقر آن در تگزاس ، ایالات متحده آمریکا است.

علاوه بر این ، Ondiflo از محصولات مختلفی که قبلاً در کارهای دیگر مانند سیستم مدیریت حمل و نقل ConsenSys و Amalto’s Platform 6 ساخته شده است استفاده خواهد کرد. این اطمینان حاصل می کند که آنها یک راه حل از انتها به طور خاص برای این صنعت ارائه می دهند.

بنابراین ، به طور خلاصه ، شرکت Ethereum خدمات میدانی را در پایین دست ، متوسط ​​و بالادست انجام می دهد.

 

 • مواد معدنی باز

Open Mineral یک پلت فرم تبادل دیجیتال است که عمدتا برای محصولات ثانویه تجارت و مواد اولیه فلز پایه است. با این حال ، اکنون Open Mineral از شرکت Ethereum برای سوخت رسانی به سیستم عامل Minerac خود استفاده می کند. Minerac یک کنسرسیوم بلاکچین است که می خواهد نحوه کار در زنجیره تأمین و نحوه تجارت کالاهای معدنی را تغییر دهد..

در کنار Open Mineral ، موسسات مالی و شرکت های معدنی دیگری نیز در این امر دخیل هستند. اما چرا آنها به دنبال بلاکچین هستند؟ خوب ، به این دلیل است که صنایع معدنی باید با بسیاری از ناکارآمدی ها کنار بیایند و یک دفتر حساب غیرقابل تغییر واقعاً می تواند سناریو را تغییر دهد.

با استفاده از Minerac ، می توانید اسناد تجاری را در یک محیط امن مانند اعتبار اسنادی ، بارنامه و بسیاری موارد دیگر مبادله کنید.

 

 • زمین درخشان

Radiant Earth یکی از سازمان های غیرانتفاعی است که برای کمک به سازمان های جهانی کمک می کند تا چالش های مهم جهانی را برآورده کنند ، با داده ها و تصاویر مکانی و زمینی سر و کار دارند. با این حال ، اکنون ، آنها از فناوری بلاکچین برای مجوز دادن صحیح این داده ها استفاده می کنند. برای این منظور ، آنها از شرکت Ethereum استفاده می کنند.

بعلاوه ، با کمک بستر بلاکچین ، اکنون بسیاری از سازمانها می توانند به راحتی به آن دسترسی پیدا کنند.

در صورت بروز هرگونه فاجعه ، بسیاری از سازمان های غیردولتی وجود دارند که نیاز به دسترسی به تصاویر به روز دارند ، به طوری که می توانند به سرعت کمک کنند و روند پاکسازی را ساده کنند. در شرکت Ethereum ، آنها از اثبات مفهوم برای ردیابی مراحل پرداخت و صدور مجوز برای این داده های جغرافیایی استفاده می کنند.

 

 • Anheuser-Busch InBev

Anheuser-Busch InBev یکی از برترین غول های تولید آب میوه در جهان است. در حال حاضر ، آنها به دنبال یک راه حل blockchain برای ساده سازی زنجیره تامین تبلیغات دیجیتال خود هستند. علاوه بر این ، آنها در حال حاضر از برنامه بازاریابی موبایل Kiip برای راه اندازی اولین کمپین تبلیغاتی خود استفاده می کنند. این برنامه از زنجیره بلوک Ethreuem برای مدیریت و ردیابی داده ها استفاده می کند.

در واقع ، هدف اصلی نظارت و سپس در نهایت گسترش دامنه تبلیغات خاص است.

این پروژه مارک های معروف دیگری مانند Michelob Ultra ، Bud light ، Estrellas و بسیاری دیگر را نیز شامل می شود. علاوه بر این ، پروژه حاوی راه حل Ethereum شرکت Kiip فقط برای افزایش شفافیت و مقابله با تقلب در تبلیغات طراحی شده است..

بنابراین ، در نتیجه ، این زمان زیادی را برای AB InBev کاهش می دهد ، زیرا آنها اکنون می توانند به راحتی فعالیت های تبلیغاتی خود را ردیابی کنند.

 

 • BBVA

Banco Bilbao Vizcaya Argentaria یا BBVA یکی از بزرگترین بانک های اسپانیا است. اخیراً ، آنها با استفاده از بنگاه اقتصادی Ethereum وام صنفی مبتنی بر بلاکچین را تکمیل کردند. علاوه بر این ، این اولین معامله واقعی است که در شبکه اتفاق می افتد. با این حال ، این اتفاق در شبکه آزمایشی رخ داد تا شبکه اصلی.

هدف این پروژه برای دیدن اینکه آیا بلاکچین توانایی ارائه کارایی ، سرعت و شفافیت در معاملات را دارد یا خیر.

در این مورد ، چندین موسسه مالی گرد هم آمدند و پول بار را جمع کردند و با استفاده از سیستم عامل آن را به وام گیرنده وام دادند..

بنابراین ، BBVA پروژه را هدایت می کند و در مجموع 150 میلیون یورو به شرکت Red Electrica وام می دهد. علاوه بر این ، سایر مشاوران حقوقی نیز برای دیدن آن در شبکه حضور داشتند.

با این حال ، ما هنوز نمی دانیم که روند وام چگونه واقعاً اتفاق افتاده است ، اما می دانیم که این موفقیت بزرگی بود.

 

 • ING ، Citigroup و Shell

ING ، Citigroup و Shell پروژه کنسرسیوم شرکت Ethereum به نام را رهبری می کنند کومگو. Komgo محصول کنسرسیوم است و یک بستر مبتنی بر بلاکچین است. در حال حاضر ، آنها از Kaleido پشتیبانی فناوری می کنند.

هدف اصلی Komgo دیجیتالی کردن کل سیستم تجارت جهانی با استفاده از ساختار Ethereum سازمانی است. بعلاوه ، دفتر اصلی آنها در سوئیس واقع شده است. در این کنسرسیوم 15 شرکت وجود دارد –

Societe Generale ، SGS ، Shell ، Rabobank ، Natixis ، MUFG Bank ، Mercuria ، Macquarie ، Koch Supply & تجارت ، ING ، Gunvor ، Crédit Agricole Group ، Citigroup ، BNP Paribas و ABN AMRO.

 

 • سانتاندر

سانتاندر از Enterprise Ethereum برای توسعه سیستم نقدی دیجیتال استفاده می کند. علاوه بر این ، سانتاندر اولین بانکی است که با استفاده از راه حل بلاکچین سازمانی ارز دیجیتال صادر می کند. علاوه بر این ، آنها مایلند اسناد بانکی را برای تشویق استفاده از رمز و توسعه بلاکچین به جامعه بلاکچین صادر کنند.

بنابراین ، می توانید پول نقد دیجیتال را در شعب مختلف بانک هنگامی که رسماً آن را راه اندازی می کنند ، استفاده کنید. در حال حاضر ، نام توکن ها Cash ETH است و این رمز به طور کامل توسط پول فیات در سانتاندر پشتیبانی می شود.

شما می توانید با استفاده از حساب بانکی Santander به وجوه دسترسی پیدا کنید و از کیف پول Ethereum برای معامله رمز استفاده کنید.

 

 • پروژه خوخا

بانک ذخیره آفریقای جنوبی یا SARB رهبران کنسرسیومی از هفت بانک دیگر برای ایجاد یک سیستم بین بانکی مبتنی بر بلاک چین در آفریقای جنوبی است. علاوه بر این ، آنها در نظر دارند که حجم بانکی معمول روزانه را ارائه دهند اما با قطعیت و رازداری اضافی.

در حال حاضر, پروژه خوخا با استفاده از شرکت Ethereum برای تهیه نسخه پشتیبان از راه حل خود. بانک های مرکزی معمولاً به روش دیگری برای افزایش تاب آوری در روش پرداخت بین بانکی نیاز دارند. علاوه بر این ، آنها باید هزینه های نگهداری آن سیستم را نیز کاهش دهند.

بنابراین ، در نتیجه ، آنها در حال ساخت سازه ای اثبات کننده سازه Ethereum برای پاسخگویی به تقاضای رازداری هستند.

 

 • پروژه i2i

UnionBank فیلیپین یکی از بزرگترین بانک های کشور است و از شرکت Ethereum برای تأمین انرژی بستر پرداخت بین بانکی خود استفاده می کند. با این حال ، UnionBank فیلیپین در این پروژه تنها نیست. این پشتیبانی فن آوری را از Kaleido ، Diligence ، Amazon AWS ، Microsoft Azure و هفت بانک دیگر فیلیپین می گیرد.

به اختصار, پروژه i2i در حال ایجاد یک خروجی در زمان واقعی در یک پلت فرم غیرمتمرکز و مقرون به صرفه است که می تواند به صورت مستقل و بدون دردسر کار کند. علاوه بر این ، پروژه i2i در تلاش است تا تمام بانک های روستایی و بانک های تجاری ملی را به بانک مرکزی متصل کند. این نه تنها بانکداری را بهبود می بخشد بلکه سطح رضایتمندی شهروندان را نیز افزایش می دهد.

 

 • وب جت

وب جت از زنجیره بلوک برای ساده سازی روند اختلافات معاملات در صنعت سفر استفاده می کند. اختلافات رزرو یک کابوس جهانی برای هر صنعت مسافرت است. علاوه بر این ، برای مسافران نیز مسئله سازتر است. ماهیت پیچیده حجم بالای معاملات در روز پر از شکست است.

به همین دلیل است که Webjet می خواهد از Ethereum Enterprise برای تأمین انرژی پروژه خود Rezchain استفاده کند ، که این امر سازگاری داده ها را برای این صنعت فراهم می کند. علاوه بر این ، با کمک Rezchain ، شاهد کاهش 90 درصدی اختلافات معاملاتی بین مارک های داخلی آنها خواهید بود. تا آنجا که به مارک های خارجی مربوط می شود ، آنها همچنین می توانند از کارآیی این سیستم عامل بهره مند شوند.

در حال حاضر وب جت از مایکروسافت Ethereum یا راه حل Ethereum از سیستم عامل Azure خود شکایت کرده است.

 

 • LumenLab

لومنلب مرکز نوآوری جهانی Metlife در آسیا است. در حال حاضر ، این شرکت در حال کار بر روی پروژه استفاده از بلاکچین برای راه حل های بیمه پزشکی است. به طور خاص ، آنها از افرادی که مبتلا به دیابت هستند پشتیبانی بیمه می کنند.

علاوه بر این ، نام پروژه آنها Vitana از یک سیستم بیمه خودکار برای دیابت بارداری برخوردار است. دیابت بارداری از هر پنج زن باردار در منطقه سنگاپور یکی را تحت تأثیر قرار می دهد و لومنلب می خواهد نسخه پشتیبان خود را ارائه دهد.

در حال حاضر ، آنها از Ethereum شرکت برای تأمین سوخت بلاکچین خود استفاده می کنند و در حال حاضر در حال توسعه راه حل در سازمان پولی صندوق شن سنگاپور هستند.

علاوه بر این ، پروژه blockchain به طور ایمن داده های EMR را برای ایجاد پرداخت خودکار به بیمار در صورت ابتلا به دیابت ادغام می کند.

 

 • بانک جهانی و صندوق بین المللی پول

صندوق بین المللی پول (IMF) و بانک جهانی در حال کار بر روی یک همکاری هستند که در آن آنها یک شبکه بلاکچین خصوصی را راه اندازی می کنند. در حال حاضر ، آنها از Enterprise Ethereum برای پشتیبان گیری از آزمایشات و اکتشافات خود در سیستم DLT (فناوری توزیع شده لجر) استفاده می کنند.

بعلاوه ، هر دو طرف دارایی دیجیتالی خود را به نام سکه یادگیری ایجاد می کنند. نه ، این فقط یک نشانه نیست بلکه ابزاری صرفاً برای کمک به موسسات مختلف برای یادگیری در مورد بلاکچین است. علاوه بر این ، این همچنین به آنها کمک می کند تا درک کنند که چگونه می توانند از بلاکچین برای دارایی دیجیتالی پایدارتر استفاده کنند.

تفاوت عمده دیگر این ابزار با رمزنگاری معمولی این است که ارزش پولی ندارد یا به هیچ وجهی وابسته نیست. Kaleido از آنها به عنوان ارائه دهنده فناوری پشتیبانی می کند.

 

 • بانک امضا

یک بانک تجاری مستقر در نیویورک به نام Signature در حال راه اندازی شرکت پلتفرم بلاکچین مجاز Ethereum است. علاوه بر این ، آنها می خواهند از این سیستم عامل برای ارائه روند پرداخت برای مشتریان نهادی خود استفاده كنند.

این سیستم عامل Signet نام دارد و به شما پیشنهاد می دهد تا ظرف 30 ثانیه از زمان درخواست ، وجوه خود را جابجا کنید. اما وجوه شما ابتدا به Ethereum ERC-20 تبدیل می شود و سپس برای حساب گیرنده به USD تبدیل می شود.

به این ترتیب ، آنها به طور فوری خلاص می شوند و هزینه های کلی را کاهش می دهند. علاوه بر این ، این امر همچنین باعث صرفه جویی در وقت زیادی می شود ، زیرا معمولاً پردازش یک معامله بین بانکی حدود سه روز طول می کشد.

 

 • لوزی

Rhombus با Kaleido همکاری می کند تا فیدهای داده خارج از زنجیره را به شبکه های بلاک چین Ethereum ارائه دهد. این مانند پروژه های بلاکچین سازمانی معمولی نیست بلکه بیشتر در مورد پروژه های موجود Ethereum سازمانی پیشرفت می کند.

تمام صنایعی که از کالیدو محلول بلاکچین استفاده می کنند از این مزیت برخوردار می شوند که مستقیماً به ابر تجارت بلاک چین کالیدو متصل است. Rhombus پیشرو در ارائه خدمات اوراكل است و همراه با Kaleido در حال حاضر جریان های بیشتری از داده ها را ارائه می دهند.

علاوه بر این ، این داده ها در مورد قراردادهای هوشمندی که برای عملکرد آنها به اطلاعات واقعی نیاز دارند ، بسیار مهم هستند.

 

 • UBS

UBS روی چندین پروژه کار می کند که اساساً به عنوان عضوی از کنسرسیوم مبتنی بر Enterprise Ethereum هستند. با این حال ، آنها سرانجام در حال راه اندازی برنامه زنده مطابقت با Ethereum هستند. نام اصلی Massive Autonomous Distributed Reconciliation Platform است ، یا Madrec توسط UBS هدایت می شود. با این حال ، شرکت های دیگری مانند Credit Suisse ، SIX ، Barclays وجود دارد و بسیاری دیگر در این زمینه همکاری می کنند.

آنها از Microsoft Ethereum on Azure برای ارائه فرآیند سازگاری داده ها در صنعت استفاده می کنند. علاوه بر این ، با کمک سیستم عامل ، بسیاری از شرکت ها مجبور نیستند منابع و زمان را برای سازش تلف کنند.

بعلاوه ، این به کاربران کمک می کند تا پول خود را پس انداز کنند ، و این به قیمت رقابت نخواهد بود.

 

چشم انداز بلند مدت Enterprise Ethereum چیست؟?

 • انجمن جهانی توسعه دهنده

Enterprise Ethereum می خواهد جامعه توسعه دهندگان جهانی را برای ساده سازی توسعه بلاکچین در هر کشوری و بدون دردسر ارائه دهد. این راه حل نه تنها روند پیاده سازی بلاکچین بلاکچین را ساده می کند ، بلکه بسیاری از کشورها بدون دسترسی به فناوری بالاتر می توانند از آن استفاده کنند.

با کمک توسعه دهندگان جهانی ، هر کشور یا منطقه ای می تواند به طور کامل از محیط شبکه غیرمتمرکز استفاده کند. بعلاوه ، این امر همچنین به جهانیان کمک خواهد کرد تا به عصر جدید دیجیتال قدم بگذارند.

 

 • قابلیت همکاری

قابلیت همکاری بین شبکه های سازمانی یکی دیگر از موارد مهم برنامه Enterprise Ethereum است. اگر تمام شبکه های بلاکچین سازمانی با یکدیگر همکاری داشته باشند ، می توانند مستقیماً با هرکدام ارتباط برقرار کرده و معامله را مهر و موم کنند.

علاوه بر این ، استفاده از این ویژگی به اعضای Enterprise Ethereum Alliance کمک می کند تا دامنه خود را گسترش دهند و یک فضای شبکه جهانی را ارتقا دهند. اگر چندین سیستم بلاکچین بتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و همچنان یکپارچگی شبکه شخصی آنها را حفظ کنند ، برداشت گسترده ای از هکرها خواهد بود.

 

 • فروشندگان متعدد

ارائه تنها چند گزینه فروشنده ، اجرای Enterprise Ethereum را کمی سخت می کند. در حال حاضر ، آنها فقط تعداد کمی از فروشندگان BAAS را دارند که خدمات خود را ارائه می دهند. آنها می خواهند این لیست را گسترش دهند و ارائه دهندگان BAAS بیشتری را برای مصرف كننده ارائه دهند.

هرچه تعداد فروشندگان BAAS بیشتر باشد ، می توان به نوآوری در بلاکچین نیز دست یافت. همچنین ، هر فروشنده برخی از ویژگی های خاص خود را همراه با بلاکچین اصلی ارائه می دهد.

لذت بردن از هر شرکتی با یک لیست کوچک کافی نیست. بنابراین ، اعضای اتحادیه Enterprise Ethereum در حال گسترش فعالیت خود به ارائه دهندگان بیشتری هستند که می توانند خدمات خود را به هر نوع صنعت در بازار ارائه دهند..

 

 • تست و صدور گواهینامه

Enterprise Ethereum می خواهد آزمایش پیشرفت های جدید درون سازمان را امتحان کند و برای موفقیت های جدید گواهینامه ارائه دهد. بنابراین ، با ارائه گواهینامه رسمی ، شرکت های بیشتری را به نوآوری تشویق می کنند.

این نه تنها باعث افزایش دامنه فناوری می شود ، بلکه زندگی ما را بسیار آسان می کند. جهانی را تصور کنید که هر چیز مبتنی بر بلاکچین باشد و از بازیکنان بد محافظت شود.

چه کسی این را نمی خواهد ، درست است?

 

فصل هشتم: کلمات نهایی

ما به پایان راهنمای Enterprise Ethereum خود رسیده ایم. بنابراین ، شما باید بدانید که چگونه Enterprise Ethereum می تواند بر محیط های واقعی تأثیر بگذارد. علاوه بر این ، به نظر نمی رسد این پلت فرم محدودیتی در رابطه با نوآوری داشته باشد.

Ethereum عمومی قبلاً ارزش خود را برای جهانیان ثابت کرده است و اکنون وقت آن است که از سیستم عامل خصوصی نیز استفاده کنیم.

با این حال ، Enterprise Ethereum نمی خواهد تنها حاکم فناوری blockchain باشد. از همین رو همکاری با یک شرکت دیگر ، زنجیره بلوک Hyperledger در حال پیشرفت است. آنها با هم در حال تغییر روشهای معمول جهان هستند.

بیایید ببینیم Enterprise Ethereum در آینده آینده چه پیشنهادی را ارائه می دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

Adblock
detector