Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

مزایای NEO – بسیار بیشتر از اقتصاد هوشمند

هنگامی که بیت کوین برای اولین بار آمد ، هیچ کس نتوانست حدس بزند که ارز رمزپایه تا چه حد قابل قبول خواهد بود. این تازه آغاز کار بود.

به زودی شاهد ارز رمزنگاری شده جدیدی بودیم که مشکلات مرتبط با رمزنگاری بلاکچین نسل اول ، یعنی بیت کوین را برطرف می کند. Ethereum و Litecoin دنبال شدند که نسبت به نسخه قبلی خود بهبود یافت. با این حال ، آنها کامل نبودند.

Meet، NEO، یک پلت فرم غیر متمرکز بلاکچین که به نام “Ethereum Killer” یا “Chinese Ethereum” نیز شناخته می شود.

خوب ، چه ویژگی ویژه ای در NEO وجود دارد؟ در این مقاله ، ما مزایای NEO را برای جامعه ارزهای رمزپایه بررسی خواهیم کرد.

ما در مورد ویژگی های آن بحث خواهیم کرد و همچنین به طرز ماهرانه ای آن را با سایر ارزهای رمزپایه موجود مقایسه می کنیم. با این حال ، قبل از شروع ، بیایید به طور خلاصه با NEO آشنا شویم.

NEO چیست?

NEO یک منبع باز ، سیستم عامل بلاکچین غیر متمرکز و ارز رمزپایه است. این اولین بار در نوع خود است و چین آن را راه اندازی کرد.

مطابق با وب سایت NEO,

NEO از فناوری بلاکچین و هویت دیجیتال برای دیجیتالی کردن دارایی ها ، مدیریت خودکار دارایی های دیجیتالی با استفاده از قراردادهای هوشمند و تحقق “اقتصاد هوشمند” با شبکه توزیع شده استفاده می کند.

یک دهن است. با این حال ، پس از خواندن این مقاله ، مطمئناً همه چیزهای پیرامون آن را درک خواهید کرد. همچنین می توانید راهنمای نهایی “NEO Blockchain چیست؟”

بنابراین ، بیایید شروع کنیم.

5 مزیت برتر Neo Blockchain Platform

1. اقتصاد هوشمند

اقتصاد هوشمند یکی از نقاط فروش NEO است. این کاملاً متفاوت از آنچه ارزهای رمزنگاری شده دیگر ، به ویژه Ethereum ارائه می دهند ، است. اقتصاد هوشمند متشکل از دارایی های دیجیتال ، هویت دیجیتالی و قراردادهای هوشمند است.


مزایای NEO

اعتبار تصویر: NEO

با استفاده از اقتصاد هوشمند ، می توان دارایی های فیزیکی موجود در بلاکچین را دیجیتالی کرد.

پس از دیجیتالی شدن ، آنها می توانند در زنجیره بلوک بمانند و از مزایایی مانند غیرمتمرکز ، شفاف ، قابل اعتماد و قابل ردیابی بهره مند شوند..

هرکسی می تواند دارایی خود را ثبت کند. برای ساختن همه این هویت های دیجیتالی ممکن استفاده شده است.

2. هویت دیجیتال

بنابراین ، هویت دیجیتال چیست?

هویت دیجیتال راهی برای ثبت هر سازمان ، افراد یا نهادهای دیگر است که می توانند دارایی داشته باشند. این توسط سیستمی شناخته می شود که به عنوان زیرساخت کلید عمومی (PKI) شناخته می شود.

3. قراردادهای هوشمند

برای فعال کردن کل زیرساخت ها ، توسعه دهندگان می توانند از قراردادهای هوشمند استفاده کنند. برخلاف Ethereum ، ایجاد قراردادهای هوشمند در NEO نیازی به یادگیری زبان برنامه نویسی جدیدی ندارد. این بدان معنی است که هر توسعه دهنده ای می تواند شروع به کار کند و یک اقتصاد هوشمند بر روی پلت فرم NEO ایجاد کند.

توانایی استفاده از هر زبان برنامه نویسی به لطف ماشین مجازی سبک سبک جهانی NEO انجام می شود. همچنین به NeoVM معروف است. ماشین مجازی ارائه شده توسط پلتفرم NEO کارآمد ، مطمئن و مقیاس پذیر است.

4. DApps

مزایای Neo Blockchain

اعتبار تصویر: ndapp.org

بنابراین ، آیا این بدان معنی است که نیازی به DApps در پلت فرم NEO نیست؟ خوب ، این حقیقت نیست NEO نیز پشتیبانی توسعه DApps. بیشتر بخوانید درباره NEO dApps Ecosystem: The Complete List

5. گاز

GAS سودمندترین مزیت پلت فرم NEO است. می توان آن را به عنوان جفت شدن دارایی NEO تعریف کرد. خوب ، این یعنی چه؟ این بدان معنی است که دارندگان NEO GAS دریافت می کنند. این سود سهام است که برای نگهداری NEO پرداخت می شود.

طبق فرمول توزیع می شود. اگر NEO در کیف پول خود داشته باشید ، هر روز GAS دریافت می کنید.

به عنوان مثال ، اگر 100 NEO در اختیار داشته باشید ، سالانه 0.03411 گاز دریافت خواهید کرد. ناگفته نماند ، قیمت GAS طی چند ماه گذشته افزایش یافته است و این یک انگیزه عالی برای برگزاری NEO است.

پروژه های عالی / مشارکت در این سیستم عامل

یک پلتفرم تنها در صورتی می تواند موفق باشد که پروژه های خوبی روی آن اجرا شود. و ، خبر خوب این است که بسیاری از پروژه های خوب در سیستم عامل NEO وجود دارد. همه این پروژه ها به روش خود به NEO ارزش می بخشند. بیایید آنها را در زیر لیست کنیم.

1. OnChain:

NEO برای سازمانی

اعتبار تصویر: OnChain

NEO رابطه عمیقی با OnChain. آنها در مورد راه حل نیز قصد مشابهی دارند. به طور خلاصه ، NEO به عنوان سنگ بنای DNA (معماری شبکه غیرمتمرکز) – سیستم OnChain’s عمل می کند. می توانید در مورد رابطه آنها بیشتر بخوانید اینجا.

2. NEX:

مزایای اقتصاد هوشمند NEO

اعتبار تصویر: NEX

NEX یک پروژه مبتنی بر NEO امیدوار کننده است. این یک راه حل غیرمتمرکز مبادله و پرداخت در NEO است. روند ثبت نام افراد قبل از ICO آن آغاز شده است و فروش اصلی در اواخر سال جاری قرار دارد.

همچنین بسیاری از پروژه ها و سرمایه گذاری های شگفت انگیز دیگر روی NEO وجود دارد که NEO را ارزشمند می کند. برخی از آنها شامل پروژه ICO, شهر صهیون, NEOX و دیگران.

بنابراین ، نظر شما در مورد مزایای NEO چیست؟ آیا اکوسیستم آن را دوست دارید یا آنچه را که ارائه می دهد؟ نظر خود را در زیر وارد کنید و به ما اطلاع دهید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector