Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

به انجمن در Linkedin بپیوندید

خوشحالیم که شما را با 101 انجمن Blockchains در Linkedin آشنا می کنیم. بیایید غواصی کنیم تا بیشتر در مورد انجمن Blockchain و اینکه چگونه به نفع شماست بیشتر بدانیم!

میل به یادگیری یکی از مهمترین انگیزه ها برای پیشرفت هر فناوری جدید است. یکی از فناوری های اخیر که صنایع مختلف را در سراسر جهان متحول کرده است ، فناوری Blockchain است. جهان به آرامی پتانسیل Blockchain را فراتر از ارز رمزنگاری شده تشخیص می دهد. بلاکچین نه تنها رویکردهای ساده و بسیار کارآمد را برای تجارت در جهت تبدیل فعالیت های متداول خود به ارمغان می آورد ، بلکه فرصت های شغلی را برای بسیاری از متخصصان مشتاق در سراسر جهان فراهم می کند.

همین الان ملحق شوید، همین الان بپیوندید: 101 Blockchains Linkedin Community

علاوه بر این ، تقاضا برای سیستم عامل های قابل اعتماد برای به دست آوردن دانش صنعت در مورد بلاکچین سازمانی و منابع تحقیق در حال افزایش است. انجمن 101 Blockchains یکی از گزینه های قابل اعتماد و قابل اعتماد برای تقویت دانش Enterprise Blockchain شما و به روز نگه داشتن آخرین روند صنعت است. آیا می خواهید در مورد یکی از جوامع آنلاین بسیار فعال ، قابل اعتماد و قابل اعتماد برای بلاک چین Enterprise اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ ادامه مطلب!

101 Blockchains به طور واقعی به عنوان یکی از برجسته ترین سیستم عامل های دانش بنیان مستقل و سازمان صدور گواهینامه برای متخصصان Blockchains سازمانی شناخته شده است. با رشد مداوم تعداد دنبال کنندگان 101 بلاکچین ، ما تصمیم گرفتیم یک تجربه جامعه را برای همه کاربران ایجاد کنیم.

هدف اصلی 101 Blockchains Community این است که متخصصان Blockchain سازمانی ، کاربران شرکتی (کوچک و بزرگ) ، علاقه مندان به فناوری ، تحلیل گران تحقیق و شرکا را برای ایجاد ، مصرف و به اشتراک گذاری اطلاعات و بینش های ارزشمند در مورد فناوری Enterprise Blockchain جمع کنید. بگذارید توضیح مختصری درباره آنچه که ما ارائه می دهیم ارائه دهیم انجمن بلاکچین در LinkedIn در واقع است.

101 انجمن بلاکچین چیست?

101 Blockchains Community به عنوان یک بستر ایده آل برای ملاقات حرفه ای های Blockchain سازمانی ، مبتکران دیجیتال و کارشناسان صنعت عمل می کند ، که می خواهند از طریق استفاده از قابلیت های Blockchains سازمانی رشد شخصی را بهبود بخشند..

هدف اصلی جامعه ما

همانطور که قبلاً ذکر شد ، هدف اصلی انجمن 101 Blockchains ایجاد مکانی برای ملاقات برای همه علاقه مندان به Blockchains سازمانی است. علاوه بر این ، انجمن همچنین نقش یک انجمن بحث 101 Blockchains را دارد. گروه 101 بلاک چین LinkedIn بستر مناسبی را برای ارتقا the تبادل نظر و عقاید رایگان فراهم می کند.

از همه مهمتر ، تبادل نظر نظریه ای به اصلاح بی نظمی هایی که در مجامع بحث و گفتگو به وجود می آیند کمک می کند. علاوه بر این ، انجمن همچنین مشارکت شرکت کنندگان در 101 بلاکچین وبینار و کنفرانسهای زنده را ارتقا می دهد.

علاوه بر این ، چشم انداز ما همچنین به ایجاد جهانی خوش آگاهی در مورد فناوری Enterprise Blockchains گسترش می یابد. انجمن توسط 101 تحلیلگر بلاکچین پاسخ های قابل اعتماد به سوالات اعضای انجمن را ارائه می دهد. بنابراین ، ما می توانیم در جهت رسیدن به هدف بلند مدت خود در پشت تالار گفتگوی Enterprise Blockchain کار کنیم ، یعنی یک مقصد برای تمام دانش در مورد Blockchains سازمانی.

از انجمن 101 Blockchains چه انتظاری دارید?


اکنون که با اصول و اهداف انجمن 101 Blockchains آشنا شدید ، باید مواردی را که در جامعه ارائه می دهیم کشف کنید..

  • اطلاعات جامع صنعت

ما با تیم متخصص بلاکچین از طریق انجمن بلاکچین شما را در جریان آخرین اخبار ، به روزرسانی ها و روند صنعت بلاکچین قرار می دهیم. این انجمن در دسترس بودن اطلاعات به طور مداوم به روز شده و بدون هیچ گونه افراطی را تقویت می کند. همه شرکت کنندگان در انجمن تشویق می شوند که تجربیات و دانش خود را به اشتراک بگذارند و اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط دیگران را جذب کنند.

  • محتوای به روز شده و تصفیه شده

تیم تحریریه ما دائماً برای غنی سازی محتوای موجود در انجمن 101 Blockchains تلاش می کند. با شروع از اخبار جدیدترین روند گرفته تا اطلاعات مربوط به گواهینامه های بلاکچین Enterprise و وبینارهای Think Tank ، همه این موارد را در انجمن خود پوشش خواهیم داد. علاوه بر این ، اعضای انجمن همیشه با اعلان های مربوط به اطلاعیه های جدید و مهم به روز می شوند.

  • دسترسی کارشناسان برتر به وبینارها

مجموعه 101 Blockchains Think Tank Webinar نیز یکی دیگر از موارد برجسته امیدوار کننده جامعه ما است. شما می توانید برای ارتقا. دانش استراتژیک و عملی خود به وبینارهای Enterprise Blockchain توسط کارشناسان برتر صنعت جامعه ما دسترسی پیدا کنید. به عنوان مثال ، می توانید برای بهبود مبادلات بین شرکتی ، بینش قابل اتکایی در مورد موضوعات Blockchain سازمانی مانند استفاده از بلاک های Enterprise استفاده کنید. یکی دیگر از مباحث مهم وبینار در مورد انجمن ما شامل نقش هویت های دیجیتالی در سناریوهای IoT / تحرک در آینده است.

  • بحث های جذاب ، متفکرانه و تعاملی

بحث بدون هیچ گونه پیگیری فقط به همان اندازه کارآمد نیست. متخصصان موضوعات در جامعه ما بحث را فراتر از چگونگی استفاده از سیستم عامل های بلاکچین Enterprise می دانند. می توانید آزمونها ، نظرسنجی ها و س questionsالاتی را پیدا کنید که بحث های جالب و بصیرت آمیزی را در انجمن ما برانگیخته است. جامعه ما به جای اشتراک محتوا ، گفتگوی فعال در مورد گرایش ها و موضوعات مختلف را در اکوسیستم Enterprise Blockchain تقویت می کند..

  • بدن عظیم تحقیقات بلاکچین سازمانی

برجسته ترین نکته قابل توجه 101 Blockchains Community ، فرصت کاوش در طیف گسترده تری از تحقیقات Blockchain سازمانی است. شما می توانید جدیدترین تحقیقات در زمینه فناوری Enterprise Blockchain را پیدا کنید تا دامنه دانش خود را گسترش دهید. راهنماهای عملی همچنین می توانند در درک پیاده سازی های واقعی فناوری Enterprise Blockchain به شما کمک کافی کنند.

برخی از مطالب تحقیقاتی قابل توجه در انجمن ما بر اکوسیستم غیر متمرکز در Blockchain ، Hyperledger ، Enterprise Blockchains ، Corda Blockchain و Blockchain-as-a-service تمرکز دارند. به غیر از این منابع ، برای یادگیری انعطاف پذیر و راحت تر می توانید به کتاب های الکترونیکی و اینفوگرافی نیز دسترسی داشته باشید. به طور کلی ، انجمن ما می تواند بنیادی ایده آل برای بهبود موفقیت در یادگیری Blockchain سازمانی شما باشد.

تأکید بر موارد استفاده از بلاکچین سازمانی

بحث در مورد موارد استفاده عملی از Blockchain سازمانی در صنایع مختلف در جامعه نیز برای بسیاری از شرکت کنندگان مطلوب است. توضیح در مورد موارد استفاده عملی از Enterprise Blockchains با بینش کارشناسان صنعت ، درک عمیقی از فناوری Enterprise Blockchain را فراهم می کند. علاوه بر این ، تمرکز بر موارد استفاده با ارزش عملی در بحث های انجمن ما ، مزایایی را برای همه شرکت کنندگان تضمین می کند.

بنگاه های اقتصادی (بزرگ و کوچک) می توانند رویکردهای جدیدی برای ساده سازی عملیات تجاری کشف کنند ، در حالی که مدیران می توانند رویکردهای کارآمد برای کاهش هزینه های سربار را کشف کنند. از طرف دیگر ، پزشکان می توانند روش های بهتری را برای بهبود تخصص خود از طریق بینش موارد استفاده عملی از فناوری Blockchain سازمانی شناسایی کنند..

اکنون به انجمن 101 Blockchains ما بپیوندید!

اگر می خواهید بیشترین بلاکچین های سازمانی را به دست آورید ، همین حالا به عضوی از انجمن 101 بلاکچین درآید! به خانواده عظیمی بپیوندید که از تمام زمینه های چشم انداز Enterprise Blockchain مشارکت کنند و تخصص Enterprise Blockchain خود را افزایش دهند. انجمن ما می خواهد ضمن کسب دانش از بلاک چین های سازمانی ، بهترین تجربه را برای همه شرکت کنندگان بدست آورد. بنابراین ، قوانین خاصی وجود دارد که شما باید برای کیفیت محتوای انجمن ما رعایت کنید که عملکرد روان جامعه را تضمین می کند.

در پایان روز ، همه در اینجا می خواهند بحث های جذاب و ارزنده ای داشته باشند ، و تلاش های ما برای همان تلاش می کنند. خلاقیت محدودیتی ندارد و آینده Enterprise Blockchain بستگی زیادی به آن دارد. بنابراین ، چه مکانی بهتر از Enterprise ما می تواند برای افکار جدید باشد جامعه بلاکچین? همین حالا برای ورود به دنیایی از ایده ها ، افکار ، دانش ، نظرات ، اخبار ، روندها – همه مربوط به Enterprise Blockchain – متصل شوید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector